OVB Allfinanz

OVB Allfinanz

ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна», незалежне консультування з питань накопичення та захисту майна, пенсійного забезпечення та інвестицій.

Отзывы о работе в OVB Allfinanz, зарплаты

1. 5 мая 2014

не вірте людям мене не раз так розводили лохотронів таких повно але не всі їх помічають

2. 2 мая 2014

Це фінансова піраміда?

3. 25 апреля 2014

Зараз така економіка в Україні,що ніхто не погодиться інвестувати свої гроші_))))
    Особисто я б ніколи не пішла працювати в такий лохотрон,чесно кажучи ця компанія нагадує мені МММ,єдиний плюс(порівняно з МММ)тут не потрібно вкладати свої гроші_))))
    Ну тобто це не є обовязковим_))))
    Одним словом ЛОХОТРОН.

Да это чистая правда что это фирма имеет название «Лохотрон» обдури ближнего а не то ближний тебя обдурит с уважением Днепропетровск!

4. 22 апреля 2014

дно

5. 17 апреля 2014

@Олег, що значить «без вкладів коштів в овб?!»… Клієнти не вкаладають кошти в компанію взагалі! я працівник.

6. 14 апреля 2014

Ну тобто це не є обовязковим_))))
    Одним словом ЛОХОТРОН.

7. 3 апреля 2014

Господа, не стройте иллюзий, никаких гарантий Вам никто не дает, Настоящая компания ищет персонал который будет просто искать клиентов, и не более. В двух словах нашел клиента подписал с ним договор и глядишь 100 гривен твои.
    Более детально о компании информацию привожу Вам ниже о настоящем предприятии и его основателях. К Вашему сведению также хочу представить тот аргумент что любой из Вас может зарегистрировать компанию где то в ОФШОР (е) после провести регистрацию на Украине такие образом учредитель уже как бы иностранная компания, но не путайте Учредителя с собственником, собственник то все равно остается Украинцем. Это такого себе рода игра, после которой можно говорить о репутации и называть себя международной компанией.
    А вот собственно и данные о компании:

Повне найменування юридичної особи та скорочене у разі його наявності ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОВБ АЛФІНАНЦ УКРАЇНА»
    (ТОВ «ОВБ АЛФІНАНЦ УКРАЇНА»)
    Повне та скорочене найменування юридичної особи англійською мовою у разі їх наявності
    Ідентифікаційний код юридичної особи 34965580
    Організаційно-правова форма ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
    Центральний чи місцевий орган виконавчої влади, до сфери управління якого належить державне підприємство або частка держави у статутному капіталі юридичної особи, якщо ця частка становить не менше 25 відсотків
    Місцезнаходження юридичної особи 04112, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДЕГТЯРІВСЬКА, будинок 62
    Перелік засновників (учасників) юридичної особи, у тому числі прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, якщо засновник – фізична особа; найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код юридичної особи, якщо засновник – юридична особа «ОВІБІ ХОЛДІНГ АГ»
    Адреса засновника: 50667, ХОЙМАРК, 2, КЕЛЬН, НІМЕЧЧИНА
    Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 11250781.64
    Дані про розмір статутного капіталу (статутного або складеного капіталу) та про дату закінчення його формування Розмір (грн.): 11250781.64
    Види діяльності Код КВЕД 82.30 Організування конгресів і торговельних виставок;
    Код КВЕД 66.19 Інша допоміжна діяльність у сфері фінансових послуг, крім страхування та пенсійного забезпечення;
    Код КВЕД 66.22 Діяльність страхових агентів і брокерів (основний);
    Код КВЕД 70.21 Діяльність у сфері зв’язків із громадськістю;
    Код КВЕД 70.22 Консультування з питань комерційної діяльності й керування;
    Код КВЕД 73.11 Рекламні агентства;
    Код КВЕД 73.20 Дослідження кон’юнктури ринку та виявлення громадської думки
    Відомості про органи управління юридичної особи ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ
    Прізвище, ім’я, по батькові, дата обрання (призначення) осіб, які обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, уповноважених представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори та дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи МАЛИК ДМИТРО ВІКТОРОВИЧ — керівник;

МАЛИК ДМИТРО ВІКТОРОВИЧ — підписант
    Дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи – у разі, коли державна реєстрація юридичної особи була проведена після набрання чинності Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» Дата запису: 22.02.2007
    Номер запису: 1 074 102 0000 023515
    Дата державної реєстрації, дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про включення до Єдиного державного реєстру відомостей про юридичну особу – у разі, коли державна реєстрація юридичної особи була проведена до набрання чинності Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців»
    Дата державної реєстрації, дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи, яка утворена в результаті перетворення
    Статус відомостей про юридичну особу відомості не підтверджено
    Назва установчого документа
    Дані про наявність відмітки про те, що юридична особа створюється та діє на підставі модельного статуту
    Дані про відокремлені підрозділи юридичної особи
    Дані про перебування юридичної особи в процесі провадження у справі про банкрутство, санації

