OVB Allfinanz

OVB Allfinanz

ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна», незалежне консультування з питань накопичення та захисту майна, пенсійного забезпечення та інвестицій.

Отзывы о работе в OVB Allfinanz, зарплаты

1 2 3 4 5 9
  1. 25 марта 2013

Сейчас постараюсь провести представление о работе
    В западной практике фин. консультант это ваш личний фин. мэнеджер который акуммулирует и размещает ваши деньги, он консультирует вас в налогообдожении,фондовом рынке,банковских услугах, страхование.
    А теперь УКРАИНА
    Фондового рынка на украине нету, налогообложение тут можно только поплакать
    И так что мы имеем
    Вам предоставлят консультации о личном страховании (не самая развитая опция в нашей стране), но и тут о нас позаботился работодатель ибо большинство таких услуг включено в вашем трудовом договоре, или же можно просмотреть сайты ведущих СК на тему не гос. пенсийное страхование
    Банковские услуги- упираются в депозитные программы, наш человек всегда выберет программу с большим %
    Что консультировать, кого ? я не пойму

2. 22 марта 2013

Походу половина положительных отзывов это чистый коммерческий ход компании.
    А самое интересное что конкретики чем конкретно занимается компания нет и информации нет все в воздухе летает. В Харькове на подобие есть компания якобы называет себя Tiens Group, которая считает себя представителями этого огромного холдинга в Харькове, а на самом деле никакого отношения к ним не имеет. Та же система: необходимо перед принятием на работу пройти обучение, и так же обещают золотые горы уже через пол года. А если ОВБ такой гигантский холдинг и такой успешный что ж о нем так мало знают, и нигде его не слышно. Если посмотреть на другие мировые холдинги пусть и в другой сфере — в торговой или любой другой к примеру P&G, Kraft Foods, Nestle, Coca Cola, Pepsico, и многие другие холдинги так их знаю во всём мире и всё равно их реклама по всюду и везде а вот ОВБ такой огромный холдинг и его рекламы почему то нет, и он вообще в ней как то не нуждается, странно не правда ли. Единственное что о ОВБ в интеренете можно найти так это презентация сделаная на любительскую камеру и больше ничего. И как мне кажется если бы обси*али как тут пишут го…ом выше мной перечисленные компании их сотрудники по этому поводу вообще не парились, а тут просто война за убеждения тех кто заходит сюда, а сотрудники компании которые себя тут так называют по своим коментариям выглядят хамами и не воспитанными людьми, что еще раз говорит о сотрудниках и коллективе данной компании.

3. 15 марта 2013

Дорогие читатели чужих мнений — есть самое простое решение по вопросу быть или не быть вам в «ОВБ»: сделать то, ради чего вы все зашли на эту страничку — ПРИНЯТЬ решение, исходя из СОБСТВЕННОГО, а не чужого мнения! Это возможно тогда,когда вы сами пройдете курс финансовой грамотности от начала до конца, стажировку от 3-х до 6-ти месяцев (способности к обучению у всех разные) и узнаете кто вы есть на самом деле — лидер,способный возглавить свой собственный финанасово-консалтинговый офис, исполнитель — тогда только работа по найму или из вас получился высококлассный менеджер (агент) по работе с клиентами. Проессия финансового консультанта одна из самых высокоплачмваемых в мире,но хорошо платят профессионалам.Для того,чтобы таковым стать надо приобретать навыки 5-7 лет — это новая профессиональная сфера в Украине — финансовое консультирование во всеохватывающих финансах . За четыре года своей деятельности в компании «ОВБ» я смогла открыть 8 действующих офисов в регионах,количество сотрудников — 160 человек. Имею 60 личных клиентов и более тысячи клиентских договоров,сделанных моими сотрудниками. Среди клиентов есть те,кто в корне пересмотрел свое отношение к деньгам,научился планировать, приумножать свои доходы, не марнотранствовать и самое главное ценить деньги,которые всем достаются нелегким способом. Моя деятельность в «ОВБ» на разных этапах приносила разные эмоциональные и финансовые результаты,иногда мне даже хотелось оставить этот бизнес,но меня останавливала моя решимость достигнуть успеха и понимание важности того,что мы как сотрудники компании -несем людям — уверенность в завтрашнем дне. В системе капитализма ключевым является — КАПИТАЛ. Сегодня то время,когда нельзя жить одним днем,надеясь на государство и близких людей. Надо становиться богатым самому! Это очень не просто — нужны большие знания, опыт проб и ошибок, а опыт требует времени! За 4 года я узнала тысячи людей,приобрела замечательных друзей-однодумцев,благодаря холдингу «ОВБ» побывалав 5-ти европейских странах,узнала как работают настоящие профессионлы этого бизнеса и теперь могу сказать со стопроцентной уверенностью — «ОВБ» — это классно, качественно и надежно! Если кто-то хочет узнать размер моего дохода с радостью сообщу его вам при личной встрече. Мой телефон 050 675 65 36. ВЕРЬТЕ СЕБЕ!!!

4. 14 марта 2013

интересная организация получается. мозги промывают на раз. удивило только одно — много географии и мало про роботу конкретно. поняла одно -больше не пойду

5. 5 марта 2013

о Боже, зайшов сюди. І не знаю що робити. Стільки всього поганого пишуть, хоч бери і йди з компанії (якщо всім словам вірити).

6. 5 марта 2013

..єрунда. Або ви не так зрозуміли, або вам надали не ту інформацію.

