Эпицентр

Эпицентр

Отзывы о работе в Эпицентр, зарплаты

1. 13 января 2024

У тривогу магазин не закривають, ходимо і трясемося щоб не прилило, їжа смітник краще брати з дому. Кзот не дотримуються люди працюють наднорми відпустку не дають аргументую тим, що немає персоналу, зате офісники ходять по 3 рази на рік, продавців та приймачів товару вважають лайном, куди дивляться власники магазину, плинність, недостачі. Магазин 10.

2. 13 января 2024

Маркет 10 Київ магазин повне дно, Люда з моніторки вважає себе директором магазину, *** рідкісна. Її обов’язки це стежити за персоналом і доповідати все директору, а те, що у всіх відділах божевільні недостачі це збоку, інвентаризації не було з 2021 року, а що проводиться іноді за позиціями ставлять від фанара. Автотовари, будівельний та інші відділи все у прострочення. Іра кадровичка брехуха рідкісна, в очі одне, а позаочі всіх вважає лохами, і тупарами. У магазині працюють добрі люди, яких ніхто не цінує, дуже порядні охоронці

3. 13 января 2024

Цікаво, а власникам мережі відомі усі ці зауваження, вони цікавляться звідки бере початок ця»копійочка до копійочки» на розширення власного бізнесу ???
    Хтось коли небудь відповів тут на незадоволені коментарі працівників. Бо якщо незадоволені покупці, то відповідь дають.

4. 13 января 2024

Цікаво, а це всіх так змушують на роботу їхати під обстрілами, коли кінжали фігачать по місту з самого ранку чи така практика тільки в Дніпрі? Схоже Епіцентр живе і існує в якійсь окремій паралельній реальності, де немає війни в країні.

5. 12 января 2024

За декабрь зп огонь))) нам обещали компенцацию за ноябрь а в итоге даже менше!! Кантора обмана и дуполизства!!

6. 10 января 2024

А шо це за заробітна плата за грудень?!?!?!?!?😳😳😳Це подяка трьом калікам, які виконували весь рік роботу один за трьох? Де якась премія? Зарплата гірша, ніж за листопад! Як вам не соромно обкладати в обманювати людей? Працівникам ще потрібно прожити зиму, бо за січень і лютий ви викидаєте людей на власний рахунок, їм треба за щось жити! Торгували прекрасно в грудні, не дивлячись на війну. Чому ж ви такі сволочі?!?

7. 9 января 2024

У Епіцентра геть немає ніякої совісті, зарплата за листопад і то більше ніж за грудень, хоча в грудні всі пахали як воли і виконали плани, вони вже пробили дно, але спускаються ще нижче.
    У вас так скоро не залишиться нормальних, продуктивних продавців, буде працювати пенсія, якій нічого втрачати і алкаші, яких в епіцентрі не мало, бо з таким відношенням ніжодна адекватна людина довго не протримається.
    І тоді не верещіть, що у вас скарги від покупців, бо яка зарплата, така й робота, нехай керівництво виходить в зали і відпрацьовує свою зарплату, а не прогулюється по маркету і туснячать на корпоративах.
    Що немало важливо, нас ще й на*буть у січні і лютому, бо з цими власними рахунками навіть уявити страшно,скільки копійок вони нам кинуть як собакам за ту ж, по факту роботу, яку ми робимо завжди, але з меншою к-тю персоналу.
    І як вже було сказано, компанія «ЕпіценрК»-ака Команда))- дно і гній на обличчі українського бізнесу і скільки б вони не робили свої іміджеві «допомоги», «розмінування» і «швидкі», всі знають, що це дно з сумнівною репутацією))

8. 8 января 2024

@Гость, В деяких Епіцентрах, наприклад Рівненському — директор забороняє виходити з торгового залу, звертаючи увагу, що потрібно торгувати!!! Те, що може при летіти в маркет і загине велика кількість людей — йому пофіг!!!

А куди виходити? Є укриття якесь? От сьогодні прилетіло біля Ашану. Побило фасад. А представьте, щоб прилитіло на парковку де «ховався» персонал???? У приміщені хоч шанс є, а на відкритому місті шансів = 0.
    Хоча сам вирішує виходити чи ні.

