Молочний острів

Молочний острів

, ,

Ми — група компаній в сфері FMCG, яка об’єднує у велику родину більш ніж 400 співробітників по всій Україні. На наших власних заводах ми виробляємо молочну продукцію під брендами «Зорька» та «Молочний острів», напівфабрикати «Smak Well», а також ковбасні вироби «Козак».

Отзывы о работе в Молочний острів, зарплаты

1. 19 апреля 2024

Дуже погана компанія. Працівників обманюють з заробітними платами. Під час влаштування на роботу не дотримуються домовленостей з іспитовим строком. Дуже великий бардак. Катерина Андріївна Жук, яка виконує роль керівника групи компаній молокозаводів дуже поганий управлінець, яка не спілкується з людьми, не комунікує з співробітниками, не ставить чітких задач, затримує виплати заробітної плати. В компанії дуже велика «тєкучка» кадрів. Немає ніякої взаємодії між відділами. Людей обманюють та звільняють без дотримання трудового законодавства, можуть день в день ставити перед фактом про звільнення, при звільненні не доплачують заробітну плату.
    Продукція молокозаводів не якісна та не має дозвільних документів.
    Ні в якому разі не рекомендую працювати в цій компанії. Якщо вам зателефонували з пропозицією влаштуватися в дану компанію, кидайте трубку.

Добавьте зарплату в компании Молочний острів

Добавить отзыв о работодателе Молочний острів

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Молочний острів?