BabyBrok

BabyBrok

Всім Привіт!!! Це ми команда незалежних, веселих і впевнених у собі людей!!!

https://www.facebook.com/brokgroup1/, https://www.facebook.com/babybrok1/, https://www.instagram.com/brokgroup/, https://www.instagram.com/babybrok/.

Всім веселого натрою, успіхів і самореалізації!!!
Організаторам сайту особлива подяка. Ви кращі. Що би без Вас ця людина робила? Якого страждання Ви її позбавили, надавши можливість самореалізуватися!

Отзывы о работе в BabyBrok, зарплаты

1 8 9 10 11 12
  1. 27 марта 2019

Барижить потихеньку та компанія, економлячи на податках, працівниках, не платячи постачальникам, переховуючи їх товар, тіпа миші зжерли, коли приїжджають заберати. Дурехтор компанії говорить і обіцяє одне робить зовсім друге, коли йому включають шо він казав пару днів тому каже шо то всьо фейки а він такий крутий шо не нього всі брешуть, один він правельний. Тут всьо неофіційно і з нервами, бо кожен день засерає мозги годинами своїми фантазіями, верещить на людей просто так, коли бухий особо. Бо в нього життя тяжке, всі кого він намахав йому не вірять. Йому в психушку давно пора, а він вертольотну площадку строїть… в мріях)))

2. 27 марта 2019

Гнила компанія, офіційно її нема ніде, а людина, яка бере на роботу тупо задвигає який він крутий і було б ше круче, якби не працівники компанії. Жаліється на всьо, на прямі питання по роботі і по зарплаті відповідей конкретних не дає, бо може бути так як сам схоче, а не так як домовилися. Зараз каже шо хоче холдинг, шукає на нього людей і ніяк їх нема, а хто на той звіздьож поведеться?)))

3. 26 марта 2019

А що пітушок ше тріпається? Печалька, не продав свою свиноферму до цього часу. Рахунки заблоковані, до цього часу жеве на гроші мами і в маменому домі, компанії нема, подивіться хто хоче йти на роботу куда ви йдете, він зараз мутить під brokgroup *uck my child та йому дупа повна)))

4. 26 марта 2019

Та то *** який хоче шоб його в дупу цілували, слухали по пару годин в день його фігню, яка крута компанія, всі шо були винні в тому шо с*ака в компанії, а він такий чмо тіпа мачо, шо хоче вийти на китайський ринок, шоб їм матраси продавати, хаха, в телеграмі дивимося Христю, хто в темів, пересилайте їй відео та аудіо, заробете гроші за то, і ржемо з Вовки Мамкиного)))

5. 23 марта 2019

Та кумпанія то бзік одної людини, яка привикла засерати мозги і не слухати вообще інших. 20 років компанії, спитайте про керівників відділів як мінімум шо протримались там більше 3 роеів і поймете що тут всіх намахують на час роботу на гроші, а потім ставлять тупо перед фактом.

6. 23 марта 2019

Це там де Галя песдить до цього часу як він всім платить, а той гівнюх реально маючи мільйонні обороти в місяць просто платив 3000 грн податків, і намахував всіх і до цього часу всіх намахує, бо газлайтинг і триндіти то його тєма. Зараз придумав якусь кампанію, але вона вся лєва, хто в темі, перед тим як йти сюда, проюийте його по нету))) А на телеграмканалі від Христі і Валєри то такі корки, як він оправдується, мріє, кричить на людей.

7. 15 марта 2019

То *івно а не людина, Володимир власник компанії. Обіцяє 30000 за роботу, якшо зробив то доказуй, на тобі максимум 7000 і не тринди нічого в неті бо засудить. Дідо не знає шо то вже не час коли на****вати можна було і всі в то вірили який він крутий

8. 15 марта 2019

Криса Лариса :
    Володя, тобі п*здець. Ти не вмієш не то шо працювати з людьми, ти не вмієш ладити з ними, звинувачуючи їх в своїх дитячих страхах. То шо ти мрієш про всякі спутніки на марс то добре, але не за кошт працівників і сім*ї. Катайся поки на своїй крокодилячій консерві, яку ти не купив а віджав за борги. Дивилася і слухала ролики про тебе в неті, смішно. Не знаю, хто такий Валєра, але він тебе опустив по повній)))

