Укртелеком

Укртелеком

Отзывы о работе в Укртелеком, зарплаты

1. 23 ноября 2023

@Гость, до чого писати про туалети і інши господарчі питання? В компанії нема ніякої стратегії. Включати по 5 клієнтів в тиждень,та відключати сотню ,тому що кабель ТГ має більшу привабливість. Доки переключали абонентів до альтернативної телефонії та оптичного інтернету, минуло пару років. Це питання про Київ. В центрі працює підрядник і самостійно демонтує кабель. Жодного працівника біля них не треба — керівництво вже в курсі і в долі. Для кого щось роблять не зрозуміло. Зараз на одного кабельника дивиться і контролює інженер,далі начальник дільниці, начальник відділу,начальник цеху, начальник центру і вішенка на торті технічний директор. Друзі з Нашнет,які мають більшу платню і та більше вмотивовані не мають такої дивної структури,які для абонентів не працює взагалі.

Це у вас нема стратегій, а у менеджорів є — просидіти як можна довше на зарплату в пару сотень тисяч гривень, бо де ж ще таким ефективним такі гроші заплатять? Паралельно можна бігать імітувать роботу чи пиляти бюджета на ремонт чи джіпон чи на відкатах сидіти рівно. Коли буде треба показати прибуток — ще скоротять стадо бо нашо воно треба якшо комутатор робе і [вырезано] платить за квартирний телехвон. Не зрозуміло що всі інші в цій конторі забули

2. 7 ноября 2023

3. 7 ноября 2023

Когда КЦ отреагирует на халатность ДПБ в Днепропетровске? Элина Сергеевна Писаренко стала второй Филиповской и не появляется на своём рабочем месте. Главное, не перепутайте кого сокращать!если Писаренко нет вторую неделю то зачем такая штатная единица нужна? Уборки в кабинетах нет , туалеты не работают. Хорошо Ангеловский пристроил свою полевую жену.

4. 25 октября 2023

Керівництво філій процедуру скорочення не хочуть запроваджувати,дзвонять усим і вимагають щоб люди уходили по акції,погрожують,мотивуючи що їм начхати на законодавство.Так якщо начхати чому тоді не скоротити людей????Тому що із 10 скорочених хоч один та і знайдеться який готує позов до суду,і тоді Київ буде в стороні а в філіалах дехто лишиться своїх місць

Немає підстав. Дзвінки від керівників це вологі мрії. По Києву за 2022-2023 у вільному доступі є всі цивільні справи де відповідачем є Укртелеком,в якості представника за довіреністю є Кириченко і жодного рішення на користь Позивача. Поки не підписуєте письмово пропозиції і не надають письмово наказ про зкорочення, співробітники і справді обирають більш легкий шлях і отримують до трьох посадових окладів та всі дні відпустки на момент звільнення. Тому обирайте ви особисто чи готові виконувати роботу згідно посадових обов’язків та внутрішнього розпорядку та не допускати жодних порушень і всі накази керівника,які не входять до посадових отримати виключно на пошту або письмово,якщо усні розпорядження суперечить посадовим відмовлятися їх усно виконувати. Суд не безоплатна акція , необхідно сплатити судовий збір та підготувати позов , в якому суд вирішить своєю ухвалою щодо відкриття провадження або залишити позов без дії.

5. 20 октября 2023

6. 18 октября 2023

Любимая жена Ангиловского Элина Писаренко не появляется на Херсонской. Пошла вторая неделя как не работают туалеты. Писаренко когда заработают туалеты? Где мыть руки и испражнятся? Омельченко, обрати внимание на свои кадры в Днепропетровске.

У писаренко інші приоритети. Замість ремонту холу чи ліфту вона ремонтує кабінети на директорському етажі.
    Цікаво чому працівники повинні платити власні гроші за прибирання кабінетів? Це ноу-хау від омельченко чи писаренко так заробляє на норкову шубу?

7. 17 октября 2023

А звідки така інфа ? Ви в курсі про нову систему бронюваня ? Чи ви просто так тут тут бла бла ?

8. 16 октября 2023

Назар :
    Мені говорили, що в Укртелекомі є БРОНЬ. Не буду писати, що і як я робив, але в підсумку вийшло у Львові влаштуватися. Попрацював 3 місяці, і 2 дні тому прийшла повістка! У відділі кадрів нахабно посміхаються і кажуть, що нічим допомогти не можуть.
    Як так?

Ці броні надруковані ними самими «на от***сь», щоб ви працювали на об’єктах. А якщо вручать повістку, то відмажуться типу «лютий воєнком попався, нічого не можуть зробити»

Казати можна все ще завгодно, вам витяг з приказу мінекономрозвитку давали? В метінвесті та дтек це працює, але для обраних.

