Комо Україна

Комо Україна

VN:F [1.9.22_1171]
0.0 из 5 (голосов: 0)
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

ТОВ «КОМО УКРАЇНА» представляє на ринку продукцію торгових марок: КОМО, Звягель. Компанія плідно співпрацює з підприємствами: ПрАТ «Дубномолоко», ПАТ «Бродівський завод сухого знежиреного молока», ДП «Новоград-Волинський сиркомбінат» ПАТ «Житомирмолоко». Конкурентні переваги: 1.Наявність стабільної сировинної бази в екологічно чистих регіонах України. 2.Повний цикл виробництва. 3.Сучасне та ефективне обладнання по переробці молока. 4.Пряма система дистрибуції. 5.Кваліфікований менеджмент. 6.Глибоке розуміння ринкової кон`юнктури. Мета: Закріпити статус національного виробника та зміцнити лідерські позиції на українському ринку твердого сиру. Забезпечити стабільний ріст прибуткового бізнесу.

Отзывы о работе в Комо Україна, зарплаты

  1. 1 мая 2022

    Жлобська конторка, затримуе зарплату, місяцями не платить, штрафуе працівників, не тратьте свій час на цю конторку жлобів та ледарів, які свою роботу скидують на інших і не платять за це. постійна текучка працівників яких за людей не считають. продукція стала погана, керівництво на всьому економить, зарплати не платить, умови як при совдепі.

Грузчик 1
5 000 грн

Добавьте зарплату в компании Комо Україна

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе Комо УкраїнаПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Комо Україна?