OVB Allfinanz

OVB Allfinanz

ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна», незалежне консультування з питань накопичення та захисту майна, пенсійного забезпечення та інвестицій.

Отзывы о работе в OVB Allfinanz, зарплаты

1. 23 июня 2013

Я звичайно, дуже сильно препрошую.
    Але за недостовірну інформацію людей, які не до кінця розуміють весь процес роботи компанії OVB, я б начистив морду.
    -за те, що пишуть не зрозуміло що.
    — за те, що не мають повної інформації і гадають, що вельми розумні.
    — за те, що пишуть тут, і бояться говорити в очі
    Слабкість, яку проявляєте, має нейомірне показання вашої особистості в середині.
    Також той факт, що ви не розумієте принцип роботи, зводить логіку до простого усвідомлення, що ви не розумієтесь у цьому.
    Побачите, що пенсійна реформа, яка все ж таки буде проведена вельми чудесною владою України більше не дасть вам пенсії. Будуть впровадженні накопичувальні програми, які будуть тривати протягом трудового віку осіб. Через рік-два буде введено обов’язкове медичне страхування.Багато речей, про які ви не знаєте. ТА проблема в тому, що ви і не хочете знати.
    Визнаю помилку ту, що зайвою річчю є допуск усіх людей до консультацій, до читання тренігів. Але цей бізнес лише розвивається в Україні. якщо ви, ким би не були, бачите, що ви маєте кращі задатки, мислення, працездатність ніж інша особа — краще станьте працівником і поведіть за собою інших.
    Знаю, буде багато критики в сторону, але краще дивитись на ситуацію об’єктивно, і, повторюсь, з «глазу на глаз», а не поза світом інтернету, вдивляючись у монітор.

2. 23 июня 2013

катериа : люди, навіщо ви пишете що це все гон?
    я щось не розумію.
    прийшов порадили в ОВБ таке-то таке-то.
    все роблю так як було сказано. зараз собі за 3 роки відкладу на справу.
    що вас там не задовольняє?
    якби то ви прийшли, вам би щось дивне порозказували, а потім ви гроші втратили – ось тут розумію, але ж такого немає..
    ніхто нікого не заставляє… не хочете – ніхто вас на змусить…
    що ви таке пишете…

Бо це гон, коли одна людина пише під різними іменами, щоб розрекламувати свою контору і затягнути в неї побільше людей. Таким займаються лохотронщики, а не працівники серйозних міжнародних компаній ;)

3. 23 июня 2013

люди, навіщо ви пишете що це все гон?
    я щось не розумію.
    прийшов порадили в ОВБ таке-то таке-то.
    все роблю так як було сказано. зараз собі за 3 роки відкладу на справу.
    що вас там не задовольняє?
    якби то ви прийшли, вам би щось дивне порозказували, а потім ви гроші втратили — ось тут розумію, але ж такого немає..
    ніхто нікого не заставляє… не хочете — ніхто вас на змусить…
    що ви таке пишете…

4. 22 июня 2013

Ну й цирк це ваше ОВБ… То він Владимир, то Сергій, то взагалі Катя…
    Є ще бажаючі стати клієнтом, чи попрацювати в компанії, керівники якої вже не знають, де знайти нових лохів і під різними іменами розхвалюють свій лохотрон, але не вистачає розуму робити це з різних комп’ютерів, або через проксі-сервер, щоб не було видно, що пише одна людина?

5. 22 июня 2013

В общей степени мне понравилось. я не приходил туда как на работу, а шел как бы на консультацию по собстенному плану накопления денег. Мне довольно быстро зделали решение и очень доступно объеснили почему именно так а не иначе. и я вам скажу, что это очень хорошо. ведь в независимости от того, кто дает тебе финансовые консультации, они должни посвящать тебя в твои деньги. мне дали направление и собственный план накопления денег. довольно быстро, хорошие условия ну и сервис. больше не имею права говорить, ведь это уже мое собстенное) но если бы у меня спросили или попросили как быстро и без риска собрать деньги — я бы посоветовал ovb.. потому что мне оно очень понравилось. спасибо…

6. 22 июня 2013

Сьогодні спілкувався з людиною, яка працює в цій компанії. Раніше мав досвід з людьмь з ОВБ. трохи змінилась позиція, тому вирішив навіть сюди написати. раніше мене запрошували на співбесіду. якусь презентацію і так далі. хоча сама людина навіть толком писати не вміла. цього разу написав один хлопець і запропонував роботу. так говорив, що спочатку навіть не зрозумів, що це про одну й ту ж компанію говориться — тобто уже більш серйозно. короче рівень я б сказав, підняли. а потім я почав його грузити питаннями щодо фінансів. дістає, коли людина менша з тебе намагається сказати, що ти нічого у такій сфері не знаєш. однак тут був інший випадок. він дав відповіді на питання… я його про пенсійний фонд питав, про банки і так далі.. про те, чому народ бідний. це були не просто відповіді. а правильні відповіді. я сам працював у сфері фінансів 6 років і знаю про різні ліцензії банку і СК. принаймні поки що у меен думка змінилась. даю тепер зелене світло, а не червоне…

