Суши Мастер

Суши Мастер

СМ Столиця, Холдинг X100. Міжнародний проект, що динамічно розвивається і об’єднує такі бренди: Суші Майстер і Моно Піцу і багато інших компаній, працюють в Україні, Литві, Угорщині, Румунії, Казахстані та Дубаї.

Отзывы о работе в Суши Мастер, зарплаты

1. 21 августа 2023

Борг за лютий так і не виплатили, крім того за місяць до війни перевели в обовʼязковому порядку з повної ставки (мінімалки) 7к офіційних, до 0,25 ставки, проте і ці 0,25 не виплачували вже офіційно, лише потім при звільненні, чудо — якось мене перевели за свій рахунок, без мого відома і заяви. 70 відсотків працівників взагалі не оформлені, у керівництва вистачило нахабства зібрати нараду холдингу, де мали бути всі працівники, там практично з гордістю розказали який чудових в них дохід, навіть в такій ситуації, скільки мільйонів заробили, які наполеонівські плани мають, і як чудово кожен з вас може стати акціонером см, також зауважили, що винні близько мільйона доларів по зп людям, на питання коли виплатять? Коли буде дохід)) Тобто на відкриття 15 брендів гроші є, в мінімум 5 країнах, а на зп нема, чудово! Як продукт гівно, так і компанія, керівництво сидить в теплих країнах, а ви тут живіть як хочете, і робіть, що хочете, люди відірвані від реальності і просто обманули купу людей! Цитата на одному з мітів керівника «ну суші ж всі їдять хоч пару разів на тиждень», так, всі, бо це з супер доступна їжа в нашій економічній ситуації, п.с. буквально перед тим як пішов звідти, побачив цікаву річ пости рф та України дублювались фото, скріни прикладу, знав би раніше, пішов би одразу

2. 12 августа 2023

@Курьер,
    Алексей вы не уточнили что, вам компенсировали те 2 грн, которые по вашему мнению вам не досчитали, в тот же день.
    По поводу ГСМ. При цене газа в 22 грн на момент вашего прибывания в компании вам компенсировали 5,2 грн за каждый км.
    Что покрывало и затраты на топливо, и запчасти для ваших авто.

1. 11 августа 2020

Такое ощущение, что большинство отзывов здесь заказные. Слишком уж всё сладенько и причёсано. Так не бывает.

2. 9 февраля 2021

Даже не думала, что именно здесь найду хорошую, стабильную должность. Устраивалась просто перебиться по деньгам, но год выдался сложный, многих моих знакомых сократили на своих работах, а со мной такого не случилось, тут то я и оценила преимущество работы именно здесь. Эта сеть ресторанов уже давно успешно развивается и имеет хорошую репутацию на рынке.

Повар на мангал 1
Суши-повар 1

Оператор call-центра 1

Добавьте зарплату в компании Суши Мастер

Добавить отзыв о работодателе Суши Мастер

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Суши Мастер?