І жити з жінкою він тоже не може, бо постійно мами роботи, висить то сама винна бо така моя доля, машина стара бо треба комусь, діти в сраці бо треба комусь, саме гірше шо то всьо треба йому а він прикривається. І чекає поки мама дасть гроші шоб машину заправити чи в Турцію поїхати. А він мамі пісюна потім показує і кречить як срака навиворіть. Його компанії звіздєц повний, а він вже 10 років тяне гроші з сімї і бреше всім який крутий, придумав якусь тупу сраку броки всякі шоб людям не платити і від налогів втікати

9. 15 марта 2019

Софія :
    Ой клієнтів він ублажає, хіба публічного дому, і то якшо мамка позволить. Хто хоче сюди, маємо бути ФОПами і робити за нього всю роботу, а нафіга мені ФОПу його срана компанія? Я сама знаю де і що продати, а так ще з тим гівнюхом ділись і слухай його по 2 години кожен день, збиваючи клієнтів. Мені то точно не треба, бо без нього в мене глрмально, а з ним зе процент йому. Нафуя??? І він запрошував ексклюзив на якийсь там брок чи зерокгруп, хочеш купити мій товар купи і не махай мозги

Сосе всім за 10 гривень економії, шоб не платити більше, а там бе більше то морозиться шо всі його не так поняли, бо він хотів в дупу, а зараз білок з писка випльовує)))

10. 15 марта 2019

@Компанія, Коли він тобі засирав мозги то було ок, як тіки не заплатив, срака.. Він нікому не платить, бо така його дідова шо не заплатити. Коли б ти читав нас давно і підписався на майт бомбезної Христі, яка колись тут працювала і викладає зараз то всьо на телеграмі разом з записами перемовин, ти б ніколи сюда не повівся. Срака для тебе- він тобі не заплатить, можеш відсудити вдесятикрат, звернися до Олі, вона поможе.

11. 6 марта 2019

Дурехтор винен нам купу грошей. Взяли звмовлення, по 10 дзвінків в день з уточненнями півгодинними то була срака повна, ми то пережили, але нам до цього часу торчок 50000 грн за то зо ми робили так як він хотів зі всіма поправками. Ото діду тобі зараз цікаві часи, ми зробимо все щоб твої збитки в десять раз перевищили суму твого боргу. Нехай щастить.

12. 6 марта 2019

13. 5 марта 2019

Володимир :
    Компанія попахує гівнєцом, неофіційно, непонятно, всі працюють здому, маєш бути підприємцем. Нафуя? Щоб працювати, давати їм процент а вони тіки махають мозги. Дідо Вова загнався реально, ніхто в ту сраку начорно не повірить, і ніхто на неї вестися не буде. То в тебе бабіброк чи холдинг брокгруп, чи взагалі ніфуя а ти тупо триндиш?

Та то *івнюк і маменькин синок, який до цього часу мстить людям за то що його колись ображали і думає що анекдоти про Вовочку крутого то всі про нього. Псих і неадекват, який думає що поки платить то може управяти людиною. Боагато роботи, мало оплати за роботу і постійно мусить кожен доказувати після виконаної роботи що він щось робив і йому треба за то заплатити. А як він кричить і матюкається і тупає ногами, то всьо до Валєри і Христі на канал, там не то що смішно, там страшно, особливо нарізки з його фантазій. Для тих хто щукає роботу по всяким ….груп ті що Дружба, шукайте реквізити компанії офіційно. А хто хоче прикольнутись з діда, дзвонемо, розмову пишемо і викладаємо на канал, за викладення розмови на канал 200 грн.

14. 5 марта 2019

Марина :
    А чому дідо зараза зараз на свою круту компанію людей не шукає, а на якусь сраку типу брокгруп? Ні одної ні другої офіційно нема, але якби понтувався би старою компанією. Не ведіться ні сюда, ні на які …групи, бо то одне намахалово, збирають гроші на гелікоптери до Лондона за ваш рахунок, і тратять їх на сосіски для ведмедика. А ведмедик потім приходить засирає мозги годинами, мішає працювати і бурчить як срака навиворіть

Всьо так зле? Тікай звідти бо буде ше гірше. Там ніхто і ніколи за роботу нормально не платив, відколи існує компанія. Тіки намахували, спочатку робили, потім засирали мозги годинами щоб не платити, потім давали гроші за роботу і тішся бо Вовка такий крутий шо капєц.