7. 21 июня 2013

Зрозуміла, що все залежить від того, хто тебе запросив у компанію. хочеться іноді розуміння від свого керівника. спочатку мені не дуже сподобалась атмосфера. якось все так.. напружено. офіс, офіційний вигляд. а потім ти розумієш, як це круто. загалом треба хлопцям трішки більше знати в сфері фінансів. але розуміючи специфіку роботи компанії, навіть цей маленький мінус можна не враховувати, адже вона бере краще з всього, що є.
    подобається працювати. хоча перший крок зробити важко…

8. 21 июня 2013

Був на презентації… іноді сидиш, слухаєш, розумієш, але воночас і незрозуміло, що потрібно робити. потім кілька днів навчання було. те ж саме відчуття. робив помилку, що не питав у людини, яка запросила мене в компанію, ті речі, які були незрозумілі. Потім все стає на свої місця. ти починаєш бачити перспективу і задавати уже правильні запитання…
    знаєте що найкраще? — отримати перші гроші за перші одиниці… дойдіть до цього. і ви зрозумієте, що все реально. потрібно просто трішки більше постаратись.

9. 19 июня 2013

Поражаюсь людям, которые называют лохотроном то, что в Европе и цивилизованном мире передается из поколения в поколение — это необходимость накопительного страхования. И уж если Вам предложили стать клиентом одного из партнеров компании, то только потому, что хотят, чтобы Вы быстрее влились в европейскую модель и чувствовали уверенность в своем будущем. Страховым компаниям — партнерам ОВБ больше 100 лет. И услугами этих»лохотроновских» компаний пользуется Европа и Америка на протяжении 10-летий. И в Украину зашли для того, чтобы наши украинские страховые компании не испоганили страхование по сути в следствие «креативного» склада мозгов. Поэтому мой Вам совет -прежде, чем делать какой-то вывод и тем более высказывать его публично, изучите данный вопрос, соберите информацию, проанализируйте ее. Телефоны и адрес головного офиса компании совсем не секретная информация. Вы там можете получить ответ на любой интересующий Вас вопрос, если считаете, что уровень знаний человека, давшего Вам информацию, вас не устраивает. Удачи Вам!

10. 18 июня 2013

@Юрец
    Яка різниця? Головне, що багато людей пишуть про одну людину тільки позитивні речі… Ви заздрите? І до чого тут ці смайлики?

11. 18 июня 2013

Работаю в OVB Direktion Govor под руководством Владимира Говора и скажу Вам, что там порядок, только не все это ценят. А Говору пиар не нужен. Его слова достаточно, чтобы человек с ним работал. Только он не всех к себе берёт.

12. 15 июня 2013

Володимир Говор, якщо хочете розрекламувати свою структу і опустити свого колегу Володимира Коваля, то робіть це трохи професійніш :) Якщо клацнути на знак питання, то видно, що всі п’ять дописів написала одна людина )))

13. 15 июня 2013

Компанія дуже сильна. От тільки потрібно дивитись чи сильний керівник офісу, до якого Ви потрапили….

14. 14 июня 2013

Хороша фірма, дуже класні спеціалісти!! Все чисто й прозоро.

15. 14 июня 2013

Задрачував мене Володимир Коваль з OVB Києва…. Це таке опудало небрите, в прищах. Хто таких до роботи допускає. Він мені такий бред ніс. А коли я його відшив, так почав про якусь сетевуху втирати, типу що там можеш більше як в ОВБ заробляти. Де таких тільки знаходять????

16. 13 июня 2013

Був на співбесіді, пройшов безкоштовне навчання, здав іспит та зараз працюю, подобається. Класна компанія, хороші люди працюють в OVB Direktion Govor. Не знаю як в інших структурах і в інших керівників, але в структурі Володимира Говора відчувається порядок та дисципліна. Знаєте, де немає дисципліни — там хаос і низькі результати. Тому якщо працювати, то в команді Говора. http://vk.com/po4nit_v4asno_ovb

17. 13 июня 2013

Лохотрон — це займатись тим, у що не віриш!!! А якщо ти не клієнт — то ти не віриш! І тільки лохи займаються тим, у що не вірять. Це у Вашу сторону адресовано.

18. 13 июня 2013

Хороша компанія, варто довіряти.

