BabyBrok

BabyBrok

Всім Привіт!!! Це ми команда незалежних, веселих і впевнених у собі людей!!!

https://www.facebook.com/brokgroup1/, https://www.facebook.com/babybrok1/, https://www.instagram.com/brokgroup/, https://www.instagram.com/babybrok/.

Всім веселого натрою, успіхів і самореалізації!!!

Отзывы о работе в BabyBrok, зарплаты

1. 9 сентября 2019

Шкода веселу і впевнену в собі людину- Влодимера, який самоствердується за наш рахунок і за рахунок брехні. Життя таких навчить, поставить раком тільки так, бо коли я йому казав що розраховую і в мене 3 дітей то він нявкав що без проблем. А коли прийшла пора оплати, чуть в морду тому незалежному не дав.

2. 6 сентября 2019

Нашу компанію той *** кинув на 100000 гривень, бо його оса в с*аку вкусила. тепер тій людині, яка стверджується за наш рахунок так щоб йому не було холодно))) А з хлопчиками дідо Вова любить балуватись))) Продамо дідка коли він в хлопчиків пластилін вдупі шукає))) ТАМ ХОТЬ ХТОСЬ ЛИШИВСЯ? Чи то *** дальше шукає непонятно кого

3. 4 сентября 2019

Компанія гавкає на колишніх і смокче майбутнім, бо колишнім винна а майбутьніх хоче кинути на гроші за те що не слухають дурака в якого в день сто ідей як опустити компанію і як звинуватити всіх крім себе))) Дідо Вова рулить, бо думає що крутий, а направду всі вже поняли і всім просто наслати на нього))) Ау, веселі і успішні, ви вже не такі? Не заплатив вам як і вашим папєрєднікам, а ви тепер такі як ми?

4. 29 августа 2019

Вічний бан сайту, перевірки по людях за оформлення))) Вітаємо нашого дорогого Володимера з тим що він сам собі наробив))) Там якась Оля на нього позов подала, йому найближчим часом не до нас))) Шкода діда, але він то всьо заслужив. З декором в нього тоже дупа, бо не платить, ми собі раду найдемо, а він собі нових дураків найде))) Не ведіться, тут всьо начорно і з такими нервами, що просто труба повна. А дідові ще недовго лишилось, скоро його за гоги прихватять і капєц крутій компанії, якої нема.

5. 29 августа 2019

Вовка казиться, шукає дурачків щоб кинути їх на час і на гроші, спитайте що сталось з перспективним і успішним dekorBROK проектом і де ті люди зараз, певне доросли до начальників відділу))) Та ні фуя, вигнав і грошей не заплатив))) Вони собі раду дадуть а йому таку рекламку зроблять)))

6. 26 августа 2019

Щось давно вже бобіків не чути, інвестують в проекти тіпа зроби продай а я до тебе зайду і так розкажу за свій бізнес і як ти то всьо маєш робити що застрілитись то буде нагорода)))

7. 22 июня 2019

Нема тут що заробляти, Володька взагалі запив, кричить на людей що дурний. Ще й пяний за руль сідає. Дограється. Там навіть пані Лариса вже не допомагає, а як кричить і матюкається на роботі- то всьо європейський холдинг брокгруп, 5 процентів якому заробляє така собі компанія бебіброк. Скоро будемо бараболю садити від імені компанії щоб годувати сімї.

8. 20 июня 2019

Та яка там команда незалежних і впевнених людей? Є один *удак, який всьо погівняв, бо не любив когось слухати, того, хто йому ту компанію зробив, а потім не було кому робити, всі хотіли лише гроші за свою роботу. І от тепер продає чоловічі джинси на дитячому сайті і дивується чому їх ніхто не купує. Бо в такого лідера купувати то собі в напряг. Працював з жінкою на ту с*ану компанію. Нікому не раджу, бо там тіки нерви вічні недоплати, бухий власник сідає за руль майже кожного дня і дихає на нас перегаром щоб ми його тараканів гладили. Бобіки, незалежні і веселі, нападайте на мене злого і достойного.

9. 20 июня 2019

Павло :
    По-перше — «Европейській компанії» не личить ображати людей з яких ви не знаєте і не знайомі.
    По-друге — я той Павло, який хотів і мав велике бажання навести порядок на складі.
    По-третє — алкоголю не вживаю на роботі!!!! на відміну від когось.
    По-четверте — слід в «европейській компанії» вказувати імя , а не підписуватися під словом гість.
    По-пяте — Володимир, хватить писати три коментарі, одного достатньо!