9. 8 января 2024

10. 5 января 2024

Нема брони та йди на фронт. Хтось чув таке що кому видали повестку має пійди у військомат, по новому тцк називають. Але кто буде ігнорювати, погрожують звільнити задним числом. Що будимо надалі робити?

11. 4 января 2024

Ниють баби на привозі!!Наведіть лад в системі! Знаете що спонукае до продаж та вічливості до покупця??? Яке відношення до нас така і віддачадо покупця!!!

12. 3 января 2024

В МЕНЕ ОДНЕ ПИТАННЯ, У ВАС ТЕЖ ЗАБРАЛИ ВИХІДНІ ЗА ВЛАСНИЙ РАХУНОК НА СІЧЕНЬ МІСЯЦЯ?
    заходиш у портал, вихідні стоять за власний рахунок все чотко , але у графіку який на маркеті у всіх в exsel вихідних немає .
    Це у нас так тільки дурять персонал чи це у всіх так?
    Керівництво стверджує що вихідних немає у цьому місці за власний рахунок .

13. 3 января 2024

Працював колись на К10.Хто себе поважає нехай собі інше шукає, хто ні то працюйте там і далі, тільки прошу не нийте.

14. 3 января 2024

Хаах. Ты щас реально? В «козачька» поиграем. Набиваеш ррз пишеш в центофис зделайте скидку на начальника. Начяльнику % себе %. Они все в курсе.ну или тупорылие сидят там

15. 3 января 2024

Всем привет!) устроился работать в епик!)
    Расскажите кто как мутиться!)
    Знаю не по наслышке, что тут за зарплату не работают!)
    Помогите и мне стать грешным!)
    Возможно ли своим авто доставки возить??
    Скидки??

16. 27 декабря 2023

@Гость, це зрозуміло що вони можуть не платити…справа не в тому що вони могли не платити вже давно, а в причині по якій припинили. Це смішно і не зрозуміло на що вони сподівались… Це їхнє відношення до людей… Платимо всім але не цьому пану бо його дружина подала позов… Що за дитячий садок…

17. 25 декабря 2023

Так Галактика Горловская сгорела. Вы теперь зп нормальную месяца 3 получать не будете. Откроют к11 — будут шансы

18. 24 декабря 2023

Коли керівництво хоч трохи почне по людськи ставитись до персоналу?!Аванс- немає. Маркет працює в святковий вечір до переможного кінця. Всі торгові центри зачинились раніше, ми- ні! Не наїмося…..

19. 24 декабря 2023

@Гость, расскажи для начала, какая сейчас почасовая оплата труда охранника в эпицентре? Вот на сегодняшний день
    простой охранник эпицентра так само зарабатывает 50 гривен в час, как в прошлом году?

Сотрудники охраны, можете также вступать в разговор, очень интересно узнать, изменились ли оплата труда в охранников эпицентра, или вы так само получаете 50 гривен в час, то есть меньше, чем зарабатывают клинеры (уборщики) в Форе, которые в час зарабатывают 57 грн.

20. 23 декабря 2023

Олена :
    І знову додаткові неоплачувані вихідні!!! Ще у грудні такого позорища не було, купувати компанії є за що, а дати людям достойну зарплатню — дзуськи. Давайте створювати свій профспілковий комітет, ніхто за нас не подумає, допоки ми самі за себе не попіклуємося, збирайте підписи, передавайте на цо, давайте щось конкретно робити, інакше немає змісту просто писати ., від цього роками нічого не змінюється!!!

Я Вас здивую, але в епіках кожному є профспілки, але вони бездієві, як ООН. Ви запитайте колись у відділі персоналу, чи ж профспілка і хто головуючий? Здивуєтесь мабуть…)

21. 22 декабря 2023

Де аванс? Різдво через день!!! Чи гереги тільки на картинці такі побожні. Дайте людям гроші, щоб люди могли собі щось на вечерю купити

22. 21 декабря 2023

У экспедитора в Эпицентре зарплата 25к? Ахахахаха.
    Увидел такую вакансию, и зная как обстоят дела с выплатой зарплаты в Эпицентра, хочу сказать всем ищущим работу — не ведитесь! Это обман. Это вероятно зарплата за 2 месяца указана!))) В Эпицентре обманывают с выплатой заработной платы, и начинают обманывать ещё на собеседовании. Из «полевого» персонала никто не знает по какому принципу насчитывается зарплата, и из чего она состоит. Вам будут рассказывать абстрактные фразы, и заговаривать зубы, как делают привокзальные воровки, но никакой конкретики не будет!