19. 11 июня 2013

На счёт образования не согласен. У меня в дипломе 65% 5 остальное 4 и две 3-ки.
    И мне моё учереждение дало направление на роботу в хлебопекарню. Не всегда образование даёт ъорошую роботу. Есть люди и без образования которые сейчас не плохо живут.
    Сейчас дохрена и маленькая тележка людей с высшим образованием которые работают касирами всупермаркетах , продавцами консультантами и банковскими рабочими которые работают ан 2000.
    Так что достаточно только начального образования

20. 11 июня 2013

Типичное мышление, если человек зарабатывает деньги, то он должен ездить на мерседесе, купить 10 комнатую квартиру. Сам я предприниматель и являюсь клиентом компании вот уже 4 года но это не важно .
    Я задам вопрос вам и всем кто его прочитает.
    Скажите мне пожалуйста что вы сделаете если вы в воскреснье выиграете 5млн гривен.

Свой ответ я напишу в четверг

21. 30 мая 2013

Гость : Хочу висловитись щодо останнього коментаря: «навчання займає аж цілий тиждень…». Шановна,я так зрозумів,що Ви дуже цінуєте свій час (аж цілий тиждень…)? А як щодо того,що люди віддають університетам за спеціальністю «економіка» або «фінанси» по 5-6 років, а потім працюють консультантами в супермаркетах електроніки (в кращому випадку) за 1500-2000 грн.???

А в вас, я так розумію, за тиждень можна навчитися більше, як за 5-6 років в університетах?

22. 30 мая 2013

23. 28 мая 2013

Це все 200 % лохотрон!!! Люди, майте розум, не ведіться на це все. Розводять людей як можуть і заробляють на них!!!

24. 25 мая 2013

В каждой структуре есть разные люди. Ты не на тех на тех наткнулся. И на пирамиду вообще не похоже. Тут принцип получения дохода совсем другой! От сетевого маркетинга тут карьерный план взаимствован можно сказать, и то своеобразно, ты спокойно можешь обойти, тех кто пришел раньше, если ты успешнее. И ты не получаешь с клиента денег никаких, какая речь о пирамиде. Ты показываешь ему варианты, а он из них выбирает что считает более подходящим, и он ничего OVB ни консультанту не платит, а суммы вкладов не меняются от того пришел бы человек сам в ту компанию, или через ОВБ, разница в том, что в случае чего из ОВБ предупредят позвонят, помогут со всем и подстрахуют, так как с клиентами от ОВБ в последнюю очередь чтото сожет произойти из-за престижа компании и договоренностей с компаниями-партнерами!

Про який престиж компанії Ви говорите, якщо берете на роботу всіх під ряд і не контролюєте, чим займаються ваші працівники? Навіть тут половина відгуків від працівників ОВБ — це суцільне хамство в бік тих, в кого виникли сумніви на рахунок надійності вашої компанії.

25. 25 мая 2013

Гость : @Гость

Тобто ваша компанія не контролює, що роблять її працівники?

26. 23 мая 2013

@

Коля : Моя історія:
    Знайшов по вакансіях цю контору. заповнив анкету. До мене подзвонив мужчина і я пішов на співбесіду з ним. Він мені розповів важливість накопичення інвестицій і т.д… у скайпі з ним часто спілкувався…
    Потім перший вступний семінар. Інший мужчина якийсь вів. Багато розповідав про фінансові системи і продукти та їх важливість. Я особисто цікавлюся темою фінансів з 1998 року тому багато з ним говорив на відміну від інших присутніх. Багато йому заперечував, бо той «лектор» дурниці говорив ))) Наприклад, сказав що держава як інститут є найбільш ризикованим позичальником – це повна охінея, бо всі фінансисти знають що держава є найбезпечнішим позичальником, саме тому облігації держпозики є під низькі відсотки…
    Та справа не в тому… Після того семінару, той хто мене запросив, видалив мене зі скайпу і вже я їм став не цікавий )))
    У мене тільки одне пояснення: у цій компанії не потрібні люди, котрі розуміються на фінансах. Все схоже на піраміду – лохотрон

27. 23 мая 2013

Во всей Европе 40 лет люди пользуються услугами компании, и компания пользуется, а в Украине пришла лохотрон по вашему мнению делать? Это смешно. Компания занимается предоставлением клиенту того,что ему нужно, а не страхует его, это разные вещи. Тут многое чисто зависит от того с каким консультантом общались все недовольные, кто как учил. В компании не надо ничего заключать на себя, чтобы работать! Ты никому ничего не обязан платить! Надо уметь с людьми общаться,чтобы на родственниках не закончилось. Ведь ты показываешь человеку ту возможность, в следствии которой люди на западе хорошо живут, не надеясь ни на кого! Это большая помощь каждому, информация о том, что он может сделать, и помочь ему, при этом сотрудничать с ним на протяжении его жизни, какой лохотрон, если ты с человеком 20 лет сотрудничать будешь, тут все на доверии и честности построено.