Не парся з того, вибач що на ти. До мене всі були засранці і тільки намахували компанію на круті гроші. Мені обіцяли 30000 грн зарплати, виплатили неповні 6000 то і вже я став таким самим як ви. Зараз в нього робочі тузіки, які какають кругом і тут на сайті теж, бо сказав що має бути 6 повідомлень в день щоб хвалити компанію і відгавкуватись. А потім ті що гавкають і їм неплатять засирають ту саму компанію. Почитай будеш мати як що тут про нього пишуть- то такі в мене були емоції коли я пішов з того довбаного бебіброка. Один в один, але всі злі. Бажаємо нашому Володимиру не забухати і не спихати свої проблеми на інших. Ти був нормальний, дівчата тебе часто згадували, юо хотіли щоб всьо було по порядку а не з криками.

10. 13 июня 2019

По-третє — алкоголю не вживаю на роботі!!!! на відміну від когось.
    По-пяте — Володимир, хватить писати три коментарі, одного достатньо!

11. 31 мая 2019

Павло :
    Доводилося працювати на цій фірмі (якщо можна так назвати), починав ще коли вона знаходилася в Тернополі, продовжив працювати в смт.Дружба. Кожного дня нові правила і нові обовязки збільшувалися, заробітня платня зменшувалася. До моїх думок не дослуховувалися, хоча працював завскладом. Володимир Галка неадекватний, постійно кричить, постійно щось не так. На роботу оформляти не хотів. Одна людина з якою можна було поспілкуватися, пожартувати і нормально поговорити це Коля, який працював по закупам і по продажам. Коли він пішов фірма почала сипатиця і скочуватися у прірву.Жалко працівників які продовжували там працювати: Оксана,Маряна, Світлана.
    Нікому не раджу там працювати

Це той алкаш який деколи тижднями на роботу не ходив, а потім просив гроші на бутилку? Не треба нападати на нашого власника, який до цього часу зберіг компанію і своє імя, тому що знав, які люди в компанії зайві і хто його зрадить за першої можливості. Так і сталося, старий алкаш, в якого колись тряслися руки перед прийняттям рішення зараз обсирає компанію, яка вийшла на міжнародний рівеньі має багато постачальників і довольних клієнтів.

12. 31 мая 2019

Нікому не раджу там працювати

Ага, ще один алкаш з минулого, який до цього часу має якісь проблеми в житті і звинувачує у всьому нашу європейську компанію, яка нікому нічого не обіцяла і невинна. Наш керівник Володимир Галка до цього часу тримає компанію на незалежному рівні і йому все одно що там якісь алкаші про нього думають. МИ розширяємося в асортименті і по клієнтам, у нас все добре. Бажаємо Вам Павле знайти себе у цей складний час і не какати цеглою на нашу компанію, яка запровадила дропшиппінг, коллцентр, оллюкеніт і решту цікавих і сучасних речей в нашу роботу

13. 31 мая 2019

Нікому не раджу там працювати

Ой та накрав на складі товарів, вигнали за недостачу, тепер згадав як його виганяли. Наша компанія дотримується європейських стандартів, а то що оформляти тебе не хотіли, бо бачили що ти злодій.

14. 31 мая 2019

Нікому не раджу там працювати

Ти подивись скільки за останній рік злих людей на нього, нічого не змінилося, просто ніхто не ведеться вже на його обіцянки. Тут крім наближених і коханок нема нікого, хто пропрацював на компанію більше року, а часто посилають його на співбесіді мудрі люди, які вже завдіки таким коментам в неті не ведуться на його таракани. Зробимо його разом.
    шкода всіх, хто вірив його обіцянкам і кого він кидав крив матом кожен день.

15. 31 мая 2019

Нікому не раджу там працювати

А тут нічого і не змінилося, крім того що з/п в 3 рази менша до бакса, криків і обовязків більше, таке поняття як ставка нема, є докажи і розпиши що ти зробив а я прийму рішення чи платити тобі чи вообще послати, так щоб ше місяць на тобі зекономити. А тих людей та й тебе згаду.ть злим і крутим матюком, хоча деколи декому лщвонять щоб повернути.

