BabyBrok

BabyBrok

Всім Привіт!!! Це ми команда незалежних, веселих і впевнених у собі людей!!!

https://www.facebook.com/brokgroup1/, https://www.facebook.com/babybrok1/, https://www.instagram.com/brokgroup/, https://www.instagram.com/babybrok/.

Всім веселого натрою, успіхів і самореалізації!!!
Організаторам сайту особлива подяка. Ви кращі. Що би без Вас ця людина робила? Якого страждання Ви її позбавили, надавши можливість самореалізуватися!

Отзывы о работе в BabyBrok, зарплаты

1. 23 декабря 2018

корпоратив то срака, самогонка і неякісна їжа виходи 2- набухатися чи просратися. В бутлі такі патики плавають, а дешеву кобасу навіть пес не їсть. от і вся правда як нас поважає дідо з кумпанії. Найшов собі нового Валєру. Пабачимо шо далі, то такий шо всьо погасить якшо його намахають.

2. 20 декабря 2018

Намахує нас і вас Володя, нас на зарплату, вас на обіцянки, давно вже не було по компанії рекламки на 30000 грн зпешки, бо дідо не заплатив тим кому обіцяв. Валєрі привіт, почитала всьо як про мене. А дідові пора…. особливо понравилось за цьом-цьом на всю Дружбу то правда про діда

3. 15 декабря 2018

Бухає, не контролює себе той дерехтор, може висцятись під склад- то він так територію мітить. Надоїв той злидень, якого ніхто не поважає. І який привик на всіх кричати запросто так

4. 15 декабря 2018

То не компанія, то гівняшка, бо як робити то кожного дня і слухати то всьо від Вови який він крутий і всіх переможе, а як платити то опа, а докажи шо заробила і менше мінімума і неофіційно без податків. А таке як він співав за 30000 зп тут ніколи нема, бо на ті гроші греба його кожен день слухати і роботу робити, а дешевий смердючий КИтай просто так не спихнеш, а якшо навіть спихнеш, то буде а я тебе того не просив, я не казав і взагалі на 5000 грн і вали поки тепла

5. 15 декабря 2018

То не компанія, то чмошник який думає шо в нього компанія, всьо неофіційно, як мені на спавбесіді сказали, шо маю бути фоп і якогось дива до них припертись, а розмова з Вовою то вообше пєстня, такого гівна я давно не чув, шо ми круті, але нікому нічого не повинні, і навіть тобі, а зп в 30000 грн на сайті то так має бути, але зроби роботу для тих кого нема, а ми тоді подумаємо чи треба… Нє, той ВОлодя то дійсно хвора на голову людина пенсійного віку, якій еіхто не вірить. Така моя думка. Хто працював на компанію, там керівники відділів які зробили карєрний ріст за 20 років, де ви? Смердюче все , всьо в торфяному диму, і тут мені кажуть шо я маю щось робити, а ти зроби, а потім докажи, а потім якшо шось, гу не дивись на відгуки в неті…

6. 15 декабря 2018

Пройшов війну, шукав роботу, прийшов на співбесіду, за 5 хвилин я б його…. бо він питав мене як можна в Донецьк по тихому матраци возити, мене, в кого ті гівнюки стріляли. Вийшов, довго думав і курив. Як я поняв для нього люди мусор, головне прибиль, навіть якщо на крові українця. І той, хто пострадає в дорозі чи не довезе товар, його рідні будуть виплачувати долги, бо він хотів на тому заробити

7. 1 декабря 2018

То не компанія, то бздіки одного засранця. Робеш, ганяєш товар з наліпкою НЕМА ТОВАРУ і з купою грошей, а потім бац і аварія, і то гівно шоб не платити за операцію, бо тіпа всьо неофіційно, судиться з тобою, а ти лежиш такий в лікарні і думаєш, а нашо воно всьо мені було треба? Хто робе на компанію, зайдіть на задній дворік, подивіться на вмяту машину, а я на ній колись їхав і в аварію попав, і спитайте в нього що то таке. Почуєте купу матюків за мене і за себе. І як то гівно мені обіцяло а потім тупо кинуло і судилось зі мною. Не вір ніхто гівнюху Галці і його гівняній компанії.

