Эконом Класс Одяг для Вас

Отзывы о работе в Эконом Класс Одяг для Вас, зарплаты

1. 12 октября 2023

Мені здалося,що там просто неадекватні люди, які самостверджуються принижуючи працівників, фу бридота. Навіть писати немає бажання про цей конслагер .

2. 4 октября 2023

при прийомі сортувальником-у вас заберуть паспорт.порушують закон України.Хамлять вам,читають піпець (яким можна п..пу підтерти)-що ви маєте особисті речі віддати.ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ,ЩО ЦЕ ПОРУШЕННЯ ЗАКОНУ

3. 5 сентября 2023

@Гость,Так, до всіх крім контролерів, 2 змії яких ненавидить пів міста 😁 3 місяці випробувальний термін за меньшу зп без премій, після цього терміну всі уходять, ставлення жахливе!
    Продавці, адміни, керівники- гноблять відразу, 3 місяці не чекають.

4. 1 сентября 2023

Доброго вечора я постійний гість магазину в м.Сокаль і що мене дуже здивувало це як я побачив-почув що Керівник ставиться до свого персоналу зверхньо принижуючи тим самим їх але це ще нічого порівняно які я тільки нецензурні слова почув від тієї (Корови Керівника)вибачте за слово в сторону тих самих дівчаток які там працюють.
    Так ще й ця нахаба до клієнтів хамить

5. 28 августа 2023

Работаю в городе Киев почти 4 месяца. И то что пишут снизу я просто в шоке если честно. Вероятнее всего это люди которые проработали от силы дня 3 не все конечно но большинство. Да система штрафов есть, но ребята если делать всё как нужно, и просто напросто делать свою работу качественно, а не как нибудь то с вас не будут сниматься штрафы. И даже если сняли на утреней 5-минутке это всё проговаривается руководителем либо пишут в группу. На счёт денег я могу понять потому что было много ситуаций на разных магазинах что продавец просто приходил его обучали на кассе и он воровал деньги с неё. Так что это нормально что девушку ниже проверили не украла ли она, как говорится доверяй но проверяй, опять же таки нужно было сделать свою работу качественно всего то, либо хотя бы написать про это кому-то, думаю на протяжении дня она бы про это вспомнила). Вечером же она вспомнила что не сделала внесения)Да работа действительно сложная мне что бы привыкнуть потребовался месяц сначала было очень тяжело и ничего не получалось, но сейчас мне очень нравится эта работа и зп хорошая.В каждой работе есть свои плюсы и минусы.

6. 25 августа 2023

Працювала в м.Хмельницькому. Це единая робота за все моє життя, яка винудила писати відгук в інтернеті. Не раджу від слова «зовсім». Я дуже пошкодувала, що відгуки почитала після вже початку роботи. Це просто якийсь жах: працуєшь важко, постійно в усьому винний, з.п. зовсім не така, як обіцяють. Обманюють на усьому. Робили переоблік, була недостача, заплатили, хоча це була не наша провина. На наступний місяць ці ж самі речі знов в недостачі і знов плати за них. Це як?? Я таке вперше бачу. І так постійно, по кругу. Вони гроші с з.п. знімають, а в базі не списують.

7. 22 августа 2023

@Гость, Доброго дня, люди коли йдуть через два дні розуміються що потрібно працювати, а не байдикувати. Так робота складна, але це робота. Нехай йдуть баристами працювати і графік легкий і нічого робити не потрібно)

8. 19 августа 2023

@Анонім,
    Працюю у місті Житомир
    Робота не з самих легких, але умови праці нормальні. Є можливість купити собі раз в тиждень на розкладці 3 речі. Стабільний графік, своєчасна зп. Немає ніякого концтабору як пишуть нижче.
    Касир всередньому має 18 тисяч, але це Житомир, думаю в Києві більше.

9. 17 августа 2023

Доброго дня. Хотіла спробувати влаштуватись продавцем — касиром у цю фірму, але цікавить дуже зп… Яку зп зараз отримують у Києві? Пишуть 23700 грн, доволі солідна на сьогодні, але чи правда так? Може хтось дати відповідь, хто реально працює і отримував зп на сьогоднішній час. І який графік насправді? Дякую.