9. 16 октября 2023

Назар :

10. 9 октября 2023

11. 8 октября 2023

Привіт панство. Хто що чув про перейменування дільниць в групи? Це по всіх технічних напрямках чи тільки танспортна мережа?

12. 6 октября 2023

Всім свідомі та професійні люди давно покинули цю контору.Прийшла і моя черга.Тут перспективи 0 зарплатня дипломованого спеціаліста менша чим в двірника.

13. 5 октября 2023

Хоч хтось відчув підняття зарплатні у своїй кишені? Чи все лише балачки та обіцянки-цяцянки брехливого керівництва?

14. 30 сентября 2023

Ну все, прийшло підвищення аж на 5 відсотків, якраз на один похід в магазин вистачить. Люди чекали 20, як обіцяли на відео, але знов кинули, ну як так?

Де ви побачили ці 5 відсотків, нам платять 07 та 22 числа, а передивитися що нарахували не раніше 08 числа . Інфляція є , ніхто не заперечує, у 22 році на 100 грн купляли 30 яєць, в цьому році вже 20 , хіба то 200 відсотків?

15. 29 сентября 2023

@Гость, Ну як таке можливо 5 відсотків, ціни зросли більше ніж на 200 відсотків, Просто якесь знущання над людьми.

16. 28 сентября 2023

17. 28 сентября 2023

@Гость, брате, і я уходжу завтра. Но не до конкурентів. Знайшов місце слюсаря на фабриці. Теж про возраст не питають. Проживемо. Хай вони вже допрацюють до офіційного банкрутства

18. 28 сентября 2023

@Гость, так, мене так завтра й звільняють. Менше 2 місяців дали попрацювати. А зп низька у всіх, той і моєї позаздрили :) дуже мілочні, меркантильні, якість нижче плінтуса.

19. 26 сентября 2023

@Гость, А так воно завжди було,хіба ви не знали?По районах по максимуму скорочували людей,що залишилось по одній особі і докидають на зарплатню 200 грн,а в філіях штат не зачіпають і добавляють по 20%

20. 26 сентября 2023

Щоб підняти, треба когось пустити в жертву, тобто звільнити. Як повигоняють, тоді піднімуть на 100-200 грн, чого ви хвилюєтесь?

21. 26 сентября 2023

Так анонсували підняття зарплат з вересня. І що, де воно? Буде кому захочу, тому і підніму? Ну якесь позорище.

22. 25 сентября 2023

Передпенсіонник.Вже був дзвінок від керівника про скорочення.Я своє віддав компаніїї.(Колись і вона мені)Ну що ж попрацюю на іншу,допоки здоров’я дозволить.У конкурентів Укртелекому неважливо скільки тобі років,якщо ти працеспроможний.То ж можливо покручусь ще.

23. 25 сентября 2023

Списки поданы уже, акцию предлагают ( последний рабочий день 29.09
    Повышений окладов еще нет, пока собирают списки кому сколько накинуть. Стандартных 20-30% все не будет.

24. 20 сентября 2023

Чергова так звана оптимізація в жовтні чи листопаді?Хто щось знає напишіть!В Курмаза хто був на святкуванні його «досягнень»,?

Просто не на всіх вистачає 15ти річних ноутбуків та і вже два айті директори, тому грошей на всіх оцих для зарплат не вистачить, тому таке от

25. 11 сентября 2023

26. 31 августа 2023

Козлов :
    Скажите, а на десятилетие Юрия Курмаза на должности гендира Укртелекома будет празднование? Столько достиг и сколько сделал хорошего для компании — убеждён, что нужно всем благодарным коллективом поздравить!

Це сарказм? Я в компанії із шкільної лавки(її по суті ще не було).Так принизливо себе відчувати перед клієнтами ще ніколи не доводилось.Інструменту за більш ніж десяток років-нуль,організація роботи з клієнтами бажає кращого,зарплатня просто жахлива і ганьблива.Директору та керівництву повинно боліти,що працівники отримують на рівні двірника,А їм як виявляється навіть не соромно.А може Курмаз і не здогадується про те що така ганьба має місце бути.То спочатку перед поздоровленням давайте поінформуємо його про цю халепу.А якщо він в курсах,то ми утримаємось від поздоровлень.