Дані про перебування юридичної особи в процесі припинення
    Відомості про строк, визначений засновниками (учасниками) юридичної особи, судом або органом, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, для заявлення кредиторами своїх вимог
    Дата та номер запису про державну реєстрацію припинення юридичної особи, підстава для його внесення
    Дата та номер запису про відміну державної реєстрації припинення юридичної особи, підстава для його внесення
    Дані про юридичних осіб, правонаступником яких є зареєстрована юридична особа
    Дані про юридичних осіб-правонаступників: повне найменування та місцезнаходження юридичних осіб-правонаступників, їх ідентифікаційні коди
    Місцезнаходження реєстраційної справи Відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців Шевченківського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у місті Києві
    Дата та номер запису про взяття та зняття з обліку, назва та ідентифікаційні коди органів статистики, Міндоходів, Пенсійного фонду України, в яких юридична особа перебуває на обліку: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ СТАТИСТИКИ:
    Ідентифікаційний код органу: 21680000;
    Дата взяття на облік: 01.03.2007

ДПI У ШЕВЧЕНКIВСЬКОМУ Р-НI ГУ МIНДОХОДIВ У М.КИЄВI:
    Ідентифікаційний код органу: 38728711;
    Відомості про відомчий реєстр: (дані про взяття на облік як платника податків);
    Дата взяття на облік: 28.02.2007;
    Номер взяття на облік: 28330/29-207

ДПI У ШЕВЧЕНКIВСЬКОМУ Р-НI ГУ Мiндоходiв у м.Києвi:
    Ідентифікаційний код органу: 38728711;
    Відомості про відомчий реєстр: (дані про взяття на облік як платника єдиного внеску);
    Дата взяття на облік: 27.02.2007;
    Номер взяття на облік: 03-44858*
    Дані органів статистики про основний вид економічної діяльності юридичної особи, визначений на підставі даних державних статистичних спостережень відповідно до статистичної методології за підсумками діяльності за рік Код КВЕД 66.22 Діяльність страхових агентів і брокерів
    Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску, клас професійного ризику виробництва платника єдиного внеску за основним видом його економічної діяльності Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску: 03-44858*;
    Дані про клас професійного ризику виробництва платника єдиного внеску за основним видом його економічної діяльності: 5
    Термін, до якого юридична особа перебуває на обліку в органі Міндоходів за місцем попередньої реєстрації, у разі зміни місцезнаходження юридичної особи
    Інформація про здійснення зв’язку з юридичною особою Телефон 1: 2365077

8. 31 марта 2014

@Гость, я теж звичайний гість, до всього ставлюсь підозріло і шукаю в підозрілих коментах якусь суть чи конкретику, чому всі кажуть лохотрон чи брехня…… блін і ніхто не пише чого!!!!!!!!!!!!! :-(((

9. 5 марта 2014

напишіть мені, будь ласка, [email protected] на@Бернард

10. 24 февраля 2014

прочитавши різні відгуки, я неможу зробити певного висновку, хоча і більша частина мене схильна до того, що це хороша фірма. Проте мене цікавить деякі питання:
    -де береться клієнтська база(тобто чи я сам маю шукати людей)
    -і яким чином я надаватиму фінансову консультацію(як і де я маю надавати послуги)

11. 21 февраля 2014

Цей накраща компанія,яку я коли не будь зустрічав.
    Я дякую Богу,що мені випав шанс працювати в цій компанії,я дуже задоволений роботою і тими можливостями які відкриває OVB.
    А те що пишуть про OVB Holding AG,це просто заздрощі і провакація!

OVB Holding AG рулитьь)))

12. 20 февраля 2014

Всі мають право на свою думку, але моя думка позитивна, я думаю, що там можна заробити гроші, але коли ти холодно відносишся до них, треба попросту пройти важкий шлях, важко починати кили не маєш досвіду в цій сфері, але цей період треба пережить і все піде як по маслу.

13. 20 февраля 2014

Був на співбесіді в компанії, пройшов навчання, здав іспит, почав працювати. Робота не важка, можна поєднувати з навчанням на стаціонарі і заробляти додатково до стипендії 2000-3000 грн. Що студент може втратити? Студент може тільки виграти. Я думаю, що до закінчення університету буду заробляти в рази більше своїх викладачів, адже з компанії уходять повні дурні. Все дається безкоштовно і навчають основам бізнесу та фінансової грамотності. Уже через 2 місяці планую відкрити власний офіс і далі розвиватись. А хто ще в роздумах, то думайте швидше, бо ваш поїзд піде…

14. 20 февраля 2014

Працюю в OVB, скажу одне, я захваті від роботи, бачу перспективу на майбутнє.