10. 16 августа 2023

Якщо мрієте побудувати кар’єру в концтаборі, то вам сюди. Тотальне відеоспостереження і прослуховування, за вами весь час будуть підглядати і підслуховувати. Ви не приймаєте жодних рішень але несете відповідальність за всі процеси до яких навіть не маєте відношення. Від вас будуть постійно вимагати пояснювальні і докладні, штрафи на розсуд керівництва і дізнаєтесь ви про те, що вас оштрафували тільки в день отримання зп. Сума і причина штрафу залежить від настрою керівника, правила змінюються кожного дня, в залежності від того, хто з якої ноги встав. А якщо, раптом, вас не оштрафували, то просто погано шукали ваші косяки. Власники — шахраї і сексисти, що самостверджуються за рахунок своїх працівників. Комерційний директор Бобирєв — схиблений на контролі шизофренік. Залишаю посилання на цікавий матеріал стосовно того, як власники ведуть бізнес https://znaj.ua/ru/society/329802-byvshie-rabotodateli-podstavili-direktora-otkazavshegosya-podpisyvat-fiktivnye-dokumenty-smi тож добре подумайте чи варто зв’язуватись з цією компанією.

11. 27 июля 2023

@Гость, там люди тікають на 2-3 день стажування, тому ви бачите одні і ті самі вакансії, на позицію які вони ніяк не можуть знайти хоч якусь людину.

12. 27 июля 2023

Працювала в Хмельницькому, ще у 2017 році, не хочу згадувати! Це якесь приниження гідності людини! Знімати взуття і дивитись чи не сховала гроші! Ситуація склалась таким чином ,зранку потрібно в касу вносити внесення, яке я не зробила,елементарно забула, і рівно та сума не зіграла, тобто був мінус тієї суми, яку я не внесла, а дуже Важна жінка,яка не врівноважена, сказала щоб я знімала взуття і показувала чи не заховала їх там! Ну це безглуздя

13. 26 июля 2023

@Гость, Стажуюсь в Білій Церкві. Офіційно влаштовують з першого дня. Також підписала трудовий договір поки на 14 днів. Далі буде видно. Так, робота важка, особливо одразу, коли з непривички стоїш цілий день на ногах. Потім втягуєшся. Як і на любій роботі, треба слідкувати за чистотою, тому так, підлогу миють теж продавці ( працювала в іншому магазині і там теж підлогу мили самі). Поки все влаштовує, як хтось писав вище вхід і вихід вільний.

14. 26 июля 2023

Згідна на 100% все вірно написано.Теж працювала там і дуууже пошкудувала,зп не доплачують,мобінг з сторони адміністратора,перероботка,несолідна і непорядочна компанія.Не РЕКОМЕНДУЮ!!!

15. 20 июля 2023

місто Коростень.Відгуки тільки негативні.Адміністраторка хамка, не розуміє своєї роботи з покупцями в першу чергу,обув носиться аж неділю,і саме головне продавці не впізнають свій товар, опускають голови і несуть усякі несенітниці, принижують покупців, усяк кажуть не стидясь самих себе…Це жах! НЕ РЕКОМЕНДУЮ там щось купувати (це навпроти » Сільпо») Безсоромні люди

16. 20 июля 2023

Шарашкина контора, по якій вже плаче налогова. Керівник Євгеній Олександрович ***. Скільки нормальних людей перемолочено цією машиною. Не йдіть туди працювать. З-п чорна, купа ФОП через яких працюють.

17. 20 июля 2023

Скажіть будь ласка то це в них відношення до всіх працівників і на будь яку посаду?
    Вже скільки часу вони шукають аудитора,статиста, ревізора( Рівне) зп хороші але так вакансії і є вже місяців 5 точно

18. 19 июля 2023

Це любе місто))))))Максимальне використання працівника,за мінімальні кошти.Ні нормованого графіку,ні лікарняних,перепрацювання,робиш всю роботу,і свою,і ту яка взагалі не входить в твої обовязки.Дурять з зарплатою недоплачують,штрафують.Кадри міняються швидко.Керівництво Євген Олександрович [вырезано] рідкісний.

