Авангард, агрохолдинг

Авангард, агрохолдинг

location_on
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату 🔔  Подписаться
verified_user
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

Компания «Аграрный Холдинг Авангард» – крупнейший агропромышленный холдинг в Украине, специализирующийся на производстве куриных яиц и продуктов яичной переработки.

Отзывы о работе в Авангард, агрохолдинг, зарплаты, вакансии

1 48 49 50 51 52 59
  1. Гость
    8 Июн 2013

    Красиво сказано, а главное прям в точку!!!!

  2. гость
    7 Июн 2013

    Кур : Однозначно выгодно. Держать «Авангарду» под собой этих шестёрок очень выгодно. Все они мазаны одним помётом. Махинатор на махинаторе, вор на воре и никто не шевелится. Вешаются на Чиркова уголовные дела-он молчит, он угоден такой «Авангарду». А «Авангард» в свою очередь закрывает глаза на недостачи и вывоз продукции. Браво!!!

    Значит ваш Чирков как туалетная бомага , попользуются и выбросят в мусорное ведро ?!

  3. гость
    7 Июн 2013

    Гость : Ого-ооо!!! Народ пошёл вразнос. Бунт? Революция? Кровавое месиво?

    Та ні друже ,ти не так все зрозумів (ла) , люди висловлюють про наболівше , а тобі під носом кров пахне !

  4. Гость
    6 Июн 2013

    Гость : @Гость
    Якщо тобе щось не влаштовує у роботі, то звільняйся і шукай краще, мабуть такого як ти неберуть ніде тупого і тільки сидиш ниєш.

    якщо людина не вміє і не хоче бухгалтерські документи фальсифікувати, це ще не значить що вона тупа.
    Тупа людина — це коли їй далеко за 30, а вона навіть правильно писати не може, чи не так!

  5. Гость
    6 Июн 2013

    Ого-ооо!!! Народ пошёл вразнос. Бунт? Революция? Кровавое месиво?

  6. Гость
    6 Июн 2013

    Гость :

    Гость :

    Гость : На Чернобаевке бухгалтерия «0″. Гл. бухг. Н. И. -баран бараном, но как воровать с гл. технологом Бондарем Ф. И. (таким же полным идиотом) и теперешним директором Чирковым они знают. Такие дома поотстроили, люди добрые, вам и не снилось. Вот это банда перешла на Восточную п/ф. Будет там полный срач!!!!!! Так держать товарищи, правильным путём идём!!!!

    Да там у главбуха даже высшего образования нет, как она до сих пор там занимает этот трон не понятно. Рыло у них у всех там в пушку. На Восточном тоже надо прорядить ряды…..

    «рыло в пушку»…??!!
    да там уже ТАКАЯ борода, что вам и не снилось!!!

    Я, як колишня працівниця «Чорнобаївське», можу сміливо заявити про те, що працювати з гл. бух. Н. І. для мене мало негативний досвід. Ця жінка не привітна в колективі, поводиться як тиран, справжній господар свого і чужого становища. Чирков, та хто такий Чирков? Він так, що він є, що його немає. Всі питання вирішує вона і навіть Чирков іноді танцює під її дудку. Те що там працює все її сімейство-це ні сказати ні про що. Як це припустимо? І хоч би хто з них був відповідальний за свою виконану роботу. Я кілька років тому звільнилася від туди і ні про що не шкодую. Зараз я при гарній роботі, в доброму і чуйному колективі і з нормальним адекватним начальником. Люди побоюються її, тому що у неї є досвід ображати трудяг гривною. Не бійтеся пишіть і читайте. Країна повинна знати своїх героїв в обличчя!!! Давно хотіла про це розповісти, аж легше стало ………

  7. Гость
    5 Июн 2013

    Гость :

    Гость : На Чернобаевке бухгалтерия «0″. Гл. бухг. Н. И. -баран бараном, но как воровать с гл. технологом Бондарем Ф. И. (таким же полным идиотом) и теперешним директором Чирковым они знают. Такие дома поотстроили, люди добрые, вам и не снилось. Вот это банда перешла на Восточную п/ф. Будет там полный срач!!!!!! Так держать товарищи, правильным путём идём!!!!

