Крюковский вагоностроительный завод

Крюковский вагоностроительный завод

ПАО «Крюковский вагоностроительный завод» по праву считается одним из крупнейших и старейших производителей транспортных средств, в том числе подвижного железнодорожного состава, в Украине.

Отзывы о работе в Крюковский вагоностроительный завод, зарплаты

1. 11 декабря 2023

А де ви працюєте? Нам в ТУ повернули навіть всі доплати передбачені колдоговором

2. 11 декабря 2023

Чому пішов із заводу начальник бюро, який розробив вагон-платформу Sggrss 80’ для перевезення контейнерів, якою зараз хваляться на сайті заводу? І чому пішли інші спеціалісти, в тому числі начальник бюро цистерн?

Тому шо це вигідно всім. Вони своє діло зробили — чєртєжи намалювали , їх викинули ,а тепер начяльство ходить на роботу щодня ,ніх@я не робе і розказує — шо робити ж нема ким. А на їх місця пристроять своїх кумів ,свояків, підстілок

3. 11 декабря 2023

Піздьош! По пятиднєвці ходять не всі. Ті хто ходе опрєділяє начяльство ,інші ходять по 3-4 дні (((

4. 11 декабря 2023

Тут одному героя дали, за атракціон для осіб з обмеженими фізичними можливостями…

Возможно это последствия увольнения представителя российского акционера…

А чё подздал то? Нормально там всё есть заказы, есть работа. Не для всех правда, но то уже ихние проблемы

Так ,вернули наконєц то пятіднєвку! Яби тіко металу хватило. Будемо працювать!!!

5. 8 декабря 2023

6. 8 декабря 2023

7. 6 декабря 2023

8. 6 декабря 2023

Кстати, там поуходило НАМНОГО больше народу. Можна сказать через одно бюро уволились начальники. Даже про***лось «где-то» пару-тройку замов главных конструкторов 😁😁😁

9. 6 декабря 2023

10. 5 декабря 2023

З бронью все добре. Дякувати начяльству продлили ще на півроку , тому можна спокійно ходити на роботу. Видали бомагу кожному заброньованому , правда заставили ще раз пройти медкомісію , але то мєлочі

11. 5 декабря 2023

Краще напишіть, як з призовом у вас обстоять діла. Бо усі ті вагони можуть стати полуфабрікатвми, якшо позабираюиь мужиків, які то всьо тягнуть. Продлили бронь працівникам?

12. 4 декабря 2023

@Гость, Що значить метро на другому плані? Метро повинно бути в пріорітеті. Це добре, що вже зробили кузова для метро Еж. Там залишилося тільки труби і провода накидати і можна їхати. З такими пустяками, треба дати пораду керівництву, хай сроки уменшає, бо чепуха залишилося по термінам. Треба брати з запасом терміни. Тому за неділю можна вложитися.

13. 4 декабря 2023

До чого тут метро? Завод врятують пасажирські вагони. Ми виграли два тендера, тому пріоритети — на пасажир. Метро то мєрє возможності, там і меньше сумми, тому по другорядному принципу

14. 4 декабря 2023

Мельник С.В., кстати, выиграл все суды к КЕВЕБЕЗЕ и завод (администрация) о б я з а н заплатить ему деньги. Моральный ущерб,- это все впереди. Что касается тендера на метро, то у завода здесь пролет, как у фанеры над Парижем.

Метро то єрунда, в нас в планах побудова двоповерхових пасажирських вагонів на колію 1435 мм. Ось ждемо коли главний конструктор отримає вчену ступінь кандидата технічних наук і почнемо будувати

15. 4 декабря 2023

Шановне панство, а чі можу я тут запитати щодо ескалаторів виробництва заводу? Як саме розвивається молода галузь? Куди постачається та високотехнологічна продукція? Може на Кубу? В Монголію? Республіку Чад? Дуже б хотілося взнати, бо галузь же молода і перспективна

В основному йде на експорт. Вся іноваційна продукція зараз постачається в країни Євросоюзу. Делегація від щаводу про це домовилася ще у вересні поточного року. Більше — дивіться у нас на сайті

16. 4 декабря 2023

17. 4 декабря 2023

18. 1 декабря 2023

Дурень думкою багатіє… та зараз є інші проблеми, наприклад ТЕЦ заводу качнула повітря в мережу опалення, і усі комунальщики бігають по підвалах будинків зтравлюють те повітря, бо мерзнуть як прості робітники так і депутати

19. 1 декабря 2023

Та походу докермувалися. Залишається забор, виробничі і адмінбудівлі, прикормлені, ну і іще грусна охрана на воротях.

