Vector Capital

Vector Capital

Маркетинг, PR

Отзывы о работе в Vector Capital, зарплаты

1. 29 января 2021

@Ігор, Тут уже на Украинском пишем ?

2. 29 января 2021

Максим спасибо за комментарий !

Эта компания назвывается Вектор капитал не смог найти ни одной оффициальной компании с этим именем которая занимается Имитацией финансовых торгов и обманом граждан украины и зарубежья. Такой компании не существует значит вы работаете по черному и зарплата наличкой :(
    Адрес Этой компании форекс кухни : Львов, ул. О.Степанивны 45
    На самом деле (инфа изнутри) Это бывший Киевский МИЛТОН ГРУП вбейте в гугл и википедия вам все расскажет !
    Это обычные мошенники которые пишут о себе что они работают на рынке несколько лет хотя сайту их бренда INVESTFLOW http://www.invest-flow.io только 7 месяцев !
    Они платят 800 долларов ставку + проценты за каждый депозит тоесть за каждого обманутого человека.
    Виктор Гринюк вроде там главный там у всех псевдонимы но это имя настоящее.
    Я там проработал немного но мне хватило ума не закрыть не одного депозита что бы меня не приписали к статье о мошенничестве ! Скоро я сюда и остальных мошенников работающих там выложу. По совету друга заявление в киберполицию я написал посмотрим что будет дальше !
    Всем удачи!

3. 28 сентября 2020

@Макс, напишіть свій номер телефону будь ласка.

4. 4 сентября 2020

Коротко трьома словами: хамство, непрофесійність і "рускій мір". Філіал київської компанії у м. Львові за адресою вул. О.Степанівни 45 (з їхніх слів працюють там з 08.2020)Також з їхніх слів просувають якісь фінансові послуги закордон. Відправив розгорнуте резюме. Прийшов на співбесіду на вакансію Sales manager IT. Зустріла HR Вікторія, завели в кабінет, де знаходився ще один HR Віктор. Обоє молодого студентського віку. Дали заповнювати анкету, яка була російською мовою! На моє питання, чому я маю заповнювати дані, які є вже присутні в резюме (реально з моїм досвідом роботи це б зайняло 30 хв щонайменше) — HR Віктор запитався куди я надсилав резюме! Зразу видно, що готувався до співбесіди, HR це лице компанії, людина, що представляє компанію і "дбає" в цьому випадку про її імідж. Робота мала полягати в продажі послуг англійською мовою до речі. Запитую, чому анкета російською мовою, я що живу в Росії чи маю працювати з російським ринком..Відповідь епічна: а що для вас це має значення? кажу ні — я заповню її іспанською, для вас це має значення. Мовчить, довго думає і каже: більшість українців розуміє російську… Після цього, кажу все, дякую питань до вас більше немає прошу відвести мене до вашого керівника. Заявив, що керівника звичайно немає на місці. Думаю це позиція HRа і позиція компанії. Я все розумію, можна було сказати вибачте, ми не встигли перекласти анкету чи т.п., але ж ні..хамство, вузьколобість і непрофесійність

Добавьте зарплату в компании Vector Capital

Добавить отзыв о работодателе Vector Capital

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Vector Capital?