15. 29 января 2014

Брехня і провокація!!!!!!!!!!@stalker

16. 29 января 2014

Ця людина в танчики на офісі гралася, поки інші працювали на результат!@Гость

17. 29 января 2014

ЯК СТАЛО ВІДОМО, ТІ ХТО ПИШУТЬ НЕГАТИВНІ ВІДГУКИ ОТРИМУЮТЬ ПО 1 ГРН ЗА НЕГАТИВНИЙ ВІДГУК ПРО КОМПАНІЮ ОВБ ЧИ ПРО ЇЇ ПРЕДСТАВНИКІВ. ТАКІ ЛЮДИ ЗАРОБЛЯЮТЬ ПО 30 ГРН В ДЕНЬ І Є НЕВДАХАМИ ПО ЖИТТЮ. ПЛАТЯТЬ ЦІ ГРОШІ НЕНАДІЙНІ ФІНАНСОВІ УСТАНОВИ, У ЯКИХ ОВБ ЗАБИРАЄ КЛІЄНТІВ))))))))))))))))

ПОДУМАЙТЕ, ЧИ ЗАПРОПОНУЮТЬ ЦІ ЛЮДИ ВАМ ЩОСЬ КРАЩЕ?

18. 2 января 2014

Мав справу з Володимиром, тож, на жаль, іноді погоджуюсь з коментарями. на основі власного досвіду зрозумів, що він.. іноді любить прибрехати). Будемо надіятись, що виправиться. Зараз я масово читаю і досі хочу в ОВБ) бо .. бачу там себе. тільки треба пошвидше на радника виходити, щоб бути уже незалежним у структурі. Все буде добре.

19. 28 декабря 2013

Говор попросту шарай і гидота…

20. 15 декабря 2013

@Володимир
    то хай спецслужби і знайдуть)

21. 27 ноября 2013

Мой ответ человеку по имени Rose будет прост: прежде чем учить других экономики выучи ее сама! Я трейдер на ринке Форекс и могу сказать что инфляция уже страшна с 8%. Это плохой показатель для страны. Кроме этого я не являюсь работником этой компании но у меня есть привычка пробивать компанию через нужных мне людей. Это нормальная компания просто не все могут работать в ней. Чтобы зарабатывать деньги нужно иметь холодное отношение к ним. Я тоже говорила что Форекс лохотрон но работаю и мне нравится, потому что у меня холодное отношение к деньгам.

22. 21 ноября 2013

OVB має свої плюси і мінуси, це є мережевий бізнис, тільки замість продуктів побутових вони продають страховки і пропонують різні депозитні програми. Сам є фінансовим консультантом і сам собі укладав договір, тому що справді нічого поганого в тому нема. Але як роботу такий варіант не розглядаю, не сподобалося надзвонювати людям і проводити зустрічі)

23. 6 ноября 2013

бачу зміни))
    Читала відгуки останній раз десь у квітні. всі люди говорили, що це лохотрон. Вирішила, що варто все ж таки відгуки не читати, а працювати. Зараз листопад, думаю, зайду.. почитаю.. і що бачу? більшість «за» компанію. Ех..як добре, що у квітні в мене була голова і в компанії залишилась))

24. 29 октября 2013

OVB — це найкращий момент мого життя. Воно змінило в кращу сторону. Можливо, на початку я дуже погано працював, можливо, зараза у мене не найкращі показники , але відчути внутрішній ріст себе, зрозуміти повноту кар’єрного росту та можливості — це щось унікальне. Те, що змушує працювати мене і в неділю, і цілий тиждень. Великий плюс в тому, що я роблю собі вихідні ,коли того хочу. Я не маю залежності від батьків, хоч іще студент.. Нелегко працювати у нашому світі, коли ти людині надаєш щось хороше, а вона боїться того, бо не вірить. Ми будемо зустрічати таких сотнями, тисячами, напевно, але малими кроками і впевненістю будемо йти до свого. Перші заощадження на якусь річ, більшу, більшу… Машину, Квартиру. Усе це реально для кожної людини.. Зрозумійте це. Ми тратимо роки на навчання, але проблема в тому, що воно не те, що нам потрібно.. Подивіться відео «Новый влзгляд на систему образования»..
    Кожен з нас обирає щось за бажанням. Ви не хочете бути в команді OVB — то ваше право. І це добре, що ви теж маєте свою точку зору. Ви в будь-який момент можете знову до нас прийти, чи працювати, чи за порадою. Вам ніколи не відмовлять. Але, будь ласка, не потрібно з одної презентації, лекції, чи ще чого робити висновки про якусь недостовірність.. махінації або ще що.
    Щиро дякую людям, які мене туди запросили. хоча, якщо чесно, цю роботу я знайшов. мене ніхто не запрошував. Я провів найкращі моменти саме там. Хоч не багато на початку заробив, та дуже добре себе сформував. І Всім цього ж бажаю. Залежність від самого себе — це найкраще. що може бути. Ви стаєте виключно тим, ким хочете бути. І вам обирати, скільки ви хочете заробляти! і як казав Дейл Карнегі.. Не критикуйте, краще промовчіть і зробіть собі висновки. але не критикуйте!!!!
    Успхів усім. (а це виключно моя думка, тому.. можете на неї не зважати ,але..: «OVB — найкраще».

