Watsons (ДЦ)

Watsons (ДЦ)

Компанія «ДЦ Україна» – лідер українського ринку роздрібної торгівлі формату Drogerie, свого часу стала піонером його розвитку в Україні. На сьогодні мережа магазинів і аптек Watsons, котрими керує компанія, складає 210 магазинів і 28 аптек у 64 містах України.

Отзывы о работе в Watsons (ДЦ), зарплаты

1. 1 марта 2024

Васильків,ватсонс.
    Повне дно,не так сама робота,як керуюча магазина, Ткачук.
    Приходити п’яною на роботу це норма
    Плітки?Без них ніяк на роботі.
    Сама робити нічого не хоче,а від всіх вимагає.
    В цієї персони вільний графік.Поведінка така,що їй всі забов’язані.
    Може при клієнтах в магазині стояти та пити каву,чи їсти,це також норма.
    При влаштуванні на роботу бреше за зарплатню.
    Може з каси взяти кошти,та піти по особистим справам,потім недостачі.

2. 3 февраля 2024

От цікаво, зробили багато мотивацій, а приз — сертифікати, всюди сертифікати, навіть план по Гобі виставили, і за нього теж сертифікати дають… Скоро і звичайний план переведуть на сертифікати😂. Може комусь ці мотивації заходять, але не мені, їсти я за сертифікати ватсонса не куплю… % до зп був би більшою мотивацією. Ще б доплачували за виконання не тільки своїх обов’язків😄 а то зп за одну посаду, а обов’ язків за 4х. Але це не тільки у Ватсонсі, зараз багато компаній скорочують штат, але Ватсонс переміг усіх у цьому, скоротивши штат до неможливого мінімума. Но зате є сертифікати 😂

3. 26 января 2024

Работа в Ватсоне довольно неплохая. Сейчас уже меньше поставок товара ,раз в неделю , ценники меняются раз в месяц ,а не как раньше ,постоянно режешь.
    По сравнению с другими сетями ,тут не зад***ивают с проверками.
    График тоже адекватный.
    Зарплата маловата , тариф пишут один, а получаешь меньше из-за не выполнения плана на 100%. Оставьте хотя бы тариф ,дайте людям немного заработать.

4. 21 января 2024

После ухода Савельевой ни чего не изменилось, а возможно стало и хуже!! Уже не о какой лояльности и человечности в этой компании речи быть не может!!! А ведь когда то , придя в эту компанию мы гордились , что работаем в ней. После сокращения зп и персонала ушли самые лучшие, это благодаря Савельевой . И на их места поприходили великие специалисты!! О персонале и говорить не чего!! Иметь способного админа -это счастье для управляющего. И отдельная песня это сб . Я не знаю как можно теперь самодуров, отвечаю на их сумосбродные обвинения!! Специалист который не удосуживается выучить свои процедуры пытается найти обвинения в твоих !!!И да политика компании- во сем виноват персонал !!!
    Найдите в себе силы и уходите !!! Есть жизнь после Ватсона и поверьте , на много лучше!!!

5. 14 января 2024

@Гость, в нас і керуючий миє підлогу, якщо компанія не може пережити перепрацювання навіть у 0.5 годин то про яку прибиральницю може іти мова😄а ще ми всі охоронними, вже реально замислююсь піти касиром в Сільпо, бо там зп вища, а ніж зп у керуючого у Ватсонсі😄 і тут справа навіть не у війні, і до неї було не дуже… Так, зараз підняли зп, але на 1 співробітника приходиться обов’язків мінімум за 5…

6. 5 января 2024

А з якого дива адмін повинен мити підлогу?Їм за це не доплачуюють. Чому компанія не може дозволить найняти на роботу прибиральниць?!
    Чому повині мити підлогу працівники які обслуговують покупців. Дуже багато запитань… Але нажаль відповідей ніхто не дасть.

7. 15 декабря 2023

@Універсальний співробітник, додам з приводу оцих усіх різних мотивацій за які дають сертифікати, все одно гроші не виходять за межі компанії, особисто мене це не мотивує, може мені треба їжі купити, а не 1 товар за ті сертифікати у тому ж ватсонсі. Як би за виконання тих мотивацій давали % до зп, то це більше мотивує. Ви ще забули додати що штат поурізали до неможливого, людей у залі просто не вистачає (1 людина розривається між касою, консультацією, і купою роботи — виставити товар, зробити Планограму, поміняти цінники, рахувати частічки…), не дай боже хтось перепрацює, ватсонс цього не переживе, у відпустку обов’язково іди, а те що штату нема, то нікого нецікавить, постійно потрібні трансфери, доводиться ходити на інші магазини, бо там нема кому працювати, змушують ходити і вважають якщо на магазині повний штат — 3 — 4 — 5 людей, то обов’ язково давай іди… Ну це взагалі як собі уявляє керівництво те що повний штат 3-4 людини, дуже прикольно коли на зміні всього 2 людини і покупці то кричать «є хтось на касі? » або «є хтось в залі, є консультант?» при цьому ми повинні підвищувати показники. Короче, це перетворюється на повний треш, а ті мотивації — до одного місця, для замилування очей… І зп на ринку праці не створює конкуренції. Працівники страшно вигорають в створених умовах.

8. 13 декабря 2023

Всім добрий вечір! Хочу залишити свій скромний (ні) коментар про цю мережу і можливо вбережу чиїсь нерви. Працювала я продавцем, а згодом і адміністратором магазину. Якщо порівнювати з конкурентами, то ватсонс- святе місце. АЛЕ !!! Це було раніше.

При працевлаштуванні на роботу керуюча чітко сказала, що графік роботи буде 5/2, все чисто по зарплаті, виплачують день у день, якщо виконуєш план і навіть перевиконуєш — премія. Все ніби добре. Плюс є мотиваційні програми. Якщо виконуєш плани на місяць по ним — отримуєш сертифікати на 500-600 грн. І воно дійсно так. Але умови для роботи це просто катастрофа.