15. 28 февраля 2019

16. 28 февраля 2019

Тут ніхто нічого за нормальну роботу не платить, тільки вереску багато, так ніби порося зарізали. Бо напрягає нашого діда жінка діти мама ну і так далі, а в нього тіки таракани в гоові і купа ідей як то всьо зробити ше *еровіше. Хай жере того хріна і тішиться, бо так як всіх замахав то треба ще постаратися, тут в декого навіть нижче мінімалки і всьо начорно без податків.

17. 28 февраля 2019

18. 28 февраля 2019

19. 28 февраля 2019

Дідусь реально крейзі, в нього серйозна проблема з сайтами, а він замість того щоб слухати і думати в скіки влетить починає вчити якимись задроченими штампами шо треба робити. А я розумію шо то шо він каже то повна срака, чорне просування, гаплик сайту. Певне його таки хтось послухав, бо такої *опи я давно не бачив на старому ресурсі. Хто в темі той пойме.

20. 27 февраля 2019

Андрій :

Василь :
    Робота неофіційно, як домовишся то купа нервів і неоплат, бо так собі дідо придумав, така в нього фішка напрягати і не платити. Зробимо діда популярним, скаржимось всі хто це читає на неофіційне оформлення, напрягаємо його по податковій і по всім речам, бо газлайтинг компанії зашкалює, гівнюк думає шо всіх за яйця тримає. Караємо, напрягаємо, подаємо в суди, викликаємо поліцію на рівному місці, робимо життя діда цікавішим. Сьодні на роботу до нього, як закричиш так і зарвеш. Терпіти твоїх тараканів я не буду. Викличу поліцію і здам по повній

Не жени на компанію, в нас крутий холдинг з туйовою хучою грошей з Європи, ми трохи правда програємо амазону, але через півроку ми їх обскачемо і навіть алібаба буде в черзі до нас стояти, а ми будемо їй диктувати свої умови

Десь я таке вже чув, в дурдомі, там тоже всі круті))) СЛухаємо Валєру і Христю, підписуємося на їх канали і робимо свої висновки. А для довірливих, що прийшли і думають за зп в 30000 грн в місяць, вірте, потім станете свідками найопок

21. 26 февраля 2019

Василь :

22. 26 февраля 2019

@Гость, чебурек холдинг створює, то тобі не коники з гівна ліпити, то цілий холдинг, який скоро завалить Україну, та навіть всю Європу своїми націнками, товарами і мріями, але поки створюється холдинг, треба потерпіти 10 років і карєрно зростати разом з компанією, не звертаючи уваги на оплату праці

23. 26 февраля 2019

Валєра, Христя ви супер, так розказати про то що я відчувала коли робила на ту дурну компанію… Треба вміти. Тут купа криків нервів, виганяють взагалі за роботу не платять, хоч наробилася на компанію. А карєрного росту вообше нема, бо є придурок Вова, якому на пенсію пора. Дивимось, слухаємо, лайкаємо приколи Діда Вови. 5 дзвінків в день з жалобами в поліцію або податкову хватає, щоб діду життя крашим зробити. Тут нізто йому вже не поможе бо стіки людей кинути і думати шо ти крутий, а ти *авно як людина як деректор і ми всі зробемо так шоб ти з свого *івна не виліз а пішов в запой або на пенсію.

24. 26 февраля 2019

25. 26 февраля 2019

А шо в того чебурека шє далі компанія, бо еоли я в нього робив то постійно нюнкав які ми йому дорогі по грошах і як він може в банку наварити, шоб ніц не робити. Найожує далі всіх на курсах і на свому смердючому китаї, який треба втюхувати як трохо дорожчий але в сто раз кращий? Діду, вали фірму і йди собі сам.

