Крюковский вагоностроительный завод

Крюковский вагоностроительный завод

ПАО «Крюковский вагоностроительный завод» по праву считается одним из крупнейших и старейших производителей транспортных средств, в том числе подвижного железнодорожного состава, в Украине.

Отзывы о работе в Крюковский вагоностроительный завод, зарплаты

1 19 20 21 22 23
  1. 9 января 2024

А цього пізд#ка просто підставила адміністрація. Відправила в ТЦК, і поїхав хлопчик х#йзна куди (((

2. 9 января 2024

Завод розвалюєцця, благодаря таким сотруднікам, як:

А что он натворил? Испортил банано-прачечный комплекс? Или замазал «Чистый шлях»? Мы где-то видели этого чувака. Возможно в Анталии

3. 9 января 2024

Завод розвалюєцця, благодаря таким сотруднікам, як:

4. 9 января 2024

Вже окрім пі***нга дєнєг перестали получаться навіть вагони, інші вироби, придумані на «уроках труда», взагалі канули в Лєту. Вакуумні пилососи, «Чистий шлях», банно-прачечні комплекси надійно похоронені талановітими коровніками. Що далі?

5. 8 января 2024

День прошел

Число — сменилось,

А них#я не изменилось.

Стабильность на КВСЗ!

Ну хоть зарплата на карточку пришла, за 12 «рабочих дней»

6. 7 января 2024

Повномасштабне вторгнення триває вже майже 2 роки, хотілося б запитати, як йде розвиток перспективного напрямку — пасажирського вагонобудування? Які напрацювання є за ці два роки? Чи може освоєно нові моделі вагонів? Може візків? Окрім бла-бла-бла, шо ми можемо, ми будемо, ми досягнемо і т.п.
    Є якась конкретика?

7. 6 января 2024

Чекаємо на результати…

8. 6 января 2024

Так, ВСЕ пішло на премії Постільняку і донати на ЗСУ. Собі нічого не лишили. Бо ми — зберігаємо традиції, незважаючи на ракетні обстріли ЕСЦ і ЦЗЛ 😔

9. 5 января 2024

Гостья :
    Для когось складний час, а для когось — не дуже.Ви бачили яку крутезну тачку собі прикупив зам.технічного директора Постільняк? Поки ми ходимо на роботу по 2 дні в неділю, керівники заводу «в поті лиця» трудяться на благо своїх примхів. От хто неперевершений працівник!

Жалуйтеся в службу довіри на тих, хто не заслужено купив авто або хатинку https://www.kvsz.com/index.php/ua/kontakti/kerivniki

10. 5 января 2024

@Гостья,
    А колись навіть виганяли із заводу, не буду називать кого, за то шо купив собі новеньку тойоту. А зараз напевно фарту масть пошла )))

11. 5 января 2024

12. 30 декабря 2023

В такий складний час для країни, хочеться щиро привітати колектив, який 3 (три) роки «розробляв» вагони метро-труба! Коли близько 30 чоловік сумлінно ходили по 5-ти днєвці і отримували зарплати і премії, доки інші сиділи вдома за свій рахунок. Вітаємо вас! Ви — неперевершені. Бажаємо й надалі так само «вигравати» тендери, не дивлячись ні на що!!! З Новим роком! З новим «щастям»!

13. 30 декабря 2023

Укрзалізниця обіцяла заказати 144 пасажирські вагони, а замовила тільки 66. Чи буде доказаказано інші 78 вагонів? І коли то планується?

14. 28 декабря 2023

Так а АРМА знайшла управителя на 25% акцій КВБЗ? Бо щось в новинах нічого немає по даному питанню. Якшо буде розпродаж акцій то хоч повідомте, я куплю

15. 28 декабря 2023

Цікаво, чи підуть дамми після вчоряшнього корпоратіву через декілька місяців у дєкрєт? І чі деякі хльопці з ТУ не розлучаться, заради нових діточок 🤗

16. 27 декабря 2023

Не будують бо завод перейшов з IGBT-транзисторів на SiC технології. Але зараз в країні ніхто ще не може обслуговувати таку техніку. Тому надіємося, що згодом повернемося до цього питання.

