OVB Allfinanz

OVB Allfinanz

ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна», незалежне консультування з питань накопичення та захисту майна, пенсійного забезпечення та інвестицій.

Отзывы о работе в OVB Allfinanz, зарплаты

1. 9 февраля 2021

Це про якого співробітника мова цікаво ?

2. 9 февраля 2021

При зайнятості 2 години на день від 5000 грн. Все залежить від Вас більше працюєте гарно навчаєтесь- більше заробляєте?

3. 11 января 2021

Цікаво!!! А скільки можна заробити в місяць у цій компанії?

4. 1 сентября 2020

@Татьяна, прізвище будь-ласка. Там сотні людей.

5. 18 июня 2020

Бывший сотрудник :
    Да действительно это настоящий лохотрон и пирамида. Люди не ведитесь, потратите только время и деньги и обманите знакомых людей. Лучше не связываться с этой компанией, аферисты первоклассные.

Як то кажуть, без коментарів.

Нуль аргументів, нуль доказів, нуль інформативності.

Прийшов, обгадив і пішов.

6. 16 июня 2020

7. 22 мая 2020

Александр финансовый консультант — это Афирист. Разводит на деньги. Будьте осторожны, не доверяйте этому человеку, на вид порядочный, но это только на вид. Всё его лекции не совпадают с его действиями, сам весь в долгах, на него заведено уголовные дела по статье 190 кр. Кодекса о мошенничестве.

8. 23 апреля 2020

.Жена стала консультантом овб, она работает в сфере финансов и так сказать ищет себя. Я стал участником компании так как она подарила мне на д.р пенсионный полис с первым взносом, хорошо-то плохо я не знаю, знаю одно мозг промывать эта компания может! Вместо того чтоб помочь финансово семье она ездит на семинары, на одном из коих присутствовал лично. Что представляет собой семинар. Расскажу как было. Ехать нужно было далеко на несколько дней, соответственно я стал в позу! …короче встретил нас автобус отвёз в отель ,персонал в основном молодые парни до 35 лет все красивые,довольные. В отеле долго нас не могли разместить они ушли на семинар после завтрака я пошёл гулять по окрестностям. Так и продолжалось потом обед и снова семинар потом ужин иснова семинар. Потом вечерний банкет с шашлыком бухлом и дискотекой! Хвалили лучших вручали подарки …свитера с логотипами овб лучшим из лучших! Остальным так сяк. Жене дали бутылку шампанского, грамоту и значок овб. Был ведущий напоминал проповедника на сцене призывающего к всевышниму раздавал комплименты одним словом алмазная пыль в глаза! Всё блестит всё красиво и т.д. мы ушли а ребята остались ещё выпить чего по крепче! Было несколько мужчин на дорогих авто в попойке не участвовали. Утром завтрак ,еда я понял за Счёт отеля ,бесплатно но за номер жена денег давала. Опять завтрак и опять семинар. И тут я психанул! Нас выселили в11 а эта история должна длиться до 14 00 у нас поезд в 1500 ехать хрен знает куда. В общем мы уехали раньше. Поездка мне обошлась в 7000 и жена там ещё за что-то платила. Теперь она постоянно рвётся на семинары говорит что я ничего не понимаю а она хочет общаться с единомышленниками. А меня бесит что я тяну семью а она хочет дозу алмазной пыли в глаза! Теперь у нас скандалы и я уже думал о разводе. Потому-что отпускать её на такие семинары я не хочу но и не хочу чтоб она упрекала меня что не даю ей развиваться. Такая история. Надеюсь кому-то это поможет принять правильное решение. Дорогу проживание оплачиваете вы

Уважаемый, я тоже была на том же летнем семинаре. Разложу по полочкам: 1. Вы не сотрудник и соответственно Вас никто туда не приглашал — Вы ехали за свои деньги а для жены это стоило 500грн максимум. Дорога — да! За свой счет, но от главного вокзала для приезжих есть трансфер и Ваш поезд был раньше чем закончили официальную часть. За полис скажите ей спасибо, она Вас «умного» бережёт и любит. Если вы ее не поддерживаете — не мешайте и успокойтесь. Плохого ничего они не советуют и не действуют аж так зомбирующе как Вы описали — вы еще не слышали других страховых посредников. Так что радуйтесь, что жена нашла свою нишу и поддержите ее, из неё сделают финансового специалиста и она не только полисы будет продавать, а и разбираться во всех банках и инвесткомпаниях и т.д. потом скажете спасибо и будете гордиться, когда она Вас повезёт на бал (совсем бесплатно) в Германию. Удачи.

9. 23 апреля 2020

@Колишній співробітник, Ти що єб***, ти хоть розумієш що ти пишеш, як можна викачувати гроші через страхові компанії?

10. 7 февраля 2020

@Гость, Ви описали компанію Старлайф, їздили в Львів, в готель «Експрес» до OVB це немає не якого відношення.

11. 22 ноября 2019

Олег :
    АЛЕКСАНДР ЧЕДРИК МОШЕННИК! Будьте осторожны!!! Разводит на деньги

Олександра Чедрика дуже добре знаю особисто. Також дуже добре знають його сотні, а швидше навіть тисячі людей. Експерт у сфері фінансової грамоти, професійний тренер по Кеш Фло, місцевий координатор (директор) в ОВБ, гарний сім’янин і взагалі чудова людина. Враховуючи те, скільки він працює і як, подібні вислови щодо нього взагалі далекі від правди. Можу лише припустити, що комусь Саша перейшов дорогу… Нічого. Брехня по відношенню до порядних людей обов’язково повернеться бумерангом до самого брехуна…