26. 26 февраля 2019

Приємний колектив, неадекватне керівництво. Планьорка з заскоком може тривати 2 години, тіпа біжи роби роботу. Хоча після неї хочеться часто всьо послати. Особлива подяка панові Володимеру за майбутнє прокладання залізної дороги на склад з можливістю скоростного сполучення з українськими портами. Дідо реально шось круте курить на робочому місці

27. 23 февраля 2019

Шо гівнюк, настрашив йожика своєю товстою дупою? Як там твоя компанія, чув ти навіть своїх вічних с*аколизів банити почав… От бачиш, а грозився мені шо хлопці до мене приїдуть, навчать мене babybrok любити після твого торчка майже на 50000 грн за ВИКОНАНУ роботу. Чув ти навіть на обідах зараз економиш, бо мама свому ведмедику задовбалася гроші на всяку фігню давати. А вона в курсі шо ти на ній заробляв і заробляшєш, коли намахуєш її на курсах і на всяких там свої нервах? Як тобі тутешня картінка про компанію? Бачу подобається, бо на свій с*аний babybrok, якого нема офційно ніде не просиш на роботу, там такі класні відяхи є як ти перед дівками матюкаєшся і ногами тупаєш, 150000 переглядів на ютуб, ти їх бачмв чи твої руко*опі айтіхи не найшли? brogroup ти там шукаєш дешеву рабсилу, ми з Христьою допоможемо тобі нікого не знайти, 40 телефонних переговорів викладенних в нет шоб всі слухали твої байки))) Багато маєш робітників? Ше і ті хто лишився втікнуть бо ти є *ІВНО як людина і таких як ти треба карати і чмирити на кожному кроці. Аріведерчі засранець, верещи далі.

28. 21 февраля 2019

Та він вже всіх своїми тараканами задовбав, скоро взагалі сам лишиться і все одно буде когось винити в своїх неправельних рішеннях. Тут постійне не дам, не так, роби як я сказав а потім не так зробила, хай визначається або труси вдіти або хрестик зняти.

29. 21 февраля 2019

Та ну тут с*ака повна, не ведіться на розводки від Володимира Галки, тут нема ні компанії, ні адекватної оптати за роботу, тут лише псіхований чувак, який винить всіх колишніх і теперішніх в тому, що вони виконують його завдання (за які часто забуває і триндить потім шо він такого не казав і за свої косяки платити не буде. СКлад в дупі, виробництво власне тоже, бо навіть бабці місцеві на його казки вже не ведуться, а приходять або ті кому нема куда дітись або криворукі алкаші. Так шо хто хоче кожен день дьоргатись по роботі оплаті і по пару раз в день бігати до нього в кабінет щоб послухати яка крута компанія і яка честь працювати в ній без грошей і з криками кожен день з псіхованим дерехтором, то заходьте, через 3 місяці вас кинуть як мене і всіх до мене, а потім ше будуть страшити шо за кожен допис в інтернеті подасть на мене в суд. Давай, с*уко, подавай, побачимо скіки за то заплатиш

30. 21 февраля 2019

Продивіться хто має як компанію по КВЕДах, хто знає що то таке, отримаєте масу задоволення і відчуття шо маєте справу з відвертим шибздіком, для якого намахувати і газлайтинг то стиль життя. Він там і буйволів розводить(направду лише працівників і постачальників на гроші), і козенят доїть, хоча продає дешевий Китай втридорога.

31. 21 февраля 2019

Такої жесті давно не було, по телефонній співбесіді півгодини слухав, яка крута компанія, який крутий мене карєрний ріст чекає прямо зараз, коли запитав про оплату за роботу, ну там або 30000 грн або менше, але всьо залежить від мене. Розказав що можу робити і скіки то коштує, і почалося, ну зараз компанія собі не може позволити собі витрату коштів в 3 рази менше від 30000 прямо зараз за конкретну роботу. Таке враження шо говорив з крутим шизоїдом або хитрим чуваком який вірить шо всіх розведе на час роботу і гроші.