25. 26 октября 2013

Я в ОВБ вже 3 тиждень, сумніви були доки не побачив договору, тепер спокійний. Є питання звертайтеся

26. 16 октября 2013

Гавкають на нас собаки, значить ми йдемо!!!!!!!!!!

Інформація про компанію для людей, котрі хочуть знати більше!

Європейський посередник фінансових послуг №1.
    — Розгалужена мережа продаж.
    — Аналіз ситуації і потреб клієнта, безкоштовний.
    — Індивідуальний, «за міркою шитий», фінансовий план.
    — Всі фінансові продукти під одним дахом.
    — Всі послуги для клієнта від одного постійного «приватного» фінансового менеджера.
    — Сильні і перевірені партнерські компанії (більш ніж 100 років гарантії)
    — Висока якість фінансового та інвестиційного консалтингу.
    — Знання новітніх тенденцій сучасних фінансових ринків.
    — Компанія заснована в 1970 р. і працює в 14 країнах Європи
    — 5.000.000 клієнтів.
    — 43 роки досвіду і успішної діяльності.

27. 15 октября 2013

За допомогою компаній типу OVB, їхні працівники наживаються на людях, отримуючи кошти різними способами. Це просто жахливо!!! Люди, будьласка стережіться таких сумнівних компаній та будьте дуже обережними та уважними, коли вам стараються замилити очі і розповісти як все прекрасно і чудово.

28. 5 октября 2013

Шановні читачі!!! Спецслужби уже заморозили сторінки одного з таких чорних піарщиків під ніком Djalin Дивіться тут – http://vk.com/djalin

Пропоную користувачу під ніком Djalin показати своє справжнє обличчя, а не ховатись за «фейками» на зразок вищевказаного!

Гавкають на нассобаки, значить ми йдемо!!!!!!!!!!

29. 5 октября 2013

Вітаю друзі!!! Є зараз така професія, як чорний піар, коли людям платять гроші, для того, щоб лили бруд на компанію, котра стрімко розвивається і забирає клієнтів в ненадійних фінансових установ, що працюють на території України. Платять по 1 гривні за негативний відгук.
    Уявіть собі, що Ви працюєте в українському банку, котрий ледве тримається на плаву і тут на фінансовий ринок виходить МІЖНАРОДНА ФІНАНСОВА СЛУЖБА OVB, котра представляє інтереси багатьох надійних фінансових установ і вибирає для клієнта найкращі фінансові продукти та фінансові установи. І Ви як директор посійно втрачаєте клієнтів. І для Вас дешевше заплатити за негативні відгуки в сторону OVB, ніж постійно втрачати клієнтів і планові доходи.
    Тому, якщо Ви – адекватна людина, то негативні відгуки про OVB для Вас – маячня!!!

30. 4 октября 2013

Це все НАДУВАЛОВКА, ЗДИРНИЦТВО!!!

31. 29 сентября 2013

Відповідно до Довідки від 29.01.2013 року за № 666 ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна», основним видом діяльності якого є діяльність страхових агентів, брокерів відповідач співпрацювала з ним в якості субагента з 22.01.2009 року по 24.12.2010 року на підставі субагентського договору ЦПХ від 22.01.2009 року (а.с. 46). У відповідності до Довідки ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна» про заробітну плату (дохід) відповідачеві була нарахована в період з 22.01.2009 року по 25.03.2011 року заробітна плата тільки за серпень 2009 року в сумі 402,66 грн. (а.с. 45).

Круто http://pravoscope.com/act-postanova-2a-0770-3700-12-sheshenya-o-m-13-02-2013-spravi-zi-sporiv-z-privodu-realizaci-publichno-po-s

32. 29 сентября 2013

@Сергій Куницький
    Ага — прочитайте топік як саме він поводиться, бреше, хамить, прозказує що я куплений — хай пан вкаже на кого саме я працюю, інакше може отримати судовий позов за наклеп

33. 27 сентября 2013

Вітаю народ. Бачу в кожного свої думки про OVB. Я також колись проходив навчання та співбесіду в цій компанії. Моя думка — це фірма з досить сильною клієнтською бізнесплатформою. Школа по роботі з клієнтами дуже сильна, сильніша ніж попередні з якими я зустрічався. На рахунок вкладів — дуже важко вірити у товар, який не можна потримати в руках. Депозит із складним відсотком це саме такий товар. Маю депозит в одному з банків України — отримую відсотки щомісяця і витрачаю їх на свої потреби, а депозит на 32 роки…. ну звичайно досить довго і особисто мені поки, що неактуально! На рахунок Говора Володимира, я думаю, що він дфлова фінансово-обізнана людина і з клієнтами поводиться виважено та грамотно. Кожен заробляє свої гроші як може, а в нього ось такий бізнес…..

34. 16 сентября 2013

Ги а сторінка не моя — самі реєстрували? »
    Александр Батькович» більшого від вас і не чекав.

ще раз — якщо Ви чесна людина — відпишіть у топіку на форумі а не ведіть себе як гопота http://kutok.biz/viewtopic.php?f=89&t=193

35. 16 сентября 2013

Володимир : Є зараз така професія, як чорний піар, коли людям платять гроші, для того, щоб лили бруд на компанію, котра стрімко розвивається і забирає клієнтів в ненадійних фінансових установ, що працюють на території України. Платять по 1 гривні за негативний відгук.

