Эпицентр

Эпицентр

Отзывы о работе в Эпицентр, зарплаты

1. 25 октября 2023

Пропрацював в Епіцентр міста Умань кілька днів не влаштовують умови праці, заробітня плата та графік хочу звільнитися Директор не хоче підписувати заяву на звільнення та тримає мене силоміць

2. 25 октября 2023

Сьогодні виникла жахлива ситуація!!!! Мені в епіцентрі що в Ужгороді на вулиці Бабяка нахамила п’яна співробітниця відділу деко. На її бейнжі написано начальник відділу Катерина Олександрівна.
    Це просто якийсь жах вона в алкогольному сп’янінні з явним запахом алкоголю і відповідною поведінкою накинулась за просте прохання допомогти.
    Прийміть міри.

3. 19 октября 2023

Киев
    Днепровская набережная 13
    Главная управляющая шкур@ с пустым чердаком… Если ваам пошло не так как обещали и вы решили уволится..эта швабр@ будет самоутверждатся как сможет.. Молча вы не уйдёте.. Так же простынь под ноги в кабинете — отдел персонала тоже позволяет себе открывать е@асос что бы упрекнуть в том что ты мало отработал и бегаешь. Нет понятияя у существ что каждый ищет лучшей жизни.. Есть кухня и отдел продуктов — даже от туда ушла управляющая так как плиточная швабра не давала возможностей на развитие и уулечщения никаких. Приходиш на одни условия через 5 дней понимаешь что это дно и ты вообще можешь и не получить зп. Мне подтвердили — Директора (управляющие эпицентров) оформляют себе премии за счёт зп всех сотрудников. Зп таких директоров может достигать и 400 000 в мес. Это самое днище в ех работодателей. Ни ногой как бы трудно не было.

4. 18 октября 2023

Зарплатні відомості, які журналісти отримали з двох непов’язаних між собою джерел у податкових органах України, свідчать про те, що Гальчук продовжив перебувати у штаті українських компаній Герег і після окупації Донбасу, і після 24 лютого 2022 року. «Нова Лінія» та «Епіцентр» регулярно нараховували Геннадію Гальчуку зарплату аж до липня 2022 року.
    За ці роки Гальчук регулярно приїжджав із окупації на підконтрольну Україні територію та фінансував партію Герег. При цьому «Галактики» під його керівництвом співпрацювали з адміністраціями угруповання «ДНР», а у 2023 році сам Гальчук став депутатом від провладної російської партії «Єдина Росія» в результаті проведення незаконних виборів на окупованій Донеччині.

5. 18 октября 2023

Компанії «Епіцентр» і «Нова лінія», якими володіють народний депутат України Олександр Герега та його дружина Галина Герега, з 2014 року і до кінця липня 2022 року щомісячно виплачували зарплату Геннадію Гальчуку – колишньому директорові гіпермаркету «Епіцентр» у Макіївці, який після 2014 року залишився на окупованій частині Донеччини і продовжив управляти створеною замість «Епіцентрів» мережею «Галактика» (зареєстрована за правилами підконтрольних Росії адміністрацій

6. 17 октября 2023

Доброго дня коллеги та шановне керівництво. Мене звати Дмитро,я працівник Епіцентру з м.Херсон,який нажаль під час обстрілу згорів у тому році((
    На даний час я проходжу службу в Збройних Силах України,в мене посада Оператор у Взводі управління командування Дівізіона,якщо простіше сказати ,то я «Очі» атрилерії ,яка буде бити нашого ворога. Звертаюсь до нашого Керівництва,якщо у Вас є можливість допомогти,я буду дуже вдячний. Мені дуже потрібен хочаб один дрон Mavic 2 ( за третій чи Pro я не пишу,бо це напевно дуже накладно),зарядна станція EcoFlov середньої потужності,щоб заряджати акумулятори для дронів та інших потреб,бо генератор дуже гучний і на позиціях нас можуть викрити,планшети любі ,хочаб один,та ретанслятор мобільної мережі.Якщо у Вас є можливість чимось допомогти,я буду дуже вдячний. Також треба бумага А4,, в день уходе 2 пачки як мінімум,це ми купляємо за свої грощі,тут є ставка ЗСУ,премій ми не отримуєм. Найближчий маркет від мене ,це у м. Кременчук,там не одноразово скуплялись,та мені як працівнику Епіцентра робили знижки,за це Велике Дякую. Якщо у когось є можливість допомогти чимось,буду дуже вдячний.
    Відправити можно на Нову пошту у с Онуфріївка,Кіровоградської обл,відділення 1.
    Мене звати Циганков Дмитро Олександрович,працював у 80му відділі.т.+380666679884,можете писати у меседжери,відповім обов’язково ноа любі питання,зі зв’язком тут печаль(треба у полі шукати)
    Усім гарного дня. Перемога Буде Обов’язково за Нами.

