Пан Курчак

Пан Курчак

Группа предприятий ТМ «Пан Курчак» является одним из ведущих производителей и поставщиков мяса на рынок Украины.

Отзывы о работе в Пан Курчак, зарплаты

1. 31 марта 2015

@Гость, согласна с гостем, поскольку сама была в такой же ситуации. Много знакомых нашего городе,а в последние пару месяцев перестали покупать в Мясной точке ,поскольку городок маленький и про обдираловку знают многие ,вечные проблемы с обслуживающим персоналом, разве могут люди работать в постоянно неукомплектованном колективе? Поскольку руководство компании занимает государственный пост хотелось чтобы оно приняло соответствующие меры.

2. 30 марта 2015

Людей не вистачає на магазинах , умови жахливі,за переработку платять мізер , в сумах нестач не розбираються, а тупо знімають з продавців стільки що це незаконно.

3. 30 марта 2015

@окс, нарахували нестачу за ревізію ,що в кілька разів більше з/п, хотіла розрахуватися , а начальник Фонотова мене умоляє лишитися працювати , бо немає більше кому , хіба моя вина , що вона не вміє шукати людей ,такі суми нараховані , толком навіть незнає сама звідки. Приїхала попросила попідписувати задніми числами документи щодо оформлення працівників та навчання . Невже така людина може бути начальником і вчити людей- звертаюсь до власників?Ніхто толком нікого не вчив, розказали кількома словами і дали купу паперів підписати!!!!!!

4. 29 марта 2015

Юрий Петрович многих сожрал. Одно знаю, он должен много денег компании, поэтому его и держут. ОТРАБАТЫВАЕТ! Пока он не отработает, он будет жрать всех подряд.

5. 28 марта 2015

Корнійчука зіжрав Юрій петрович за те що він начав його щеминти і доказувати що тей некчема та йще зарпату (бонуси)порізали та він і начав жирати всякою брихнею.Погана людина яка жре людей які могли підприемство підняти.

6. 27 марта 2015

це не технолог придумав))))

7. 27 марта 2015

гарну зробили ковбасу салатну який баран міг тільки придумати таке неконкурентне гімно

8. 27 марта 2015

якесь чмо хоче сказати на захист уродів таких як саме

9. 25 марта 2015

доробилися в вже в відпуску відправляють а й ще переходим на 3 дні по роботі так держати тупоголове кирівниство

відчуваєтся один та сама риторика…»кирівництво» «веробники» … на що ви претендуєте? не смішіть людей :))))

10. 25 марта 2015

11. 25 марта 2015

згоден з тобою одні криси роблять а ти упирь чого там квокчеш

12. 24 марта 2015

Там толкова, порядна і розумна людина довго не протримається, бо те бидло-керівництво на чолі з бухгалтером на фоні нормальних людей виглядають, легко кажучи, блякло. Там може втриматись або підлиза-сраколиз як брокер Кузьмичук та логіст Рейкін або таке ж хамло як і ті «керівники»: бухгалтери Кондратюк та Кукса. Цікаво, невже Матиняк не бачить того як йому замилюють очі своїми «великими досягненнями», а натомість його потужне, одне з найбільших підприємств в Україні тягнуть в прірву люди, які тільки і вміють, що себе вихваляти. Як йому брешуть про великі досягнення, а самі просирають мільйони там, де можна було б заробляти.

Я так бачу що Вам не сидиться в дикретній відпустці. Напевно, бажання брати участь «Санта Барбарі» ВМП переважує радість материнства? А що ж, плести інтриги набагато цікавіше ніж міняти памперси, правда? Не переживайте за завод, можливо ще зароблять ті мільйони, і все буде «Чьотко как в аптєкє»!)))

13. 23 марта 2015

смотрю на отзывы одно загляденье явно крутая компания с маленькой буквы пл0хо что там такие руководители

14. 23 марта 2015

а на віщо хай тонуть ами поки е робота поседим звільняйся ти недоумок шістка начальства

15. 22 марта 2015

@Гость, то звільняйтесь ..чого мучитеся? тільки спробуйте в цей час знайти роботу, за яку б платили більше..

