ПАТ «Концерн Галнафтогаз»

ПАТ «Концерн Галнафтогаз»

«Концерн Галнафтогаз» – провідна українська компанія, основною діяльністю якої є роздрібна реалізація пального та супутніх товарів через мережу заправних комплексів «ОККО». Компанія входить в трійку лідерів за обсягами продажів нафтопродуктів на роздрібному ринку України.

Отзывы о работе в ПАТ «Концерн Галнафтогаз», зарплаты

1. 27 апреля 2016

Якщо хороший спеціаліст, то в офіс візьмуть. Правда треба пройти багато співбесід. ЗП середня по ринку, може трохи вище. Для навчання і росту перспектива є. Приємний соціальний пакет. http://www.vnutri.org/galnaftogaz/

2. 27 апреля 2016

думала пойти на окко работпть но после прочтения поняла что нестоит.

3. 26 апреля 2016

@Гость, Будь ласка, надішліть на скриньку [email protected] більш детальні факти щодо звернення. Анонімність у вирішенні питань та оперативність гарантуємо.
    Мережа уже почала процес переведення партнерських АЗК на внутрішні, оскільки дійсно мають місце зловживання зі сторони керівників таких комплексів.

4. 24 апреля 2016

Шановна, Юліє, а як збираєтеся боротися з » мертвими душами», які появляються час від часу на АЗС, адже вам відомо що на ФОП половина людей не влаштовані офіційно. А в списках на зарплату появляються фамілії яких ніхто на АЗС не бачив. А так як на АЗС почалася текучка кадрів, і менеджер виплачує зарплату в конвертах, причому старанно закриваючи списки працівників, це мимо волі наштовхує на певні думки.(мої думки підтверджені фактами.) А також на зарплату впливає картка Фішка, на яку цей же менеджер заставляє пробивати всі чеки . На моє питання «Що пояснити КРВ коли виявлять зловживання?» Менеджер відповів «Що це клієнти домовилися між собою». А потім людей звільнили за зловживання. І як можна далі так працювати? Я співчуваю тим, хто працює в такій компанії, яка спочатку заставляє, а поті за це звільняє.

5. 22 апреля 2016

@дивізіонерка окко, з квітня 2016 року впроваджена нова система оплати праці, яка дає значні можливості для підвищення заробітку працівників. Зокрема, відтепер при перевиконанні планів, компанія ділиться додатковим прибутком з колективами АЗК.
    Були проаналізовані та якісно змінені підходи до планування продажів з врахуванням низки показників по кожному АЗК. Також з квітня показник сервісу впливає не на всю змінну винагороду, а лише на її частину.
    Завдяки управлінським рішенням, оперативно прийнятим та впровадженим на основі проаналізованих даних за останні кілька місяців, маємо надію, що мотивація та загальне задоволення колективів від робочого процесу значно покращяться.
    Дякуємо за розуміння та терплячість, адже разом ми стаємо кращими.

6. 22 апреля 2016

@дизертир, Бруд з мийок буде утилізуватись належним чином, так щоб залишки миючих засобів не потрапляли в грунт.

7. 18 апреля 2016

Назар-да сприводу журналів це бредятіна…А як Вам таке тепер мийники,коли чистять мийки повині болото скидати в пакети і потім це все під чутким руководством супервайзера буде вивозитися…а сприводу лент економте ленти,ви що ку ку,раніше при перезмінці робили 3 ленти,3 була фіскальна,зараз 6,як ‘стесняюся’ спитати економити???

8. 18 апреля 2016

коли закінчиться цей кошмар…обманюють людей набиваючи собі кармани,а люди це ‘золоті кури,які не суть золоті яйця’ оператори і молодші оператори-на них молитися потрібно,як би не ми то офісні робітники роботи б по суті не мали б,але в них і бонус мануси і т.д. ,а в нас що 0-гола ставка,бо клієнт який заправився в час ночі,приїхав додому поспав,в обід йому зателефонували і він поняти не може що від нього хотять,може наговорити все що завгодно аби від нього відстали…а ми зп не дополучаємо.Стимулюйте оператора до кращого до стабільного і конкурентно спроможного і тоді оператор не буде думати як це фішку свою провести і талон ‘обналічити’,а буде знати що отримає гарну зп і що його дійсно цінять,тим більше з заправок звільняють найкращих і найкращі звільняються самі,залишаються більш менш слабші оператори

9. 18 апреля 2016

Якщо метеорит буде падати нехай впаде на Офіс в Львові, ібане і накриє, Ворошило, Антонов, …. А щоб краще горіло вилити бензовоз 95 pullsa … Якісної «європейської бадяги» … (А осколками вибуху зацепить супервайзерів Соболя і Носик) .. Вогонь буде видно до Європи … Вічний вогонь корупції буде горіти довго…
    Це буде хороший початок чогось нового…!!!

