EVA

EVA

«ЕВА» — сеть специализированных магазинов для женщин компании ООО «РУШ».

Отзывы о работе в EVA, зарплаты

1. 11 декабря 2023

Жахлива компанія. Воно того не варте. Людина працюєте за трьох і все одно винувата що щось не встигла зробити. Не має часу навіть вийти в туалет. На вихідних постійні повідомлення в які ти повинна прочитати і дати відповідь. Наче не маєш право на особистий час.

2. 9 декабря 2023

Жахлива компанія! Вимог купа! Служба безпеки постійно вимагає проплати за крадіїв, ніхто не вчить, постійні перевірки та нахватка персоналу! СБ СИМУСЬО вимагав проплатити за нестачі, які вкрали інші! Не раджу нікому

3. 2 декабря 2023

Всем Здравствуйте! Проработав в этой компании год на одной должности потом второй год на другой могу сказать одно: Эта компания пробила не только дно, но и дна пробила дно! Устраиваешься на одну должность, а работаешь за 3 должности а то и больше! Заболел, неважно если ты на больничном сидишь дома, тебе будут звонить или писать когда на работу, а то у них рук не хватает. Также хочу отметить, что компания очень любит влезть в твою личную жизнь и поинтересоваться чем ты занимаешься дома на выходных! Мало того, так ещё высшее руководство над персоналом позволяет использовать ненормативную лексику в отношении своих подчинённых!КАТЕГОРИЧЕСКИ НЕ РЕКОМЕНДУЮ УСТРАИВАТЬСЯ В ЭТУ КОМПАНИЮ!!! А если всё же собираетесь устроиться, советую о личном молчать и ни с кем не общаться помимо работы!

4. 27 ноября 2023

Скажите , пожалуйста, какая сейчас ставка у продавца
    -кассира ? И какой график вообще предлагается ?

5. 25 ноября 2023

Працювала в Єві більше року , мені є чим поділитись . Скажу чесно я людина яка не любить роки віддати одній і тій ж роботі , але за фірму Єву скажу так …. Це вперше я нікому не пораджу цю роботу . Влаштовувалась адміністратором , працювала за всіх , на початку обіцяли хоча б 2 плаваючих вихідних на тиждень , а працювали іноді і тижнями без вихідних , адже якщо немає персоналу це не є проблема вищого керівництва . Тобто якщо ви приходите влаштовуватись , немає різниці хоч касиром хоч адміном , по факту ви будете і на касі стояти , і інвєнти рахувати , роботу охоронця це теж ваша робота , а також робота приймальника , прибиральниці і в частині ще керуюючої , але зп ви отримаєте лише за ту посаду на яку влаштувались ! Особисті кордони ? Ні в Єві такого не чули ! Кожного дня , вечора ви зобовʼязані показати на камеру скільки у вас грошей , що у вас в карманах , сумочці і це ще обовʼязково під наглядом іншого працівника Єви ! Товар який навіть і не був придбаний в Єві , обовʼязково має бути простікований і записаний в журнал, кожного дня! Також якщо вам захочеться в туалет по серед робочого дня , чи вийти на вулицю випити каву , ви зобовʼязані записати годину та хвилину коли ви виходите, а також причину вашого виходу , також перед кожним виходом з магазину вам обовʼязково мають « облапати » всі ваші кармани не важливо де вони знаходяться , капюшони , вивертати на камеру сумочки якщо виходите з нею типу для « перевірки » чи ви нічого не виносите і дозволу тебе трогати навіть не питають ! Тебе зобовʼязані перевірити , наче ти на зоні якійсь ! А ні ? Будь штрафи , адже наші СБ так люблять коли ти косячеш , їм ж теж хочеться премії , навіть якщо ти все чудово будеш виконувати , не хвилюйся припишуть щось ! Як фіктивні перерахунки , чи в тебе при собі будуть якісь кошти про які ти забудеш , тобі припишуть те що ти їх взяла з каси в змусять поставити в касу не важливо яка в тебе сума була ! Всі! Зловив крадія , премія 100 грн , не зловив штраф ? Ну і що що ти не охоронець , твої проблеми ти зобовʼязаний дивитись за людьми ! І моє саме улюблене.. « клієнт завжди правий » , в Єві ви завжди будете не більше як просто « абслуживающій персонал » ніхто не буде заступатися за твої права , моральні принципі .. Немає решти , немає товару в наявності , не така ціна , не так подивилась , не таким тоном розмовляєш , не так дихаєш це твої проблеми , клієнт має бути задоволений . А твоє психологічне здоров’я нікого там не цікавить ! Якщо людина поскаржилась на тебе , не має різниці навіть якщо вона дійсно не права і змушує тебе робити те що не можна , тебе всеодно заставлять перед нею вибачатись ! Якщо ти помітив кражу товару , шукай по камерах до поки не знайдеш крадія ! Знайшов крадія добре , ні? Плати за товар ! Я б могла ще дуже багато розказати але я думаю тут і так все зрозуміло. Єва ти не ціниш своїх співробітників тому постійно і не хватка персоналу ! Тому що навіть зарплати немає тієї яку обіцяють , є така фішка як продуктивність , якщо припустимо ти адмін в тебе на місяць є 186 годин які ти зобовʼязаний відпрацювати , якщо немає персоналу і немає годин тебе будуть змушувати виходити замість другого адміна чи касира чи приймальна години які тобі не оплатять але ти зобовʼязаний вийти ! А якщо ні то штраф за не виконання обовʼязків! Я звільнилась декілька днів тому ! Чому я так довго тоді там працювала ? Персонал , це була наче моя друга сімʼя, але моє фізичне та психологічне здоровʼя набагато важливіше . Тому будь ласка краще подумайте перед тим як влаштовуватись до них на роботу ))

6. 22 ноября 2023

Оо, что я вижу ) Прошло несколько лет, а все как было так и осталось, тютелька в тютельку, правда работал на технической должности, то как же я счастлив, что последние годы работаю в ит компаниях, там где людям хочется выходить на работу, и дело не только в зп, не буду перечислять все, и больше никогда не придется возвращаться во всякие евы и к прочим тоталитаристам, впрочем в том виде менеджмент, в котором он есть в нашей стране, в крупных компаниях, если и изменится то очень и очень не скоро )). Как то один из комментов собственника запомнился, фарм компании десятилетней давности, причем он и не скрывал этого, между прочим тоже ритейл, только фарм, но суть не меняет, а коммент следующий:

ПОЭТЫ будут меняться, а принципы компании, будут дальше работать на созидание. «Писать на стенках туалета, Увы, друзья, не мудрено! Среди *овна, ВЫ все ПОЭТЫ, Среди поэтов — ВЫ, *АВНО!»

