Pizza Day

Pizza Day

PIZZA DAY піца з собою — це компанія, що динамічно розвиває мережу піцерій.

✓На ринку з 2017 року
✓Вже 170 закладів у 19 містах
✓Швидко готуємо (5 хвилин — 1 піца)
✓Доступна ціна (від 65 грн)
✓Постійно покращуємо якість обслуговування
✓Тільки свіжі продукти

Наша мета — щодня радувати наших відвідувачей свіжою та якісною продукцією за доступною ціною.

Для всіх співробітників мережі ми намагаємося створювати комфортні умови праці, конкурентну заробітну плату, а також, надаємо можливість розкрити весь свій потенціал і стати кращими в своїй улюбленій справі.

Отзывы о работе в Pizza Day, зарплаты

1 2 3 4 5 6
  1. 2 ноября 2022

Компания [вырезано] человек отработал месяц начилась война менеджер потом говорит я понимаю ты устроен ну нема мест на точке это как и ище менеджер протупил с устройством идот не попросил трудовую и не могут справку дать что человек работал на работе гооворят испытательный срок не прошли точнее адаптивный период [вырезано] и штрафуют за что попало да кто у вас работать будет с таким подходом [вырезано] 2 года ище по живёте и закроетесь и пицца у вас [вырезано] к сотрудникам относится не умеете [вырезано] извините только правила настроили свои а показуетесь такими хорошими херня вы

Дякуємо за ваш відгук.
      З усіх питань ви можете звернутися за адресою [email protected]. Наш директор з персоналу відкритий до спілкування.

2. 2 ноября 2022

@Pizza_Day,
    Вы используете просроченную продукцию. Тоисть у поваров нет другого выхода, так как если списать просроченное мясо,оно будет списано на повара!! А это немалые деньги.

Дякуємо за ваш відгук.
      Вся наша продукція стікерована, але якщо на момент поставки ми бачимо, що термін придатності закінчується, ми її не приймаємо на наші піцерії. Якщо ж у продукції спливає термін придатності, вона списується і відвозиться, про це необхідно повідомити за 3 дні до закінчення терміну придатності. Але якщо ж були порушення умов зберігання продукції на торговій точці та не було дотримано ротації співробітниками піцерії, то можливі списання на співробітника.

3. 2 ноября 2022

@Сотрудник, я задала этот вопрос менеджеру, она сказала «почитайте ваши должностные инструкции», тоесть по сути приходя на работу и подписывая договор мы соглашаемся на бесплатные Сан дни, депремы и тому подобное, так что предъявлять нечего по сути. Но то что они [вырезано] это факт

4. 1 ноября 2022

Когда будет официальное трудоустройство?
    И почему нам не платят пн и вт за 2 часа остальные дни за час? Мы приходим и открываемся! Это тоже работа которую мы делаем !!
    Если оплачивается с 10 то значит приходить нужно на 10!

Дякуємо за ваш відгук.
      Умови працевлаштування в Компанії обговорюються зі співробітником на співбесіді як з рекрутером, так і з менеджером піцерії. Перед тим, як приступити до роботи, кожен співробітник проходить стажування на торговій точці, де умови праці також обумовлюються з кожним новим співробітником.

5. 1 ноября 2022

@Гость, а будет ответ ,наша «любимая компания»?)или может быть работники офисе хотят попробовать принять поставку в 700кг?

6. 31 октября 2022

Складывается впечатление, будто это проросийская компания которая просто издевается над Украинцами.

1. Компания не оформляет людей как положено официально, значит не платит налоги. (А это в особо крупных размерах,
    посчитайте сколько в компании ТТ и сколько сотрудников работает не считая офиса, это миллионные налоги которые компания не платит ежемесячно весь период войны!
    2. Компания штрафует персонал, хотя это запрещено законом Украины.
    3. Компания использует российскую программу 1с, которая запрещена законом Украины, а во время войны так тем более ее использование только показывает проросийский настрой.
    4. Национальная валюта Украины ГРИВНА но вместо гривны начато использование каких то коинов.
    5. Отношение к сотрудникам как к рабам и условия все хуже и хуже с каждым месяцем.
    6. Руководители все только по знакомству, все свои.
    7. Отношение к рабочим с начала войны стало ухудшаться по сегодняшний день.

У меня к вам всем вопрос? А не является ли эта компания проросийской? ведь отношение к рабочим изменилось в худшую сторону именно с начала войны и становится все хуже и хуже.

Дякуємо за ваш відгук.
      Компанія заснована в Україні, у місті Дніпро та працює тільки на території країни. Pizza Day активно підтримує наших захисників як частуванням нашою продукцією, так і фінансово.

7. 31 октября 2022

пункт 2.
    Касательно карьерного роста и работы менеджеров (МТТ, РМ, РД)

Когда в компанию приходит новый сотрудник, перед ним всегда сверкает красивая обложка карьерного роста, где говорится о том, что все равны и каждый сотрудник может достичь высокой должности, не смотря на образование, главное умение и стремление.

Но вот как все проходит на сомом деле? Ответы ниже.

Вы можете стараться, быть лучшим, делать большие показатели, любить компанию и так далее, но вы все равно не станете кем-то если не понравитесь РМ и РД, они решают быть вам например менеджерам или нет. Если вы не понравитесь им как человек, вас засипят в первые же минуты собеседования и прощай карьерный рост.

Наблюдая за работой многих менеджеров, складывается впечатление, будто на эту должность набирают толи самых отчаянных, толи самых послушных людей, толи самых тупых, которые не осознают происходящего, ведь став менеджером тебя загружают настолько, что у тебя не будет времени нормально жить, личной жизни не будет, так как звонят и пишут тебе даже ночью, в выходные ты все равно работаешь на телефоне и за компьютером, нет времени на личные или домашние дела.
    Менеджера Загружаются большим количеством информации, непонятно зачем и почему это должны делать именно менеджера, что же тогда делают региональные менеджера и региональный директор, видимо ничем, так как у них есть куча менеджеров, которые вместо них могут сделать их работу.