16. 29 мая 2019

17. 29 мая 2019

То Галинка, яка любила колись хлопцям добре робити а потім міняв школи і женився рано щоб всі то забули? Галинка любить просто гроші і нічого більше. З ним однокласники до цього часу не здроваються, а дівчата всьо забули. Галинка, ти такий самовпевнений веселий і незалежний, шо всі тебе розуміють але і памятають тебе колись, і як ти всім обіцяв коли хтось пробував з тобою працювати, а потім бачили що ти та сама Галинка, яка колись молочко за гроші любила. То шо ти зараз страждаєш, то без варіантів, бо всі тебе памятають а ті шо до тебе зараз на роботу приходять нічого не знають про то як тебе заставляли в платтячку ходити. Ти всьо забув? Куда фоточки скинути?

Ми всі тут веселі щасливі і самодостатні, а розказувати про якусь Галинку, яка ніякого відношення не має до нашої корпорації, то не правельно, бо ми крута компанія якій більше 20 років. Всяким алкашам з минулого, всім, хто не відповідав вимогам компанії ми можемо тільки сказати нехай счастить. І Валєра перестань, бо буде тобі біда, то ми не погрожуємо, а рекомендуємо.

Та я не граюся, я доказую всім що то иудак. Прийшов до нього на роботу, обіцяв 25000 грн зарплати і керівника відділу, якого не було вообше. Я зробив свою роботу, доказував, а получив неповних 5000 різницю бачете? Керівник неіснуючого відділу, якого кинули на зп. То жесть. А в той місяць роботи мені так розказували, яка крута компанія, які всі пі*араси були до того і який я крутий що всьо можу робити. Прийшов час платити то вже я пі*арас бо так багато хочу за роботу а компанія бідна і несчасна, а не міжнародний концерн. Я зроблю всьо можливе щоб його погасити по повній, бо то брехун всіх часів. І я підніму всіх як в Україні, так і на неті, щоб той *удак ніеого більше не кинув ні на час ні на гроші. На телеграмі в нас з Христьою ми виставляємо його переговори, хай тепер дивиться на всьо. Йому скоро триндець повний, ми ше хочемо пару перевірок до нього в круту компанію запустити, маючи його повну базу))) Хай бігає і всім доказує, крім того є група недовольних, а нетільки я, які готові вкластися ззакордону, щоб його наказати.

18. 26 мая 2019

19. 25 мая 2019

20. 24 мая 2019

Всі колишні женуть зараз на Володю, а він зараз такий правельний як Свідок. Ну не повезло йому з вами, але він все одно старається, і зараз в нас вже ніхто не плаче і не матюкається, бо майже нема кому. Він поняв хоча і не до кінця, що сталося, але перероблювати себе заради вас він точно не буде. Тому ми незалежні веселі і впевнені в собі.

21. 23 мая 2019

Організаторам сайту особлива подяка. Ви кращі. Що би без Вас ця людина робила? Якого страждання Ви її позбавили, надавши можливість самореалізуватися! І всі знають ту людину то Володимер Галка. Бажаємо йому самореалізації і успіхів у самоствердженні тільки не за рахунок працівників. Він страждає бідний, коли кричить на працівників і коли заставляє їх робити то що вони не хочуть і за свій кошт. Бідний Володя, підтримаємо його але не велемося на його мрії.

22. 23 мая 2019

Шкода стару людину, яка не може пояснити що він хоче. І то направду він себе самостверджує, таких крутих слів наш дурехтор, так він любить коли його називають, вивчив. Він став нарешті дідом чи нє? А то що він розказує на співбесідах, то не вірте, бо не заплатить за роботу, ми всі в нього працювали, а як дівчата наші плакали після його тараканчиків. Хоча самі винні були, але і діватись не було куда, бо або бараболю сади, або до ВОдоді на фірму. Всі хто поїхали, не жаліють. А старі пердуни типу Володимира хай трохи дивляться на то як вони збоку виглядають, хто принбхається той пойме)))