Не хочу писать заезженные фразы — куда смотрят собственники и т.д., ибо они как раз таки смотрят куда нужно )) лучше напишу простым людям — жизнь у вас одна, и только вы в праве решать, как жить и где работать завтрашний день (да да, именно завтрашний, каждый день оч ценен), вы уверены что хотите провести его на нелюбимой работе, видеть людей которых вы не хотите видеть ?

7. 17 ноября 2023

Не советую данную компанию
    Проработала в компании 3 года, будьте готовы устроиться на одну должность, а работать за кассира, охранника, администратора, а иногда и приемщика. Вас будут заставлять работать бесплатно так как вечно нету часов, а управляющим нужно делать продуктивность и получать за это премии. Когда захотите пойти на больничный этому не будут рады, хотя при устройстве вам будут гарантировать оплачиваемый больничный, будут заставлять работать без выходных за того сотрудника который заболел.
    В данной компании работает СВ голобородько, которая ничего из себя не представляет, но за спиной вас будет поливать грязью, постоянно хочет кого то уволить и поставить своих 6. Когда заходите уволиться, она вас уволит и поставят галочку что вас не советуют другим работодателям, а это значит что вам уже тяжело будет куда то устроится
    Компания не ценит своих сотрудников и готова работать абы с кем
    ЕВА УЖЕ ПРОБИЛА ДНО И ПРОДОЛЖАЕТ ОПУСКАТЬСЯ

8. 30 октября 2023

@Гость, такая же история. Объявление постоянно выкладывают, а я первую неделю ждала звонка, после заполнения анкеты. Потом пошла в магазин, и спросила, все же нужен ли сотрудник, сказали да, и дали ещё раз заполнить анкету😂я ещё неделю ждала( просто рядом с моим местом жительства, только в этот магазин нужны были люди на работу) по этому я была в надежде, что и так сильно нужен работник, но они не спешат вообще кого то брать. Сейчас понимаю, как хорошо что я не дождалась этого ответа .

9. 27 октября 2023

@Гость, в єві , як і у всіх таких компаніях двійна зп.
    маю власний досвід,все йде через різні банки. маючи такий юридичний відділ, вр відпочиває…

10. 28 сентября 2023

Я пропрацювала в Єві один день, по-перше мене взяли на посаду адміністратором торгового залу, але коли ти адмінстратор ти повинен бути і продавцем-касиром,і прибиральницею, і навіть грущиком, ну вибачте я влаштувалась на роботу адміністратором не для того щоб прибирати унітази. Потім прийшовши на роботу зранку ти повинна показати всі речі які в тебе є, якщо ти маєш прокладки, тампони і тд. Ти повинна все це простікірувать. Далі я пропоацювала не повну зміну з 8:00 до 16:00, але за цей час в мене обідня перерва була хвилин 10 це максимум, і ще мене попередили що я їла в неправильному місці, бо повинна була їсти в кабінеті і спостерігати за камерами чи нічого в залі підозрілого немає. Також якщо немає людей в залі ти не можеш просто стояти, ти повинна розкладати товар, цінники, або піддвигати все. Потім в перший мій робочий день мене відразу поставили на касу, як звичайного працівника, хоча як я правильно розумію повинно бути стажування, але його не було. Саме цікаве коли я прийшла на наступний день, ( керуючої тоді не було) була адміністратор, кажу я хочу звільнитись, почалось купа питань, чому? Сказали що це найкраща робота, такої зарплати як тут немає ніде і тд. Трудову мені віддали тільки через два дні, хоча повинні були ще в той день коли я сказала шо звільняюсь. Загалом скажу одне не працюйте тут якщо хочете зберегти свої нерви