28. 17 мая 2013

Гость : Сегодня мне позвонил некто Евгений Григорьевич и пригласил в Одессе в гостинице «Виктория» на 2-дневные занятия.Благодаря прочитанному выше-я съэкономлю 2 выходных дня для проведения с семьёй..

Вы не два дня сэкеномите, а две недели. Сначала у них все красиво и бесплатно, а, после двухнедельного обучения, оказалось, что, для начала работы в ОВБ, сначала самому нужно стать клиентом фирмы, а это один из признаков лохотрона.

29. 15 мая 2013

30. 10 мая 2013

та лохотрон це самий що не є справжній…..страхуєш себе, всю свою сімю, може вдається — знайомих, сусідів — а далі —все….робота закінчилась

31. 10 мая 2013

Гость : Пришла в компанию чтобы зарабатывать деньги, а не отдавать их…Для того чтоб приступить к работе нужно пройти обучение, это конечно хорошая штука, но когда это занимает аж целую неделю, да и ещё за 100 грн., стоит задуматься!!!

Навчу Вас безкоштовно : моя адреса [email protected]

32. 6 мая 2013

Как бороться с этим

Простейший способ борьбы с психотренингами и МЛМ — не ходить на их «гостевые вечера», «дни открытых дверей», «бесплатные пробные занятия», «презентации» и т. п. Эти занятия представляют собой хорошо (а иногда и плохо) скрываемые «театральные» представления, после которых можно подцепить легкую степень фанатизма головного мозга и записаться на курсы (подключиться к МЛМ-компании). Притом, после денежного взноса занятия станут уже не такими, как на гостевом вечере, и золотые горы вместе с Богами Хаоса вам уже не светят. Вся прибыль идет основателям.

Если на тренинг попал кто-то из ваших близких знакомых, постарайтесь сделать так, чтобы он как можно реже посещал их сборы. Со временем фанатизм в глазах испарится, а зомбирование сойдет на нет. Также можно ему показать особо запущенные фото участников МЛМ и тренингов. При просмотре должен возникнуть рвотный рефлекс и просветление ума, так как на этих фотках четко можно разглядеть зомбированность, неестественность движений, улыбок и тупость выпускников этих самых тренингов.

Если амвейщики и прочие МЛМ-предприниматели вас будут активно зазывать на «встречи» или просить подключиться к сети, попробуйте у них самих узнать, «почему ты, бизнесмен, ходишь в тряпках с вещевых рынков и разъезжаешь на автобусах, а не на BMW» и т. п. Как правило, после таких вопросов они от вас отстают, но есть и довольно упертые, которые объясняют отсутствие брендовых вещей «развитием своего бизнеса» или «желанием быть ближе к народу».

Еще один вариант — думать своей головой, больше читать и ко всему относиться критически (но без фанатизма, ибо великий математик Анри Пуанкаре со всей ответственностью заявляет: «Отрицать всё так же глупо, как и доверять всему»).

33. 6 мая 2013

Коммерческий культ — деструктивный культ без выраженной религиозной направленности, но со всеми остальными характерными признаками и чертами деструктивного культа.

К адептам коммерческих культов можно с уверенностью отнести агентов таких фирм, как «Гербалайф» («Термоджетикс» и пр.), «Цептер», «VISION», «Amway» (Эмвэй), IPSUM, DVAG, HMI, OVB, AWD, Кворум, NSA.

Характерные признаки коммерческого культа:

Чрезмерная необоснованная закрытость фирмы: фирма активно работает, но при этом старается быть «невидимой»; отсутствует открытая реклама продукции фирмы;

Жесткая градация персонала фирмы по уровням посвященности в объективную информацию о фирме и ее целях;

Неординарные формы заключения контрактов фирмы со своими работниками, например, подписавший контракт с фирмой не является ее работником, а лишь сотрудничает с ней; при этом фирма организована по принципу финансовой пирамиды, на верхушке которой находятся само руководство фирмы и ограниченный круг высокооплачиваемых руководителей среднего звена, а низовые структуры получают весьма ограниченные доходы;

Применение техник контроля сознания для создания у сотрудников фирмы «культового менталитета» и формирование в той или иной форме убеждения, что «цели оправдывают средства», и что любое действие приемлемо постольку, поскольку оно способствует целям фирмы;

Имеет все характерные черты психологически-терапевтических культов самопомощи;

Активная пропаганда культа личности основателя (руководителя) фирмы; провозглашение особой мудрости основателя (руководителя) фирмы и требование беспрекословного признания его власти и привилегий;

Сокрытие истинных целей: меркантильные цели скрываются за ширмой распространения методов похудания, приобщения к здоровью и прочих благих целей;

34. 5 мая 2013

Секта какая то, психологическая обработка идет с первой встречи, причем самыми примитивными способами (мы все избранные, элита, будущие олигархи и т.д.).

