Гудок

Гудок

Компанія «Гудок» — мережа салонів звязку з продажу мобільних телефонів, планшетів та аксесуарів. GUDOK GUDOKUA ГУДОК

Отзывы о работе в Гудок, зарплаты

1. 31 января 2024

Мережа магазинів гудок чесно дуже погана по перше
    Обманюють клієнтів купа послуг обманюють працівників при запрошенні на роботу вказують зарплату від 14-18 тисяч а насправді тільки % від продажу ставка 454 грн в день і ти працюєш без вихідних і маєш 10 тисяч гривень
    Тупі датчики які рахують людей і ти маєш продати шоб бути в зеленій зоні
    Ти продаєш телефон з сервісом який вартує від 2-5 тисяч а получаєш 500-800 грн
    Понижують продавців в коефіцієнті даже не повіідомляє їх чи дають штраф за те що ти сказав не по скрипку і не попереджують про ніякі штрафи , ти заробляєш багато починаєш багато продавати вони найдуть за що тобі дати штраф
    НІЯКОЇ ПОВАГИ ДО ПРОДАВЦІВ.
    Понижують нарахування % від продаж нікому не повідомляючи
    Км теж роблять вигляд шо нічого не знають
    Км нічого не допомагають хоча на початку говорилось про інше їм головне шоб консультант продав не голий шоб він свою [вырезано] грів на стільці і получав гроші
    Трубку він не бере і не допомагає вирішити проблему
    Філія гудок та мобі гірші філії які я бачив не раджу туда йти на роботу не ламайте собі нерви та психіку

2. 31 декабря 2023

Працюємо в гудку, зарплата ніяка,
    Ще була б хоть трішки маленька подяка
    Що дні проживаємо, марнуємо роки,
    Та їхні серця вже скоювали сороки.

Серце склювали, та й душу так само,
    Гудок — це ***ня, зрозуміли ми рано.
    Та часто ми дуже про це забуваєм,
    Працюємо тут, від зепешки страждаєм.

Давайте ми разом втечемо вже скоро,
    Роботу знайдемо, заживемо так кльово
    І буде життя розквітати, мов квітка,
    Гудок — це дурня, робота як клітка!

3. 28 декабря 2023

Читав відгуки про мережу магазинів гудок і вирішив також приєднатись, адже як на мене люди повинні знати як обманює мережа своїх працівників та клієнтів. Отож без лишніх слів почну свою розповідь. Мене звати Фуртак Мирослав Олександрович і працював я в місті Дрогобич (що на Львівщині) коли я опублікував своє резюме на Work ua, дуже швидко до мене зателефонували з відділу кадрів (працівники що працюють з кандидатами на роботу) і запропонували по їхніх словах дуже круту роботу, з можливістю рости та розвиватись. Обіцяли в перший місяць зарплату від 10к гривень. А вже з наступних +- 20. Звісно я дуже зрадів, адже в моєму віці, а мені ще тоді було 17 років, дуже навіть не погано отримувати таку зарплату, з перших днів стажування я зрозумів на що я підписуюсь, навчання бувало не проводили, обіцяли що стажування буде тривати 5 днів, а на справді тривало 10. Після здачі екзамені тиждень (це без перебільшень) я чекав коли мені підпишуть щоб я міг повноцінно працювати. Але коли врешті мене підписали, ось мій перший «прекрасний» день роботи, і вже тоді почались недоречні зауваження. Товари які стояли на протязі часу мого стажування нікому не мішали, а ось коли я прийшов на роботу, то селфі кільце, чохли, шнури, весіли вже не так як треба, і як ви думаєте що було за це? Правильно — штраф в розмірі 500 грн за бардак на торговій точці. Коли я працював вже більше місяця, мій напарник звільнявся, в його останній день була ревізія, яка сказала що всьо ок, перестртів та ніяких інших проблем з товаром немає, на наступний день коли вже була ревізія по звільненю працівника, ревізія в мене знайшла —
    — 4 поцарапаних павербанки
    — Недостача по стартових пакетах (2 штуки)
    — Недостача по скретч картках — 4 штуки
    І в результаті по ревізівийшло мінус 2650, на двох працівників. Напарник після звільнення повинен був отримати зарплату в розмірі 6 тис, а отримав лише 2900. Таких ситуацій багато, можна мабуть писати томи на тему «настільки сильно обманюють в цій мережі» це зрозуміло з кількості залишених поганих відгуків, а всі хороші пишуть лише керівники щоб хоть трішки розбавити негатив читача відгуків. Надіюсь мій відгук змусив тебе добре обдумати, чи вартує йти працювати в мережу «гудок», чи вартує мені тут лишатись, тому шо відповідь дуже проста та зрозуміла, обнознаяно ні! Адже куди б ти не пішов, гіршої мережі знайти неможливо, ганьба!