16. 22 марта 2015

згоден з вами

17. 22 марта 2015

хай скоти самі роблять за ці копійки та йще знущаютсья

18. 22 марта 2015

майбуть там робить тому і каже

19. 21 марта 2015

Таке потужне виробництво і такими бистрими темпами йде на дно. Нове керівництво повне дермо. Кондратюк це тільки бухгалтер, а не кервник підприємства, Кукса це єврейська сука, на людей кидається як та тварюка напевно її недолюблюють мужщини що завжди ходить незадоволена і зла.Рейкін і Кузьмичук ( 2 котики)це окрема тема, двоє недавно одружилиля і так низько падають, кузьмичук то жирний, слизький кончений імпотент і свчка в кабінеті йому не помагає

а звідки ви знаєте???так все впевнено кажете

20. 21 марта 2015

там такий безлад у всіх віділах .ГАРНО ТОНЕМ))))

замість того щоб зловтішатися, візьміться за роботу! в цей час потрібно навпаки всім згуртуватися і йти вперед.і те що «веробники» як нижче написали сміються -то це нервовий сміх, тому що відчувають кришка їм скоро прийде, шушарі пузатій. :))) ВМП з них посміється через рік, коли будуть проситися на роботу ….так що, народ, все буде добре будемо при роботі, якщо не будемо один одного клювати. всім успіху

21. 21 марта 2015

не солідна компанія одні брехуни і не прфісіонали керівники роблять.Треба іх звільняти та повністью брати нових

22. 21 марта 2015

там такий безлад у всіх віділах .ГАРНО ТОНЕМ))))

23. 21 марта 2015

24. 21 марта 2015

треба писати власнику а то бізробітя жде нас усіх

25. 21 марта 2015

бухгалтер на керуе разом коммерціей тупоголовою

26. 21 марта 2015

ходять слухи хана канторі приходить?

27. 21 марта 2015

да сміються вже все веробники ковбасних виробів вид ціх ідіотів керівників казали остануться сильніші на ринку но явно не Пан курчак

28. 20 марта 2015

доробилися специ будуть три дня робити во профісійні

ага…останнє місце в компанії займає в статусі пріорітетів -комерція!!а те, що вона вас годує ніхто не знає…на першому місці- бумажки, службові, процедури..задумайтеся. Звернутися в будь-який відділ «професіоналів» мусиш робити все сам…як остання скотина..супервайзери, торгові -останні люди на цьому підприємстві..на першому місці -начальник виробництва…жах.. все роблять так аби було вигідно комусь щось не робити..якщо надалі ті, люди які приносять прибуток будуть в такому «…» чекає всіх вихідний рік.

29. 20 марта 2015

доробилися специ будуть три дня робити во профісійні

30. 19 марта 2015

що зробиш якщо вони власнику в уші воду повну льють

31. 19 марта 2015

дуже пагані керівники склад розуму не співпадае с займаними посадами.
    крім головного технолога и директора виробництва

32. 18 марта 2015

33. 18 марта 2015

З Корнійчуком приходилось по роботі спілкуватися дуже грамотна і порядна людина не можу поняти навіщо требуло його звільняти як завжди як грамотна людина приходить то ці тупоголові (супер керівники) роблять подляни і зливають щоб іх не звільнили за не проф пригодність.А я замітив що він змігби цю шантропу розігнати.
    Жалтко що звільнили а то може навів толк.

34. 14 марта 2015

треба цю банду як і верховну раду розірвати. битлота там одна робить та ще й безголові ведуть підприемство до банкрутства.

то ви збираєтесь мітинг організувати?:))))

35. 14 марта 2015

директор ще та бухгалтер до кируе……

36. 14 марта 2015

37. 13 марта 2015

І керує заводом директорка, яка диплом про вищу освіту і то заочно получила за сало. Після якогось училища, а веде себе так ніби докторську захистила.

38. 13 марта 2015

там працюе банда недоумків

39. 13 марта 2015

100% согласен в клане не дадут

40. 12 марта 2015

Корнейчука крысы сожрали

41. 12 марта 2015

а какой андрей я просто написал другое имя зачем вам знать кто я а для компании сделал много и делаю))))) смешно называется угадай

42. 11 марта 2015

@андрей, Андрій, а що корисного Ви особисто зробили в цій компаній за період роботи ??????

а що він може зробити??хто дасть?