23. 23 мая 2019

Навіть не уявляю що б та людина робила, як би вона далі самостверджувалась. Яка доводить дівчат до істерики а потім він такого не робив. Яка не платить за вчасно і добре виконану роботу а морозиться що зроби ще краще, а потім не платить і виганяє з роботи просто так. Людина, яка не слухає мудрих людей, тупає ногами а потім дивується чого в нього така дупа і робить винними інших. Яка повиганяла всіх хто міг і хотів щось робити і почекати, а потім дістала всіх своїми тараканами. Ми будемо всі дружно тараканити ту людину і надалі, і не дамо їй кинути жодного працівника на час і на гроші своїми хворобливими мріями, бо хто слухав його розмови в телеграмі той знає що то таке є та людина. А то що вона страждає і всіх назад запрошує після того як всіх обісрав, то хай з тим всім живе. Шкода Володьку, але він то всьо заслужив

24. 19 мая 2019

Наш наймудріший і найкращий у всіх розуміннях керівник ВОлодимир Галка розвиває нашу компанію згідно найкращих європейських традицій і всі ми його цінуємо за то що він підняв нашу компанію до рівня міжнародної компанії. Всі хто тут пишуть гидоту на нашу компанію, ви просто лузери по житті або алкаші або люди, яким не повезло, так компанія вас трохи використовувала, але як тільки ви не слухали нашого сонцесяйного Володимира або починали йому перечити в його найкращих і найрозумніших ідеях стосовно розвитку компанії, вас карали зразу і тому ви зараз трохи обіжені на нашу компанію, але в тому не наша, а ваша вина. Спитайте Марусю, яка пору раз вже перезаходить до нас, розуміючи, що вона до цього часу не варта нашого рівня.))) Ми найкращі і найуспішніші завдяки нашому Володимиру, незалежні і впевнені у собі люди.

25. 16 мая 2019

Наш Володимерович то є дуже правильна і справедлива людина. Він часто вчить як ми маємо робити, а то шо потім нам шось не получається, бо ми його неправельно зрозуміли, то він нам того не казав, а ми самі собі щось надумали і зробили хай навіть так як він казав, але він нам такого не казав. Хто до цього часу ще не плюнув на всьо і не післав компанію, у вас є шанси працювати у нас і таке бачити і чути кожен день, але наш сонцесяйний власник вам завжди підкаже як краще зробити. А якщо ви зробили і результат повна дупа, то він такого не казав або його неправельно поняли, хитрий наш дідо, тому зараз дітей на гроші розводить.

26. 11 мая 2019

Ми всі команда незалежних людей надзвичайно вдячна нашому сонцесяйному лідеру, Володимеру Володимеровичу за те що він нас всіх і наші сім»ї годує, завдяки йому ми не їдемо в Польшу бо не маємо за що. А він нам так багато платить, що ми не знаємо як витрачати нашу зарплату чи на йогурт для дитини чи на чекушку чи на хліб. Але ми такий крутий холдинг, який скоро отот зробить і заробить, років так через 100. І кожного дня нам наш сонцесяйний лідер розказує як всьо буде добре, мішаючи нам робити свою роботу, і обіцяючи шо скоро в нас буде мінімум 1000 баксів в місяць, а поки то є неповні 100 і то без податків без гарантій і невчасно. Бо так наш сонцесяйний рішив, який думає не лише за нас, а і за наші сімї, а то що ми тараканимо на нього по 8 годин в день то не щитається, бо він на нашій роботі ніц не заробив. Питання, хто тут дов*оьоб? Ми бо повірили, ну і він, бо думає шо так буде все.

27. 7 мая 2019

МИ такі круті завдяки сонцесяйному Володимиру Володимировичу, вся компанія дякує йому за те що він нас утримує завдяки власній мудрості і за те що він підвищує голос на нас а деколи навіть вживає злісні слова, щоб нас направити на любов до компанії і на нехтування власними потребами заради компанії. Ми всі безмежно вдячні компаніїі її власнику за те що ми не їдемо в Польшу а гріємо місця тут. Які ми всі безмежно раді і щасливі, коли бачимо нашого Володимира на робочому місці і коли він годинами розказує нам як нам повезло і як нам всім буде ще краще років так за 50. Будь з нами о ВОлодимире назавжди, ми всі такі незалежні, веселі і щасливі бачити тебе кожен день, що навіть забуваємо за гроші іза твої обіцянки-цяцянки.

28. 7 мая 2019

Команда незалежних веселих і самовпевнених в собі людей, від рішення сонцесяйного нашого Володимира, бажає всім колишнім працівникам не гадити тут, бо всьо стало ще гірше, але ми настільки раді від того, що ніразу не пікнемо як ви. Бо ми незалежні і веселі. А вам завжди або грошей або ще чогось не вистачало. МИ не такі, ми вище ваших пріоритетів. Дивимось разом телеграмку, хто в темі, як то є насправді.