11. 14 сентября 2023

Я працювала в Єва з 25.07.2018-03.07.2023р.керуючою магазину. Довго наважувалися писати відгук, тому що за 5 років було багато приємного,але були і неприємні моменти. На даний момент пройшло вже 2 місяця як я звільнилася,і після того вже відпочила,відновила сили, і можу оцінити роботу в Єва без емоцій. З першого дня і до останнього можу з впевненістю сказати,що мені ця робота сподобалась,я віддавалися цій роботі на всі 100%, але це і була моя помилка. Я працювала в цьому магазині з відкриття, і потрібно було в першу чергу стати найпривабливішим магазином в даному мікрорайоні. Ця задача була виконана,я з моїм колективом працювала з повною віддачею. І ось коли ми думали, що нашу роботу оцінять,прийшло нашестя карантину. Ми знову працювали,незважаючи на суди, перевірки, ми це витримали. Ми думали, що найстрашніше ми пережили. Та ми помилялися. 24 лютого 2022 року в нашому колективі все перевернулося,але в цей день я зрозуміла, що я працюю з відданими людьми, які мене як керівника і людину, ніколи не залишать. І ми працювали, без вихідних,під час тривоги. Наш колектив зменшився,працівники виїхали за кордон, і це було їхнє право, я їх не засуджую. Та люди, які зі мною залишились, і не залишали мене одну не магазині, я їм вдячна по сьогоднішній день. Це приклад справжньої підтримки та людяності. І зараз я хочу донести найголовніше. Колектив, з яким я пройшла вогонь,воду і мідні труби почав звільнятися. Чому б це??? Люди віддавалися роботі, любили цю роботу!Тому що хтось вирішив, що всі розслабилися,особливо Західна Україна, і вони не відповідають стандартам компанії. Мені дуже імпонує динаміка розвитку компанії, але я не можу зрозуміти позицію вищої ланки керівництва. Ви дійсно думаєте, що коли Ви зробити з працівників роботів,досягнете успіху? Як на мою думку, людина, яка працює з задоволенням на роботі, принесе більше користі і прибутку. Ми живемо в 21 столітті,я це розумію, але це не привід працівників приймати за роботів. Це люди!!! Це чудові майбутні продавці, адміністратори, приймальники, супервайзери! Якщо хтось вагається, чи йти на роботу в Єва, я однозначно скажу, спробуйте! Можливо мені не вистачало сміливості говорити раніше про те, шо наболіле, а в когось це краще получиться. Спробуйте, добивайтеся! Дуже хотілося б, щоб турбота Єви переносилися не тільки на покупців, але і на працівників. Ми теж люди і покупці Єва!!! Почуйте нас!!!
    ДЯКУЮ моєму чудовому колективу і команді! Ви неперевершені!

12. 13 сентября 2023

Хотіла влаштуватися в магазин Єва на роботу,але після того як зустрілася з Адміністратором бажання пропало..Назначала два рази співбесіду,а коли я приходила,то вона не мала часу і переносили…Третій раз прийшла зустріла таким поглядом,та закрученям очей,тіпа чого ти прийшла….Адміністратор дуже неприємна особа,та грубо веде себе .

13. 2 сентября 2023

Пішла я на співбесіду керуючою магазином,та вийшла звідти просто в шоці,нагла хамовита супервайзер всіма способами дала зрозуміти,що я не тягну на цю посаду,2.8 млн план з/п при цьому 20 тис .Ви,що шановні здуріли з таким навантаженням такі копійки ,я працюю в мережі типу Аврори і Червоного маркету при плані 800 тис ,я отримала 23 тис з/п.А відношення сидить пуп землі розповідає мені байки ,хоча я знаю ,що починала вона з офіціантки в дешевому генделику без економ.освіти,як її взяли супервайзером не знаю.І плинність персоналу в неї низька тільки дівчата в декрет йдуть ,а так ніхто сам не звільняється,хоча в нас маленьке містечко і всі все добре знають чому там звільнення.На сайтах постійно вакансія з Єви висить,що потрібен продавець.Короче мені потрібна була встряска організму щоб я краще цінувала свою компанію в якій працюю.Дякую Єві за досвід від свівбесіди ,тебе ще не взяли на роботу,а ти вже відчула себе бараном .

14. 1 сентября 2023

Добрый день,те кто будет устраиваться на работу в Еву будьте готовы к тому-что при увольнение вы получите не всю сумму которую заработали,вам нужно будет ехать на офис «Ева» и с боем забирать свои заработанные деньги!

15. 24 августа 2023

Ева 3032 працювала на посаді адміністратора 1,3 місяці поки туди не прийшла лесик
    Яка взагалі не цікавилась роботою і постійно говорила про те що її ця робота не потрібна і що супер вайзер Геращинко піде на 3 букви якщо буде її задовбувати ,постійно говорила про свою колишню роботу «керуюча Фокстрот» як їй там було круто і по зрівнянню з фокстротом Ева це дно для неї,звільнилась по власному бажанню тому що працювати з таким я не мала ніякого бажання,мова про її виконання роботи взагалі 0 вішала свою роботу на всіх ,всі проти але всі мовчать ,в колективі вагітна і керуюча сказала «мені байдуже на твоє положення будеш работать як і всі» не можеш работать звільняйся . Коли ти звільняється супер вайзер лякає тим що зробить все для того щоб ти більше не міг працювати в торгівлі ,супер вайзер Геращенко С І жіночка яка залякую молодих дівчат якщо не будеш працювати тут не будеш працювати ні де !!! Бридко огидно і дякувати Богу що я з цією компанією немаю більше ніякого діла навіть як покупець ходити не буду ніколи в житті

16. 23 августа 2023

Працювала в цій компанії більше місяця , (на більше просто не хватило) стажування не було взагалі , в перший робочий день поставили на касу показали базове, і лишили саму, після першого робочого дня хотілось плакати від стресу. Колектив був жахливий , обговорити за спиною це була норма. Після слів про звільнення мене почали ігнорувати . Працівники які там були вже давно користувались тим що я не дуже обізнана в цій сфері і часто не пускали тупо на обід , через це дуже сильно зіпсувалось здоров’я (по закону ви маєте право на 30-хв обідню перерву). Були моменти коли вже не було сил говорити про акційні товари , донати , і тд. Якщо хтось чув з колективу що я пропускала пару людей і не казала про акційні тов. то бистро доповіщали керуючій, і часто я лишалась крайною якщо продаж допів була менша за норму , навіть був момент коли мене зробили виною в мій вихідний день . Це була моя перша робота і після звільнення я ще довгий час боялась влаштовуватись на роботу бо був страх що всюди так і це норм . Ційнуте себе, і не дозволяйте щоб до вас ставились як до 💩

