Левчук А.А. (KingLegProm)

Левчук А.А. (KingLegProm)

Компания KingLegProm — производитель и импортер комфортного и натурального трикотажа на каждый день для каждого человека.

Отзывы о работе в Левчук А.А. (KingLegProm), зарплаты

1. 30 июля 2018

Скажу чесно. присутній як позитивний, так і негативний фактор, якщо розібратися-робота цікава і багато в чому можна розвинутися, ключові працівники навчаються, розвиваються, але якщо ти звільняєшся-якось проходить все з негативом і можливі непорозуміння щодо виплат, тут з кожним індивідуально, хотілося б, щоб таких цікавих систем було побільше в бізнесі міста, але власнику потрібно менше слухати його придворну свиту і порядніше відноситися до працівників, тим більше, що це не дурна людина, за своєю творчістю він не помічає як приближені до нього люди сприяють виходу бруду і негативу з його організації.

2. 22 мая 2018

Не ведіться, у місті є багато достойних фірм, не то що це, навіть не знаю як би я назвав. І довго вони ще не будуть працювати, так вже з магазинчиком прогоріли, і бажаю щоб до кінця року взагалі їх прикрили. Шановний власник, а ти не думаєш чого так багато поганих відкликів, бо біля тебе працюють ті які *опу лижуть. Вічна проблема з кадрами. Заробітна плата : обіцяють багато, а до діла повний ноль.

3. 15 марта 2018

при мені на ринку стажору платилось 100 грн за день, а реалізатору який добре навчив стажора премія 300 грн. Це правда, сам видавав. І для чого каламутити воду на сайті, адже у всіх є свої плюси і мінуси.Критика — це нормальне явище, яке не тільки надихає, а й робить тебе ще більш відомим (особливо в нашому неординарному суспільстві). Бажаю Вам мої бивші колеги, в тому числі працюючі на КЛП здоров’я й достатку )))

4. 8 марта 2018

Друзі)) «Дякую» Вам за Вашу турботу про нашу компанію поза її межами. На жаль -це в вас краще получається ніж працювати.
    Хочу поділитися з вами нашими успіхами дякуючи вашій відсутності в нас в компанії.
    За сезон осінь-зима,ми продали 200000одиниць головних уборів та 100000 одиниць текстильних виробів власного виробництва та виробників України.
    Дохід виріс на 29.6% порівняно з показниками минулого року.Середня зп за період 6 місяців склала 8500 гр на одного працівника,що являється одним з найкращих показників для аналогічних компаній.
    Ми маємо 2000 клієнтів, які пишаються співпрацею з нами і ми з ними.
    В нашій компанії гроші не платять,у нас їх заробляють. Тому дякуючи вашим постам, ми отримуєм підтвердження,що наш відділ найму працює відмміно. Оскільки працівники з низьким рівнем свідомості в нас довго не затримуються.
    Наша компанія по свому сигменту продукції являється лідером в Україні завдяки надійному колективу,який відданий компанії та її цілям. В наших планах вихід на міждународні ринки з продукціїю власного виробництва та підняття зп до рівня 12000гр.
    Ми отримали сертифікат WISE ,який підтверджує ,що ми впровадили систему управління Habbard Management System ,яка нам показує як працюють наші працівники та як вони заробляють.
    Цим сертифікатом володіють лише 300 компаній СНГ. А також по такій системі працюють провідні компанії світу як Microsoft, Nike,Ford,Audi та інш.
    Данну технологію управління написав відомий філософ Л.Рон Хаббард, який є також автором вчення Саєнтологія.
    Завдяки вашим постам ми отримали підтвердження ,що саме вам не місце в нашій компанії,оскільки розумні та відкриті працівники розповідають про проблеми на загальних зібраннях або доводят свою правоту в судах.
    Вам наші ( бивші колеги) радимо почитати деяких книжок з етикету та зрозуміти: Робота для того,щоб працювати а не пліткувати.
    Перед тим, як звинувачувати чергового роботодавця у вашому звільненні,задайте собі запитання Чому Вас звільняють? Можливо ви зрозумієте,що всі негаразди,які вас оточують створюєте ви самі
    . А ми раді завжди розумним,талановитим,націлених на результат,людям,які хочуть розвиватися та грати у команді. Грати гру під назвою життя.
    Наша ціль компанії- Зробити якістний текстиль доступним для кожноє людини.

5. 7 марта 2018

Что вы за *ерню пишете,я работал там самого начала,я знаю что это неплохая компания,и спасибо ей,я многое в жизни переосмыслил.и сейчас,я могу с уверенностью сказать что это успешная,продуктивная компания!

6. 4 февраля 2018

Назвать себе компанією Kinglegprom. Людей офіційно не працевлаштовують. Зарплату обіцяють одну, оплачують іншу. Працюють на речовому ринку і в інтернеті. Заставляють підписувати незрозумілі документи. Людину з роботи можуть вишвирнути за один день, ще й підставити або не заплатити зароблені гроші. Працівників міняють як рукавиці, особливо продавців на ринку. Ще змушують проходити ніби то навчання, а самі парять секту Саєнтології ще й заставляють платити за то гроші або вираховують з зарплати. Відпусток нема, вихідних майже нема. Графік роботи не відповідає обіцяному. Штрафи за найменші помилки. Якщо ти їм треба-використовують, якщо ні-можуть підставити або обдурити.