4. 2 октября 2023

Працювала там. Перше нормально, заробляла добре. Но коли в офісі все помінялось, і власників не стало в Україні, то жах!!!Воно, по інакшому не назвеш, вділо корону і давай з себе принцеску робити… разом з чоловіком😂😂😂Ні поваги до працівників, ні адекватності там і не пахло.
    Працівників заставляють розводити всякими своїми гарантіями не потрібними, а ні, то штраф…деколи визвонювали з офісу казали брати з людини за 2 гарантії, а людині цього не казати.
    Оминайте ту кончену фірму, там в офісі не люди сидять, а бидлота, яка ні поваги до клієнтів не має, ні до працівників!!!

5. 17 марта 2023

Пішла я на стажування в гудок , зайшла в магазин, сидить працівник, такий надутий, відразу неприємно стало, дав мені заповняти анкетку де потрібно було вказувати номера телефонів батьків,вулицю на якій живеш,,, зрозуміло що я ці пункти пропустила, і дав заповняти ще якісь бланки на 1 день стажування, поламався принтер і він до когось подзвонив щоб прийшли зремонтували, я сиділа чекала.. сиділа і думала « блін куда я попала, ні поїсти(а їсти я люблю) ні вийти швидше, треба звідси уматувати»
    Я пішла «ніби то в туалет» і не повернулася більше… це жесть

6. 4 февраля 2023

Бачу негативні відгуки))
    Народ, працюю вже більше року у цій компанії.
    Маю класну ЗП. Клієнти різні бувають звісно. Як і всюди. Але все зажди вирішується. І відношення від керівництва хороше! Зарплата завжди вчасно виплачується. Хіба це не супер? Якщо працювати і добре до роботи відноситися то зауважень не буде ні до кого! Якшо і бувають якісь непорозуміння то все вирішуємо. Завжди! Не потрібно залишати такі відгуки, якщо Ви самі такі працівники)))) Компанія тут ні до чого!)

7. 8 декабря 2022

Працювала в цій компанії не довго, але хватило зрозуміти що це за компанія. Ставки немає, працюєш на %, постійно знижують коєфіцієнт зп, стоять датчики на дверях які рахують кількість людей, щоб мати хоча б якусь заробітню плату мусиш продавати все з гарантією (без неї не маєш права продати але і відмовити у продажі не можеш), 24/7 на роботі за тобою дивиться камермен якому постійно все не подобається, якшо камермен забороняє продавати товар без послуги ти мусиш щось придумати що сказати клієнтові щоб не продати товар але так шоб і тобі не дали штраф. У мене були форс-мажорні обставини і треба було їхати в друге місто, я попередила директора філії,камермена,знайшла собі заміну на магазин (я попередила що мене не буде кілька днів) через 2-3 дні я взнаю що мене звільнили і штрафів надавали за не вихід на зміну, я була в шоці(причину звільнення ніхто так і не сказав). Відношення до працівників і покупців жахливе.Обходьте цю контору!!!

8. 5 декабря 2022

Доброго дня, прочитала відгуки і також вирішила приєднатися.
    Я працювала в цій мережі не довго, але того часу вистачило зрозуміти , що то за кантора.
    Коли я прийшла на стажування всі щебетали і розповідали яка в них крута мережа, які великі зарплати і тд.
    Але як тільки мене прийняли на роботу, я зрозуміла , що й до чого.
    Щоб мати хоча б якусь зарплату треба впарювати людям гарантію до всього, що є в тому магазині, а якщо людина відмовляється ти маєш якось так впарити , щоб людина навіть не знала за що платить гроші. Якщо продала з гарантією «молодчинка» , якщо без то ти вже «інвалідка». Ставки ніякої не було. Офіційно оформляти ніхто не хотів. Хвора ти , чи вмираєш це нікого не цікавить ти маєш бути на роботі , бо в іншому випадку штраф.
    Повноцінного обіду не було. Можна вийти максимум на 10 хв. А мені тільки в продуктовий іти хв 5, то як я мала встигнути поїсти? Але це нікого не цікавить. Магазин не можна було закривати навіть на 5 хв швидше. Снігопад там , цунамі , буря
    Та хоч би що ти маєш сидіти до останнього і їм всеодно , що ти не маєш чим добратися додому. На мої прохання відпустити на пару хв швидше мені просто відповіли » іди , але буде штраф». Одним словом відношення до продавців жахливе.
    На рахунок покупців, те саме. Людина купила телефон з гарантією , приходить через тиждень і каже , що там щось зламалось, хоче поміняти на інший, міняємо і людина каже , що цей телефон хоче без чохла, скла , і ніякої гарантії не потрібно, так як камери з звуком вони це все там чують. Дзвонить камермен і каже » б’єш віпку і кажеш , що телефон дорожчий, інакше буде штраф за те що ти продала без нічого». Потім до мене дзвонять і кажуть » хто тобі дозволяв на**бувати клієнта?». Хочу, щоб ті люди які там щось купували не звинувачували продавців, адже вони там малі люди, що сказали те і роблять, щоб хоч якусь зарплату мати.
    Обходьте той магазин десятою дорогою, збережете і кошти і нерви!