8. 1 декабря 2018

То не компанія, то бзіки одної дурної людини. Якби прислухався а не тупав ногами, всьо було би нормально. А так, купа емоцій і скандалів, судів, а через деякий час до себе просить, хоч висить купу грошей за попередні гріхи. Читайте Валєру і його однодумців- там вся суть гнилої компанії, спочатку калл-центр на 200 дівчат, потім навіть 5 не платить шо обіцяв, купа фантазій і криків кожен день, бо щурі, холодно, дівки фури грузять, але ми європейські, хоч і неоофіційно і якшо податкова, то я вас не запрошував, а якшо ви вякнете, то я вам покажу свою силу. От так і працюємо, криками, неофіційно, бо нема куда діватись. Галку на йух

9. 29 ноября 2018

Маючи за плечима купу років брехні і кидків як партнерів, так і працівників, компанія посилає всіх на південь. Бо через дурість повиганяти всіх, перерозподілити їх роботу і за то не доплачувати то треба вміти, тим більше не отримуючи як він каже грошей за свою роботу і підтримку компанії. Можна подумати шо гроші йому на життя дає або мама або жінка і так 20 років існування компанії. Ну і вишенька всьо неофіційно, без податків без гарантій, якшо сьогодні вас вигнали і не заплатили, то на крайняк дасть 5 частину з заробленого і зробить вам ше шо вся вина твоя, бо не СЛУХАЛА мене, коли я тобі казав в КИтай наші матраци продавати

10. 26 ноября 2018

Чорний понеділок, деректор кричить на всіх як дурний, бо почитав про свою любиму компанію і про себе любимого в інтернеті. Записуємо, викладаємо, ділимося.

11. 25 ноября 2018

Мама переїхала зі своїм супермаркетом. Та ше карга, не платить офіційно. А гівнюк синочок шоб примазатись супермаркет відкрив і зазиває до себе дівок на посаду фінансового деректора, він сам не знає шо то таке, але думає коли кричить, то деректор його слухає. Ага, відкрив він супермаркет, щарплата під 15000 грн для фінансового деректора. Та за такі гроші в місяць за зарплату він сам собі посмокче шоб зекономити. А европейська компанія та да, пришла по розсилці фігня. дешевше напряму чим в нього

12. 25 ноября 2018

Я чула, шо ту компанію йому мама подарила, шоб він в її діла не пхався,а він їй на на мамі потім з націнкою заробляв і ше гроші на всякі закупи і перельоти просив. За 20 років навіть не зміг нормально легалізувати компанію, привик красти у всіх і думати що в нього всі крадуть. Компанія гнила, всьо неофіційно, знайдіть її десь офіційно чи хоч позитивно 10 років тому. Там навіть брат і друзі дитинства того всього не витримали, навіть жінка не витримує, бо 10 років питає де то всьо ділося шо в нього вкладали, навіть діти зараз його ігнорять. От така крута компанія babybrok

13. 25 ноября 2018

Це той що спочатку виганяє, неплатить, судиться, а потім через деякий час назад тебе просить, бо нема кому робити і всьо шо було прошло? Та хай йому то всьо в сраці кожен день прожодить, шо мені прошло за один день суда. Компанія гнила, всьо начорно, всім брешемо, і коли директор бреше то ми його також, але в міру. Шофера, не ведіться сюда, тут з рейсу зранку 4-5 годин чекати на довбаний офіс, а потім ше доказувати шо ти не намахав і коли платять гризти шоб Галка не намахав, бо якшо намахає відібєм по своєму, а потім суд і докажи шо тебе махали а не ти оборонявся. так шо компанії успішного банкротства, Вова мені ше 5 років тому жалівся шоб не платити, шо грошей нема і банкрот.

14. 25 ноября 2018

Компанія в особі деректора тупо ****it, коли розказує за свою крутість. Пару раз питався про офіційність компанії і оформлення- ну тіпа нам 20 років, а документи робляться. Та пішов він в сраку з такими гарантіями, хай собі таких пенсіонерів як сам шукає, може поведуться на його казки про совок і про всьо решта, а люди там якісь реально загнані і зашугані, кого не спитай про роботу і зарплату, всі морозяться. Чекав того *удака 3 години на співбесіду при зимі, шоб послухати про потенціал і розвиток, як колись будуть вертольоти літати.

15. 25 ноября 2018

І шо там Вова, де чорна пятниця на його сайтах всесвітнього холдингу? Чи в нього чорна пятниця коли людям зароблене платити треба і відбріхуватись як хтось виключатель в туалеті поміняв і штрафувати його на 500 грн за той виключатель? Дідо здав реально, жодного внятного пояснення офіційного компанії за довгий час. Туда йому і дорога, не вмієш ладити з людьми, не платиш за товар і роботу, тебе пережують сильніші.

