Эпицентр

Эпицентр

Отзывы о работе в Эпицентр, зарплаты

1 152 153 154 155 156
  1. 9 марта 2024

@oD 1, мукачево так же получает зп поздно … даже кадровичка нашего регионального в открытую писала что зп будет за январь и февраль с опозданием хотя за прошлый год так же зп мало того что херня то только рару месецов было что зп дали до 7го числа … причины задержки никто не обясняет

2. 8 марта 2024

В цей складний для країни час,хочу подякувати чоловікам та хлопцям маркету Борщагівка К5. Сьогодні 8 березня сталося так,що згідно графіку мені треба було бути на зміні.Але завдяки чоловічому колективі всього маркета я відчула як ці ЧОЛОВІКИ бережно і лагідно ставлять до кожної жінки чи дівчини котра працює поряд з ними. Кожного кого я зустрічала в цей день вітали мене зі святом і бажали здоров’я і щастя.
    І бонус вітання від колективу відділу сертифікат+ квіти.Сертіфікат виявився дуже доречним,бо вже думала себе на 8 березня порадувати подарунком а тут майже все сплатила сертифікатом.Подвійне задоволення.
    ДЯКУЮ! Ви найкращі!

3. 8 марта 2024

Я взагалі не збирався щось писати, чи скаржитися, но коли ти їдеш на К3 це просто квест, охорониці на місці нема, пішов на прохідну, запитав де охорона, мені відповіли вы задолбали, шукайте на складі, но це ще не кінець, виявляється ця краля попала на склад з першого дня роботи бо Прохоренко за неї мазу потянув, дуже дивно, з якого дива?

4. 7 марта 2024

три года работаю в компании есть вопрос почему таирова получают ЗП 6-7 седьмой числа а одеса 1 в лучшем случаи 12 от кого это зависит или мы в разных регионах находимся или это просто издеваются над персоналом?

5. 3 марта 2024

А вы все ещё пухните с голоду?
    Ну продолжайте дальше

6. 3 марта 2024

Друзі, вітаю!

Для 🫵 Тебе

Буде інформативно. На-розгляд

Почнемо з мережі як вона є. Круть. Мережа з охватом національного масштабу. Це дійсно велика робота та успіх для власника(далі в тексті). Концепція була запозичена з Home Depot та Lowe’s, відгукується в кольорах бренду, щоб там не присвоював пан пшек. Тепер до діла. Епік це максимально кум-сват-брат. З чорним кешем, відкатами та інші пестощі пана Ге. Властиве словосполучення — рефіеральний бонус. Нічого не ясно, бо кримінальних проваджень нема. Наголошую на наступному, з паном ге та з його спутнецію жоден фонд який впливає на хід Нашого існування як країна У боротьбі з агресором (*обні кацапи) справ мате не хоче. Так, Епі передає швидкі, та інше(авто) робе це з початку рус навали. По типу дотичні. Насправді (думка) це маркетинг. Складно вірити в гасла мережі. Гадаю що є відгуки ваших товаришів, друзів, та що там казати — сімей які дотичні до мережі. Наскільки ганебне ставлення до працівників. Це ГОЛОВНЕ! Люди які працюють у мережі НЕ відчувають що вони Люди. На будь-яке зауваження зі сторони працівника(в ряду) відповідь одна; — піди та качай права на іншій роботі. Нажаль на цьому все скінчуется. Не дивно що складно знайти консультанта/продавця в ряду. Кажуть що під відкриття нового маркету зганяють хлопців та дівчат з усіх усюд. Ставлення, вибачте, як до рабів(досвід людей які відкривали на Полярній, Київ, люди працювали місцями під відкритим небом(зима)16-18 годин, їх звозили автобусами до Пущі-Водиці(К. Область) без гарячої води. Бараки. Однимловом. Пан ге відкривав спортзали, інвестував у рекламу. Мав хоббі приїхати в 04:00 ранку в центральний офіс(як подейкують на коксі)та скликати «собрание без опозданий» Звісно вівці які в кодлі терплять, бо з/п. Отака збірна історія від джерел. Ще згадували співпрацю не з маркером на спздній теротріі нашої Неньки. Бабки не пахнуть. П. С. Мережа як продук-крута, робочі місця. Навіть годують співробітників.