Що ви будете робити приходячи на роботу? Стояти на касі, обовʼязково потрібно продавати товар при касової зони та редемшн. Тобі треба гопака станцювати, але зробити так, щоб клієнт щось з цього купив. Не можна допускати 1 товару у чеку. Мінімум має бути 3. Обслуговувати на касі потрібно 50% від людей, що заходять у магазин. Виконав менше плану — тобі [вырезано] від територіального менеджера.
    Окрім цього ти маєш постійно працювати у залі, проговорювати кожному умови акції, допомагати нести товар, щоб потім облизати клієнта з усіх боків (ми цього не робимо, але коли менеджер на роботі то доводиться 😄😄). У кожного магазину є свій план по виконанню редемшн. Що це таке? Це товар, що стоїть за касиром, який покупець може придбати зі знижкою тільки якщо набере чек на 89 грн і буде мати бонусну карту ватсонса. В нашому магазині відбувається 120-140 транзакцій в день, а значить, що 40% від цих людей має купити редемний товар. Якщо план в день не виконуєш — керуюча магазином пише пояснювальну менеджеру (а менеджер доносить ще вище) хто стояв на касі, причини чому план не виконаний і магазин беруть «на особистий контроль». Раніше треба було виконати не менше 20% редему. В цьому місяці кожному магазину дали свій план. Плюс ще десь з вересня зʼявився новий план по оформленню бонусних карток.

Тобто тобі, любий друже, треба буде на касі не просто розрахувати клієнта і піти собі по справам, а оформити карточку, продати не менше 3 одиниць у чеку, обовʼязково щоб там був редемний товар, прикасовий товар, знайти решту(!!!) і подякувати що тебе не послали нахєр.

Кожен місяць змінюються цінники по всьому залу. У неділю перед закриттям ми знімаємо всі жовті цінники, а в понеділок друкуємо +/- 100 аркушів паперу, ставимо печатки на кожен цінник, розписуємо, ріжемо і ставимо по залу. Перевірити чи акційний товар ніяк не можна. Є термінали, але вони показують лише повну вартість. Голова болить постійно після таких днів. Люди мозок зʼїдають і постійно кричать що цим треба займатися вночі, а не коли вони прийшли на касу розрахуватися 👍🏻

Приймання товару. Приїжджає по 2-3 палета, вище голови, і ти маєш прийняти його, рознести по залу, навести порядок на складі, розрізати коробки, зробити цінники на нові позиції і щоб не дай боже не стояло не по планограмі. Чомусь постійно після прийомки товару приходять мерчендайзери і перевіряють як же стоїть їхній колгейт 😀😀 або нівея))) Планограми то взагалі пєсня. Люблять вони ставити товар на полицях так, щоб взагалі нічого нормально не вміщалось, а потім тобі претензії вискакують чому ти поставив той гель для душу в один фейс якщо він в два має стояти. А те що в нас ще на складі купу непланограмного валяється то пофіг)

І тепер підсумуйте все це і складіть отаку веселу картинку, що має робити кожен день продавець і подумайте чи треба воно вам за 7400 грн на місяць. Це ще я не враховую йобнутих людей, підлих колег та моральне виснаження. Але є плюс. Виконав план на редем — дають сертифікати. Виконав план по карткам — дають сертифікати. Тобто все це якимось чином оплачується. Хоча на наступний місяць тобі ставлять вищу планку бо «Ти ж зміг в тому місяці! Давай і в цьому постарайся!!!». Також є картка співробітника зі знижкою 20% на товари з білим цінником. Прикольдесна штука але не практична від слова зовсім) Бо білий цінник в наступному місяці буде жовтим (сто відсотків) і можна буде те саме купити вже не з 20% знижкою, а з 30-40%))))

Мені взагалі пощастило, що хоча б керуюча більш менш адекватна, колеги під кінець були всі хороші, проблем з колективом точно не було. Але те що кожен день тобі їбуть мозок за редем — супер дико виснажує. Я звільнилась і зітхнула з полегшенням. Більше ніякого ватсонсу і ніяких продаж. А то реально відчуваєш себе наче на ринку.

9. 26 ноября 2023

Хочете деградувати, получати копійки за Вашу роботу? ТОді Вам у Ватсонс. Мізерна зарплата, 0 розвитку, монотонна тупа робота(постійно на ногах). Дивуюсь молодим людям,які марнують своє життя в цій помийній ямі. Окрім того, ватсонс дуже програє іншим масмаркетам через скудний асортимент. Шановне керівництво, Вашому бізнесу залишилось не довго. Ви — дно

10. 26 ноября 2023

Також працювала у Watsons. Кантора дно, обіцяють одне по факту зовсім інше. Графік мав бути 3/3 а виходили працювати іноді два тижні без вихідних. Юріс звісно трохи надбавив зарплатню але плани були космічні і при їх не виконанні нерви тріпали всьому колективу. За поставки взагалі це жах, палети вищі тебе тай ще самого верху важкі порошки та інше . Інколи змушували проплачувати брак або протерміноване за свій кошт, яка ж має бути зарплатня якщо ви хочете ще з нас тянути гроші. Ще із зп збирали окремий конверт на приберальницю так як магазину було важко заплатити пару тисяч людині за прибирання прилеглої тереторії де іноді валялось розите скло або оголені шприци з голками. Мені стильки не платили скіль я виконувала роботи та витратила своїх нервів. Watsons це дно. І умови не кращі ніж у конкурентів.

11. 11 ноября 2023

Керівництво взагалі збирається піднімати зп? За такі копійки все важче найти людей на роботу, хіба такі котрих вже взагалі нікуди не беруть. Відповідні кадри і працюють, продажі вони точно не збільшать. А адекватні знаючі люди які мають щось в голові, і самооцінку не підуть за таке працювати бо це просто смішно, реально відкрито вже всі сміються з наших зарплат(

12. 6 ноября 2023

@Гость, Підтримую 100%, зараз нажаль всі хочуть богато грошей і нічого не робити. Особливо новенькі не зрозуміють як все змінилось з Юрісом, так, зп маленька, важко знайти бажаючих на таку роботу. Але умови кращі ніж у конкурентів.

13. 13 октября 2023

@Гость, я бачу, в ватсонс, пити для керуючої в робочий час- це святе. Але у вас керуюча хоч на дві години виходила)) у нас керуюча зробила свої пальці адмінам і взагалі на роботі не сиділа. Адмін, коли приходила і уходила ставила палець за себе і за керуючу.

14. 5 октября 2023

Теж працювала продавцем у цій мережі, і повністю погоджуюсь з вище написаним, ватсонс не піклується про своїх працівників, за людей нас не мають, там ми як раби….