12. 22 ноября 2019

Всім доброго часу доби! Оскільки за півтора року (з часу останнього мого допису) з’явилося менше 10 відгуків і з них лише кілька негативних, це вже радує.
    _
    В 2011 році, коли я починав дану діяльність, мені здавалося, що тема фінансової грамоти важлива для кожної людини. Здавалося, що такими послугами, які надаються фахівцями ОВБ, з радістю будуть користуватися більшість людей. Я сам захопився темою фінансової грамоти і фінансових продуктів. Я думав що буду зростати по кар’єрі швидкими темпами, адже це потрібно всім…
    Але я помилявся.
    _
    В чому я помилявся? В тому, що:
    _
    1) не багато людей готові щось робити для зміни своєї поточної ситуації. Більшість живе за принципом реклами «живи сьогодні – не відкладай життя на потім». Це чудові люди. І в багатьох все легко по життю вдається. Але для більшості людей відсутність заощаджень та резерву вилазить боком при будь-якому форс мажорі (втрата роботи, або зниження доходів, тяжка хвороба, ДТП і т.п.). Питання лише часу.
    _
    2) всі знають про шкоду алкоголю та цигарок, але ж то не заважає багатьом випивати і палити… Так само і про фінансову грамоту, про захист, про наявність резерву, про стратегічне планування, про накопичення, про убезпечення (страхування) і т.п. Всі погоджуються, що це важливо і потрібно, але коштів зайвих нема, а хочеться жити зараз… Тому краще я поїду за тисячу доларів на відпочинок і скину фотки у ФБ, але 200 доларів для свого майбутнього і майбутнього своїх дітей у мене нема…
    _
    3) багато людей хочуть розпочати власну справу. Збирають гроші багато років, або навіть позичають (що дуже жахливо для першої спроби) і … відкривають десяте в кварталі кафе, піцерію, або магазинчик продуктів. І потім після 3-6 місяців «мінусів» закриваються з виглядом жертви і більш ніколи нічого не пробують. Друзі, зараз дуже багато стартапів в традиційному бізнесі, і лише 1% стає вдалим…
    _
    Я ж думав, що люди, які хочуть спробувати себе у власній справі, з ОВБ зроблять то з мінімальними ризиками (тут ризикуєш лише своїм часом потраченим на навчання) без суттєвих грошових вкладень (максимум оплата проїзду та проживання на семінари). Кому сподобається і матиме (або здобуде) навички організатора, управлінця, лідера, той побудує кар’єру, яку не надасть 95% традиційного бізнесу.
    _
    Якщо ж не получиться, то в будь-якому разі людина отримає освіту і досвід, яку не надають в жодному ВУЗі, і яка буде корисною на все життя.
    Я помилявся…
    _
    Більшість людей досі вважає, що для відкриття власної справи потрібні лише гроші та бажання розбагатіти…. Мало хто готовий пахати 3-5-10 років, щоб мати справу на все життя…
    _
    4) ще в придачу кожен знає, що гроші потрібно інвестувати і при цьому диверсифікувати інвестиції, але чомусь більшість з тих хто має гроші зараз крім інвестицій в нерухомість нічого не сприймають. І мало хто задумується, що будівельна бульбашка в певний час лопне. Багато будівництв залишиться недобудованими. Також багато житла буде простоювати, а орендні ставки впадуть (закон попиту та пропозиції ніхто не відміняв).
    _
    Цей список можна продовжувати…
    _
    Признаю, що лише останні кілька років я на співбесідах став говорити потенційним кандидатам на співпрацю з ОВБ більше суворої правди. Став говорити, що це така ж само тяжка праця як вести будь який бізнес, як і вивчитися у ВУЗі та будувати кар’єру в будь-якому напрямку. Тут так само треба «засучити рукава і пахати». Вибачте, в 2011 році, я багато чого сам не розумів, а іноземці, у яких ми з колегами навчалися, також не могли знати про нашу українську ментальність, а іноді просто «дурість».
    _
    Своїх колег «по цеху» я вчу не впарювати, не продавати, а будувати стосунки на багато років зі своїми співрозмовниками. Спершу дізнаватися що вони хочуть, і лише потім шукати способи як того краще досягнути застосовуючи фінансову грамоту.
    =============================
    На завершення допису зроблю кілька коментарів щодо попередніх негативних відгуків:
    _
    1) Не правда, що заробляє лише верхівка ОВБ. Уважно подивіться договір про співпрацю і ви побачите, що той хто працює з клієнтом САМОСТІЙНО, той ЗАВЖДИ заробляє більше за укладені угоди. Особливість в тому, що на початку більшість роботи проводить більш досвідчений колега, а початківець ОВБ сидить поруч і навчається. При таких обставинах і комісія у початківця не висока. Я вважаю це найбільш справедливою оплатою праці.
    _
    2) За весь час співпраці з ОВБ мною проведено близько 500 ознайомчих бесід. З них проведено близько 300 консультацій. З них близько 100 сімей скористалися послугами, а третина з них вирішують більшість своїх фінансових питань порадившись зі мною і за моєї підтримки. Візьміть будь-яку сферу бізнесу і ви побачите, що це нормальний показник.
    _
    Я щасливий тому, що серед моїх клієнтів ЛОХи відсутні. Це класні люди. Багато підприємців та бізнесменів, котрі вміють заробляти і рахувати свої гроші. З усіма ми в дружніх стосунках. Хто не вірить – просто перевірте. Я відкритий до спілкування :)
    _
    А от якщо хтось інший не зміг навіть 5 бесід адекватно провести, то звичайно легше сказати, що ОВБ – це лохотрон…
    _
    Скажіть чесно, а Ви самі хотіли б мати сімейного фінансового радника НЕВДАХУ? Хто сам толком не розібрався в предметі консультації і хоче лише на Вас заробити?
    _
    3) Мені прикро, що «гість від 26.09.2019» потрапив на навчальний семінар ОВБ не бажаючи того. Тому й шукав він у всьому підвох, і прийняв багато речей як «алмазний пил». Прикро, що його дружина хотіла зробити добре, а вийшло «як завжди».
    _
    Багатьом людям буде здаватися дивним, але дійсно більшість сімейних фінансових радників бажають людям добра. Бажають, щоб люди досягали свої цілі, мали впевненість у завтрашньому дні, жили без боргів… Жили трохи щасливіше в наш непростий час.
    =========================
    Для багатьох – ми ОВБшники — СЕКТА )))
    Хай так буде…
    — Просто ми віримо в людей більше, ніж вони вірять в себе.
    — Ми створюємо середовище, де люди реалізовують свої мрії та цілі.
    — Ми діємо так, аби люди після знайомства з нами мали вищий рівень життя, ніж до того.
    _
    Інколи до нас попадають «зальотні» не наші… Але з нами їм не комфортно і вони, так само швидко як і прийшли, ідуть геть. Вірю, що в інших напрямках вони себе більше реалізують і будуть більш корисними суспільству ніж в ОВБ. Це нормально. Кожен повинен займатися своєю справою.
    _
    Завжди радий спілкуванню з порядними чесними людьми. Також готовий до конструктивної дискусії і з власного досвіду розповім як все виглядає «зсередини». Кому цікаво легко мене знайдете.
    З найкращими побажаннями, Андрій Середа