23. 21 декабря 2023

24. 20 декабря 2023

Співробітник ЛЦ Калинівка :
    Цікаво… може хтось підскаже можливо я не правий… Мені як добровольцю територіальної оборони зупинили виплати по причині того що моя дружина подала позов (не пов’язано з моєю службою чи мною взагалі) до суду на підприємство… На скільки я розумію підприємство може не платити тим людям які знаходяться в ЗСУ, а я знаходжусь в ТРО… Може я щось не знаю… Треба проконсультуватись з адвокатом… Висока вірогідність того що будемо судитись всією сім’єю.

І компанії з минулого року мають право не платити зп зсушникам на їх рішення. Епіцентр платить. Але міг в індивідуальному порядку з Вами не

25. 20 декабря 2023

Співробітник ЛЦ Калинівка :

Ви маєте військовий квиток? Є дфтг, є тро зсу. Якщо ви тро ЗСУ, Ви маєте квиток, маєте убд (якщо воювали), Ви один з підрозділів зсу

26. 19 декабря 2023

27. 19 декабря 2023

Сала Україні :
    чого герега не закриває свої тц коли повітряна тревога?°! Шо це за знущання , давно перевірок не було?! А бо смерті людей не вистачає і так?!?!
    Ніяк не нажреться цей герегич все мало йому грошей ніяк не нажєрутьсЯ!!!!коли прилетить, замахаешся свічки ставить та по храмам бігать причещаться мразото!

Кожен робітник сам вирішує що йому робити. Евакуюватися чи ні. Але як що ти вийшов на евакуацію і стоїш біля ТЦ — то який смисл)

28. 16 декабря 2023

29. 16 декабря 2023

А почему зарплаты на внешних ЦВЗ больше чем в маркетах донорах? Мало того что они по разным селам находятся тиак ещё и получают больше чем в городе. Это просто не справедливо.

30. 16 декабря 2023

Спостерігаючи за керівництвом нашого маркету, дивлячись як вони себе поводять по відношенню до людей, ситуацій в яких вони себе поводять на рівні з бидло, я перестаю вірити в людей, директорів. Планка моральності, та її немає у Токової, вона взагалі не людина а щось з затримкою…Ратушний так його потрібно на війну відправити. Щоб там він став чоловіком. Він як перекатиполе незграбний у всьому тому пользи від нього не буде, але хоч туалети в лісі хай покапає.

31. 14 декабря 2023

Расскажите за новую должность касира кладовщика на цвз? Это теперь нужно за за одну зп две должности делать?

32. 13 декабря 2023

Про отношение к сотрудникам можно судить по HR, когда набирают персонал. Приглашать всех на одно время,потом с кислой миной говорить заполняй анкету, жди в очереди.
    Представляю как дальше тут относятся к людям.

33. 13 декабря 2023

Подскажите хто знає яка зп у завсека?
    Бо судячи з того які вони короновані и прошені, то походу десь 30-40.
    Бо шось вони тяжче кави не підіймають нічого и дохєра умнічають

У них зарплата від 20 тисяч гривень, це залежить від начальника відділу, він може замовити словце у директора магазина

34. 12 декабря 2023

Подскажите хто знає яка зп у завсека?
    Бо судячи з того які вони короновані и прошені, то походу десь 30-40.
    Бо шось вони тяжче кави не підіймають нічого и дохєра умнічають

35. 12 декабря 2023

@Кропивницький, так і неаідповіли,дали вам зарплату? Сьогодні 12..Прилукі без зарплати,чекають регіСушка, так вже заколихало,цофіс вже давно отримав,прості ж раби ,ні.. обіцяли заплату з 4-8..сьогодні 12… Оце попав в солідну фірму..все включено.козли..Герегі,ви ***і