История.
    Устраиваюсь я на работу, думаю как хорошо что тут такой отличный карьерный рост.
    Осваиваю много информации, выполняю стандарты компании, стремлюсь идти на менеджера, изучаю работу с графиками, с переучетом, статистику и много разного интересного.
    Но в какой то момент узнаю, что в компанию взяли человека вообще без опыта, просто с улицы, девушку которая вообще не знает ничего о работе в пицца дей и о внутренних проблемах.
    Думаю ок, возможно подлизнула кому то из шефов и заработала должность.
    Дальше узнаю что наш Региональный менеджер Андрей вообще был взять на эту должность без опыта, работает как попало, выполняет работу только на словах и проблемы решает только словами и обещаниями.
    Вместо своих задач, лучше напрягу менеджеров пусть работают, а я пойду погуляю по точкам посмотрю как там ребята корячаться, ведь мне делать нечего, мою работу выполняют менеджера и даже продавцы с поварами.
    Шло время, терпение было на пределе, но тут новость, будет новый Региональный менеджер ( ура думают многие, но нет, это еще один РМ) Хорошо, возможно вдвоем они будут справляться с работой ведь их уже двое будет.
    Приехал новый РМ Рома из самого Днепра, думаем ого, он там наверное прошел и огонь и воду, вот он научит всех нормально работать и поможет оптимизировать свое время и сили, но нет.
    Приехал этот Рома, Андрей конечно же показал ему так сказать свои владения, поездили они по точкам, посмотрели, что и как, Рома первую неделю был более менее спокойный и казалось, что он даже реально что то изменить в лучшую сторону.
    Прошла неделя и новый РМ начал делать все тоже, что и первый, вся работа скидывается на менеджеров, продавцов.
    Но этот РМ превзошел первого, этот начал грубить персоналу, грубо ставить их на место, показывая их не важность.

Вывод, на руководящие должности берут только каких то отморозков или своих знакомых которые тоже отморозки.

Региональный директор вообще дичь, не с кем не здоровается вообще, приходит на точку и тупо молчит все время, нет чтобы узнать как дела у ребят, как им работа, есть ли жалобы или предложения, как им работа менеджера страивает ли, как им работа регионального менеджера устраивает ли, выполняют ли они свою работу… Нет полный ноль, вот и весь региональный директор Данил.

1. 21 ноября 2022

Дякуємо за ваш відгук.
      Напишіть, будь ласка, нам на електронну пошту [email protected] детальну інформацію про цей інцидент для того, щоб ми могли в ньому розібратися.

2. 21 ноября 2022

Дякуємо за ваш відгук.
      Напишіть, будь ласка, нам на електронну пошту [email protected] детальну інформацію для того, щоб ми могли в ньому розібратися.

8. 31 октября 2022

Я работал в компании почти 7 месяцев в Киеве, за это время Я увидел много интересных событий, а так же узнал много информации которая дала мне понять, что эта компания полное дно.

1-е Отношение к поварам и продавцам ужасное, есть штрафы которые завуалированны под депремирование, так как штрафы по законодательству Украины вообще запрещены!
    На поваров списывают всю просрочку, даже если пришло много товара с истекающим сроком годности, например мясные-колбасные-сырные продукты, все равно списывают на поваров, если не успели товар пропустить(втюхать)покупателям.
    Так же если поломался инвентарь, его списывают на поваров, виновных никогда не ищут, просто списывают на поваров.
    Отказываться от поставки товара как оказалось нельзя, даже если у тебя нет места в холодильнике и морозилке, все равно нужно принять поставку и наплевать где и при какой температуре товар будет хранится, как выразился один из региональных менеджеров(новый в Киеве) это не вашего ума дело, кто вы такие чтобы решать принимать поставку или нет.
    Скрины с нарушениями прилетают за каждую мелочь, например вышел человек на перекур, осталась в раковине грязная ложка(штраф).
    Повара и продавцы приходят на работу в 09:00 и работают до 21:00 в ПН и ВТ с 08:00 до 21:00 это 12 часов со среды по воскресение и по 13 часов понедельник и вторник, но оплачивают всегда только 11 рабочих часов, считая что переучет и ген уборка, это не работа и это должно быть бесплатно.

С каждым месяцем максимально стараются усложнить работу для персонала.

С октября вывели из тт пользование скалками, так как на удобство работы для поваров им наплевать, главное чтобы были красивые бортики.

Нет элементарной микроволновки для персонала, так же сотрудники на большинстве рабочих тт едят на корточках, чутли не на полу.

По первому пункту пока что всё.

9. 30 октября 2022

И так ,делать два замеса,два разных теста ,мыть после каждого стол ,весы ,тестомес ,а ставка такая же ,это просто смешно,вы действительно жалкие ,ещё и урезали 2 недели когда свет выключали,хотя проинформировали уже после всего ,вы молодцы ,слов нет ,закрывайтесь ,вы дно,у нас уже половина персонала уволилась ,удачи ))

Дякуємо за ваш відгук.
      Два різні тести на піцеріях вводилось тільки до Гелловіну і ця акція діяла протягом декількох днів, а не на постійній основі.

10. 30 октября 2022

А давайте поговорим о том ,что 80% сотрудников это девочки и они должны принимать поставку 500+кг и параллельно делают пиццы и пиццерия не делает паузу ,чтобы приняли оба повара .Если управляющие не в курсе,то девочки ещё хотят родить,а не принимать как грузчики такой вес,который не каждый мужчина за 15 минут приймет !!!!!!!!!

Дякуємо за ваш відгук.
      Графік поставки продукції на піцерію регламентований на тиждень вперед і інформування відбувається щотижня, також поставки відбуваються в ті самі дні вже протягом тривалого часу. Наші співробітники відділу логістики заносять всю продукцію до підсобної зони, співробітники піцерії самі з машини нічого не приносять.

Дякуємо за ваш відгук.
      Листування, яке ви опублікували, велося ще в серпні. Цей співробітник вже не є менеджером торгових точок у нашій Компанії. Якщо у вас є листування пов’язане зі змінами, які є актуальними на сьогодні, ви можете звернутися за адресою [email protected]. Наш директор з персоналу відкритий до спілкування

11. 28 октября 2022

Верните деньги за почасовку ещё за август.. Когда сидели на точке весь день, но полдня не было света..а получили 0, 5 ставки..

1. 31 октября 2022

12. 27 октября 2022

Ещё есть один момент, который мучает не только меня, а и большинство людей с которыми я работала на разных ТТ. Так вот, перейдём к сути: сейчас и так не лёгкое время, мы все стараемся выходить на работу(даже через чур много выходим, по 20+ смен набираем), а зарплата не меняется, только подымаются планки для достижения…. Ребята, извините за выражение, [вырезано] рвут что бы бонус получить, а им не хватило 3 или 10-15 пицц( а обеды и пиццы по скидке не засчитываются к сожалению) да и обидно, что ребята на 1-2-й категории получают так же как те кто впахивают на 3-4-5-й категории…за кассиров я вообще молчу, там бонус вообще не светит так как на кассира и помощника кассира нужно сделать -+350 пицц без доставки….это блин сколько надо пахать чтоб достичь эту цифру в СДО?? один раз попоробавли достичь этой цифры на 5-й категории, но не хватило 77 пицц до бонуса кассира, а морально и физически очень устали….на секундочку мы сделали тогда 380 пицц и с бонусом были только повара….мотивации работать практически нет для продавцов….цены везде подымаются, а в компании наоборот, подымается планка для получения хоть какого-нибудь бонуса и прибавки к ЗП, а ЗП нет….это очень обидно….ребят так же мучает вопрос по поводу 1грн за пиццу, когда его вернут????

