BabyBrok

BabyBrok

Всім Привіт!!! Це ми команда незалежних, веселих і впевнених у собі людей!!!

https://www.facebook.com/brokgroup1/, https://www.facebook.com/babybrok1/, https://www.instagram.com/brokgroup/, https://www.instagram.com/babybrok/.

Всім веселого натрою, успіхів і самореалізації!!!
Організаторам сайту особлива подяка. Ви кращі. Що би без Вас ця людина робила? Якого страждання Ви її позбавили, надавши можливість самореалізуватися!

Отзывы о работе в BabyBrok, зарплаты

1. 4 ноября 2018

По прізвищу- так мене обізвав крутий дерехтор европейського консорціуму, коли я грузив машину і в мене трохи сповзли штани. А потім коли я хотів грошей за свою роюоту, тих 15000 грн, як мені той Володимер обіцяв, то він зробив великі очі і шо тіпа то не він обіцяв, і взагалі компанія срака повна, а я тут грошей за свою роботу хочу.

2. 2 ноября 2018

Дурехтор компанії- підла, слаба і брехлива людина. Пошле на рівному місці, потім каже я тебе на склад за матрацами посилав. Що робиш? Не роби, слухай мої вихлопи, а потім а чо ти того не робив, я шо заставляв тебе свої висери на всіх слухати? Коли почав ту всю тягомотіну записувати і предявляти, то така злість від того *удака пішла шо жесть. Тепер в мене нормальна робота, зп в 2 раза більше і ніхто не кожає мозги, є результат є зп, а не так, ти спочатку дай результат а потім я тебе махати буду роби краще, через рік піднімуся взагалі тобі класно буде, а зараз кричу махаю і не плачу, бо то не я то всьо ти сам винен, бо не наліво, а направо товар поскладав

3. 2 ноября 2018

Кричать на рівному місці, вішають роботу людей, яких вигнали, і доказуй скіки коштує робота а чо так дорого- після того як робота зроблена. *івнюк Вова Галка не дотримується обіцянок. Намахай людей нагроші і не дай шоб тебе намахали, а за плечима кредити, за які платити мають робітники а не той *удак який їх набрав.

4. 2 ноября 2018

ТО *авно що на всіх кричить бо всі йому грошей не заробляють, а карєрний ріст то більше роботи за менші гроші? Там зараз якись брокгруп кличе на роботу то той самий бебіброк тільки ше з більшими тараканами від Володимира. Дідо тупо жене і кричить кожен день, і обіцяного не платить, бо його хтось там оштрафував, ну ти розумієш, і починається уйня про то як його в дитинстві по голові били.

5. 2 ноября 2018

Спочатку зроби, потім докажи, а потім не переконала- то така фішка компанії, а потім повиганяє всіх, навішає на тебе роботи за трьох і махає за то шо не встигла зробити, бо грошей не дам але слухай за вертольоти, а ти все одно працюй ше краще але слухай за вертольоти, бо такий я на голову слабий, зарплати не беру, живу за кошт мами і жінки, але все одно компанія моя крута, а хто проти,того я згадую постійно і попробуй скажи, що я не правий, плакати заставлю на рівному місці.

6. 31 октября 2018

Таракани одної людини, постійні крики, брехня, недомовки, стукачі- це европейська компанія

7. 31 октября 2018

*авно компанія і *авно людина яка керує, кричить на рівному місці на працівників, а потім платить і знов кричить, дістав своїми шо ніхто його не любить і не хоче, задовбав дідо своїми тараканами, пора йому на пенсію.

8. 30 октября 2018

Керівник компанії постійно бреше, і не платить, хай на оголошеннях тепер збреше за 100000 зарплати, все одно не заплатить. Шофера не ведіться, тут вбиті тачки, які навіть на 50 км від бази не виїдуть- поломляться, а вас потім штрафують. На складі баби і алкаші якісь мутні, ну і діти, яким діватись нема куда. Неофіційнне оформлення, платять наполовину менше ніж обіцяли і постійні штрафи на рівному місці.

9. 30 октября 2018

Приїдете на співбесіду, всьо поймете, як будуть вам розказувати які круті і дорогі запитайте за машину шефа і як вона до нього і коли пришла, тоді всьо поймете і не ведіться, коли будуть розказувати як всі кругом кумпанію кидають, навіть рідний брат зрадив, а він один білий і пушистий.