15. 5 октября 2023

Вся правда Watsons
    Коли я прийшла на співбесіду мені обіцяли заробітню плату в розмірі 10 тис.грн, графік 2/2, відпустки, оплачувані лікарняні. Йшла я на адміністратора. Керуюча сказала, що в обовʼязки адміністратора входить: відкриття та закриття магазину, інкасація та інколи адміністратор стоїть за касою (думаю ок, впринципі все зрозуміло)
    Але не так сталось як гадалось. Пропрацювавши там в мої обовʼязки ще входило мити підлогу, повністю знімати та розтавляти нові цінники по залах (що займало 4 дні), виставляти товар, знімати товар, робити перерахунки товару (бігати, шукати певний товар як на залах, так і на складах). Робити цінники, вирізати їх, друкувати документи, приймати товар, різати гору коробок після того як товар прийняла.
    Що саме цікаве, так, як адміністратор відкриває магазин, він приходить перший на роботу АЛЕ скануватись ти ще не маєш права. Коли керуюча магазином приходить О 08:40 то відразу відскановується. Хто не зрозумів, пояснюю
    Коли ти приходиш на роботу, там є спеціальний прилад, в який потрібно поставити палець аби його відсканувало. Після сканування рахується вже робочий день. Так само і ввечері коли на годиннику 20:00 (магазин працює до 20:00) знову відскановуєш пальця і твій робочий день нарешті закінчився.
    Watsons мережа, яка заявляє що вона за збереження природи і повторну переробку продуктів АЛЕ як виявилось це не про їх. Якби ви бачили скільки іде паперу жля того щоб роздрукувати цінники, і скільки іде просто в смітник.
    Watsons мережа, яка навчилася вводити покупців в обман
    Всі ми знаєм що там існують акції, як звичайні (це коли ти можеш придбати товар без бонусної картки) так і акції редемпшин ( коли для того аби отримати певний товар на знижку людина має на той товар зо хоче придбати має набрати іншого товару на 89 гривень. А хоче два однакових товарів по знижці будь ласка, набирайте тепер чек на суму 180 гривень.
    Щодо керуючого магазином, за це можу сказати що непогана робота. Прийти, попити кави, дати купу завдань адміністратору і продавцю, а самій сидіти в телефоні і інколи робити вигляд що працює за компʼютером. Мало того що ти не присідаєш ( бо в прямому сенсі немає куди сісти, бо ти немаєш права сидіти на роботі) ти ще й отримуєш піз*и від керуючої за те, що мало продажів, за те, що слабо продаєм товар із прикаси та із редемпшин.
    Зарплата залежела від того чи впихнуть той редемпшин для клієнта чи ні
    На магазин приходить ПЛАН, де пише певний відсоток який ми маєм виконати, більше проданого редемпшина — більший відсоток виконання плану. Немає продажів редемпшин- немає виконаного плану та немає обіцяної зарплати 10 тис.грн.
    За той час що я працювала такої зарплати у мене не було. У продавця ж зарплата була ще менше. Але добре що хочаби керуючу не обідили і дали їй зарплату за те, що вона нічого по суті і не робить. Адміністратор потрібен аби розділити обовʼязки керуючої. Пропрацювавши там зрозуміла, зо адміністратор і продавець це ті люди, які більше заслуговують високу зарплату ніж керуюча. Чому? Та тому що у них більше обовʼязків і вони більше себе віддають роботі.
    Watsons це не про економію як вони себе рекламують, ціни там просто космічні. Watsons це не про турботу до клієнтів, ви думаєте що коли до вас підходить продавець і питає «чи допомогти вам?» це через турботу? Ні, він жо вас підходить аби ви нічого не вкрали із магазину ось і все. Тому не домайте що ви такі особливі що до вас підходять…
    На кінець скажу, що ті люди, які сидять в Києві перевіряйте не адміністратора і продавця, а керуючих, які можуть дозволити собі піти під час роботи по своїх справах, які ідуть на обід більше, ніж на 1 годину ( обід триває у працівників годину), керуючі, які можуть дозволити собі випивати під час роботи ховаючись від камер, керуючі чкі крадуть товар. Так, вам не почулось. Керуюча уе та людина, яка може взяти товар собі та не заплатити за нього. Або просто вкрасти ( не раз із дівчатами були свідками) і потім всі дивуються чому ж на магазині недостача товару.
    Хочете на роботу, ідіть але не у мережу WATSONS там ви тільки згаєте свій дорогоцінний час….

16. 13 сентября 2023

Доброго дня всім, хочу сказати що ще багато що залежить від ТМ адже коли ти що б не зробив, як би не постарався це навіть не оцінюється, а зате дзвінки йдуть в неробочий час через те, що взагалі не від тебе залежало, і немає жодної субординації, а дозволяється собі підвищувати тон, та ще й зрівнювати тебе з землею, і показувати що ти дурний, тупий, і ні на що не здатний. Робота сама погана, але ще відношення як до раба. Ти себе почуваєш різноробочим рабом, об якого можна прийти повитирати ноги, не оціняючи той факт що деколи і без обіду, деколи і у вихідний приходиш на ту роботу, і підлогу миєш, і вітрини, бо в торговому центрі завжди носиться пил на скляні двері, і ти себе не відчуваєш взагалі рівним займаній посаді, вже 100 раз пожаліла що перевелася вище, бо сиавлення до тебе як до нищосторного раба. В магазині ітак є результат порівнюючи з тим що було, але всеодно не догодиш, і всеодно весь час винуватий. Тому висновок в мене, ще такий, можна стерпіти і одне і друге і третє, але якщо тобі відкрито хамлять і принижують весь час твою гідність, це показує наскільки в компанії не ціниться той самий кодекс етичних норм,якщо з ним не ознайомлене вище начальство, і навіть не вважає це за потрібне

17. 21 августа 2023

Магазин -самое дно.Когда устраивалась на работу ,обещали по зарплате одно -на деле ,совсем другое.Особено региональный менеджер Юля.Врет прямо в глаза и даже не краснеет.В итоге не выплатили зарплату после увольнения.Девочки,прежде чем туда устраиваться надо подумать.Стоит ли работать бесплатно?

18. 4 августа 2023

Ангеліна :
    Ватсонс-це помийна яма, однозначно…
    Працюю вже декілька років і певно буду звільнятися. Це не перша моя робота, але такого бєзпредєла ще не бачила ніколи. Таке враження ніби адміни і керуюча приходять на роботу, щоб поставити палець і бухати, сидіти в телефоні і їсти. І це все тому, що зарплата мала і вони не будуть робити за такі гроші і тут добре що є такі козли відпущення як касири. Не хотять робити то хай звільняються, може прийти хтось кого влаштовує зарплата. Це добре ще що почали перевіряти « пальці» і вони тепер приходять на роботу не на чотири години, а на цілий робочий день.