7. 4 марта 2013

самому стати клієнтом?? то де таке тобі казали? то потрібно звернутись до деректорів і сказати, бо такого в нас немає))
    з банками.. з часом будемо працювати з райфайзен банком. так, що не лише страхівки там

В вашому ОВБ сказали, зразу, як закінчив навчання. І ще сказали, що для кар’єри потрібно на різні семінари їздити. І що гроші, які я зароблю, будуть виплачуватися не зразу, а протягом чотирьох років. В вас взагалі інформація про роботу надається невеликими порціям, щоб не відлякати зразу потенційних працівників.
    З якими банками працюєте і які продукти пропонуєте?

8. 4 марта 2013

9. 4 марта 2013

Гость : там не лише страховки.

А що ще ви пропонуєте? Бо, коли мені пропонували роботу в ОВБ, всі фінансові консультації зводилися до продажі страховок.
    І, щоб почати працювати в компанії, треба було самому стати її клієнтом.

10. 4 марта 2013

там не лише страховки.

11. 4 марта 2013

і я про те, що кріпосне право давно відмінили!
    піраміда кажеш. добре назви мені якусь структуру де не існує піраміди? Знаєш, навіть у релігії свого роду піраміда. ніхто не помічав? чи у нашій державі? яка схема? правильно, трикутник..
    розумієш, ти трошки не так мислиш (я не хочу тебе образити!!!!) , просто у тебе є 3и вибори щодо компанії (думаю ти і так їх знаєш):
    1. якщо не подобається — йти і не повертатись в компанію.
    2. працювати сам на себе
    3. створити команду (а це не так вже і просто кожного навчити праці з клієнтом, кожному приділити час, кожного вислухати)
    кожний сам для себе вирішує. і я не збираюсь спорити з кимось (не відомо ким) про компанію. мене влаштовує. когось ні. Так і повинно бути=) а спорити, виясняти, то трата часу і нервів.

12. 3 марта 2013

не привести.. а запропонувати роботу. нікого примусово я не приводжу.
    та і якщо ти не хочеш будувати своєї структури – то працюєш агентом.

Що значить примусово не приводиш? В нас що, кріпосне право відновили, щоб можна було примусово заставляти працювати на когось? Ти рекламуєш роботу «фінансовим консультантом» (реально — продавати страховки), щоб набрати людей, які будуть працювати на тебе і з яких ти будеш мати відсоток від зароблених ними комісійних. І не тільки ти, а й всі вищестоящі керівники структур, в які входить працівник, будуть мати відсоток з його заробітку. Стажери (тобто переважна більшість працівників) взагалі мало що отримують з того, що заробляють для компанії. Коротше кажучи, ОВБ — це класичний мережевий маркетинг.
    Можна, звичайно, і не набирати нікого, тільки й заробітки будуть відповідні… Навіть самай компанія агітує приводити побільше людей, так як на певних сходинках кар’єрного росту ти вже не працюєш сам, а на тебе працюють люди з твоєї структури, а значить треба створити максимально велику структуру.
    Я не кажу, що в ОВБ не можна добре заробити (добре заробити можна навіть на фінансовій піраміді, якщо вчасно вийти з гри), але треба усвідомлювати куди ти йдеш, чим тобі доведеться займатись і який шанс добитися успіху.

13. 3 марта 2013

Ключове слово ЩЕ. Щоб стати консультантом, а не стажером, треба привести в компанію певну кількість людей.

не привести.. а запропонувати роботу. нікого примусово я не приводжу.
    та і якщо ти не хочеш будувати своєї структури — то працюєш агентом.

14. 2 марта 2013

ні. в мене ще немає структури

15. 2 марта 2013

Точніше, хто скільки людей завербував в свою структуру, той стільки і має.

ні. в мене ще немає структури

16. 1 марта 2013

і до зарплати.. дуже задоволений. за перший місяць заробив 100$ не мало і не багато.. зараз заробляю достатньо. Правильно були підмітили «хто як працює – так і має».

Точніше, хто скільки людей завербував в свою структуру, той стільки і має.

17. 1 марта 2013

таке враження, що тут пишуть лише ті хто проти компанії.
    але якщо подумати логічно.. якщо ж вона така погана. то чому вона ще й досі працює? За 5ть років ще не закрили її. більше того за 43 не змогли закрити у Європі. думаю вона не таке вже і погана.. Принаймі тут не пишуть клієнти (а це вже щось тай означає). Виплати є, клієнти задоволені (звичайно, якщо з ними грамотні консультанти працюють).
    ще одне хотілось б сказати. хтось писав, що набирають всіх підряд.. правильно, шанс є у кожного. з групи 10-15людей, залишається 4є, і працює 1на. хм.. розумієте чому? з часом щоб пройти навчання — потрібно буде заплатити.
    і до зарплати.. дуже задоволений. за перший місяць заробив 100$ не мало і не багато.. зараз заробляю достатньо. Правильно були підмітили «хто як працює — так і має».

18. 27 февраля 2013

Зачем тебе нужно всё это словоблудие? Чего ты в бутылку лезешь? Текст твой построен элементарно : сначало оскорбление ( в уменьшительно – унизительной форме),далее следует втягивание в конфликт ( вопрос с конкретизацией на вырванное из текста выражение), а потом переход на мою личность ( делая обобщение с компанией, к которой лично ты имеешь негативное отношение). Ну и заканчиваешь всю эту профонацию собой хорошим и лояльным. Полный дегенерат. Знаем мы ваше племя.Пока-пока.Есть люди живущие с уважением к себе и окружающим – они мне и интересны. А ты ищи себе подобных и общайтесь в своём кругу.