9. 7 ноября 2022

Всім привіт) Працюю в компанії не малий проміжок часу та вирішив написати свій відгук. Дуже прикро читати, що тут пишуть всякі нісенітниці. Заробити тут можна, як і в будь-якій компанії, якщо знати правильно продавати. Зарплатою завжди задоволений, виплачується ДВА рази на місяць. Графіком роботи повністю задоволений, умовами праці та керівництвом також) А ті, хто пишуть погані відгуки про компанію питання до Вас: Ви хоч намагалися продавати? Чи приходили просиджувати весь день і чекати, що за це по голові погладять?)

10. 29 октября 2022

В цій мережі немає нічого святого. Росіяни з людьми цивілізованіше відносяться ніж ці аферисти. Там немає жалості ні до людей які купляють щось ні до дітей які приходять робити свої перші кроки в дорослому житті. Пробують заробити свої перші гроші. Не знають вони що попадають в рабство.і це в такий страшний період. Війна. Невже ми достойні щоб наші діти безкоштовно працювали на таких виродків. І невже ці господарі які напевно сидять за кордоном і жрут і п’ють за крадені кошти не бачать відгуки обдурених людей? Це якийсь жах. Це що наша Україна?

11. 26 октября 2022

Да и если пускай 30%плохих отзывов это уже пора заняться проверкой этой сети.у меня у знакомых дочка была на стажировке 7 дней.Работала с утра до вечера. Продажи были не плохие. А через неделю сказали вы не прошли стажировку. И денег никаких не отдали хотя и обещали. Так у них заведено. Бесплатная раб сила. Кому война а кому на горе чужом деньги заработать.

12. 29 августа 2022

По-перше, залежить все від того, в якому Гудку працюєте, в якому місті, але факт є фактом..Людям потрібно все впарювати, абсолютно все, не впарюєш-штраф і таких незрозумілих штрафів дуже багато. Тобто, можете собі уявити, що ви заробите 9к, але, однозначно, щоб вам стільки не платити, вам нарахують штрафи?Це абсурд з абсурдів! Не рекомендую взагалі йти сюди працювати!! Найгірша мережа з всіх , що знаю і з всіх, де працювала.

13. 23 августа 2022

Мої знання про магазин Гудок за 2 дні стажування
    Ціни є тільки на телефони , на інші товари цін немає. Треба пробивати кожен товар, а до нього ще б’ється послуга, про яку клієнт навіть не здогадується. Навіть не надійтесь, що вам хтось дасть решту 1,2,3 грн. Все заокруглюється до 10 чи 5 і пробивається безіменна послуга, яка вартує тих самих 1,2,3.
    До кожного телефону треба впарити людині чохол і скло

Ставки нема. Нараховується % від продажу товарів
    Біля дверей стоять датчики, (продавці пригинаються,коли виходять із магазину і це виглядає максимально тупо )які підраховують кількість людей,які заходять. Сума зароблена за день ділиться на кількість людей,які зайшли. Якщо на 1 людину виходить від 0 до 99,99 грн ви у червоній зоні і від вашого денного заробітку віднімають 20%. Від 100 до 250 грн -біла зона (0%) Від 250 і вище — +20% до денної ЗП.
    Можна виходити кілька разів, але не більше ніж на 10 хвилин за 1 раз — штраф 5 грн хвилина. На день дається 45 хвилин на такі походи
    Запізнення — штраф 5 грн хвилина, раніше закрили — 5 грн хвилина, ще є інші штрафи, про які не повідомляють

14. 6 августа 2022

Гудок обдурює людей пройшов стажування 5 днів вивчив все дуже добре їхні послуги вчили як дурити людей не ведіться на той лохотрон!!!

15. 30 мая 2022

Не було ставки,зарплата в конвертах,штрафи не зрозуміло,за що,вказаною зарплатою і не пахло.