35. 5 мая 2013

развод для приезжих…

36. 29 апреля 2013

Гость : Я работаю в овб,считаю что в европе это нормально.страхую машины,квартиры,жизнь.помогаю с кредитами на покупку жилья на нормальных условиях.сейчас буду сдавать экзамены на лицензию от национального банка Чехии.кто сомневается пусть в овб не работает.мой совет

Единственный вменяемый ответ работника овб. Жаль только, что мы де-факто не в Европе

37. 29 апреля 2013

Ответ очевиден — нисколько ;)

38. 18 апреля 2013

Hanya : @Гость
    Грошей у компанії вистачає ,так як бізнес дуже прибутковий. Це доводять річниці компанії так звані ФКТ коли для цього дійства орендують на кілька діб стадіони для 50 000 осіб.
    Задумайтесь, якби це був лохотрон то чи змогла б компанія втриматись на плаву та щорічно проводити такі дійства.Чи їздили б її працівники на Мазераті , БМВ та мерседесах останніх моделей.
    Але є одне але для того щоб дійсно досягти успіху треба підняти свою дупу та дійсно працювати , а не лише скаржитися на життя та перекладати провину за невдачу на інших людей.

Какие ище БМВ, Мерседесы и Мазерати последних моделей? Большенство работников вашего ОВБ, с которыми я успел пообщатся, даже Жигуля, или Ланоса не имеют. А те, кто поднял свою «дупу», и без ОВБ на приличных автомобилях катаются. Это просто смешно, когда человек, который живет с родителями и приехал на встречу на маршрутке, расказывает, как стать «финансово независимым»…
    Кстати, я так и не услышал ответа на вопрос о том, сколько зарабатывает обычный средний работник ОВБ. Или это большой секрет?

39. 18 апреля 2013

40. 16 апреля 2013

Андре : Вирішив прочитати , що пишуть про таку Серйозну компанію як ОВБ…
    В основному видають таке : це лохотрон, там неможливо заробити, треба продавати страховки, працювати з клієнтами, це піраміда, треба ходити на тренінги… так от люди вдивіться в ці слова уважніше….. їх говорять ті хто кожного дня скаржаться на своє життя, на свою роботу, працюють на якійсь жалюгідній роботі де прлатять 2 000 грн за місяць. Помітили як воно пов*язано ? НІ ….? ….
    В такому разі я вам Скажу….. Це говорять Люди, які нічого в своєму жалюгідному житті не досягли, їх не можна вважати кимось крутим, або людьми з високим статусом, ні це люди які звикли все життя жалітися на свою долю і скрізь шукати подвох, замість того , щоб робити щось для того , щоб жити так як вони мріють…. Як казала одна відома людина ( Тількі бідні люди можуть говорити і осуджувати когось, багатим це не потрібно вони дорожать кожним словом , випущеним з їх вуст).
    ТОМУ ЧИТАЧІ – ДУМАЙТЕ КОГО САМЕ ВИ СЛУХАЄТЕ, І ЯКЩО ХОЧЕТЕ БУТИ ЯК НЕВДАХИ- СЛУХАЙТЕ ЇХ..
    БАЖАЮ ВАМ САМИМ ВИРІШИТИ ЯК ПРОЖИТИ СВОЄ ЖИТТЯ , ТОМУ ЩО ВОНО ВАШЕ А НЕ ЧИЄСЬ, І ТІЛЬКИ ВИ ВИРІШУЄТЕ ЯК ЙОГО ПРОЖИВЕТЕ !!!!
    ЗРОБІТЬ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР !!!

Вот вы все пишете, что те, кто не пойдут работать в вашу компанию, будут неудачниками с зарплатой 1,5-2 тыс. грн., а сколько же зарабатывает среднестатистический работник ОВБ? И почему почти все, кто у вас работает, имеют ище и вторую работу?

41. 16 апреля 2013

Вирішив прочитати , що пишуть про таку Серйозну компанію як ОВБ…

ТОМУ ЧИТАЧІ — ДУМАЙТЕ КОГО САМЕ ВИ СЛУХАЄТЕ, І ЯКЩО ХОЧЕТЕ БУТИ ЯК НЕВДАХИ- СЛУХАЙТЕ ЇХ..

ЗРОБІТЬ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР !!!