Дякуємо за ваш відгук.
      З початку війни в Україні, Компанія змінила умови заробітної плати для співробітників, збільшивши ставку, прибравши бонусну частину.
      Акцентуємо вашу увагу, що в компанії існує декілька видів мотивації співробітників, як матеріальні, так і не матеріальні.

13. 27 октября 2022

По поводу работы менеджеров я вообще могу расписывать весь день….компания их вообще за людей что-ли не держит….зачем вы их так нагружаете работой, которую по идеи должны выполнять другие люди, а если уже и даёте им задачи, то хотя бы обучите сперва, что им делать с тем чему их не обучили да ещё и в короткое время это сделать вообще нереально…выходит ситуация: «сделай то, не знаю что, и сделай так, не знаю как»….для меня менеджер оссоциируется в компании как бедолага, которому ну очень нужны деньги и он готов прогибаться под систему и требования компании забив на свою личную жизнь…раньше я хотела стать менеджером, а потом когда видела как другие просто потухают и загинаются, моё желание резко улетучилось и возник вопрос:»а стоит ли вообще становиться менеджером, а то наш менеджер как загнанная лошадь пашет, аж жалко» …..глядя на нашего менеджера, мне его очень жалко, ведь он старается, а в итоге его только начинают и депремируют тоже… Он так старается, выкладывается на все 100, а иногда и больше, а компании получается на него на***ть получается так? лично я раньше думала что менеджер в пицца дэй это человек которому подчиняются непосредственно работники на кухне(повара и продавцы), он занимается составлением графика работы, если работник заболел, то менеджер оперативно ищет замену, те задачи которые ему дают на день он старается их выполнить и т.д…..
    Вот теперь объясню как это всё выглядит со стороны: компания взваливает на менеджера всё то что не может сделать сама и при том всём ставит менеджера во временные рамки и если задачи не выполняются, то депрем как я понимаю светит….вы что вообще за людей нас не считаете….нанимайте тогда роботов с ними ж проще будет гораздо, они ж бездушные и им не нужны выходные и депремы им тоже не выпишешь….вот сегодня к примеру был переучёт материальных ценностей на торговых точках…. Вы вообще понимаете, что этим не должны заниматься повара или кассиры на ТТ, у них и так без этого переучета много задач на день(я уже не говорю о том, что мы иногда не успеваем обедать), а тут ещё и стрес с самого утра, бо никто не знает как его сделать….ведь этого в обучении повара и кассира нету как правильно вбить этот переучёт материальных ценностей….да и ещё и во временные рамки опять вгоняете…вы там как? У меня лично голова уже кругом от всех этих требований и нововведений….можно как то обороты уменьшить? А то реально кукухой поехать можно….мы не роботы, а люди ещё раз напомню….для этого переучета должен приходить специально обученный человек и всё это делать он должен, а не продавец или повар или менеджер (на больших категориях это сложнее сделать, так как мало того, что поток клиентов большой так ещё и не знаешь как вбивать правильно этот переучёт) опять же таки компания не берёт ответственность за стресс людей которые находятся на работе в это время, а менеджер пытается помочь, хоть и тоже не знает, что да как, а пальцем в небо авось сделаем правильно не канает….зачем компания просто загоняет работников(это касается всех кто закреплён за ТТ)…просто складывается ощущение, что с правами человека в компании вообще не считаются….почему я должна делать, то чему меня даже не обучали в своё рабочее время, да и вообще это не только меня касается эта тема, а и всех сотрудников…та жесть просто….короче примите меры, а то мне ещё есть что сказать по этому поводу….накипело за два года знаете ли

Дякуємо за ваш відгук.
      Для того, щоб співробітник міг стати менеджером торгових точок, він проходить співбесіду з керівником, де в обов’язковому порядку обговорюються можливі форс-мажорні ситуації, з якими він може зіткнутися в процесі роботи. Також є основні умови для підвищення по кар’єрних сходах, такі як: ефективна та позитивна робота зі стажерами, уміння бути універсалом, пропрацювати у Компанії 2-3 місяці та знати основні процеси даної посади. Після вступу на посаду співробітника є випробувальний термін – 2 тижні, де він детально ознайомлюватиметься з процесом роботи. Усі ці та багато інших моментів обговорюються на співбесідах.

14. 27 октября 2022

Почему такое отношение к обычному персоналу, который зарабатывает компании деньги..
    Когда офис снимает ролики о свое досуге в красивом, новом, уютном офисе в то время когда персонал пашет как лошадь.. Пускай снимут ролик в за пару, когда нет минутки даже в туалет сходить..причина тому тайминг..
    Вот на днях ввели нововведения о ставке, когда нет света, сирена.. У меня на точке не было света и в августе и мне считали половину ставки.. Как так?
    Так не честно, это не моя вина что нет света на точке или сирена.
    И особенно бесит, то что нововведение сейчас написали, а действовать оно начало 3 месяца назад..

Дякуємо за ваш відгук.
      Робочий день на піцерії не нормований, дані умови праці обумовлюються при стажуванні з кожним новим співробітником. Інтерактивні заходи проводяться позаробочим часом, що ніяк не впливає на робочий процес офісних співробітників.
      Під час повітряної тривоги або відсутності електроенергії на піцерії було ухвалено рішення про скорочення погодинної ставки ТІЛЬКИ у цей час, коли торгова точка відновлює свою роботу, ставка відновлюється у 100% обсязі. Заробітну плату за серпень та вересень працівники отримували в повному обсязі, якщо ж у вас є питання щодо своєї виплати, ви можете звернутися до свого керівника або на адресу [email protected]. Наш директор з персоналу відкритий до спілкування.

15. 26 октября 2022

Pizza_Day :
    У Компанії немає такого співробітника як Дарина.
    У зв’язку з нестабільною ситуацією в країні вакансії можуть закриватися блискавично, а також відкриватись. Спеціалісти з персоналу надають кандидатам актуальну інформацію, що стосується вакансій, на момент спілкування у телефонному режимі.

Она у вас то Дарина то Диана но суть дела не меняет.Прекрасно все знают,что Пицца дей наглая и врущая компания.Тут уже тысячи отзывов и вы все равно выкручиваетесь как ужи на сковороде.Когда то вы поплатитесь за это.Хотя наоборот признали бы свою вину и стали бы лучшей компанией в Украине без унижений и нарушения законов для персонала.Это бы было чудесно

16. 25 октября 2022

Извиняюсь, т9, ужасное отношение к работникам, сколько общался с менеджером, и регионалом, регионал унижает и гнобит вечер когда на тт!!!! Все время указывал на дверь. Унижение собственного достоинства. Есть доказательства. Полиция надеюсь приймет. Единственное что держит, это люди которые ещё там работают, знакомые

Дякуємо за ваш відгук.
      Щодо поганого ставлення до співробітників, ми фіксуємо подібні випадки та працюємо з ними.