36. 11 декабря 2023

@Гость, ні,строять в Чарнігові новий склеп..люди,як отработаний матіріал,лише роботать,за зарплату недай Господь запитати..директора,ви себе нормально чухкаєте? Чі Сушку треба звонить..ато доху#щ@ піднімаєте цени.цвнникі по 2 раза на день міняють..герега.дай людям достойну зарплату .а не мінімалку.де обіщані тисяча за кожен пророблений год? Чепушили ви недо#об@#і

37. 10 декабря 2023

Ратушный скажи своей тупорылой жене пусть фильтрует то что она выставляет в Инстаграме. Причем здесь ЗСУ к вашему застолью? Мой муж и все солдаты там сидят в окопах не для вашего спасибо. Вы лучше бы деньги которые тратите отдавали на дроны. З***али уже с жиру беситься.

38. 10 декабря 2023

Гережня герегич гаргоныч подыми зп простым продавцям , не будь жлобом , ты и так миллиардер, тебя каждый день делают сказочно богатым , подыми зп цены и так видишь Эбейшые
    Офисникам поднял, а простым оранжевым футболкам не поднял!
    Не хорошо так не по понятиям
    По сучьему поступаеш!

39. 10 декабря 2023

Итак ,идём работать в супермаркет «Фора».
    Должность охранник.Оплата 78 грн.
    График 4/2.Зарплата 20 000 грн.
    Давайте считать ,уважаемые! Всё ли так чудесно?
    В месяце 31 день.Из них 22 рабочие.(Может быть больше).В трудовом дне 8 часов.
    Считаем 22* 8=176.
    Умножаем 176*78=13 728 грн.Зарплата 352 доллара .
    Откуда 20 000 грн. в месяц?
    Это переработки.Хотите постоять в день 13 часов на ногах? И так 4 дня подряд.Получите 17 000 грн.Плюс ,минус.Не факт ,что вам дадут обед 30 минут и перерывы на ужин.
    Отсюда и такая премия 1.5 тыс. за вновь приведенного сотрудника.
    Условий для работы персонала просто нет.Текучка сумасшедшая.
    Кому хочется тратить свои нервы ,здоровье на работе,где человек для руководства половая тряпка?
    Я не знаю условия супермаркета «Фора»,но я вам их подробно готов описать.
    В сфере обслуживания везде одно и то же.
    Тотальное жлобство и не желание создавать условия для людей.
    Люди привыкли быть скотом,отсюда и отношение такое.
    Поманили пряником и побежали.
    Вы хоть на пряник посмотрите внимательно!!!!

40. 9 декабря 2023

Зашёл и…опять грусть,тоска.
    То начальник плохой,то крадёт кто-то хорошо…То условия тяжёлые.
    Скучновато в общем.Ничего нового.
    Отработал лет ..ть.Не жалею.
    Зарплата была официальная,в пенсионный всё занесли.
    Работать было геморойно.Это правда.
    В остальном нормально.Реализации ноль,хотя практика хорошая.С карьерой всё просто.
    Построили новый маркет-вот тебе карьера.А,не построили-жди пенсию.
    Руководство было разное.От очень разносторонних и талантливых людей до бездарей.
    Причем бездарности работали на нижних ступенях карьерной лестницы.
    Например нас.столовой была творческая личность.Зарабатывать умудрялись на всём.
    Было всё.И переработки,и авралы,пьянство и секс на работе.
    В общем и поработать и украсть получалось.
    «Эпицентр»-это срез нашего общества.
    Удивляться тут нечему.
    В жизни нужно приносить пользу обществу.
    Просто существовать в нашей стране не получится.Замучаетесь сами и вас замечают.
    Пока!До новых встреч!
    Пишите отзывы.

41. 8 декабря 2023

Дніпро1.Алєксєєва,Гережа.Наплювали на Зливко.Крадуть бюджет премії розподіляючи між своїми підставними.Усі в долі [вырезано].коли ви вже нажретеся падлюка???Війна в Країні тварі

42. 8 декабря 2023

Гість :
    Які відгуки по касир-комірник на пунктах видачі? Варто туди впихуватись чи обходити стороною? Графік та зп яка буде реальною теж цікавить!

