ПАТ «Концерн Галнафтогаз»

ПАТ «Концерн Галнафтогаз»

«Концерн Галнафтогаз» – провідна українська компанія, основною діяльністю якої є роздрібна реалізація пального та супутніх товарів через мережу заправних комплексів «ОККО». Компанія входить в трійку лідерів за обсягами продажів нафтопродуктів на роздрібному ринку України.

Отзывы о работе в ПАТ «Концерн Галнафтогаз», зарплаты

1. 5 февраля 2016

@Гость, фопи ведуть подвійну бухгалтерію, видаючи зарплату працівникам працівники підписуються на одних відомостях , а вони скидають у бухгалтерію зовсім інші, тому у офісах керівництво даже не знають за яку зарплату люди в них працюють. Був випадок коли Гринявський запитав кервника АЗС 87 , чому в нього такий потік кадрів, то вона сказала, що не знає, бо платить по 5ооо грн, а вони такі не вдячні не хочуть працювати,а насправді працівники отримували 2500 грн

2. 5 февраля 2016

@Гость, якби був контроль за всіма то не булоб такого як є . Ніхто нікого необріхує, скарги не скриваються, а хто ііх може побачити крім керівників, а омивачі окрема тема, постійні скарги від клієнтів на якість . в нас нема ні лікарняних, ні відпускних нормальних бо зарплата видається в конверті. Як можна ставити ліміт на години 160 годин , коли працюємо по 240,а решта годин не оплачується, бо брак персоналу

3. 4 февраля 2016

@Ірина, одразу видно,що ви Ірина не в темі і не в тренді ОККО.посади територіальний — немає давно!!! Всі скарги видно! Їх ніхто не скриває.і контроль зараз ойойой який.При чому за всіма.а ви якщо поміняли ОККО на Галицьке перехрестя- то удачі.і омивачі треба було вчитись продавати.це корисніше чим оббріхувати .

4. 4 февраля 2016

@Ірина, На азс 87 постійно бракує працівників, чому ніхто з вищого керівництва не поцікавиться в чому причина такого потоку кадрів.За три роки існування АЗС там звільнилося 50 працівників.Керівництво більше цікавить продажа омивачів ніж люди які на них працюють.

5. 4 февраля 2016

@Юлія, відділ комунікацій ПАТ «Концерн Галнафтогаз» (мережа АЗК «ОККО»),
    Скажіть скільки можна терпіти несправедливості, відносно зарплати на АЗС 87. від керівника ТабунщикО. В і іі подружки Смірновоіі Н.Я. табунщик видає Зарплату яку захоче , остальні гроші ділять між Смірновою.А за скарги то взагалі окрема тема.Скаргу спростовують, а нас дурять ,що скарга підтверджена і знімають з нас штраф собі у кишеню. Кажете що боритеся з корупцією займіться ФОПАМИ і територіальними.Оформляємо страхівки , ще ніразу не отримали за них комісію.

6. 30 января 2016

всем привет)работала на разных Азс с небольшими перерывами 3 года, сначала пистолетчицей, потом оператором, и всем могу сказать- не устраивайтесь туда!!! разные бывали времена, работала с 4-мя начальниками, но задрочки по поводу стандартов,сервиса- это бред!!! лижешь попу сначала клиентам,тебя обкладывают трехэтажным, а ты должен стоять и улыбаться, а потом приезжает какой-то начальник и ему подлежи!!! конечно, времена разные бывали, все зависит от управляющего, но нервы сдают крепко(((все что могу сказать-не ходите на ок
    ко

7. 30 января 2016

Работа «супер».Проработал месяц заплатил недостачу за полтора.Проработал полтора сказали нужно платить недостачу за другой вид товаров.Ситуация не устроила.Решил уволиться.Попросили поработать неделю дабы найти замену.Поработал неделю.Сказали доработай до конца месяца или не получишь доплат за сервис.Доработал…Но не все так просто.Как оказалось за сервис начисляются только после 7го числа.Появилось странное предчувствие,что меня где-то нае…Я счастлив,что потратил своё время на работу в этом прекрасном месте.))))

8. 17 января 2016

С Нового года поменяли структуру управления по регионам. Не скажу что нам на заправке от этого станет легче работать, или обязанностей у нас будет меньше. Легкой работы сейчас нигде не найдешь, а зп лучше, чем на рынке, да и льготы какие-некакие есть, все официально и без задержек.

9. 14 января 2016

@Юлія, відділ комунікацій ПАТ «Концерн Галнафтогаз» (мережа АЗК «ОККО»),
    в кінці дня о 12 годині ночі закривається зміна і формується змінний звіт (17 форма), після того, як оператора який працював в нічну зміну міняють він бере звіт і везе в бугалтерію.