19. 4 июля 2023

Це яке місто?
    Бо зочутеж туди йти на роботу
    Багато знайомих працює,кажуть що зп не погана
    Але після цих відгуків вже боюся
    &****,,,,,,,&&^»^^»&&:

20. 3 июля 2023

не раджу,відношення хамське , робота універсальна ти прибиральник , ти роздаєш листівки та ще багато іншого , приниження, мають тебе не понятно за кого тільки не за людину , захворіла не пустили на лікарняний так як Керівник сказав що його немає, пришла написать заяву про звільнення так с буром до мене що маю відпрацювати 2 тижня за дарма , порядку немає зовсім , Перевірку би туда …відпрацювала місяць та зп виплатили мізерну 4000 , Не РАджу

21. 29 июня 2023

Не раджу. До працівників хамське відношення на всіх ланках. Це норма. Просто варто замислитись, бо який піп така і паства. Це згори спускається що ти тут ніхто маєш бути вдячний. Плани виставляють «пальцем в небо», товар обирають — нам це подобається, а не те що в тренді, ціни вищі за вайкікі або інш але ж ніхто не орієнтується на ринок. Продавати щось дуже важко бо на полиці будуть червоні кросівки тільки в одному розмірі а жовті в одному але іншому — як покупцю щось собі обрати?
    Щось довести немає можливості, ніхто тебе не слухатимиме ні в магазині ні в офісі, бо твій досвід тут не потрібен. Потрібно тільки погоджуватися з усім і підлещувати. Іншого способу нормальноі комунікації немає.
    Вам пощастить якщо ваш безпосередній керівник буде алекватним бо керівники мережі це геть зарозумілі пихаті персони, які зневажають не те що корпоративною культурою а геть усим — вони тут боги а ти маєш ім служити.

22. 23 июня 2023

@Гость, поддерживаю, зарплату не выплачивают, рабочий график до 19:00, но остаёшься и до 22:00, естественно, за это не доплачивают!Отработанные дни не совпадают с графиком! Работаешь за 3 копейки и при этом выполняешь обязанности за всех! Неблагодарная работа! Сочувствую людям, которые там работают!

23. 23 июня 2023

Хочете відчути, що таке концтабір- можете спробувати. Ставлення до працівників жахливе. І це політика всієї мережі. Обіцяної ставки при розрахунку ви не отримаєте і нічого не доведете. Продавець — касир буде і вантажником і прибиральницею і , якщо потрібно, ремонтувати все що зіпсувалося в магазині. А про кількість відпрацьованих годин взагалі окрема тема

24. 19 июня 2023

Робота ужас. Меня заменила зп, но после первого дня я поняла что за эту работу платят очень мало. Работать нужно 11 часов на ногаг и это тяжело, плюс розкладка товара, и тд. Поработала какое-то время и уволилась. Увольнение так это вообще ужас, когда я пришла забрать трудовую книгу мне пришлось ждать целый час ( они сами назначили мне встречу, я пришла вовремя, но они почему-то так и не соизвоили выйти ко мне вовремя) и почему-то мой последний рабочий день мне не засчитали, получается за него денег я не получу, и отпускные мне тоже не выдадут ( хотя должны) и я всё ещё не получила свою зп, и я без понятия сколько мне её ждать