Про помойную яму вы погарячились. Должна вступится за компанию. Я списываю это на вашу физическую и моральную усталость.Человек на работе должен получать позитивные эмоции, иметь возможность отдыхать в обед и на выходных. Нагрузка должна быть соразмерная для молоденьких девушек.Ведь продавцы то хрупкие девушки!!!Если этого не происходит, то становишся злым.Очень много зависит от руководителя на месте.От его умений организовать микроклимат.У меня была такая управляющая, что мы и день рождения всем отмечали и праздники, и знали что у кого дома происходит.Девочки дружные были.И менялись сменами, если надо и помогали друг другу.А была и такая, что только показатели у нее в голове.И фиолетово ей было, что с температурой пришла на работу или у тебя проблемы дома и ты мыслями вся там.И в коллективе у такой управляющей каждый был сам за себя.
    А про пальцы вот вам история.Одна наша управляющая ввела в систему пальци админов, как свои и уходила с работы, когда ей надо было пораньше.И думала, что никто не в курсе. Зато если мы задержались на работе из-за покупателей и поставили пальци позже, вызывала нас на ковер и отчитывала, чтоб не заливалисть лишние минутки, так как переработки недопустимы. Так что в любой системе есть лазеечки для избранных.Порядочных руководителей вообще везде мало. Порядочность не в цене.На этой должности либо вкалывать надо, либо на людей наступать, чтоб за тебя вкалывали.Вниз по леснице всегда легче.
    И ох уж эти пальци, слушайте, в магазине три, а то и два человека на смене, кругом камеры.Кого там контролировать этими-то пальцами.Ты и так целый день, как под прицелом:ни присесть, ни словом с коллегой перекинутся.Мы же роботы.
    В общем, хотели как лучше, а получилось, как всегда.Все эти оптимизации процессов, судя по отзывам, привели к постоянным текучкам, непомерным нагрузкам на оставшихся в строю сотрудников и их растущему недовольству.Зато там на верху наверняка отчитались, что все идет по плану и компания сэкономила миллионы.

19. 30 июля 2023

@Анонім,
    Ага,особенно получаешь 3 паллеты товара, а по факту 2. Потому что в огромной коробке может лежать один кремушек. Пакуете воздух? И по 25 накладных в каждой по 3- 5 позиций. До войны комплектовальщики работали намного качественней

20. 30 июля 2023

Давно не заходила сюда, но ничего не изменилось. Люди, я в шоке! Вы довольны когда-то бываете или просто от фонаря пишете? Я еще понимаю ,когда все страдали при Савельевой при минималке, без премий, с одинаковой ставкой у продавца и админа, но сейчас? Юрис реально изменил все. Оклады повысились, премии при выполнении плана реально достойные, куча конкурсов с призами. На день торговли сертификаты и хорошие скидки на гобе для всех сотрудников. Что снова не так? Зарплату не задерживают, все официально, в отпуска все ходят,не штрафуют. В атб что ли лучше или в просторе?

21. 26 июля 2023

Приходячи у ватсонс на роботу, не очікуйте, що ви тут будете заробляти гроші. Адже зарплата тут мала. Єдиний плюс, що виплачують вчасно. Але за ці гроші ви тут універсальний працівник, будете і на касі, і на залі, і на складі, і прибирати, і охороняти. Каси стоячі, за цілу зміну немає навіть де присісти, і це все за мінімальну зарплатню.

22. 15 июля 2023

Добрий вечір.
    Що я можу сказати , а хорошо нічого !
    Зарплату не підвищували вже дуже давно. Тільки годують обіцянками, приїзджають заміряють і на цьому все. Комплектувальників не вважають за людей, в кінці місяця ще й години знімають, копійки ( 38 грн година , це смішно)
    Поки Боднарюка управляє складом , покращення не буде.
    Наче з свого кармана зарплату видає.
    Тільки і може бігати і казати , ви гарненько кладіть.
    Поправте палетку, бумажку підніміть !
    Фууу, гидотно.
    Не йдіть сюди робити.

23. 9 июля 2023

Мої вітання.
    Дуже важко висловити свою думку без нецензурної лексики.
    Скажу так, обходьте цю «кантору» десятою дорогою. Працівників складу не рахують на людей. Зарплати — дно. Умови праці — дно. Головне що офіс себе прекрасно почуває. Я розумію що мій коментар нічого не змінить, так як на цій » фірмі» ніколи не рахуються з думкою працівників, але такий безлад я не бачила ні на одній роботі. На роботу приходять заробити грошей!!! І було б добре, аби керівники це зрозуміли! Я не проти працювати і виконувати свої прямі обов’язки ( хоча і це не реально). Приходячи сюди, будьте готові, що ви йо*арь, пекар і аптекар.

24. 8 июля 2023

Ватсонс-це помийна яма, однозначно…

25. 4 июля 2023

В цій компанії не дають заробити!
    Зарплату не підвищують, зупинилась десять в 2019 році ))
    Завжди на***ують ( Бондарюк) не цінять своїх робітників !
    Обходьте цю компанію.
    Бондарюка на фронт!

26. 23 июня 2023

Заробітна плата тут це з часів 2020 років)) впахуєш за копійки, ще й звільнитись не дають без своїх китайських календарів) територіальний менеджер це та людина якій все одно на розвиток персоналу. Ну або компанії все одно)))) де б я не була, всі супервайзери або територіальні намагались мотивувати на карʼєрний ріст, придивлялись до персоналу зсередини, а тут можуть лиш приїхати і зробити вигляд що вони щось роблять))) тільки керуючий магазину вирулював ситуацію бо була адекватною. Моя порада- за таку зарплатню робіть зміни по 6-8 годин і не більше бо то смішно впахувати весь день за 8-10 тисяч коли у конкурентів за 8-10 впахують пів дня роблячи ту ж роботу навіть менше.

27. 15 марта 2023

Де написано що продавцю заборонено мити підлогу? Може давайте адміни і керуючі будуть усе робити, а продавці просто числяться. Не виправдовуйтесь. Най треба дати їй вивчити корпоративні стандарти.