7. 16 октября 2023

КОГДА Б…Ь УЖЕ БУДЕТ ЗАРПЛАТА????????????работы куча, заказов куча а мотивации 0, когда уже прекратятся эти задержки с ЗП? Когда уже в главном офисе наведут порядок чтобы уже наконец-то начали заниматься своей работой, не пойму за какие заслуги и почему только им ЗП подняли?

8. 16 октября 2023

16 число а зп до сих пор нету и никто ничего не говорит почему нет и когда будет…мало того что начиляют меньче чем заработал вечно у них бюджета не зватает на резку зп по пять раз отправляют так и стабильности ни какой

9. 16 октября 2023

Григоренко 40 , К — 3 , 70 отдел . Достали !!! Больше работать в етом отделе немогу ! Ето уже преребор ! Нач. отела Прокопенко безосновательно терарезирует промоутеров и трусит деньги за все подряд , если деньги или паляну незанесеш, то работать тебе низачто недаст ! Вместе со своим будущим приемником зав. секции Смутком уже как на аукционе торгуют местами на торцах , доколупуются до промоутеров и требуют поборы с промов по Смесителям , а если незанесеш то уволят , за последнее время 5 человек уволили незачто

10. 14 октября 2023

А кто знает почему перестали платить роботникам которые сейчас служат в ВСУ изащищают нашу страну? В Киеве нет войны?

11. 14 октября 2023

Жирафа толсто***ая хватит покрывать аудиторов-мародеров, или собираетесь вынести из маркета всё что не сгорело, заканчивай со своими оральными развлечениями по углам и займись своей работой

12. 13 октября 2023

Так, ми РАБИ! Як це все заіб..ло! Скотське відношення! І нічого мужики ми не зробимо! Всім пох..й на нас! Кажуть нам: щось не подобається- звільняйтеся! Короче нас ібу..ть, а ми крепчаем! От такі справи

13. 12 октября 2023

@Гость, сьогодні 12 Прилукі епіцентр сказав директор ні сьогодні ні завтра…мужикі…ми що раби?у кожного сім’ї,у кожного діти Герега…ти в курсі,що гроші проходять мимо продавців

14. 11 октября 2023

Вибачайте!!!!! 11 число і немає зарплати. Коли чекати? весь час це якась лотерея. Буде, не буде… Мало того, що повідіміняли знижки по бейджикам, так ще і грошей не дають.

15. 11 октября 2023

гереги!!! у панасюка с к6 новые приколы в голове начались или температурит его или хз, с какого бэна отменили скидки сотрудникам по бейджу?!?!
    Что за ущемление прав рабов?!
    Отмени себе , люди тут причём?! схера вы паскуды издеваетесь над продавцами!
    задвухсотить калибром ЦО ко всем ***ммм

16. 10 октября 2023

Ну це [вырезано] шановні а не робота, не раджу працювати якщо є альтернатива. Зміна 14 годин, працює пару кас, черги страшенні і ризик обрахуватись в таких умовах надзвичайно високий. Зарплата завжди приходить несвоєчасно. 70 грн в годину для касира в такому гіпермаркеті ну це просто копійки

17. 9 октября 2023

Епіцентр К Житомир, возмутило то,что при увольнении платят минималку,хотя отработал на все 100,заплатили только за пол месяца по факту. Ужасное отношение к сотрудникам.

18. 9 октября 2023

@Гость, не советую не рекомендую вообще от слова совсем
    Мало
    Тыщ 13
    Ещё штрафы есть
    Зае;ы
    Так что не рекомендую

19. 8 октября 2023

Яка зарплата у охоронників в Епіцентрі? Скільки гривень за годину платять? Яка зарплата у охоронників в Епіцентрі? Скільки гривень за годину платять?