25. 9 июня 2023

Хочу оставить отзыв о разборщицах,которых это чудо компания концлагерь набирает по найму на несколько часов.Переступив любой магазин в день разборки,для разборщицы в 15.00 начинается каторжный труд(рабы на плантациях отдыхают).Рабы по найму должны на себе перенести весь товар на вешалках,взвесить и развесить обратно,а это от 200 до 800 кг на 8-1₽ человек,при чем эта беготня с товаром по магазину должна быть со скоростью света.Дальше оставшийся товар рабы снимают с вешалок и приступают к работе » портовых» грузчиков.Весь этот утиль собрать с пола,опять поносить,взвесить и опять поносить,а это снова до 1000 кг на себе.Закончив первый этап грузчиков,начинается этап разборки мешков,в котором уже и состоит суть зароботка.РАБОТА ГРУЗЧИКОВ В ПЕРВОМ ЭТАПЕ БЕССПЛАТНАЯ,ПЕРЕТАЩИТЬ НА СЕБЕ ГРУЗ ПО МАГАЗИНУ 1500-2000 КГ ОПЛАТУ НЕ ВХОДИТ!!!Рабам оплачивают только работу по разбору мешка,а это 1.75 грн за один кг навески одежды на вешалки.Но нужно не просто навесить,а сразу сортировать на мужчин,женщин,детское,обувь,при чем весь вид одежды ещё сортировать на майки,футболки,юбки,брюки и.д.Мешок 150-200 кг нужно навесить и отсортировать в ускоренном темпе.Сколько навесишь,столько и заработаешь.Пока идет процесс навески постоянно орёт администратор магазина,часто с матом,вот только ещё кнута не хватает,чтобы бить рабов для ускорения бешеного темпа адской работы.После навески начинается третий этап.Все,что навесили,рабам(разборщицам)нужно разнести и развесить по магазину,при этом администратор ещё больше орёт,как фашист перед расстрелом.После того как рабы развесили товар,то собирают весь утиль,снова таскают на себе несколько сотен кг,взвешивают и убирают.РАЗНОСКА ТОВАРА ПО МАГАЗИНУ И ПОГРУЗКА УТИЛЯ ТОЖЕ НЕ ОПЛАЧИВАЕТСЯ.А ТЕПЕРЬ САМОЕ ГЛАВНОЕ И ШОКИРУЮЩЕЕ.В ДЕНЬ РАЗБОРКИ РАЗБОРЩИЦЕ НЕЛЬЗЯ КУПИТЬ ТОВАР ДО НАЧАЛА РАБОТЫ ПО САМОЙ НИЗКОЙ ЦЕНЕ МАГАЗИНА КАК ПОКУПАТЕЛЬ.МОЖНО КУПИТЬ 1,2 ВЕЩИ ПО ЦЕНЕ НОВОГО ТОВАРА,ЧТО РАВНО ПОЧТИ 400 ГРН ЗА 1 КГ.НО ДАЖЕ И ЭТИ 1,2 ВЕЩИ НЕЛЬЗЯ КУПИТЬ,ПОТОМУ ЧТО АДМИНИСТРАТОР ВСЕ ОТБИРАЕТ ЯКОБЫ НА ЛЮКС.РАЗБОРЩИЦЫ ПОСЛЕ АДСКОГО КАТОРЖНОГО ТРУДА НЕ ИМЕЮТ ПРАВО КУПИТЬ ЧТО ПОДОШЛО??? РУКОВОДСТО В ОФИСЕ ЭКОНОМ КЛАСС ВЫ ЭТО РЕАЛЬНО???КТО ИЗ ВАС ТВАРЕЙ ПРИДУМАЛ ТАКУЮ ДАРМОВУЮ РАБОТУ И ТАКОЕ ОБРАЩЕНИЕ С РАЗБОРЩИЦАМИ???АХ ДА А ЕЩЕ ЖЕ ЗАРАБОТОК ШИКАРНЫЙ,КОТОРЫЙ УЧИТЫВАЕТ ТОЛЬКО НАВЕСКУ ТОВАРА В КГ НА ВЫХОДЕ ЭТО 200- 300 ГРН И БОЛЬШЕ,ЕСЛИ НАВЕСИШЬ БОЛЬШЕ.А РАБОТА ГРУЗЧИКОВ,УБОРЩИЦ БЕССПЛАТНАЯ.ТРУДОВАЯ ИНСПЕКЦИЯ ПОЧЕМУ ПРОИСХОДИТ ТАКАЯ СИСТЕМА РАБСТВА БЕСПЛАТНОГО ТРУДА???В КАКОЙ СТРАНЕ ЕЩЕ ЕСТЬ ТАКОЙ УЖАС И ТАКОЕ ОТНОШЕНИЕ???ИЗ КАКИХ ТВАРЕЙ СОСТОИТ ОФИС РУКОВОДИТЕЛЕЙ ЕКОНОМ КЛАСС???РАЗНЕСУ ЭТУ ИНФОРМАЦИЮ,ГДЕ ТОЛЬКО МОЖНО,ВСЕМ И ВЕЗДЕ!!!