7. 3 марта 2024

У меня вопрос к руководству маркета Григоренка 40 К3, почему когда я приезжаю на склад маркета, я должен искать охранницу по 40 минут, чтобы записать номер пломбы и все остальное, а как оказывается охранница в этот момент водит шуры муры с замом начальника СБ Прохоро, очень странно, ребята вы на работе или вы в любовные игры играть.

8. 1 марта 2024

Працівники Бедронки в Польщі,організовують загальний страйк, відстоюючи свої права, вимагають підняття зарплати та збільшення штату у відділах.
    А чому ви нічого не робите? Від того що ви будете писати тут відгуки нажаль нічого не зміниться, керівництво читає інколи тут ваші відгуки і потім на зборах своїх обговорюють щоб деякі персони трохи успокоїлись. Вам потрібно відкрито на місцях висувати умови. Так час важкий, в країні війна, але вам завжди так говорять, була криза, був ковід не на часі зарплати, як кажуть дякуйте і тому що маєте.

9. 29 февраля 2024

Каким же нужно быть ущербным, шоб будучи директором маркета заказать себе от подчинённых Сони плейстшн на день рождения, в прошлом году бедный Закиров телефон за счёт людей получил, сейчас решил пострелять в видео игры…николаевский Закиров как маленький злобный гном- все ему больше всех нужно… Во время войны хоть бы не выжимал последнее с бедных людей… Лишь бы намутить, надурить, обворовать и запугать.. точно гном.

10. 28 февраля 2024

В якому місті можемо зустрітись? Я вам розкажу дуже цікаве. Але потрібні гарантії що мене ви не вигоните.

11. 27 февраля 2024

@Гость, Шановна, ви помиляєтесь і навіть не розумієте де!
    Я готова особисто з вами зустрітися та
    довести що я не являюсь тією людиною,якою ви мене вважаєте. При зустрічі, я б хотіла побачити докази того в чому ви звинувачуєте людей. Можливо я чогось не розумію,та ви зможете мене переконати в тому,що я не права!
    До зустрічі.

12. 24 февраля 2024

@Гость,@Гость, не правда. Тим більше на Мінській. Ейчар Ширшенко — та ще шахрайка. Обманює на співбесіді. На питання про розмір зарплати спускає очі та вигадує розмір зарплати. Брехуха. Не йдіть працювати в Епіцентр. Краще йти кухарем в супермаркет. Там зарплата більша, і маштаби роботи зовсім інші.

13. 24 февраля 2024

Днепр-1, шановна! Зачем в кабинет?????? Пользы не будет. Уже раз нас собирали и что?????? А директора и так у нас на фуде кабинет постоянно пьет кофе с главным финансистом которая ворует деньги все знают об этом, а она работает. А нас за крик души в чате сразу в кабинет и на увольнение. Прикольно ты придумала……наверно сама Алексеева и пишешь??????????

14. 24 февраля 2024

@Гость, Шановна, я хотіла б зауважити що за наклеп на іншу особу в Україні існує «Адміністративна відповідальність стаття 151/1»
    У вас є докази того що Алєксєєва Є. В. та Гережа О.Г. займаються розкраданням зарплатного бюджету ? Якщо так то відстоюйте справедливість в кабінеті директора маркету а не тут на сайті, буде більше користі.
    Я також працюю в цьому колективі, та не маю родинних зв’язків з цими людьми, я впевнена в тому що вони відносяться справедливо та чесно до своїх підлеглих.
    Можливо у вас особиста ненависть до них, та ви з тих працівників які хочуть нічого не робити та отримувати гарну зарплатню!
    А маніпулювати становищем яке зараз відбувається в країні це підло та цинічно.