42. 14 апреля 2013

Гость : Лохотрон полный. Где вы в банке видели сотрудников без финансового образования??? А в ОВБ из вас финансиста сделают за пару семинаров(ну не бред???) Люди, хотите хорошую роботу идите учится:)

Мне предлагал стать «финансово независимым» знакомый, который окончил ПТУ и даже не смог устроится на работу по специальности (работал охранником в супермаркете), а сейчас он «финансовый консультант в крупной международной компании» ))

43. 13 апреля 2013

44. 11 апреля 2013

45. 10 апреля 2013

vvvvvvvv : Столько лишних фраз, но ничего конкретного. Если организация работает на законном уровне, то в своем штате должны иметь сотрудников хотя-бы на договорной основе. Никто ничего не говорит о самой работе, в чем заключается работа. Только общая терминология. Любая финансовая деятельность должна подтверждаться лицензией, компания имеет такое? Если есть человек, который может описать кратко, точно и ясно систему и ход работы , то пишите, но пока что-то не видно такой информации.

Коротко про хід роботи і кар’єру від людини, яка спробувала попрацювати в ОВБ.
    Обдзвонюєш своїх знайомих, запрошуєш на зустріч (по телефону нічого конкретного розказувати не можна), намагаєшся зробити їх клієнтами однієї з страхових компаній, які співпрацюють з ОВБ, або працівниками ОВБ і випитати побільше номерів телефонів знайомих своїх знайомих, яких так само обдзвонюєш, запрошуєш на зустріч і так далі по колу.
    Якщо в тебе набралась певна кількість клієнтів і ти завербував певну кількість працівників в компанію, тоді ти вже можеш стати не стажером, а консультантом і отримувати відсоток не тільки з тих комісійних, що заробив для компанії сам, а й з тих, що заробили набрані тобою люди. Чим більше завербував людей, тим вище піднявся в ієрархії компанії, на певному рівні ти вже перестаєш працювати сам і живеш на ті гроші, які заробляють працівники твоєї структури.
    Коротше кажучи, робота для тих, в кого є багато вільного часу, добре підвішений язик, і не насторожує те, що працівники компанії не люблять розказувати, скільки вони реально заробляють.

46. 9 апреля 2013

47. 7 апреля 2013

@Татьяна
    Жестко. Но выверено каждое слово и по сути.
    И спасибо за грамотную речь.

48. 6 апреля 2013

Сьогодні була присутньою на презентації цієї компанії….скажу чесно…у її представника на цьому ділі язик наточений….говорити вміє….промивати мізки теж…Що не говорить — і все добре…І гроші пристойні, і вільний час є як заповнити….Але занадто все просто….Якби це був не лохотрон, то займатися фінасовим консалтингом зміг би не кожен….а лише кваліфікований в цьому ділі працівник….так що…не думаю, що можна довіряти їм…

49. 31 марта 2013

до речі, дуже цікаво звідки беруться кошти на проведення усіх цих грандіозних заходів??? невже компанія реально має достатню суму коштів, щоб надавати своїм працівникам привілеї щодо заробітної плати (тобто пенсія, соц. пакети і так далі) та отримувати сама хороший дохід + щорічні грошові винагороди, відпочинок за кордоном????????????

50. 29 марта 2013

1. 19 мая 2015

Всім привіт. Мене звати Тарас Радзівіл, я радник в компанії ОВБ Алфінанц Україна.

Випадково зайшовши на сайт відгуків про компанію ОВБ я вирішив проаналізувати, що ж пишуть про мою
    компанію в інтернеті. Чесно кажучи, я просто отетерів: скільки всякого брєду пишуть люди про те,
    в чому вони тупо не розбираються (90% всіх коментарів — банально «лохотрон», «кидалово», «я не повівся», «секта», «мене не затягнули і т.д.» без будь-яких пояснень). Це навіть коментувати не буду. Проте, є з 10% адекватних питань і коментарі, на які я б хотів відповісти. В цьому пості я якраз і дам відповідь на ці питання.