10. 18 апреля 2016

Добрий день усім!!Мені цікаво ,що нато все ,що зарас твориться на ОККО думає пан Антонов.Чи він взагалі в курсі про це.Компанія яку він створив розвалюється.Понабирали кервників з інших фірм які уміло розвалюють ОККО.Що у нас мало професіоналів ,щоб керувати ним,?А з рештою всі професіонали які тут пропрацювали і щось хоч трохи вміли і знали позвільнялися.Шановне керівництво продовжуйте в тому напрямку і скоро з ОККО залишиться лише назва.

11. 17 апреля 2016

КРУ шманає все під ряд…. Звільняють всіх підряд … За перші і незначні зловживання … Для офіса вигідно звільняти людей … перепрацювання з боку інших йде, це ніхто не оплачує … Згідно слів Зінченка : «Всі з персоналу злодії, всі схильні до крадіжок і зловживання». Таке може говорити тільки така людина, яка сама нечиста совістю і сама це робить…

12. 17 апреля 2016

На планшети, навігатори, ламінові бумажки, постійні зміни інвентарю хот-кафе — гроші находяться, а З.П. за березень дораХУЮть окремим платежом?!!! Цікава політика,…. а де на Хер працівнику взяти мотивацію до роботи ….?

13. 17 апреля 2016

Ворошило треба спалити як Жанру Дарк,
    Соболя переїхати бензовозом, Зінченка втопити в бензовозі, а на Офіс в Львові впаде Боінг 747…

14. 17 апреля 2016

Хочу звернути увагу на небезпечне зростання рівня бюрократії та формалізму в компанії. Стосується це впровадженню нових журналів на АЗК. За останній час (з приходом нової «фрмаціїї» керівників) зявилися такі шедеври як:
    — «Журнал обліку вторинної сировини», кому потрібна інформація скільки АЗС здала макулатури та полієтилену, який сенс в такому обліку? Здали, привезли на РЦ та й переважили.
    -«Журнал контролю цілістності пломб лічильників ел. енергії та води». Я так розумію, що десь не догледіли і за зірвану пломбу вхопили штраф. Але невже ви думаєте, що оператор при передачі зміни дійсно лізе в каналізаційний люк де знаходиться лічильник з пломбою, щоб подивитися чи ціла вона? Чи може біжить на інший кінець АЗС щоб на лічильник ел. енергії глянути?
    При передачі зміни оператор просто дістає здоровенну купу різних журналів і ставить дату та підпис, дату та підпис… Чому? А тому, що йому необхідно не зупиняючи обслуговування клієнтів перерахувати касу, сигарети, алкоголь, лічидьники на каву та багато іншого.
    Ну і шедевр-«Журнал контролю температури». Закупили термометрів- на дворі, в примищенні, в кожному холодильнику. Необхідно перевіряти чотири рази на день!!!! Зробили з АЗС довбану метеостанцію. Ви ще гігрометри закупіть! Раптом хтось спітніє. А ми такі ОПА! Ось Вам «Журнал контролю вологості повітря»!
    Реагування на поодинокі інциденти шляхом продукування непотребу у вигляді журналів, свідчить про недостатність розуму у таких керівників, які просто прикривають свій зад, демонструючи видимість роботи. Той хто придумав «Журнал контролю температури» просто дибіл! Відділ кадрів, перевірте у нього довідку про психічний стан. Якщо вона у нього є, то він купив її на базарі за 10 грн.
    Тепер про НАФІГАТОРИ. Закупили дощок з дартсом, де замість дротикі втикаємо магнітіки.
    Скажіть, яким чином ці НАФІГАТОРИ впливають на збільшення кількості наших клієнтів і таким чином на прибуток компанії? Так мастурбація підлітка на журнал Playboy, впливає на його популярність серед жінок.
    Видурили у Антонова грошей, понакупляли різної лобуди — градусніків, НАФІГАТОРІВ, дорогущих планшетів. Чого очікуємо? Клієнтів? Ага! Так стара дівка накупить дорогущої косметики, намастить морду, сяде та й витріщається у вікно, очікуючи, що хлопці так і почнуть на неї з неба падати. А вони як проходили, так і проходять повз неї. Ніщо не нагадує?
    Пане Антонов, на якому призовному пункті ви понабирали цих клоунів? Женіть їх сраною мітлою,поки вони до кінця не ушатали нашу компанію. Вони Вам брешуть! Брешуть бо говорять Вам, пане Антонов, те, що Ви ХОЧЕТЕ від них почути. Але як гарно співать? ДА? Так би сидів і слухав!
    На все добре!
    Спокійної Вам ночі.