13. 17 ноября 2019

АЛЕКСАНДР ЧЕДРИК МОШЕННИК! Будьте осторожны!!! Разводит на деньги

14. 26 сентября 2019

15. 25 ноября 2018

Будь ласка назвіть фірму і маркетингову назву продукта та вкажіть умови невиплати ?

16. 25 ноября 2018

Компанія зареєстрована в 14 країнах Європи. Є відповідні документи, хто володіє іноземною мовою — OVB.eu.
    Компанія має офіційного листа від Верховної Ради України з рекомендацією проводити уроки фінансової грамотності для студентів в ВНЗ.
    Податкова повертає клієнтам ОВБ податки за те, що вони користуються продуктами, які рекомендує компанія. Цього року почали співпрацю з OTP пенсіон — недержавним пенсійним фондом і активно підтримують розвиток реформ в Україні.
    Шкода, що сайт анонімний, бо більшість негативних відгуків проплачена конкурентами і про це всім відомо. Адже ніхто б себе не позорив з нормальних людей такими дивними коментарями, адже це показує низький рівень інтелекту та неосвідченість. Відносно мережевого маркетингу — так по МЛМ захищають докторські та кандидатські дисертації в міжнародних університетах. Тому не зважаючи на всі перешкоди — бізнес активно розвивається і отримує державну підтримку, адже Україна взяла напрямок на Євросоюз тому й цінності ми впроваджуємо відповідні. Дякуємо всім хто пише коментарі, бо цим ви тільки розпалюєте інтерес людей до нашої компанії. Однак розумна і освічена людина може перевірити інформацію про компанію та її статутний капітал (наприклад на сайті Міністерства Юстицій в відкритій базі).
    Компанія з досвідом роботи 48 років на ринку не потребує нікому нічого доводити, і точно обіграє невеличкі локальні проекти, які пробують працювати в цій ніші, але на жаль — лише псують своєю присутністю якість послуги не надаючи клієнту вибору продукта і не надаючи йому найважливіше — супровід і сервіс.
    Тому дискусія дуже емоційна — але будь ласка керуйтеся фактами, адже людина, яка поважає себе та інших, за свої слова відповідає.

17. 24 ноября 2018

В яку Страхову компанію Ви вклали гроші ?

18. 16 ноября 2018

@Колишній співробітник, 10 років назад зробила вклад на дуже велику суму через цю фірму як посередника, минулого року мала отримати виплату, а страхова просто зникла! Ні людей, ні грошей, ні жодної підтримки від овб, які виступали гарантом в таких випадках! Усі мої повідомлення до них просто ігнорувались і залишились без відповіді. Дуже шкода, що я свого часу туди звернулась. Втратила дуже велику суму грошей

19. 12 октября 2018

@Юрій,
    При слові посередник — думка зразу, що на мені заробляють.
    Але питання — якщо ціна та сама, якщо я піду напряму, + мене вгостять кавою, я не чекаю в чергах, бо мені наперед підготували, мені все розяснили, якщо щось стається я маю до кого задзвонити, мене консультують по різних питаннях: і по банках, і по страхових, і інвестуванню, і по відшкодуванню, + я за це не плачу — то що не так, чому,Юрій, не задоволений?

Відпоповідь проста — Юрій не розуміє звідки беруть гроші в посередників.
    А таємниця ось в чому — для того, щоб Ви стали клієнтом банку,чи страхової, чи інвестиційної компанії — то ця установа має витрати на рекламу, на оренду офісів, на зарплати працівників і ще сотні інших витрат.
    Якщо працює посередник — то фінустанова отримує «чистого клієнта з конкретним бажанням», не витративши наперед ні 1 грн., тому і готова за це платити кошти, оскільки зекономила.
    Таким чином і клієнту добре, бо має підтримку, добре установі, бо отримала клієнта без витрат наперед.
    Найбільш невигідна ситуація в посередника — бо він отримає кошти тільки тоді, коли обидва — клієнт і установа будуть задоволенні — клієнт отримає послугу,а установа клієнта

Тому, друзі, спред тим, як писати «бред» трохи розбирайтеся в питаннях

20. 8 октября 2018

Як на мене розвод ставлю себе на місце кліента і виникае перше питання чому я маю це робити через посередників що до вибору банку чи страхування