26. 1 июня 2023

Працювала в Житомирв,звільнилась бо завагітніла.Читаю ці відгуки про роботу і сиджу в шоці,таке відчуття що це пишуть дюди,які хочуть нічого не робити і отримувати класну заробітну плату.Так,я згодна,фізично трохи потрібно попрацювати,але це нормально,бо там де хороша зарплатня треба хрохи попахати.Чи не так?
    Колектив на роботі був класний,керуюча завжди йшла на зустріч.Регіональний керівник та айчар проводили круті тренінги,щоб ми вчились чомусь новому.Надіюсь,що знову повернувся туди,як вийду з декрету.

27. 27 мая 2023

Хочу сказать,что и я там попадала в конфликтные ситуации с сотрудниками ,после последнего просто обхожу данный магазин десятой дорогой

28. 12 мая 2023

@Гость, я також там була, все було зовсім не так, як ви кажете. І доречі термінали там є, якщо не знаєте, то краще взагалі нічого не пишіть.

29. 4 мая 2023

это было в Днепре, на Слобожанском недалеко от Макдональдса

30. 4 мая 2023

Редкие мрази по отношению к клиентам. Была свидетельнецей ситуации, когда охранник начал орать на посетителей, мол магазин закрывается (в 2 часа дня почему-то). Девушка ему сделала амечание, чтоб он не кричал, так за это он ее бил и выволакивал из магазина, вырывал телефон, чтоб она не снимала. Все эти хамы-продавцы обложили ее матами и обвинили ее, при том, что это охранник спровоцировал конфликт. Девушку жаль, надеюсь она обратилась в полицию. Я просто ушла, ничего не купив тогда, потому что это просто себя не уважать, у таких что-то покупать. Никому не советую ни покупать там, ни работать — работает там одно быдло. Терминалов нет, налоги государству не платят.

31. 11 апреля 2023

Судячи з коментарів,а також з власного досвіду можу сказати що це є своєрідна стратегія компанії.
    Використовувати працівника по максимуму)))Ти будеш робити роботу яка взагалі не входить в твої обовязки,касир буде продавцем,прибиральником,вантажником.Вантажник буде комплектувальником,буде займатись допродажною підготовкою,господарською діяльністю.Стікерувальники і стікерують товар,і комплектують його.Якщо на камерах побачать,що ти сиділа без роботи пару хвилин штраф,хоча те що ти сиділа без роботи то не твоя вина)))телефон взяла в руки в робочий час штраф(хоча є моменти коли потрібно від домашніх взяти трубку).Система штрафів взагалі на висоті,за все що їм не сподобалось штраф!!!Якщо людина висловлює свою думку,яка розходиться з думкою керівництва,можуть і звільнити.Взагалі плинність кадрів дуже велика,багато хто відпрацює місяць подивиться на умови праці і звільняється.А все тому,що тебе навантажують роботою,яку ти взагалі не маєш робити,бо ти йшла на іншу посаду,і всі ці їхні додаткові навантаження взагалі тебе не стосуються!!!А їхні з/п і премії це окрема історія,говорять одне платять інше,завжди щось придумують щоб недоплатити(не виконав план,не продав,не відвантажив,не прибрав робоче місце,обідав на 2хв більше).Лікарняних немає.Нараховують як хочуть,як скаже головний.Все потрібно робити по інструкції,їх дуже багато,хоча саме керівництво їх не дотримується.Є там такий керівник Бобирєв,неадекватний чоловік,він там заправляє цим процесом,складається враження,що в нього психологічні проблеми,замість того щоб робити роботу,тільки демагогію розводить,не дає людям працювати нормально.Власникам потрібно би було звернути на нього увагу,там багато людей звільнилось по винні цього персонажу.Замість того щоб покращити умови праці,і гідну оплату,він буде думати якого кольору туалетний папір має бути в туалеті,якими рушниками витирати руки,і де ще камеру в магазині поставити щоб більше штрафувати.Я в багатьох великих компаніях працювала,але це щось «особливе».