10. 30 октября 2018

Не вірте обіцянкам Володимира, компанія мутна чи то бебіброк чи брокгруп, оформлення неофіційне, на дівчат-менеджерів постійно кричать, таке враження, що їх бють в кабінеті деректора, бо виходять часто плачуть. І ніхто нікому обіцяного не платить, навіть не попереджує і не вибачається за неоплату.

11. 28 октября 2018

Тупа компанія неофіційно з тупим *удаком Володимиром. Коли робота- засирає мозши і всьо в нього супер, а як платити то я така дорога, а потім тиск, а потім на і тікай, бо більше всьо равно не буде. Дідо Вова *удак, платити за роботу нікому і нічого.

12. 28 октября 2018

*удак бухає, загробив таку компанію, не ведіться на якусь брокгруп, намахаєтесь і не заплатять. наклейки по селам нема кому робити, селяни на европейську компанію не ведуться

13. 28 октября 2018

Тут кричать, дихають перегаром і не платять за роботу на складі грузчикам, бо дорого хочемо за свою роботу. Не ведіться, оформлення неофіційне, морозиться за гроші, за переробку не то шо не платить а навіть не дякує. Кондом Вова Галка, зробимо діда популярним, він то любить шоб йому всі зализували

14. 28 октября 2018

Кричать на людей на рівному місці, домах типу не там поставив ящик, і всьо з перегаром, компанія ніяка, мудрі втікли, дурні лишились, а шукає ше дурніших шоб грошей не просили і робили

15. 26 октября 2018

В Вовки загострення, верещить і розганяє всіх підряд, бо ня нього неправдиву правду тут написали, підозрює всіх підряд, але нічого не робить шоб такого як тут пишуть більше не було, бо все правий, а всі решта або неправі або не переконали, дупа тепер переіменовується в брокгруп

16. 26 октября 2018

А шо дерехтор вже нікого на бебіброк не шукає, ссить кампотом, чи думає шо тут за брокгруп ніхто не читає і не знає хто такий Володька барига)))

17. 26 октября 2018

Там на якись брокгруп людей шукає, сам би не догадався таке написати, ну є і дурня по самому. Значить всьо зле, шифрується Вовка, набере людей засре мозги, не заплатить і всьо по новому. Не вкдіться на ту сраку, бо напахаєтесь і платити ніхто не буде а будуть годинні засирання мозгів, шоб гладити таракан дерехтора, який коли говорить годинами, то не платить взагалі, потім скаже а чо ти мене слухав, а чо роботи своєї не робив. Вовка хоч платить 30000 грн зарплати як обіцяє, ау, крута европейська компанія, дай офіційну версію)))

18. 19 октября 2018

Вкрасти в інших і не дати вкрасти в себе. Використати людей задешево, а якщо доказують свою ціну вигнати і неплатити, і відморожуватись постійним нема часу. Якщо любите напрацюватись получити дулю з маком, доказувати деколи за ту дулю місяцями, то европейська компанія чекає, шоб кинути вас на 60% зарплати і сказати вали, бо ще в суд на тебе подам, бо ти мені в стільчику ножку поломав і вкрав води на чай на 100 грн. Володимирович реально загнався, валить всьо на бувших, теперішніх, постійно нема грошей на товар і на зарплати, а винен в тому він сам. Бо любить ****ати мозги своїми мріями по пару годин в день, а коли доходить діло до реальності, перемикає його або після нормальної роботи повз нього перемикає за виконану роботу, коли треба платити

19. 18 октября 2018

з/п менше 5000 грн, швеї трутні, робочі складу алкаші, а менеджери не дотягують до того що хоче, бо не платить, мотивації ноль, карєрний ріст- більше роботи за менші гроші і попріка.ть кожен день. Запрошує ніби зараз на якись брокгруп, не вірте бо тут срака за годину від Тернополя.

20. 18 октября 2018

Всі від нього лише грошей хочуть… Дивно, якщо не платить за роботу, то тут таке. А він такий бідний, що навіть зарплати в компанії не получає, цікаво за що живе, Альфонс чи мама спонсорує. От така то компанія, така співбесіда в європейській компанії, яка виходить на міжнародні ринки, але я бідося.