29. 4 мая 2019

Сама крута компанія, яка вміє працювати і знає як заробляти на своїх працівниках, неоформляючи їх набіло, неплатячи податків і неоплачуючи роботи. Скоро буде випускати акції і платити девіденти за то що хтось вклався в компанію.

30. 3 мая 2019

Компанія крута направду, заробляє мільйони доларів за власне виробництво і за те що такі круті працівники, особливо Володимир, наш керівник, який якщо треба буде навіть в КИтаї відкриє власну справу, якщо маму на гроші розведе. Ми такі круті що нікому нічого не обіцяємо, робіть вашу роботу а ми вас кинемо на гроші))) І потім не докажете що хтось вам обіцяв 30000 грн зарплати

31. 1 мая 2019

@Команда Незалежних,

наша міжнародна корпорація від усієї душі вітає нашого керівника Володимира з його ювілеєм, бажаємо тобі сонцесяйному довести нашу компанію до міжнародного рівня і підняти нам з часом зарплати. КОмпанія просто мегасупер, тому що вона хоче перейти на міжнародну сцену, і ніхто нам не завадить завтра диктувати свої правила навіть Китаю.

32. 1 мая 2019

@Команда Незалежних,

Всесвітня асоціація незалежних швей з Польші приєднується до привітань керівника міжнародної компанії Володимира Галки в день його 40-річчя і бажає йому кожен день переживати наші емоції, коли ми в нього працювали, збільшувати продажі ціною власних правельних рішень а не економії на працівниках. Сподіваємося, що сьогодні в нього молода і незалежна команда, яка незабаром продаватиме його продукцію по цілому світу.

33. 1 мая 2019

Вітаємо старого *** Володю з його ювілеєм, бажаємо йому всього що він мріє в телеграмці. Так ми незалежні від наших зарплат, веселі коли бухаємо на роботі і впевнені в собі, бо так треба. І таки хтось нас підвязав під брокгруп посиланнями на непонятні сторінки на фейсбук, а направду нас нема як компанії, є незалежний веселий і самовпевнений фоп, який всьо хоче розвалити, але мудрі люди які були у нього не позволяють до цього часу своєю роботою завалити ту компанію.

34. 18 апреля 2019

Той звіздун на білій газельці всіх задовбав, діду пора лічитись, бо він слабий на всю голову і не лічиться. Хто думає що тут всі брешуть на круту компанію перевірте де вона є в офіційних реєстрах, де посилання на працівників, які 10 років працювали на неї і пішли з роботи керівниками відділу. Тут звіздять всі і всім, можете пересилати гроші за ваші замовлення і зверніть увагу хто там пише, кому ви пересилаєте гроші))) ТО барига, який до цього часу жеве на мамині і інші гроші, який бреше навіть власним дітям. Якщо людина кинула дітей, слухаємо по телеграму, то вона нікому не цікава. Вова Барига, шансів в тебе нема.

35. 18 апреля 2019

Продамо наші розмови з власником компанії, дорого. Після того як він не оплатив нашої роботи. Слідкуйте за нами в телеграмі. А йому, дідові, який слабий на голову і використовує дітей в своїх тараканах, має бути стидно, але якщо слабий то треба лікуватись))). Слідкуємо за тими всіма розмовами в телеграмі.

36. 18 апреля 2019

*** Володя який після такої роботи по виставці виганяє людей і не платить їм за роботу немає шансів. Всьо начорно, без податків. Будемо скоро йому робити перевірки.

37. 18 апреля 2019

Міжнародний концерн brokgroup, підрозділом якого є babybrok з представництвами в 150 країнах світу є найуспішнішою компанією всіх часів і народів, нещодавно ми закупили з власних плантацій в Китаї тонни бамбуку, які наші працівники будуть курити під час виробництва продуктів, які батьки збирають півдня,щоб дитинка зламала за секунду. Нам потрібне терпіння батьків, без матюків щодо виробника і дитини. Минулого місяця ми відправили в Зімбабве 146 212 наших конвертів для дітей, це була серйозна подія в роботі компанії. Отримали 316 палет доларів, не знаємо, що з ними робити. Ми розробили власні марки товарів АвовСарадіп, АвовНодног, АвовНудзіп, які у всьому світі мають шалену популярність. Крім того ми викупили кілька фабрик в КИтаї, які зараз просувають наші товари по всьому світу. Бажаємо нашому власнику успішного лікування, дивимось в телеграмі і слухаємо ту всю дурню в записі. Христі респект за особливі записи з останньої виставки, де йому показали його місце, але він бореться. Будемо в Дружбі будувати скоро хмарочос з офісами всесвітньої компанії, а саме місце переіменуємо з часом в Гальчинполіс)))