Та в вас всі, кого не вдалося затягнути в вашу піраміду — це «дегенерати», «слабаки», «невдахи». Ви виховані і усміхнені, поки бачите перед собою птенційного клієнта, або працівника, ак тільки людина перестає бути потенційною жертвою, зразу проявляється справнє обличчя людей, в яких смисл життя — заробляння грошей будь-яким способом.

19. 27 февраля 2013

Заходила полгода назад. Сегодня заглянула – ничего не изменилось. Лентяи и бездари вопят вовсю, что надо идти и работать на государство. И, ну, его нафиг, бизнес, который зависит лично от тебя!!!

О, ще один брехунець вмикнули!
    Можна декілька цитат, де «вопят вовсю», що потрібно йти працювати на державу? Чи консультанти ОВБ не звикли відповідати за свої слова?
    Наприклад я за те, щоб працювати на себе…а не на десяток начальників, які стоять над тобою.

Зачем тебе нужно всё это словоблудие? Чего ты в бутылку лезешь? Текст твой построен элементарно : сначало оскорбление ( в уменьшительно — унизительной форме),далее следует втягивание в конфликт ( вопрос с конкретизацией на вырванное из текста выражение), а потом переход на мою личность ( делая обобщение с компанией, к которой лично ты имеешь негативное отношение). Ну и заканчиваешь всю эту профонацию собой хорошим и лояльным. Полный дегенерат. Знаем мы ваше племя.Пока-пока.Есть люди живущие с уважением к себе и окружающим — они мне и интересны. А ты ищи себе подобных и общайтесь в своём кругу.

20. 27 февраля 2013

Ну и работай. Кто тебе что скажет? Мне всёравно , что говорят обо мне или о тебе. Каждый смотрит в свою тарелку и ест то , что туда положил!
    Повесил ярлычок и ждёшь реакции, правда? Троль он и в Африке троль…

Тобто підтвердження своїх слів не буде? Хоча, не сильно то й сподівався, порядні люди в мережевому маркетингу довго не затримуються…

21. 27 февраля 2013

О, ще один брехунець вмикнули!

Повесил ярлычок и ждёшь реакции, правда? Троль он и в Африке троль…

22. 27 февраля 2013

О, ще один брехунець вмикнули! :)

23. 27 февраля 2013

кожен працює в міру своїх можливостей.звітки я знаю які у вас можливості…..@Гость

24. 27 февраля 2013

ну у нас мабуть різні погляди на роботу у моїй компанії)))))сидіти на офісі і незрозуміло чим займатись……..я знаю людей які працюють рік і вже мають власний офіс і пристойну зарплатню.значно більшу чим державну))@Гость

25. 27 февраля 2013

розказувати скільки ти заробляєш – це як з ким ти трахався сьогодні. ти всім про це розказуєш??? кожному пересічному??
    в мене часто про це питають..скільки ти заробляєш?? знаєш про що це значить? Що людина ще не була на семінарі про кар»єрний план.. де чітко вказано суми! От пройдеш навчання до кінця – дізнаєшся. А не знаєш – не говори. мовчи краще!!
    а ті, що в тебе позичають – означає лише одне. Що ця людина в ОВБ ніфіга не робить.. коли б вона працювала – то, повір, позичати їй б недовелось.
    Знаєте, в нас, в українців, є така риса..практично у всіх – не знаю, але говорю. Як бабки з під»їзду…все про всіх знають.))) Може досить? як кажеш? пройди навчання до кінця.. тоді поговоримо. Попрацюй, тоді я хочу почути твою думку. А зараз.. а що зараз ви можете говорити?? ви пів року в компанії?? рік??? ні!! ви пройшли максимум 5ть занять. але це вам хватить покритикувати. Гаразд, нехай.. Веселіть))))

А якщо не оббріхувати людину, яку навіть не бачив, весельчак ти наш? Чи без цього робота не піде? Я не 5 занятть пройшов, а якраз то пів року простажувавсь в ОВБ і нижче написав свою думку про цю компанію.
    І на рахунок заробітку. Тим, хто цікавиться, я якраз то розказую, з ким я «трахався» сьогодні, а не з ким буду «трахатись» через декілька років, тому що я працюю сам на себе і менні не потрібно здаватися успішнішим, як я є насправді, щоб заманювати побільше працівників в свою структуру ;)

26. 27 февраля 2013

В офисе, где проводятся занятия. Или тебе поставят «2», если не выучишь всё с налёта?@Стас

27. 27 февраля 2013

Я не очень ясно выразила свою мысль в предыдущей реплике.Поэтому исправляюсь
    «….Да, у нас работать начинают с очень маленьким богажом знаний, т.е. не все финансисты, экономисты и т.д. Но с практическими навыками работы с личными финансами, со своими личными финансовыми планами. И большинство сотрудников начинают работать именно потому, что в процессе обучения получили то, что в фундаментальной школе не преподаётся. Использование финансовых продуктов в свою пользу, а не в пользу « дяди». Зарабатывать, а не погрязать в кредитах и долгах.
    И я уверена на 99,9% , что у тех кто критикует и оставляет негативные отзывы тут , сколько бы они не зарабатывали в конце месяца у них в балансе или « 0» или « — « ( ведут ли они этот баланс?)
    Так если вы такие умные – почему вы такие бедные?»
    Вот так — теперь я всё сказала.