21. 28 июня 2018

Колишній співробітник :
    Розкажу вам всю правду про цей РОЗВОД!!!!
    Німці відкрили філію своєї секти в Україні, щоб викачувати гроші з довірливих українців, що приходять в ту компанію, щоб заробити грошей, а їх змушують вкладати гроші в страховки щоб там працювати, бо від того залежить зарплата співробітника! Скільки знайшов наївних ЛОХІВ — так і заробив!
    Ваша робота буде заключались в тому щоб шукати клієнтів на страховки — скільки продасте, то Вам ще того не заплатять, а розділять на 10 дармоїдів, що типу ваші керівники… А вам лишиться — що з носа спаде! Друзі на вас будуть плюватися, через те чим ви займаєтесь! Не вірте що вам будуть розказувати про перспективи! Все що вас чекає — це шукати лохів серед близьких і рідних і впарювати їм страховки!
    А попередні відгуки написали 2 задроти, що вже по 7 років там роблять, а ще й 10000 грн не заробили!!!
    Люди, не ведіться на цю ПІРАМІДУ, а починайте свій бізнес, де у вас немає керівника, що на вас паразитує!
    ОВБ Алфінанц Україна — розвод, піраміда, секта, група додіків!

Явно що це не колишній співробітник, можливо FT1)))? а просто особа котра не може толком займатись нічим. Все що Вам розповідають на співбесідах — правда. Друге питання скільки часу потрібно людині щоб потрапити в число людей з доходом більше 50 тис. на міс. комусь 7, комусь 10 років. А на рахунок сказаного про піраміди, напишу наступне: жодної ознаки фін. піраміди в компанії OVB немає, які саме це ознаки, писати немає часу, кого цікавить нехай шукає.

22. 18 июня 2018

@Колишній співробітник, мій власний бізнес де я сам керивнік Weltrade.com.

23. 2 июня 2018

Розкажу вам всю правду про цей РОЗВОД!!!!
    ОВБ Алфінанц Україна — розвод, піраміда, секта, група додіків!

24. 6 марта 2018

Привіт! Я безмежно радий тому, що:
    — в 2011 році познайомився з ОВБ і здобув величезний досвід як в управління особистими фінансами, так і в професійному плані;
    — супроводжую як сімейний фінансовий радник понад 100 сімей по всій Україні і сприяю покращенню їх фінансового добробуту;
    — маю змогу ділитися досвідом з колегами — командою однодумців;
    — будую чесний, перспективний бізнес, який користується попитом і набрав оберти у нас в Україні!

За час співпраці з ОВБ я бачив сотні людей:
    — які загорілися бажанням заробити швидко гроші — їх сьогодні нема в бізнесі;
    — які будучи чудовими порядними людьми, не змогли/не захотіли змінюватися і повернулися до найманої праці;
    — які спробували себе в цьому напрямку бізнесу, отримали надзвичайно корисне навчання і зрозуміли що бажають щось інше.
    Це все нормально…
    Так розвивається будь-яка бізнес система і ОВБ не виключення.

Якщо ви читаєте цей допис щоб прийняти важливе рішення про співпрацю з компанією ОВБ в якості клієнта чи співробітника, переконаний що наступна інформація вам допоможе в цьому….

=== Що ж таке ОВБ? ===

ІСТОРІЯ: OVB (Об»єктивні Фінансові Консультації) — компанія, що заснована в 1970 році. Станом на початок 2018 року представлена в 16-ти європейських країнах, обслуговує на постійній основі понад 3,2 млн. клієнтів. В 2006 році пройшла IPO — акції компанії котируються на Франкфуртській фондовій біржі. В Україні працює з 2007 року і обслуговується понад 10 000 клієнтів.

ПРОДУКТОМ є всеохоплююче консультування в сфері соціального забезпечення та фінансів (фінансова грамота, державна допомога, пільги, приватна пенсія, фінансове забезпечення дітей, захист майна, медичне страхування, створення капіталу та інші).

ПАРТНЕРИ ФінУстанови: при виборі партнерів компанія застосовує стратегію Premium Select — виключно міжнародні фінансові установи (в Європі понад 100 партнерів). В Украні — самі потужні учасники фінансового ринку міжнародного рівня з досвідом роботи понад 50 / 100, а в деяких установ понад 150 років.

ПЕРЕВАГИ ДЛЯ КЛІЄНТА: економія часу, економія грошей, Індивідуальний підхід, комплекс послуг, постійний супровід. Клієнт НЕ платить за послуги (для наших клієнтів послуги цілком БЕЗКОШТОВНІ), а платять консультантам фін.установи за консультування, обслуговування клієнтів, забезпечення документообігу, а також за те, що відбувається економія на рекламі і обслуговуючому персоналі.

ПЕРЕВАГИ ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ: затребувана послуга; наявність відпрацьованої системи ведення бізнесу, адаптованої до українських реалій; гарантії від міжнародної компанії; можливість побудови кар»єри від стажера до директора; безкоштовне навчання та супровід на всіх етапах кар»єрного зростання; маркетингова підтримка; наявність персональних наставників; особистісне зростання як фахівця/керівника/директора в команді однодумців; офіційний договір співпраці, комісійна винагорода згідно особистих результатів; вільне управління часом; можливість побудови власного бізнесу за підтримки холдинга, тощо.

КОРИСТЬ ДЛЯ УКРАЇНИ: сприяння впровадженню реформ в Україні; підняття рівня фінансової грамоти населення; очищення ринку від сумнівних фінансових компаній; сприяння кращих стосунків в сім»ях та покращенню фінансового добробуту населення; створення десятків тисяч нових робочих місць; сплата всіх податків, тощо.

Хто бажає долучитися до нашої команди — зверніться до знайомого консультанта ОВБ.