20. 4 октября 2023

@пилот беспилотника, а фейк с военкоматом и увольнения через 6 месяцев с [вырезано] в кормане не смущает ?! Воевать нужна не с кацапами а с этими рабовладельцами , он не работадатель ,именно рабовладелец, так что не жалуйся раб , делай дальше свои покупки в сети эпицентр , они ещё новую тюрьму построят твоим детям здесь )))

21. 22 сентября 2023

Советую посмотреть Бигус инфо ДепутаТочки, про герегу и его автопарк обновлённый во время Войны с эрефией, как можно так наживатся на людях , не платит адекватную зп , жиру бесятся
    10:15 минута
    Вот куда ваша зарплата идёт
    А вы думайТЕ

22. 21 сентября 2023

@Гость, Прокопенко — це *** , про нього багато писати непотрібно . Краще подивіться що він у відділі розвів : зав. Секції Головотюк постійно з перегаром на інфо , ще й продавців чи промів вичітує , хоча сам ще недокінця протрезвів після вчорашьої п’янки . А зав. Секції , Смуток — це ж , зухвала *** яка кожен день намагається щось вкрасти та вимагає гроші з промів за будь’кий косяк …

23. 20 сентября 2023

Даа, дуже дивно чути, шо на роботу не беруть незаміжніх, а в якому маркеті ви проходили співбесіду? Перший раз чую, щоб люди стільки чекали,взагалі то призначають час співбесіди.

24. 18 сентября 2023

Доброго вечера мене покликали на співбесіду в Епіцентр і сказали що я не підходжу бо я не заміжня про чекала там 6,5 часов де це таке є щоб люди скільки чекали

25. 18 сентября 2023

Добрий день!Хотів залишити відгук, але бачу, що нічого нового не скажу. Працював на Кришталевій, Київ, хочу відзначити що там дійсно хороше керівництво, директор, сб, комерційні,відділ персоналу, всі адекватні і розуміючі люди. Правда трохи пахне совдепом, бо є змагання між відділами, якісь звітування перед директором щонеділі.Можна здавати типу екзамени на пакети, тобто підвищення, внизу писали, що працюють 9років, але ніхто нічого їм не пропонував, і не запропонують, треба самому узнавати, якщо це вам дійсно потрібно!Стосовно броні,також питали нижче, то коли я працював нам давали бумагу, що наприклад, на моє ім’я подано документи на бронь і що епіцентр є стратегічним об’єктом і все. А от у відділах звісно «болото».В основному працюють залежні від обставин люди, яким потрібна стабільність і які все стерплять(наприклад агресивна зла жінка яка виховує без чоловіка дитину,то не людина була а вівчарка якась, вибачте, також працюють приїжджі, та люди літнього віку) В мене була начальником людина, яка стверджувалась за рахунок образ інших людей, лінивий, завжди ганяв вітер і робив вигляд що працює,і не дивно, бо став начальником із-за збігу обставин, бо проробивши більше 10років, ніхто його на цю посаду не брав. Також він вибивав своїм друзям-підлеглим хорошу з.п,які також там були для меблів, у відділі була нездорова атмосфера-стукачі, злив усієї інфи керівництву, тому я вирішив піти.І хоча керівництво казало психологічні фрази,типу, зараз війна, роботу тяжко знайти, дуже швидко знайшов хорошу роботу! А в епіцентрі за 20тис.здеруть три шкури з тебе! Я повністю згоден з відгуками нижче, якщо вам не байдужа ваша сім’я,бо із-за такої роботи ти вобще з нею не проводиш час, а також ваше психічне та фізичне здоров’я, не треба там працювати! Робота зараз дійсно є!

26. 14 сентября 2023

Днепр 1.Алексеева и гережа охреневшие две [вырезано].алексеева пристроила своего сожителя на копчение за 30000 грн а остальные писю смокчут.Киеву похер.ну да.когда Герега во время войны такую тачку покпает то а им что,нельзя????Рыба с головы гниёт

27. 12 сентября 2023

Одесса 1 тоже аванс был 18 числа а зп не поступила так что вы на К6 такие не одни )))может дадут вместе с авансом что вы ещё недельку ещё не протяните что тут осталось до аванса)))

28. 12 сентября 2023

По законам между авансом и зарплатой 16 дней прошло намного больше.Кому-то вообще платить кредиты до 10 числа.