15. 17 апреля 2016

Вчора була присутня на зборах менеджерів АЗС,які влаштував Собиль С.О. по скайпу…мягко кажучи я в шоці…манера розмови як в зеків,нагадалися всі серіали про тюрму.На керівника персонал має рівнятися…на Сергія не те що рівнятися на нього дивитися не хочеться,людина визиває рвотний рефлекс.Сергій,звертаюся до вас:спустіться на землю,зніміть ‘корону’ супервайзера і будьте з менеджерами на одному рівні тоді вас почнуть поважати

16. 17 апреля 2016

Розвал, крах Галнафтогазу , на користь конкурентів WOG і БРСМ, які на підйому..

Что можно улучшить: ОККО веде постійну політику змін на краще, але як правило в гіршу сторону… Сьогодні ти Віннинька філія, завтра Південно-західний дивізіон багато розумних слів, заплутаності, а так мало сенсу. За цими постійними змінами тільки «шиються» овшорні, непрозорі схеми «розводу» всього робочого планктону, персоналу ОККО. З приходом нового супервайзера в Хмельницький Соболя, плани поставлені нереальні, зарплата операта зменшилась майже вдвічі. Це людина не, що не формат керівника, це гнида, тиран, яка людей вважає за рабів, котрі мають кланятись перед ним. Його дурні амбіціі. не вписуються ні в які рамки. Формат роботи Соболя — я за Фірму і клієнтів — персонал ніхто, гівно!!!

17. 17 апреля 2016

ОККО розвалюється з середини. Непрозора форма оплати праці, персонал не мають за людей взагалі — це стадо, яке повинено виконувати і терпіти всі забаганки, тих хто сидить в офісах і небачать реалій. Плани поставленні супервайзерами не те, що недосяжні — нереальні. Немає планів немає зарплати … а вони обіцяють, виправдання .. це Ви нездатні продавати, пропонувати… це Ви не вмієте надати сервіс клієнту, клієнту, якому, який незаволений високими цінами, станом речей в державі.. Як можна нараховувати зарплату людині згідно слів з телефоного опитування, якоїсь людини, яка в принципі може сказати будь-що!!!

18. 17 апреля 2016

Зробили з заправки Фаст Фут … МакДональдс … Закриваємо АЗМ ставимо фішки на колонки, накриваємо столи ……
    Шановні колеги зі Львова можливо ви займаєтесь не тією сферою діяльності…. в легку промисловість податись може…. ?! Уланський продавав пальне (Pulls), Носік мафіни, Соболь круасани (20 грн. кожен пересічний купить) і шоколадні хот-доги … Шо за на *ер комерція, шо в *опу за маркетінг, чому від продажі цього впливає на З.П. оператора АЗС в першу чергу, не за пальне, автотовари… Чому оператор маючи нереальний план виконання за зміну , має за власні кошти витрачати, щоб виконати план і кінці місяця отримати хоча якусь зарплату??!!!

19. 16 апреля 2016

@Гость, так це все правда.Прийшовши у компанію три роки тому працювати було набагато краще.Те ,що діється зараз це просто жах. Скоро настане час, що будуть закривати АЗС деякі, бо не буде кому працювати.