32. 19 февраля 2019

Володимир :
    Непонятно нічого, чи то babybrok чи brokgroup, чи фантазії. Всьо начорно, без податків і без гарантій оплати, в стилі ти оціни себе, зроби роботу. Зробив, оцінив, почалася пісня про чо так дорого, розпиши свою роботу, вистав рахунок+ зробив, виставив, нова пісня почалася а можна знайти дешевше, а я не казав такого робити (хоча направду казав в стилі вже-вже бо інакше капєц), короче тут тупо робиш роботу і доказуй потім що щось робив і вигризай адекватну оплату за неї. Жесть повна, не вівся спочатку на дописи тут, тепер розумію багатьох. Втрата по часу і по грошах з компанією гарантована.

То називається еслі денгі есть, давай поскорее налетай, еслі денег нет іздуй за оградой дергай уй

33. 18 февраля 2019

34. 8 февраля 2019

Чувачелло, та тобі торба, дякуючи Христі і Валєрі всі знають, шо ти *авно, бо так кричати на працівників то жесть повна. Як там твоє виробництво, бабок нема, шоб задурно по конвеєру тобі смердючі матраси шили? Ото ходи тепер дивися, бо Чумка завдяки тобі тоже довго не протяне.

35. 8 февраля 2019

Компанія, непонятно чи brokgroup чи babybrok не заплатила нам за роботу, тепер хай сам Вовка бавиться зі своїм сайтом, з нашого боку ігнор. Не ведіться сюда, бо тут ніхто нікому не винен після зробленої роботи. Галка, перекинь гроші компанії на Будного, бо накажемо.

36. 3 февраля 2019

Виробництво в сраці, кого вигнали, хто сам пішов. Грошей нема навіть на тих, хто лишився а не на тих хто прийде. Думайте, рішати вам.

37. 3 февраля 2019

Та тут повна *опа і розруха, когутик кукурікає, бо так треба, марку тіпа тримати, продаж нема, виробництво в сраці, зарплати платити нема з чого, купа нервів і злості кожен день, бо як такий дідо, який живе до цього часу в маминій хаті і на мамині гроші, хоча фірмі майжн 20 років, може людей разувати за людей. От і думайте, люба фірма за 20 років роботи була б на висоті а не в такій сраці як ця. Привіт Вова, ти головне глину місити кожен день не забувай і думай про сраку, бо в один день лишишся сам, робота і сімя від тебе відвернуться і тоді будеш смоктати по повкій.

38. 2 февраля 2019

Олег :

Аня :

Валєра :
    В діда зараз круті чуваки, кумпанія крута, яка не може до цього часу дві кнопки нажати і перезапустити))) Цікаво знайде причину санкцій від Гуглі по сацту і скіки захоче шоб з вічного бану його тіпа вивести. Слідкуємо за ситуацією)))

Нє не можуть вони того, я чула шо він їм тоже не заплатив, чекаємо нового приколу)))

Шо тоже кинув як все- зробіть спочатку а потім я такого не казав, шо зробили, нашо, платити не буду і фуфуффу))) Ото діда пре, певне на мухомори після патичкового віскі перейшов)))

А та компанія вообше ше існує, бо скиглив той дерехтор кожного разу шо йому капець особливо коли треба було за роботу платити, так шо не дивуюся шо він коли треба шось щробити то в сраку лізе, а як за то платити то купа нбнькання або злості шо хто такого зробив

39. 1 февраля 2019

Аня :

40. 29 января 2019

41. 29 января 2019

Оля :
    Ще далі сре цеглою той керьовник, бо треба його дурню лайкати на однокласниках. чи вже псіха попустило?

Ага, обісчав всім по 100 грн до зарплати, хто його лайкає, прийлось платити, то він дякує і такого не казав- в кращому випадку, в гіршому ну і шо він на тому ніц не заробив, так шо на то всьо не ведіться, кине як завжди.

42. 29 января 2019

Валєра Холєра :
    Дідо Вова зараз як дурний, не знаю, чи він дивився/слухав про себе в неті і порівняв то всьо з гівном яке тіпа круте, дякуючи Христі ми всі знаємо шо то таке, давно так не сміявся з тупаків. Цікаво скіки він зараз платить за рекламу і продвиг, бо судячи з результату нема кому і за шо))) Але може бути шо він морозиться от вони тоже, як я в свій час, бо обіцяв мені тоже 15000 зп а потім триндів шо треба йому пробачити і буде мені счастя.