25. 8 февраля 2018

Працюю під брендом ОВБ з 2010 року, тому маю вже певний досвід. За 2017 рік мав за рахунок компанії поїздки на о. Крит та м. Кельн. Рівень дуже високий, бо участь брали консультанти з Австрії, Швейцарії, Франції, Німеччини і т.д., для яких повний фарш — це норма. Також — рафтинг в Україні від одного з партнерів. Поїздок по Україні і не злічити, напевно десятки. Особливо зараз, коли ирішив розвивати справу по різних містах. Це неймовірно цікаво і захоплююче.
    Дохід зростає в середньому на 80-100% в рік.
    Щоб ви вірно розуміли, ОВБ — це т.з. скелет вашого власного бізнесу. ОВБ дає систему, все інше — ваших рук робота. Я знаю ну дуже небагато варіантів, де можна отримати безкоштовну франшизу для розвитку своєї справи по готовій системі.
    Мееі шкода всіх цих недовольрих коментаторів, які просто здалися і не пройшли найважчий період — перший рік роботи. Це дійсно складно, особливо, якшо ти ніколи не мав справу з бізнесом. Треба жорстко виходити з зони комфорту, вчитися і інвестувати часу. Але краще помучитися 3 роки і стати незалежним, ніж мучитися 40 років за мізерну зарплату, а потім вийти на пенсію і получати 1500 грн.
    Однозначно, це бізнес для сильних. Міцно жму руку всіх, хто витримав на початку і впевнено рухається до своїх мрій.
    З повагою, Тарас Радзівіл ([email protected])

26. 20 декабря 2017

Чергова сєкта сєтєвіків, коіх вже бачив український народ мільйонами! Зомбі з перевернутими очима…

27. 11 мая 2017

@Олег, привіт. Я теж в львові маю плани. Подзвоніть 0986696607 Тарас

28. 6 апреля 2017

Чудова робота, всім рекомендую. Їду у відпустку в Турцію за рахунок компанії. Я вже 2 роки працюю менеджером по персоналу і зарплата тільки зростає. Всьому навчають безкоштовно. Недавно навчання проводив німець, що працює 29 років в компанії, має 12000 співробітників і заробив за весь час 60 млн євро. Хіба це не варте того, щоб спробувати?

29. 15 марта 2017

@Гость, Якби Ви були успішною людиною, то не писали про «сплетни» з центрального офісу. Ви ж не директор центрального офісу? І не маєте зарплату більше за 100 тисяч гривень в місяць… Може він вершки купив собі до кави, а Ваша подруга в нього їх крала!))) Він же директор і може собі позволити звільнити весь центральний офіс і набрати нових співробітників!

30. 15 марта 2017

@Гость, Народ їдіть на роботу і працюйте на дядю Васю за ставку, і не будете знати горя. Тільки задайте собі питання чому Ви 40 років готові працювати на когось, нічого не мати і в бідності вмерти, але не готові попрацювати 10 років над побудовою всланого бізнесу і ціле життя мати і гроші і час.

Реально секта якась з промиванням мозку… «Бізнесмени», ви там само працюєте на дядю Васю, сподіваючись пробитись на гору по кар’єрній драбині.
    До речі, людина, яка працює на ставку, може заробляти набагато більше за того, хто має власну справу. Все залежить від сфери діяльності і здібностей.

31. 13 марта 2017

Пока вы тут спорите о терминах и обсуждаете Ваш бизнес. В главном офисе компании OVB которая обслуживает этот бизнес директор плавно гнобит своих сотрудников. С чего я сделала такой вывод? вот с …. — У меня работала там подруга в главном офисе ОВБ, шеф просто жлоб денег не платит и все жмет. Даже молоко и сливки убрал с кухни. Лучше найдите себе другую работу на 5000 — 7000 грн. и горя не знайте. А у самого зарплата за сотку грн. и соответственно ему на всех по х… http://www.vnutri.org/ovb-allfinanz/ я б не хотела так вести бизнес(((

32. 9 марта 2017

Привіт усім! Рік не працював в компанії а зарплату отримував. Зараз планую стартувати і відкрити свій офіс у Львові. Є багато гарних новин для активного розвитку даного регіону, тому що проходять реформи в країні і потрібно багато співробітників.

33. 9 марта 2017

34. 6 марта 2017

Вже 5 місяців працюю менеджером з набору персоналу. Зарплата влаштовує. Не подобається тільки те що люди призначають співбесіду щоб влаштуватись на роботу і не приходять. Таких половина, чому такі безтолкові? Колектив хороший, є особистісний ріст.

35. 1 марта 2017

@Гість, Яка з/п може бути у бізнесі ? Ви що ? Хочете з/п валіть на роботу. Тут йде мова про побудову власної справи. Спитайте у приватного підприємця, який вклав купа грошей, здоров’я, часу, терпіння у свій бізнес коли він почав отримувати перші прибутки. А Ви за 3 місяці хочете грошей ??? Навчіться щось робити спочатку, а потім відкривайте рота про якійсь гроші.

Який бізнес? Яка власна справа? Люди працюють на компанію за відсоток від продажів, тільки замість косметики продають страховки.

36. 23 февраля 2017

37. 19 февраля 2017

Нормальні, класні люди, прекрасна дуже дружелюбна обстановка. Стараються перевернути в своїй свідомості стару заскорублу, а молодші також вже, нажаль, генетично успадковану совкову свідомість. Також прагнуть допомогти іншим людям усвідомити реалії життя без шор і прекрас.
    А що при тому заробляють гроші, то яке в тому лихо?
    Респект!!!