15. 24 февраля 2024

@Нестер., 😂😂😂 Там такое не светит ,это ваши предположения . Каждый день сейчас что-то придумывают абы платить меньше . Каждый мес хз Ск получишь ,как точно написали ))),как пан директор/начальник соизволят.

16. 23 февраля 2024

Чи правда,що зп кухаря приблизно 1200в Епіцентрі на мінській?Мені треба пройти додаткове медобстеження хочу розуміти ,що не напрасно йду туди працювати?Мені сказали ,що штрафів і матеріальної відповідальності немає це правда?

17. 22 февраля 2024

@Нестер., Дивись наприклад так робимо. Щось продав + чим більше товарів у чеку. Буде дуже гарна мотовація та продажи. Але е нюанси. Наприклад повернення постачальнику та завіс на складі пару часів і продаж не було. Відправили на сніг и теж продаж не було. Потрібно каси переробити, або домомога на цвз. І як тоді бути?

18. 21 февраля 2024

Зарплата охоронників Епіцентра теж найнижча у Києві. Якщо в більшості супермаркетів (навіть невеликих) почасова оплата праці охоронника складає від 78 грн., то в Епіцентрі це всього 55 грн. Хоча в Епіцентрі маштаби продажів та доходи огого.

19. 21 февраля 2024

Чому б продавцям не зробити прозору оплату праці, а саме по-часова ставка (наприклад 50 грн.) + % від проданих ним товарів? Наприклад покупець купує після його консультації товар, продавець цей товар сканує, і таким чином в системі з’являється інформація скільки товару було реалізовано після консультації продавця. А то виходить якась х***я. Скільки б не продав, ти не розумієш яка зарплата буде нарахована. В Епіцентрі це в буквальному сенсі виглядає, так: зарплата буде така, скільки барин «соизволит» кинути з барського стола.

Та сама ситуація у комплектуальників та вантажників. Цілий день пашуть, а зарплата невідомо яким чином формується. У комплектувальників має бути почасова оплата. Наприклад 75 грн./год.

20. 19 февраля 2024

@Гость, у всих підгорає бо вони не являються кваліфікованими кадрами в 40 своїх років і отримують заробітну плату грузчика. Щоб отримувати гарну плату треба бути кваліфікованим та профі, нажаль різнорабочому не будуть платит як юристу , розумієте

21. 19 февраля 2024

Підкажіть яка зп у кухаря Київ а то була співбесіда і все так розмито сказано?Умови які чи є штрафи а то я маю йти за списком документів завтра і не знаю який мінімум.

22. 15 февраля 2024

Перед тим,як йти працювати , уважно перечитайте відгуки . Мінусів набагато більше ,чим плюсів. По-перше це нерозуміння ,яку зп ти отримуєш. По друге зп ,то є офіційна сума ,все інше це надбавки, які може вже й відсутні. Тобто — в лікарняний ти отримуєш не 100% від зп .По третє- ти можеш бути і касиром ,і вантажником ,і декоратором на новий рік ) і таке інше. Робочий час буває і на телефоні ),окрім присутності в магазині . Їжа не придатна до вживання ,мед.страхування не світить. Січень/лютий пів місяця за власний рахунок . Добре зважте і зрозумійте чи потрібна вам невідомість . Але є хороші люди ,які давно працюють . Керівництво різне ,але деякі мають настрій і під нього потрібно підлаштовуватись ,або лизати дупу деяким керівникам),щоб бути в фаворитах . Така мабуть політика компанії. Тож зважте добре ,чи готові ви на невідомість )

23. 13 февраля 2024

Когда шел в Епицентр думал хоть будет какая-то стабильность , зарплату не будут задерживать , а если даже так будет получаться то редко и то 1-2 дня максимум , но не так что уже сколько прошло дней , а этой зарплаты еще нет , скоро будут закрывать аванс , а зарплаты 0
    Уже люди открывают карточки кредитные , потому что им не на что жить , с кем я не общаюсь кто-то у кого-то уже занял денег , ну что это за ху@ня ребята , такая большая сеть , которую знает вся Украина , а стабильность как в ларьке у тети Зои , то есть ее нет 👎

24. 13 февраля 2024

Днепр-1.Фуд маркет.Алексеева,Гережа.Когда вы уже нажрётесь???????Это просто крик души.Сколько можно кидать сотрудников на З.П?Мало того что своих родственников вокруг себя собрали так вы им ещё и премии с нашего кармана даёте.И с кажите мне-это что,не отмывка ли денег??????????В стране война,и ,десь такое……. Нет просто слов.