    Да там у главбуха даже высшего образования нет, как она до сих пор там занимает этот трон не понятно. Рыло у них у всех там в пушку. На Восточном тоже надо прорядить ряды…..

    «рыло в пушку»…??!!
    да там уже ТАКАЯ борода, что вам и не снилось!!!

  8. Кур
    5 Июн 2013

    Однозначно выгодно. Держать «Авангарду» под собой этих шестёрок очень выгодно. Все они мазаны одним помётом. Махинатор на махинаторе, вор на воре и никто не шевелится. Вешаются на Чиркова уголовные дела-он молчит, он угоден такой «Авангарду». А «Авангард» в свою очередь закрывает глаза на недостачи и вывоз продукции. Браво!!!

  9. гость
    5 Июн 2013

    Гость :

    Гость :
    Так что там с дониками все безработные ???

    Хочемо висловити подяку працівникам служби безпеки та представникам Агрохолдингу, які на ККЗ Перше Травня своїм приїздом навели порядок. Нарешті розгледіли, які грошові махінації крутив директор кабак та його «вірна команда» – менеджер та економіст і за один приїзд звільнили всіх!!!! Вдячні їм від імені всіх незаконно звільнених, які втратили заробіток тільки через примху та ненависть до людей Ключки Ірини, від працівників, що терпіли хамство та нелюдське відношення директора тільки, щоб утриматись і не бути звільненим.Дякуємо! Все таки служба безпеки працює!!!!

    и на Богодуховской птицефабрике давно пора порядок навести.

  10. гость
    5 Июн 2013

    Гость : На Чернобаевке бухгалтерия «0″. Гл. бухг. Н. И. -баран бараном, но как воровать с гл. технологом Бондарем Ф. И. (таким же полным идиотом) и теперешним директором Чирковым они знают. Такие дома поотстроили, люди добрые, вам и не снилось. Вот это банда перешла на Восточную п/ф. Будет там полный срач!!!!!! Так держать товарищи, правильным путём идём!!!!

    Самі вони не » перейшли» значить ХТОСЬ їх » КРИШУЄ » і цей бардак КОМУСЬ дуже вигідний !!!

  11. Гость
    4 Июн 2013

    Гость : @Гость
    Якщо тобе щось не влаштовує у роботі, то звільняйся і шукай краще, мабуть такого як ти неберуть ніде тупого і тільки сидиш ниєш.

    Во-первых, не ты, а ВЫ, во-вторых, если внимательно почитать, то я написал не о себе, а о простых рабочих. (У меня с зарплатой всё нормально, если только затронут, я уйду, не волнуйтесь, работы хватает).

  12. Гость
    4 Июн 2013

    Гость : За то, шо в них вища освіта!!

    это в лучшем случая, а так бухгалтерские курсы, после техникума!!

  13. ЧЕЛОВЕК
    3 Июн 2013

    Гость : Східне це капля в морі, Авангард всю нашу країну засрав. Те що робиться на підприємствах пана Бахматюка даже страхіттям не назвеш, а прокуратура мовчить.

    Не зовсім зрозумів, куди поділося моє висловлювання. Ну да ладно, повторюся приблизно про те ж. Наша держава продажне і прокуратура та санепідемстанції і податківці і судді … є справжні люди, але їх, на жаль, дуже і дуже мало.

  14. Гость
    3 Июн 2013

    Гость : Східне це капля в морі, Авангард всю нашу країну засрав. Те що робиться на підприємствах пана Бахматюка даже страхіттям не назвеш, а прокуратура мовчить.

    Прокуратура куплена, санепідемстанція куплена. Все продажне в цій державі. Ми безправні.

  15. Гость
    3 Июн 2013

    Гость : На Чернобаевке директором Гожва В.К. был, жаль не долго. Быстро подставили мужика! Был бы толк! Он сразу на бухгалтерию наехал, не хотел работать с халявщиками. Да и на Восточном был порядок. Ну Марченко видимо видней.