38. 19 февраля 2017

Соромтесь,в першу чергу свого Его, добродійко. Воно у вас таке величезне, що не вміщається в об,ємі вашого дому, аж підриває стелю. В ньому вся і всі Ваші проблеми і негаразди.
    В мемуарах Генрі Форда є одна цікава думка. Може не зовсім дослівно, але по суті слідуюче:
    — Досягти успіху можно в любій справі і на любому підприємстві, якщо ти за приорітет ставиш не власне збагачення, а турботу про людей, які тобі помогають заробляти гроші.
    Ви «рекретували» людей, замість бажання і старання їм допомогти. Ви посіяли «рекритування», то чому дивуєтесь, що пожали «бидлоту». Для Вас перше дивиденти. А що ви віддали, який продукт створили, кому реально і чим допомогли? До чого тут Вовк з Уолстріт? І що за бадилля?
    Який Ви психолог, якщо навіть не засвоїли урок з дитячого мультика-казки «Ванька в тридев’ятому царстві»? В вашому випадку в «царстві тридев’ятому під назвою OVB» за Вас весь все робили «два с ларца одинакові с лица». ТО ХТО ВАМ ПСИХОЛОГ???
    Не ображайтесь, на правду не можна ображатись. З найкращими побажаннями,
    ВОЛОДИМИР ЛЕХУШ.

39. 13 декабря 2016

Пробуйте може пощастить. Добре буде якщо попадеться хороший ведучий менеджер.

40. 5 ноября 2016

Хорошая компания, я есть клиентом с 2007 года.
    Финансовая грамотность в стране находится на достаточно низком уровне. Свидетельство тому – активное развитие различных финансовых пирамид и потребительского кредитования, в которых размер процентной ставки доходит до 100% годовых. Многие затрудняются назвать, какие еще финансовые инструменты, кроме банковских депозитов, существуют на финансовом рынке. Потому нужен финансист для консультаций. В компании работает мой брат, зарплата у него в 4 раза больше, чем у меня.

41. 31 октября 2016

За час нашої співпраці, компанія зарекомендувала себе як надійний партнер. Варто відмітити якість та оперативність виконання замовлень, а також привітність, компетентність, професіоналізм співробітників, індивідуальний підхід до кожного. Менеджери компанії завжди в телефонному чи електронному режимі знайдуть відповіді на всі наші запитання, нададуть консультацію.

Компанія ОВБ не стоїть на місці — завжди вдосконалюється, слідкує за новинками на ринку фінансових послуг, проводить цікаві навчальні семінари, виставки, що підвищує наш рівень професіоналізму, влаштовує цікаві мандрівки, залучаючи дилерів, дає можливість прийняти участь в обговоренні новинок.

В бізнесі дуже важливо мати такого постійного, дружнього, надійного партнера як компанія ОВБ, так як це одна з складових успіху.

Від всього нашого колективу бажаємо вам благополуччя та процвітання, стабільності. А Вам і Вашим колегам доброго здоров’я, сил та завзятості.

42. 14 июля 2016

43. 14 июля 2016

@Гість, Вчитися потрібно. «Шарашкина контора» існує вже 46 лет. Коли немає мозгів і Google або Apple будет шарашкиной конторой.

44. 7 июля 2016

отвечаю: если бомбит своей пафосностью в сфере как жить и обустроить жизнь- то пАжалуйсто, дАбро пожаловать)а если есть критичность… то увы..
    Я была рекрутером в этой шарашкиной конторке и в основном рассчитывала на людей с должным образованием. То ли образование фи …. но не срекрутировала ни дного нормального человека) только фрики пришли)

45. 7 июля 2016

вибачте за граматичні помилки…писала дуже ємоційно

46. 7 июля 2016

Якщо ви «ловкач» це ваше) або якщо ви дурень( у першому випадку ви самі створююте лохотрон і будете мати диевіденти, у другому….витратити час на досвід безвиході)
    Я була рекрутером…мені не могли відповісти на відповіді: а чим ви тут займаєтесь? яка з/п? яка перспектива?
    Тобто я рекрутувала людей і не бачила для них сенсу(і для себе також) тут перебувати ….як і для себе)
    І кожен раз, як я це питала…мені відповідали класичною лохотронською відповіддю : почитай «Бедный папа, богатый папа»… а якщо не зрозумієшь, ти ніщєсброд ітому подібне бидло)

Тещо я типу бидло , зрозуміла дуже швидко..) не пишаюсь тим , що не можу одразу кинути подібні фірми… проішачила 3 місяці..(мені з,п йшло би якщо б я рекрутувала когось,) якщо б після цього якщо б ця людина піднялась на 2й рівень)але цього не відбулось за 2-3 місяці, я бщось отримала , угу 600 грн на 2х))))))
    Але через 1.5 м., я втратила будь яку довіру до конторки…
    Власне до чого я веду….мені соромно ,що я купилась, мені соромно перед людьми яких я рекрутувала….я психолог, а не ярмаркова принада…я ніколи не скажу людині витратити свій ча на таке бадилля…подивіться Вовк з Уолстріт , з Дікапріо…якщо це не ви…не марнуйте час.

47. 23 июня 2016

Віка :
    Народ ви фігню пишете? який розвод????
    За накопичувальні програми повертає держава через податкову!!!(був би розвод такого не було би)
    Банки радять хороші які не лопають! Тай правильно вони все роблять — треба людей привчати як економити і що робити щоб гроші робили гроші!!!!
    Те що їхня робота схожа на МЛМ то таки да!… але це не означає що лохотрон!тут люди реально заробляють! і якщо ви вважаєте що в овб вам погані договора радять то підіть до інших брокерів які вам стандартні договора попідписують які вигідні не вам а компанії(!) і забуть про вас після першої комісії.
    Особисто я маю накопичення — зробила по власному бажанні і дуже задоволена! пробувала в них працювати — ну не пішло мені,не моє це…. але я не пишу погані коменти. Люди, та якщо у вас щось не получається в житті то навчіться брати провину на себе а не розписувати що хтось поганий.

Брати на себе відповідальність і радити банк, який не лопне у наш час — ідіотизм!

48. 8 апреля 2016

Народ ви фігню пишете? який розвод????