28. 13 февраля 2023

Тебе ніхто не просив мити підлогу, жодного разу такого не було, це по перше.( Підлогу миють завжди адміни)
    По друге — коли тебе адміністратор просить виставити цінники на залі, ти казала» это не моя работа», толку з тебе взагалі небуло як з працівника
    По третє,за місяць ти встигла нахамити кожному працівнику ( і керуючій в тому числі) .
    Про зарплату ти знала, графік теж!
    Твоє звільнення відбулося б в будь-якому випадку, бо токсичних людей в колективі нетреба

29. 11 февраля 2023

Уволилась 10.02.2023. Была первая работа, к сожалению или к счастью ушла по с/о. За неделю перед увольнением спрашивала у главной когда отдают документы и деньги,сказала в последний рабочий день, вечером, вернут трудовую, и расчёт на карту. По итогу, пришёл последний рабочий день, уважаемая уходит с работы в 6 а не в 8, как положено, и небольшой диалог между мной и керуючей спрашиваю:
    — А вы трудовую мне отдавать не собираетесь?
    Она: «трудовая отдаётся после увольнения через неделю, потому что она в Киеве (а мы находимся в Ровно) её должны были отправить курьером во вторник, (увольнение в пятницу было) но курьера не было».
    Я: извините, но вы сказали, что она находится на ул Соборная (или как то так) и в день увольнения вы отдаёте её мне, почему вы соврали?
    Она: я так не говорила, она находится в Киеве
    Всё это время пока мы говорили она меня перебивает, и не даёт высказаться, а после говорит, с притензией ко мне:
    *Моё имя* тебе нужна трудовая за границей или что? Зачем она тебе?
    Я: всмысле зачем? Это мой документ почему я не могу получить его в день который нужно было, а не когда вам захочется?
    Почему по закону «уважаемая» компания Watsons задерживает документы? И будет ли по закону выплачены мне деньги пока вы её задерживаете? Конечно же нет, потому что почему вы должны, верно?)
    Работка была не сложная, но да, ты и уборщик иногда и консультант и продавец и даже когда есть второй продавец консультант который работает под дня и администратор ты все равно на зале одна, потому что «а почему я должна работать? Ты вот до 18 сегодня? Ну вот, я пришла в 16:00,но это твоя работа, ты ещё два часа поработай, а потом я буду»
    За главную магазина, женщина была хорошая, и я хотела уйти спокойно, но с этими документами вижу не получится.
    Очень жаль что такое отношение, хотела вернутся после приезда, но нет, спасибо, настроение испорчено, документы не вернули + я ещё живу за городом, и дорога мне обходилась в месяц в 1500, за дорогу деньги не возвращают т.к военное положение, работала я не 3/3 как положено, а 3/2, потому что понимала что их обещание о зп 3/3 в 6к не будет, а тут и в 3/2 она еле дотягивала на 6000, это смешно) и ехать за трудовой мне не очень, не хотят по хорошему будет по другому.

30. 8 февраля 2023

@Гость, знаєте , а мені здається треба прибирати керуючих , які не відповідають нормам , і не можуть знайти добрих відносин с колегами, вибирають декількох , починається своє я , потім з цих я починаються крадіжки і шукання невинних . Та краще закрити очі і перекласти все на невинних людей , ніж витягнути ніж з спини і відкрити очі ! Тоді справедливість повстане . У всіх магазинах , ну деяких точно , є своє я, яке заважає . Адже це маленьке я , яке ставить с себе багато чого , в один момент може залишитись без нічого . Деякі люди ще ті , я прожила не багато років , але знаю як це трапляється . Давайте не будемо підставляти магазини , працюйте , я думаю якщо вас і вберуть , то сліз багато не буде , там давно явно що вдома склад товару , а в магазини списання і мінуса ! Не всі зрозуміють , але я все сказала ,

31. 18 января 2023

@Гость, у ватсонсі добре працюється, у магазинах також, в компанії є стандарти та кодекс, та нажаль трапляється люди які псують добре ім’я ватсонса, якщо Ви старанний співробітник, Вас помітять. Частіше за все справа не в керуючих, або вищому керівництві, а у тому що в колективі, нажаль, є токсичні люди, які псують не тільки настрій іти працювати, а й атмосферу в колективі… Піддають своему впливу оточуючих. Саме такі люди у більшості, і пишуть ці негативні відгуки. Якщо в команді нема цієї токсичності, то команда процвітає і усі трудяться із задоволенням.

32. 17 января 2023

Работала комплектовщики на складе самом в Стоянке, до войны, пока не разбомбили. А могла и дальше работать:(
    Думала мне как молодой девушке будет там тяжело, а оказалось было нереально круто. Да 11 часов ты плачешь на ногах, но эти 11 часов пролетали как за 3 часа. Честно даже кайфонула от склада. График нормальный был день/ночь и два выходных, у кого силы были выходили на переработки. И самое классное что там крутые бригадиры, особенно первая смена!и по словам другого сотрудника первая и третья смена бригадиры крутые. Обучение было лёгкое, я конечно боялась, но оказалось всё изи)
    Ребята и девушки которые там работали, всё дружные и хорошие, у меня за один месяц работы там не было проблем)
    Но знаю что до сих пор работают пару чудиков, а могли б их сократить, а те которые работали на результат оставить. Ещё хочу добавить, что зарплату там можно получать хорошую очень очень. Говорю так как есть пару людей у которых знаю что зарплата была самая высокая из всех на складе)
    Складом я довольна была, жаль что сократили из-за войны, что перевели склад и он маленький:(
    Зашла почитать за магазины, думала пойти..и теперь не знаю, столько много негатива, что аж слёзы на глазах как хочеться вернуться на склад:(

33. 13 января 2023

Хто може дати інформацію. Сеть зливають? Магазини закривають. Европейская компанія а працівників попередити про закриття сеті нехоче.

34. 27 декабря 2022

@Гость, скажіть будь ласка в якому це місті?