38. 8 апреля 2019

Гівняшка, обіцяє всім золоті гори, але нікому за то не платить, купа холдингів в голові, обіцянок, але всі звідси тікають. Бо бреше дерехтор Володя всім. Дивимось стріми від Христі на телеграмі, всі в темі, сміємося разом. Хай свого пісюна дерехтор показує тим кому він винен а не тим кому має платити

39. 8 апреля 2019

Пітушок Галя, привіт тобі від Валєри. Роби сам, рухайся трохи, бо ти колись казав що відсмокчеш за свою кумпанію любому, а зараз в тебе того нема. Навіть немаєш бідний на кого покричати, бо завтра підуть останні і тобі пісець. От халепа. Бачили роліки про тебе в телеграмі. Підписуйтесь там всі на Христю, там така повна срака що в міжнародній компанії ти тим людям всьо життя своїх тараканів оплачував.

40. 8 апреля 2019

Та то компанія яка до цього часу угрожає менше ніж грошей мені торчить. Бо мене вже нема рік, а то що я робив засрали по вуха, хоча як мені розказували як я маю свою роботу робити, 3 рази в день деколи таракани Володі напрямок атаки міняли. Як він мені колись казав що х мені в дупу, а я бачу йому такий стан подобається, але то не надовго. А мудаки що після мене я надіюсь що він за то гівно їм хоча би заплатив чи набрав на роюоту селян і питає в них чо в нього не алібаба.

41. 8 апреля 2019

То там де трохи за Тернополем? Там *ОПА. Робота непонятна бо кожен день тобі мішають працювати, кличуть до себе, засерають мозги різними гелікоптерами, а потім чому не робиш, та бо після тих гелікоптерів хочеться застрілитись а не працювати на міжнародний холдинг. А потім договорились про 30000 грн зарплати а тобі в кінці місяця за твою роботу неповних 6000 і він такий бідний і нещасний, і вже нема крутого міжнародного холдингу і всьо насорно, з постійними нервами кожен день. І люди тут якісь стрьомні вони тобі не то шо поможуть влитися в роботу а здадуть і підставлять бо таке враження що їм за то премію дають. Казали що колись тут навіть виробництво було.

42. 4 апреля 2019

Міжнародний чи який там концерн намахує і розганяє всіх. Вова, пішов ти в *** і думай про банку. А бичити що ти крутий, то не роби газлайтинг і буде тобі щастя, і не будь дешевим, бо […]. А шо тут є брокгруп, бебіброк чи боржник Володя Галка, який всім гроші висить?

43. 2 апреля 2019

В мріях тут крутий концерн і міжнародна компанія, а насправді туалет для складу на дворі і купа нервів коли приходиться платити, бо він на нас ніц не заробляє, а то шо ми робемо всьо шоб він заробляв, то його не гребе.

44. 1 апреля 2019

Тобі Вовка, який всіх дістав моє імя насчастя, бо ніхто за то шо ти кидаєш до тебе не прийде, і тобі діду ніц не світить, бо ти презерватив, і не випробовуй ні дітей ні людей. Срака тобі Володька, алкаші яких ти на роботу набрав тебе піднімуть так, що будеш торгувати контрабасом. Компанії як такої нема, кричать на всіх, нікому не платять 30000 грн за роботу, коли той пітух обіцяв. Зробемо його популярним? На телеграмі від Христі привіт і срака повна

45. 1 апреля 2019

Голубятник той всім нашим надоїв, бо той Володя любить мріяти і всіх за свою мрію кидати на зп. В нього зараз на складі одягу, який гнтє каллцентер на 20 дівчат, хоча ніодна на таку сраку як тут не прийде. ВИгнав всьо виробництво, набрав алкашів на виробництво і на склад і думає що він крута компанія. А реально тут срака повна, бо скоро банк всьо забере, а мама грошей не дасть а сімя питає де гроші. Володя, тобі срака і по тій сраці винен ти сам, а не якісь міфічні хтось, кого давно в тебе на роботі нема

46. 29 марта 2019

Так жаліється шо мало заробляє на нас і як йому краще гроші в банк поставити і не паритись, але коли до діла, поможіть бо грошей нема, рахунки блокануті, купа кредитів і срака повна. Не вірте ні компанії ні її власнику, то підла і брехлива людина, яка сьогодні вам сміється в очі а завтра вас підставить.