17. 25 октября 2022

13 часов на ногах без обеда и перерыва , рабская работа за минимальную оплату.

Дякуємо за ваш відгук.
      У працівників на торговельних точках відсутній фіксований обід, оскільки робочий день на піцерії не нормований.
      Ми зацікавлені в тому, щоб кожен клієнт був задоволений, але за відсутності гостей на піцерії співробітник може піти на перерву або на обід.
      Також у нас командна робота, де працівники заміняють один одного за потреби.
      Дані умови праці обумовлюються при стажуванні з кожним новим співробітником.

18. 22 октября 2022

Pizza_Day :
    Дякуємо за ваш відгук.
    Під час вхідного дзвінка ви чуєте голосове меню, а не автовідповідач, у якому потрібно вибрати бажане місто. Після вибору міста вас з’єднує з менеджером по персоналу.
    Уточнення особистих даних кандидата – це стандартна процедура при первинному телефонному інтерв’ю. Під час нього менеджер оцінює профіль кандидата за необхідними компетенціями для нашої Компанії та підбираємо персонал за основним профілем. У разі мінімальної невідповідності кандидата заносять до кадрового резерву.

з каким профилем,не врите,никто не каких вопросов не задавал по поводу профессиональности,еще раз говорю она спросила только возраст,и нагло тут же соврала ,что вакансий нет.Какие кртитерии,вы нарушаете закон Украины,отбирая кандидатов по возрасту.и хатит вечно врать.Вы самая галимая компания в Киеве.Никто так не делает.Если это ваша Дарина так делает только значит увольте ее она нарушает закон

1. 26 октября 2022

У Компанії немає такого співробітника як Дарина.

19. 21 октября 2022

@Гость, А вы поработайте 5 лет ,а Вам айфон подарят за это )))
    А еще естественно запишут на видео и покажут это на 35к человек. Что бы все знали какое классное и современное руководство ))))

20. 21 октября 2022

@Pizza_Day, И как вы объясните то что стикера мы должны менять только для видимости что все свежее и для ревизоров? Помоему после истечения срока реализации вы должны не штрафовать за то что не наклеяли новый стикер на старую продукцию, а списать её! И кстати после истечения срока годности все продукты проходят испытание на запах, если ещё норм то используйте. Что скажете по этому поводу?

1. 22 октября 2022

Дякуємо за ваш відгук.
      Складові компоненти, які використовуються для одержання готового продукту, мають виключно оригінальне маркування підприємства-виробника, з інформацією про термін придатності, гарантований виробником. Компанія використовує продукти за призначенням виключно в межах заявлених термінів та суворо додержується рекомендованих виробником умов зберігання.
      Для відкритого продукту, в залежності від виду продукту, внутрішніми правилами компанії, встановлено його використання в межах конкретного проміжку часу в рамках терміну придатності, заявленого виробником (здебільшого протягом доби).
      Щоразу, як оновлюється мармід з відкритим продуктом, встановлюється термін використання даного продукту.
      Протерміновані продукти не використовуються у приготуванні готового продукту.

21. 21 октября 2022

@Pizza_Day, Нихера больничные у вас не выплачивается с начала войны. Точнее выплачиваются, но как сказала менеджер «хочешь чтобы выплатили больничный, с тебя высчитают налог который будет больше чем сам больничный», на секундочку налог для ФОП отменили, или у П***ы дэй свои налоги как всегда? Расчетки все время неправильные приходят, сиди сам каждый раз пересчитывай, и почти всегда они высчитывают больше чем нужно. За последний месяц у девочек депремы доходят до суммы несколько тысяч, поэтому их можно назвать просто ворами. При устройстве на работу сказали что они сами заводят трудовую на первом рабочем месте, думаю ок. Проработала год. Месяц после увольнения я не могла добиться трудовой, и тут мне менеджер говорит что у меня её нет вообще. Классное трудоустройство? Подтвердите, отошлите по почте, та идите вы в [вырезано]. После ревизоров было 11 нарушений в итоге ходили даже я свои выходные на 8 утра бесплатно отрабатывали сан дни, хотя ребята вы вообще зажрались, любой труд должен быть оплачен! Ну ладно, мы смирились с этим, но когда у тебя запись к врачу или в ЦНАП, либо температура 39 ты все равно обязан отменить все свои важные дела и идти на уборку, ибо если не выйти штраф в размере ставки. По горло в дерьме и никогда от этого не отмоетесь с таким отношением.

Дякуємо за ваш відгук.
      Для того, щоб вам сплатили лікарняний, необхідно звернутися до лікаря, щоб вам виписали або електронний, або паперовий лікарняний. Його ви передаєте до відділу кадрів, і в цьому випадку вам його оплачують відповідно до вашої заробітної плати.
      У всіх розрахункових листах детально вказана інформація про вашу заробітну плату за місяць, включаючи кількість відпрацьованих змін, кількість годин, також в ньому вказана ваша ставка, бонуси (якщо вони передбачені) та авансова частина. Якщо у вас виникають питання, ви завжди можете звернутися до свого керівника за деталізацією.
      За будь-яким дисциплінарним стягненням, якщо воно обґрунтоване, вас інформують у робочий канал відразу із зазначенням причини.
      За 18 годин до виходу на зміну ви можете проінформувати свого керівника про невихід на зміну для того, щоб ми вчасно змогли знайти вам заміну на піцерії. Якщо ж ви почуваєтеся погано та у вас температура, ви повинні звернутися до лікаря, щоб вам видали довідку і повідомити свого керівника причину відсутності вас на робочому місці.

22. 21 октября 2022

@Pizza_Day, Тобиж единственное что вас задело это по сути маркировка ?!? За тараканов ,сан книжки вы почему то ответа не дали )
    Ваш ответ на вопрос » Почему на точках нет туалета ?» Я по сути уже знаю ,нет в планировке или такое арендованное помещение .Так нафига такое снимать помещение ? В котором нет элементарного -удобства для сотрудников.
    По поводу доказателст : вам скинуть переписку с менеджером в которой написана стоимость сан-книжки ?)
    Я не знаю что вы пытались или пытаетесь » Модернизировать ,для простоты работы ваших сотрудников » буквально на этой неделе заходили на одну из точек за кофем . Была девушка повар и кассир , заказам по стопке наклееных стикерами коробок было примерно шт 9 , девочка повар бегала то грибы нарезала ,то тесто катала ,то пачки с мукой на входе таскала . Понимаю что это был вечер и час пик ,но это жесть .
    Отличная работа ,порекомендую врагам своим !

1. 24 октября 2022

Дякуємо за ваш відгук.
      Ми несемо відповідальність за чистоту всіх наших піцерій, але контролювати приміщення сусідів ми не можемо, тому ми періодично вживаємо заходів для обробки наших торгових точок.
      Про наявність/відсутність туалету проблема є і пов’язана вона із приміщенням, але на кожній торговій точці є домовленість з іншими орендаторами, які мають сан. вузол.
      Щодня ми працюємо над покращенням якості роботи для наших співробітників, але передбачити всі можливі форс-мажорні ситуації неможливо. Дякую, що повідомили про цей інцидент, обов’язково пропрацюємо його і вживемо заходів.