Лол — цекаю на мої гроші :)

поводите себе як гопник — пане — і чому боїтесь на форумі світитись?

36. 13 сентября 2013

Вы Влда или Ирина Николаевна?)))))палитесь )))думаете не видно что вы пишете с одного ПК)))))гениально!!!@Гость

@Ирина Николаевна

37. 13 сентября 2013

Все мои вопросы исчезли,когда поняла ,что большинство сообщений от одного и того же человека)))))РЕБЯТА ,всё это лохотрон…может это и актуально для Америки и Европы,но в нашей стране это не применимо.Подумайте сами,если вам нужно купить квартиру неужели вы сами не сможете спланировать свой бюджет,найти достойный банк,сделать депозитный вклад с капитализацией и ВСЕ!!!Зачем вам идти туда,где посоветуют вложить в банки с которыми они сотрудничают ,а там они свои условия диктуют!!Нужно быть совсем уж бестолковым что б не суметь найти нормальные способы для оптимизации доходов и покупки квартиры например.То же касается и предпринимателей.А про пенсионеров вообще молчу…ну какая бабуля на улице пойдет куда-то что б ей что-то советовали ??Ну это не для наших людей .Они на такое не ведутся,в итоге студенты-лошары бегают как ужаленные и работают за этих козлов!!!!Фирмы ,которые зарекомендовали себя не берут на работу абы кого.Я бы ещё пошла туда работать ,если была бы стабильная зарплата хотя бы 1000 грн и процент от заключенных договоров.А так это просто использование чужого труда .

38. 13 сентября 2013

Олег,у меня к Вам вопрос.Я сегодня была на собеседовании.И меня вот что озадачило:во-первых,где я сама буду искать клиентов?на улице что ли???,во-вторых..насколько я знаю большинство наших пенсионеров очень не доверчивы и наврятли пойдут в консалтинговую фирму за финансовым советом.Если быть честной ,то впечатление у меня сложилась ,что это какой-то развод или пирамида.Хотелось получить ответы на мои вопросы.Возможно я ошибаюсь…@Олег

39. 8 сентября 2013

Супер компания , которая помогает молодежи без капиталовложений развивать свой бизнес, построить фирму на долгие годы и возможно для всей семьи!
    Так же Вы получите такое количество знаний в сфере страхования, финансирования, а так же научитесь менеджменту, какое не получите ни в одном институте!!!! Систему образования создали немцы , и научили по ней сотни успешных консультантов, менеджеров и директоров во всей Европе, конкретнее в 14 странах средней и западной Европы!
    А сейчас европейцы пришли к Вам в Украину и пытаются научить Вас ФИНАНСОВОЙ ГРАМОТНОСТИ, а не обсуждать, почему Вас приняли в кафе, а не в офисе. Ваши дети или сверстники едут учиться за границу учиться за бешеные деньги! Это престижно! Почему же Вы вместо благодарности хаете людей, которые несут Вам знания Бесплатно!!!!
    Да , на счет работы в банке или страховой компании. Там Вы работник, работаете на хозяина банка, страховой компании за зарплату. У нас, выполняя ту же работу, Вы работаете на себя, как предприниматель. Только в банке Вы просидите с 9:00 до 17:00 и не знаете придет ли к Вам клиент или нет. Независимый консультант планирует свой рабочий день сам. И зависит только от себя. Во сколько встанет, придет в офис, сколько встреч напланирует, столько и
    заработает. А если Вы встретить каких то непрофессионалов, так к сожалению они попадаются на нашем пути и в больницах, и в банках, магазинах, в ресторанах . Увы!фирма здесь не причем!

40. 24 августа 2013

Тому, якщо Ви — адекватна людина, то негативні відгуки про OVB для Вас — маячня!!!
    Спецслужби уже заморозили сторінки одного з таких чорних піарщиків під ніком Djalin Дивіться тут — http://vk.com/djalin

41. 20 августа 2013

Юра :
    А чого добився ти?????!!!!!

А я добився того що пан говор пише з під ніку Юра :), пише блатним жаргоном й намагається себе розхївалити. Чомусь в топіку «спеціалісти» зливають воду за милу душу.

42. 20 августа 2013

Юра : @Djalin
    Але Вас Говор Володимир Степанович опустив!!!!!!
    Мені смішно з людей, котрі не змогли добитись успіху в ОВБ через свою тупість і впертість, а зараз звинувачують в своїх невдачах компанію ОВБ та людей, що з нею співпрацюють.
    Говор заробляє в ОВБ реальні гроші, допомагає клієнтам вирішувати фінансові питання, навчає нових співробітників у різних містах України, їздить закордон за рахунок компанії на навчання та відпочинок.
    А чого добився ти?????!!!!!

не раджу використовувати «спеціалістав » блатну термінологію — палитесь — а щодо опустив? — де? Ви читали топік?