47. 29 марта 2019

Подзвонила, вислухала мрії слабої людини. Послухала в телеграмі шо він другим заливає, коли вже на нього працюють. В с*аку таку роботу, бо думаєш що 15000 зарплати, а потім на тобі 2000 і чеши бо якрутий))) Ті хто там працює або реально нема куда, або люблять коли їх мучать. Не ведіться ніхто на фігню від діда шо через півроку турки його підтримають і він всіх завалить дешевою турцією з націнкою в 3 раза, а коли йому кажеш шо то всьо зараз легко перевірити шо він не супер-супер дешево, то він думає шо до цього часу як в совку шо ціна є і всі купують. А найбільший прикол, шо нема за 20 років компанії крутої, яка на Марс і Снікерс матраци продає, нема тої кампанії ніде, є тупий ФОП, де пише шо з ним краще не працювати, бо шахрай)))

48. 29 марта 2019

Нема ніц, всьо шо було порозганяв, а зараз шукає на свої фантазії людей, причому вони мають вміти все. а він їм може лише мозги за*ерати. Пробув 3 дні на тій дурній роботі, юо ліпше втратити трохи, ніж кожного дня ту вс. пургу слухати. І реально Вова, та вся твоя пурга відволікає від роботи і після неї хочеться застрілитись а не працювати на твою довбану компанію, де всьо начорно, без податків, без твоїх гарантій, бо перший місяць на тебе треба відробити задурно, а судячи з того, як ти женеш людей, потім ти то всьо не платиш, а звинувачуєш всіх в своїх промахах. Процвітання твоєму бізнесу без мене. Зараз таке як в тебе лікують.

49. 27 марта 2019

Постійно скиглить як йому тяжко, шоб не платити за роботу. Зароблене. Постійно верещить на дівчат, перед тим замахуючи їх як вони ще краще мають працювати, шоб він їм гроші зароблені виплатив. Компанія ніяка, бо її ніде нема офіційно, тай неофіційно с*ака, бо всьо в тіні і після перевірок всі бояться лишній раз на склад бігти.

50. 27 марта 2019

Компанія всім пе*дить шо дихає, а дихає часто. Нема тут з/п по 30000 грн як один *івнюк всім обіщав, тут є повна с*ака з нервами, напрягом кожен день, бо в *івнюха його с*аний Китай дешевий, і до речі токсичний і небезпечний для дітей, не бере втридорога, а самі купують там де ціни дешевші в рази ніж в нього, а за хробаки в його гнилих ДИТЯЧИХ матрацах взагалі всі мовчать. Купа роботи і нервів забездурно, бо так дурехтор собі придумав шо його таракани в голові всі гладити мають, а як приходить час оплати, то не таракани винні а люди шо то всьо слухали

1. 18 октября 2017

Прийшов на співбесіду в компанію. Чекав 3 години на співбесіду, потім під"їхав власник, компанія віртуальна, власник хоче знайти задурних робітників, які йому то всьо розвивати будуть. Розказував про якусь хімію, міндобрива, хоча продають в основному якийсь дитячий товар сумнівної якості, бачив на власні очі холодний склад. Встиг побачити щура- і це там, де продають дитячі речі.
    Коли спитав про зарплату- може бути 15000 або 1700, а від чого залежить зарплата- так як власник собі надумає. А які мої обов"язки- продавати і надіятись, що буде 15000. Що цікаво, навіть їхня основна компанія сіра, навіть чорна. працівники не оформлені, податуів не платять. А мені то треба? Послав того Володимира, власника прямим текстом. Якщо ніяких гарантій, без податків і все залежить від того, наскільки продам, то мені то не треба

2. 16 ноября 2017

Компания хороша.

Бухгалтер 1

Добавьте зарплату в компании BabyBrok

Добавить отзыв о работодателе BabyBrok

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании BabyBrok?