Що ви тут забули ? Якщо вас зп не влаштовує що ви тут робите? Що може працівника утримати працювати на одному місці окрім грошової винагороди?? Тут немає до чого чіплятися. Сидіти на місці можна коли тебе влаштовує гроші , як директор Курмаз , або безопасник потімко,або дирчик іванець. Для кого працює адсл? Нащо так знущатися ??? Просто все [вырезано] демонтуйте ,звільніть техперсонал,залиште лиже gpon та юросіб , приміщення під оренду,і все. Забув , треба корпоративний центр також прибрати — 99% всіх проблем та пройобів завдяки їх корупції та зухвалості. Мені 3 роки не відновлювали адсл і телефон,в кінці минулого тижня прийшов папірець з боргом — мені три місяці нараховували абонплату за неіснуючі послуги. Підрядник раніше підписав документи що зробив ремонт — тільки інтернет працює лише на порті в АРШ. Просто шакали та іспанський сором

27. 30 августа 2023

Козлов :

28. 29 августа 2023

29. 21 августа 2023

30. 15 августа 2023

Драстє, а як там поживає стратпрожект про провайдера на балканах? Запустили вже чи ще будують? На якій вже воно стадії зараз?

31. 15 августа 2023

Нужна кооперация работников отрасли связи по всей стране.
    Кто защищает интересы связистов в Украине??? Профсоюзы? Кто из работников отрасли видел их?
    зубной врач получает около 50000грн(+-в зависимости от часов и выработки) объясните чем связист хуже зубного врача?? Или моряка?
    Если связисты будут едины, и покажут что они не рабы и не будут работать меньше чем за 40000грн то работодатели вынужденны будут платить нормальные зарплаты. Стали бы работники связи по всей стране на недельку, тогда бы призадумались владельцы «коммерческих предприятий» ……вон посмотрите на Францию — умеют свои права отстоять.

32. 10 августа 2023

Хто шо чув про перегляд окладів з вересня на 20% чи то тіки в корпоративному центрі буде? Немає зара в кого зараз і спитати — всі боси по відпустках розїхались.

33. 8 августа 2023

Хто в Києві , напишіть на своєму прикладі,анонімно,які зарплати у начальників цеху,відділу, дільниці, інженерів , кабельників та монтерів,чи є премії і за що їх сплачують

34. 28 июля 2023

Я зайшов на ютуб,забив у пошук «Укртелеком». Є реклама,яка вже три роки не оновлювалася. Здебільшого відео про відсутність сервісу для споживачів,як результат не перший рік зменшення абонбази. Чим менше абонентів,тим менше потрібно технічних працівників. По-друге,звільняються місця під оренду,по-третє є можливість зекономити на абонентах,закрити договір на невігідну оренду площі під АТС, по-четверте,чим менше абонентів,тим більше демонтажу міді. Всі задоволені. Не є таємницею,що у Ахмєтова був медіахолдинг,зараз деякі фігуранти перейшли в Укртелеком і далі працюють. Короче кажучи завдяки війні,основний акціонер вирішив відмовитися від усього невігідного і зайвого. Те що керівники на місцях з підрядними організаціями роблять це їх особисте рішення як заробити в умовах

35. 28 июля 2023

@Гость, в Києві хіба таємниця що всі роботи дозволяє керівництво робити працівникам самого Укртелеком,тому і зарплата виключно за приїзд на роботу,все інше — що заробите.

Це секрет того, чому ці всі раби сидять тут за їжу, бо у суботу можна взяти обладнання і спаяти оптику конкуренту шоб хоть шось з грошей додому принести

Так і раби які сидят тут за їжу скоро звільняться, тому що так продовжуватися вічно не може. І тоді фірма за все заплатить. Аутсорсинг за шаурму усувати пошкодження не буде…

36. 27 июля 2023

По-перше ,робити дають на конкурента,вам за це дають інструменти так ще і зп нараховують. По-друге,окрім кабельників,хто ще може похвалитися доп.роботами у робочий час ? По-третє, є багато вільного часу,тому що ранок починається з кави,робота з 10,обід вже в 12-30 нікого немає на місці,після обіду,люди працюють в два рази повільніше,і до вечора хіба що керівник досиджує ,тому що онлайн чи на віддаленому робочому місці

37. 26 июля 2023

38. 20 июля 2023

39. 19 июля 2023

@Гость,ви коли пишете про підрядника уточнюйте, що знову ж таки керівництво ПО знімає вершки, а робочі руки в них навіть офіційно не влаштовані та й зарплати не захмарні!