16. 21 мая 2022

Магазин Гудок обдурює своїх працівників і покупців.Товари в магазині дорожчі на 50% ніж в інших магазинах. Продавцям обіцяють зарплату 10 тисяч,а насправді і половини не виплачують. На стажуванні нічого не показують, нічого не вчать і стажування взагалі не заплатили. Сама кончена мережа. Не раджу ні йти туди працювати, ні купляти. Хамське ставлення до працівників від камераменів та директорів, штрафи за все що тільки можна. МЕРЕЖУ ГУДОК ОБХОДІТЬ СТОРОНОЮ!

17. 18 февраля 2022

Фігня це все, після звільнення зарплату затримують, кажуть завтра завтра а нічого з цього не виходить… Дурити людей любителі , і то не одній людині не виплачували … Гудок перевірте своїх людей

18. 13 января 2022

Звичайно ті люди які зараз там працюють будуть писати позитивні відгуки, тому що до тебе звоне «начальник» і каже напиши позитивний відгук про роботу, а чи перевіримо що ти написала.
    Всі позитивні відгуки пишуть ті люди які знаходяться на офісі. Те що це сама гірша компанія це факт?

19. 13 января 2022

Працювала в компанії Гудок рік часу , через обставини виїхала за кордон на 3 місяці. По приїзду повернулась назад на цю роботу, прийняли мене привітно та з радістю . Робота хороша та добре оплачується . Якщо добре працювати та по вимогам компанії можна багато заробити. Зарплату менше 9000 тисяч не получала . Виплачують вчасно , без затримки і завжди можна глянути зарплату за будь який період . Якщо потрібна допомога камерамени завжди на звязку , працівники привітні та веселі . Є багато мотивацій та різних конкурсів , де можна виграти класні призи . На день Святого Миколая від компанії кожен отримує подарунок . Є штрафи , але якщо дотримуватись правил то їх і не буде , головне працювати сумлінно . Є невдячні клієнти і через них попадали не раз в конфлікти, але завжди нам допомагали з вирішенням цих проблем .

20. 13 января 2022

Працю в мережі рік часу дуже задоволена роботою?Гудок для мене став дуже рідним колектив дуже дружній і приємний Навіть у найскладніших ситуаціях є люди які завжди зберігають свій оптиміст і піднімлять настрій❤️ Завжди є підтримка і допомагають і всіх вирішеннях проблем і робота в Гудку змінила моє враження на рахунок роботи за кордоном❤️ зарплату виплачують вчасно немає ніяких затримок на рахунок штрафів штрафи є як і у всіх компаніях,але якшо працювати чесно пильнувати магазин і товар то їх немає? Дуже задоволена роботою і люблю свою роботу❤️

21. 11 января 2022

я працюю у Гудку 2 місяці і з перших робочих нів ізджу по підмінах.
    мені подобається. якщо хочу додому то 2-3 дні вихідні беру.
    готель мені повністю оплачють, на прожиття дають і ше зарплату платять)
    вопшем і робота і відпочинок )

22. 3 января 2022

Світлана :
    Сама кончена мережа. Не раджу ні йти туди працювати, ні купляти. Товари з браком, часто обміну можуть і не підлягати, безпровідні наушники працюють через раз, телефони передають з магазину на магазин поюзані, деколи з тріщинками або подряпані, щоб замаскувати, клеять скло, перевірено на власному досвіді. Тепер за рахунок роботи, хамське ставлення до продавців від камераменів та директорів, штрафи за все шо тільки можна, обідня перерва- ні не чули, хочеш поїсти маєш 3 хв, хочеш в туалет-маєш три хвилини і так 40 хв на день по 3 хв, більше ніж 3 хвилини, платиш штраф за кожну наступну хвилину + ще в тих 40 хвилин входить заправлення їхніх картриджів. Люблять відправляти в інші міста, тому що людей бракує на магазин, мало того шо за дорогу тобі ти сам собі заплатиш, так ше і за готель собі заплатиш пізніше і не факт, що ті гроші ти собі повернеш, а як напишеш до Камерамена за свої кошти, то тебе будуть посилати від одного до другого, пройдена тема. За зарплату чесно кажучи я навіть говорити не хочу, бо тут заплакати можна, мінімальна ставка- нє не чули! Впариш людині «Все включено на 6-12 міс», будеш мати 100-200 грн до зарплати, або як мені казали «якщо не погоджуються на Все включено або налаштування VIP, тоді налаштування вбивай без відома людини» так само Гудок Обміну -Обнова на аксесуари, ти навіть людині не кажеш шо є така гарантія і шо треба за неї доплатити, ти просто вбиваєш його без відома людей, в мому випадку, мені казала Камермен «якщо є якийсь
    товар дешевий, набивай Гудків так, щоб получилося на 250 грн». Так само на магазині стоять датчики, які рахують кількість людей, коли заходить одна людина вона має взяти товару на 220 грн, якщо вона не купляє нічого, тоді друга людина, яка заходить, ти вже маєш впарити її шось на 440 грн, якшо за день люди заходять і нічого не купляють, платиш штраф за невиконання плану. В мене був випадок, відправили мене на Кам‘янку-Бузьку, незнайоме мені місто, сказали піти поповнити їм інтернет на магазин, я погодилася, знайшла магазин з терміналом, в терміналі погано працював сенсорний екран, я написала Фк Марії, що термінал погона працює, на другий день в 1с я побачила штраф за те що мене довго не бцло на робочому місці, я написала ФК Мар‘яні, що я поповняла інтернет на магазин, нічого так і не вияснили. Ще треба підписувати пусті білі листки, ні в якому разі їх не підписуйте, а саме краще взагалі Гудок обходити стороною