20. 16 апреля 2016

На моїх очах компанія, якій я віддав більше пяти років життя, починає процес сомознищення. Нове керівництво має показати фінансовий результат. Хазяїн має бачити зростання прибутку. І замість розвитку, вони діють по найпримітивнішій схемі. Це грабунок працівників АЗС. Зробили т.н. «нову систему оплати праці», результатом якої є на сьогоднішній день 2000 грн. зарплати. Це середня зп по АЗС. Рівень близький до зп в Африканській країні Габон. Ви хочете Європейський рівень сервісу? Я сумніваюся в вашій психічній адекватності.
    Як результат такої політики, почалися масові звільнення працівників. Дуже часто вони опиняються у наших конкурентів WOG, БРСМ. В нашому регіоні взагалі БРСМ складається на 30-50% з працівників ОККО. Ви скажете, що ідуть найгірші, а лишаються найкращі. Це брехня! Чому тоді БРСМ з нашими «найгіршими працівниками» просто нагнуло ОККО в непристойну позу?
    Як квінтисенція такого відношення до працівників — звільнення керівника Вінницького РВ Уланського. Одного разу пан Антонов попив кави з «перспективним» супервайзером Носик.
    І вирішив її підвищити. Для цього звільнив Уланського. До речі Уланський це керівник ще Радянської формації (в найкращому сенсі) , політрук (спеціально пять років його вчили керувати людьми). Пане Антонов, у Вас вже ніколи не буде керівника такого рівня як Уланський. Хочу запитати, а де Носик? «Где? В Караганде!».
    Якщо так і далі піде, то через декілька років може настати день, коли в кабінет хазяїна зайде чоловік і запропонує продати компанію за умовні 100 грн. І хазяї зрадіє, що хоть хтось захотів купити в нього оте ОККО.
    Вірною дорогою ідете товариші капіталісти!

21. 15 апреля 2016

По пунктам
    1. Є норма годин яку оплачують, скільки часу працює працівник нікого не цікавить оплатать не вище норми годин. Дуже актуально під час відпусток адже працівник у відпустці, а інші працюють за нього при нормі 160 годин фактично працюють 200 і більше і за це доплат не має. По дві години знімають на обід і перерву для відпочинку, але оператор покинути своє робоче місце не має можливості, тому їсть в підсобці і бігає міє бурербродом і колонками або касою.
    2. На АЗС шкідливі умови праці. Оператори зливають паливовози, відбирають проби, цілий робочий час знаходяться під впливом випарів палива і вихлопних газів. Доплат не має.
    3. Суботники (прибирання території), десь тут писали про доставку змінних звітів, проходження медоглядів і ще багато інших заходів ніхто не оплачує. Найбільше дістало з доставкю звітів, треба потратити купу свого часу і грошей щоб відвезти їх в бугалтерію.
    4. Працівник ніхто або пусте місце. Коли приїзджає перевірка КРВ обшукують і працівника і його транспорт і оглядають його особисті речі (вивертають кишені в куртці, штанах….) не пояснюючи причини. Вони вище закону україни. Так само веде себе і керівництво відносно працівників вони закон а решта не має значення.
    5. Звільняють за найменше порушення. В положеннях і наказає є прописано види порушень і вид покарання за нього, але на то насрати є порушення треба звільнити.

Шановна Юлія, відділ комунікацій ПАТ «Концерн Галнафтогаз» (мережа АЗК «ОККО») і інші працівники офісу спробуйте свої можливості безпосередньо на АЗС в якості оператора, мийника, товарознавця, молодшого оператора але не в рамках дня солідарності, а як постійного працівника можливо тоді щось стане інакше (поміняється).

22. 14 апреля 2016

@Ліля, дякуємо за всі ваші коментарі. які обов’язково передамо керівництву. За новою системою оплати праці, яка введена з квітня, плани продажів будуть значно гнучкіші і не вся змінна части ЗП залежатиме від показника рівня сервісу, адже ми розуміємо, що незадоволеня клієнта не завжди пов’язане з роботою персоналу.