Вы не правы. Завод выиграл несколько тендеров на вагоны метро, пассажирские там. Так что заказы есть. Те кто ушел — флаг в руки, набираем желающих нормально зарабатывать в это непростое время. На рынке труда сейчас много людей различных специальностей, их мы и ждём

20. 1 декабря 2023

21. 1 декабря 2023

Когда нету ладу среди высшего руководства предприятия — добра не жди. Там явно что-то произошло, раз человек отстаивает свои права в суде. Хотя, работать ему там уже никто не даст при любом исходе дел.

И чем закончилась эта история? Его восстановили в должности? Компенсировали моральный ущерб?

22. 28 ноября 2023

Был на прошлой неделе на заводе, привозил передачу на проходную. Поговорил с молодым коллегой, который вышел её забирать и был очень удивлен. Знал многих ребят из отдела грузового вагоностроения, так вот почти все они ушли с завода. С чем это связано? С обстановкой в стране или другие причины? Фамилии не называю

23. 27 ноября 2023

Подходите завтра к 8:30 к отделу кадров, там всьо расскажут подробно и в доступной для понимания форме

24. 27 ноября 2023

@Гость, а можно чуточку поподробнее? Суть аллегории до конца не пойму. Хотя бы подскажите увлекательные путешествия куда? А то очень любопытно 😎

25. 26 ноября 2023

Цікава неділя чекає на деяких співробітників заводу. Цікаві подорожі і спеціально підібрані атракціони для учасників по списку. Можу лише побажати удачі

26. 25 ноября 2023

Раніше до 2012 року значно було менше керівників. А зараз? Керівників більше чим підлеглих. Моє керівництво наприклад, розкладає пасьянс, не завантажене нічим. Немає порядку на роботі.

27. 22 ноября 2023

А де ж ділися 25% акцій підприємства расєйського акціонера, які були передані в АРМА? Так досі ніякої інформації і не оприлюднили ніде. Може хтось шось чув?

28. 22 ноября 2023

@Гость, сміятимуться ті хто прочитає дуже довго. Нормальні зарплати у директорів та Олександра Віталійовича. Інші як жебраки під церквою. Геть зовсім втрачена кадрова політика та напрям роботи з персоналом, усюди. Менеджмент енергозбереження та усунення додаткової вартості працює лише на папері.

Я б так не сказав щодо жебраків. Свої пацани і дівчатка не почуваються жебраками. Просто бачу на які суми скупляються в АТБ після роботи і на вихідні, і які торбехи тягнуть додому. Кадрова політика також досить прозора на їстівних дєнєжних должностях призначені родичі, свояки, куми і різного роду жо.полизи. А папір, папір усе стерпить )

29. 22 ноября 2023

30. 22 ноября 2023

Там мало платят и выводят на работу 2-3 раза в неделю поэтому заработки в результате очень маленькие. Моя знакомая уволилась а с ней и ещё несколько человек

31. 22 ноября 2023

Хтось може сказати: чого не затримуються і взагалі звільняються люди з ВТК (відділу технічного контролю)? Хотіла влаштуватися, прийшла у відділ кадрів, але в черзі мене переконали не йти туди

Якшо Вами ніколи не керували імбіцили то зрозуміти буде складно. Коли людині потрібно пояснювати де саме вона має поставити свій підпис робити «трохи складно»

32. 22 ноября 2023

33. 22 ноября 2023

Все варимо за високоякісною зварювальною технологією MIG/MAG, враховуючи сучасні європейські стандарти.

34. 22 ноября 2023

Хватить гратись. Йдемо в Європу. Будемо робити нові вагони.

35. 21 ноября 2023

А завод хоть работает? А то на сайте новости за последние два месяца только о переименовании сквера и картинах местных достопримечательностей. О работе завода, о выпускаемых и новых видах продукци нет ничего. Вы не закрылись там?