16. 23 ноября 2018

В діда бєлка, тікайте всі, бо таке розказує, шо дупа повна.

17. 23 ноября 2018

На байки від діда не ведіться, записуйте зразу ті бесіди, потім разом поржемо. Якшо шось обіцяв і не зробив, прокрутіть а потім спитайте, якщо не зробить, зразу тікайте, бо будуть тупі звинувачення, підстави і всьо решта. Бо так привик той довбаний совок всіх кидати.

18. 23 ноября 2018

Чекати півгодини на корпоративну маршрутку зимою мені то жесть, а потім не встигла вгрітися в задимленому офісі- до деректора на півторагодини як всьо класно, продаш більше, заробиш більше, чекаю вже півроку за свої продажі більше і карєрного росту як той дідо обіцяв, але мерзнути не буду, бо за лікування по його причині грошей не вертає за простуду

19. 20 ноября 2018

Києв з Лількою, а то гіфно хай сам себе рішвє, бо моя каже шо він *івнюк, я ібу твою доцю тралалала, привіт мамі Олі, знаємо шо ти *івно а всьо рішає мама і баба Лариса. ТОбі тоже в дупу палку, як завіщав наш прадід коли тебе москаля побачив

20. 20 ноября 2018

Святой тебе би порвав, але ти жеви, Ларисі пісю цьом-цьом роби, бо смердить, але лизати треба.

21. 20 ноября 2018

Леся :
    Компанія лєва, всьо неофіційно, карєрний ріст то більше роботи за менші гроші. Володимир кричить, матюкається і не платить як треба. Ми то всьо рахуємо, на суд подамо полюбе, навіть дешо записали з його матюків, хай по суду не пройде, але виставимо в інтернету, хай того гівнюка там всі послухають, як він на дівчат швей кричить

Галинка, та шо верещить і сосе, бо губки заняті? Всім хоче неплатити, а сам *імнюк бо смердить як дідо а ніц не каже як має бути по Європі бо *івно

22. 20 ноября 2018

Ліля :
    Тату я вже доросла і від тебе не залежу, всьо шо треба баба і мама поможуть, а ти бухай дальше і кажи як тобі з працівниками не повезло, бо я за всі роки такого наслужалась…

Та піцшв він в сраку, я тебе не кину, бо як ти казала то всьо *авно

23. 20 ноября 2018

Шо *івняшка, думаєш шо всьо порішав? Та то та компанія яка всіх посилає, всі їм винні, але Марічка винувата, бо вона смердючі матраси не так возила))) І тобі то всьо шо ти нам бажаєш, бо якшо шось то Марічка і Христя проти тебе.

24. 20 ноября 2018

Антон :
    Галинка, для тих кого чмирить Володимир Володимирович, ходить в мамкиному платтячку, бо так привик, кричить на всіх коли попа після покарань болить. Компанію обложили,а в Галі мозгів своїх нема, а на чужих реагує так як би вона кинула, а іншні дурні наробилися. Галинка Володя то ше той лідерас,вміє брехати, не вміє тримати слово

Та то той *івнюк шо мені 30000 баксів до цього часу торчить, бо він грав коли його не грали, то таке *авно і він і його компанія, можна найти краще і дешевше, а *івно думає шо крутий. Дівчатка, мені вас шкода

25. 19 ноября 2018

26. 19 ноября 2018

Та ніякого карєрного росту, купа роботи за менші гроші, навіть дякую ніхто не каже не то шо премія, бо всьо дорого. Гівнюк, жлоб і істеричний чоловік, може в нього шаріки за роліки зайшли, а нам з того не легше, бо всі трутні, один він думає за компанію, якій дупа повна через нього

27. 19 ноября 2018

28. 19 ноября 2018

Василь :
    Компанія гнила, бо керьовник кричить і матюкає всіх, бо як моя тьоща- не знаю як, але не так, бо за так треба платити. Шофера, не ведіться, бо будете лижати під тими гробами, які вже давно своє відїздили і ніц не заробите, а потім виїдете, не продасте 300 матрасів по трасі, то такі крики будуть, шо до Трамбовлі чути.