Отож…

ПРО КОМПАНІЮ.
    1. Компанія ОВБ НЕ Є СТРАХОВОЮ ЧИ БАНКІВСЬКОЮ установою. Крапка.
    2. Компанія OVB Vermogensberatung A.G. та ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна» — це та ж сама компанія (друга — назва в Україні):
    — головний сайт ходингу: http://www.ovb.eu/
    — сайт української філії: http://www.ovb.ua/
    3. Компанія ОВБ займається організацією роботи незалежних фінансових консультантів, які працюють під її брендом (реєстрація, навчання, нарахування доходу, сплата податків, удосконалення роботи). Будь-яка особа може відкрити свою фірму (бізнес), організовуючи це все сама, а може спрощено під брендом ОВБ.
    4. Компанія ОВБ НЕ БЕРЕ жодних платежів за будь-що: навчання, консультації, плани, страховки і т.д. Знову крапка.
    5. Виходячи з того, що компанія зареєстрована в Німеччині і успішно працює вже понад 45 років, можна взяти як факт і розслабитися — ЦЕ НЕ ЛОХОТРОН. І не ФІНАНСОВА ПІРАМІДА. Такі компанії би просто не працювати в Західній Європі. Тому розслабтеся і дайте собі спокій.
    6. Якщо Вам мало попереднього пункту, то в 2006 році компанія вийшла на Франкфуртську фондову біржу. А це означає, що перед цим вона пройшла дуже і дуже ретельну перевірку аудиторськими організаціями і отримали від них добро (чи вам зі свого стільчика видніше?)
    7. Компанія ОВБ сплачує всі податки до кожної копійки. В немає і ніколи не було жодних зарплат в конвертах і т.д. А як щодо тої компанії, в якій Ви зараз працюєте/працювали раніше? ;)
    8. І найважливіше! Кар’єрний план компанії приближений до мережевого маркетингу. А це означає, що робота в ОВБ — це не робота (зі ставкою, соцпакетом, графіком), а участь в мережевій компанії. Що таке мережева компанія і її переваги розписувати не буду, топік не про це. Лише скажу, що цей вид бізнесу рекомендують фактично всі великі бізнесмени світу. Якщо Ви чогось не розумієте, ніхто Вам не винен — учите матчасть. А також читайте Трампа, Шефера, Кійосакі, Рона, Дорнана, Максвелла і т.д.

РЕЗЮМЕ.
    Для тих, хто «зрозумів», що це лохотрон. Ідіть далі на свою роботу — готуйте надалі свого босса і збирайте крошки з його стола, поки він з новою коханкою поїде на чергову Панаму.
    Для тих, хто сумнівається: Ви маєте справу з солідною європейською компанією з хорошими традиціями. Не потрібно їхати в Європу, Ви можете і в Україні працювати в міжнародній компанії (правильно сказати: співпрацювати з нею).

ПРО КОНСУЛЬТАНТІВ.
    1. В будь-якій співпраці Ви маєте справу в першу чергу З ЛЮДЬМИ. Скажіть: чи існують на цьому світі погані лікарі? Непрофесійні, хамовині, непривітні, корупційні? Якщо Вас погано полікує лікар, скажіть, Ви будете казати і писати, що всі лікарі погані і більше ніколи не будете лікуватися у лікаря і нікому не радите?
    2. Проблема в тому, що в Україні наразі не ліцензується діяльність фінансового радника. Тобто після мінімальної підготовки фактично будь-хто може спілкуватися з людьми щодо фінансової грамотності. Звичайно, що це погано, бо попадаються різні люди і компанія не завжди може вчасно прореагувати. Але тут скоріше питання не до компанії, а до держави щодо того, коли вона введе якісні і чіткі правила гри? Приклад: якщо ви купили ковбасу, а вона неякісна, що ви зробите на наступний раз? Ви купите іншу, правда? Те ж саме з консультантом: не подобається один — знайдіть іншого, який буде Вам подобатись.
    3. Не всі консультанти виглядають професіоналами, бо вони теж вчаться і колись починали. Немає ВУЗів, де навчають фінансових консультантів. Ми вчимося самі. І це потрібно розуміти.
    4. Мудаки є в будь-якій сфері. І галузь фінансового порадництва не виняток.

РЕЗЮМЕ.
    Максимально прискіпливо розглядайте свого консультанта/менеджера: наскільки він професійний, наскільки він чесний, наскільки він викликає довіру. Так, якби ви вибирали лікаря, який Вам буде робити операцію. Ви ж добре перед тим подумаєте, правда? Працюйте з тими людьми, з якими Вам добре. І буде Вам щастя.

ПРО ПАРТНЕРСЬКІ КОМПАНІЇ.
    1. На відміну від більшості брокерських компаній, які просувають один продукт однієї компанії, ОВБ працює в спектрі Олфінанс, що означає — всі фінанси. Звичайно, що олфінанс в Україні наразі грубо сказано, але перелік послуг поступово збільшується і вже наразі є що запропонувати практично для кожного. Зрештою, зважаючи на рівень фінансової грамотності більшості українців — великий перелік фінансових продуктів їм протипоказаний.
    2. ОВБ холдинг дуже прискіпливо вибирає партнерів в кожній країні. Наприклад: нашими партнерами є установи віком понад 50 років та найвищими рейтингами згідно рейтингів міжнародних рейтингових агенств (Fitch, Moody’s, S&P і т.д.).
    3. Партнери компанії є лідерами в своїх галузях по Європі та світі. Якщо хтось не зрозумів, напишу ще раз: ПАРТНЕРИ Є ЛІДЕРАМИ В СВОЇХ ГАЛУЗЯХ В ЄВРОПІ ТА СВІТІ.
    4. Вкладаєте свої гроші Ви саме в компанії-партнери, а не в ОВБ. ОВБ — лише посередник.
    5. Білл Гейтс є клієнтом однієї з компаній, які Ви тут дружно обсирали. Вітаю Вас, Ви розкусили лохотрон, а Білл Гейст — ні. Він, напевно, необізнаний лох!