23. 21 октября 2022

Вообще конечно компания пицца дей это ещё то ***но.Я это заявляю с полной уверенностью.Висит куча объявлений на сайте работа и ворк,что им требуются сотрудники.Ну конечно же позвонила . Дозвониться не возможно так как у них автоответчик.Но ладно перезвонила менеджер по персоналу.Я спросила требуется ли вам на такую ли точку.она спросив сколько мне лет сразу ой нет в Киеве вообще нет никаких вакансий.Хотя я перезвонила позже и сказала другой возраст и сразу же появились вакансии.Вообщем пицца дей вы лгуны и нарушаете законы Украины о спрашивании возраста при приеме на работу.Притом вы штрафуете людей на работе,есть знакомые которые работали и рассказывали,это тоже нарушения закона Украины.Вы [вырезано] компания.

1. 21 октября 2022

24. 19 октября 2022

@Pizza_Day, свежие ? Может замороженные ??

1. 19 октября 2022

Дякуємо за ваш відгук. Заморожені у нас тільки овочі, технологія – швидке заморожування. Сири та ковбаси не морозяться.

25. 18 октября 2022

Свое мнение ты можешь засунуть себе в одно место: есть какие-то вопросы к работе системы? Адекватного ответа не получишь,только увольнение)
    Приготовся к унижениям За то что не «впарил» покупателю пиццу премиум класса/допы,постоянным упрёкам. Даже если делаешь хорошие показатели.
    А тараканы и вечно виснущие планшеты добавят своего антуража) Видеоотдел штрафующий за ВСЁ.
    В общем ,крайне не советую сюда идти,ничего хорошего тут не будет.

1. 18 октября 2022

Дякуємо за ваш відгук. Для детальнішого вирішення вашого питання просимо вас звернутися на електрону адресу [email protected].

26. 18 октября 2022

@Бывший сотрудник, И сейчас выход Пицца Дэй ))))) Доброго дня, шановний Гість. Для детальнішого вирішення вашого питання просимо вас звернутися за електроною адресою.Если у вас есть доказательство ,адрес проживания ,справка о прививках просим написать на наш сайт ,НЕЧЕГОНЕДЕЛАЕМНА ПРОТЯЖЕНИИ3хЛЕТТОЧКА КОМ.
    Вот каждый раз заходишь и читаешь отзывы и просто обидно за людей . Каждый раз мэнеджера или кто там пишет «Мы всё решим» «Проведем беседу» и тд .А не меняется от слова ни**ра . Как так можно? Закройте вы 30% своих не рентабельных точек ,повысьте зарплату сотрудникам ,цените их хотя бы ,почистите 60% своего офиса ,которые нихера то и дела делают. Нет финансов повышать зп,так не депремируйте хоть за всякую херню ! Пятно на футболке у повара -штраф, ложка в раковине-штраф,3 горошинки моцарелы -штраф.
    Слез стикер -штраф. И действительно все узнают об этих штрафах когда получаем зп ,вы должны как минимум предупреждать о них ! Ставить в известность ,как положенно .
    А то что тараканы на точке -это общепит ,это естественно . Колбаса которая приезжает без состава и сроков годности -это норма , на точке нет туалета и воды -это норма,90 % сотрудников работает с покупными сан.книжками -это норма .
    За доказательства вечно интересуетесь ,так просмотрите камеры и свою документацию!
    Начните ценить чужой труд!

Дякуємо за ваш відгук.
      Вcі депреми регламентовані, прописані та існують в Компанії більше ніж 2 роки.
      Одна із цілей Компанії — максимально стандартизувати процеси, продукт та сервіс.
      Ми намагаємось мінімізувати працю наших співробітників, привозячи вже свіжі  нарізані продукти. Маркування нашої продукції виконується робітниками до реалізації товару на торгівельну точку поставниками, у випадку його відсутності — виконується маркування нашими технологами.

27. 14 октября 2022

Проработав с компании 2 года и действительно все нравилось.
    Но в военное время начался ужас какой то в прямом смысле этого слова, зарплату урезали, заставляли писать заявления за свой счёт (якобы чтоб работники не платили налог.. И не которых увольняли без зарплаты), безумные штрафы на пустом месте, списание рабочего оборудование на персонал ( например, привозят китайские одноразовый веник и совок.. Но в итоге персонал виноват, ломает якобы) , нельзя пользоваться инвентратарем (а что с ним будет если работник нарежет помидор себе?), убрали скалки (ок, можно катать руками, но привезите тогда нормальную муку, чтоб тесто не рвалось, а тянулось). Больше всего цепляет, когда работаешь, стараешься, приходишь домой никакой..ставят на тт нового менеджера, который убирает почти весь штат поваров, а самое смешное этому всему причина..недоверие менеджера.. Никогда в жизни не слышала такую тупую отмазку..
    А потому, что нужно было поставить на точку своих..класную команду, после месяца работы их этой команды 2 чел ушло..
    Економия перчаток, даже свои нельзя.. Особенно при нарезке грибов,все руки чёрные после них и тяжело отмываються..
    Просто не ценят людей которые качественно работают..
    Отпуск почему то 21 день, но когда подписывала документы об уходе, там было написано 24 дня.. Как это понимать? Больничный.. Тоже странно оплачивается за раз 5 дней..(но по факту можем мы использовать сразу 10 дней своего больничного), но в пицца дей свои правила..
    Очень смешно было получить подарок на новый год 4 плиточки шоколадки (наверное упаковка дороже стоила, чем сам шоколад).
    Отработав 2 года дали » ачівку»..в такое время бы лучше премию дали..
    То что правила меняются в самый последний момент, работаешь..думаешь..вот будут премию за n количество смен, а в конце месяца берут и все меняют.. Как так можно?
    О своих штрафах узнаем только через месяц..нежданчик какой то..
    Придумывают, нововведения которые сделаны на тяп-ляп.. Ничего не грузит, не работает, интернет плохой.. Но в итого это проблемы персонала и менеджера..
    За то какой у нас класный офис в центре города..и не удивительно что платят копейки обычным работникам.
    Посмотрите » Историю Старбакс» будет поучительная для пицца дей..

«Дякуємо за ваш відгук.
      У випадку звільнення співробітника з Компанії за умов виявлення махінацій або навмисного заподіювання шкоду для Компанії, заробітна плата могла не виплачуватись.
      Наразі скалку прибираємо тільки за узгодженням с менеджером торгівельної точки та персоналу.
      Рукавички використовуються лише при збиранні піци, оскільки можливі випадки потрапляння їх до готової піци.
      Відпускні та лікарняні виплачуються відповідно до законодавства України.
      Якщо у вас є факти, які підтверджують те, що ви описуєте в цьому відгуку, просимо повідомити на електрону адресу [email protected]. Наш директор з персоналу відкритий до спілкування.»