49. 1 апреля 2016

@Гость, Согласна полностью с тем, что многие отказываются от финансовых услуг т.к. не понимают (и не хотят понимать) о чем идет речь. А ведь финансовые инструменты, которые предлагаются на рынке финансовых услуг, работают во всем мире. Ну а человеку, который не хочет (или не может в силу своего ограниченного сознания)разобраться в предложении, проще сказать, что это все — лохотрон. А умные и грамотные люди уже давно накапливают себе деньги для выплат на пенсии, детям на учебу, думают о своих близких и об их будущем.
    Как говорится: чого бідні? Бо дурні. Чого дурні? Бо бідні. Как то так.

50. 26 марта 2016

Цілком з Вами згідний! Краще синиця в руках, аніж журавель у небі

1. 19 мая 2015

Всім привіт. Мене звати Тарас Радзівіл, я радник в компанії ОВБ Алфінанц Україна.

Випадково зайшовши на сайт відгуків про компанію ОВБ я вирішив проаналізувати, що ж пишуть про мою
    компанію в інтернеті. Чесно кажучи, я просто отетерів: скільки всякого брєду пишуть люди про те,
    в чому вони тупо не розбираються (90% всіх коментарів — банально «лохотрон», «кидалово», «я не повівся», «секта», «мене не затягнули і т.д.» без будь-яких пояснень). Це навіть коментувати не буду. Проте, є з 10% адекватних питань і коментарі, на які я б хотів відповісти. В цьому пості я якраз і дам відповідь на ці питання.

Отож…

ПРО КОМПАНІЮ.
    1. Компанія ОВБ НЕ Є СТРАХОВОЮ ЧИ БАНКІВСЬКОЮ установою. Крапка.
    2. Компанія OVB Vermogensberatung A.G. та ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна» — це та ж сама компанія (друга — назва в Україні):
    — головний сайт ходингу: http://www.ovb.eu/
    — сайт української філії: http://www.ovb.ua/
    3. Компанія ОВБ займається організацією роботи незалежних фінансових консультантів, які працюють під її брендом (реєстрація, навчання, нарахування доходу, сплата податків, удосконалення роботи). Будь-яка особа може відкрити свою фірму (бізнес), організовуючи це все сама, а може спрощено під брендом ОВБ.
    4. Компанія ОВБ НЕ БЕРЕ жодних платежів за будь-що: навчання, консультації, плани, страховки і т.д. Знову крапка.
    5. Виходячи з того, що компанія зареєстрована в Німеччині і успішно працює вже понад 45 років, можна взяти як факт і розслабитися — ЦЕ НЕ ЛОХОТРОН. І не ФІНАНСОВА ПІРАМІДА. Такі компанії би просто не працювати в Західній Європі. Тому розслабтеся і дайте собі спокій.
    6. Якщо Вам мало попереднього пункту, то в 2006 році компанія вийшла на Франкфуртську фондову біржу. А це означає, що перед цим вона пройшла дуже і дуже ретельну перевірку аудиторськими організаціями і отримали від них добро (чи вам зі свого стільчика видніше?)
    7. Компанія ОВБ сплачує всі податки до кожної копійки. В немає і ніколи не було жодних зарплат в конвертах і т.д. А як щодо тої компанії, в якій Ви зараз працюєте/працювали раніше? ;)
    8. І найважливіше! Кар’єрний план компанії приближений до мережевого маркетингу. А це означає, що робота в ОВБ — це не робота (зі ставкою, соцпакетом, графіком), а участь в мережевій компанії. Що таке мережева компанія і її переваги розписувати не буду, топік не про це. Лише скажу, що цей вид бізнесу рекомендують фактично всі великі бізнесмени світу. Якщо Ви чогось не розумієте, ніхто Вам не винен — учите матчасть. А також читайте Трампа, Шефера, Кійосакі, Рона, Дорнана, Максвелла і т.д.

РЕЗЮМЕ.
    Для тих, хто «зрозумів», що це лохотрон. Ідіть далі на свою роботу — готуйте надалі свого босса і збирайте крошки з його стола, поки він з новою коханкою поїде на чергову Панаму.
    Для тих, хто сумнівається: Ви маєте справу з солідною європейською компанією з хорошими традиціями. Не потрібно їхати в Європу, Ви можете і в Україні працювати в міжнародній компанії (правильно сказати: співпрацювати з нею).

ПРО КОНСУЛЬТАНТІВ.
    1. В будь-якій співпраці Ви маєте справу в першу чергу З ЛЮДЬМИ. Скажіть: чи існують на цьому світі погані лікарі? Непрофесійні, хамовині, непривітні, корупційні? Якщо Вас погано полікує лікар, скажіть, Ви будете казати і писати, що всі лікарі погані і більше ніколи не будете лікуватися у лікаря і нікому не радите?
    2. Проблема в тому, що в Україні наразі не ліцензується діяльність фінансового радника. Тобто після мінімальної підготовки фактично будь-хто може спілкуватися з людьми щодо фінансової грамотності. Звичайно, що це погано, бо попадаються різні люди і компанія не завжди може вчасно прореагувати. Але тут скоріше питання не до компанії, а до держави щодо того, коли вона введе якісні і чіткі правила гри? Приклад: якщо ви купили ковбасу, а вона неякісна, що ви зробите на наступний раз? Ви купите іншу, правда? Те ж саме з консультантом: не подобається один — знайдіть іншого, який буде Вам подобатись.
    3. Не всі консультанти виглядають професіоналами, бо вони теж вчаться і колись починали. Немає ВУЗів, де навчають фінансових консультантів. Ми вчимося самі. І це потрібно розуміти.
    4. Мудаки є в будь-якій сфері. І галузь фінансового порадництва не виняток.

РЕЗЮМЕ.
    Максимально прискіпливо розглядайте свого консультанта/менеджера: наскільки він професійний, наскільки він чесний, наскільки він викликає довіру. Так, якби ви вибирали лікаря, який Вам буде робити операцію. Ви ж добре перед тим подумаєте, правда? Працюйте з тими людьми, з якими Вам добре. І буде Вам щастя.