Працюємо. Наращуємо обороти. Вже багато вакансій появилося в цехах, тож приходьте. Умови праці і зарплати достойні. Дружній колектив. Корпоративні заходи.

36. 19 ноября 2023

Уже кинули не одну фирму. Кинули даже тех, с кем было тесное сотрудничество многие годы, не буду называть название фирмы, но многие поймут о чём речь. Так работать нельзя, тем более поступать непорядочно по отношению к партнёрам.

37. 19 ноября 2023

Ещё очень красиво менеджеры завода разводят на бабки своих же поставщиков оборудования, обещая им золотые горы, а в результате кидают. Это не голословное заявление, пострадала фирма, которая за свои деньги разработала оборудование для вагонов, которое обещали у неё закупать, но не закупили и уже вряд ли будут, так как предприняты определенные меры. Так вот завод оставил её ни с чем, плюс оставил один на один с теперь уже их конкурентами, продукцию которых они пытались скопировать. Вот как-то так

38. 19 ноября 2023

А шо руководство заводу ,діток своїх повідмазувало від ТЦК та СП? Бо гребуть поки що лише дітей трудівників (((

39. 18 ноября 2023

Та там залишилися лише «інженери од Бога». Ти заходив у той тєхцентр? Ти бачив хто там працює? Баби з отакенними нігтями і ті ,хто виявився непридатним для ЗСУ. ВСЬО. Ото тибі й «мозок заводу» ,сіліконовий в основном

40. 18 ноября 2023

Люди допомагають. Скидуються кровнозаробленими і допомагають. Допомагають добровільно не від заводу ,а від бригади. Щодо заводської допомоги не чув. Але будемо надіятися шо все-таки профсоюз очухається

41. 18 ноября 2023

Нарід, ви тут пишете різну фігню, а тим часом, тишком-нишком укрзалізниця проводить тендер на іще 22 вагони. Все б нічого, якби він не був прописаний виключно під наш завод. Вимоги прописані так, що ніхто не зможе і не встигне подати свої заявки. Китайську компанію, яка надіслала свій запит — тупо відшили. То шо ж це за «чесна конкуренція»? Тупо впарюємо гівно за непогані гроші. Зате будемо із зарплатою 🏁

42. 18 ноября 2023

ПТЦ! Forever!!! Дайош 100 вагонокомплектів тєлєжек!!! Будемо робити до всирачки, бо ми ПТЦ! Нам не потрібна зарплата і гроші, нам давай роботу!!!

43. 18 ноября 2023

На квсз керівництво не цінує своїх працівників. Часто заявляють, що нових набируть за забором. Платять як повезе: якщо живеш подалі, то крім мінімальної заробітної плати нічого не світить. Якщо в одному дворі, то премія буде по любому. Якщо в одному під’їзді, то дуже повезло — будуть постійні надбавки. Ну, а якщо сусід по квартирі, то можна в надбавках, преміях, оздоровітельних і інших просто захлинутися та особо і на роботу не ходити.

44. 17 ноября 2023

Работаєм ,краще б не работали ((((
    Бо це не работа а якесь іздєватєльство (((( Але їсти шось треба і дітей одягать обувать

45. 17 ноября 2023

46. 17 ноября 2023

При такій кількості охоронців на заводі і шнирів-стуквчів — розкрадання майна? Ви серйозно!!!??? Розкрадать можуть ті кого пропускають на автомобілях через прохідну без досмотра

47. 17 ноября 2023

Дело шито белыми нитками. Из-за фейка столько увольнений не последних фигур. Если это действительно фейк, то почему уволились главная бухгалтерия и директор по безопасности? Если не нет, уволившись они только подтвердили тот факт, что это не фейк.

