Золотой Век

Золотой Век

Компания «Золотой Век» является одной из самых крупных розничных сетей по производству и продаже ювелирных украшений в Украине.

Отзывы о работе в Золотой Век, зарплаты

1. 23 сентября 2022

Живу в Вишневом, Киевская обл. и вижу одну и ту же вакансию, в один и тот же магазин уже полгода!!! Тут явно что-то не так… Скорее всего, люди оттуда бегут!!!

1. 23 сентября 2022

Доброго дня, дякуємо за Ваше звернення!
      Залиште, будь ласка, Ваш номер для зворотнього зв‘язку або ж зателефонуйте за номером +380 (99) 113 17 13 або на пошту [email protected]
      Гарного дня!

2. 21 сентября 2022

Не зрозуміло шукають собі працівників. Подзвонила по номеру на вакансію продавця, сказали, що передадуть контакти менеджеру, вона передзвонить і все розповість про вакансію. 3 дні вже дзвонять, зате оголошення на сайтах оновлюють кожен день… це як називається?

1. 22 сентября 2022

Доброго дня, дякуємо за Ваше звернення, напишіть, будь ласка, номер телефону за яким з Вами можно зв‘язатися.

3. 16 сентября 2022

Доброго дня! Працюю в Компанії вже шостий рік і дуже цим пишаюся ! Дуже прикро читати скарги людей, які просто не хочуть, або не можуть працювати в команді ! Але ж у всіх є вибір — йдіть і шукайте собі роботу, де працювати треба мало, а заробляти — багато ( якщо знайдете, звісно) ! Навіщо писати відверту брехню?
    По перше: коли почалася війна — усім працівникам щомісяця виплачували допомогу, навіть тим, хто зовсім не міг працювати !Доки поступово не почалася робота. Далі, знов таки — був вибір, хтось вийшов на роботу, хтось виїхав і взяв відпустку. Підкреслюю — Компанія не звільнила ЖОДНОГО !
    Коли почалася пандемія та магазини не працювали — всім виплачувалась мінімальна ЗП ! Хоча на той час багато підприємств або нічого людям не платили, або просто звільняли ! По друге — далася вам ця Планка !!! Хто вас примушував ? Приймали участь хто хотів, я, наприклад — не приймала ! Усі командні заходи — по бажанню, а їх багато ( корпоративи, рибалки, поїздки, спортивні змагання та ін.) На всі свята та дні народження — подарунки, причому — однакові для всіх ! Зв’язок — за рахунок Компанії! Навчання (семінари, тренінги, лекції) — також, якщо, звісно, вас цікавить професійний та кар’єрний ріст — тільки заохочується ! Згодна, ЗП для такої Компанії з гучним іменем могла бути і вищою, але про це можно говорити і тебе почують ! Мілліони не дадуть, але керівництво прислухається і іде назустріч у всіх питаннях — як робочих, так і особистих ! І ніхто нікого не переслідує, а навпаки створюють всі умови, щоб навіть ті, хто когось там і «боїться» ( як тут писали) — могли анонімно виказати все, що думають !
    На жаль, люди так створені, що на емоціях від чиєїсь образи готові написати ( ось говорити — НЕ готові !) які завгодно гидоти , а коли все добре і гладко — забувають написати, мовляв — так і повинно бути! Ось і пишуть — скривджені та розлючені люди, а позитивні, цілеспрямовані на розвиток та процвітання люди — не пишуть, бо їм нІколи, вони просто працюють (хоч і навантажені, що ж — робота !) Працюють в команді Компанії «Золотий Вік» І таких набагато більше, повірте !

4. 15 сентября 2022

Сегодня предложили работу в ЗВ, но я отказалась т.к нашла уже другую. Немного пожалела об этом, потому что знакомая мне все уши прожужжала касательно ЗВ. Зашла почитать отзывы сотрудников и.. ужаснулись. Было время когда я работала в «Вияре» где мне тоже обещали золотые горы, хорошую за, карьерный рост, а получила в итоге зп в лучшем случае 12тыс, змеиное кубло вместо коллектива, гору работы которую я не должна была делать, материальную ответственность за каждый твой шаг и нервный срыв. Читаю значит отзывы о ЗВ и думаю о том, что повторять подобный опыт как Вияре уже не хочется

1. 22 сентября 2022

Доброго дня, дякуємо за Ваше звернення. Співробітники для компанії Золотий Вік одна із найважливіших цінностей, запрошуємо до нашої команди, де можно на власні очі переконатися, як можно не тільки працювати, а й навчатися, зростати та розвиватися. Якщо у Вас залишилися не вирішені питання дзвоніть за номером +380 (99) 113 17 13 або на пошту [email protected]

Администратор зала 2
Охранник 5
Продавец 1

Добавьте зарплату в компании Золотой Век

Добавить отзыв о работодателе Золотой Век

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Золотой Век?