    Як Марченко може бачити і коригувати робочий процес здалеку. При Гожве і Онопченко почалася нормальний робочий процес. Просто Гожва не викинув вчасно за шкірку тих, кого насправді треба було прибрати. А це в першу чергу Гончарук Н. І. та Бондаря Ф. І. Підставили людей, не дали їм чесно працювати. Ми всі знаємо, що хорошим людям завжди перекривають кисень.

  16. Гость
    2 Июн 2013

    На Чернобаевке директором Гожва В.К. был, жаль не долго. Быстро подставили мужика! Был бы толк! Он сразу на бухгалтерию наехал, не хотел работать с халявщиками. Да и на Восточном был порядок. Ну Марченко видимо видней.

  17. Гость
    2 Июн 2013

    Гость : На Чернобаевке бухгалтерия «0″. Гл. бухг. Н. И. -баран бараном, но как воровать с гл. технологом Бондарем Ф. И. (таким же полным идиотом) и теперешним директором Чирковым они знают. Такие дома поотстроили, люди добрые, вам и не снилось. Вот это банда перешла на Восточную п/ф. Будет там полный срач!!!!!! Так держать товарищи, правильным путём идём!!!!

    Да там у главбуха даже высшего образования нет, как она до сих пор там занимает этот трон не понятно. Рыло у них у всех там в пушку. На Восточном тоже надо прорядить ряды…..

  18. Гость
    1 Июн 2013

    На Чернобаевке бухгалтерия «0». Гл. бухг. Н. И. -баран бараном, но как воровать с гл. технологом Бондарем Ф. И. (таким же полным идиотом) и теперешним директором Чирковым они знают. Такие дома поотстроили, люди добрые, вам и не снилось. Вот это банда перешла на Восточную п/ф. Будет там полный срач!!!!!! Так держать товарищи, правильным путём идём!!!!

  19. Гость
    31 Май 2013

    @Гость
    Якщо тобе щось не влаштовує у роботі, то звільняйся і шукай краще, мабуть такого як ти неберуть ніде тупого і тільки сидиш ниєш.

  20. Гость
    31 Май 2013

    За то, шо в них вища освіта!!

  21. Гость
    31 Май 2013

    давно пора, может быть прийдет человек, который будет разбератся в этом всём.
    И самое главное который сможет попустить «отдельное государство» (бухгалтерию).
    Просто нонсенс ФОП не хватает, для того что бы заплатить людям, за то что они отработали (работают без выходных, должна платится интенсивность), за то бухгалтерия получает премии 100%, вопрос — за что???

  22. Гость
    30 Май 2013

    Наверно, Марченко уже не вернется, Авангард вывесил новую вакансию:http://hh.ua/vacancy/8059377?query=
    Кто хочет в дурдом?

  23. Гость
    30 Май 2013

    Дааааааа :)))))) Любовь зла, полюбишь и ……….. :))))))

  24. Гость
    29 Май 2013

    Гость :
    а какие вам еще доказательства нужны??? фотографии всех ВОРОВ донИков??? все уже и так знают какие они.1) факт: Так просто с магазина выгонять не будут, а только за недостачи и воровство! 2) факт: сотрудника который работал бы головой, а не «переднем местом» тоже бы просто так не уволили. 3) факт: людей которые закончили Черкасский банковский институт тоже так просто не увольняют…а только за хамство, злобное отношения к людям, а в голове на самом деле оказалось пусто! Вот вам и доказательства! ДОНИКИ ФОРЕВА!!!!!

    Підтримую, просто молодець!!! Не знаю хто написав, але просто прочитав мої думки, справжні факти !!

  25. Гость
    29 Май 2013

    Гость :

    Гость :@ГостьФакти є? Наклепи лише вмієте робить!

    Хоч би вже мовчали!! Факти є у служби безпеки та такі……, просто жах (такими маштабами красти!!), тому вас за один день всіх колективно і звільнили. А що звільняти людей і залишати їх без засобів для існування було легко і приємно!!! думали ви можете вливати на долю людей!! КОЗЛИ -багато на себе взяли. От отримали!! Скажіть спасибі що до кримінальної відповідальності не притягують, все ще попереду!!!!!!!