29. 12 сентября 2023

К6 бухгалтерия там все нормально у вас с головой? 18го был аванс зп до сих пор нету, 25ый день пошёл после аванса. Где наши деньги?!?

А причём тут бухгалтерия, умник? За время выплаты отвечает только ЦО во главе с ГФ. Ни бухгалтерия ТЦ, ни директор за дату выплаты ЗП ответственности не несут, когда вы уже это поймёте?

30. 12 сентября 2023

@Гость, це питання до Дыректора , чого Воно це непорозуміння відтягує перерахунок зп персоналу, але є епіцентровська легенда що відтягуючи нарахування зп, он отримає відсоток від депозита з банку.
    Так що Денег нет но вы держитесь сдесь хорошего вам настроения 🖕

31. 12 сентября 2023

32. 9 сентября 2023

Магазин Кривий ріг высшему руководству к большому сожалению все равно на вызывающее поведении некоторых начальников которые пропихивают на рабочие места «своих» самыми подлыми способами!!!! и в подальшем проворачивают финансовые схемы с зарплатами работников!!!! Посему плохое исполнение рабочих обязанностей всегда сходит с рук??? неподобающее поведение которое не достойно начальника! Подлый безответственный и хитрожо…й!! Которому по…х на пацанов с отдела и на все руководство маркета!!! Всем мирного неба над головой!!

33. 8 сентября 2023

@НВК9, Тогда какого фига бедных девочек заставляют тягать тяжёлое, тягать мебель, выполнять куча работ по залу на несколько отделов. Я не понимаю что за модель такая у вас интересная? Хотите продаж, так наймите специализированных продавцов чтоб они план делали для вас, либо вообще пусть все представителями поставщиков будут. Как нафиг все уедут в Европу будет вам кузькина мать.

34. 7 сентября 2023

Хочу сказать, чтобы вы на большие премии в этом месяце не надеялись. Как работали так и заработали.

Нужно работать индивидуально с каждым клиентом, выжимать из него по максимуму, увеличивать средний чек, и показатели своих отделов. А те писуны, которые вместо работы тут строчат особенно на рабочем месте или читают подобные форумы, будет отдельный разговор. Вы зачем пришли работать? Чтобы писать бред в чатах и вечно ныть о том, что маленькая зп?

РАБОТАЙТЕ!

35. 6 сентября 2023

К-10 Директор маркета Фролова — кучерявая ***
    Постоянно врет своим сотрудникам обещают одно, а на деле другое
    А когда дошло до того что ЗП за месяц была 6500 она сказала кому не нравится знаете где дверь
    Олейник *** еще тот покрывает своих сотрудников за вынос товара вне кассы,
    а потом сотрудники отдела платят за инвентаризацию! черт одним словом сказать больше нечего
    мусор как был так и остался в беркуте при яныку служил и в 2014 студентов на майдане избивал как его взяли и не посадили всем понятно мусорские связи!!!!

36. 4 сентября 2023

Берковецька 6-в. Чого так погано готують в столовій співробітників?? Геркулес, перлова каша з котлетами не готовими???

Коли будуть нормально готувати???

37. 2 сентября 2023

Які такі посади?? Я 9!! Років в ТЦ ніякої посади не придлагають!! Щось тут ви темніте тётя!! Може поясните як за 2-3 роки стають комерсами

38. 2 сентября 2023

@Пенсионер — на «слабо»…@Пенсионер — на «слабо»…,

А як збирати примусово гроші на день народження директору маркету на айфон, то війна не рахується?

39. 1 сентября 2023

@Людепа,Даний пост написано з гарячої руки. ..всі ми люди які роблять помилки…. Керівництво ну це дуже тяжко. А коли ти несеш відповідальність за сотні людей…. Це страшно. Один заквасив не вийшовши на роботу, один вухо дверима защимив, один ногу не туди встромив.Хлопці ці молодці. Вони вибили своє місце під сонцем. Приїхавши в нікуди ще геть юними. Десь звісно є проколи в спілкуванні з робітниками, але як люди вони адекватні. ( Був би кум в тебе при владі, і ти хоть трохи та цим користувався)Якщо роботу свою робити з відповідальністю, то ніхто не цькуватиме тебе. Подавайте свої «кандидатури» на дані посади, а не як пропонують то всі ні ні ні… Їх «нагинають» теж, І частіше не за їх помилки а за наші!