35. 24 декабря 2022

Вітаю!Прочитала багато відгуків, згодна,що недоліків купа:хамство та самоуправство керуючих як до персоналу(як до рабів) так і до купців.Графік робиться тільки під одну людину:керуючу,але вона коли щахоче приходить, займається своїми справами, всі обов’язки і вирішення проблем закидає на персонал,при цьому ніколи не обучить,не захистить,тільки штрафує, камери не для шукання крадіїв а для підглядання за продавцями..які і вантажники і прибиральниці і мають все вміти за директоршу,але гроші за перепланування получить вона!!!
    Але,то все можна б було потерпіти,війна,робота потрібна!!
    ЯКЕ ПРАВО МАЮТЬ НЕ ПЛАТИТИ МІНІМАЛЬНУ ЗАРПЛАТУ???ЗА ПОВНУ СТАВКУ?ЗА РОБОТУ В ХОЛОДІ БЕЗ СВІТЛА???ПЛАН?ВИКОННАННЯ КОЛИ В ТРИВОГУ НЕ МОЖНА ПОАЦЮВАТИ???БЕЗ СВІТЛА КАСИ НЕ ПРАЦЮЮТЬ??АЛЕ ЦЕ НІХТО НЕ ВРАХОВУЄ???
    11 годин ти на ногах,тому,що на їжу в каптерці 2 на 2 як в ліднику де немає навіть стільця ти їсиш 10-15 хв максимум!!!Щоб не замерзнути і щоб переробити хєрову тучу справ,що на тебе навалили!!!На свята не працює тільки керуюча..
    І в результаті менше 5000 ???
    Людина звільняється так і не дочекавшись обіцяної зарплатні.. беруть наступного раба,знову брешуть про оплату.
    І цьому немає кінця!!!
    Жалкую,про свій досвід!Шаражкіна КОНТОРА,ЯКА В ВІЙНУ НЕ ПІДТРИМУЄ СВОЇХ ЛЮДЕЙ,А ЩЕ БІЛЬШЕ ЇХ ВИКОРИСТОВУЄ,ТОПИТЬ В ВАЖКІ ЧАСИ!!!
    НЕЛЮДИ!!!
    ТАКИХ ЗАРПЛАТ НЕМАЄ НІДЕ!!!ПОЧУЙТЕ ВЖЕ ЛЮДЕЙ,ОТЯМТЕСЯ!!!

36. 3 декабря 2022

Чого і треба було очікувать , що само керівництво і його подопічні-(а) , в своєму ж магазини виносять товар , та не тільки своїми руками . Куди дивитися охорона?????????? Куди дивитися офіс ???????
    А потім ці коуші ходять і хваляться то що накрали і чого.Всіх по статті !!!! Закрити гадюшник, треба для початку ремонт , та для першого хоть прибрати , а не бігати на підпитку на роботу , та обговорювати покупців , всі мабуть подобається шо там списують товар , який сами і винесли . Докази ???? Та ви очі не закривайте !!!!! Все там видно . Видалете моє написане ???? Буду писати не тільки сюди , але і керівнику . Доказів вдосталь !!!!!

37. 11 октября 2022

Все уже видимо слышали , про магазин на улице Труда ? Может пора ротацию персонала сделать ? Из-за плохих отзывов людей , вся сеть идёт под откос , людей вообще нету , по торговли вообще жесть .
    Переодически жалуются на один магазин , страдаем и мы . Люди даже моих администраторов спрашивают , что там за персонал такой .
    Не была в том магазине не разу , но видимо набрали новеньких , и пошло — поехало . Ужас , коллеги!! Работайте! У нас в сети хоть зп платят , а вы положили на магазин …
    Держимся ??

38. 9 октября 2022

У всіх магазинах працюють на касі стоячи? 10 годин відстояти думаю що не дуже нормально.

39. 15 сентября 2022

Та сама ситуація по вул Дніпровська Набережна. Керуюча Анна . Ще й вор.

40. 3 сентября 2022

Что там вообще происходит в магазине на Дарница, уже многие обговаривают эту тему . Жалобы идут регулярно , не просто так , я думаю есть за что . Много разговорив о самой управляющей ,говорят угрожает и многим другим занимается , говорят молодая и не опытная . Везде по пустякам увольняют , а здесь все роют и ищут , на сколько я знаю и наслышана . Резко начались проверки во всех , из-за ситуаций скандальных . Но как я поняла , то за эту тему взялись конкретно и серьезно , просто не хотят пугать никого раньше времени . Я ещё помню как этом магазин открывали , люди рады были , я была там ещё на подработке очень давно , то такой привольный магазин , район живой . Должность не сложная «Управляющей» но это в первую очередь понятие и принятие коллектива , но не нам судить конечно , просто интересно , сейчас стараются сильно не делать огласку , но наслышаны что скоро будет БУМ

41. 22 августа 2022

Доброго времени суток!Кто-то работал на Вернадского продавцом?Какая там управляющая,обстановка,за?Как вообще там работать?

42. 18 августа 2022

Более пяти лет проработал в Компании администратором и всегда гордился своей работой.

Watsons был (и есть) для меня вторым домом и я очень люблю свой коллектив, который я был вынужден покинуть по собственной оплошности.

Никогда не понимал недовольства. Мало зарплаты? Есть трансферы на другие магазины, а я их кучу видал, перерабатывал, получал доплаты и командировочные. Работал и днём, и даже иногда, ночью. И зарплата нормальная была.

Между прочим, в начале войны, Компания не бросила сотрудников и выплатила зарплату на два месяца вперёд.

Обычно все жалобы на Компанию слышу со стороны нытиков, либо тех, кому довелось попасть в самое «пекло» вроде неудачных коллективов и магазинов.

43. 5 августа 2022

@Гость, Господи шо за маячня , «ГОСТЬ» , ти щось не туди поліз , тобі писати б детективи для розумних , а не працювати в цій сфері . Знала би хто , то подивилась би в очі , а то бачу позбирались тут «ЦІНІТЕЛІ» молодого колективу . Аж бісить , хтось знизу почав ганьбити магазин , шо не підійшли віком , звільнили . Та це наш офіс очі закриває , що звільняють зараз на ліво і право , бо появилась дуже багато «МОЛОДИХ КАНДИДАТІВ» . Пишуть що не справляють керуючі з роботою, так куди дивляться а офісі , скажіть ?????????? Ауууу , люди !! Що коїться , у нас що ВАТСОНСІ ТА АПТЕКАХ ,беруть за віком ? З яких пір ? Починає бути якась мутонина , де начальство над керуючими , що з ваших продавців ганьбитися . Пишіть по суті люди , не треба , зачитаними і « БЛОТНИМИ» фразочками писати , про якісь зарплати , потратили час , а суті 0 . Давайте в цей час , будем відповідати за вчинки !? І досить ганьбитися , займіться ділом . Розсудити по логіці «ЮЛЯ» знизу написала вірно , но не правильно трохи це описала . Для « тугих» !! Не важно яка людина ,20 років чи 50 років , навчити і мавпу можна , треба мати розум тільки . А балаган завжди можно зробити . Запам’ятайте , треба у людях знаходити частичку чогось розумного , а не зарити це з перших днів .