    Згоден!! та хоч не огризайтеся, ще про якісь наклепи пишуть!!! Залізьте в нору і заглохніть!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  26. Гость
    29 Май 2013

    Гость :
    @ГостьФакти є? Наклепи лише вмієте робить!

    Хоч би вже мовчали!! Факти є у служби безпеки та такі……, просто жах (такими маштабами красти!!), тому вас за один день всіх колективно і звільнили. А що звільняти людей і залишати їх без засобів для існування було легко і приємно!!! думали ви можете вливати на долю людей!! КОЗЛИ -багато на себе взяли. От отримали!! Скажіть спасибі що до кримінальної відповідальності не притягують, все ще попереду!!!!!!!

  27. гость
    29 Май 2013

    Гость : а какие вам еще доказательства нужны??? фотографии всех ВОРОВ донИков??? все уже и так знают какие они.1) факт: Так просто с магазина выгонять не будут, а только за недостачи и воровство! 2) факт: сотрудника который работал бы головой, а не «переднем местом» тоже бы просто так не уволили. 3) факт: людей которые закончили Черкасский банковский институт тоже так просто не увольняют…а только за хамство, злобное отношения к людям, а в голове на самом деле оказалось пусто! Вот вам и доказательства! ДОНИКИ ФОРЕВА!!!!!

    Даю уточнення , доники- сільська кликуха, а фамилія їхня ключки

  28. гость
    29 Май 2013

    Гость : @Гость
    Все ж таки дивні у нас люди, якщо Ви так впевненні у своїх словах – наберіться сміливості і пишіть відкрито, а не АНОНІМНО, позаочі говорити може кожен!

    Говориш про анонімно , а само чому не назвалось ?????

  29. Гость
    28 Май 2013

    а какие вам еще доказательства нужны??? фотографии всех ВОРОВ донИков??? все уже и так знают какие они.1) факт: Так просто с магазина выгонять не будут, а только за недостачи и воровство! 2) факт: сотрудника который работал бы головой, а не «переднем местом» тоже бы просто так не уволили. 3) факт: людей которые закончили Черкасский банковский институт тоже так просто не увольняют…а только за хамство, злобное отношения к людям, а в голове на самом деле оказалось пусто! Вот вам и доказательства! ДОНИКИ ФОРЕВА!!!!!

  30. Гость
    28 Май 2013

    @Гость
    Все ж таки дивні у нас люди, якщо Ви так впевненні у своїх словах — наберіться сміливості і пишіть відкрито, а не АНОНІМНО, позаочі говорити може кожен!

  31. Гость
    27 Май 2013

    @Гость
    Факти є? Наклепи лише вмієте робить!

  32. Гость
    27 Май 2013

    @Гость
    Та про що ви???? Для них всі як вони пишуть «гнилые и лживые человечки»!!!

  33. Гость
    27 Май 2013

    Гость :

    Гость :Так что там с дониками все безработные ???

    Хочемо висловити подяку працівникам служби безпеки та представникам Агрохолдингу, які на ККЗ Перше Травня своїм приїздом навели порядок. Нарешті розгледіли, які грошові махінації крутив директор кабак та його «вірна команда» – менеджер та економіст і за один приїзд звільнили всіх!!!! Вдячні їм від імені всіх незаконно звільнених, які втратили заробіток тільки через примху та ненависть до людей Ключки Ірини, від працівників, що терпіли хамство та нелюдське відношення директора тільки, щоб утриматись і не бути звільненим.Дякуємо! Все таки служба безпеки працює!!!!

    Повністю згоден!!! Це точно таких мерзких, подлих, наглих людей як ключки, які пустили свої щупальці на ККЗ за життя не бачив!!! А коли почув, що говорять про їхню сім»ю в селі — був шокований, там всі такі, чому дивуватись, які діточки виросли!! У мене від розповідей про «бурне» життя ірини та її мами вуха почервоніли, був шокований мені навіть соромно стало. А їм- ні! Як ще людям в очі дивляться!?