Та кидає як все, бо привик спочатку зроби, потім докажи а потім дорого і вали звідси шоб я тебе не бачив. Подивись попередній його допис, там всьо сказано як він думає про людей в компанії. А то шо його розмови в неті, то сама слухала, такі байки як всьо класно і буде всім счастя. Якби не бачила то всьо ссередини, повелася би.

43. 29 января 2019

Вова :
    Офіційно від компанії, бо забув тут паролі на сайт, а може вкрали папєрєдніки, ну то не важно- пішли ви всі до сраки, хто думає шо я комусь шось винен і буду за то платити. Не подобається- за двері, і навіть за роботу не заплачу. Бо то моя компанія і мої правила, як всіх намахувати. Отаке то малята.

От і всьо кредо крутої компанії, якої нема ніде офіційно, де робота начорно і купа крику, бо він собі так придумав. Подумайте сто раз чи варто сюда йти, бо можна то всьо мати зараз офіційно і бкз крику, навіть в його канкурєнтів. Зараз він придумав новий розвод- концерн брокгруп, куда ніхто не хоче йти на роботу, бо кидалово.

44. 28 января 2019

45. 28 января 2019

А де офіційно від компанії чи той членосос думає шо як кричати і матом всіх крити то він перший а як відповідати за обіцянки і свої косяки то кому винен всім прощає? Ау, крута европейська компанія, яка вишла на европейські ринки, ти де?

46. 23 января 2019

47. 23 января 2019

48. 13 января 2019

Ой та дідові пора давно на пенсію, совок такий шо легше забути ніж напрягатись. На роботі кричить шо дурний, тупає ногами, потім визиває і каже шо такого не робив але платити як обіцяв 15000 грн за роботу все одно не буде, на 4000 і думаю ми одне одного поняли, тим більше зараз такі заправки дорогі, мама 2 магазина вілкрила і взагалі хто ти така, добре що якась Христя на ютубі його переговори викладає, то ржача повна, особливо коли вона його виводила і доводила. Піскць білий всьо ближче, дідо Вова не бреши нікому бо розшерять і на тобі зароблять, селяни вже не ті шоб на стовбах в тебе вірили, а ті шо вірять, то такі як ти…)))

49. 13 января 2019

Дідо Вова гасить всіх тим шо обіцяє і не робить а коли його на тому лапають, морозиться як мандевошка, бо сосала бо так треба. А звіздів за 30000 грн зп то вообше, тут такого близько нема, тут заробив і доказуй, апісля того як якихось мудрагелів по сайту підключив, то розказує як він всьо трітить на них шоб не платити нам. Компанії давно звізда, але віримо шо ми переможемо всіх злобних тараканів і будемо ше в Гамерику наш дешевий Китай з націнкою продавати, а вони нас будуть за то просити. Дідо слабий на голову, пожаліємо його, слухаємо його проповіді на ютубі, ржемо з його тараканів)))

50. 23 декабря 2018

1. 18 октября 2017

Прийшов на співбесіду в компанію. Чекав 3 години на співбесіду, потім під"їхав власник, компанія віртуальна, власник хоче знайти задурних робітників, які йому то всьо розвивати будуть. Розказував про якусь хімію, міндобрива, хоча продають в основному якийсь дитячий товар сумнівної якості, бачив на власні очі холодний склад. Встиг побачити щура- і це там, де продають дитячі речі.
    Коли спитав про зарплату- може бути 15000 або 1700, а від чого залежить зарплата- так як власник собі надумає. А які мої обов"язки- продавати і надіятись, що буде 15000. Що цікаво, навіть їхня основна компанія сіра, навіть чорна. працівники не оформлені, податуів не платять. А мені то треба? Послав того Володимира, власника прямим текстом. Якщо ніяких гарантій, без податків і все залежить від того, наскільки продам, то мені то не треба

2. 16 ноября 2017

Компания хороша.

Бухгалтер 1

Добавьте зарплату в компании BabyBrok

Добавить отзыв о работодателе BabyBrok

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании BabyBrok?