25. 12 февраля 2024

@Гость, мені здається чи ви маєте на увазі маркет Кропивницького? Там полюбляють обезцінювати твою працю і писати в одинадцятій годині ночі, або ти прокидаєшся в шостій ранку, а в тебе о шостій ранку все список з різних завдань, ти тільки прокинувся, а в тебе же думки про то, що тобі накатали зранку, телефонують і в вихідний, і в відпустці, та господи і на лікарняному також. Вибачте, але на роботі навіть і в туалет неможливо сходити, ти тільки сідаєш на унітаз, а тобі вже дзвонять, жахливо просто. І те пшик, із тим, що там відбувається.

26. 12 февраля 2024

Всім хто планує сюди влаштовуватись — подумайте 10 разів. Чим ви тут будете дихати? і чи будете взагалі бачити Сонце? Ви тут зможете заробити собі хіба , що сиве волосся, хронічну нестачу вітаміну Д, здобути сліпоту, хронічний стрес, проїхати в психлікарню замість обіцяних санаторіїв. Зароблених копійок не вистачить на лікування. Воно не варте навіть на те, щоб ви читали оголошення з вакансією. Краще щось державне, там де Кзоту справді дотримуються , там де буде нормальна прозора оплата праці, де ви отримаєте відпускні, допомогу на оздоровлення, та роздруківку з нарахуваннями. Тут про це нічого не знають і всі безнаказанні. Шануйте себе, та знайте собі ціну. Ваша робота Вас знайде.

27. 12 февраля 2024

@Гость, это не ересь. Такую инфу скинул офис, а если вам руководство вашего маркета не предоставляет информацию то не уменичайте. Если вам дали зп то не обобщайте, её дали не всем и да сегодня 12 число а зп так и нет.

28. 11 февраля 2024

Найжахливіше місце праці,пропрацювавши місяць ти усвідомлюєш що тобі платять лише за 6 або 8 годин,де ти пропрацював цілих 12+годин.Керівництво відповідає в наглу ,що платити більше не буде,і з роботи не може ніхто піти до поки не зробить все що їм хочеться і платити за додаткові часи не збираються.
    Постійні дзвінки в вихідний день по різним дрібницям і так далі

29. 8 февраля 2024

@Гость, ніхто не озвучує % від виторгу і % бонусного фонду при розподілі по відділах! Не плети ху…ню! Я там 13 років пропрацював і знаю досконально як закривається Зп! Планів немає а це означає шо немає і розуміння яку Зп ти отримуєш! Коли були в Потамусі % то ти сам бачив конкретно скільки ти отримаєш по факту і все було добре! Потім дядьку котрий це придумав прибрали і піз**ц !

30. 7 февраля 2024

ДД! Підкажіть, будь ласка,чи виплачує ЗП військовими епіцентр?

Останній раз отримував в грудні місяці

31. 7 февраля 2024

@Гость, откуда вы эту ересь берёте ?сегодня дали зп)))вы на каждый слух видетесь что вам уборщица напела в раздевалке?

32. 7 февраля 2024

@Гость, А сьогодні вже прислали вказівку ,що зарплатню за січень, лютий будуть видавати 15-17 числа.Навіть не до 10.