@ Гость , вам та ставка приснилася?

23. 3 января 2022

24. 20 декабря 2021

нормальна робота. Як заробляєш так і платять. роблю пів року

25. 9 декабря 2021

Я читала ці відгуки і довго не йшла в Гудок на роботу. Але потім рішила сама попробувати. От роблю тут вже 2 місяць. Не жалію, мені всьо підходить. Робота цікава, ставлення добре. Ставка є і %. Заплату получила повністю. Нічого не зняли. Не знаю шо ви не так робили, що вам не платили

26. 9 декабря 2021

Я працюю тут 4 місяці і отримую зарплату вчасно. То аж смішно читати, що тут затримують зарплату)))
    Тут її реально платять вчасно, а раніше я працювала в іншому магазині і там затримували.

27. 6 декабря 2021

якщо тут ше хтось читає позитивні відгуки:
    зарплата 9к грн? ахахахахахах, анекдот дня
    максимум 5к і то коли працювала більше 20 днів в місяць) штрафують за все підряд! зарплати не видають вчасно або не видають взагалі! за період роботи, мене спеціально звільняли два рази і я працювала неофіційно!
    по документах робота на пів ставки а працювала на повну!
    всі позитивні відгуки, що тут є, від камерменів які дзвонили кожну секунду і заставляли впарювати будь шо людині
    товар також не весь якісний, в особливості смартфони/кнопочні які стоять по пів року на вітрині
    деколи приходилось продавати з здутими батареями навіть

нікому не рекомендую однозначно

28. 17 ноября 2021

Всім Привіт!!
    Працюю в компанії вже майже рік, і жодних схожих проблем не було в мене. Дуже дружній та позитивний колектив, компанія справді дбає про своїх свіробітників проводить різні конкурси де можна отримати круті призи, додаткові мотивації.Проблем із зарплатою ніколи не було все виплачують вчасно ( тому мені навіть дивно читати такі коментарі на рахунок зарплати) І заробляти справді можна якщо працювати чесно та докладати багато зусиль для цього.
    Дуже задоволена роботою ❤️❤️❤️

29. 15 ноября 2021

Працю в мережі 4 роки,Гудок для мене став дуже рідним колектив дуже дружній і приємний.Завжди є підтримка і допомагають і всіх вирішеннях проблем. Присутні щомісячні мотивації для працівників,різні конкурси в яких брала участь та отримувала призи. Зарплату виплачують вчасно немає ніяких затримок, можна в будь який момент глянути її,зарплата бувала по різному і 10000 -отримувала літом та у жовтні 2021 та 14000-отримала на Миколая у 2020 році отримувала . Вчасно виплачується та без затримок . Нічого з мене за ревізії не знімають мабуть тому, що я працюю чесно.Мала пару штрафів за запізнення, ну хто тим не грішив , штрафи присутні не спорю як і у всіх компаніях,але погодьтесь якщо працювати чесно пильнувати магазин і товар то їх і не буде.За цей час доводилось знайомитись з колегами і деякі з них безвідповідальні які не хочуть нічого роботи але вимагають високі зарплати,на щастя такі люди довго не затримуються!Хочу сказати щоб мати високу зарплату потрібно докладати зусиль!