17. 21 августа 2023

Кривой Рог магазин Сичеславская 27
    Проверки ,штрафы об этом все писали но самый сок в том что офис находится рядом с магазином. Каждый день сотрудники заходят и проверяют стандарты только попробуйте не проговорить стишок будет замечание управляющей и потом её истерика в вашу сторону и все равно , что вы новенький предвзятое отношения почувствуете сразу.
    Сама атмосфера магазина угнетающая, напряжённая , все срут друг друга за спиной, некоторые даже говорили, что со слезами на роботу шли словно на каторгу, сотрудники меняются регулярно, все для покупателей, улыбка,обслуживание но не для сотрудников.
    Если были те исключения то это либо жополизы ,которые доносят за спиной либо стервы как и управляющая
    Унижение и оскорбления норма, невростеничная управляющая Швачий позволяет себе срывается с поводом и выставит вакансию и даже не предупреждает ,а ставит перед фактом что вы уволены, правда в Еве это уже норма . Очень много жалоб и внимания ноль, читайте удаляйте и дальше.Не устраивайтесь в данный магазин ,сохраните чувство собственного и нервную систему

18. 18 августа 2023

Фігня ця Єва, як мінімум для праці, я працювала в 2017 році. Місяць стажування, не оплачується, на касі обучення в останні пару днів.
    Взагалі багато трешу, товар розклади, на касі відпусти, в консультативній зоні проконсультуй.
    Стоїш на касі- розкажи всі акції з каталогу.
    Продай за дві години 10 акційних порошків.
    А ще, як касир-консультант, ти повинен знати про всі крема і туші, ну і не тільки.
    І 30 хвилин перериву за 12 годин праці, буває такий день, це також мало, а якщо людина курить і работодавця це не влаштовує, то треба одразу про це повідомляти.

19. 16 августа 2023

Мне «очень нравится» как они кидают кучу вакансий по сайтам (Одесса, поселок Котовского).Но…В итоге я пошла,заполнила анкету,пообщалась,но звонят мне до сих пор,чем я их не устроила, непонятно, вроде и опыт работы есть и лицом все норм.На кой хер вы обьявы кидаете,а в итоге не даёте даже попробовать???Ну а потом я прочла ваши отзывы, дорогие товарищи и поняла,что таки и хорошо что не взяли))Всем добра!

20. 7 августа 2023

Участились случаи подбрасывания новым сотрудникам ,якобы, украденное товара, а потом запугивания и вымагания денег.
    СМИ наверное будет интересна эта история, как «заработать» внутри компании…

21. 24 июля 2023

Почитав комментарии на тему работы в «Еве» захотел написать свой. Вообщем, отработал я продавцом партаймером 4 месяца( на больше меня не хватило) При приеме на работу обещали 8-9 тыс, а на деле было 6,5-7тыс в лучшем случае. Ты тут раб и больше никто. Заболел? Болит спина? Или же у тебя жутко болит живот, не надейся что тебя отпустят с работы, тебе скажут «выпей таблетку» Отношение начальства к работникам, самое скотское которое может только быть. И если ты не будешь себя отгавкивать(тут таких не любят) То тебя и дальше будут поливать [вырезано]. Ты тут и продавец, и консультант, и охранник, и грузчик, и уборщик. Расскладываешь товар, и при этом должен паралельно консультировать покупателя, и следить что бы ничего не украли. А если не дай бог ты не смотришь за людьми тебя вычитывают и спикулируют тем что ты не хочешь работать. Обед? Забудьте, 20 минут на то что бы поесть, покурить и сходить в туалет. Просто так выйти на 2 минуты перекурить у вас не выйдет, только если обманными путями(что я и юзал впринципе) постоянные досмотры твоих вещей, кошелька, рюкзака, трусов…. твои вещи тупо вышвыривают из сумки малоли что то украл. Ещё забыл рассказать о должности: ты партаймер это означает полу занятый человек, работаешь не полный день но какого-то то фига ты хреначишь целый рабочий день, тупо на ногах и присесть даже на 5 минут не возможно. В день привоза, грузчики тупо заваливают зал ящиками с товаром а их может быть и 20 и 30, и каждый ты разберёшь и расставишь товар, один. Никто тебе помогать там не будет, а если ты на 5 минут остановишься тебя сразу *бут за то что ты ничего не делаешь и просто отдыхаешь. А если ты каким то образом умудрился все это разложить, ах да, ты сам должен тащить ящики с лишним товаром на склад короче минус спина полностью. Так вот если ты умудрился разложить это все, не думай что сможешь передохнуть тебе сразу накинут ещё +20 задач, что б не расслаблялся. А в день переоценки тебе выдают 400+ ценников которые ты должен поменять за кротчайший срок, если не выполнишь, выговор и срач с управляющей. График отстойный, не дай бог все же кто-то не сможет выйти на работу, твой выходной единственный после 5ти дней обламывается и тебе приказывают выйти в свой выходной, мол администратору тоже нужен «выходной» она с*ка которая 2 день работает после выходного. С зарплатой там такие махинации что Пабло Эскобар просто позавидовал, есть официальная зарплата и не официальная, все на разные карты (уклонение от налогов видимо) но почему то за 4 месяца моя карта Конкорда которую мне делали пустая и заросла паутиной. Короче вывод один никогда там не работайте, лучше уж посуду мыть или машины чем это.

22. 19 июля 2023

Працювала в цій компанії в цьому році, тобто 2023.Відношення до сотрудников, Як до роботів. Дуже багато обов’язків. На співбесіді дуже придираються.Потрібно давати не тільки свої особисті дані, а й дані своєї родини. Вимагають гроші за вкрадений товар, хоча при цьому охорони не має, а також за камерами ніхно не слідкує.
    Дівчата, тобто касири, як прислуга. Виконують всю грязную роботу.З.п.мінімальна.Я не рекомендую цю компанію.