43. 15 августа 2013

Я в ОВБ 8 місяців зарплата покищо 1000 але лише тому що я займаюся дітьми роботі приділяю мало часу.Хоча на роботу йду з задоволенням спілкуюсь зрізними цікавими людьми деякими навіть захоплююсь їхнім життям.За цей час моєї роботи змінилась я відносини в моїй сімї вкращий бік.Особисто я задоволена і впевнена щоздатна і набільше.Всім бажаю знайти те що шукаєте і не зупинятися .Хай щастить

44. 6 августа 2013

Я почала підозріло дивитися на цю компанію, вже після першого заняття. Перш ніж дозволяти вести семінари їм треба вивчити основи економіки. Як можна говорити, що гіперінфляція починається з 10%. Вам має бути соромно за такі речі!

45. 5 августа 2013

@Djalin
    Але Вас Говор Володимир Степанович опустив!!!!!!

46. 4 августа 2013

Дуже цікаво розповів представник цієї компанії про те як платять — далі цитую:
    І саме головне, щоб уникнути спекуляцій зі сторони клієнта, чи надання неякісних послуг клієнту, комісія виплачується частинами інтервалом мінімум 1 рік.

Тобто клієнтам вони не довіряють, а платню «затримують» — деталі

47. 4 июля 2013

@Ира
    О так я знаю цю людину — дуже неврівноважений тип

48. 2 июля 2013

Руслан, у Вас достаточно много ошибок в сообщении! Необходимо задуматься, что полезного мы можем почерпнуть от человека с таким уровнем грамотности? Правда я могу заблуждаться, возможно финансовая область более простая наука…

49. 29 июня 2013

Привіт всім!
    Прийшов працювати в ОВБ в 2010 році, студентом 4 курсу. 3 рази проходив навчання, поки все зрозумів. Приходив на співбесіду ще на 3 курсі в 2009 році, але спочатку подумав, що не зможу поєднувати з навчанням і все буде набагато складніше, як розповідають. Зараз, відверто кажучи, жалію, що втратив півроку.
    Працюю в компанії вже 3 роки, маю офіси в 3-х обласних центрах України, з доходами все добре. На моєму шляху траплялися різні люди, і хороші і погані. 80% з них хотіли заробити мільйон за 1 рік. Але ОВБ, то не лохотрон, де можна за рік заробити мільйон і вони розчаровані уходили шукати лохотрон. А зараз пишуть тут у відгуках всякі гадості на ОВБ.
    Доходи в ОВБ є, кар»єра є, пенсійне забезпечення є, навчання є, відпочинки за рахунок компанії є і задоволення від роботи також є. Що ще потрібно?!

50. 25 июня 2013

Всім привіт….порадим мені страхувати і накопичувати свої доходи мій добрий друг.Перший раз я з ним зустрівся і обговорювали найбільштипові запитання…Через декілька днів він подзвонив до мене і сказав, що хоче зі мноюзустрітись щоб продовжити розмову..Мали зустрітись в офісі ОВБ, але в них змінились плани*офіс був занятий* і пішли в найближче кафе…Разом з ним був вже його *шеф* який вміло використовуючи психологію спілкування доводив мені, що без вкладів коштів у ОВБ я буду приречений на бідність…..коли я задав питання *як скоро я зможу підписати договір?*, то мені відповіли що найкраще підписувати *на свіжу голову, поки нічого не зубув*…скажу відверто, слухаючи його розповідь дуже йому повірив і був готовий одразу туди вступати і на все погоджуватись….але прийшовши додому потрохи інтузіазм зменшився і почав думати тверезо і логічно…..шкода друга, його реально завербували…він має хорошу економічну освіту……але навіть думати не хоче про роботу в банку чи будь-якому підприємстві…мовляв, що не хоче працювати за 1500грн в місяць..понаобіціли *золоті гори* в ОВБ…

1. 19 мая 2015

Всім привіт. Мене звати Тарас Радзівіл, я радник в компанії ОВБ Алфінанц Україна.

Випадково зайшовши на сайт відгуків про компанію ОВБ я вирішив проаналізувати, що ж пишуть про мою
    компанію в інтернеті. Чесно кажучи, я просто отетерів: скільки всякого брєду пишуть люди про те,
    в чому вони тупо не розбираються (90% всіх коментарів — банально «лохотрон», «кидалово», «я не повівся», «секта», «мене не затягнули і т.д.» без будь-яких пояснень). Це навіть коментувати не буду. Проте, є з 10% адекватних питань і коментарі, на які я б хотів відповісти. В цьому пості я якраз і дам відповідь на ці питання.