30. 14 ноября 2021

Ужасна компанія знайомий працював звільнили заочно і зарплату обіцяли одну а платили смішну завжди якісь незрозумілі штрафи я порадила б звернутись йому в органи праці нехай їх перевірять може закриють шаражкіну контору

31. 15 октября 2021

Дуже задоволена роботою і люблю свою роботу❤️

32. 14 октября 2021

Всім привіт Працюю в компанії не перший рік. Затримки з зарплатою ніколи не було. Якщо були штрафи (то справедливо) Можливо були непорозуміння з чимось ,завжди звертаюся до працівників компанії,допомагають вирішити непорозуміння. Негативних відгуків про компанію не можу написати.

33. 8 октября 2021

Доброго дня! Читаючи ваші відгуки, я в шоці! Тому що я як працівник, повністю задоволений своєю роботою та умовами праці, де є гарні умови та вчасна заробітня плата. Штрафи?????
    Ви про що?????
    Я за декілька років ще ні одного не отримав. Я взагалі не уявляю, це яким потрібно бути немічним щоб їх отримати. Якщо ти чесний працівник і пильнуєш магазин то все буде впорядку! До цього я працював в інших подібних мережах, і Гудок набагато краще ставиться до своїх працівників!!!

34. 8 октября 2021

Добрий день. Працюю в компанії Гудок 2 роки читаю відгуки про зарплату і дивуюся ( може ми в різних Гудках працюємо) за два роки роботи зарплату не затримали і ні копійки не зняли. Дружній колектив, компанія завжди проводить різноманітні конкурси із цінними подарунками.

35. 7 октября 2021

Я працювала в компанії 9 міс. Зарплату отримувала не менше 9000. Вчасно без затримок виплачували. Нічого з мене за ревізії не знімали. Може тому, що я працювала чесно)))
    Мала пару штрафів за запізнення, ну хто тим не грішив)
    Вигравала подарунки, особливо мені сподобався конкурс на фото з клієнтом, де і я і моя подруга (бо вона купила павербанк), виграли класні навушники.
    Тому,Точно можу сказати, що вернуся на роботу в Гудок)

36. 6 октября 2021

Я працювала в компанії рік. Стабільно заробляла білше 9000 у місяць за 16-17 робочих днів. І виплачували їх вчасно.
    Ніякий товар з мене не списували ні коли прийшла на роботу, ні коли звільнялася. Можливо тому, що я працювала чесно)))
    Проводили багато конкурсів для клієнтів і працівників, я часто отриувала подарунки.
    Пропонували кар’єрний ріст, роботу в офісі.
    І я планую знову влаштуватися в цей магазин на роботу)

37. 30 сентября 2021

працювала в Гудку трошки більше 3 років, до керівників ніяких скарг чи притензій немає.Вчасно виплачена зп ,нарахування якої в будь який момент могла глянути. Також були щомісячні мотивації для працівників,різні конкурси в яких неодноразово брала участь і отримувала як грошові винагоди так і цікаві подарунки. Звісно ,як і в кожній компанії згідно вимог були і штрафи за порушення,проте якщо виконувати добросовісно свою роботу то повірте жодного штрафу не мала за цей період . Також важливу роль в роботі відігравали самі потенційні покупці,які нажаль в нашій країні не вміють себе коректно поводити і не мають ніякого розуміння про вихованість та етикет, в таких випадках фірма прикладала всі зусилля щоб усі були задоволенні сервісом. Читаю відгуки і не можу повірити що тут написано, рахую що кожен заслуговує такого ставлення ,яке було в нього до оточуючих. Адже за цей час доводилось знайомитись з колегами і деякі з них безвідповідальні і юні люди які не хочуть нічого роботи але вимагають високі зарплати,на щастя такі люди довго не затримувались. Стосовно пропозицій для клієнтів, існує програма лояльності, також гарантія на весь асортимент товару. За роки роботи мала постійних клієнтів які неодноразово були задоволенні нашим сервісом.

38. 29 сентября 2021

@ Гость , напиши в інсту @sxxsds

39. 8 сентября 2021

@ Максим , скажіть будь ласка, по своїй дурості підписала білий лист (на жаль молода, дурна і пізна зайшла на цей сайт) для чого взагалі їм просто підписаний лист може Вам щось детальніше пояснили, бо мені нажаль якусь чепуху про касира (одним словом взагалі повний бред) Буду вдячна Вам за відповідь

40. 3 июля 2021

все правда,дурять,беруть на роботу нічого не показавши і не навчивши.Ревізію роблять не вперший день,як передачу товару,а на 8-мий,і товар якого немає,списують на нового працівника.ПОрушення усіх законів про працю,не дають годинну перерву на обід.Треба подати на них у Інспекцію праці.Обов*язково

41. 25 февраля 2021

@Александр, жаль нашел этот сайт слишком поздно((( не советую магазин для покупателей и для роботы

