Укрэнерго

Укрэнерго

ДП «НЕК «Укренерго» – енергетична компанія з функціями оперативно-технологічного управління Об’єднаною енергосистемою України (ОЕС) та передачі електроенергії магістральними електромережами від генерації до регіональних електромереж енергопостачальних компаній (обленерго).

Отзывы о работе в Укрэнерго, зарплаты

1. 14 апреля 2024

Працюють одні пенсіонери..прогресуючий маразкм і шизофренія в керівництва..тотальна безграмотність керівництва..кумівство..синки.ц інші корупціонери. Зарплати провідних інженерів не блатних на рівні електрика ОСББ.. одні топ менеджери і керівники середньої ланки отримують зп вище 100 тис. Грн. ..провідні інженери отримують за менше ніж водії директора..бежітьтз цієї контори.

2. 28 марта 2024

В енергетиці України без зв’язків робити нічого. Маючи великий стаж можу це стверджувати. Раджу молодим спеціалістам обходити цю галузь.Великі гроші породили ще більшу корупцію, а укренерго-це вершина цього айсбергу. Все в них вирішує бабло і зв’язки, хоч як гарно вони б не співали про європейську компанію, відділи боротьби з корупцвєю,.Керівники отримують міліоні зарплати, персонал для них розхідник. Все тримається на старих кадрах і ентузіазмі молодших які не мають куди піти. ХТО НАДІЄТЬСЯ БУДУВАТИ там кар’єру запам’ятайте Вони не варті ні хвилини вашого часу.

3. 27 марта 2024

Не тратьте даремно свій час. Одне відмивання бабла, персонал не цінять, підстанції добивають як ракетами, так і кадровою політикою. Без зв’язків пропряцюєте не довго. Жалкую про потрачаней час і освоєння матеріалу. Перспекти нуль. Велика мильна бульбашка, як і більшість компаній в нашій державі.

4. 26 марта 2024

Вова :
    Компания дегенератов и воров. Как и дтек доведут все до полного конца а потом сбегут с деньгами. Отношения внутри отвратительные. Год проработал. Не советую.

Если бы количество вакансий в Киеве, что у одних, что у других о чем то говорило, то сложилось бы впечатление, что у них все прекрасно. У дтека даже увеличилось, после того, как они половину мощностей потеряли. Но мы то знаем, что все это бульбашка для кредиторов.

1. 24 июля 2020

Да Згиблов Артем — это ши*** взрослый ребенок, который думает что он полубожок. В работе рукодствуется собственными эмоциями, расстройство психики на лицо, как следствие этого неадекватные цели, неадекватные дедлайны, перекладывание вины на подчиненных, шантаж, хамство, безответственность. Он позволяет себе ругатся матом на зарубежных подрядчиков в присудствии высшего руководства! Надеюсь что ему прийдет конец и все мы вздихнем с облегчением.

2. 17 ноября 2020

Пенсионеров в руководстве нет.Только команда молодых менеджеров. Згиблова знаю. Работает на полную катушку. Хороший организатор, ездил сам по всем подразделениям, когда внедрял электронный документооборот.

Ведущий инженер 3
Электрослесарь 1
Электрослесарь 5 разряда 1

Добавьте зарплату в компании Укрэнерго

Добавить отзыв о работодателе Укрэнерго

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Укрэнерго?