23. 17 июля 2023

Почнемо зі співбесіди, на якій будуть питатись всякі нісенітниці та провокувати, ще можуть про поліграф заговорити, типу, щоб показати серйозність компанії, а на справді – аферисти, рабовласникі, аб’юзери, які думають, що за вікном далі 90-ті і якщо людину залякати, то вона за дякую буде працювати, лиш би не звільнили.
    Погано думаєте! Нормальні, поважаючі себе люди йдуть відразу після першого штрафу або після першої образи від керівництва.
    Для мене дно було, коли, я хвора на цистит, почула виговор, що я часто в туалет хожу і що начальство це нервує, але на лікарняний не відпускали, бо не було заміни. Я пробула там два тижня і дуже щаслива, що не залишилась в цьому рабстві.
    Зарплати, як в двірників, а роботу робиш за п’ятьох. Зате на рекламу мільйони витрачають, а продавцям по 1000грн добавити не можуть, напевне, холопи не заслужили…
    Робочий графік трешовий: якщо у вас є сім’я – то готуйтесь до того, що ви забудете, як виглядає ваша друга половинка. Дітей, краще теж здати в інтернат, бо на них, ні часу ні сил не залишиться, після 13-14 годин на ногах, єдине чого вам хотітиметься – тихенько вмерти від відсутності сили!
    Навіть на свята, такі, як Різдво, ви будете працювати до 21:00, бо навіщо рабам, щось святкувати? Раб має завжди працювати, відпочинок, то для власників, для еліти!🤬
    Ідеальний кандидат для них, то сирота, без жодних знайомств, друзів, та домашніх тварин.
    Зробіть нормальний графік!!! ЯК ВИ ОБІЦЯЄТЕ 2/2 ПО 8ГОД! Наберіть, ще персонал, зробіть дві зміни! З такими нагрузками, більше восьми годин працювати це садизм та знущання над працівниками!
    Перестаньте з працівників здирати кошти за свої помилки!
    Зараз війна в країні і ЄВА, користується цим, що багато ВПО, які без житла залишились, готові будуть за копійки працювати. Але краще за 600грн/день мити посуду, де тебе ще нагодують, ніж вкалувати за мінімалку на цю «успішну» компанію, де в тебе дуже багато обов’язків і відповідальності!

Не ходіть туди працювати! Не підтримуйте рабовласницьку систему!

24. 11 июля 2023

Я Виноградов М.І.працював в Броварах на складі з 22.02.2023р.по 16.06.2023 р. Відношення та ставлення Віти начальника зміни незадовільне, аргументує тим, що працюе вже 7 років, скажу відверто затрималися Вона там. Зробили мені незадовільні умови. Також можу наголосити, що хто доносить той отримає додаткові зміни, а це гроші. Татьяна її так звана колега, ще та, аргументує тим що працює 5 років. Вони вже вважають, що це їх компанія.
    Отримав травму руки на роботі. Так змусили написати заяву на звільнення. Навіть не відпрацьовув 2 тижні. Відділ кадрів аргументує тим, що їй потрібно, щоб працювали працівники. А то вона тільки редагує зміни із-за мене. А ДО ЛІКАРІВ , ЯК МЕНІ ПІДДТИ. Некомендую дану компанію.

25. 4 июля 2023

ДНІПРО

Вакансії постійно на сайті, але не відгукується менеджер по персоналу на відправлене резюме. наче в космос полетіло.
    Якщо дзвониш, влаштовує співбесіду, а потім наче «відправляє резюме вище і про результати вам скажемо» проходить день, тиждень, два тижні і тиша. Коли просиш дати зворотній звʼязок, бо вакансія і досі актуальна, просто мороз.

я так розумію, що своїх знайомих влаштовують на роботу, а вакансія висить для конкурсу, якого насправді немає.

26. 20 июня 2023

Ну раз на то пошло,значит пора осветить отношение руководства Евы к своим сотрудникам,рассказать о лояльности компании к своим сотрудникам!Для начало можно начать про российский товар заклеенный бирками,видео в тик токе про мыло Dove имеется с доказательством,ну и про то как начали начислять зарплату сотрудникам!Чо за вообще беспредел?Людям за чо жить вообще?Крутите махинации с выплатами в надежде скрыть выплаты от специальных инстанций?ну ну!После этого беспредела с выплатой ЗП у вас персонал ещё сократится.Вы думаете что здесь никто не читает комментарии?ну тогда напомню вам что есть много разных телеграмм каналов у которых полно подписчиков и читают их даже те,кого вы»руководство»боитесь!вот там и выскочит много чего интересного о ваших махинациях,условиях,отношения к сотрудникам,ваши угрозы и тд!Напомню-вышел закон ,запрещающий повышать тон на сотрудников и запугивать их,в такое время сейчас живём что неизвестно что будет вам за ваши выходки!Шевелитесь там с выплатами ЗП,а то во многих соцсетях появится много интересной информации

27. 17 июня 2023

@Киев, потому что у них денег для зарплат работникам реально нет! И плюс — их безнаказанность, жалуйтесь, хоть обделайтесь, там ничего не поменяется! Во всех этих «компаниях» наподобие «Ева»! Я там работала лет 10 назад, сейчас просто ради интереса тут читаю, поменялось ли что-то к лучшему…Но лучше чуток было тогда, хоть реально оформляли и хоть что-то давали и за охрану работать не заставляли! Я, конечно, понимаю, что жалко своим работникам платить, ну так зачем их тогда нанимать — работайте сами, в чём проблема, собственно???)