28. 27 февраля 2013

Привіт усім хто може допоможіть де знайти структуру (табличку) кар’єрного росту в OVB? Я навчаюсь там, дали домашку на сьогодні — а я не записав. Допоможіть Дякую.

29. 27 февраля 2013

Вы не замечали по жизни, что вас пытаются учить и наставлять именно те, кто мало что сделал? Именно те, кто пытается всЁ сделать правильно? Т.е. люди с ярко выраженными комплексами? Работа не нравится? Не работай. Зачем в чужой карман заглядываешь? Похвастайся своими успехами! Своим работодателем!
    Может не всё у нас получается сразу : ни к тем людям обращаемся, ни те слова говорим при первых встречах. Но ведь мы работаем с людьми. И не всем мы должны нравиться – нас к этому рабочий договор не обязует. Но защищать права клиентов и делать им качественный сервис — это наша прямая обязанность. Если Вы встречаетесь с консультантом какой либо компании, поинтересуйтесь, сколько он работает, сколько у него клиентов. И если вам интересна услуга, но кажется слабоватым этот консультант – то попросите встречи с его старшим коллегой. Я уверена, что вы встретитесь с более профессиональным консультантом.
    В любом случае, сколько бы ты не зарабатывал в конце месяца у тебя в балансе или « 0» или « — « . И у кого из вас, вопиющих о лохотроне, есть свой личный финансовый план на вашу жизнь?
    Так если вы такие умные – почему вы такие бедные?

30. 27 февраля 2013

Привет.
    Такие разные мнения! Нет ничего дешевле, чем чьё либо мнение! Не пошёл на собеседование, т.к. совершенно чужой и незначимый в твоей жизни человек написал о том, что он знает? Не удивляйся, почему у кого-то что-то есть, а у тебя нет, и никогда не будет! Проверяйте инфу! Говорите жизни « Да»! Спрашивайте у тех – кто знает (т.е. умеет делать). Отказывайтесь от того, что видели, а не потому, что кто-то сказал!!!
    ОВБ – это бизнес, бренд и доход. Если это не для Вас или выше Вашего понимания – идите и продайте себя за 1500 ( или больше) грн. в месяц. Будьте классным специалистом в своей сфере и получайте столько – сколько Вам захочет заплатить Ваш хозяин (босс).
    И если наша компания умеет делать спецов в фин.консультировании из людей желающих работать и обучаться – то это заслуга каждого стажёра и его руководителя! Это наше время, которое потрачено на образование и ежедневный труд.
    ОВБ – не панацея, а возможность работать на себя под брендом солидного фин. холдинга . Готовы думать самостоятельно – милости просим.

31. 27 февраля 2013

Полная чуш и враньё!@Гость

32. 26 февраля 2013

Гость : я читала хто як відгукується про компанію і не можу зрозуміти лише одного – смисл обливать г*вном, тим більше обливають тільки ті що просто слабаки які не можуть нічого добитися в цьому житті. я вважаю що усі компанії які працюють по системі кар”єрного росту дають нам змогу набагато збільшити шанси на прекрасне майбутнє, а не просто все життя прожити на довб*ну ставку і під кінець нічого не мати. якщо OVB працює вже 40років значить людям воно дійсно потрібно. а ще якщо взяти до прикладу з якими фірмами OVB співпрацює то будьякий сумнів пропадає що це лохотрон.

І багато добилися в житті неслабаки, які працюють в ОВБ? Скільки не питав, поки стажувався в вас, так ніхто й не признався, скільки він заробляє в даний момент, тільки розказували про золоті гори, які будуть через декілька років.
    І ще цікаво, чому у мене, слабака, який нічого не може добитися в житті, позичають гроші успішні люди з ОВБ, не навпаки?

розказувати скільки ти заробляєш — це як з ким ти трахався сьогодні. ти всім про це розказуєш??? кожному пересічному??
    в мене часто про це питають..скільки ти заробляєш?? знаєш про що це значить? Що людина ще не була на семінарі про кар»єрний план.. де чітко вказано суми! От пройдеш навчання до кінця — дізнаєшся. А не знаєш — не говори. мовчи краще!!
    а ті, що в тебе позичають — означає лише одне. Що ця людина в ОВБ ніфіга не робить.. коли б вона працювала — то, повір, позичати їй б недовелось.
    Знаєте, в нас, в українців, є така риса..практично у всіх — не знаю, але говорю. Як бабки з під»їзду…все про всіх знають.))) Може досить? як кажеш? пройди навчання до кінця.. тоді поговоримо. Попрацюй, тоді я хочу почути твою думку. А зараз.. а що зараз ви можете говорити?? ви пів року в компанії?? рік??? ні!! ви пройшли максимум 5ть занять. але це вам хватить покритикувати. Гаразд, нехай.. Веселіть))))

33. 25 февраля 2013

Бажаю кожному з нас мати свою думку! Це є дуже важливо! Адже всі ці провокації та інтриги, говорять лише про одне, що ми не поважаємо один одного! Давайте ставитися більш відповідальніше та лояльніше до свого житття. і до один одного.

34. 20 февраля 2013

Привет всем. Почитайте хоть прошлогоднюю декларацию А.Яценюка. — 70 тыс грн. в год на накопительное пенсионное обеспечечние. а Вам что даст государство? если доживете? и доработаете до 60-65 лет??? при этом работая официально?