21. 17 октября 2018

Шо *ука, обіцяв 15000 зарплати, заплатив аж цілих 6000, і то ти мені переплатив, бо я *** махався і не заробив на то. от тепер ****и далі про свої європейські плани і які всі гівнюхи кругом один ти пісюн в шапці кондома, який всіх намахав і всі шо були в тебе на роботі всьо не так як ти їм казав робили, послухали би тебе, давно би компанії срака приснилась. От тепер катайся на свому гівновозі і оглядуйся, бо злих на тебе на одного більше

22. 17 октября 2018

Тупа кумпанія з *удаком як дерехтором і мазохістами-працівниками. Кому подобається як ***ть і не платять за роботу навіть мінімалки і всьо начорно, тому сюда. Ляді може навіть прибавку до зарплати мати будуть.

23. 17 октября 2018

В бебіброку постійно нема грошей- нікому, ні за матеріали, ні за іграшку постачальникам, ні навіть працівникам за ВИКОНАНУ роботу, постійно не доплачує, а як і платить, то чекає шо хтось його в дупу цілувати буде за недоплату по ВИКОНАНІЙ роботі, який там карєрний ріст, порозганяв всіх мудрих, лишився з тими кому нема куда і набрав дураків і хоче щоб вони його славили в сраку цілували і гроші для нього задурно заробляли.

24. 16 октября 2018

Дурна трата часу, робота неофіційно, за викрнану роботу ніхто не збирається платити. Зараз хоче на якись брокгруп людей набирати, то той самий бебіброк, тільки ше з більшими бзіками, навіть на офіційний мінімум треба по сто раз доказуваати і бігати вислухосуючи якусь повну дурню по сто раз, шоб потім тіпа дав гроші і забув на місяць, шо тобі знов треба буде платити

25. 16 октября 2018

Швеї, ліпше зразу в Польшу, бо тут ви трутні, які тянете гроші з компанії і кидаєте на гроші Володьку. А на дому шити, та не платить ніхера за то шиття на дому, по пару гривень за виріб і то намахує на гроші.

26. 16 октября 2018

Та то срака а не компанія, всіх порозганяв, тепер біситься що його слухають, а компанії все одно дупа, хай в дзеркало чаще дивиться, буде бачити причину проблеми. Бо нікому не платити і нічого не робити тіки кричати і тупати ногами то не розвиток, то дупа компанії.

27. 15 октября 2018

З****іть і зробіть лучше- а я вам замість грощей *** покажу і буду виносити мозг а шо ви зробили а не заробили. Карєрний ріст то писець- від менеджера по закупам до грузчика, бо більше тіпа платити буде, ага, платить сало з дупи, кожен раз махає мозг а чо на склад перейшов, гладив би моїх тараканів в голові, слухав би мене по 2 години кожен день як я вертольотами скоро товар возити буду, тоже би ніц не мав, але я б тебе на складі не діставав. Хто хоче замахування мозгів кожен день, деколи з криками-матюками на рівному місці, відчуття кріпака, доказування кожного місяця по пару раз шо робив і заробив, ласкаво просимо в європейську компанію, де Вова чекає як би всіх намахати і самому не дати себе намахати.

28. 15 октября 2018

Там де псіх? Багато кричать, мало платять, завдання міняють по 5 раз в день, без оплати попередніх розробок. Якщо любите винос мозгу, таке собі садо-мазо кожен день ціною власного часу і здоровя то вам сюда. І я тобі того не казала, ти сам собі придумав, якщо Вава памятає про що я.

29. 12 октября 2018

Компанія любить через деякий час після скандального вигнання з роботи і неоплатою назад просити, Вовка думає, шо його засирання мозгів хтось забув. Не вірте, вернетесь, будуть кожного дня дорікати- от вернувся, нема тобі куда діватись, а я тобі роботу даю, не плачу, бо робота то для тебе вже круто. Барига не думає який він смішний, а думає що правий. http://www.vnutri.org/babybrok

30. 12 октября 2018

Та компанія де Вовка жаліється що банкрот, щоб за роботу не платити, але ****ає працівників кожен день, коли треба побалакати а не платити. Як тіки треба платити- винос мозгу, і не переконали, не плачу, докажи. Якби слухав мудрих людей, а не ставав в позу я крутий а ви всі *івно, то було б інакше. А так доказує всім що він власник а всі *івно. Не раджу тої компанії нікому. Тут за удачну роботу не платять а ****ають і роблять винним за попередні косяки, не признаючи своїх косяків.