32. 9 апреля 2023

Працюю в магазине Економ Класс у Києві і скажу так,спочатку було нормально,тяжка праця де ти і касир ,продавець,рознощик і прибиральниця!Весь час ти працюєшь а це 12год,2 вихідниз за яких ти ничого не встигаєшь зробити та ще тебе постійно турбують з роботи,вообщем ніякого життя.Зараз у керівництва новий пунтик,треба виконувати план продажів і відкладали на мрію (яка нахір мрія,в краіні війна,мрія одннп і це Перемога)а якщо план не виконуєшь то штрафи в розмірі преміі за виконання плана! Всім похеру що в країні війна,що у людей не ма грошей! Керівництво хоче тільки грошей! Я вже шукаю нову роботу щоб забути цю як страшний сон!

Доповню. Не штраф а «відкладання на мрію зі ставки» поки не зберемо на мрію! Хороша казочка в яку всі повірили. І попробуй потім докажи, що компанія тебе не розрахувала. Спочатку ставлять заоблаяні плани. та хімія яка некому не потрібна яку вже всі хто купував казали що більше ніколи купувати це не будуть розбавлені порошки гадімі плямовиводящі які не працюють і на цьому треба робити по 100000 грн. План по секонхенду з речями які не знімалися вже 3 місяці на розкладках. Або новий товар такої ж якості як хімія який навіть в вічних акціях не треба некому Всі мовчать бо бояться ніхто не буде слухали і говорити нормально звільнять і допобачення Ходиш на роботу як на каторгу і мовчки все слухаєш. Карьєртний ріст або звичайну похвалу отримують тільки ті хто більше підлиже або буде піддакувати і з всіма погоджуватися. 5 людей в магазині повинні весь день на касі обслужить хімію продать нове продать, сортіровку під лінійку робить, постільне і корзинискладати кожні 20 хвилин, поли драяти кожен час і це не каторга? Охрани нема самі дивіться щоб не крали бо недостачі ніхто не перекриває за те камери по всім куткам і навіть в роздягальні перевдіваєшся в форму і світиш ліфчиком перед мужиком непонятним.

33. 4 апреля 2023

34. 25 марта 2023

Економ клас це кошмар мого життя! Обов’язків неймовірно багато! Ти йдеш працювати касиром, а по факту ти касир, консультант, прибиральниця, охорона, грузчик, розкладчик і багато чого іншого! В день розкладки ти з того магазину ледве виповзаєш при чому на декілька годин пізніше ніж положено(за які тобі ніхто не доплатить) також кожного дня ти маєш там затримуватися на 30-40 хвилин! Їх інвенти це щось і з чимось! Ревізори настільки тупі, що інвента рахується близько 2 тижнів! Ах так, по інвенту в них плюс мінус не криє! Було таке що ми заплатали за річ яка була в мінусі, а на наступний місяць вона іже була плюсом! Тож по факту ми зі своєї кишені заплатили за те, що насправді є! І так було не один раз! І ніхто ніякі кошти нам не повертав! А що! Дуже зручно, співробітники заплатили за річ, яка є, та щей хтось її купить і ще раз заплатить! Про мінуси цієї роботи можна писати вічно! То самий натуральний концлагерь!