То покричи-поматюкайся. В нас за плечима мама Лариса, яка тебе за свого непутьового перекусить і виплюне. Ходи і оглядайся і бійся зелених ауді.

29. 19 ноября 2018

Юля :
    Не платить компанія і її козел Володька за виконану роботу не просто то шо обіцяли а взагалі, оформлення неофіційне, нікому нічого не докажеш, всім кого з скандалом виганяє потім взагалі нічого не платить, бо привик брехати

Ой яка нєженка, тіпа не знала куда шла, не думала шо він такий, ти скіки часу на нас робеш, він дома ше більший *удак, бо бухає і маму слухає, але якось терпимо

30. 19 ноября 2018

Оля :
    Хоче тепер спайси з Одеси возити і через телеграм продавати, він взагалі знає шо то таке?

Ага, в нього крутий кал-центр, на 100 чоловік, ті знають як то всьо розказувати.

31. 19 ноября 2018

32. 19 ноября 2018

33. 19 ноября 2018

Карєрний ріст то більше роботи за менші гроші, і навіть не то шо премії, а простого дякую нема а лише крики і матюки. Була б европейська компанія, то за самі крики мені би до пенсії по суду гроші платила, а так Володимир тараканів в голові збере, придумає шось і толкає, а хто не заховався слухайте і робіть. Повиганяв кого міг, повішав їхню роботу на тих, хто лишився, а грошей за то всьо менше, мотивації ноль.

34. 19 ноября 2018

Побачив в неті вакансію на brokgroup, почав копати, офіційно нема зареєстрованих таких ні компаній, ні торгових марок як brokgroup і babybrok, є якісь лажові сайти, блоги, соцмережі, і непонятний ФОП, до якого типу привязано до того всього. А телефонне інтревю то пєстня, бо за офіціоз компаній мені почали втирати якусь тухлу рибу, шкода шр не записав, було з чого на каналі поржати. К;Ороче, нема ніц, людина тупо хоче виговоритись, деколи агресивно. А за офіційне оформлення туда чого нема і мови нема. Не ведіться, лажа повна

35. 17 ноября 2018

36. 17 ноября 2018

Той лідер навіть з братом своїи на фірмі тупо через працівників, бо сам домовитись не може. Гнила людина Володька, бо привик всім брехати і думає шо всі йому брешуть. А компанія- мудрі канкурєнти обсіли і опускають його на дно. Чула шо він з Одеси зараз шось незаконне возить.

37. 17 ноября 2018

38. 14 ноября 2018

****ить Вовка і про роботу і про зарплату. Розклеїв в селі оголошення, повелася, казав шо в нього 50 людей на місце на яке я хочу. А почалася робота, то тіки крики матюки і багато хочеш за свою роботу. Виїздила за місяць більше ніж заробила.

39. 13 ноября 2018

То там де Вовка спочатку бімбає, а потім то не я тебе бімбав ти сама по життю забімбана? КОроче, тупу-тупу ногами, зколю тебе рогами- то так Вовка конфлікти рішає. Не вміє ні слухати ні признавати своїх помилок, бо не переконали його. КОмпанію шкода, але з таким тупу-тупу їй скоро гаплик буде.

40. 12 ноября 2018

Дідо ссить тепер в свою компанію людей просити, приждумав холдинг з 20 людьми на роботі, незареєстрований і неофіційно устроєнною масою. Знає шо писдить про зарплати, а роботою і засеранням мозгів нагружеє коден день.

41. 10 ноября 2018

Любе компанія засерати мозги на рівному місці, тянув на собі весь склад, тіки люлєй постійно вигрібав. То такий гондон шо смокче тобі, коли ти задурно робеш, а коли грошей хочеш, то такі крики, ніби я його курву маму зарізав. Знаю багато, маю базу тої компанії, продам конкурентам, або віддам просто так, шоб його харили так, як він мене

42. 10 ноября 2018

Галя жжот, атцкий сотона, перевіряв тих, шо були до мене- та сама срака, роби,а я не плачу, а не то шо він розказував як колись на складі по півтора штуки баксів піднімали, та він за ті гроші цілій Дружбі відсосе, бо жлоб. Приходите на співбесіду, якшо до того часу вам то всьо ше в сраці не буде, і питаєте пару телефончиків колишніх працівників, шоб не так як то гівно співає, шо колись розвиток мав поверх 3 штук баксів, а вони кажуть, шо він їм навіть суточних не платив, і кому вірити?

