ЕКО-маркет

ЕКО-маркет

Первый продуктовый супермаркет «ЭКО-маркет» был открыт в феврале 2003 года в Чернигове. В том же году были открыты супермаркеты в Сумах, Запорожье, Кременчуге, Одессе и Черкассах. В 2004 году количество супермаркетов сети выросло до 18, а по итогам 2006 года сеть насчитывала 28 объектов торговли. В 2007 году общее количество супермаркетов ЕКОмаркет выросло до 42, а торговая площадь сети – до 40720 кв.м.

Отзывы о работе в ЕКО-маркет, зарплаты

1. 26 апреля 2024

Доброго всім дня,як колишній співробітник,не раджу йти працювати в Еко Маркет,Особливо під керівництвом Кубрака директора ІТ депортамента.При спів бесіді обіцяє золоті гори,коли проходить час і йому на гадуєшь про розмову йде в осад.Тому раджу розмовляти з ним в присутності HR,не в`якому разі у присутності Шпетного.І раджу вам зразу давати відсіч двом ОРКАМ СБ Пастельгі та Самойленко методи в них 90 років.Бережіть себе та обходьте цю контору паралельною вулицею.Зарплату в конверті не виплачуют при звільнені людям які мають відношення до матеріального забезпечення

2. 27 марта 2024

Контора-Никанора… «Стандартная» совковая контора «друзяк» по базару и «любимых женщин»… туповатых (поэтому не «кроит» там только ленивый, своевременно засылая «долю» «всевидящей» СБ), но с апломбом, зависшая где-то по середине девянностых прошлого века, но с претензиями на мирового лидера… с «фирменным» запахом грязных половых тряпок в магазинах.

3. 1 марта 2024

пособеседовали на помощницу руководителя HR, завалила из-за недостатка опыта в этой сфере — вопросы были не только о личном и где до этого. То что удалось увидеть — мне ок, в любом случае пойдет в копилку школы жизни

4. 29 февраля 2024

Читаю нижче, що обіду немає — це як? Він завжди у нас був, тільки час ти собі береш плаваюче – це нормальна практика, коли люди на касі працюють як я. Так завжди по супермаркетах. Далі взагалі цікаво – зняли штраф «за те, що покрали половину підлітки». З продавців та касирів не знімали у нас ніколи за таке!! А ось з охорони – так! Тому що це зона відповідальності охорони – патрулюй зал, дивіться камери, стежте за «підлітками». Нахрен тоді охорона в магазині? Це вона ще зі старенькими не стикалася які щось у пакет собі кинуть і потім на жалість тиснуть! Така фігня вічно відбувається в магазинах, а колупати в носі та лялякати по рації цілий день охоронцям не вийде ніде

5. 23 февраля 2024

Самая Гадюшная сеть. Зарплату всю не выплачивают. Срезают 30 проценто.Работать приходиться в ужасных условиях. Магазины не отапливают. Холод собачий.Не советую не кому.Обедов обещенных
    нет.Работать приходиться на аптеку и тех мизерных денег не хватает.Самая низкая зарплата по Киеву 63гр.за час.Уже везде платят 83гр.Плюс ещё забирают часы.Отношение к сотрудникам ужасное.Зато требование хоть отбавляй.Проработав в ЭКО нажила одних болячек.Мой совет бегите по дальше от этих магазинов.

6. 13 февраля 2024

Ужасный руководитель, обеда нету сразу бежат за тобой , зарплата ужасная 10 часов роботы а за 7 дней роботы 1250грн заплатили.И то 250 грн выщитали за просрочку.И за то что покрали половину подростки.

7. 6 февраля 2024

Руководитель IT отдела Кубрак — жалкое, лицемерное, эгоистическое и напыщенное существо.
    Я не знаю, что он там делает, что бы его держали в штате, но от таких кадров надо избавляться.
    Уже пол отдела ушли в более престижные компании и еще будут уходить, потому что с этом кретином работать не возможно.

8. 31 января 2024

Сходила до них у головний офіс на співбесіду: ну – нормально на перший погляд та у спілкуванні, зарплата є прийнятною. ось правда за графіком не зійшлися ні як, а я думала це обговорюється — а от ні. Так що ось така поїздка

9. 29 декабря 2023

Тієї зими звичайно для електромеханіків було пекло, підготовка начебто була але до такої кількості аварійних відключень і поломок ніхто ж не готувався — хоча для людини, яка прийшла в магазин, все було як скрізь — витягували генераторами. Доводилося і у вихідні виходити (зазвичай ти вдома субота-нд), хоча це потім доплачувалося зверху. Зараз рахуй як на курорті, і сподіваюся так й продовжиться. Якщо хтось вирішить приєднатися врахуйте що потрібен не менше 4 клас допуску та реальний досвід кілька років, а не відразу після ПТУ

10. 28 декабря 2023

щоб зрозуміти що тут ще більш-менш нічого варто попрацювати в ашані спочатку, а потім в АТБ — тоді робота здаватиметься нормальною, якщо тебе не контролюють буквально щохвилини зміни