Оо, раніше був касир, а тепер касир-комірник! Не дивіться на назву вакансії, будете робити все що тільки знадобиться (вантажник, прибиральник) нестачу по складу будуть ділити на всіх, коли працював, з.п. була 14-16т 2/2 А також все залежить від начальника складу

43. 7 декабря 2023

@Flash, то ви продавець,у такіх як прибиральниці,тобто машиністи прибиральник машин мають мінімалку,обливають ті туалети після усіх проходящіх находящіх…клієнти ,як свині,обсирають усе,потім пишуть скаргі..зробіть вхід у ті туалети по чекам…купив….приклав .сходив…бо дівчата там драють по 10 раз на день.за ті два місяці,що я там пропрацював,слава богу вже звільнився,бачив,усяке…блювати хочеться..а вони,як рабині….то біля покупців не ходи,не жужи машиною,а що ще й порядок наведуть,їх за це актом пригостять…звільнився..і нікому Не рекомендую у ту божевільню…отримують усі ,окрім кухні прибиральниць…кожного місяця все меньше і меньше

44. 5 декабря 2023

45. 5 декабря 2023

@Flash, почему нет? Например в супермаркете «Фора» охранникам платят 78,18 гривен в час. Также можно брать подработки. Если работать по графику 4/2 (11,13,11,13 часов), то в месяц выходит 20000 грн. И это «белая» зарплата без всяких обманов с ЗП, как в «Эпицентре». Берут и мужчин, и женщин, разного возраста. Поэтому, если Вы ещё работаете в «Эпицентре», рекомендую переходить в охрану «Форы», и своих колег с собой берите. За каждого приведённого вами сотрудника, вам полагается официальное денежное вознаграждение. За простого работника 1.5 к., за аднимистративного — 3к.

46. 5 декабря 2023

Бицюра Директор Епіцентр К-3 г. Киев по адресу пр-т Григоренко 40 Систематически занимается хищением денежных средств с директорского фонда. В штате до сих пор числятся люди которые уволились более 2-3 лет назад. С ней работают два пособника её молодой любовник Глинский и её подруга по совместительству секретарь Деревянко За своим персоналом Бицюра вообще не смотрит начальники отделов распустились в конец. Начальник отдела Комплексных продаж Толочко может прийти пьяной на работу потом отсиживается в течении нескольких часов в кафе Эпицентра. Так же была не однократно замечена в употреблении спиртных напитков прямо в служебном туалете Эпицентра.Может принимать настойку боярышника для удовлетворения своей алкогольной зависимости. Друг Толочко по совместительству её собутыльник и любовник Прокопенко Начальник отдела Сантехника ведёт себя не адекватно общаясь со своими подчинёнными возможно употребляет наркотики так как его очень странная реакция и поведение на это указывают. Бицюра займись своим персоналом иначе ими займутся Гереги и твоя кума Суржик тебе не поможет.

47. 5 декабря 2023

@Гость, Добрый день ! Зарплата 50 гривен ! Голыми выходит в 15 000 с копейками . Спасибо и за это, другой работы пока нет.

48. 5 декабря 2023

@Гость, я просто ушла и даже трудовую не забирала, бегали за мной месяца три, что бы пришла и бумажки подписала. Даже домой приезжали))

49. 3 декабря 2023

зарплата маленька десь 15 тисяч я їзджу с Фастова на к? і ледве не вистачає тільки проїзд 4 к уходить
    і продаю стікери іншим , то є в мене непогана в кінці місяца зарплата якщо на ліво мутки мутить та дещо не догледіти , десь на місяць під 30-35 виходить
    вчіться недолуги бо так в будете копійки ті герегівськи в кармані трусить!🖕🖕🖕

50. 3 декабря 2023

Flash :
    Добрый День !!! Ребята есть сотрудники СБ? Что с выплатами премий ?? по всей сети не хотят платить премию за наработки по актам ?

Теж цікаво. Актів на крадіїв, неадекватну поведінку покупців, чи акти за те, що в туалет пішов і не відсканувався продавець?

1. 16 июля 2012

Юрисконсульт 1

Кассир ЦК 1

Добавьте зарплату в компании Эпицентр

Добавить отзыв о работодателе Эпицентр

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Эпицентр?