10. 14 января 2016

@Гость, уточніть, будь ласка, яка саме доставка звітів?

11. 12 января 2016

Питання до Юлії. В попередніх постах писали про доставку звітів. Чому доставкою мають займатися оператори ? Чому витрати по доставці ніхто не компенсує ?

12. 3 января 2016

Марічка як за гроші пише гарні відгуки. Чи за великі гроші?

13. 24 декабря 2015

@Марічка,

У меня тоже была подобная ситуация, когда после перехода с ФОП на ПП ОККО меня почему-то не взяли… Очень обидно, так как никаких косяков с моей стороны не было..

14. 17 декабря 2015

@Andriy, Андрію, дякуємо за звернення. Ще раз просимо надіслати на скриньку [email protected] усю інформацію, якою Ви володієте, для успішного проведення СР.

15. 12 декабря 2015

Це звернення адресується до Ворошило О.Я. надайте відповідь чи мають працівники АЗС віддавати свої гроші ПП «ОККО-Нафтопродукту»? За перевіки Податкової!!!
    За взятку розміром 10 000 грн. яку було передану Василику І.П. для подальшої передачі працівникам фіскальної служби!

16. 12 декабря 2015

Дякую! Юлія, за відписку на відгук від «гостя» 1 грудня 2015, вже не залежно від висновків і результату приємно про повагу!. Рома.

17. 8 декабря 2015

Нравиться стабильность и открытость фирмы. Лично я уверен в том, что завтра у меня будет работа, будет ЗП. Всегда можно рассчитывать свои возможности. Для тех, хто не хочет стоять на месте предлагаются условия для обучения. Чрезмерно радует профсоюз. Хоть мелочь, но приятно. Лично я рекомендую.

18. 4 декабря 2015

@Гость, дякуємо за Ваше звернення. В компанії нещодавно провели анонімне опитування серед працівників усіх АЗК мережі. Завданням якого було визначити слабкі сторони в комунікації між головним офісом та регіональними відділеннями та нижче по структурі. Певні з зазначених Вами проблем чітко були висвітлені та було прийнято низку заходів для їх вирішення. В наступному році планується підвищення рівня оплати праці працівникам АЗК, перегляд мотиваційної системи з метою збільшення залученості працівників, їх лояльності до компанії, налагодження комунікації між керівниками та підлеглими та запобіганню зловживань на місцях.

19. 1 декабря 2015

Ну прочитав відгуки. таке враження, що ті відгуки пишуть в центральному офісі ОККО. Працівників на АЗС мають за рабів. КРВ (контрольно ревізійний відділ) обшукує працівників АЗС і особистий транспорт працівників, а коли попробувати їм цього не дати зробити починає на тебе давити все начальство з погрозами. Наказ придумали про те, що працівники мають сприяти обшуку свого транспорту, а про конституційні права забули. Хоч акти огляду складайте і обшукуйте при свідках. З кальєрним ростом взагалі цікава тема, як можна поставиви в начальники людину яка поняття не має, що таке АЗС і не знає як прийняти бензовоз, а також інших робочих моментів, а таких багато. Звідси зробив висновок, що ті люди до свого призначення до АЗС ніколи ніякого відношення не мали. Після кожної зміни треба доставити звіти в бугалтерію, а це витрати на дорогу ну і свого часу, ті витрати ніхто ніколи не компенсує.
    Працівники офісу (менеджери, супервайзери, КРВ і інші)памятайте, працівники АЗС заробляють вам усім ваші зарплати і доплати, які у вас усіх більші від працівників АЗС в кілька разів, тому майте більше поваги до тих працівників і перестаньте хамовито до них відноситись, працівники за робочу зміну і так наслухаються від хамовитих клієнтів стільки всього, що і згадувати не хочу. Цікаво чи працівники офісу вислухали хоч половину з того.
    Працівників АЗС ознайомлюють під розписку з умовами оплати праці і всяких винагород, а також про всякі порушення і зловживання. Чому звільняють працівників при першому порушенні навіть незначному, де те все, шо описано в тих наказах і інструкціях??????
    Ну а стандарти то окрема тема, слів бракує про той дибілізм.

20. 29 ноября 2015

Всякая работа будет в радость, если тебя ценят и вознаграждение за труд справедливое и своевременное. А еще приятно ощущать, что ты часть чего-то велико и от тебя зависит и репутация и жизнь большого организма.

21. 16 ноября 2015

Невелика кількість компаній зараз дбає про своїх працівників. Думаю «Галнафтогаз» одна з небагатьох, хто цінує відібрав кадри.

22. 13 ноября 2015

Доброго дня. Порадьте чи варто міняти свою роботу де тихо і спокійно,але отримуєш 1700,00 на працівника Окко?

Міняти в будь-якому випадку потрібно, 1700 грн. це утопія і не повага до себе.