44. 5 августа 2022

@Юлия, возможно,Вы, этим прекрасным отзывом( правильным доступным и своевременным) — сделаете очень важное дело — остановить поток негатива, глупостей и поверхностных негативных выводов, которые льються здесь.. ибо легко.. легко негативничать. думать трудно. например — написать по сути, что именно мешает эффективной работе именно Вам!!???! ! указать конкретный минус, желательно с вашим вариантом решения вопроса, а не просто бла-бла(( быть может имено сейчас Моя функциональная критика, которая будет обоснована, будет впервые такой-которая-какразвовремя)) вместе с предложениями, которые относятся к кризис-менеджменту))) ок.. первое и самое частое здесь, эти все эти бесконечные душещипательные сообщения-кляузы касаються , о конечно же!, низкой оплаты труда.. ооо даа)) но если бы вы хоть одну минуту , за все это время, посвятили изучению того монстра, в чьих рядах ВАМ, милые мои горемыки безденежные))) повезло Официально Работать, то вы бы, смешные мои, поняли где корень проблмы.. и не стенать в жалобах а максимально использовать это знание!! у них в крови мало платить!! все!! не проси даже увеличения зп) ) но получить бонус за достижение? легко) например, Я, рано или поздно достучусь до человека, который строит( или когдато построил(( алгоритм этой гениальной программы Создания??‍♀️ выхода? печати??‍♀️ ценников, прости Господи(( меня порой посещают мысли, что на самом деле нет никаких разработчиков, ни оптимизаторов, ни банальных аналитиков этого процесса!! когда то , 30 лет назад этот проэкт был отдан по дружбе младшему сыну какогото шефа, бо он думал что хочет быть айтишником??‍♀️ и из вежливости Никогда не трогали эту программу(( не убирали баги, нивкоем случае не делали удобней!! чтоб не обидеть сами понимаете??.. и годами этот трэш превратился в тот ооочень затратный процесс!! глупый!! неактульный!! затратный настолько, что если бы отменить..(или наконецто исправить?) несколько ненужных, ужасно затратных функций, то, перенаправив этот «поток?» в Програму #мечтаюработатьвдц — заманивать к себе настоящих современый молодняк, умный и тонкосчувствующих временные потоки.. а не этих старых грустных людей…!! я достаточно написала уверена, те кто еще не забывает сюда заглянуть( я про коллег) те захотят узнать меня) пишите звоните спрашивайте считайте

45. 4 августа 2022

@Маша, Всем здравствуйте , прочла все что написано снизу , решила и я рассказать . Долгое время я работала продавцом , в Киевской области , ближние дому , все устраивало но захотела попробовать себя администратором , я знала что смогу . И мне предложили должность не в киевский области а именно город Киев . Я согласилась , ведь мне нравилось работать . Одно но все таки было , Управляющая ! Которая не хотела оставаться без сотрудника , ну я не сдалась . В итоге я сейчас работаю управляющей , магазин как я считаю мой отличный , клиенты пишут хорошие отзывы , а мои продавцы и администраторы меня ценят , я иду на уступки , стараюсь научить сначала сама потом даю администратором продолжить , недавно набрала двух продавцов , очень сложно все было для них , очень . Но , я и мои девочки не хотели работать без выходных , по этому доложили все усилия , и как говорится чудо произошло, трудно мы справились , девочки все дружине , мы как маленькая понимающая друг-друга семья , я ни когда не ору , все выслушаю потом делаем все вместе выводы . Вот и по этому мой магазин цветёт и зимой и летом и в такой сложный период как сейчас , покупатели уходят с улыбкой и хорошими покупками , им приятно от нас ,а нам это вдвойне . Я шла к тому ,если человек приходит работать , он знает на что идёт , не только деньги зарабатывать , я уверена нету таких людей что идут просидеть штаны , тем более как говорится ниже , на горячей линии все объяснили , и на собеседовании обязаны были . А увольнять если не получили от человека работы какой вам нужно , значит не научили и не поняли человека . Есть три подхода к своим продавцам , ПОНИМАНИЕ , ОБЪЯСНЕНИЕ КАК , И ЧЕЛОВЕЧЕСКИЙ ПОДХОД ,тогда взаимно будете иметь уважение и порядки в магазине . Моё мнение таково , прежде чем идти на должность управляющей , надо наблюдать за будущим управляющим магазином , потом продавцы уходят с увольнениями и плохого мнения о наших магазинах , и дают отзывы на сайтах. По этому , прежде чем садится на должность много ума не надо , надо человеческое сердце и понимание . Как видимо , это богатство есть не во всех . Давайте будем людьми , а? Не занимайте чужого кресла , не справляетесь значит не подходите , все ясно и коротки . А молодёжь как пишут с низу , сидят умные и толковые в администраторах , пора сделать ротацию персонала , в это время путевых очень достаточно . Спасибо что прочли .

46. 1 августа 2022

Я вполне согласна , что руководитель и его зам (администратор) , должна были научить , если видят что не идёте это человеку , рассказать как лучше и тому подобное . Я в свой магазин изначально набрала молодёжь , скажу одно , не все девочки молоденькие хотят работать (я не про всех) , со временем я набрала женщин во время карантина , скажу это небо и земля , дааааа надо повозиться на кассе с ними , обучить не одни — два дня , косметика для них это что-то страшное , нооооооо они более ответственные люди . Я работаю 7 с половиной лет управляющей этой сети , магазин подняла с ног , но позволять увольнять и набирать персонал не смею ! Вот чуть ниже писали , что уволили девушку или женщину , без повода , что не подошла возрастом , девочки это не причина , я видела всяких людей . Так , к чему я шла , надо повозится с новенькими , если им не идёт , тыкать носом , наша сесть обязана научить и приподнести . Значит там плохой руководитель , что не научил как и что , а нужно было , вы же зачем то занимаете это кресло ? Не справляетесь , идите в продавцы , зачем менять персонал из-за каких то мелочей , дело в вас , вы не квалифицированный управляющий тогда . Не понимаю сеть , держит руководителей что не способны научить и тыкнуть мордочкой, научатся если дорожат , а потом многие магазина не успевают , куча просрочек и воровства , из-за недостачи персонала , но это из-за недостачи мозгов . Убирать надо и ставить уже тех людей что хотят в админах по 5 лет , более умнее и здравее. Извините но нахлынуло

47. 31 июля 2022

@…, работаю на правом береге администратором , но наслышана про отзывы за этот магазин , что там вообще происходит ? Почему идут жалобы , конкретно на руководителя постоянно ? Значит там действительно не все гладко и стоит обращаться вам в офис или на горячую линию переодически . Чего не проверят этот магазин ? Добивайтесь девочки сотрудники . Это решить можно . Молчание враг номер один ! Работаю три года на Борщаговке , видала всяких , если нету волосатой руки , из-за издевательское поведение и хамство в сторону сотрудников , увольняют на раз -два . Уволить без причины , не имеют права , тем более если вы как бы сказать « не воровали» научить они должны были , точнее обязаны ! А то что , не подошли как вы говорите , это она выбирает подходящих , это не дело , добивайтесь ! , я была в такой же ситуации , говорили что плохо работаю , за три года работы , поднялась по лестнице иперевожусь в управляющие . Мой вас совет , подайте в суд либо добивайтесь офиса , они должны и обязаны пересмотреть , почему там все так плохо как пишут везде и очень часто .