48. 16 ноября 2023

Уявіть: змінюється Голова правління. У руля молода амбітна людина, Звісно людина підтягує під своє підпорядкування замів. Тому створюються умови, за яких головний бухгалтер та його зами пишуть заяви на звільнення за власним бажанням. Через цей сайт запускається фейк нібито про розкрадання майна підприємства, а до крадіжок причетні директор по безпеці та персоналу, та директор виробництва. Ці фейки вкладаються в вуха власнику підприємства, а далі директор з персоналу та безпеки пише заяву за власним бажанням, а от директор з виробництва Мельник виявився міцним горішком. Тоді недолугі керманичі вирішують позбавитися Мельника:- а саме: у відпустці, по мобільному додатку, а саме у Ватцапі, вирішують визвати на роботу. Вдумайтеся люди : ватсап, месенджер, вайбер, як з’ясувалося є офіційними каналами комунікації між керівником і підлеглим. Поштових голубів ще не хватає. А якщо у людини кнопковий мобільний телефон? Я якщо у людини не встановлено мобільні додатки в смартфоні? О так і було знято з посади Мельника. Питання це було зроблено в законний спосіб?

49. 16 ноября 2023

Ого! Это серьезное заявление. Факты подтверждающие есть, касательно сотрудничества, точнее не сотрудничества?

50. 16 ноября 2023

А своїм працівникам, яких мобілізували і їх сім’ям, завод допомага? Снарягу там, каски нормальні, броніки, карємати, спальніки надає? Родинам таких працівників допомагають продуктами харчування там?

1. 30 июля 2015

Хотелось бы более подробно. Хочется кричать: Хозяин Оглянись!!! За время правления Шабалы завод умер. И не только кризис, война и политика этому виной — Шабала: ни за что не отвечай ни чего не решайдо сиди тихо до пенсии и бери мзду С главного реалиатора Дузика — Дузик: Этот вообще зажрался. Y завода нет ни одного контракта в котором не учтены его интересы. Не дай бог на горизонте появятся люди которые не его. Сделает всё чтобы их контракта не было. Коллектив свой держит в постоянном страХе. Все построено На принципе если его не вылизал значит не свой, надо сожрать. ЕСЛИ ТЫ ИНЖЕНЕР ДУМАЕШЬ — ЗНАЧИТ ТЫ НЕ НУЖЕН ТЫ ЧУЖОЙ. ДУМАТЬ ТЕБЕ ИНЖЕНЕР НЕ НАДО ТЫ БЕЗГОЛОВОЕ СУЩЕСТВО И ДЕЛАЙ ТО ЧТО ПРИКАЗАЛИ. Настроил вагонов под забор и ждет когда сможет их взять, нo за копейку , потому что тысячи себе. И плетет хитрые схемы для своих друзей подписывает контракты с двойными убытками (пример: полу вагон с крышей, где крыша продаНа за пол себестоимости). настроил под забор вагонов и сделал всё чтобы они не уезжали год. Зачем? Чтобы другу продать дешевле, в конечный пункт подороже. Заработок? О да!!! Вам Читатели такие деньги не Снились (пример? его правая рука Волощук посмотрите как живeт: за год дом на берегу Днепра построил стоимостью в пол Миллиона долларов. Себе машину дорогую или жигуль? а сыну ? а дочери ? Откуда? наследство? или? И это простой и бедный сотрудник ТФ с зарплатой в 5000 грн об этих можно много писать.. как пониженный в должности за утерю 200 000 000 грн продолжает быть директором. Но серым тайным главное помочь своему баю — Артюшенкоенко: начальник аналитиков которая подсовывает своего зятя. Продать заводу дорого И купить дешево у завода. Aпоставка им же левой Криминальной продукции .. — Малов ворующий через дочерние и совместные предприятия — Денисенко живущий на мзду со своих инженеров. Потому что сам и украсть не может в силу своей Тупости. Это очень краткий обзор в продолжение предыдущего поста . Рассказывать есть что…… Приходько- Оглянись !!!

2. 10 января 2024

А ще завод міг би виготовляти протитанкові їжі. Металу для цього багато не потрібно, на крайній випадок можна все це виготовляти з відходів. Чи і це на заводі вже зробити не зможуть? Немає акцепту?

Аудитор 1
Помощник руководителя 1
Супервайзер 1
Уборщица 1
Швея 1

Добавьте зарплату в компании Крюковский вагоностроительный завод

Добавить отзыв о работодателе Крюковский вагоностроительный завод

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Крюковский вагоностроительный завод?