Гроші платять, 3 через 3 зміна якщо продавцем, але премії давно не було

11. 20 декабря 2023

Доброго дня.
    Я працівник даної компанії з магазину який закрили у м. Стрий 14 вересня. Пропрацювала від відкриття до закриття і мені не виплатили заробітню плату по Ф2 за серпень та вересень. Генеральним був Терещенко О.В. та регіональним Лис О.М. На мої прохання та звернення надати пояснення від бугалтера у письмовій формі про виплати небуло ніякої відповіді. Звернувшись до Лис О.М у місяці жовтні сказав чекати. До Терещенка О.В звернулась 9 грудня після того як усі отримали гроші а мені не виплатили, і почула що мені Ф2 виплатили разом із розрахунковими. Але у мене є запитання яким чином, якщо розрахункові я отримала офіційні, а Ф2 усім працівникам виплатили 5-7 грудня за серпень та вересень, хіба мені одній не виплатили. Терещенко О.В сказав вияснити з КМ як вона закривала години. І мені дуже цікаво до чого тут це якщо всі години були закриті і я отримала офіційну зарплату. Мене цікавить де моя зароблена друга половина зарплати за два місяці по Ф2. Ми всі прекрасно знаємо як у нашій компанії виплачувалась заробітня плата.
    Прошу перекинути моє звернення відповідним керівникам та надати пояснення де мої зароблені гроші!

12. 11 декабря 2023

«Отвратительная и лицемерная контора» ЕКО-маркет! Как бывшая сотрудница, не рекомендую никому, и жалею что работала в «Отвратительная и лицемерная контора». Если вам не хватает острых ощущений, и желаете оказаться в долгах то рискуйте!! Из стабильности там только официальна заработная плата))))

13. 24 ноября 2023

залежить дуже від магазину до магазину як буде у кожному може бути своє кіно я за 7 років роботи в торгівлі знаю,тут на відділі відпрацювала спокійно понад 1,5 року, потім пішла в декретний та вже вирішила вдома залишитися: з фінансів все ок

14. 30 октября 2023

Сеть бандитов и афиристов, платить не хотят , робота ужасная, отношения не людские,и при всем этом угрожают штрафом непонятно за что, никому не советую, магазин ужасный,разводят на деньги, не платят при увольнении

15. 22 октября 2023

Это ж**па а не маркет.А в городе Сумы просто жесть Знаю много если есть вопросы пишите а то Супрун тот ещё [вырезано] воровал из первых рук

16. 17 октября 2023

працював на прийомці досить довго, нічого поганого сказати не можу, але й розхвалювати теж не буду. просто в певний момент часу мав потребу в грошах. Робив що від мене просили — а іноді гарував понаднормово, щоб заробити ще. Гроші виплачували, запис у трудовій є

17. 11 октября 2023

Конкретно по нашому магазину можу сказати, що атмосфера була здорова — дуже багато що залежить від керівниці і як вона побудує роботу. Більше половини людей працювало понад 3-5 років, а це дуже багато про що говорить, взагалі ж у супермаркетах на касах і відділах завжди велика плинність, бо стрес і не витримують. Скрізь де до цього працювала було так, а тут ось ні.

По грошах ніколи не затримували — така політика у керівництва в головному офісі. Ось просто плюс-мінус день отримуєш зарплату.

Працювала б і далі, але чоловік був проти — відправив із донькою за кордон

18. 26 сентября 2023

Когда устраивались на работу говорили одно зарплату ждёшь неделями кормят завтраками уже так достало не предела работаешь по 9 часов а то и больше и получаешь копейки ещё и когда увольняешся не все выплачивают

19. 20 сентября 2023

@Гость, знущаються, сьогодні охоронець дуже сильно бив мене, прошу керівництво і поліцію допомогти мені,за що на дімною знущаються, б’ють нізащо,така компанію і ті хто в ній працюють не можуть існувати,я не хочу більше там працювати і виходить на роботу після сьогоднішнього випадку

1. 6 марта 2013

Гость : … считают нас работников за быдло,хотя сами являются такими.Их хамству, не адекватности,не компетентности НЕТ ПРЕДЕЛА.И КУДА СМОТРИТ РУКОВОДСТВО КОМПАНИИ.

Пока подбором ключевого персонала «занимаются» всевозможные богушки и прочие марины — так и будет. А их самих — хозяева на это дело определили — вот и думайте: куда смотрит руководство компании. ;)

2. 10 июля 2014

Это наверное у Вас так было в магазине, поэтому Вас и уволили.Хотя может и конкуренты хотят черного пиара поддать. Компания «ЭКО»- НОРМАЛЬНЫЙ РАБОТОДАТЕЛЬ.

CIO 1
Старший смены охраны 1
Формовщик 1

Добавьте зарплату в компании ЕКО-маркет

Добавить отзыв о работодателе ЕКО-маркет

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ЕКО-маркет?