23. 13 ноября 2015

24. 25 октября 2015

@Гость, скажіть, будь ласка, на яку посаду ви претендували?

25. 18 октября 2015

В компанії працюю уже без малого 7 років і на разі не планую змінювати роботодавця. За цей час змінили 2 посади і кількох керівників, мудрих, цілеспрямованих та досвідчених спеціалістів. Відношенням до працівників цілком задоволений. Є можливість розвиватись, підніматись по службовій драбині та змінювати напрямок діяльності. Рівень оплати праці цілком позитивний, виплати стабільні, соціальні пільги також радують. Головне, що все офіційно і прозоро.

26. 16 октября 2015

При собеседовании необходимо пройти ряд психологических тестов, а после заполнить еще шесть тестов. В общей сложности на заполнение уходит около 4 часов. Кадровики обещают перезвонить и сообщить результаты через 14 дней. И на это, собственно, и рассчитываешь, пройдя все тесты. Но потом они не перезванивают, а когда я писала на почту с просьбой уточнить, по каким именно критериям я не подошла на данную вакансию, меня так же проигнорировали. Считаю, что это проявление неуважения и недобросовестности. А что говорить, если уже на этапе отбора персонала сталкиваешься с таким.

27. 12 октября 2015

Такі люди працюють нв окко http://piligrym.com/pages/tv/singlefile.php?cid=1&lid=88#

28. 23 сентября 2015

Багато чого залежить від колективу. На жаль, я в компанії командного духу не спостерігав, кожен намагався показати себе кращим на фоні іншого. А ті, хто вибився в начальники, надто вже високо задирають голову (називати по-іменно не буду, але таких багацько). Тому людині зі здоровою психікою та почуттям власної гідності працювати там буде важко

29. 13 сентября 2015

Гарні традиції, висока корпоративна культура, сильна команда. Завжди допоможуть, навчать, заставлять :)
    Не дивлячись на кризу в економіці держави, компанія невпинно продовжує рух вперед і розвивається. Є всі можливості для кар’єрного росту. Звичайно, якщо сам наполегливий, хочеш працювати над собою і вчитись, а не нити та байдикувати.

30. 24 августа 2015

Первое, что мне сказал наставник — не навреди. Прямо как у врачей :) Нужно быть внимательной и сконцентрированной при любой работе, но особенно когда это касается денег. Ну и улыбка клиентам — обязательно :) Пока для многих из нас это кажется дикостью — до тех пор мы не станем Европой в наших головах. Как рассказывал Юрский о знакомом швейцарце:
    «… свобода — в магазинах. У вас продавец — свободный человек, он может сказать: да пошли вы все! Не встанете сейчас в очередь нормально — вообще уйду. А у нас это не люди, а роботы, которые все время улыбаются и все подают-подают-подают.» Но если это так сложно — тогда вон из профессии :) Как говориться: назвался груздём — полезай в кузовок :)
    Ложку дёгтя добавляют частые проверки, от чего немного развивается паранойя :)
    А с коллективом мне повезло.

31. 15 июля 2015

14 років пройшло з того моменту, як після закінчення університету я пішов на роботу заправником АЗС, потім працював оператором. Коли запропонували роботу в офісі – погодився. Робота є цікавою, подобається відношення в колективі, ніхто на тебе не кричить, всі питання вирішуються спокійно, є з ким порадитись. Також постійно проводяться навчання, тренінги, спільні поїздки на відпочинок (кіно, театр, боулінг, гори… все і не згадаєш). Ще подобається що робота є офіційною, стабільною на якій відчуваєш себе соціально захищеним.
    За цей час я зрозумів одну просту річ: основа компанії – це її люди. Працюючи в такому енергійному та дружньому колективі професіоналів, неможливо не розвиватися як в професійному так і в особистісному напрямках. Але окрім натхнення у компанії створені всі умови та можливості для руху вперед.

32. 7 мая 2015

Навряд чи люди, які були звільнені, напишуть щось добре про компанію, однак все ж ризикну вступити в дискусію, опираючись на цифри і факти.
    1. Оплата праці. В компанії зарплата і на заправках, і в офісах, складається з основної та змінної частин. В залежності від типу роботи на змінну складову впливають різні чинники: в менеджерів офісу — виконання проектів та КРІ, в працівників АЗК — виконання бізнес-показників, коефіцієнт сервісу, надбавки за навантаження, колективні премії тощо. Кожен колектив має можливість заробляти премії, беручи участь у різноманітних перегонах. Зараз система оплати праці зазнає суттєвих змін. Вона покликана суттєво більше мотивувати працівників. Розкривати деталі не можемо — це внутрішня інформація. Однак Ваші коментарі і щодо розмірів з/п, і щодо штрафів не відповідає дійсності. З 2011 року середня зарплата працівників АЗК зросла на 35%. В компанії також є соц.пакет, працівники за власним вибором можуть бути членами профспілки, яка активно займається оздоровчою, інформаційною, культурно-розважальною роботою, матеріальною допомогою тощо. Ми бережемо працівників і створюємо для них умови професійного росту, про це окремо нижче.