33. 7 февраля 2024

Пропрацював в компанії 5 років, тож є чим поділитися) Якщо Ви людина сімейна, не дай Боже є діти, крім дружини, або ж навіть просто дівчина, ви не маєте власного житла, живете на зйомі, ви не студент і не пенсійного віку…то просто проходьте мимо ) Бо власне грошей тут не заробити. Це абсурд, коли людина в 24 році, отримує на пару тисяч більше, ніж це було у 19, і це при умовах хорошого виторгу. А якщо він не такий ( а вам про поганий виторг, рейтинг, динаміку будуть торочити постійно )то вона взагалі геть така сама. Це при тому що робота не легка. Вибачте, але людина працює позмінно, вона весь робочий час на ногах, працює з людьми, що підвищує фактор стресового навантаження окрім фізичного і це якось має компенсуватися взагалі-то. Не, ну що фактори плюсів типу які тут є, принаймні вам про це будуть говорити. Типу кормлять. От саме типу ) Бо я вдома як один бут з ковбасою жирною з’їм, жерти не так хочу як тут після часу їхнього обіду ) Є до речі підозра, що воно і з зарплати вираховується) Про зарплату писав вище, просто звізда ) Тому не дивно, що персоналу немає. Точніше є один якийсь чувак, який бігає по всім департаментам одночасно на відділі. Інколи й на інші просить адмін підійти. Просто позорище ) Наберіть вже тих людей,! Щоб не ходили й не питали » А хто тут? А тут нікого немає, я вже пів години чекаю». ) Плюс хитрожопа компанія навіть в плані нарахування, бо з/п приходить до 10. Конкретно в моєму варіанті, це якраз стабільно 9 або 10. Що якби задохуйя, бо в вас людина виходить вже 1/3 наступного місяця відпрацювала, а ви їй тільки за попередній платите. Живеш навіть не від зарплати до зарплати, а від зарплати до авансу. Просто дно! Покупці окрема тема. Таке враження, що в них забрало падає, як вони ступають в магазин. Але ти маєш перед ними кланятися, бо пан зайшов ) Захистити тебе тут ніхто не захистить. А от рботою завалять піздец. І приймаєш, і викладаєш, і продаєш, і носиш, і підносиш, і ремонтуєш. Хер просто спокійно станеш. Це взагалі має оплачуватися, хлопці і дівчата ) Ну але Герегам пох*й. Один [вырезано] всю роботу робить, то кармани тільки ширше від цього стають.

34. 2 февраля 2024

Це правда. Ця Людка з моніторки ничего не робить. По всьому залу коробки пусті від товару валяються. Вона сидить за работниками дивитися. Це не нормально. Гнати таких треба.

35. 2 февраля 2024

В Кого яка заробітня плата на цвз в Містах ? Цікавить. Вінницька обл , і другі міста по можливості підпишіть яка зп в вас за січень грудень лютий ) і що взагалі чутно

36. 2 февраля 2024

Цвз .. прийшов на одну зарплату , зарас друга ще менша це у всіх так цвз ?
    Була ставка плюс план 13000 зарас 8600 це який прікол чи що ..
    Немає смислу працювати за такі кошти .. НА***ОВО

37. 2 февраля 2024

петровскій маркет К7 вже всі межі переходить, дуже погана людина.Ніякої поваги до промоутерів та продавців. Постійно придирається до всього, хоче щоб їого боялися. Заставляє на нього продажі реєструвати, типу це він продає. Ніякої поваги то цієї людини.

38. 1 февраля 2024

Когда поднимут зп, простым работникам, сколько это издевательство можно терпеть?!
    Почему цены растут , а гереги молчат?!
    Сколько это терпеть еще?! Сволота безсовестная!!!!!
    На передовую ЦО с герегой во главе!!!!!!!!

39. 31 января 2024

Чи чули хтось за підняття зарплати для торгового персоналу?
    Нам на зборах озвучують що цей рік це рік персоналу, і т.д но про зп ні слова.