23. 12 апреля 2016

порпоную зробити таким чином, всіх офісних працівників які так хвалять роботу на ОККО, дати попрацювати на АЗС, хоча б місяць, адже на всіх АЗС бракує персоналу, хай попрацюють пороблять те що роблять оператори, а в кінці місяця отримають нашу ЗП. Тільки не пишіть , про день солідарності, що фісні працюють на АЗС. Це все показуха нікому не потрібна, вони виходять на пару годин, щоб пофоткатися, засвітитися, подурачитися то івся їїхня робота в день солідарності. Зробіть місяць солідарності- це буде чесніше!!!!

24. 12 апреля 2016

@Гость, як гарно все звучить, тільки на справді буде все далеко нетак, як тільки ми виконаємо план знайдеться причина , щоб не дати нам ЗП. працюю на ОККО майже три роки пройшла через все. це жах.Минулого місяця ми виконали план по всьому, аж тут оппа сервіз нуль і ЗП 1600 грн. Гарно правда, от тобі і настрій і мотивація до роботи.

25. 12 апреля 2016

скажіть , а як можна перевиконати такі великі плини?ми даже не можемо дотянути до їх виконання.Це все зроблено , щоб оператори не мали нормальної ЗП.Тобто самі виноваті, плану нема , нема ЗП.А опитники це окрема тема , все підробляють, щоб сервіз був нуль.Скільки раз провіряли по камері клієнтів яких нібито продзвонювали, взагалі не було. який може бути сервіс коли один молодший оператор лише на зміні, може зупиняти пальне на 100 грн. і мити вікна одночасно.Коли клієнти навіть не можуть самі зняти пістолет.

26. 12 апреля 2016

@Гость, вкажіть, будь ласка, на скриньку [email protected] деталі щодо АЗК, щоб ми могли прояснити ситуацію.

27. 12 апреля 2016

@Наталя, опишіть, будь ласка, деталі ситуації на скриньку [email protected]. Допоможемо прояснити ситуацію.

28. 12 апреля 2016

@Саня, з квітня 2016 року впроваджена нова система оплати праці, яка дає значні можливості для підвищення заробітку працівників. Зокрема, відтепер при перевиконанні планів, компанія ділиться додатковим прибутком з колективами АЗК. Крім того, підвищили оклади для молодших операторів і операторів, впровадили додаткову премію для операторів за реалізацію певних товарів. Були проаналізовані та якісно змінені підходи до планування продажів з врахуванням низки показників по кожному АЗК.

29. 9 апреля 2016

Вы что обалдели ???Вы штат сначала укомплектуйте,и уборщицами тоже.Есть много заправок на которых нет,то товаровед,то уборщицы,ихнюю работу выполняют менеджера и операторы.А доплаты ноль,экономите на ресурсах и сами за это получаете премии.Можно оформить и СУМIЩЕННЯ Професiй.Но вы только свои карманы набивание.Станьте людьми хоть на половину.

30. 8 апреля 2016

Доброго дня,,не розумію чомуАЗС у Великих Мостах ніхто не перевіряє ,,інколи приїжджає КРВ,,але всі працівники знають коли,,заробітну плату обрізали,,гроші за страхівки керівник дає лише товарознавцеві на протермінований товар,керівник всіх обзиває ненормальними,,а то і гірше,,поскаржитись нема кому
    Допоможіть будь ласка,

31. 8 апреля 2016

Вы какую зарплату платите,.,…,и,Планы ставите не реальные,недостачи.Запустите программу-руководителей офисных на должность оператора и мл.оператора.И посмотрим ,какие анкеты и сервис у Вас будет.Надо учитывать,если есть чем,что клиенты бывают разные,и не адекватные тоже.Себе заплатите 2000 зп.три месяца подряд,и поживите как мы выживаем.За Ваш труд ,это еще и много.

32. 1 апреля 2016

@гість, першочерговим завданням АЗК та тим показником, який приносить додатковий прибуток є рівень сервісу. Якщо економія витрат спричинятиме появу скарг від клієнтів на рівеь чистоти, то компанія такої економії не вимагає.

33. 29 марта 2016

@Юлія, відділ комунікацій ПАТ «Концерн Галнафтогаз» (мережа АЗК «ОККО»), Як можна економити воду , коли приїжають автобуси по сорок чоловік і всі йдуть в туалет, то там безкоштовно, кожен помиж руки і злиє воду 40 раз, мінімум. Може зробити туалети платними і це беде дохід для АЗС. Пів Львова приходять до нас бо тут безкоштовно, а залишають такий бруд після себе

34. 29 марта 2016

@Гость, усі нововведення в компанії покликані зробити кожну АЗК власним міні-бізнесом кожного колективу, який нею управляє. Тому економія витрат лише збільшить прибуток АЗК і таким чином збільшить дохід колективу. Тому, насправді, позитивне виконання та прийняття зміни приведе до підвищення зарплатні кожного з працівників АЗК.

