Промоция-1

Промоция-1

Вітання! Тебе, мабуть, зацікавило питання: чому компанія в Україні працює з Ізраїльським ринком?
Ми контакт-центр «Promotsiya», є постійним партнером великої ізраїльської компанії. Менеджери нашого контакт-центру допомагають клієнтам отримати інформацію про пропозиції по телефону російською мовою, послуги компанії — партнера. Клієнти, з якими ми працюємо, — це переважно люди, які репатріювалися з країн колишнього СНД. Зі зростанням % репатріантів в Ізраїлі, виникла потреба у кваліфікованих російськомовних менеджерах. Тому понад 6 років тому було засновано нашу компанію на території України. За цей час ми заробили репутацію, збудували сильну команду, відкрили нові філії по всій Україні: у Запоріжжі, Чернігові та не збираємося зупинятися на цьому.
Наші менеджери вже перевірили на практиці, що переконувати та давати інформацію по телефону можна не гірше, ніж дивлячись клієнтові у вічі. По-перше, це зручно та швидко — не потрібно витрачати час і їхати кудись. По-друге, це навіть безпечніше для самого клієнта, оскільки вся інформація фіксується, розмови записуються, компанії несуть відповідальність за виконання умов.
У чому наша перевага:
Для нас дуже важливо — якість роботи та результат. Тому перед тим, як здійснити перші дзвінки, кожен наш стажер проходить докладне навчання, тренінги, отримує всі інструменти для успішної роботи.
Ми даємо можливість професійного розвитку та кар’єрного зростання до керівника відділу продажу.
Ми створюємо комфорт як для своїх клієнтів, так і для співробітників.
У наших співробітників є базова ставка, щоб від початку роботи відчувати стабільність, але немає обмеженого максимуму в зарплаті. Все залежить від результату.
Ми живемо веселим корпоративним життям: конкурси, заходи, тренінги
Ми даємо співробітникам варіант постійної роботи. З нами ти будеш впевнений у завтрашньому дні. Ми подбали про те, щоб навіть у карантин, коли в багатьох сферах діяли обмеження, жоден наш співробітник не залишився без роботи і без зарплати.

Отзывы о работе в Промоция-1, зарплаты

Отзывов нет.

Добавьте зарплату в компании Промоция-1

Добавить отзыв о работодателе Промоция-1

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Промоция-1?