40. 30 августа 2023

Доброго всім вечора. Так я я читаю про маркети., то я. Трохи в шоці. …у вас халепа па найбільше… Бо вас на гроші кидають добряче
    Але ж душа болить за лц калинівку. Коли наші хлопці помирають за нашу неньку Україну, колоборантм в лицях Площик і його кум віткалов просто нехтують нашою державою і нашими героями. . Кожного дня ми чуємо що за воротами робітників мільйони! . Чого ця пи***та не захищає свої землі? А лише принижує наших хлопців які не при призові, вже на даний час захищають і підтримкють нас з внутрі! . На всі збори(фактично) вони не скидають нвнкопійки! Хоча вони виставляють сроки і суми в групі робочій в телеграмі! Ми отримуємо мо 10-15 тисяч зп, а вони Явно більше, але лише їх прізвищ не має в донатах..,. Гидко…. Бо з такого бидла вчгпочинається!

41. 30 августа 2023

На 10 лет нам дарили суперспортивные наборы лето/зима Боско. И на олимпиаду должны были в дополнительный отпуск ехать-Сочи2014…увы- все испоганила война…
    На 15 лет во Францию возила компания, праздник был и другие приятные моменты — от грузчиков до топ-менеджеров все были отмечены…
    На магазине юбилей открытия тоже отмечали и поздравляли старожилов!
    Нечего брать на «слабо»…
    Кому нужна помощь-никогда не отказывали!
    Директора содействовали,начальники инициировали …
    Пс. Якщо хтось забув-то на дворі війна!!!
    Зможе Компанія-відзначить! Перемога 🇺🇦важливіше!

42. 29 августа 2023

Колега — коліжанці :
    @Ваша любляча колега,
    Офіційно перший магазин на початку грудня 2003 відкрито. Тому є надія що згадають про «динозаврів» до Нового Року))
    А ще є і співробітники, що працювали до створення компанії «Епіцентр К»)) -ось у них вже точно більше двадцятки)).
    І серед цих співробітників є я так думаю всі посади — від простих роботяг до ТОП-менеджерів усіх рівнів -якщо ще живі та здорові.

Моя сестра пропрацювала в Новусі 10 років, їй дали сертифікат на 10 000 грн…Епіцентру слабо дати своїм «динозаврам,» хоча б сертифікати на 20 000 грн????

43. 29 августа 2023

@Покупатель, Поверьте это нормально во всех эпицентрах Украины. Наоборот это поощряется и девочек реально могут уволить за это.

44. 29 августа 2023

Приехали в Эпицентр купить мебель, и были неприятно удивлены, как директор мебельного отдела грубо и цинично заставляет своих продавцов, хрупких, девочек доставлять мебель в отдел, без грузчиков. Было до слёз больно, как он грозился им увольнением за неподчинение. Мы развернулись и поехали в другой магазин.

45. 28 августа 2023

@Ваша любляча колега,

46. 27 августа 2023

@Гость, і як ви привітали колег окрім слів?) Така велика компанія я гадаю ви не страждаєте через нестачу коштів. Тому що попит на будматеріали тільки росте, люди відновлюють житло та продовжують жити. Так що з подарунками на річницю? Чи хоча б премії? Чи може зарплатню піднімете?

47. 27 августа 2023

20 років компанії!
    Це було круто потрапити на роботу тоді)!
    Усіх, хто витримав ці роки і навіть більше – вітаю.
    Ви реально сильні особистості – знаю близько 5000 — всіх благ вам всім!!!

48. 18 августа 2023

❗️Зараз генератор коштує 7-9 тисяч, а під час блекауту — 35!

Українські волонтери передають привіт баригам, які в 3-4 рази дорожче продавали генератори та екофлоу.

49. 18 августа 2023

Що говорити за великих керівників,якщо звичайний начальник дільниці Кобилкін дозволяє собі скорочувати працівникам перекури та обіди,які встановлені регламентом компанії.

пробачте, вперше чую про регламент компанії. Що то за штука так, де написано про перекури? Здається, то дали на вирішення керівників маркету

50. 15 августа 2023

@Гость, та бронь була дійсна коли в державі було більше військових. Вже нікому воювати. То про що ви кажете ?

1. 16 июля 2012

Юрисконсульт 1

Кассир ЦК 1

Добавьте зарплату в компании Эпицентр

Добавить отзыв о работодателе Эпицентр

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Эпицентр?