для покупателей: если у вас нет выбора и вы всё-таки хочете купить у них товар, то скажите что вам нужен только товар без дополнительных услуг! почему: к любому товару вам пробивают услугу по типу «ГудОк Обмен». В течении 6 или 12 мес вы сможете обменять товар на новый если он выйдет из строя по вине производителя. Я сомневаюсь, что через пол года кто-то вам захочет менять какой-то кабель на новый даже если вы будете знать, что услуга подключена.
    Цены: Допустим цена на кабель — 149 грн, с услугой он будет стоить 210! Вас об покупке услуги никто не уведомит! и если вы вдруг вы захотите вернуть товар назад в магазин в течении 14 дней Вам вернут только суму за кабель без услуги!
    Цены в магазине подняты от 20%
    Телефоны: вместе с телефоном вам предложат «додаткову гарантію на рік» сума от 15% цены телефона (тел.10000 грн + услуга 15% — 1500 грн = 11 500)
    Стекло: цены от 100 грн до 300 + поклейка 100

для тех кто хочет работать:
    стажировка или как они просят говорить — кандидат на професию продавца-консультанта
    НЕ ПОДПИСЫВАЙТЕ НИКАКИХ ПУСТЫХ БУМАХ!!!
    я пока не знаю для чего они, так как директор отказался отвечать

по идеи 7 дней, но меня оформили на 5 по неизвестным причинам
    контроль в помещении как в тюрьме
    что-то не так сказали клиенту — сразу звонят вам и дают пи3ды + штраф
    нет времени на обед, максимум 10 мин выйти

рабочие дни обещали 2х2, по факту 20 дней без единого выходного
    как будет дальше не знаю

ЕСЛИ У ВАС ДАЖЕ НЕТ ВЫБОРА, ВСЕ РАВНО НЕ ИДИТЕ ТУДА РАБОТАТЬ
    я сомневаюсь, что мне получиться здесь заработать
    так как в первый же месяц пришло 400 грн за отсутствие товара который про*бaли другие работники до меня

если кто нибудь разбирается в этом лучше меня и смог бы мне помочь — ответьте на этот коментарий
    всем добра
    извините за ошибки

42. 16 февраля 2021

Цю мережу потрібно прикрити, і подати в Суд !!!!!!!

43. 16 февраля 2021

Це все правда!, ці ШАРЛАТАНИ своїм працівникам навіть зарплату не виплачують.

44. 16 февраля 2021

Ужасна мережа магазинів!!!
    Впарюють з накруткою +20% від реальної вартості!
    Для працівників, обіцяють зарплату від 8тис грн, насправді і половини не дають! І все не виплачують, за стажування взагалі не заплатили!

45. 10 декабря 2020

Как магазин "ГудОк" обманывает своих клиентов и сотрудников, ОТЗЫВ ОБ МАГАЗИНЕ "ГудОк"
    Разделы:
    1. Обман клиентов
    2. Обман сотрудников