35. 29 марта 2016

@ОЛЯ, дякуємо за звернення. Надішліть, будь ласка, на скриньку [email protected] деталі щодо ситуації. Передамо у фінансовий відділ для швидшого опрацювання.

36. 29 марта 2016

@Совесть, дякуємо за коментар. Це портальна мийка орендована зовнішнім орендарем, не наша. Передали скаргу орендарю, чекаємо на зворотний зв’язок.

37. 29 марта 2016

я знаю , що є одна АЗС де зарплату ще не виплатили за січень і лютий.,про який стимул до праці може йти річ, про яке виконання планів можна говорити.Керівництво робить вигляд , що все чудово ні це не так.

38. 29 марта 2016

від колишнього Окко залишилася лише назва,як можна встановити ліміт на використання води і світла .Виходить треба закривати туалети і не впускати клієнтів.А ше краще зарплата прибиральниці залежить від економіїї хіміі для чистки туалетів, це що не мити їх бо треба економити хімзасоби?

39. 24 марта 2016

Накипело. Заправка на Курбаса 2 в сторону Окружной. Мойка на самой заправке, автоматическая мойка. Начальству совершенно безразлично на то что твориться на мойке, или может они всё знают и не говорят. Зарплата никогда не была полной, постоянно что то там не досчитали или ещё чего. На мойке царит полный хаос, каждый из мойщиков пытаеться как то обмануть клиента, назвать роботой сложно смотря на то как они её выполняют, только если водитель не даст с самого начала чаевые. Пример: водителю сложно выйти с автомобиля, не важно ленивый он или за рулём беременная женщина или там ещё чего и оплата производиться через самого мойщика, и тут начинаеться. Дав мойщику денюжку за услуги, водитель не может уверенный быть в том что он получит то за что платил. Заплатив на руки мойщику 60 гривен за мойку с воском, его автомобиль помоют без воска а точнее будет мойка обычная за 50грн. На мойку приходят постоянно какие то наркоманы и барыги, с мойки могут унести личные вещи, мобильный или ноутбук или ещё какие то ценные вещи. По вечерам там даже делать нечего так как мойщики либо спят либо выпевшые или обкуреные. По зарплате Вас могут обмануть даже сами напарники с которыми Вы работаете, переписав ведомость которую забирает начальство. О чаевых можно и не мечьтать так как их там практически нет, а если и есть то Вы их просто так не получите. Оптимальный вариант это работать одному без напарника, одному можно всё успеть если конечно не будет комплексной уборки салона. После того как уволился приезжали знакомые но не застали меня, и после были звонки о том какое отвратительное обслуживание и удивлялись тому как там вообще можно работать. По сути что бы помыть автомобиль лучше заехать на ручную мойку чем на автоматическую на Курбаса 2Ж по причине того что щётки могут поцарапать покрытие автомобиля или обломать антену если она не откручиваеться или не складываеться, сломать зеркала, или же зеркала сломают сами мойщики не уточнив как они складываються (вручную или же зеркала електро-пакет). Мойка не домывает бока и низ заднего бампера. По поводу удобст на роботе тоже нечего сказать. Просто что бы где то отдохнуть негде, на мойке два стола и несколько слульчиков, в помещении сырость и грибок, вонь как из какой то раздевалки спортивной секции, поспать ночью или вздремнуть не получиться а если и хочешь часик поспать то на выбор либо спать на шкафу или на столе или в душевой кабинке свернувшысь калачиком как бобик. Что ещё добавить даже не знаю, проезжаейте мимо этой мойки на заправке, лучше переплатить или заплатить чуть меньше и помыть свой автомобиль на ручной мойке а не в этом разсаднике быдла и наркоманов.

40. 22 марта 2016

Такого дурдому,як тепер ще не було.Пора шукати іншу роботу,задрали зі своїми стандартами і зі звітами для своїх і чужих.