40. 11 июля 2023

Зате підрядчик паше на мережі, з зовсім іншими зарплатами, але тут дивного нічого немає, бо підряди в УТК просто захмарні по сумам, таке враження що у нас відбудовують мідь, а не її утилізують тонами. Матеріал найдешевший, фаховість працівників мінімальна, головне відкат. Будуєм нажаль навіть незрозуміло кому, таке враження що основна мета просто щось будувати, аби вдерибанити. З нашими тарифами і кол. центром і колекторами, абоненти тікають юрбою від УТК. От тому і зарплати як у комунальників і то менші.

41. 10 июля 2023

З зарплатами взагалі дуже печально, нема ніякої індексації, премії відсутні, чи будуть якісь в цьому році

Кабельщик-спайщик 4 розряд — 5500грн на руки… доплат за транспорт нет. Все очень печально. Если нет своей цели в жизни, то приходится работать на того, у кого она есть. — Роберт Энтони

42. 10 июля 2023

@Гость, ви коли останній раз дивилися на свої результати роботи — індексація є ,кожен місяць 10 грн,що складає менше 1% від окладу. Щодо мотивації,її немає, дуже важко працювати завжди коли тобі наказують і за півроку не мають що добавити ,хоча дві треті дільниці зкоротили.

43. 10 июля 2023

В грудні будуть знову вирішувати як під час війни задовольнити усіх,в зв’язку з тим що процес в компанії незмінний ,то питання часу як оптимізувати процес і роботу заради прибутку підприємства. Збільшення зарплати про це знає керівництво,тут пишуть працівники 4 або 5 рівня,які на зп сидять але повпливати на її кількість не можуть

44. 10 июля 2023

45. 9 июля 2023

@Гость, З якого дива ВИ взяли 14000 може за два місяці 7розряд мідь і вок 8000 грязні щось таке!+ за водія!

Доброго здоров’ячка! По-перше було написано що НЕ отримує брудними,по-друге є цех мережі доступу там де є виключно мідь та іноді інцидент по оптиці, по-третє є транспортна мережа і всі понад норму години обліковуються і вихід на роботу у вихідний день але все це та доплати за водія копійчані залежить від керівництва і бажання мозолити своїми діями морочити голови інших керівникам. Підведемо підсумок,якщо ви водій і працюєте на дмд на 8000 ,то це ваш вибір,а також нагадайте усім які ще роботи додатково в робочий час ви встигаєте та як використовуєте робочий транспорт.

46. 8 июля 2023

47. 4 июля 2023

@Гость,строит то строит тока не там где надо, а где можно взять больший откат. В том то проблема. Вы путаете 250 грн за 50-100 мб и 250 за 2-18мб. В этом проблема наших том менеджером цены заоблачные,а качество держится на двух бригадах по два тела на весь раен.Подобных фактах дебелизма полно и нет стимула работать на полную отдачу,не кто просто не оценит и не кому не нужно.

Раніше кожному робили підтвердження його kpi і працівник бачив за що йому не виплатили премію, взагалі ці премії це щось з чимось. СРМ фактично наглядно показує результати роботи але це тільки хватає на посадовий оклад. Доречі кабельних брудними не отримує 14000 ,заходиш після роботи до АТБ а там об’ява — охоронець , після відрахування,отримує більше 15000. Постає питання — для чого було залишати величезне кодло керівників , довести до мінімуму кількість робітників,що отримувати офіційно зп менше некваліфікованого касира або вантажника ??? Треба або міняти загальний підхід або взагалі не займатися послугами,за які клієнти давно проголосували кедами і пішли до інших.

48. 3 июля 2023

Вчора отримав пропозицію від Вега + лайфселл .

У Веги нет и быть не может никаких тарифов с Лайфом, Вега это Водафон. Тарифы с Лайфом есть у Воли, если вы их путаете, то ваш уровень понятен.
    Тариф 250 грн сейчас у любого провайдера, а оптику УТ строит в городе, не так много как хотелось бы, но строит. То что зарплаты мизерные, и всем на все наплевать, это да.

Згоден ,переплутав з Воля, тільки окрім назви все написане вірно. Доречі утк свою мобільну мережу потушив,так що навіть лайкмобайл вже має альтернативу 091

49. 30 июня 2023

50. 29 июня 2023

Вчора отримав пропозицію від Вега + лайфселл .

1. 4 мая 2015

Уважаемая наглядова рада, чем вы наглядаете — …опами, чтоли?
    Уважаемые СКМы, у вас, как я погляжу, тоже повылазило.

2. 29 апреля 2012

Хочу развенчать грязные мифы о компании «Укртелеком».

Администратор 1
Тренер по обучению 1
Электромонтер 1

Добавьте зарплату в компании Укртелеком

Добавить отзыв о работодателе Укртелеком

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Укртелеком?