28. 2 октября 2022

@Pizza_Day, а вам моего отзыва мало, я должен еще и на адрес директора по персоналу писать? Какой-то конченный подход

1. 6 октября 2022

Доброго дня, шановний Гість. Для детальнішого вирішення вашого питання просимо вас звернутися за електроною адресою: [email protected].

29. 26 сентября 2022

@Гость, Да что вы говорите ? Кто закрывает и с кем связываться?
    С 7м или 9м бухгалтером который у вас когда то работал ? Я бы не писала херни если бы не факты как минимум 6ти ребят с наших точек.
    Вам расписать как это происходит .
    Увольняется сотрудник ,говорит менеджеру что делать с ФОПом?
    Ой не парься уволишься и его фирма закроет ,через месяц после увольнения ФОП не закрыт .
    По звонку к менеджеру ,он говорит звони бухгалтеру который оформлял .
    Звонок ,а бухгалтер то уже и не работает и что делать не кто не знает .
    Телефоны новых бухгалтеров не кто не дает и нечего не делает !
    И ты самостоятельно ходишь по налоговым и закрываешь это всё.
    Вопросы будут еще ?

1. 3 октября 2022

Доброго дня, шановний Гість. Дякуємо вам за зворотний зв’язок. Наш директор з персоналу готовий з вами поспілкуватись. Якщо у вас є факти, які підтверджують те, що ви описуєте в цьому відгуку, просимо повідомити на електрону адресу [email protected]. Для нас важливо з’ясувати правдивість інформації.

30. 14 сентября 2022

ФОП закрывают вместо вас вообще-то, и никакие штрафы вы не платите, не пишите херню

31. 12 сентября 2022

За то когда настаивают оформить ФОП рассказывают сказки ,и только + . Говорят о том что если будете увольняться или не захотите иметь ФОП компания все оплатит и уберет . А по факту не кто не чем тебе не помогает ,сам бегаешь месяцами по налоговым и выплачиваешь штрафы за свой счёт !

32. 8 сентября 2022

Не компания, а полное дно! У компании нет Юра лица, только ФЛП оформленные на [вырезано] — сотрудников! За ФЛП платят 1000 гривен, и не платят во время войны вообще налоги! Нет никаких социальных гарантий! Менеджеры все быдло, да и офис, только все свои или полные идиоты! Строят из говн…. И палок, все ломается и все рушится. Продукты для приготовления пиццы второсортные, но цены держатся как все высший сорт! Соус весь вкус начинки перебивает, что бы не было понятно что продукты второсортные. Не рекомендую как работодателя так и покупать продукцию в этих шаражках.

1. 16 сентября 2022

Доброго дня, шановний Гість. Дякуємо вам за зворотний зв’язок. Якщо у вас є факти, які підтверджують те, що ви описуєте в цьому відгуку, просимо повідомити на електрону адресу [email protected]. Для нас важливо з’ясувати правдивість інформації.

33. 5 сентября 2022

Ганьба такой компании,видимо гребут последнее стараясь урвать,грабя свой персонал.А где они кстати пропали,перестали отвечать на отзывы дава обратную связь,сказать не чего,никто ж не поверит,сдыд и позор.

1. 19 сентября 2022

34. 1 сентября 2022

@Гость, вы не понимаете это же «ДЕПРЕМИРОВАНИЯ» вы что какие штрафы, они просто лишают нас премии) Хотя кстати премии в основном не покрывают эти ДЕПРЕМИРОВАНИЯ(штрафы) и ты уходишь в большой минус. Компания начала списывать на сотрудников сетки для выпекания пиццы, веники которые ломаются за день ибо привозят китайское, и все остальное что приходит в неисправное состояние даже не по вине сотрудника списывается именно на него. Такое чувство, что с начала войны они пытаются урвать больше бабок и сэкономить на всём, ну что ж удачи им, ибо такое отношение даже самый стрессоустойчивый человек не выдержит, и когда все пойдут на увольнение и туда пойдут работать одни бомжи может тогда они что-то поймут. Хотя сомневаюсь)

1. 15 сентября 2022

Доброго дня, шановний Гість. Дякуємо вам за зворотний зв’язок. Нам прикро, що ви так вважаєте. Якщо у вас є факти, які підтверджують те, що ви описуєте в цьому відгуку, просимо повідомити на електрону адресу [email protected]. Наш директор з персоналу відкритий до спілкування. Для нас важливо з’ясувати правдивість інформації.

35. 30 августа 2022

@Pizza_Day, так всё таки это штрафы получается, которые в нашей стране запрещены. я понимаю штрафы за грубые нарушения санитарных норм, но когда ты просто и шагу ступить не можешь без сюрпризов от видеоотдела то уж извините…

1. 16 сентября 2022

Доброго дня, шановний Гість. Дякуємо вам за зворотний зв’язок. В Компанії є регламент роботи торгового персоналу та якість продукту на першому місті.

36. 28 августа 2022

Компания- полное дно! Начнём по порядку: учредители, как и СЕО дупля не отбивают что вообще с бизнесом. Служба развития — все свои, Проценко поприводил одноклассников, друзей, бывших коллег, и показухи все они уровень Ниже плинтуса. Отдельное слово про нынешнего тех директора, было до него два крупных пацана — реально оба были на своём месте, последний особенно во все дыры лез, во все вникал, Проценко их выдворил, поставил своего. А мне друзья с море пива на ухо шепнули, (Проценко и там работал) что нынешний тех директора с Море Пива поперли за слив всех поставщиков конкурентам.
    Далее Бухгалтерия, все умнейшие люди, только после Вершининой никак нормального фин директора найти не могут, слабые все
    HR это особый случай, я вообще ни понимаю, как можно поставить такую *** директором, она не закона о труде не знает и сама туповатая, только пускание пыли в глаза и показа своей значимости
    Директор по снабжению — Валера-хапуга, только за откат или только свои! За то как ему надо что-то срочно приобрести, лучший друг, телефон будет красный, но всегда заложит в цену свои 10%
    Коммерческий департамент — просто зашквар, люди вообще не понимают смысл работы «пиццы на вынос» такую хрень придумывают!
    КРО — отдельный разговор, всех вдрючить а потом разбираться, хотя спецы там сами дупля не в чем не отбивают.
    ИТ отдел, это мрак- покупают только БУ технику, но это пол беды, инженер один, он тупо не справляется.
    Начальник безопасности, солидный дядька, сидит, целыми днями фильмы смотрит
    А теперь самое главное- торговля! Директор- просто фантаст! Региональные менеджера- кроме своей короны ничего не видят! Менеджера- понятия не имеют что делать, их учат быть менеджерами, но с IQ менее 80- не получается научить! Только штрафовать персонал пекарен! Средний стаж работы в торговых точках — менее 4 месяцев!
    Короче задумайтесь, перед тем как идти в эту шарагу! Там либо свои, или Паши за копейки!