  34. Гость
    27 Май 2013

    Гость :
    Так что там с дониками все безработные ???

    Хочемо висловити подяку працівникам служби безпеки та представникам Агрохолдингу, які на ККЗ Перше Травня своїм приїздом навели порядок. Нарешті розгледіли, які грошові махінації крутив директор кабак та його «вірна команда» — менеджер та економіст і за один приїзд звільнили всіх!!!! Вдячні їм від імені всіх незаконно звільнених, які втратили заробіток тільки через примху та ненависть до людей Ключки Ірини, від працівників, що терпіли хамство та нелюдське відношення директора тільки, щоб утриматись і не бути звільненим.Дякуємо! Все таки служба безпеки працює!!!!

  35. Гость
    26 Май 2013

    Так что там с дониками все безработные ???

  36. гость
    26 Май 2013

    Гость : Більше такого менеджера на ККЗ не має. Її звільнено, можете не розшукувати!!!!!!!!!!!!!!@гость

    Вигнали не тільки ірку, а і її братика ох…ного економіста віталія. Їм як сказали про звільнення, то обоє були червоні як перчини .Село все ГУДЕ , за всю » сімейку » тільки і балачки . Нехай відчують ВСЕ на своїй шкурі , може хоч це всих кЛЮЧОК навчить як треба жити з ЛЮДЬМИ. Бумеранг злоби який вони запустили на людей — ВЕРНУВСЯ до них!!!!!

  37. Гость
    24 Май 2013

    гость :

    гость :

    Гость : Святий МИКОЛАЙ приніс велику радість для працівників ККЗ Перше Травня ЗВІЛЬНИЛИ кабака.

    Ну а як же, велика радість, бо надоЇло вам бовтатись по ККЗ в » обкаканих» штанях, да??????? Мабуть зовсім совість загубили, навіть у таке свято злорадствуєте. Ну нічого ще побачите, що вас чекає…………..

    гость :

    Гость : В Турцию «Куриный менеджер» укатил ))) от позора по дальше)))

    А какого числа вернется ваш «куриный менеджер» из Турции кто знает, подскажите, очень нужно ???

    Уже дома всі доники БЕЗРОБІТНІ ,шукають Сірка,щоб позичити у нього очі за свої «діянія»

    Що некажіть а справидливість є на світі, з першого дня кабак шукав ВОРОВ лише для того шоб відвести від себе і своїх послідовників погляд, скількиж вони звільнили праціників не дивлячись на те що вони сумлівно виконували свої обовяски, що в кожного з них є родина,і все це лише і за своеїї вигоди. І хай подивляця тим людям в очі !!!!!!!!!!!!!!!!!!11

  38. гость
    24 Май 2013

    гость :

    Гость : Святий МИКОЛАЙ приніс велику радість для працівників ККЗ Перше Травня ЗВІЛЬНИЛИ кабака.

    Ну а як же, велика радість, бо надоЇло вам бовтатись по ККЗ в » обкаканих» штанях, да??????? Мабуть зовсім совість загубили, навіть у таке свято злорадствуєте. Ну нічого ще побачите, що вас чекає…………..

    гость :

    Гость : В Турцию «Куриный менеджер» укатил ))) от позора по дальше)))

    А какого числа вернется ваш «куриный менеджер» из Турции кто знает, подскажите, очень нужно ???

    Уже дома всі доники БЕЗРОБІТНІ ,шукають Сірка,щоб позичити у нього очі за свої «діянія»

  39. Гость
    24 Май 2013

    Більше такого менеджера на ККЗ не має. Її звільнено, можете не розшукувати!!!!!!!!!!!!!!@гость

  40. гость
    24 Май 2013

    Гость : В Турцию «Куриный менеджер» укатил ))) от позора по дальше)))

    А какого числа вернется ваш «куриный менеджер» из Турции кто знает, подскажите, очень нужно ???