ПРО ПАРТНЕРСЬКІ КОМПАНІЇ.
    1. На відміну від більшості брокерських компаній, які просувають один продукт однієї компанії, ОВБ працює в спектрі Олфінанс, що означає — всі фінанси. Звичайно, що олфінанс в Україні наразі грубо сказано, але перелік послуг поступово збільшується і вже наразі є що запропонувати практично для кожного. Зрештою, зважаючи на рівень фінансової грамотності більшості українців — великий перелік фінансових продуктів їм протипоказаний.
    2. ОВБ холдинг дуже прискіпливо вибирає партнерів в кожній країні. Наприклад: нашими партнерами є установи віком понад 50 років та найвищими рейтингами згідно рейтингів міжнародних рейтингових агенств (Fitch, Moody’s, S&P і т.д.).
    3. Партнери компанії є лідерами в своїх галузях по Європі та світі. Якщо хтось не зрозумів, напишу ще раз: ПАРТНЕРИ Є ЛІДЕРАМИ В СВОЇХ ГАЛУЗЯХ В ЄВРОПІ ТА СВІТІ.
    4. Вкладаєте свої гроші Ви саме в компанії-партнери, а не в ОВБ. ОВБ — лише посередник.
    5. Білл Гейтс є клієнтом однієї з компаній, які Ви тут дружно обсирали. Вітаю Вас, Ви розкусили лохотрон, а Білл Гейст — ні. Він, напевно, необізнаний лох!

РЕЗЮМЕ.
    Одна з вигод співпраці з компанією — це наявність в компанії аналітичного центру, який займається постійним моніторингом фінансового ринку. Іншими словами, він тримає руку на пульсі компаній-партнерів. Чи, можливо, краще читати газету «Вєсті» і дивитись канал «Інтер»?

ПРОДУКТИ.
    Не буду зупинятись на всіх продуктах, скажу лише про той, по якому найбільше дискусій — страхування життя.
    1. Таким продуктом як страхування життя користуються люди ЗІ СВОГО СВІТУ. У всіх розвинених країнах є такий продукт. І ним користується більшість людей! Сто мільйонів американців користуються страхуванням життя!!! Вони що всі ідіоти? Чи їх теж «розвели як котят» лохотронщики?
    2. Договори страхування життя в Україні є ПЕРЕВЕДЕНИМИ КОПІЯМИ договорів у всіх інших країнах (але підігнаними під законодавство України).
    3. Страхування життя — це єдиний продукт фінансового захисту сім’ї. Альтернативного продукту поки що не придумали.
    4. Народ! Та йоханий бабай!!! Візьміть договір, роздрукуйте його, уважно перечитайте, якщо треба — занесіть до юриста, випишіть всі запитання, отримайте на них достеменну відповідь, ще 100 разів подумайте і тоді приймайте рішення: треба вам це чи ні. Вас ніхто не «розведе», якщо ви не «розведетеся». І не кажіть потім дибільних фраз типу «я захотів через пів року забрати свої гроші, а мінінівіддают».

РЕЗЮМЕ.
    Страхуванням життя користуються у Польщі. Страхуванням життя користуються у Австрії. Страхуванням життя користуються у Голландії. І в Німеччині ним користуються. А також у Сингапурі. І в Японії теж. І, дивина, в Ізраїлі, Австралії, Єгипті та Іспанії. Я навіть не знаю, де його немає. Можливо в КНДР, не знаю. Можливо, в Гондурасі. Ну ми ж рівняємось не на них, правда?

ЗАГАЛЬНЕ РЕЗЮМЕ.
    Шановні друзі. Рівень фінансової грамотності більшості українців не на висоті. І це правда. Але це не проблема для тих, хто хоче знати більше і розвиватися. Проблема з тими, хто нічого не знаючи думає, що знає все. І їх скоробило від цього посту. Не переживайте, дайте собі спокій і живіть у своєму світі 2х2 і надалі. Тільки в ньому Вам нічого не загрожує і ніхто Вас не обманить.

А я тішуся, що все більше людей починає задумуватися про своє майбутнє та про шляхи досягнення своїх цілей. Цих людей стає все більше і більше. Дивно, я їх «розводжу, розводжу, розводжу», а їх все йдуть і йдуть. Ще й друзів приводять. Дивина. :))

Дякую Вам друзі за довіру.

Все буде добре.

З повагою, Тарас Радзівіл.

2. 27 февраля 2013

Заходила полгода назад. Сегодня заглянула – ничего не изменилось. Лентяи и бездари вопят вовсю, что надо идти и работать на государство. И, ну, его нафиг, бизнес, который зависит лично от тебя!!!

О, ще один брехунець вмикнули!
    Можна декілька цитат, де «вопят вовсю», що потрібно йти працювати на державу? Чи консультанти ОВБ не звикли відповідати за свої слова?
    Наприклад я за те, щоб працювати на себе…а не на десяток начальників, які стоять над тобою.

Зачем тебе нужно всё это словоблудие? Чего ты в бутылку лезешь? Текст твой построен элементарно : сначало оскорбление ( в уменьшительно — унизительной форме),далее следует втягивание в конфликт ( вопрос с конкретизацией на вырванное из текста выражение), а потом переход на мою личность ( делая обобщение с компанией, к которой лично ты имеешь негативное отношение). Ну и заканчиваешь всю эту профонацию собой хорошим и лояльным. Полный дегенерат. Знаем мы ваше племя.Пока-пока.Есть люди живущие с уважением к себе и окружающим — они мне и интересны. А ты ищи себе подобных и общайтесь в своём кругу.

Аккаунт-менеджер 1
Генеральный директор 1
Стажер 1

Добавьте зарплату в компании OVB Allfinanz

Добавить отзыв о работодателе OVB Allfinanz

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании OVB Allfinanz?