1. ОБМАН КЛИЕНТОВ
    И так, схема довольно простая, но к сожалению многие клиенты (покупатели) — это люди с возрастом, как правило старшое поколение не разбирается в тонкостях современых покупках, например, то что оффлайн магазины всегда буду завышать цену на продукцию около 30-40% (Иногда даже 100%-200% и более, взависимости товара)
    В чем заключается обман со стороны магазина "ГудОк" (Полное название "Салон связи ГудОк")?
    Обман разделяется на этапы продаж:
    1. Этап: К вам подойдут, поздороваются, представятся, для того, чтобый войти в доверие
    2. Этап: Вам начнут задавать вопросы для того, чтобы узнать, что вам впарить, как правило, они будут максимум с вас выжимать деньги
    3. Этап: После того как они узнают, что вам интересно, они достанут данный товар, и начнут им тыкать вам в руки, мол подержите, посмотрите, а на самом деле, это делается для того, чтобы подсознательно впарить товар, после того, как вы клюните, они начнут предлагать дополнительно докупить товаров к основному товару (например: Вы покупаете телефон, они будут настойчиво предлагать чехол, стекло, наушники, карту памяти и подобный не нужный хлам, который обойдется вам не дешево)
    4. Этап: Когда они все по максимум вам впарят, они буду предлагать взять на телефон гарантию (Экстра сервис, Вип сервис и подобное говно), эти услуги стоят +30-40% от стоимости основного товара (например: телефон), например, их любимая услуга "Экстра сервис" (Входит: экстра замена, бесплатный ремонт (что не правда), возрат денег ( но они скажут, что только вернут товар на суму этой услуги), и один год гарантии, хотя они будут говорить что 2 года дают гарантии, но по факту это ложь!!!)
    Итог, если вы например придете покупать телефон, он у них будет стоить на 300-600 грн дороже, чем в конкурентов, или чем в интернет-магазинах, далее, вам впарят не нужные услуги и аксесуары еще на суму 1000-2000 Грн, а если у вас что-то случится, вам никто не заменит бракованый товар и не вернет деньги, так как они не дают фискальный чек, а только товарный, в котором не ставят печати и подпись, таким образом он не будет иметь юридической силы, и вы ничего не сможете доказать, что покупали именно у них. НАСТОЯТЕЛЬНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ ИМЕТЬ С ЭТИМИ МОШЕННИКАМИ !!!
    2. ОБМАН СОТРУДНИКОВ
    Как и стандарто, все начинается с того, как вы нашли объявление о вакансии и пришли к ним на филию, чтобы устроится на работу.
    Первое с чем вы столкнетесь, это с заполнением "АНКЕТЫ Співробітника Компанії "ГудОк" (для служби безпеки)" В этой анкете у вас потребуют ваши персональный даные, а так же паспортные и индификационные коды и состав вашей семьи.
    ВНИМАНИЕ! В самом конце этой анкеты, будет нужно поставить свою подпись и подпись (фио тоже) начальника филии, тогда эта анкеты уже получит юридическую силу, вы это дальше поймете, зачем это нужно, и самое главное, сделайте вторую копию (не ксерокс), а снова в ручную, так как они заберут у вас эту анкету, и по факту у вас не будет доказательств, что вы туда приходили устраиватся на работу!!!
    После всей этой процедуры, вы просто начинаете все осматривать, разознавать как все устроено, так как они не будут вас обучать и давать информацию, вам придется самим всю информацию выпрашивать с силой, так как все вас будут считать конкурентами. Стажировка длится 5 дней, они заявляют, что стажировка оплачиваемая, 100 грн в день!!! Вы будете работать как штатный сотрудник, разве что, будут отпускать домой за час до конца рабочего дня, по факту они с вас будут выжимать все соки, чтобы вы сами ушли через 2-3 дня, но если вы все-таки продержались, день на 3 вам позвонят, и будут принимать "экзамены", по типу, что вы знаете и научились за эти дни, они не будут вас сильно грузить, чтобы это вас не напугало. Они скажут, продолжайте стажировку, мы вам еще перезвоним, а по истичению 4-5 дня, они звонят, и ВНИМАНИЕ!!! САМОЕ ИНТЕРЕСНОЕ!!! Они начнут разгавос с вопроса "Вы сейчас на ОБУЧЕНИИ?", тут вы как не знающий юридических уловок, скажите им, да, я сейчас на обучении, и тут они вам отвечают "К сожаление мы отменили вакансию, и вдруг что, мы вам первым перезвоним", а когда вы начинаете спрашивать, а когда мне выплатят деньги за СТАЖИРОВКУ, они в ответ скажут вам "Мы за ОБУЧЕНИЕ не платим", и тут вы скорее всего почуствуете, как вас сильно Н***АЛИ!!!
    Подвох в том, что если изначально, вы не сделаете 2 рукопысные копии анкеты на стажировку, а когда будут звонить, вы не правильно ответите, скажите "Да, я на ОБУЧЕНИЕ", а нужно говорить "Я не на ОБУЧЕНИИ, я сейчас работаю у вас в магазине на испитательном сроке, стажируюсь", таким образом вы им не дадите переквалифицировать СТАЖИРОВКУ на ОБУЧЕНИЕ, и у Вас будет документ, что это доказывает, та самая копия анкеты, и если они откажут платить, вы можете свободно обращаться к правохранительным органом, по факту мошеннической деятельность в сфере работодательных услуг.
    И даже если вас примут, они заствят вас на перед написать заявление на увольнение по собственному желанию, ни в коем случаи этого не длеайте!!!
    ЕЩЕ РАЗ НЕ РЕКОМЕНДУЮ, КАТЕГОРИЧЕСКИ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ИМЕТЬ С НИМИ ДЕЛО, КОМПАНИЯ "САЛОН СВЯЗИ ГудОк" МОШЕННИКИ !!!!

1. 16 февраля 2021

Цю мережу потрібно прикрити, і подати в Суд !!!!!!!

2. 4 февраля 2023

Бачу негативні відгуки))
    Народ, працюю вже більше року у цій компанії.

Добавьте зарплату в компании Гудок

Добавить отзыв о работодателе Гудок

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Гудок?