17. 27 декабря 2023

А чи буде в нас третій ЕКР-1? Вроді ж гарно їздять перші два, не ламаюцця. Чого не будувати ще? Пасажири позитивно відгукуються про них

18. 27 декабря 2023

Якось дивно, раніше на заводі будувалися і вагони, і пасажирські і вантажні. Кожного року по декілька моделей і найменувань, якось збудувалися аж 2! електропоїзди, і дизель-поїзди, а тепер чогось вже — ми немоооооожемо. Що трапилося?

19. 26 декабря 2023

@Гостья, 3,2 млрд. грн. просто ушло в трубу. Ничего будем надеятся на харьковский тендер. Всё таки ещё варианты есть.

20. 26 декабря 2023

Ухилянти з КВБЗ користуються тим, що нинішній місцевий нач. ТЦК та СП виходець із заводу. Miracle!!!

21. 26 декабря 2023

До речі, елєктропоїзда і дізєльпоєзда — теж ВСЬО ((( Лишається старий добрий пасажир, розробки початку 2000-х років, і то, доки це вигідно для піару «мальчиків в кедах» з УЗ і Мінінфраструктури

22. 26 декабря 2023

Цікаві діла відбуваються. На сайті заводу найвищі очільники привітали колектив зі святами та підвели підсумки року. Згадали за «перспективну» галузь пасажирського вагонобудування, в якій стався якийсь прорив? 🤷, вкратце про вантажне вагонобудування, навіть про постачання теплоносія на Раковку. А ось про молоду та перспективну галузь — метробудування з ескалаторами разом, взагалі — НІ СЛОВА 🤔 Як же так? Їй же було он недавно 25 років, її плекали як дитинку… Дивно якось 🙄 Чи поклали в ⚰️

23. 25 декабря 2023

Чтобы не было лишних инсинуаций на тему тендера — проблемы возникли не по вине технических служб предприятия. Остальная информация будет предоставлена позже на официальном сайте.

24. 25 декабря 2023

Так и планируется 06.02.2024 г., в 11:20, но к сожалению в закрытом режиме. До этого времени ничего и не ждите.

25. 25 декабря 2023

Все эти траблы с вагонами метро через воздушные тревоги. Когда они есть весь персонал должен идти в бомбоубежище. Поэтому и не получилось с тендером. Немножко не получилось (

26. 22 декабря 2023

В новинах пишуть, шо ще й збираються судитися з Київським метрополітеном… ну не ДИБІЛИ? Бідні люди, які працюють в цій шарашкиній конторі

Було б правильно, якби хтось вийшов від заводу і промичав або проблєяв по даній ситуації. Тобто відреагував на новину і висвітлив би її на офіційному сайті. Чи вже позвільнялися і з пресслужби всі

27. 22 декабря 2023

Сейчас немножко жопки сжались у керовников завода, имеющих «небольшие» хатынки или квадратные метры в Киеве по известным всем причинам. Ведь так неохота терять «непосильно нажитое» добро по случайным стечениям обстоятельств

28. 22 декабря 2023

29. 22 декабря 2023

@Светка,
    Це незрозуміло лише тим ідіотам, які пішли на цю тупу виходку, вкрасти у китайців картинку і видать за своє, але обсиралово вже і перед Київським метрополітеном, а ше більш перед ЄБРР, то дорогого стоїть 👌 Тому що цим тупим дешевим кроком, нанесено непоправний удар по іміджу підприємства, який створювався роками

30. 22 декабря 2023

Відмова купувати неіснуючі вагони метро Київським метрополітеном дуже яскраво підкреслили імідж та теперішній рівень хрюковського вагіноремонтного заводу. Але картинки, які видавали за дійсні вагони були непогані. От би порахувать, скільки грошей спустили на вітер топменеджари хвбз

31. 22 декабря 2023

@Светка,
    Да и разработок новых очень много, например новые тележки для пассажирских вагонов, дизельпоезда, новые платформы на евроколею. Так что выходим уже на европейский рынок

32. 22 декабря 2023

Разработок новых ноль, но зато ученые степени по сказкам есть. С таким подходом толку не будет, спасибо рабочим которые делают то, что было спроектировано в 1998 году. Главное ваши ученые руководители хоть разбираются в постройке вагонов?