40. 26 января 2024

дуже багато абстрактних фраз і ніякої конкретики. Але розумію, для чого дають такі запутані відповіді з приводу зарплати. Для того, щоб «заговорити» зуби, як роблять привокзальні циг*нські ворожки. Наче і дали відповідь, але так «забили баки», що людина нічого й не зрозуміла.
    А дайте відповдь на питання, чому працівникам відмовляють в наданні розрахункових листів з розшифровкою нарахувань?

41. 25 января 2024

2020. 10-11т. 2021 10-12т. Вислуга в 3т. А зп 10-12т. Торг,прирост,план,динамика. Все це до дуп#. Вы просто брешите.

42. 25 января 2024

@Гость, I’m sorry
    Ви ж розумієте, що люди знають, як саме утворюється заробітна плата😄 Просто ця формула не працює, від того у всіх і підгорає👹 Так що не приколюйтесь😏 роблячи з людей дурнів, які типу не знають як саме у нас формується зп

43. 24 января 2024

@Гость, не, мы до сих пор не поняли, почему я к примеру получаю в 2024 году столько же, сколько я получал в 2020 ) и это с учётом того, что у меня уже и пакеты и стаж…

44. 24 января 2024

Господи , Вы до сих пор не поняли , что зп -это определенный процент выторга от суммы продаж определенного маркета за месяц плюс коэффициент прироста суммы выторга месяц к месяцу ,год к году )) как Вам можно озвучить зар плату если никто не знает какие это будут цифры в след месяце )) можно озвучить только ставку!!!!

45. 22 января 2024

@Гість, це абсолютна норма для Епіцентра. На співбесіді вам будуть називати одну зарплату, а потім виплатять зовсім іншу. Ніякі розрахункові листи в Епіцентрі не видають, їх можна витребувати лише після звільнення, і то тільки, після того, коли ви напишите скаргу до Держпраці. Це обов’язково. Після Держпраці, коли інспектори встановлять махінації з нарахуванням заробітної плати, варто написати скаргу в Офіс генерального прокурора. Але поки працюєте, у вас немає вибору, окрім як «проковтнути» обман, але я щиро раджу вам уже зараз підшукувати нормальну компанію, де прозора виплата заробітної плати. Хоч Епіцентр і велика компанія, але тут «кидають» на зарплату, і це починається вже на співбесіді.

46. 22 января 2024

Влаштувалась в Нову Лінію в Борисполі на одну зарплату, а отримала зовсім іншу, з горем пополам 10 00 за 18 робочих днів. Попросила розрахунковий лист, якого мені зовсім не надали.
    Вимоги до працівників, наче тут виплачують 30 -40 000 за місяць. Особливо про те які кольора не потрібно одягати, бо директору не подобаються. Директор до працівників з жахливою неповагою відноситься, наче вони його раби за ті нещасні 10-15 тис в місяць . Працівникам не дозволено покурити в робочий час, аяйяй, це хіба так можна, тут ж раби лише працюють.
    Але багато є хороших працівників, а особливо комерційні директора, усі абсолютно адекватні .

47. 17 января 2024

Чому «вершки» не висловлюють змістовної позиції з 2014 року? Чому з’явились Нова Центр в Криму? Де звіти за «збір на розмінування»???

48. 16 января 2024

@@Допоможіть !!! розводять людей !!!!, коли в різних маркетах Зп різна то ще таке а коли в одному маркеті , як наприклад в Одному з західних маркетів , на одній посаді в різних відділах Зп відрізняється в 5-8 тис( по декуди й 10) то це вже інше питання!

49. 15 января 2024

Так у нас забрали вихідні за власний рахунок ,обіцяли заплатити .Будем бачити. м.Одеса.От сьогодні в новинах опублікували що Гереги вже наближаються до міліарду,а зп підняти не можуть бідні

50. 13 января 2024

А это только В Харькове зарплата охранника 9200грн или по всем эпицентрам такая, учитывая и ночные((((

1. 16 июля 2012

Юрисконсульт 1

Кассир ЦК 1

Добавьте зарплату в компании Эпицентр

Добавить отзыв о работодателе Эпицентр

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Эпицентр?