28. 13 июня 2023

Ужасная компания , ни за что не ищите себя работать если у вас осталось хоть немного уважения к себе как к человеку и своему труду. А по таким причинам:
    1. вы тут РАБ а не человек. Получать будете зарплату на уровне 2015 года а выполнять за 10х человек. Вы и продавец-кассир и консультант, охранник, грузчик и уборщица.
    2. Будут заставлять работать в ваши же выходные
    3. Угрожать увольнением если провалите тайника
    4. Если вы устроились в магазин рядом с домом не надейтесь что будете работать там(вас заставлять ездить на другие магазины и пофиг что вам далеко\не выгодны по времени) то есть наймут к себе а на деле вы будете в других местах!
    5. Готовьте свои деньги достать и положить в кассу если неправильный ценник. То что они обещают ,,сорри бонус,, фигня. Это у вас вычтут из зарплаты опять же.
    6. Вы заплатите за товар который украли когда вы охранник-консультант-уборщица отошли чтобы отпустить людей на кассе
    7. Если вы новенький то готовьтесь — будете делать всю работу и не только за себя : сразу пробивать на кассе, потом когда нет людей сразу расклеивать стикера,выставлять товар,вытирать полки,поправлять зал пока две другие админши стоят и базарят за углом
    8. Если вы пришли с каким-то товаром который продается в Еве но вы забыли показать его и наклеить на него стикер что вы его купили/или он оторвался уже, то сбшник заставит вас платить за весь ящик такого товара в 10кратном размере и ему пофиг что ничего не пропало со склада, он не будет просто разбираться/смотреть по камерам.
    9. Вы не человек и не личность тут ведь теперь вы обязаны выслушивать все грубости от клиентов ведь Ева это обычный магазин куда заходит много быдла хотя позиционируется он как какойто элитный магазин, ведь нужно делать дофига и идеально.
    10. Чаще всего не умеют честно распределять обязанности и делить поровну их между всеми. Проще вам будет делать стоит медленно ибо как только вы допустим закончили расставлять товар то они нагрузят вас еще 10 заданиями, пока другие не сделали даже половины объема вашей работы.
    11. Обещали 55 грн в час продавцу-партаймеру, ок. Но при увольнении вы можете увидеть что в договоре 79 грн(ну ок -20% даже это налог но у вас никак не остается 55 а должно быть больше!!)(при устройстве на работу не пишется ваша ставка))))) а только то что вы партаймер. Если спросите в чем дело у вашей управляющей то вас будут скорее всего сразу игнорить а потом кинут в чс и никто не будет разбираться что вам не доплатили!!!
    12. Обещали 40 мин перерыва на весь рабочий день (и так видите что это мало) но в итоге у вас будет вдруг почему-то 30 минут и не дай боже вы будете есть на 1 минуту дольше.
    13. Если вы новенький с кассой то опять же — вас будут обвинять во всех бедах человечества и конечно же за то что у вас быстро кончился размен в ваш первый рабочий день. Ведь виноваты ВЫ а не люди которые подучили зарплату и хотят поскорее обменять 1000грн у вас на кассе купив жвачку.
    14. Общаться с вами будут как с мусором ибо вы новенький и не опытный человек а они королевы жизни, работают уже несколько лет в Еве и обсуждают всех вокруг, кто как одет, кто какой товар купил, и да они так обсуждают всех всех, а если вы пришли понюхать духи дороже тысячи грн и ушли не купив их то вы в их глазах мусор и бомжи
    15. А если вас спросят как вам работа , как вам зарплата и вы вдруг ответили честно (маленькая) вам просто скажут что вы мало работаете. Ведь идеальный продавец это тот кто работает 5 дней подряд по 12 часов а вы что думали?)))

29. 12 июня 2023

Почему так много актуальных вакансий приёмщика товара? Плохие уловия работы? Какая заробтная плата у приёмщиков, от чего она зависит?
    Белая ли зарплата или в конверте?
    Трудоустройство по трудовой книжке или цивільно-правовому договору?

30. 12 июня 2023

Добрый день. У меня вопрос. А во всех регионах управляющие получали перемещение клипс по 1:С и физически а после этого отвозили их своим СБ но с остатков не списывали и не перемещали? По распоряжению якобы для всего региона. Я просто не пойму , это акция конкретно для КР или для всех регионов и в чем смысл? Если можно — поясните, так как спрашивать у нашего руководства смысла ноль

31. 6 июня 2023

а это адекватно, что вроде как официальная компания недоплачивает расчётные?)) или я чего-то не понимаю

32. 14 мая 2023

@гость, физически тяжёлая работа ,много обязанностей,зп маленькие, нужно быть кассиром,продавцом, следить за людьми это наверное труднее всего. Если посмотреть требуются везде сотрудники, хорошо думайте перед тем, как идти работать в Еву.

33. 11 мая 2023

@Гость, ця шарашкіна контора гадить сама собі. Не даремно люди тікають звідти. У єві все працює проти колективу, тільки на премію керівникам. Львівський склад ін-т магазину тому найкращій доказ. Ганьба!

34. 10 мая 2023

Ольга Олександрівна, майте совість, вгамуйте свої апетити! Це ж шкодить, в першу чергу компанії, в якій Ви працюєте!

35. 10 мая 2023

Пропрацювала більше 5років, попередила про звільнення майже за місяць. Розрахунок при звільненні отримала частково на приват, і очікувала залишок на конкорд, але на конкорд не додали 3000.В принципі все як в єві.

36. 2 мая 2023

Працюю в компанії довгий період часу, працювала на різних магазинах, при працевлаштуванні обіцяють багато а по факту чиста брехня Якщо ти будеш перед начальством бігати на вшпиньках то в тебе є точно шанси швидкого кар’єрного росту, В Подільському регіоні Супервайзери не мають поваги до персоналу.Годин мало ,роботи завжди багато, а з таким відношенням всі швидко звільняються, якщо один раз завалила тайніка то відразу супервайзер наголошує про швидке звільнення співробітника хоча в нього є інші хороші сторони в роботі. Тебе тут за людину ніхто не вважає , працюй без вихідних і щей безкоштовно , а прийде супервайзер Данькова в очі вона хороша ,а тільки виходить з магазину так відразу керуючій починає розказувати яка ти погана і що тебе потрібно звільнити бо ти їй не подобаєшся (маєш свою думку , більше знаєшся в роботі бо вона новий супервайзер) Підняли зарплату і з цим підняли вимоги і штрафи Хочуть щоб виконували всі показники але в цей час також навантажують непотрібною роботою заради своєї галочки. Тому саме через Данькову Лілію люди звільняються, відношення жахливе ,про інших неможу сказати. В такий час потрібна підтримка усім не тільки звичайним людям а і персоналу якому також важко, а нас просто хочуть добити морально Якщо хочете йти сюди працювати то добре подумайте

37. 1 мая 2023

Объясните пожалуйста, почему на одни и те же места постоянно ищут сотрудников (преимущественно комплектовщиков)? Что с ними там делают, что на пару дней исчезает, и потом опять в поиске та же самая вакансия на то же самое место?