Отож…

ПРО КОМПАНІЮ.
    1. Компанія ОВБ НЕ Є СТРАХОВОЮ ЧИ БАНКІВСЬКОЮ установою. Крапка.
    2. Компанія OVB Vermogensberatung A.G. та ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна» — це та ж сама компанія (друга — назва в Україні):
    — головний сайт ходингу: http://www.ovb.eu/
    — сайт української філії: http://www.ovb.ua/
    3. Компанія ОВБ займається організацією роботи незалежних фінансових консультантів, які працюють під її брендом (реєстрація, навчання, нарахування доходу, сплата податків, удосконалення роботи). Будь-яка особа може відкрити свою фірму (бізнес), організовуючи це все сама, а може спрощено під брендом ОВБ.
    4. Компанія ОВБ НЕ БЕРЕ жодних платежів за будь-що: навчання, консультації, плани, страховки і т.д. Знову крапка.
    5. Виходячи з того, що компанія зареєстрована в Німеччині і успішно працює вже понад 45 років, можна взяти як факт і розслабитися — ЦЕ НЕ ЛОХОТРОН. І не ФІНАНСОВА ПІРАМІДА. Такі компанії би просто не працювати в Західній Європі. Тому розслабтеся і дайте собі спокій.
    6. Якщо Вам мало попереднього пункту, то в 2006 році компанія вийшла на Франкфуртську фондову біржу. А це означає, що перед цим вона пройшла дуже і дуже ретельну перевірку аудиторськими організаціями і отримали від них добро (чи вам зі свого стільчика видніше?)
    7. Компанія ОВБ сплачує всі податки до кожної копійки. В немає і ніколи не було жодних зарплат в конвертах і т.д. А як щодо тої компанії, в якій Ви зараз працюєте/працювали раніше? ;)
    8. І найважливіше! Кар’єрний план компанії приближений до мережевого маркетингу. А це означає, що робота в ОВБ — це не робота (зі ставкою, соцпакетом, графіком), а участь в мережевій компанії. Що таке мережева компанія і її переваги розписувати не буду, топік не про це. Лише скажу, що цей вид бізнесу рекомендують фактично всі великі бізнесмени світу. Якщо Ви чогось не розумієте, ніхто Вам не винен — учите матчасть. А також читайте Трампа, Шефера, Кійосакі, Рона, Дорнана, Максвелла і т.д.

РЕЗЮМЕ.
    Для тих, хто «зрозумів», що це лохотрон. Ідіть далі на свою роботу — готуйте надалі свого босса і збирайте крошки з його стола, поки він з новою коханкою поїде на чергову Панаму.
    Для тих, хто сумнівається: Ви маєте справу з солідною європейською компанією з хорошими традиціями. Не потрібно їхати в Європу, Ви можете і в Україні працювати в міжнародній компанії (правильно сказати: співпрацювати з нею).

ПРО КОНСУЛЬТАНТІВ.
    1. В будь-якій співпраці Ви маєте справу в першу чергу З ЛЮДЬМИ. Скажіть: чи існують на цьому світі погані лікарі? Непрофесійні, хамовині, непривітні, корупційні? Якщо Вас погано полікує лікар, скажіть, Ви будете казати і писати, що всі лікарі погані і більше ніколи не будете лікуватися у лікаря і нікому не радите?
    2. Проблема в тому, що в Україні наразі не ліцензується діяльність фінансового радника. Тобто після мінімальної підготовки фактично будь-хто може спілкуватися з людьми щодо фінансової грамотності. Звичайно, що це погано, бо попадаються різні люди і компанія не завжди може вчасно прореагувати. Але тут скоріше питання не до компанії, а до держави щодо того, коли вона введе якісні і чіткі правила гри? Приклад: якщо ви купили ковбасу, а вона неякісна, що ви зробите на наступний раз? Ви купите іншу, правда? Те ж саме з консультантом: не подобається один — знайдіть іншого, який буде Вам подобатись.
    3. Не всі консультанти виглядають професіоналами, бо вони теж вчаться і колись починали. Немає ВУЗів, де навчають фінансових консультантів. Ми вчимося самі. І це потрібно розуміти.
    4. Мудаки є в будь-якій сфері. І галузь фінансового порадництва не виняток.

РЕЗЮМЕ.
    Максимально прискіпливо розглядайте свого консультанта/менеджера: наскільки він професійний, наскільки він чесний, наскільки він викликає довіру. Так, якби ви вибирали лікаря, який Вам буде робити операцію. Ви ж добре перед тим подумаєте, правда? Працюйте з тими людьми, з якими Вам добре. І буде Вам щастя.

ПРО ПАРТНЕРСЬКІ КОМПАНІЇ.
    1. На відміну від більшості брокерських компаній, які просувають один продукт однієї компанії, ОВБ працює в спектрі Олфінанс, що означає — всі фінанси. Звичайно, що олфінанс в Україні наразі грубо сказано, але перелік послуг поступово збільшується і вже наразі є що запропонувати практично для кожного. Зрештою, зважаючи на рівень фінансової грамотності більшості українців — великий перелік фінансових продуктів їм протипоказаний.
    2. ОВБ холдинг дуже прискіпливо вибирає партнерів в кожній країні. Наприклад: нашими партнерами є установи віком понад 50 років та найвищими рейтингами згідно рейтингів міжнародних рейтингових агенств (Fitch, Moody’s, S&P і т.д.).
    3. Партнери компанії є лідерами в своїх галузях по Європі та світі. Якщо хтось не зрозумів, напишу ще раз: ПАРТНЕРИ Є ЛІДЕРАМИ В СВОЇХ ГАЛУЗЯХ В ЄВРОПІ ТА СВІТІ.
    4. Вкладаєте свої гроші Ви саме в компанії-партнери, а не в ОВБ. ОВБ — лише посередник.
    5. Білл Гейтс є клієнтом однієї з компаній, які Ви тут дружно обсирали. Вітаю Вас, Ви розкусили лохотрон, а Білл Гейст — ні. Він, напевно, необізнаний лох!