35. 15 февраля 2013

Елементарна математика хай у місті живе 248 223 кожен з них приносить компанії по долару, тоді якщо буде 10 працівників кожен отримує по 248 22,3 долари в рік (2 тисячі на місяць), збільшимо кількість до 10 000 цифра відповідно зменшиться до 2-х долярів в місяць… Ось такі професіонали не лише в цій компанії а й в інших Молодих Компаніях, Що Динамічно Розвиваються.

36. 6 февраля 2013

Василь : @Гость
    ну це якщо працювати то за 3 роки я вам гарантую що ви спокійно підете з роботи і у вас буде великий стабільний заробіток….

Це з власного досвіду, чи так розказали на співбесіді? Скільки часу Ви вже працюєте і скільки заробляєте зараз? Бо я знаю людину, яка з 2008-го року працює майже без вихідних, навіть свій офіс відкрила, але до цього часу ні свого автомобіля, ні своєї квартири не має, хоч мав би вже відпочивати на мальдівах, якби все те, що він мені розказували про перспективи роботи в ОВБ, було правдою.

37. 6 февраля 2013

38. 6 февраля 2013

Василь : Добрий день шановне товариство почитав багато думок серед оточуючих людей………..обзивати нікого не хочу бо я за поглядами ліберальна людина і ціную думку оточуючих……….я є співробітник компанії і ні в якому разі не хотів би навязувати свою думку іншим. Я радий що я в цій компанії ,так грошей великих я поки немаю це дійсно є так…….золотих гір не обіцяю бо знаю що тільки та людина заробляє яка дуже багато працює в цьому БІЗНЕСІ)))))Щодо людей то я нікого не заманюю бо заманювати мені нема чим……я не дівчина з великими сіськами, я не дарую парфумів,не даю знижок на різного роду товарів бо ОВБ це не сєтєвуха так як було підмічено зверху…..

А мені розказували, що через 5-10 років роботи в ОВБ буду мати велику квартиру, хороший автомобіль і зможу взагалі покинути роботу, так як на мене будуть працювати люди з моєї структури )))

39. 6 февраля 2013

Татьяна : Хочу подвести черту под вышесказанными мнениями. Всегда была, есть и будет толпа нереализованных неудачников, которые будут называть лохотроном то, чего на самом деле не понимают. Легче назвать любую компанию “лохотроном”, чем признать собственную по жизни никчемность, полную безграмотность и и свою несостоятельность. Я уверена на 100% что подобные люди вам все на что способны, это назвать компанию говном, после этого пойти на пивко и т.д. и при беседе с умным видом рассказывать, что вам задавали тупые вопросы из серии того, сколько вы выкуриваете сигарет в день. Просто вам убогим этими вопросами показывают на какую ерунду вы выбрасываете деньги и в последствии, вам могли бы показать, как можно эти деньги вложить в ваше здоровье, а не наоборот. Это как пример. В Европе если не все, то большинство имеют своих финансовых консультантов, которые помогают обрести финансовую грамотность. Вы не задумывались, уважаемые, почему в Европе успешных людей больше, чем нашего населения. Потому, что они не считают, что финансовая грамотность – это лохотрон. И не играет роль как называют компанию. Я очень много лет работаю в сетевом бизнесе и очень часто встречаю подобных вам людей, которые говорят мне что это все пирамида, лохотрон и т.д. Сначала меня это удивляло, а сейчас веселит в какой то мере. Только человек не грамотный и не разобравшийся будет говорить подобные речи. На сегодня я работаю в компании OVB, которая существует на рынке Европы 40 лет и сотрудничает с банками которые на Украине не менее 40 лет, а также страховые компании, которым более100 и 150 лет. Если у вас еще остались хоть какие-то мозги после вашего недопитого пива и недокуренных сигарет, подумайте может ли существовать лохотрон столько лет, особенно в Европе? И вам эту возможность обеспечить свою жизнь на сегодня и в будущем эта компания дает сейчас, но только у вас, извините, вместо мозгов пивная жижа. Просто вы не личности, не лидеры, а так……Вы готовы тратить свое время на работу мелко оплачиваемую и тут же эти деньги отдавать государству за комунальные платежи и т.д. и в итоге денег на остатке у вас только для жалкого существования. Но вы же умные….и .почему то вам не в домек, что именно это и есть лохотрон. А когда вам дают возможность зарабатывать на себя – вам страшно. Потому, что для вас это не стабильно. Вы не понимаете, на самом деле, что есть стабильность. Это зарплата в 1000-2000 гривен, но из них вы отдаете большую часть на систему? После этого вы остаетесь практически ни с чем. Или может все-таки стоит подумать, как обеспечить свое будущее и будущее своих детей при помощи, например, страховых накоплений. Очень хочу чтобы мои соотечественники “проснулись” от коматозного сна и начали что-то делать для себя сами а не ждали стабильной подачки от государства. Выбор за вами!!!!! извините за резкость.

Нда, от вам і фінансовий консультант… І багато людей зхоче понести свої гроші до такого самозакоханого хамла?
    До речі, можеш назвати хоч декілька успішних і відомих в Україні людей, які користуються вашими послугами?