48. 25 июля 2022

@Гость, выбачте мене , я в свій час працювала мало де , але по багато років , і звільнялась з приводу скорочення штату . Ну в цім магазині , просто страшно працювати . На скільки мені сказали на гарячій лінії що , вчать всьому з нуля , но це не так !!!! Керуюча чекає и перекладає обов`язки на інших . А сама цим часом , бігає на каву по 3 рази за годину . Де справедливість ? Віком я не підійшла , в не працею . Їм тре було докладати всі брехні, и робить не покладая рук , я с графікам як вони хочуть , а інші в тиждень по 3 рази працюють . Я просто не хотіла великого скандала , але дуже прикро , що на інших магазинах все перевіряється и всіх контролює офіс , в цим магазин на Дарниці контроле тільки Марія , яка його заганяє в болото , та губить клієнтів . Набрати новий персонал , магазин зацвіте . Кажете показали що можете , я теж хотіла це родити , але мене топили , кожен день , я робила те що мені казали , але не роз’яснюючи як краще . Тому я всьому вчилась не від адміністратора чи керуючої , а від продавців . Були дуже заняті обідами чи курінням .

49. 19 июля 2022

@…, доброго дня, я вибачаюсь, але компанія та її співробітники просто так не відмовляються від своїх колег! Значить на те були причини. У всіх є робота , з нею треба справлятися, якщо співробітник не справляється з поставленими задачами то інші його коллеги не повинні тягнути на собі обов’язки того хто не в змозі. Перш ніж писати щось погане проаналізуйте себе та свої здібності. Коли я прийшла на роботу і відробила місяць мені сказали «або ти справляєшся зі своїми обов’ язиками, або ти нам не підходиш», я доклала максимум зусиль і в короткий термін довела, що можу і хочу працювати, не використовуючи ніяких відмазок. Писати погане охочий кожний, а казати хороше тільки 1 із 10.

50. 18 июля 2022

Не розумію куди дивляться всі в офісі . Бульвар Праці 10, працювала там , я дуже зараз радію , що працювала там недовго , пару місяців , але …. цього достатньо було . Дівчата ( адміністратор і керуюча) витісняють всіх хто не буде їхньою крисою , та підстилкою , я жінка не конфліктна , звільнилась з миром . Але розумію , що прийдуть молоденькі , та із-за керівника , зіпсують кар’єру собі . Давно пора звільнити всіх під нуль , набрати кваліфікованих дівчат , з розумінням . А не залишати зміїне кодло , що псує не тільки колектив а і втрачає постійних клієнтів . Дуже було не правильно , коли той хто не підходить в кодло кепуючтї і її стадо , працювали не покладаючи рук, а вони в кабінеті двері за замок каву п’ють . Недобросовісно все .

1. 26 октября 2015

эпиграф

Вот и насТала минута славы
    Для генерала Талы.

Кстати когда человек меняет свое имя это может говорить или о запущенной звездной болезни, или о психическом расстройстве, а может и то и другое вместе.
    Томаш уже давным давно все видит и слышит, только сквозь призму того, что ему подает Тала. А подать она «нашему бухгалтеру»(так наша героиня называет ген.директора внутри своего круга людей, при этом еще и обсуждая с приближенными результаты его, Томаша! тестирований) умеет, всё дается только в том виде, который устроит именно её, исказить и притянуть за уши цифры – не проблема, лишь бы при этом подниматься все выше к звездам.
    Отдельная история кадры, которые приходят в компанию, опять всё идет с подачи Талочки, цель одна — увеличить число своих сторонников, профессиональные качества при этом никого не интересуют. Последний персонаж – Никишин… если бы его бывшие работодатели узнали, что нам нужен столь «ценный» сотрудник, отдали бы его не задумываясь еще и доплатили бы сверху. Зато у генерала теперь есть новый солдат(хам и тупица), который и шагу не сделает без согласования с всесильным покровителем.
    Наблюдая всю эту картину изнутри, общаясь с бывшими и нынешними сотрудниками понимаю одно, цель «генерала» — сначала довести компанию до ручки, сделав при этом крайними всех и вся. Первым козлом отпущения станет операционный департамент, а на закуску Тарас и Томаш, хотя последнему будет поделом за свою слепоту и немощность. А потом будет выход спасительницы — вся в белом, остальные в дерьме? так это пустяки, только вот спасительница мало что соображает в розничной торговле, но и это то же мелочи.
    ТОПы – неужели вы не видите, что происходит? Еще недавно, действительно мощная империя ДЦ, превращается в пыль. Торговый персонал разбегается из-за низких зарплат(ау Талочка, ты точно «те» отчеты подала «бухгалтеру» или что-то напутала, случайно конечно) и непосильних нагрузок, спасибо «оптимизации персонала». Покупатели идут к конкурентам, которые предлагают более качественный сервис , просто у них банально продавцы есть в наличии в отличии от нас. Арендодатели не хотят иметь с нами дело, из-за неоправданного жлобства и постоянных бюрократических проволочек. Интересно, что бывает с CEO, которому в руки дали алмаз а он сделал из него дешевую стекляшку, ответ очевиден, и всё потому что пожалел поднять ЗП в магазинах на несколько сотен гривен, и пошел на поводу у интриганки, смешно.
    А пока усаживаемся поудобнее и начинаем наблюдать закат империи, скоро выезд генерала, конь уже запряжен.

ПС. НR-отдел, правда страшно открыть рот, когда подписаны контракты, а вы не бойтесь, смелее коллеги, всех не уволят и деньги отдавать не заставят.

2. 24 февраля 2013

работаю в компании уже год, довольна так как хорошый график и относительно нормальная зарплата.
    грязь ллют те, кто плохо роботал , воровал, хамил, обманывал и т.п таких увольняют.

Администратор 2
Старший продавец 1
Управляющая 1
Управляющий 1
Управляющий магазином 1

Добавьте зарплату в компании Watsons (ДЦ)

Добавить отзыв о работодателе Watsons (ДЦ)

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Watsons (ДЦ)?