43. 9 ноября 2018

Компанія терміново купує великі партії вазеліну і одноразові анусні масажери для свого деректора, лікуємо чоловіка всі як може, бо любить то всьо казати за х в ср., може скучає, привик так, особливо зде, коли перед жінками так каже. От ми за свої гроші йому сюрприз робемо

44. 9 ноября 2018

Ми оцінили і ще раз переконались в недалекості керівництва вашої компанії в особі пана Володимира, який рекламу маминого супермаркеті почепив після нашого магазину. МИ тепер маємо змогу зробити рекламну кампанію купуй в нас, бо до Умки ще треба дойти, так просто не заїдеш, а ціни там вищі як в нас, та і якість гірша набагато. Дякуємо пану Володимиру, завдяки його рекламній компанії за останні пару днів наші менеджери заробили по зайвих 5000 грн на бонусах від його невдалої кампанії. Бажаємо Вашій компанії не зупинятись на досягнутому, після кожного супермаркету іграшок в Тернополі зробити рекламу посереднього і дорогого супермаркету Умка, а ми з свого боку обіцяємо перевірку супермаркету на офіційне працевлаштування робітників і наявність санітарних книг у продавців

45. 6 ноября 2018

Юля крутий менеджер компанії, яка тяне всьо на собі, а їй за то не платять. Галка кондом тобі труба і твоїй компанії, бо ти кричиші бухаєш, а то шо працівники роблять не ціниш.

46. 6 ноября 2018

Повівся на 30000 грн зарплати, отримав 6000 грн, купу нервів і засирань мозгів, бо то так треба, коли я роблю і трутень, бо з компанії гроші тяну. Не ведіться на ті засирання від Галки Володимира, який всім бреше

47. 6 ноября 2018

Гондом, бреше всім за роботу і зарплату, заставляє робити то шо подобається Олі і його мамі. Брехун, неофіційне оформлення.

48. 6 ноября 2018

А хто така менеджер Юля, то та шо вилизує чи висмокчує, бо та овца не хоче шоб хтось краший йшов на роботу, бо вона покарає всіх.

49. 6 ноября 2018

Дідо Вова, йди в сраку, обіцяєш 15000 грн, платиш неповні 4000 і думаєш шо то так має бути. Babybrok, brokgroup, ти кажеш шо можеш продавати без нас, та ти тіки мамі в кошельок дивишся, мудак. Всі винні крім тебе шо в тебе дупа по компанії, а ти нікому нічо але копіюйте і робіть ше краще, а я вам сало з піськи. Тупий ти як кацапський валянок і в тебе всьо неофіційно, без податків. Я заклала тебе, подала заявку на перевірку.

50. 6 ноября 2018

Компанія стрьомна, не понятно чи babybrok чи brokgrup, чи непонятний фоп. Обіцяють всьо круто, навіть карєрний ріст, а потім проходить місяць після роботи- не платять то шо обіцяли, через 3 місяці то саме і ніякого карєрного, ніякого грошового росту, а є мудак який приходить на робоче місце і кричить, а потім викликає тіпа до себе, шоб заслати мозги а не платити за результат. А ше верещить що всі трутні один він гроза компанії, бо колись ліжка в Польшу возив контрабандою, і скопіюй як я і буде тобі сщастя. Не вірте дідові Вові, то старий *удак, совок страшний

1. 18 октября 2017

Прийшов на співбесіду в компанію. Чекав 3 години на співбесіду, потім під"їхав власник, компанія віртуальна, власник хоче знайти задурних робітників, які йому то всьо розвивати будуть. Розказував про якусь хімію, міндобрива, хоча продають в основному якийсь дитячий товар сумнівної якості, бачив на власні очі холодний склад. Встиг побачити щура- і це там, де продають дитячі речі.
    Коли спитав про зарплату- може бути 15000 або 1700, а від чого залежить зарплата- так як власник собі надумає. А які мої обов"язки- продавати і надіятись, що буде 15000. Що цікаво, навіть їхня основна компанія сіра, навіть чорна. працівники не оформлені, податуів не платять. А мені то треба? Послав того Володимира, власника прямим текстом. Якщо ніяких гарантій, без податків і все залежить від того, наскільки продам, то мені то не треба

2. 16 ноября 2017

Компания хороша.

Бухгалтер 1

Добавьте зарплату в компании BabyBrok

Добавить отзыв о работодателе BabyBrok

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании BabyBrok?