40. 6 февраля 2013

41. 6 февраля 2013

Хочу подвести черту под вышесказанными мнениями. Всегда была, есть и будет толпа нереализованных неудачников, которые будут называть лохотроном то, чего на самом деле не понимают. Легче назвать любую компанию «лохотроном», чем признать собственную по жизни никчемность, полную безграмотность и и свою несостоятельность. Я уверена на 100% что подобные люди вам все на что способны, это назвать компанию говном, после этого пойти на пивко и т.д. и при беседе с умным видом рассказывать, что вам задавали тупые вопросы из серии того, сколько вы выкуриваете сигарет в день. Просто вам убогим этими вопросами показывают на какую ерунду вы выбрасываете деньги и в последствии, вам могли бы показать, как можно эти деньги вложить в ваше здоровье, а не наоборот. Это как пример. В Европе если не все, то большинство имеют своих финансовых консультантов, которые помогают обрести финансовую грамотность. Вы не задумывались, уважаемые, почему в Европе успешных людей больше, чем нашего населения. Потому, что они не считают, что финансовая грамотность — это лохотрон. И не играет роль как называют компанию. Я очень много лет работаю в сетевом бизнесе и очень часто встречаю подобных вам людей, которые говорят мне что это все пирамида, лохотрон и т.д. Сначала меня это удивляло, а сейчас веселит в какой то мере. Только человек не грамотный и не разобравшийся будет говорить подобные речи. На сегодня я работаю в компании OVB, которая существует на рынке Европы 40 лет и сотрудничает с банками которые на Украине не менее 40 лет, а также страховые компании, которым более100 и 150 лет. Если у вас еще остались хоть какие-то мозги после вашего недопитого пива и недокуренных сигарет, подумайте может ли существовать лохотрон столько лет, особенно в Европе? И вам эту возможность обеспечить свою жизнь на сегодня и в будущем эта компания дает сейчас, но только у вас, извините, вместо мозгов пивная жижа. Просто вы не личности, не лидеры, а так……Вы готовы тратить свое время на работу мелко оплачиваемую и тут же эти деньги отдавать государству за комунальные платежи и т.д. и в итоге денег на остатке у вас только для жалкого существования. Но вы же умные….и .почему то вам не в домек, что именно это и есть лохотрон. А когда вам дают возможность зарабатывать на себя — вам страшно. Потому, что для вас это не стабильно. Вы не понимаете, на самом деле, что есть стабильность. Это зарплата в 1000-2000 гривен, но из них вы отдаете большую часть на систему? После этого вы остаетесь практически ни с чем. Или может все-таки стоит подумать, как обеспечить свое будущее и будущее своих детей при помощи, например, страховых накоплений. Очень хочу чтобы мои соотечественники «проснулись» от коматозного сна и начали что-то делать для себя сами а не ждали стабильной подачки от государства. Выбор за вами!!!!! извините за резкость.

42. 3 февраля 2013

43. 1 февраля 2013

счастливчик, і багото тобі держава дала? мабуть у вас на Марсі трохи не так як в нас.

44. 31 января 2013

дуже сумнівна компанія ….

45. 28 января 2013

Да отзывы обалдеть !!! Я сам лично занимался сетивым маркетингом —ОВБ та же самая хрень только хуже. Я не увидел здесь описания призентации или собеседования, кто был на собеседовании? Так вот ,уже должно насторожить тот факт что у каждого свой консультант ,и этот консультант который меня превёл тупей меня в десять раз. Второе -задают такие вопросы что с ума можно сойти .Например ,сколько я выкурюю пачек в день или сколько я выпил за месяц,какая у меня зарплата или доход в месяц или в год ,какие мои расходы и т.д . Потом я должен купить страховку у них и привести 10 лохов которые тоже должны будут купить страховку,тогда только я получу какие то деньги . И обезательно посещать семинары или школы.. И не надо тут воплей ,что если вы не с нами то вы мол пеняйте на себя и будете вы бедными… Не одного разбогатевшего ОВБийца за год не увилел . А вот мужа, человека который меня приводил на собеседование, видел…. Плюется и матюкается …. Да еще заметте что там очень много свидетелей егов , незнаю где как ,но в нашем городе много. Да и сама структура закрыта как и общество игов .Впрочем задумайтесь над этим ,или сходите сами проверте!!!

46. 26 января 2013

я читала хто як відгукується про компанію і не можу зрозуміти лише одного — смисл обливать г*вном, тим більше обливають тільки ті що просто слабаки які не можуть нічого добитися в цьому житті. я вважаю що усі компанії які працюють по системі кар»єрного росту дають нам змогу набагато збільшити шанси на прекрасне майбутнє, а не просто все життя прожити на довб*ну ставку і під кінець нічого не мати. якщо OVB працює вже 40років значить людям воно дійсно потрібно. а ще якщо взяти до прикладу з якими фірмами OVB співпрацює то будьякий сумнів пропадає що це лохотрон.

47. 23 января 2013

Гость : @Гость
    привіт. а хто цей консультант конкретно сказати можеш???
    чи це також порожні слова)))

А ви знаєте всіх консультантів ОВБ поіменно?

48. 23 января 2013

привіт. а хто цей консультант конкретно сказати можеш???
    чи це також порожні слова)))

49. 19 января 2013

Що-що, а понтуватись консультанти ОВБ вміють! Костюми, офіси завішані грамотами, фото з семінарів з штучними посмішками і біля чужих дорогих автомобілів, а потім такий успішний консультант (знайомий, який запросив мене в ОВБ і в якого я проходив навчання) просить позичити на тиждень декілька сотень і більше року не може повернути борг.