7. 4 февраля 2018

На стажировці вас навчать розносити анкети,реклами! Замордують своїми наче законними ТРЕНІНГАМИ, але помітно що «Психологію» використовують проти працівників задля своєї вигоди!!!Персонал морально подавлений! Це страшне, штучне місце де посмішки та слова фальшиві! Працювати за дешево та безкоштовно . Роботодавець — аморльна особа! Пора цю секту закрити(

8. 26 января 2018

Пора вже закривати долбану секту!!!

9. 16 января 2018

Довиганялися людей до того, що по новому кругу просять прийти на роботу тих, кого самі викинули. Безтолкові, перестаньте дурити, може людина нормальну роботу знайде, а не вб»є час на вашу дурню.

10. 12 декабря 2017

Долбана секта

11. 17 ноября 2017

Кампания )) рога и копыта замбируют людей,отправляют по сектам ,на обучение за свои деньги кидают людей
    Не попадайтесь в этот лохотрон

12. 4 сентября 2017

ого, бачу то крута КОРПОРАЦІЯ. Була в них на тестовому тижні (то вони так називають перші дні коли ти вже ходиш до них, ніхто не може придумати чим тебе зайняти, то садять дивитися відео церкви і читати їхні папки). ЦІ ДНІ ТИ ХОДИШ БЕЗКОШТОВНО.То мені повезло більше всіх, мені директор погадав на руці. Да-да погадав. Протестували мене на компютері(більше 200 питань). Потім сказали що по тесту поняли, що в мене в сімї щось неспокійно)))))І їхній ГУРУ сказав показати руки, ї….не повірите, довго і розумними очима вдивлявся на рисочки, хитав головою, прижмурювався, цокав язиком, а потім задумчиво сказав «Можеш йти»))) Кажу, «І що там видно всі мої таланти?», а він:»Будеш в нас працювати, поясню що побачив». Короче ледь стрималася, щоб не позолотити йому ручку)))) Цирк, та й годі

13. 23 августа 2017

Викинули на вулицю як щось непотрібне. Спочатку обіцяли одну заробітну плату, взяли на роботу, і запропонували меншу, сказали що це на випробувальний термін така, потім буде та, яку обіцяли. І доторгувалися до того, що не мали чим платити зарплату, затримують. Слова нікому сказати не можна, бо ти ніхто і зовуть тебе ніяк, керівників більше, ніж робочих і кожний тільки шукає як тебе підставити. Кожний день придумують нові приколи за що зняти штраф. Пішов на лікарняний-вернувся звільнений. Це при тому, що хворієш за свій рахунок. ненормований робочий день, придумані правила і нічого офіційного. З усього штату пару офіційно зареєстрованих — всі інші як раби. Граються у свої сєкти, а людей міняють. Взяли на роботу-вигнали і так далі. Набрехали про умови, поробив, побачив все насправді, пішов домовитися до директора — вигнали. Працюють по системі «улюбленців шефа». Поки тобою треба затулити діру-відношення нормальне. Захворів чи не погодився працювати за менше-вон на вулицю. Хочеш після них знайти роботу. даєш номер, щоб подзвонили на попереднє місце роботи-то позаочі ще й обгадять. «Сам вигнав, ще й життя попсую». На гроші кидають, обраховують зарплатою. Хто має розум-не влазьте в то болото.

14. 21 августа 2017

толік (директор цієї шарашки) не мучай сраку і закривай свою нещасну палатку, не мороч людям голову всі і так знають яке ти гімно!

15. 17 августа 2017

шарашка а не контора. барахло продають.людей кидають на бабло. викидають як шось ненужне.кожен раз придумують приколи якісь. спочатку обіцяють одне-на ділі зовсім друге платять. тримайтеся далі від тої контори

16. 6 июля 2017

Дякую за відгук! Здогадувався що такий стан речей, але щоб настільки…

17. 7 июня 2017

Компания работает на вещевом рынке, в интернете уже не первый год, работают от ФОП Левчук А.А., во-первых, работников меняют как перчатки без трудоустройства, не оплачивают отпуск, сотрудники могут взять отпуск только за свой счет, если сотрудник заболел-то дни, когда он находился на больничном не оплачиваются и минусуются с з/п. З/п всегда выплачивают с задержкой в одну, Процесс происходит так: сотрудник увольняется, в компании остается одна его з/п, которую обещают выплатить через две недели, но потом списывают на него какой-то минус или долг и не платят. Так же офисный персонал заставляют проходить обучение за свой счет, подписываю расписки, стоимость обучения в долларах. Сотрудник проходит дистанционно курсы, якобы нужные для работы, но при увольнении ему закрывают доступ к купленному им же курсу. Текучка кадров сумасшедшая. Обещают одну з/п в реале получается совсем другая

Добавьте зарплату в компании Левчук А.А. (KingLegProm)

Добавить отзыв о работодателе Левчук А.А. (KingLegProm)

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Левчук А.А. (KingLegProm)?