Hardex

Hardex

«Хардекс» — інструменти та аксесуари для будівництва і ремонту.

Отзывы о работе в Hardex, зарплаты

1. 18 марта 2024

Я теж працювала там точно що контора .По корпаративам не ходила по виставках не була зато той хто нализався тому премії а поляки наче очі закривали .Треба було і приймати товар і рахувати а тепер не треба .Раніше хлопцям штрафи а тепер премія Оце фірма.В офісі взагалі ніколи нікого нема.А склад ганяли тепер взагалі здали. Шкода була фірма тепер Польська контора

2. 10 марта 2024

Сільська контора склад в селі ніхто нізащо не відповідає. Багато браку. Якась Вікторія працює через день теперь поляки працюють так.Блокуйте продажу польських товарів. Просніться

3. 19 января 2024

Я коли працював то мені був штраф за мінус 250 один олівець.Тепер що можна не дивитись товар на брак та нерахувати

4. 19 января 2024

Раніше в епіцентри приїжджав товар палетами а тепер коробками та й по почті коли як в коробках ніхто не рахує товар чи тепер так можна нарахувати не маркувати а потім хто буде штраф платити.

5. 11 января 2024

Зараз до нас приїжджає багато не промаркованого товару він хоча ліцензію має олівці рукавиці наколінники та й артиклі не ті

6. 7 января 2024

До нас наприклад товар приїжджає взагалі без назви штрих-кодів та артиклів.А бо взагалі навпаки штрих-коди товар дорожчій а артиклі на дешевий

7. 7 января 2024

Ця фірма пережила багато але хочу сказати за діяльність при Шевчуку це була фірма а тепер якась точно що контора.Офіс нуль склад ні за що не відповідає .Менеджери ніякі .Товар дорогий та не дуже якісний мабуть ви не знаєте про акції та відсотки .Поляки куди дивляться

8. 27 декабря 2023

Вони покидали все продавців епиків а ті приходять на 2 3 години.Колись мерчиків хочяб контролювали тепер всіх влаштовую скинути свою роботу на когось

9. 27 декабря 2023

Хлопці ви премію отримуєте.А то кажуть зарплати зашебісь премії ого щось в Прилуках не дуже скинули на нас продавців

10. 26 декабря 2023

Я работала на этой фирме когда ей было года два теперь смотрю ужас.Цены наняли фирму чтоб управляла.Поляки вы довольны что платите ну наверное в три раза больше.Какойто заммлер ещё берет процент.И куда вы докатитесь

11. 25 декабря 2023

Контора це точно ніяка менеджери говорити не вміють .Раніше були якийсь акція на товар.Багато товару без артикулу та без штрих-кодів .Продають брак важко замінити бо в них все через пошту та через … А тепер в них свята

12. 13 декабря 2023

Контора жах ніхто ні за що не відповідає нічого не знає раніше було краще в роботі був зв’язок зі складом Та і товар знали краще. Тепер все через пошту.Нерекумендую.

13. 11 декабря 2023

Я пришел когда мне было 20 на фирму Хардекс но не давно узнал что они наняли какую -ту контору управлять был шокирован .Это надо ж так опуститься чтоб не уметь управлять фирмой.

14. 5 ноября 2023

Да это точно хотелось чтоб ваши работники склада знали товар а то валики приезжает постоянно не те.Такое впечатление отправили и все.Раньше работали лучше бала связь со складом а теперь звонишь как бездну

15. 5 ноября 2023

Доставки теперь через почту .Много возни с заменой брака ,пересорта ,недостач по товару.Товар часто без штрих кодов и маркировки.

16. 20 октября 2023

Ваші менеджери ще ті приїхало і нічого не робить тільки говорить та обіцяє.Сором такій фірмі.Раніше приїжджали частіше та працювали.А ціни в вас взагалі жах.Доречі деякі працюють онлайн мабуть сидить дома.

17. 11 октября 2023

У нас на Григоренко вообще жесть товар приехал мерчика нет.Нам ваш товар не нужен. Стоит то висит в базе нет то брак.

18. 11 октября 2023

Ваш мерчендайзер на эпицентр приходит к 14-00 и уходит когда захотел.Продавец не обязан заниматься вашим товаром .Вам нужны продажи.А продавец занимается своей роботой.И так везде .

19. 3 октября 2023

Можете не жалітися на маркування вони на це не реагують їм байдуже вони спихнули товар а ви розбирайтесь.Маркуйте українською вам потрібно це ж польська контора.

20. 20 сентября 2023

Доброго дня .В Україні є стандарти маркування українською мовою.Але вже майже рік товар взагалі приїжджає або без артикулів та ще не маркований українською.Зате російська є.Раніше склад працював краще .

21. 11 сентября 2023

Как клиент хотелось бы спросить руководство то есть поляков что это за контора сельская .Цены брак персонал директор.

22. 31 августа 2023

Чому з Хардекса не призивають.Перевірте цю компанію.А то гарно виходить контужених призивають а компанію заммлер та Хардекс ніхто.

23. 10 августа 2023

Товар ніякий робітники не на роботі приїжджав нікого німа директор по великих днях.Взагалі ніхто тут не працює.Нераджу.

Добавьте зарплату в компании Hardex

Добавить отзыв о работодателе Hardex

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Hardex?