50. 16 января 2013

Гость : @Коля
    Читая эти отзывы, я увидел что некоторые как стадо овец рассказывают что государственные банки самые лучшие, а кто нибудь вдумывался, что ни один успешный человек не работает с ним. Коль уж госбанки такие хорошие, почему государство наше бедное? Все думают, что овб это тот же ммм! А разница в том что в овб не надо влаживать как в ммм! И всем предлагается самое классное и оптимальное решение финансовых проблем и качество сервиса. Если кто-то из вас пойдёт в любой банк или страховую, вам надо будет просто класть деньги и вовремя, а когда идёт время выплаты, то страховые находят отмазку не правильно составлены документи, или переносят выплату, а в банках всех денег не выплатят сразу все. А в овб это 100% выплатят. У меня тоже было сомнение по началу, после выплаты страховки у меня сомнений не осталось!

Ого звідколи це ОВБ став банком? пруфлінк в студію!
    Я за попкорном.

1. 19 мая 2015

Всім привіт. Мене звати Тарас Радзівіл, я радник в компанії ОВБ Алфінанц Україна.

Випадково зайшовши на сайт відгуків про компанію ОВБ я вирішив проаналізувати, що ж пишуть про мою
    компанію в інтернеті. Чесно кажучи, я просто отетерів: скільки всякого брєду пишуть люди про те,
    в чому вони тупо не розбираються (90% всіх коментарів — банально «лохотрон», «кидалово», «я не повівся», «секта», «мене не затягнули і т.д.» без будь-яких пояснень). Це навіть коментувати не буду. Проте, є з 10% адекватних питань і коментарі, на які я б хотів відповісти. В цьому пості я якраз і дам відповідь на ці питання.

Отож…

ПРО КОМПАНІЮ.
    1. Компанія ОВБ НЕ Є СТРАХОВОЮ ЧИ БАНКІВСЬКОЮ установою. Крапка.
    2. Компанія OVB Vermogensberatung A.G. та ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна» — це та ж сама компанія (друга — назва в Україні):
    — головний сайт ходингу: http://www.ovb.eu/
    — сайт української філії: http://www.ovb.ua/
    3. Компанія ОВБ займається організацією роботи незалежних фінансових консультантів, які працюють під її брендом (реєстрація, навчання, нарахування доходу, сплата податків, удосконалення роботи). Будь-яка особа може відкрити свою фірму (бізнес), організовуючи це все сама, а може спрощено під брендом ОВБ.
    4. Компанія ОВБ НЕ БЕРЕ жодних платежів за будь-що: навчання, консультації, плани, страховки і т.д. Знову крапка.
    5. Виходячи з того, що компанія зареєстрована в Німеччині і успішно працює вже понад 45 років, можна взяти як факт і розслабитися — ЦЕ НЕ ЛОХОТРОН. І не ФІНАНСОВА ПІРАМІДА. Такі компанії би просто не працювати в Західній Європі. Тому розслабтеся і дайте собі спокій.
    6. Якщо Вам мало попереднього пункту, то в 2006 році компанія вийшла на Франкфуртську фондову біржу. А це означає, що перед цим вона пройшла дуже і дуже ретельну перевірку аудиторськими організаціями і отримали від них добро (чи вам зі свого стільчика видніше?)
    7. Компанія ОВБ сплачує всі податки до кожної копійки. В немає і ніколи не було жодних зарплат в конвертах і т.д. А як щодо тої компанії, в якій Ви зараз працюєте/працювали раніше? ;)
    8. І найважливіше! Кар’єрний план компанії приближений до мережевого маркетингу. А це означає, що робота в ОВБ — це не робота (зі ставкою, соцпакетом, графіком), а участь в мережевій компанії. Що таке мережева компанія і її переваги розписувати не буду, топік не про це. Лише скажу, що цей вид бізнесу рекомендують фактично всі великі бізнесмени світу. Якщо Ви чогось не розумієте, ніхто Вам не винен — учите матчасть. А також читайте Трампа, Шефера, Кійосакі, Рона, Дорнана, Максвелла і т.д.

РЕЗЮМЕ.
    Для тих, хто «зрозумів», що це лохотрон. Ідіть далі на свою роботу — готуйте надалі свого босса і збирайте крошки з його стола, поки він з новою коханкою поїде на чергову Панаму.
    Для тих, хто сумнівається: Ви маєте справу з солідною європейською компанією з хорошими традиціями. Не потрібно їхати в Європу, Ви можете і в Україні працювати в міжнародній компанії (правильно сказати: співпрацювати з нею).

ПРО КОНСУЛЬТАНТІВ.
    1. В будь-якій співпраці Ви маєте справу в першу чергу З ЛЮДЬМИ. Скажіть: чи існують на цьому світі погані лікарі? Непрофесійні, хамовині, непривітні, корупційні? Якщо Вас погано полікує лікар, скажіть, Ви будете казати і писати, що всі лікарі погані і більше ніколи не будете лікуватися у лікаря і нікому не радите?
    2. Проблема в тому, що в Україні наразі не ліцензується діяльність фінансового радника. Тобто після мінімальної підготовки фактично будь-хто може спілкуватися з людьми щодо фінансової грамотності. Звичайно, що це погано, бо попадаються різні люди і компанія не завжди може вчасно прореагувати. Але тут скоріше питання не до компанії, а до держави щодо того, коли вона введе якісні і чіткі правила гри? Приклад: якщо ви купили ковбасу, а вона неякісна, що ви зробите на наступний раз? Ви купите іншу, правда? Те ж саме з консультантом: не подобається один — знайдіть іншого, який буде Вам подобатись.
    3. Не всі консультанти виглядають професіоналами, бо вони теж вчаться і колись починали. Немає ВУЗів, де навчають фінансових консультантів. Ми вчимося самі. І це потрібно розуміти.
    4. Мудаки є в будь-якій сфері. І галузь фінансового порадництва не виняток.

