Отзывы о работодателях Днепр

Перемога АВК

Сільське господарство: вирощування кормових культур, тваринництво

Перша Пекарня Твого Міста

«Перша Пекарня Твого міста» — популярна мережа пекарень, яка розташована в багатьох містах України. Ми цінуємо в людях чесність і бажання розвиватись кожнен день разом з нами, аби бути професіоналами у своїй ніші. Нашій команді потрібні колеги, які здатних працювати в команді, а також проявляти особисту відповідальність в спільній справі.

Petimpex

Оптовая торговля товарами для животных.

Контінентал Фармерз Груп

«Контінентал Фармерз Груп» — сільськогосподарська компанія з міжнародними інвестиціями, яка працює у Західноукраїнському регіоні, залучаючи в свою команду найкращих професіоналів галузі і застосовуючи і своїй діяльності передові практики агровиробництва, новітні технології та сучасну техніку. Сьогодні «Контінентал Фармерз Груп» — це об’єднаний агрохолдинг, який із 2019 року працює як єдиний бізнес, утворений у результаті злиття двох […]

КВС Торг

Інтертранзит-1

ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА КОМПАНІЯ ІНТЕРТРАНЗИТ-1. Основна діяльність це організація перевезення вантажів: зерно, насіння, корми для тварин, харчові продукти.

Премьер, мясная фабрика

Мясная фабрика «Премьер» — один из лидеров мясоперерабатывающей промышленности по производству колбасных изделий и мясных полуфабрикатов Днепропетровской области. Мясная фабрика «Премьер» основана в 1995 г.

Новий Зір та Ексімер

Новий Зір та Ексімер — група компаній та одна із найбільших офтальмологічних структур України, яка увібрала в себе всі останні досягнення світової медицини. Це 9 сучасних центрів, які готові надати послуги найвищої якості, від діагностики зору до вирішення найскладніших завдань лікування захворювань очей. Головною особливістю центрів Новий Зір та Ексімер є професіоналізм медичного персоналу. Тут […]

СклоДизайн

Виготовлення товарів зі скла.

Південтрансбудкомплект

ТОВ Південтрансбудкомплект — металургійний металосервісний центр, який працює на ринку України більше 25 років. Компанія займається складською діяльністю, виробництвом та реалізацією трубної продукції. Місцезнаходження нашого офісу — у самому центрі Дніпра. Склади розташовані у Дніпрі та Новомосковську.

Biopell

Клініка

Стар-Драйв

Консалтингові послуги по розвитку бізнесу на міжнародних ринках

Теплоарматура

Компанія «Теплоарматура» спеціалізується на оптових продажах продукції для комплектації сантехнічних інженерних систем водопостачання та водовідведення, тепло- та газопостачання, пожежогасіння та сантехніки .

Redi.ua

Redi.ua — роздрібна мережа торгових точок з продажу техніки Apple та мобільних аксесуарів з 2014 року. Мережа налічує 44 торговельні точки у 13 містах країни. У нас широкий асортимент техніки Apple за приємними цінами, технічні та естетичні мобільні аксесуари високої якості, а також спектр додаткових послуг — налаштування та сервісне обслуговування смартфонів, гарантійний ремонт.

Трейд Граніт Інвест

Компанія, яка стрімко розвивається в сфері торгівлі продуктами харчування. Дрібнооптова торгівля.

Тропік

Діяльність компанії «Тропік» орієнтована на забезпечення фруктами та овочами широкого спектру споживачів — від мереж супермаркетів до невеликих магазинів, від гуртових клієнтів до приватних підприємців. Філії компанії «Тропік» присутні у 12 містах України. Переваги нашої компанії: стабільна, цікава, динамічна робота, можливість професійного, кар’єрного та матеріального зростання.

UniClinic

UniСlinic — клініка майбутнього! UniClinic — універсальна Клініка з повним спектром професійних медичних послуг. Клініка загальною площею 7500 м2, є найбільшим та найпотужнішим приватним медичним закладом всього Південного Сходу України. МІСІЯ UniСlinic: Щаслива нація — здорова нація. Ми прагнемо, аби українці мали міцне здоров’я та високу тривалість життя. UniClinic має всі необхідні можливості для надання […]

УкрСушка

С 2000 года компания «УкрСушка» (Українські сушильні технології) производит и регулярно совершенствует сушильное инфракрасное оборудование для различных целей. Производство по сушке продуктов питания.

Візіум

«ВІЗІУМ» — це найбільша мережа сучасних офтальмологічних центрів у Києві. 11 діагностично-хірургічних клінік в Україні. Надаємо всі види офтальмологічних послуг, діагностуємо і лікуємо будь-які захворювання очей у дорослих і дітей. У нашій команді понад 50 кваліфікованих лікарів-офтальмологів, серед яких найдосвідченіші хірурги та науково-медичні співробітники. Для зручності наших клієнтів та праціників центри розташовані в різних локаціях […]

Инжиниринг-сервис

Группа компаний в которую входит производственный комплекс предприятий, а так же ресторанный бизнес.