33. 21 декабря 2023

Метал закуплять і знову будете ходить по шестіднєвкє, як раньше. Зараз просто предпразднічні дні, тому із закупками поки що не складається

34. 20 декабря 2023

Ну а простой народ, готовиться к Новому Году…

Тільки от не зрозуміло, що автор цього посту хотів показати. Мабуть те, що людині яка працює на цьому «суперовому » підприємстві катастрофічно не вистачає грошей, що вона змушена йти і красти продукти в магазині, щоб прогодувати себе і дітей. Тоді деж та хвальона середня зарплатня в 17 — 20 тис грн., яку керівництво підприємства подає в своїх звітах до державних виконавчих органів. Дивлячись в корешок, який тут виставляли на показ, то віртуальні гроші на підприємстві справно нараховують. Особливо вражає кількість відпрацьованих годин, різні доплатити,за не використану відпустку і таке інше. Дуже вразила персональна надбавка на хлєбушек. Тільки до виплати пшик виходить. Заробітна платня ведучого інженера дорівнює зарплатні двірника із ЖКХ. От вам і виходить вся суть престижу роботи на флагмані вітчизняного вагонобудування, коли людина вимушена красти харчі в магазині, щоб прогодувати себе і дітей.

35. 20 декабря 2023

А профсоюз буде в цьому році влаштовувать міропрєятія на Раківській прохідній? Концерт, млинці як обично? Чи нічого не планується?

36. 18 декабря 2023

Ну а простой народ, готовиться к Новому Году…

37. 18 декабря 2023

@Гость, И ту, и ту планируют. Поэтому проверьте на всякий случай списки, есть ли Вы там. Вдруг по каким то стечениям обстоятельств, Вас в них не включили

38. 18 декабря 2023

Ну вот, этот день настал! Сегодня будут делить премии к Новому году! Поэтому не пропустите себя в списках. Обязательно поинтересуйтесь у начальника не забыл ли он про вас!

Це яку саме премію? За економію метелу чи 13-та зарплата? Бо за листопад ми вже отримали і вже потратили з чоловіком. Було б добре, щоб дали 13-ту

39. 18 декабря 2023

40. 18 декабря 2023

Блть! Знову металу нема, знову сидіть вдома неділю ((( Як так можна взагалі? Вже або робить, або розпускать усіх по домах (((

41. 17 декабря 2023

Приємно, що керівництво заводу дуже піклується і опікується своїми мобілізованими робітниками. По-перше зберігається середній заробіток, по-друге їх сім’ї отримують матдопомогу і продуктові набори, по-третє всім мобілізованим видали розгрузки, бронепоастини до них і тепловізори. Дякуємо адміністрації підприємства

42. 16 декабря 2023

А шо це знову йде побудова у***нських вагонів 20-го віку? Це згенерувала малада каманда чи то позиція власників заводу? Цікаво канєшно так розпіариьтся і так жидєнько усраться

43. 15 декабря 2023

Шановне панство! Чому представники 4-го поверху мають заохочення у розміру 5 окладів до Нового року…. А інші працівники не мають навіть повного місця роботи… Схамениться…

Четвертий поверх чого? На заводі дуже багато чотириповерхівок ,тому про яку йде мова? Як про заводоуправління так сам Бог велів ,бо вони працювали

44. 15 декабря 2023

Звичайна здорова атмосфера з розподілом грошей перед виконанням роботи. Якщо в любимчиках у керівництва то навіть премії в 10 окладів не здивують. Все залежить від керівництва,комусь з підлеглих нічого не платять крім половини окладу (бо випускають працювати по 3 дні), а інші не працюють, їм керівництво встановлює повну робочу неділю і завалюють преміями, надбавками, доплатами. Потім звіт про виконання роботи піддатисують і все нормально.