  41. Гость
    24 Май 2013

    кабака і ірочку звільнили так, як вони звільняли людей: «без сожаления»
    нехай для віті буде урок, з яким ставленням звільняв сам людей так і їх звільнили.
    І ярмо вора приліпили також, за бензинчик.
    вітя ми також з тобою попрощались «без сожаления»

  42. Олег
    23 Май 2013

    Друзья! Прошу всех, кому известны хоть малейшие факты нарушений трудового, пенсионного или жилищного законодательства со стороны Бахматюка и КО — высылайте мне на мейл [email protected] все материалы, фото, видео, аудио — всё, что у вас есть. Я журналист. И имею очень большое желание во-первых — максимально полно высветить и сделать достоянием гласности то, что творит эта шайка, а во-вторых — нашими общими усилиями посадить эту компанию туда, где им и место! Главное — не бойтесь! Рассказывайте всё! Иначе — никогда этому скотскому беспределу конца не будет! И все мы будем в их глазах безмолвным быдлом!

  43. Гость
    23 Май 2013

    В Турцию «Куриный менеджер» укатил ))) от позора по дальше)))

  44. гость
    23 Май 2013

    Гость : А що не подобається як люди правду пишуть – очі коле!!!! Це називається «злорадствують», а як називається той бардак та хамство, що відбувалось з подачі кабака та ключок Ірини та Віталія. Ця сімейка познущалась не над одним працівником, а тепер їм правда очі коле!!!!!! За свої вчинки потрібно розраховуватись, от нарешті цей час настав!!!!!!!!!!!! @гость

    скажіть чи сьогодні на заводі є ключка ірина бо сказали що вона у відрядженні?

  45. Гость
    23 Май 2013

    Скажите пожалуйста где сейчас Марченко???

  46. Гость
    23 Май 2013

    («Ну нічого ще побачите, що вас чекає,,,.»)
    Аце так «наєзди», що нас чекає ми і так знаємо!!Звільнення від бидла: кабак та ключки!!!!!!!! А що чекає ВАС за себе подумайте???? Тікайте з ККЗ поки з вами працівники самі не розправились!!!
    @гость

  47. Гость
    23 Май 2013

    А що не подобається як люди правду пишуть — очі коле!!!! Це називається «злорадствують», а як називається той бардак та хамство, що відбувалось з подачі кабака та ключок Ірини та Віталія. Ця сімейка познущалась не над одним працівником, а тепер їм правда очі коле!!!!!! За свої вчинки потрібно розраховуватись, от нарешті цей час настав!!!!!!!!!!!! @гость

  48. Гость
    23 Май 2013

    Повністю згоден !!!! Ура!!!! Справедливість ще існує!!!!!!!
    @гость

  49. гость
    23 Май 2013

    Гость : Святий МИКОЛАЙ приніс велику радість для працівників ККЗ Перше Травня ЗВІЛЬНИЛИ кабака.

    Ну а як же, велика радість, бо надоЇло вам бовтатись по ККЗ в » обкаканих» штанях, да??????? Мабуть зовсім совість загубили, навіть у таке свято злорадствуєте. Ну нічого ще побачите, що вас чекає…………..

  50. гость
    23 Май 2013

    Гость : вИТЕК и обеи ключки багажом прихвати. Стукачи везде нужны

    вСІ три дОНИКИ — швиденько збирайте свої ЛАХИ поки вАС не вивели під » кроваві рученьки»,як кАБАКА

Все зарплаты добавляются анонимно
Главный бухгалтер
Киев • 1 зарплата
50 000 грн
Грузчик
Гуменцы • 2 зарплаты
15 000 .. 20 000 грн
Менеджер по экспорту
Одесса • 1 зарплата
100 000 грн
Подсобный работник
Мена • 1 зарплата
10 000 грн
Торговый представитель
Виноградов • 2 зарплаты
20 000 .. 25 000 грн

Добавьте зарплату в компании Авангард, агрохолдинг

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв Оцените работодателя Авангард, агрохолдинг: расскажите о плюсах, минусах, условиях работы и атмосфере в команде.



Прикрепить фото или другой файл:




Наверх
Оставить отзыв