РЕЗЮМЕ.
    Максимально прискіпливо розглядайте свого консультанта/менеджера: наскільки він професійний, наскільки він чесний, наскільки він викликає довіру. Так, якби ви вибирали лікаря, який Вам буде робити операцію. Ви ж добре перед тим подумаєте, правда? Працюйте з тими людьми, з якими Вам добре. І буде Вам щастя.

ПРО ПАРТНЕРСЬКІ КОМПАНІЇ.
    1. На відміну від більшості брокерських компаній, які просувають один продукт однієї компанії, ОВБ працює в спектрі Олфінанс, що означає — всі фінанси. Звичайно, що олфінанс в Україні наразі грубо сказано, але перелік послуг поступово збільшується і вже наразі є що запропонувати практично для кожного. Зрештою, зважаючи на рівень фінансової грамотності більшості українців — великий перелік фінансових продуктів їм протипоказаний.
    2. ОВБ холдинг дуже прискіпливо вибирає партнерів в кожній країні. Наприклад: нашими партнерами є установи віком понад 50 років та найвищими рейтингами згідно рейтингів міжнародних рейтингових агенств (Fitch, Moody’s, S&P і т.д.).
    3. Партнери компанії є лідерами в своїх галузях по Європі та світі. Якщо хтось не зрозумів, напишу ще раз: ПАРТНЕРИ Є ЛІДЕРАМИ В СВОЇХ ГАЛУЗЯХ В ЄВРОПІ ТА СВІТІ.
    4. Вкладаєте свої гроші Ви саме в компанії-партнери, а не в ОВБ. ОВБ — лише посередник.
    5. Білл Гейтс є клієнтом однієї з компаній, які Ви тут дружно обсирали. Вітаю Вас, Ви розкусили лохотрон, а Білл Гейст — ні. Він, напевно, необізнаний лох!

РЕЗЮМЕ.
    Одна з вигод співпраці з компанією — це наявність в компанії аналітичного центру, який займається постійним моніторингом фінансового ринку. Іншими словами, він тримає руку на пульсі компаній-партнерів. Чи, можливо, краще читати газету «Вєсті» і дивитись канал «Інтер»?

ПРОДУКТИ.
    Не буду зупинятись на всіх продуктах, скажу лише про той, по якому найбільше дискусій — страхування життя.
    1. Таким продуктом як страхування життя користуються люди ЗІ СВОГО СВІТУ. У всіх розвинених країнах є такий продукт. І ним користується більшість людей! Сто мільйонів американців користуються страхуванням життя!!! Вони що всі ідіоти? Чи їх теж «розвели як котят» лохотронщики?
    2. Договори страхування життя в Україні є ПЕРЕВЕДЕНИМИ КОПІЯМИ договорів у всіх інших країнах (але підігнаними під законодавство України).
    3. Страхування життя — це єдиний продукт фінансового захисту сім’ї. Альтернативного продукту поки що не придумали.
    4. Народ! Та йоханий бабай!!! Візьміть договір, роздрукуйте його, уважно перечитайте, якщо треба — занесіть до юриста, випишіть всі запитання, отримайте на них достеменну відповідь, ще 100 разів подумайте і тоді приймайте рішення: треба вам це чи ні. Вас ніхто не «розведе», якщо ви не «розведетеся». І не кажіть потім дибільних фраз типу «я захотів через пів року забрати свої гроші, а мінінівіддают».

РЕЗЮМЕ.
    Страхуванням життя користуються у Польщі. Страхуванням життя користуються у Австрії. Страхуванням життя користуються у Голландії. І в Німеччині ним користуються. А також у Сингапурі. І в Японії теж. І, дивина, в Ізраїлі, Австралії, Єгипті та Іспанії. Я навіть не знаю, де його немає. Можливо в КНДР, не знаю. Можливо, в Гондурасі. Ну ми ж рівняємось не на них, правда?

ЗАГАЛЬНЕ РЕЗЮМЕ.
    Шановні друзі. Рівень фінансової грамотності більшості українців не на висоті. І це правда. Але це не проблема для тих, хто хоче знати більше і розвиватися. Проблема з тими, хто нічого не знаючи думає, що знає все. І їх скоробило від цього посту. Не переживайте, дайте собі спокій і живіть у своєму світі 2х2 і надалі. Тільки в ньому Вам нічого не загрожує і ніхто Вас не обманить.

А я тішуся, що все більше людей починає задумуватися про своє майбутнє та про шляхи досягнення своїх цілей. Цих людей стає все більше і більше. Дивно, я їх «розводжу, розводжу, розводжу», а їх все йдуть і йдуть. Ще й друзів приводять. Дивина. :))

Дякую Вам друзі за довіру.

Все буде добре.

З повагою, Тарас Радзівіл.

2. 27 февраля 2013

Аккаунт-менеджер 1
Генеральный директор 1
Стажер 1

Добавьте зарплату в компании OVB Allfinanz

Добавить отзыв о работодателе OVB Allfinanz

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании OVB Allfinanz?