1. 15 сентября 2022

Доброго дня, Гість. Вдячні за ваші відгуки. Керівництво Компанії долучається до розв’язання кожного питання. Якщо ви маєте конкретику та факти, просимо вас звернутися до нашого директора з персоналу: [email protected]. Ваше звернення, за бажанням, може залишатися анонімним.

37. 21 августа 2022

@Гость, у меня тот же вопрос. Их наглости уже нет предела, заставили написать заявления с начала войны, якобы чтобы с нас налоги не снимали, и мы находимся в отпуске по заявлению, а они штрафы на каждом шагу вообще ***ели. И так корячишься на этой работе стараешься, задерживаешься вечно ибо нужно вылизать все досконально, но приезжает КРО которые доколупывается до муки на плинтусе и пятнышка соуса на полу и вы ходите месяц бесплатно на сан дни 2 раза в неделю, и даже в свои выходные если ты не выйдешь тебе «депрем» в виде ставки. Менеджер прямым текстом говорит не нравится у***вайте нахер, на ваше место куча беженцев ? Такая благодарность за год работы и терпения всех их выходок, в этой компании тебя смешают с [вырезано] не думая.

1. 15 сентября 2022

Доброго дня, Гість. Якщо у вас є факти, які підтверджують те, що ви описуєте в цьому відгуку, просимо повідомити на електрону адресу [email protected]. Наш директор з персоналу відкритий до спілкування. Нам прикро що сталась така ситуація, ми обов’язково з’ясуємо причини та зробимо все для того, щоб уникнути повторення подібних випадків.

38. 20 августа 2022

Куда конкретно можно пожаловаться на эту компанию?

39. 27 июля 2022

@Гость, понимаю 2-м 200 делаешь та умереть хочется
    Я ушла из этой компании , проработала 6 месяцев ибо уже начало доходить до обсурда, не ценят людей они не капли

Дякуємо за ваш відгук.
      Піцейоло та продавці виводяться на зміну згідно зі штатним розкладом, який був розроблений бренд-шефом Компанії та опрацьований на практиці.
      Але ми взяли до уваги Ваш відгук та опрацюємо штатний розклад із можливими змінами. Цінність Компанії ЧЕСНІСТЬ І ВІДКРИТІСТЬ — говоримо правду і вчасно визнаємо свої помилки.

40. 27 июля 2022

@Гость, налоги с февраля месяца никто не платит

41. 25 июля 2022

Ребята чтоб узнать оформлены ли вы официально т е платят ли налог за вас работадатель по страховому стажу.Заидите в дию и там в услугах скачайте документы ок-5.и ок -7.и увидите все ваши отчисления в пенсионный фонд.Соответственно и за пиццу Дэй узнаете.Если стоят нули то конечно же вы не оформлены и в страховой стаж это не входит

42. 24 июля 2022

@Сотрудник, да ,принимайте заказы до посинения ,менеджеру и рег. Менеджеру [вырезано] на вас всех)отдавайте пиццы до 21:30(хотя работаете до 21:00)а потом только убирайтесь час ,который как и пол часа раздачи пицц не оплачивают )хотя по факту в 21:00 мы должны одеться и выйти домой потому что рабочее время с 9:00 до 21:00 )и очень смешно получать премию 150гривен когда вы сделали около 300 пицц на 2 повара )

Дякуємо за ваш відгук.
      У нашій Компанії, згідно з регламентом, ми приймаємо замовлення за 15 хвилин до закриття торгової точки.
      У нас є Премія, якщо ви перевиконали норму кількості піц на вашу чисельність, окрім вашої фіксованої ставки. Премія передбачена кожному Піцейоло на точці

43. 21 июля 2022

@Сотрудник, они на сотрудников ср@@тт хотели , главное делай больше кассу и чек лист , от чек листа и кассы зависит зп у менеджера , регионального менеджера и директора , зато у бренд шефа зп 45к который сторчит в офисе и просто улыбается директорам компании, ребят давно пора развернуться и уйти на другую работу , эта компания вытирала и вытирает об своих сотрудников ноги )

Дякуємо за ваш відгук.
      Цілі Компанії – забезпечити стабільність у заробітній платі всіх співробітників, у зв’язку з цим ми не створювали складну систему мотивації, але чек-лист є суміжним показником у продавця та менеджера. За рахунок цього, у продавця є можливість збільшити свою заробітну плату. Цінність компанії КОМАНДНИЙ ПІДХІД: результати Компанії – загальний результат, який залежить від кожного.

44. 21 июля 2022

Хочу ещё добавить что заказы мы принимаем сейчас до 19.45 (рабочее время до 20:00)
    И даже если в 19:40 у тебя в очереди будет 30 пицц, вы обязаны ещё принимать заказы, и никого не волнует что вы их будете отдавать до 20:30, а ещё плюс уборка которая длится минимум час, и вуаля домой вы приходите к 22:00.
    Также очень странно что зарплата приходит в субботу в час ночи, не находите?) Очень сомневаюсь в том что мы вообще работаем официально.

Дякуємо за ваш відгук.
      Заробітна плата виплачується відповідно до регламенту, якщо було анонсовано, що виплата буде у суботу включно, то її буде виплачено в обіцяний строк. У Компанії ми підтримуємо культуру чесності.

45. 21 июля 2022

Пицца дей обнаглели вкрай, штрафы за каждую мелочь, зато зарплаты мы вовремя не платим, с 8 до 9-10 утра ваше рабочее время не оплачивается, забудьте о нормальном питании на работе ибо если целый день идут люди даже в туалет сходить некогда) кстати кушаем мы на корточках холодную еду как собаки, потому что для персонала ни стола ни микроволновки елементарной нет…
    Экономия во всем чем только можно, для поваров доплаты и премии урезали так, что херачишь только на ставке, зато повторюсь «депремы у нас по 500 грн» только с чего они депремируют якобы если нет премий)
    Ревизор отдельная тема, в прошлый раз целую неделю вылизывали все, оставались после работы, приходили раньше чтобы убрать досконально, но нет, у них если поставлена цель завалить точку то она будет достигнута, так что не тратьте свое время на подтирание пылинок каждые 5 минут.
    На каждом шагу камеры с прослушкой, даже над раздевалкой.
    Вообщем требований выше крыши, зато сами не соответствуют. Может пора задуматься пицце дей, если у них 99% херовых отзывов?)
    И да, больничный вам никто не оплатит, отпуск тоже, ибо как мне сказали «хочешь чтобы тебе оплатили больничный, будешь платить налоги», которые в стране вроде как отменили для фопов на время ВП.
    Стыдно должно быть

Дякуємо за ваш відгук.
      З початку війни в Україні, Компанія робила виплату заробітної плати у регламентовані терміни.
      Завдяки Вашим відгукам вже внесено коригування та поправки в роботу ревізорів. Підтримка, взаємодопомога та відкрита комунікація – основи сильної команди.