РЕЗЮМЕ.
    Одна з вигод співпраці з компанією — це наявність в компанії аналітичного центру, який займається постійним моніторингом фінансового ринку. Іншими словами, він тримає руку на пульсі компаній-партнерів. Чи, можливо, краще читати газету «Вєсті» і дивитись канал «Інтер»?

ПРОДУКТИ.
    Не буду зупинятись на всіх продуктах, скажу лише про той, по якому найбільше дискусій — страхування життя.
    1. Таким продуктом як страхування життя користуються люди ЗІ СВОГО СВІТУ. У всіх розвинених країнах є такий продукт. І ним користується більшість людей! Сто мільйонів американців користуються страхуванням життя!!! Вони що всі ідіоти? Чи їх теж «розвели як котят» лохотронщики?
    2. Договори страхування життя в Україні є ПЕРЕВЕДЕНИМИ КОПІЯМИ договорів у всіх інших країнах (але підігнаними під законодавство України).
    3. Страхування життя — це єдиний продукт фінансового захисту сім’ї. Альтернативного продукту поки що не придумали.
    4. Народ! Та йоханий бабай!!! Візьміть договір, роздрукуйте його, уважно перечитайте, якщо треба — занесіть до юриста, випишіть всі запитання, отримайте на них достеменну відповідь, ще 100 разів подумайте і тоді приймайте рішення: треба вам це чи ні. Вас ніхто не «розведе», якщо ви не «розведетеся». І не кажіть потім дибільних фраз типу «я захотів через пів року забрати свої гроші, а мінінівіддают».

РЕЗЮМЕ.
    Страхуванням життя користуються у Польщі. Страхуванням життя користуються у Австрії. Страхуванням життя користуються у Голландії. І в Німеччині ним користуються. А також у Сингапурі. І в Японії теж. І, дивина, в Ізраїлі, Австралії, Єгипті та Іспанії. Я навіть не знаю, де його немає. Можливо в КНДР, не знаю. Можливо, в Гондурасі. Ну ми ж рівняємось не на них, правда?

ЗАГАЛЬНЕ РЕЗЮМЕ.
    Шановні друзі. Рівень фінансової грамотності більшості українців не на висоті. І це правда. Але це не проблема для тих, хто хоче знати більше і розвиватися. Проблема з тими, хто нічого не знаючи думає, що знає все. І їх скоробило від цього посту. Не переживайте, дайте собі спокій і живіть у своєму світі 2х2 і надалі. Тільки в ньому Вам нічого не загрожує і ніхто Вас не обманить.

А я тішуся, що все більше людей починає задумуватися про своє майбутнє та про шляхи досягнення своїх цілей. Цих людей стає все більше і більше. Дивно, я їх «розводжу, розводжу, розводжу», а їх все йдуть і йдуть. Ще й друзів приводять. Дивина. :))

Дякую Вам друзі за довіру.

Все буде добре.

З повагою, Тарас Радзівіл.

2. 27 февраля 2013

Заходила полгода назад. Сегодня заглянула – ничего не изменилось. Лентяи и бездари вопят вовсю, что надо идти и работать на государство. И, ну, его нафиг, бизнес, который зависит лично от тебя!!!

О, ще один брехунець вмикнули!
    Можна декілька цитат, де «вопят вовсю», що потрібно йти працювати на державу? Чи консультанти ОВБ не звикли відповідати за свої слова?
    Наприклад я за те, щоб працювати на себе…а не на десяток начальників, які стоять над тобою.

Зачем тебе нужно всё это словоблудие? Чего ты в бутылку лезешь? Текст твой построен элементарно : сначало оскорбление ( в уменьшительно — унизительной форме),далее следует втягивание в конфликт ( вопрос с конкретизацией на вырванное из текста выражение), а потом переход на мою личность ( делая обобщение с компанией, к которой лично ты имеешь негативное отношение). Ну и заканчиваешь всю эту профонацию собой хорошим и лояльным. Полный дегенерат. Знаем мы ваше племя.Пока-пока.Есть люди живущие с уважением к себе и окружающим — они мне и интересны. А ты ищи себе подобных и общайтесь в своём кругу.

Аккаунт-менеджер 1
Генеральный директор 1
Стажер 1

Добавьте зарплату в компании OVB Allfinanz

Добавить отзыв о работодателе OVB Allfinanz

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании OVB Allfinanz?