38. 22 апреля 2023

Яка зарплата у приймальника товару, Київ? Почасова оплата?

39. 9 апреля 2023

Накипіло. Працюю в Еві адміністратором уже декілька років. Працювати важко, але цікаво. Тримає тільки колектив. Керівництво, а саме Голобородько — це ТРЕШ. Відношення до підлеглих, як до рабів. Завжди неадекватні зауваження, нападки: не так стоїш, не так сидиш, не так ходиш.
    Людей примушує виписуватися і працювати, виходити у вихідні безкоштовно тільки, щоб виконати продуктивність, за яку вона отримає премію. Навіть не приховує це. Завжди викупаємо «товар-герой» бо треба показники.
    Не здивуюсь, якщо після цих звернень буде череда звільнень у нашому регіоні. Бо правду казати і мати свою думку тут не можна. В чаті керівників такі співробітники підлягають осуду зі сторони «подружок». Не чат, а збір пліткарок на лавці.
    Якщо керівник, у лиці Ярини — це представник компанії, то «Єва» — це не для нормальних адекватних людей. Нікому не пораджу працювати у нашому регіоні.

40. 5 апреля 2023

@Гость, смотря кем и где. Интересно — напиши вакансию и город я скажу примерно

41. 4 апреля 2023

Скільки реально зараз отримати зарплату у Єві? Цікаво

42. 28 марта 2023

Обещают дать отзыв после собеседования, и не дают. Лжецы.

43. 27 марта 2023

Робота мрії? Це точно не про «Єву». Абьюзивні відносини на роботі підійде краще)
    Нормально буде працювати тільки в тому випадку,якщо вам пощастило з колективом. Адекватної поведінки від супервайзера можно навіть не очікувати. Все буде не так , а навіть якщо зроблено правильно,то все одно не так. Ніякого лояльного ставлення ніколи не було і не буде. Я думаю, щоб постійно не висіли вакансії в Єву,то керівництву в першу чергу треба звернути увагу на супервайзера.
    А с приводу зп, з таким рівнем цін на продукти вона просто мізерна,не змінюється роками. Тобі будуть різати робочі години, аби ти тільки не отримав нормальну зп.

44. 26 марта 2023

Ваша карьера в Еве сложиться хорошо если вы подхалим и лизоблюд,а ваш супервайзер Ярына. Такого уровня самодурства в таком маленьком человеке редко можно встретить. Хорошо что она занимает должность просто супервайзера,а не в каких-то госструктурах. Мерзкий человек с отвратительным подходом к работе.
    Ну а если вы нормальный человек то скорее всего вы столкнетесь со шквалом пассивной агрессии от этой особи и как минимум вас будут засирать в общем чате в котором вас конечно же не будет,ну постоянным недовольством и подставами. Рано или поздно вы сами уйдёте,а она всячески будет вам помогать принять такое решение. В целом компания на троечку и зарплата сейчас не о чем. Все вышестоящее руководство работает против коллектива магазина. Пытаться разглядеть в ком-то из них наставника не стоит,их задача состоит в том чтоб воркер знал свое место и работал как можно больше постепенно нагружать все больше и больше,ну и всегда намекать на то что ты дурак. Короче все зависит от вашего терпения. В любом случае опыт был интересный,положительный он только из-за коллектива магазина. Так что работать там не советую.

45. 16 марта 2023

@Валерія, Поки в компанії працює Кацеба то Марині нічого і не зроблять.

46. 16 марта 2023

Дійсно дно. І справа навіть не в самій компанії.Я пам’ятаю коли ми працювали на результат,коли кожен робив свою роботу. Тобто працював з клієнтами. І клієнти були задоволені,і працівники від своєї роботи отримували задоволення. А тоді прийшла продуктивність…. Це капець.Звільнили купу персоналу. Причому звільнили,а не скоротили,бо керівництво навіть слова такого не дозволяє промовляти. З’явилися якісь еваманїї за які ніхто,окрім працівників центрального офісу,не отримує нічого,ну максимум скажуть,ви молодці,і грамоту паперову подарують.І чим далі тим більше, складеться таке враження що керівництво якесь м’яко кажучи не сповна розуму. Бо взагалі не розуміє що відбувається на самих магазинах. Я працювала в компанії руш, якщо разом то майже дев’ять років. Звільнялась і поверталася тому що колектив та керуюча просто
    супер.Але нажаль їх ніхто не цінує. Складається таке враження,що люди які керують цією компанією хотять її знищити.
    Тому якщо у вас немає совісті,або ви ж*полиз,то вам пряма дорога в руш. Але якщо ви розумна та порядна людина,то вам там не місце.