46. 11 июля 2022

Когда я пришла устраиваться в кампанию «Pizza Day», у меня было желание познавать что-то новое, получать новые знания и эмоции, по итогу, отработав определенное время в кампании, я была довольна и коллективом и своим руководством, которые стали для меня частью чего-то большего чем просто работа, но после прихода нового менеджера, а это Карина К. — желания работать с этим человеком и в целом в этой кампании отпало напрочь. Очень досадно, что руководство отбивает желание приносить пользу кампании и работать в удовольствие себе же. На начальных этапах работы этого человека было всё неплохо, мы всегда склонялись к тому, что человек новенький и ей нужно время, но спустя 2-3 месяца ничего не менялось… человек занимающий эту должность не достаточно понимающий и вникающий в работу на этой должности, на любые интересующие вопросы или задачи — ответ следует как по заученному тексту, когда просишь своего МЕНЕДЖЕРА о чем-то, вопрос остаётся в воздухе, отношение безответственное к сожалению, с момента работы этого человека ухудшилось отношение к кампании (возможно повлияло ВП)- ответственность за многие моменты была перекидана на РМ и РД (скорее всего из-за страха донести ту информацию в полном объёме, которую преподносит менеджеру — его же персонал), разве это подход разумного и понимающего менеджера??? Мне кажется — НЕТ! Человек перекладывает ответственность на других, так как боится за себя, человек не то что бы в своей команде не уверен, он и в себе не уверен — и это страшно..
    Так же очень странно, что именно в военное положение активировались конкретные придирки к персоналу, когда ребята и так все нервах…

1. 16 сентября 2022

Добрий день, шановний Гість. Дякуємо вам за зворотний зв’язок. Нам щиро прикро з приводу цього випадку і, звісно, ми хочемо з’ясувати причини та мати змогу виправити ситуацію. Будемо вдячні за надання ваших контактів для зв’язку. Просимо повідомити на електрону адресу [email protected]. Наш директор з персоналу відкритий до спілкування.

47. 11 июля 2022

Подписываюсь под каждым словом прошлого комментатора. Менеджер не понятно для чего стоит на своей должности. Не выполняя свои обязанности, перекидывая ответственность за свои косяки. После чего идёт удивление на недовольство со стороны персонала в сторону офиса. И летят нелепые депремя. Обратная связь не поступает к людям свыше, из-за чего начинается вечная разборка с менеджером. Непонятно для чего вообще её держат на своей должности. Двойные стандарты , этого человека очень раздражают. Зато когда ее заткнешь по факту, она ничего не скажет и просто промолчит. А только покинув тт она опять станет «менеджером». Твои «нарушение» обязанностей на точке она не скажет, только в режиме смс. Возможно какой либо страх простого ответа. Тогда вывод: зачем она тут нужна впринципи. Менеджер это вроде как мост между руководством и линейным персоналом. А данный менеджер явно гнилы деревяшки, по которым просто страшно идти, ведь есть шанс упасть в пропасть . Видно и ясно, чтт ее место максимум на кассе . Так как менеджер даже общатся со своим персоналом не может.

1. 16 сентября 2022

Доброго дня, Гість. Якщо у вас є факти, які підтверджують те, що ви описуєте в цьому відгуку, просимо повідомити на електрону адресу [email protected]. Наш директор з персоналу відкритий до спілкування. Для нас важливо з’ясувати правдивість інформації. Ваше звернення залишиться анонімним, якщо ви забажаєте.

48. 10 июля 2022

Менеджер увольняет сотрудников,из-за личных обид,сотрудникам нельзя высказывать своё мнение,так как угрожают увольнением или увольняют сразу,РД и РМ ведут себя не подобающе своим должностям,задавая вопрос о зарплате ответа никогда нет .Зарплата выплачивается когда захочет офис,при этом требует кучу всего поставелнных задач, например: приходить за час до открытия (этот час не оплачивается), менеджер обвиняет свой персонал в своих косяках, информацию от менеджера можно ожидать неделями,не может сделать нормальный График работы(Менеджер Карина К.)

1. 15 сентября 2022

Доброго дня, шановний Гість. Дякуємо вам за зворотний зв’язок. Нам прикро, що у вас була така ситуація з Менеджером. Усі керівники поінформовані та ведеться робота зі з’ясування причин, які спонукали до такої ситуації.
      На жаль, інформацію, що ви описуєте, ви не розповідали ані на етапі звільнення, ані на вихідному інтерв’ю. Щоб ми могли оперативно реагувати на подібні ситуації, працюють декілька каналів внутрішніх комунікацій.

49. 9 июля 2022

@Тетяна Леонідівна, О какой санитарии может идти речт, если сан.книги продают и выписывают в офисе за 200грн. На собеседовании вам говорят,что мы поможем вам с сан.книгой, это будет стоить 200грн, а потом менеджер вам ее передает. Я проходил стажировку в заведении где у девушки на руках язвы были.

1. 15 сентября 2022

Доброго дня, Тетяна Леонідівна. Якщо у вас є факти, які підтверджують те, що ви описуєте в цьому відгуку, просимо повідомити на електрону адресу [email protected]. Наш директор з персоналу відкритий до спілкування. Для нас важливо з’ясувати правдивість інформації. Ваше звернення залишиться анонімним, якщо ви забажаєте.

1. 1 июня 2023

Яке право ви маєте затримувати працівників після робочого дня(21:00 або 22:00)доробляти замовлення,коли це вже не оплачується?Ви не маєте права розпоряжатися нашим вільним часом.Спочатку ви не платите за те що люди приходять на 8 і 9 годин ранку,так вам стало мало,і тепер ви змушуєте працювати безкоштовно після роботи

2. 27 апреля 2021

Работаю в компании более года, замечательный коллектив, руководство которое тебя слышит, корпоративные праздники с разными приятными сюрпризами, играми, поздравление именинников и т.д Хорошая заработная плата, скидки для сотрудников-это все я получил в Pizza Day ? Да, сюда не легко попасть так как отбирают лучших специалистов, которые знают свое дело. Забыл написать в этой компании есть оплачиваемое обучение для сотрудников и конечно премии за хорошо сделанную работу. Мое собеседование проходило с Кирой-специалист от Бога, человек хорошо знающий психологию и свое дело. Люблю свою работу и компанию !

Пиццайоло 6
820 .. 15 000 грн
Повар 1
Продавец 5
Продавец-кассир 2
Работник 1

Добавьте зарплату в компании Pizza Day

Добавить отзыв о работодателе Pizza Day

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Pizza Day?