35. 24 марта 2023

Мені дуже жалко дівчат може які обставини що вони не можуть звільнитися це раб сила дівчата тікайте ви такі хороші Хрещатик Економ Клас місто Прилуки Альонка,Оксанка,Катюша,Танюша новенька бо вас не знаю ТІКАЙТЕ ви такі хороші за адмін директор немає слів… а коли проверка я із сторони дивилася дуже багато ви хочете щоб вони робили бідні дівчата запам’ятайте я постійний клієнт мені видно

36. 22 марта 2023

Була на стажуванні. Жах! Робота для людей які не можуть більше ніде себе реалізувати, або для людей з дуже заниженою самооцінкою. По-перше бігають бідні по тому магазину з переляканими очима і не знають чи це також вони роблять правильно, бо там на камерах комусь має сподобатись як вони працюють, так і носяться ці жертви без жодної позитивної мімікі на обличчях з постійним комплексом, що вони не достатньо хороші для якоїсь там неадекватної ( як вони кажуть) яка сидить і це все созєрцає(мабуть поїдаючи поп-корн))) Дівчата! Ви серйозно? Це за 10 годин цих знущань вам як рибкам сипнуть 10 тисяч у місяць і може якусь там міфічну премію???? Тобто ви за десятку дозволяєте над собою знущатись? Що значить » бальнічниє у нас нє аплачіваются»? Що значить » плавающіє вихадниє»? Це куди мають попливти мої вихідні за 10 годинний робочий графік з перервою на обід 30 хвилин??? Я ще на співбесіді була в шоці і вже знала що я там робити однозначно не буду, і все ж так як я зараз нічим не зайнята заради своєї цікавості вирішила прийти і подивитись на це в живу, як то кажуть «побувати в шкурі» спочатку було шкода дівчат, а потім думаю, якщо вони на це погоджуються значить це їх рівень, бо вхід як і вихід вільний це не в»язниця. Взагалі писати про мої враження можна багато, але не маю бажання. Хто читає відгуки перед тим як зробити свій вибір тому стане в пригоді, хто ні той побачить на власні очі. Р.S. Нижче написано що до людей там ставляться як до худоби. Скажу вам так, жодна організація захисників тварин не дозволила б так ставитись до худоби!

37. 14 марта 2023

Що скажу ця мережа відноситься до людей як до худоби

38. 13 марта 2023

Іди працюй візьмеш стільки взуття скільки тобі захочеться ви не захочете того взуття зарплати це просто рабство бідні дівчата

39. 11 марта 2023

Житомир.Не рекомендуют работу очень тежело и не виносимо за 12 часов работи на обед дают только 30 минут и ти должен ищо виучить то что они требуют знать

40. 8 марта 2023

Житомир!!!!
    Айчар кума РД….
    Невже цим двом ми маємо підлизуввти ср*ки…??
    Куди дивиться головне керівництво???
    Весь негатив від ваших оцих працівників…

41. 5 марта 2023

Дiвчат теперeшнi i працюючi ви мало вкрали?? I тепер ви пишите негарнi вiдгуки…може хоч одна перерахуэ взуття своэoi родини…

Дивний коментар. Тобто ви ним підтверджуєте, що ви понабирали ворюг, і дозволяєте красти їм взуття, кожній, вагонами)))

42. 25 февраля 2023

43. 24 февраля 2023

Мені жалко дівчат які працюють ви хоть трішки розумієте де знаходяться людяність а де директорське свавілля фу мерзотність вул Миколаївська Хрещатик Економ Клас

44. 24 февраля 2023

@Гость, відкрийте очі нарешті.Справа навіть не у митті підлоги

45. 23 февраля 2023

@Гость, Вікторія, думаю Ви стоячи на примірочних під час стажування не перетрудилися, вибачте, якщо ви мили підлогу — працівник має слідкувати за чистотою у залі.

46. 22 февраля 2023

Стажери як раб сили.Дівчата які там працюють тікайте . Не рекомендую магазин який знаходиться по вул Миколаївська Хрещатик Економ Клас місто Прилуки що адмін що директор немає слів одні емоції думають що вони Боги

47. 22 февраля 2023

Ви забуваєте що у вас працюють люди мабуть!!! що ревізори що адміністратори що директори думають що вони Боги зверніть увагу не рекомендую місто Прилуки бідні дівчата які працюють там

48. 21 февраля 2023

Ревизор на березинка в г Днепр 21.02.2023. Решила что она бог. Ей можно все .она решила что имеет право увольнять людей благодаря которым получает зарплату

49. 11 февраля 2023

Дівчата,хто працював в Києві?Поділіться яка зарплата реальна,і графік?Чи влаштовують по трудовій чи трудовий договір?Дякую.