43. 11 марта 2015

44. 11 марта 2015

азарплата мізер навіть немає 3000 зато обіцяли до 5000

45. 11 марта 2015

зтакою роботою ноги повитягують люди яких нають за рабів львова ще та *ука як майстер
    олена петрівна яка постійно ричить алюди працюють по 15 годин оце новий цех

46. 11 марта 2015

компания *авно работают одни пред урки живут в своем болоте и кто приходит выше уровнем сжирают за 1-2 месяца.Дима начальник тупое не образованное брыхло и подлиза в компании то что обещают по деньгам не платят считают и так много продукция у них *авно как и отдел продаж.НЕ СОВЕТУЮ ТУДА ИДТИ НА РАБОТУ.МОЖЕТ ПРОСНЕТСЯ ХОЗЯИН НО БУДЕТ ПОЗДНО КОМПАШКА ИДЕТ НА ДНО С ТАКИМИ ТУПОГОЛОВЫМИ НАЧАЛЬНИЧКАМИ Юрий Петрович,Дима,Володя и его безголовый зам.Всем удачи…

47. 5 марта 2015

@Гость, А куда подівся Корнійчук

48. 2 марта 2015

@знаючий, на ТзОВ «ВМП» так само буде. як із Львовими, немає порядку ні де на виробництві, а охорона повний нуль працівники виносять продукцію повним ходом і мали всіх ……

49. 2 марта 2015

це правда на рахунок Карпінського хороший спеціаліст,порядна людина,багато людей вже за ним плачуть,бо такого керівника у них ніколи не буде на Курчаку.

50. 28 февраля 2015

Етикою на ВМП і не пахне. Якби бути такі інтелігентні ті, про кого тут написано, то б не «срали» неугодних босу і не доносили б кожен неправильних рух, а там вже любі методи хороші, аби тільки дорватись до керування. Такій людині як Карпінський треба було ноги цілувати, а вона замість того аби його підтримувати підсирала репутацію, от і добилась свого. Ну тепер побачимо до яких вершин вона доведе підприємство: це їй не язиком на нарадах тріпати і за Кукси спиною в бухгалтеріі прикриватись. Як кажуть, кожному рано чи пізно буде по заслугах.

1. 8 июня 2012

Мав честь бути запрошеним на співбесіду в м. Луцьк (правда за свій рахунок) на заміщення посади «начальник відділу збуту м»ясопродуктів»!!!. Перед цим в телефонному режимі обговорили умови та побажання (Дорога не близька — майже 300 км). Мені перезвонили та призначили зустріч 07.06.2012 року на 11-00. О 10-55 я був у них в офісі. Спочатку провели до Ніни Миколаївни, яка видала мені стандартну форму анкети та вийшла з кабінету без зайвих запитань, як з»ясувалось вийшла на 1 годину. Дочекавшись її, я був «удостоєний» походу в приймальню Самого пана Горвача С.О.! З»ясувалось, що в нього зайнято — якийсь дуже поважний чоловік. О 13-00 чоловік вийшов з кабінету, але ( от же ж така неприємність) — ОБІД!!! Мені запропонували прийти на 14-00. Так як вже приїхав з Івано-Франківська до Луцька (але усвідомивши з ким маю справу), вирішив дочекатись…. О 13-55, повернувшись, був поставлений до відома, що в означеного ПАНА — нарада, треба трохи зачекати… Об 14-45 нарада закінчилась і «його світлість» з гордо піднятою головою прокрокувала в «кабінет для роздумів», який зазвичай позначається буквою «Ч»… Ну, думаю, зараз відпочине людина і, зі свіжими силами, — в бій! Проте, закінчивши процедури, «їх ясновельможність» прокрокувала до виходу, сіла в ліфт і покинула заклад… О 15-20 нас (бо вже трохи зібралось відвідувачів, чи то «просітєлєй») було радісно повідомлено що » світ очей» означеної компанії від»їхав по справах, але! з ним тримають телефонний зв»язок!!! О 15-35 я змущений був перервати участь в даному шоу… О 16-10 (в цей час проїзжав місто Горохів) задзвонив телефон і здивований голос пані Ольги спитав «Де Ви є?!» — мені нарешті надали честь потриматись за Дверну Ручку Кабінету!!!
    Свого часу, мені доводилось спілкуватись з мерами різних міст, губернаторами, головами ДМСУ, ДПА, ТОПами та власниками інтернаціональних корпорацій — але ТАКИХ корон я ще ні на кому не бачив!

2. 18 января 2013

Ніна Іванівна ні в чому не винна. Що їй скаже директор, те вона і робить. Змушена, така її робота.

Добавьте зарплату в компании Пан Курчак

Добавить отзыв о работодателе Пан Курчак

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Пан Курчак?