41. 22 марта 2016

@Гость, все вірно на 100%

42. 16 марта 2016

плюсів ZERO, Что можно улучшить? продати і не позоритись
    І ще ось шо

43. 1 марта 2016

@неважно, Вкажіть, будь ласка на мою електронку [email protected], номер АЗК на якій Ви працюєте.

44. 1 марта 2016

@Макс, Зразу видно по відгуках , хто працює на АЗС, а хто в офосі.Томущо звичайні оператори ні наякі тренінги не їздять, квитки їм ніхто не пропонує, і нічого такого класного як ви пишете вони не бачуть крім своєї АЗС.У вас в офісі зовсім інше життя чим у нас на АЗС і не треба це даже порівнювати.

45. 25 февраля 2016

Працюю в компанії майже 4 роки. Нещодавно прийняв участь у конкурсі на внутрішнього тренера і пройшов перші навчання. Приємно, що маю чудову можливість розвиватись та поїздити по Україні. Поспілкуватись з іншими колегами.
    ЗП стабільно виплачують. Радує, що пропонують пільги, квитки на різні концерти. Цікаво чи ще десь залишились такі плюси.

46. 7 февраля 2016

Пропрацювавши в компанії понад 3-ри роки.

можу зробити висновки:

Заробітня плата — ринкова(+\-) виплачують її вчасно(переважно), але вимоги до працівників явно вищі ніж на інших аналогічних позиціях в інших працедавців. Переробіток вважається нормою заяку доплачувати не потрібно. Отже якщо врахувати кількість витрачених зусиль та часу на зароблені гроші заробітня плата заниженою. Звісно є гірші компанії,але дані гадюшники не називають себе європейськими компаніями.

Окрема тема законодавство України, згідно логіки компанії її внутрішні розпорядження мають більшу юридичну силу ніж Конституція та закони України, якщо мова іде про права працівника.

Стосовно кар’єрного росту він реальний, приклавши більше, або менше зусиль піднятися кар’єрними сходинками можна. Розраховувати на значне зростання зарплати не варто — Галнафтогаз це вам місце роботи, а не соціальний ліфт. Якшо пройшовши хоча б три кар’єрні сходинки ви отримаєте подвоєння вашої зарплати в порівнянні з початковою — ви везуча людина.

Стосовно керівного склад — є різні люди, як і в будь-якій іншій компанії.

Загалом можу сказати,що галнафтогаз прекрасне місце праці для людей хто хоче дорацювати до пенсії, офіційна з-п і її стабільна виплата(як правило). Працювати там можна, але надовго тут затримуватися не варто — нема сенсу. Звісно, якщо ви не бачите для себе інших перспектив — тримайтеся і допомагайте розвиватися компанії вона ваше все (якщо не попадете під скорочення).

47. 6 февраля 2016

Я працюю на АЗС 87 вже кілька років.Взагалі не розумію за що ви оббріхуєте нашого менеджера.Вона відповідальна і хороша людина.Всі оператори прекрасно знають куди ідуть гроші за страхівки,ними сплачується нестача хот-кафе.І за ніякі скарги з нас Наталя Ярославівна не знімає гроші,це порядна і чесна людина.Тепер всі знають,що на зарплату впливає сервіс обслуговування,якщо сервіс не 100% то зарплата буде меншою.Також на нашій АЗС працюють оператори від початку її відкриття,якби та вся брехня яку пишуть про нашого менеджера була правдою,то чи працювали б вони досі?!

48. 5 февраля 2016

@Юлія, відділ комунікацій ПАТ «Концерн Галнафтогаз», Юля скажіть, чи можна отримувати всю зарплату на карточку а не в конверті?

49. 5 февраля 2016

@Юлія, відділ комунікацій ПАТ «Концерн Галнафтогаз», яка різниця як називається посада, людина таж сама працює.Чому ніколи працівникам не дається роздруківка про нарахування зарплати.Ми не знаємо скільки нам і за що нараховано.Недостачу за магазин знімає керівник даже не говорить скільки.

50. 5 февраля 2016

@Ірина, посади територіального менеджера в компанії немає уже близько року. Усі Ваші коментарі передаємо на опрацювання на підтвердження/спростування колегам з операційного напрямку.