50. 23 декабря 2022

Працювала в Економкласі. То можу сказати, що є тип начальник Євген. Вибачте за слова, м’яко кажучи, лінивий і дурний, але хитрий злодій. Економить на сірниках, а насправді марнотратець ще той. Це лише квіточки. Свою роботу не виконує, а спихає на інших, він завжди правий, своїх помилок не визнає ніколи. Адекватні люди йдуть звідти. Поки не приберуть цього начальника там буде бардак. Будьте уважні він ще й капості робить тим хто говорить правду. Усім добра.

1. 10 сентября 2014

Полностью согласна с выше на писаным!Милые девчонки не СОГЛАШАЙТЕСЬ РАБОТАТЬ НА ЭТИХ ИЗВЕРГОВ!!!!Оно того не стоит,я прорабов в Эком-классе только нервы себе испортила,много обещают а толку ни какого!!!Только одни претензии и жалобы,про проверки я вообще молчу!Когда происходят проверки то наверное в тюрьме нет таких проверок как в Эконом-классе. Приезжает аля-ревизор и начинает все переворачивать искать не понятно что,снимает все на камеру заставляют писать объяснительную даже если Вы не чего не сделали. Вынос мозга еще тот!Они набирают людей на собеседовании говорят что они очень ценят своих сотрудников НО это далеко не так!Набирают это да,но постоянно текучка кадров.Сотрудники для них это не кто иной как пустое место.На этой работе ты себя чувствуешь пустым местом.А ихние глупые правила…В день завоза одна вещь,в день люкса одна люксовая вещь + одна весовая,в остальные дни три вещи!ЧТО ЗА БРЕД????Какая им вообще разница кто у них будет покупать их же вещи да еще за их деньги которые сотрудники зарабатывают!!!!Камеры это вообще настоящий фейк.Это так для красоты повесели,потому что когда у них просишь показать видео включается жёсткий игнор!!!Милые девушки не видитесь на такую работу будете работать не с 9.30 до 20.30,а с 8 до 22,оно Вам надо?Думаю абсолютно нет!Еще и с одним выходным в неделю потому что два подряд можно брать только ОДИН раз в месяц!Здесь можно многое написать и про директоров и про ревизоров!Одно скажу ревизоры это просто не что!!!Особенно Оксана Торгашова этот экземпляр просто мега село!Не умеет общаться с покупателями,сама твердит про правила и сама их же нарушает,может на нее не действуют Ваши так называемые правила!?Почему сотрудниками нельзя выходить в свой законный обед по курить, а Торгашовой Оксане через каждые 15 мин. можно?И действительно ли заключается ее работа сидя пятой точкой в подсобке разговаривая по телефону целый день?!Я желаю Вам что бы Вы пересмотрели свои взгляды на Ваших сотрудников от этого зависят ведь все работы Ваших магазинов!Вы думаете нравится ли покупателям постоянная смена кадров?Очень не нравится!Желаю Вам процветание но думаю оно у Вас врятли будет!Удачи!

2. 24 мая 2016

Прочла много отзывов о работе.. Плохих и сделала вывод- 80 процентов накрученная ложь.Я работаю уже 4 года!! И ничего! Все замечательно!
    Просто для того,чтобы не быть рабом-уборщицей нужно как минимум не гадить( извините за выражение) на рабочем месте. Некоторые магазины и их коллективы сами довели себя до краха,поразводили такие бардаки- что противно,о культуре общения с клиентами я вообще молчу .Вы хотите работать ,получать высокую зп и ничего не делать. Пить чаи,курить и виснуть на кассе.Ищите в себе минусы! Руководитель не обижает хороших продавцов.

Продавец-кассир 5
Работник зала 1
Сортировщица 1

Добавьте зарплату в компании Эконом Класс Одяг для Вас

Добавить отзыв о работодателе Эконом Класс Одяг для Вас

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Эконом Класс Одяг для Вас?