Хіммінерал Україна

Хіммінерал Україна

ТОВ ХІММІНЕРАЛ УКРАЇНА — торгова компанія, яка зосереджена у аграрному секторі. Наші основні напрямки діяльності -це продаж та реалізація мінеральних добрив, СЗР, посівного матеріалу та засобів для розкислення грунтів. Розвиваємо аграрний ринок України та запрошуємо до нашої команди.

Отзывы о работе в Хіммінерал Україна, зарплаты

1. 13 октября 2023

Після попереднього відгуку, зрозуміло, чому у них висять вакансії на роботаюей. В гарну компанію по об’явам не шукають))

2. 13 октября 2023

Одразу все більш менш нормально але потім коли захочеш піти з роботи, тебе просто почнуть катувати морально. Чому виникає бажання піти? Нешановна пані директор Слаіман починає контролювати кожен ваш крок,вільне місце тільки в туалеті, кожну хвилину ви повинні працювати на всі 1000% бо якщо ви попьєте води,вважайте що ви не працюєте, інформацію яку Ви передаєте від клієнта або перевізника постійно не інформативно. Відпроситися з роботи неможливо, потім будете відробляти навіть 20хв. Коли дойде до звільнення ВИ будете винні у всіх гріхах людства, а також облиті брудом, ОПЛАТУ за свою працю ВИ не ОТРИМАЄТЕ, поп простому Вас КИНУТЬ на гроші, та звільнять заднім числом. Також нешановна та противна пані директорка може з вами просто перестати спілкуватись та пошле свого колегу та співвласника масивного Гончарова для вашого звільнення, коли почнете задавати питання, ця людина перетвориться на бидло з підворотні та почне відповідно так розмовляти. Доречі, ставка 18тис, нічим не оформлена,на словах, оформлюють на мінімалку, премія чи бонуси максимальні 1.2% від прибутку,що є дуже смішно в наші часи! Будь ласка, не йдіть працювати в данну компанію, пожалійте свій час,сили та психіку!!!

Менеджер по транспорту 1

Добавьте зарплату в компании Хіммінерал Україна

Добавить отзыв о работодателе Хіммінерал Україна

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Хіммінерал Україна?