1. 4 января 2017

1 При оплате 20 часов в сутки, персонал не имеет возможности нормально пообедать.
    2 Почему работник не имеет право покинуть заправку в обеденный перерыв (разрешено законом)
    3 Почему не установлен суточный график (по закону) Нет ни время обеда, ни технологического перерыва ( закон о работе с кассой)
    4 Почему азс работает круглосуточно, а уборщица 8 часов
    5 Почему операторы, работая с продуктами питания, на протяжении всего дня, бегают с половой тряпкой (нарушение санитарных норм)
    6 Почему операторы выполняют бухгалтерскую работу (отчеты на компьютере)
    7 Почему млад. операторы чистят территорию в пол га. от снега в ручную (наверное бедные, технику нанять не за что)
    8 Почему постоянная нехватка персонала ( сам отвечу- в вашей компании работать не хотят, смените политику компании по отношению к младшему персоналу)
    9 Почему при «залете» одного оператора, лишают честно заработанных денег весь коллектив. Младший персонал не должен отвечать еще за кого-либо. Какое будет желание добросовестно работать у остальных? Проработав полный месяц, работник при увольнении получает « голую» зарплату
    Почему при проверке крв недостача должна гаситься работниками азс а излишки товара второй раз ставятся на приход и опять за этот товар должны платить работники, а плюсы получаются из-за пересортицы товара или «глюков» вашей программы. Почему крв в этом не разбирается, почему наглым образом с персонала требуют деньги ((это уголовное преступление!)
    10 Почему оператор должен выполнять функции охранника ( наймите охрану)
    11 Почему не расширяется штат операторов, если они физически не успевают обслуживать клиентов
    12 Почему после жалобы от работников азс начинают их «шманать», а не исправлять недостатки компании.
    И это далеко не все!!! Надоело уже писать.
    И после выше изложенного вы хотите, чтоб работник не уставал!!!,
    Не пора-ли вам, поменять политику вашей компании по отношению к младшему персоналу и перестать зарабатывать на их зарплатах. У вас и так на каждой заправке не хватает персонала а с 12-ти часовым графиком и вашими условиями труда, разбегутся и остальные Если вы себя позицианируете, как европейская компания, тогда и создайте европейские условия труда.
    Ответе пожалуйста на все вопросы по пунктам, и обоснуйте, а не для «отмазки»! Так вот прошло столько времени,с фирмы ушло много профи,а понабирали кого попало,при этом крича что мы готовы заменить персонал кого не устраивает — увольняйтесь!Сейчас работы в ОККО стало в два раза больше,штат посокращался,чтобы заманить новых сотрудников вешают объявления где только получается,вот только люди не идут!Зарплата упала в два раза а работы добавляется с каждым днем!С каждым днем все хуже становится!Персонал АЗС валится с ног в прямом смысле слова!Что хорошего сделал Борнак?Хоть одно его действие или правильное решение?Шеловские руководители не в состоянии научить или показать чему то!Могут только пальцы веером и вы никто а мы ваши боги!

2. 16 апреля 2014

Нещодавно довелося побувати в офісі , на Пилипа Орлика — дуже був здивований. Побачив там керівника ТОП Сікрет — організація , що перевіряла АЗС на якість стандартів. Віталій , здається так звуть керівника , як з’ясувалося тепер працює в ПАТ Концерн Галнафтогаз.. Як цей чоловік тепер може працювати в компанії , в якій з його участі було покарано штрафами сотні людей.. Можливо в ОККО зовсім скрутні часи настали , що немае кого взяти на роботу , чи це якісь дружні стосунки (( ТОП Сікрет допомогало Концерну заощадити на штрафах знятих з працівників , а тепер Концерн повертає борг ??? Шановні працівники , всі з кого були зняті кошти за стандарти при перевірці , всі хто постраждав від перевірок і був покараний з подачі Віталія — він сам прийшов до Вас!! (( він сам особисто перевіряв АЗС )), а тепер планує працювати пліч-о-пліч…

Оператор АЗС 1

Добавьте зарплату в компании ПАТ "Концерн Галнафтогаз"

Добавить отзыв о работодателе ПАТ «Концерн Галнафтогаз»

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ПАТ «Концерн Галнафтогаз»?