31. 11 октября 2018

Лідерас західного регіону? Крута компанія, яка на коліні шиє і продає як брендові речі, або меблі тупо переклеює етикетку, хоча від виробника можна взяти набагато дешевше і швидше. А ще і затримує поставки на 2-3 тижні. Не раджу нікому співпраці з бебіброком, і не дзвоніть їм, бо нічого не вирішать, зроблять тебе винним і дурно час потратите

32. 9 октября 2018

Холодний склад з щурами де смердить бомжами, націнка 200% на товар низької якості, холодні смердючі офіси- і всьо неофіційно за мінімалку за 30 км від Тернополя. Хочеш юути в дупі Європи? Тобі сюда.

33. 9 октября 2018

То не компанія, то бомжарня якась. В кабінеті керівника смердить якимись кізяками, втирає мені той деректор як я купу грошей зароблю, коли буду робити непот=нятно шо, продавати непонятно шо з високою націнкою. Матраци шиють пенсіонери- європейський конвеєр, товари продають мутні бабці і студентки, нікому того дибілізму не раджу. Подавався на менеджера по продажам, стаж 10 років, таких тараканів як тут я давно вже не лапав.

34. 9 октября 2018

Винна нам компанія гроші за товар до цього часу, приїхали до них забирати товар, всьо переховали, директор не приїхав- зассав, всьо його дівчатка і хлопчики на складі віддувались. До цього часу висить нам 10000 американців і морозиться вже багато років шо фірму закриває.

35. 9 октября 2018

То така компанія шо спочатку зроби роботу а потім попробуй доказати шо ти заробив то шо тобі начорно платять. І всьо то з криками-матюками від деректора європейської компанії, яка в курнику свої офіси тримає. Привіт тому придурку з Польщі, тут в нас купа роботи, але так як він ***в мені мозги на рівному місці, тут такого нема

36. 5 октября 2018

Компанія мутна, шукає зараз під якимось брокгрупом, дитячі товари, а маєш продавати якусь с/г техніку, так і не поняв шо від мене хочуть. Керівник неіснуючого відділу, де нема жодного працівника а я перший і маю ше команду набирати, маю бути підприємцем і ше купу всього, а з/п ну як получиться, запросив 20000 грн в місяць, то такі цирки почались, шо пісець.

37. 5 октября 2018

Настя :
    Прикольний роботодавець, маєш мати купу досвіду, вміти визивати духів, ненормований робочий день, права на керування вертольотом, знання албанського не нижче середнього, маєш знати всі програми і системи, клієнтську базу поповнювати мінімум на 1000 чол в день, досвід організації концертів Олега Винника в чоловічих колоніях, бажано олімпійська медаль і як мінімум хоча б одна нобелівка за синтез полімерів, а пропонує робоче місце, корпоративну маршрутку за місто з витратою часу + як мінімум 2 години в день, європейський офіс у приміщенні колишньої психлікарні напроти цвинтаря і без гарантій оплати.
    Хто крейзі, тому сюда, особливо швеям які мають вміти збирати меблі, столярам, які мають вміти шити дитячі конверти з рюшечками різними, працівницям колл-центру, які повинні деколи загружати/розгружати фури у свобідний від телефонів робочий час, щоферам які мають просувати сайти і мінімум 15 повідомлень в день в соцмережах, програмістам 1С, які повинні взимку бути кочегарами і ремонтувати котел, якщо треба.
    А зарплату докажеш коли то всьо зробиш і за місяць не заробиш а докажеш, а я подумаю ще чи платити за ВИКОНАНУ роботу. Не ведіться на того діда ні ні на його компанії- babybrok, brokgroup і на всі розводи по group. Хто в то всьо не вірить, зайди і перечитай пошук працівників на работі, а потім подзвони і почуй, а ще краще запиши і виклади в мережу ту співбесіду від європейської корпорайії, якій 20 років, ну майже 25, за яку ніхто ніц офіційно не чув і не знає, і за яку треба історичний фільм знімати)))

Точніше не скажеш, в мене такі самі враження. Робила багато такожо що мене не стосувалось, а врезульаті за то мала дулю з маком і постійні крики. За то шоб премію за добру роботу вообще мовчу. Неофіційне оформлення, багато непонятної роботи, мрії які взагалі то були завданнями і за які кричать і штрафують.