РЕЗЮМЕ.
    Одна з вигод співпраці з компанією — це наявність в компанії аналітичного центру, який займається постійним моніторингом фінансового ринку. Іншими словами, він тримає руку на пульсі компаній-партнерів. Чи, можливо, краще читати газету «Вєсті» і дивитись канал «Інтер»?

ПРОДУКТИ.
    Не буду зупинятись на всіх продуктах, скажу лише про той, по якому найбільше дискусій — страхування життя.
    1. Таким продуктом як страхування життя користуються люди ЗІ СВОГО СВІТУ. У всіх розвинених країнах є такий продукт. І ним користується більшість людей! Сто мільйонів американців користуються страхуванням життя!!! Вони що всі ідіоти? Чи їх теж «розвели як котят» лохотронщики?
    2. Договори страхування життя в Україні є ПЕРЕВЕДЕНИМИ КОПІЯМИ договорів у всіх інших країнах (але підігнаними під законодавство України).
    3. Страхування життя — це єдиний продукт фінансового захисту сім’ї. Альтернативного продукту поки що не придумали.
    4. Народ! Та йоханий бабай!!! Візьміть договір, роздрукуйте його, уважно перечитайте, якщо треба — занесіть до юриста, випишіть всі запитання, отримайте на них достеменну відповідь, ще 100 разів подумайте і тоді приймайте рішення: треба вам це чи ні. Вас ніхто не «розведе», якщо ви не «розведетеся». І не кажіть потім дибільних фраз типу «я захотів через пів року забрати свої гроші, а мінінівіддают».

РЕЗЮМЕ.
    Страхуванням життя користуються у Польщі. Страхуванням життя користуються у Австрії. Страхуванням життя користуються у Голландії. І в Німеччині ним користуються. А також у Сингапурі. І в Японії теж. І, дивина, в Ізраїлі, Австралії, Єгипті та Іспанії. Я навіть не знаю, де його немає. Можливо в КНДР, не знаю. Можливо, в Гондурасі. Ну ми ж рівняємось не на них, правда?

ЗАГАЛЬНЕ РЕЗЮМЕ.
    Шановні друзі. Рівень фінансової грамотності більшості українців не на висоті. І це правда. Але це не проблема для тих, хто хоче знати більше і розвиватися. Проблема з тими, хто нічого не знаючи думає, що знає все. І їх скоробило від цього посту. Не переживайте, дайте собі спокій і живіть у своєму світі 2х2 і надалі. Тільки в ньому Вам нічого не загрожує і ніхто Вас не обманить.

А я тішуся, що все більше людей починає задумуватися про своє майбутнє та про шляхи досягнення своїх цілей. Цих людей стає все більше і більше. Дивно, я їх «розводжу, розводжу, розводжу», а їх все йдуть і йдуть. Ще й друзів приводять. Дивина. :))

Дякую Вам друзі за довіру.

Все буде добре.

З повагою, Тарас Радзівіл.

2. 27 февраля 2013

Заходила полгода назад. Сегодня заглянула – ничего не изменилось. Лентяи и бездари вопят вовсю, что надо идти и работать на государство. И, ну, его нафиг, бизнес, который зависит лично от тебя!!!

О, ще один брехунець вмикнули!
    Можна декілька цитат, де «вопят вовсю», що потрібно йти працювати на державу? Чи консультанти ОВБ не звикли відповідати за свої слова?
    Наприклад я за те, щоб працювати на себе…а не на десяток начальників, які стоять над тобою.

Зачем тебе нужно всё это словоблудие? Чего ты в бутылку лезешь? Текст твой построен элементарно : сначало оскорбление ( в уменьшительно — унизительной форме),далее следует втягивание в конфликт ( вопрос с конкретизацией на вырванное из текста выражение), а потом переход на мою личность ( делая обобщение с компанией, к которой лично ты имеешь негативное отношение). Ну и заканчиваешь всю эту профонацию собой хорошим и лояльным. Полный дегенерат. Знаем мы ваше племя.Пока-пока.Есть люди живущие с уважением к себе и окружающим — они мне и интересны. А ты ищи себе подобных и общайтесь в своём кругу.

Аккаунт-менеджер 1
Генеральный директор 1
Стажер 1

Добавьте зарплату в компании OVB Allfinanz

Добавить отзыв о работодателе OVB Allfinanz

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании OVB Allfinanz?