47. 7 марта 2023

Працювала в мережі ТОВ «РУШ» (вона ж і наша «улюблена» «Єва»)- 4.5 роки на посаді адміністратора торгового залу. Почну з хорошого (його не так багато). Колектив попався відмінний, завдяки йому,власне,так довго й працювала. Керівник була чуйною і розуміючою. Колектив старались формувати «під себе». Тобто теж максимально дружній та готовий взаємовиручати. Зарплата дійсно регулярна, але на половину офіційна. Це всі знають. З хорошого у мене все! А тепер до цікавого. Супервайзер, регіональний (Західний регіон, вам вітання) — це ще той зашквар. Регіональний виключно російськомовний. Коли приходить в магазин вітається виключно з керівником магазину (і то не точно), всі інші — не гідні навіть «Добрий день». За 4.5 роки він зі мною привітався аж два рази! Супервайзер — це ще та, не підберу слова, зараза. Хоче те, не знає що,але щоб на завтра! ДЛЯ ПРИКЛАДУ: почалась війна, планограми в базу не заливались. Ця пані сказала: «роставляйте товар так, щоб не було «дир», бо планограми ще не швидко будуть заходити». За місяць зайшли перші планограми і вона рвала та метала бо у весь товар не по планограмах і взагалі вона такого не казала, що треба ставити не за планограмою. Іншою перлиною з її прекрасного писка була фраза «Війна мене не зачіпила ніяк. Я її не відчуваю».
    Однак, що хотіти від регіональних/супервайзерів, якщо в самої «Єва» політика — «не намахаєш — не будеш мати»? 23.02.22 — відбувалась стандартна зміна промоперіоду. 24.02.22 — зайшло масове подорожчання, яке заходило кожного дня впродовж 3-4х днів. Цінники ставали «білими», не акційними, товар зріс в ціні. Каса була робоча, але прийшла вказівка працювати без видачі чеків (тобто не офіційно). Здійняли люди гамір. «Єва» і тут знайшла вихід. Створили додаткову програму, яка працювала за цікавим принципом — два чеки мимо каси, один в касу офіційно.
    Товар. Товар дуже часто не довозили в РЦ, або ж привозили пошкодженим чи протермінованим. Хто сплачує різницю? Звісно персонал.
    Продавець/адмін — найнезахищеніша ланка. На них виливає бруд,що покупець у якого поганий настрій, що вище керівництво,якому треба «ДОП», виручка і ПЛ — за любу ціну.
    Корпоративи, командний відпочинок?! -забудьте такі слова взагалі!!! Вони доступні для вас стануть тільки після того, як ви станете КЕРІВНИКОМ магазину. До того — зась! Різдво, Великдень, НР? — пфф, тільки, якщо вам пощастило і ви залежите від графіку ТРЦ (ТЦ) й так зіграла карта, що він вихідний.

Зарплата? Обіцяних 12.500 грн. ви не будете бачити. ЦЕ неможливо. ЗП залежить від відпрацьованих по факту годин. За тривогу, під час якої магазин не працює, зменшується коефіцієнт виплат. В середньому ЗП адміна (з бонусами) складає +-9.000 — 10.200 тис. грн. (станом на жовтень 2022 року).

Тому, якщо ви — стресостійкий мазохіст з відстутністю особистого життя — ця робота саме для вас!
    «Єва — цікава робота, успішна кар’єра»)

48. 19 февраля 2023

Не советую работать в эве
    Отношение ужасное , что-то украдут платить приходится вам , сходить в туалет нужно спрашивать и только идти тогда когда отпустят , зарплату обещали на 3-5 тысяч больше чем она есть , постоянное хамство
    Должны выполнять работу охраника и уборщицы
    В общем не советую туда идти работать если вам важны ваши нервы и здоровье !

49. 16 февраля 2023

Одесса ,слишком перегибают палку на собеседовании!

50. 14 февраля 2023

@Гость, забудь. Ева это дно. Особенно львовский филиал складов. Начальство тупорылое и людишки говняные

1. 31 мая 2013

Работаю в «Еве» полгода и мой вывод не утешительный. Очень жадная и не ценящая своих сотрудников компания! Потому что знают на твоё место всегда придёт новенький. » Не нравится не держим»! — вот девиз этой компании. Действительно всё очень смахивает на рабство, потому что компания прекрасно понимает, что каждая вторая женщина — безработная за копейки и на самые худшие условия согласится лишь бы прокормить детей. А тут ещё такой конёк — трудоустройство!!! Зарплаты, мизерные 1600 грн, а не 2300, как кто-то писал выше, мотивация….одной рукой дают премию 150 грн (за выполнение плана), а второй тут же её отбирают за кражи, браки, просрочки и т.д. Администраторы — молодые не желающие работать стервы , грызут и унижают привселюдно , перекладывая весь груз работы на продавцов , от чего в зале часто стоит ор, поэтому понятно что уважающий себя человек ни за какие коврижки там не задержится, разве что от безисходности и нищеты.
    Бесконечные проверки и КРУ по ночам, тайные покупатели и «наш» покупатель со своими «правами»!!!! -всё в совокупности сводит к нулю всякое желание не то что работать, а даже туда заходить.
    Моё пожелание компании, если ОНО меня услышит:
    — набирайте адекватных, умеющих работать не только с кассовым аппаратом и компьютером, но и с людьми админов, ведь часто именно от них зависит какой коллектив будет работать в магазине;
    — минимизируйте лишнюю не нужную бумажную работу, тем более когда круг обязанностей увеличился с кассовой дисциплиной, дабы продавец мог заняться именно тем для чего поставлен, а именно консультировать, уделять больше внимания покупателю (и тогда «тайного» никто не будет боятся);
    — любить, ценить и действительно поощрять тех «муравьёв», за счет которых и кормится весь админ и верхушка, тех людей которые реально своим словом и делом приносят доход компании, ведь не для кого ни секрет, что управленцев и говорунов больше тех тружеников, которых вечно не хватает;
    — создайте нормальные условия для работы и отдыха и обучения персонала,
    что бы не ездить за знаниями за тридевять земель в другой город, да ещё за свой заслуженный выходной (которых и так не хватает, приходится по три дня работать с одним выходным).
    Учитывая все эти пожелания в ваших сетях будут работать отдохнувшие, уверенные в себе, ухоженные, красивые и приветливые продавцы.

2. 11 июля 2013

Не хочете працювати сидите вдома. Хочете працювати і розвиватися приходите в Єву

Администратор 3
Управляющий 1
Управляющий магазином 3

Добавьте зарплату в компании EVA

Добавить отзыв о работодателе EVA

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании EVA?