38. 5 октября 2018

Якись іпануй чудак проводить телефонну співбесіду, хамити починає з перших згадок про відгуки про компанію, записуйте зразу і викладайте в мережу, я на жаль не встигла, так би послухали разом матюки від компанії, яка прагне розвитку і давно на ринку

39. 2 октября 2018

Настя :

Все правда, такий досвід з тою компанією вмене тоже

40. 30 сентября 2018

Компанія? То там де та срака шукає швей які ше в Польшу не поїхали задурно, щоб їм траїати мозги: Не вір компанії, а особливо діду Вові

41. 30 сентября 2018

Бабіброк сосе, Галка Вова настіки тупий, шо не може забеспечити компанії процвітання. Не йдіть сюда, тут повна дупа

42. 30 сентября 2018

Дідо Галя? В нього таракани в голові, сезонна хвороба. Компанії ніхто не вір, бо там тіки на корпоративній маршрутці їздити під сракабаньку діда Вови

43. 30 сентября 2018

Компанія в дупі, але всьо одно, бо кажуть що я родила від діда, в діда не стоїть, він тіки дітей за цицьки мацає і питає як врни з хлопцями, щоб потім себе тішити на фотки. Компанія гнила, бо дідо Галя всіх думає шо намахав, а сам себе за яйця вкусив і кайфує по повній. Дідо Галка шукає дибілів на свої сайти, швей на дому і коллцентр на прутню, який Вова лиже і смокче

44. 30 сентября 2018

Галка звездить, навіть мінімума нема, вся срака по роботі- меньше мінінума, доказуй на дурняку, а 15000 грн то він махав Валєру за ті гроші
    , так я поняла шо не заплатив.

45. 30 сентября 2018

*авно компанія, працювала швейою, обіцяли 7000 зарплати, дали 2000 грн і сказали шо я не дотягую до їх непонятного рівня. Пішов в сраку той Володькаякий зараз на дому дур шукає

46. 30 сентября 2018

Срана компанія шукає дешевих рабів на 1700 грн в місяць а обіцяє зп від 15000 грн. То всьо брехня, Постачальникам винні, замовників намахуємо на гроші, от і вір після цього крутій компанії babybrok яка тіпа brokgroup, але грошей на зарплату для працівників жме по повній, бо Вовка то кондом

47. 30 сентября 2018

Галя, той шо лідераст, любить чоловічі білки заради грошей? Крута компанія бабіброк, ****ає всіх крім діда Галі

48. 30 сентября 2018

Галка шоферам не платить, заставляє всьо ремонтувати за свої гроші. компанія бабіброк

49. 30 сентября 2018

Настя :

Всьо про компанію правда, не раджу нікому того дурдому

50. 30 сентября 2018

На співбесіді мацає цицьки, менеджерам по продажам, а дівчата які плачуть після виходу від нього, навіть вставляє. Крута компанія бебіброк.

1. 18 октября 2017

Прийшов на співбесіду в компанію. Чекав 3 години на співбесіду, потім під"їхав власник, компанія віртуальна, власник хоче знайти задурних робітників, які йому то всьо розвивати будуть. Розказував про якусь хімію, міндобрива, хоча продають в основному якийсь дитячий товар сумнівної якості, бачив на власні очі холодний склад. Встиг побачити щура- і це там, де продають дитячі речі.
    Коли спитав про зарплату- може бути 15000 або 1700, а від чого залежить зарплата- так як власник собі надумає. А які мої обов"язки- продавати і надіятись, що буде 15000. Що цікаво, навіть їхня основна компанія сіра, навіть чорна. працівники не оформлені, податуів не платять. А мені то треба? Послав того Володимира, власника прямим текстом. Якщо ніяких гарантій, без податків і все залежить від того, наскільки продам, то мені то не треба

2. 16 ноября 2017

Компания хороша.

Бухгалтер 1

Добавьте зарплату в компании BabyBrok

Добавить отзыв о работодателе BabyBrok

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании BabyBrok?