Альо ,рєбята ви там точно про завод пишете? Які 5-ть окладів, які 10-ть окладів? Тут заробленого і то не віддають ((

45. 15 декабря 2023

46. 14 декабря 2023

@Гость, Що тут не зрозуміло, там все логічно. П’ять окладів, із них один оклад віддай одному керівнику, другий оклад віддай другому керівнику, третій оклад віддай третьому керівнику. А два оклади отримуєш. Керівництво ж ці премії і нараховує, тому з ними треба ділитися.

47. 14 декабря 2023

@Гость, Мабуть вже потяги зробили, тому і отримують таку частку. Я вже збираюся на нових метро їздити. До Нового року вспіаємо?

48. 14 декабря 2023

49. 11 декабря 2023

Хтозна в нас те саме — нічого не кажуть сидим вдома чекаємо дзвінка. Кажуть шо з серидини января

50. 11 декабря 2023

А шо там за проблеми з металом? Буде робота чи ні? Мастєра нам нічого не кажуть але відправляють додому за свій рахунок

1. 30 июля 2015

Хотелось бы более подробно. Хочется кричать: Хозяин Оглянись!!! За время правления Шабалы завод умер. И не только кризис, война и политика этому виной — Шабала: ни за что не отвечай ни чего не решайдо сиди тихо до пенсии и бери мзду С главного реалиатора Дузика — Дузик: Этот вообще зажрался. Y завода нет ни одного контракта в котором не учтены его интересы. Не дай бог на горизонте появятся люди которые не его. Сделает всё чтобы их контракта не было. Коллектив свой держит в постоянном страХе. Все построено На принципе если его не вылизал значит не свой, надо сожрать. ЕСЛИ ТЫ ИНЖЕНЕР ДУМАЕШЬ — ЗНАЧИТ ТЫ НЕ НУЖЕН ТЫ ЧУЖОЙ. ДУМАТЬ ТЕБЕ ИНЖЕНЕР НЕ НАДО ТЫ БЕЗГОЛОВОЕ СУЩЕСТВО И ДЕЛАЙ ТО ЧТО ПРИКАЗАЛИ. Настроил вагонов под забор и ждет когда сможет их взять, нo за копейку , потому что тысячи себе. И плетет хитрые схемы для своих друзей подписывает контракты с двойными убытками (пример: полу вагон с крышей, где крыша продаНа за пол себестоимости). настроил под забор вагонов и сделал всё чтобы они не уезжали год. Зачем? Чтобы другу продать дешевле, в конечный пункт подороже. Заработок? О да!!! Вам Читатели такие деньги не Снились (пример? его правая рука Волощук посмотрите как живeт: за год дом на берегу Днепра построил стоимостью в пол Миллиона долларов. Себе машину дорогую или жигуль? а сыну ? а дочери ? Откуда? наследство? или? И это простой и бедный сотрудник ТФ с зарплатой в 5000 грн об этих можно много писать.. как пониженный в должности за утерю 200 000 000 грн продолжает быть директором. Но серым тайным главное помочь своему баю — Артюшенкоенко: начальник аналитиков которая подсовывает своего зятя. Продать заводу дорого И купить дешево у завода. Aпоставка им же левой Криминальной продукции .. — Малов ворующий через дочерние и совместные предприятия — Денисенко живущий на мзду со своих инженеров. Потому что сам и украсть не может в силу своей Тупости. Это очень краткий обзор в продолжение предыдущего поста . Рассказывать есть что…… Приходько- Оглянись !!!

2. 10 января 2024

А ще завод міг би виготовляти протитанкові їжі. Металу для цього багато не потрібно, на крайній випадок можна все це виготовляти з відходів. Чи і це на заводі вже зробити не зможуть? Немає акцепту?

Аудитор 1
Помощник руководителя 1
Супервайзер 1
Уборщица 1
Швея 1

Добавьте зарплату в компании Крюковский вагоностроительный завод

Добавить отзыв о работодателе Крюковский вагоностроительный завод

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Крюковский вагоностроительный завод?