33. 7 мая 2015

2. Нестачі. Болюче питання для усіх, хто працює у сфері торгівлі. Справді, на АЗК є поняття відповідальності за нестачі. Адже на ввірених заправках саме персонал несе відповідальність за ввірений товар. Ніде в світі не знайдеться системи (і мова про роздрібну торгівлю загалом, не лише про заправки), де колектив торгової точки не несе матеріальної відповідальності за обладнання та товари, якими вони оперують. Це норма бізнесу. І завдання колективу — контролювати можливі виникнення нестач і присікати їх. Якщо Ви бачите альтернативні рішення — будь ласка, пропонуйте.
    3. КРВ. Перевірки заправки внутрішніми перевіряючими зараз не застосовуються. Оцінку роботи колективу і окремих працівників здійснюють наші клієнти та таємні клієнти. При цьому частка таємних клієнтів постійно зменшується. Кожен відвідувач АЗК може заповнити анкету за результатами візиту, ми постійно пропонуємо це нашим клієнтам, що мають картку Fishka. На основі цих неупереджених відгуків і формується коефіцієнт сервісу. Минулого року ми отримали та опрацювали близько 50 тисяч анкет клієнтів, кількість цих відгуків кожного року зростає.

34. 7 мая 2015

4. Підбір персоналу. В інтернеті часто можна знайти обурення людей, які не пройшли відбору, тим, що їм доводиться заповнювати анкети та малювати малюнки, проходити кілька співбесід тощо. Так, все вірно. В компанії складна система підбору персоналу. Вона зумовлена тим, що ми шукаємо людей, які якнайкраще відповідатимуть вимогам вакансії і мають відповідні професійні та особисті якості. Якщо говорити про заправку — це непроста робота і не кожен може з нею справитись. Справді, 12 годин працювати з клієнтами, бути максимально уважним, по-справжньому привітним, зібраним — непросто. Саме тому люди, які за результатами психологічних тестів та опитувань не є в достатній мірі клієнтоорієнтованими, пунктуальними, відповідальними і т.д. — не проходять першого відбору. Завдяки ретельному підходу до пошуку працівників 96% усіх, хто приходить працювати в компанію, успішно проходять випробний термін і залишаються в нашій команді. А плинність кадрів тримається на рівні 3,4%, що є низьким показником. Більше 400 людей працюють в нашій компанії понад 10 років, і ця цифра також говорить сама за себе. Це люди, які прийшли в ще молоду компанію і залишаються з нами увесь цей час, в кращі і в гірші часи залишаються лояльними і відданими. Саме після 2005 року почався стрімкий ріст, в тому числі по кількості працівників. Тому з кожним роком показник «старожилів» :) збільшується.

35. 7 мая 2015

5. Критерії підбору і робота родичів. Інформація про всі відкриті вакансії в компанії публікується не лише на зовнішніх ресурсах, але й на внутрішньому сайті. Тому наші працівники можуть рекомендувати на роботу своїх родичів, знайомих, колег. Однак ці люди проходять таку ж систему відбору, як і всі інші. І не отримують жодних преференцій. Система і правила для усіх однакові. Якщо вони фахові і відповідають усім очікуванням — ми запрошуємо їх на роботу. В той же час в компанії заборонено родичам працювати в підпорядкуванні один одного. Дотримання цього правила жорстко контролюється.

6. Кар’єрні перспективи. Люди, які добре себе зарекомендували на роботі, є проактивними, ініціативними, відповідальними — мають значні перспективи і в компанії є багато прикладів, коли працівники будують стрімкі кар’єри, приходячи до нас зі студентських лав і займають сьогодні високі посади (багато з них, особливо в операційному напрямку — прийшли працювати в офіс саме з заправок). Багато керівників АЗК чи територіальних менеджерів прийшли колись в компанію на найнижчу посаду — пістолетчика на заправці. Сьогодні вони координують роботу колективу заправки або кількох АЗК. Це також цікава, відповідальна і перспективна робота. Не варто забувати про професійні навчання, яким приділяється велика увага. Лише за 2013 рік (на жаль, консолідованих даних за 2014 рік ще немає) 262 працівники АЗК і 57 працівників офісів отримали підвищення по посаді. В компанії є кадровий резерв, коли на заміщення вакантних керівних посад в першу чергу розглядаються кандидати з компанії. Для цього ми публікуємо усі вакантні посади на внутрішньому порталі. Можлива як вертикальна, так і горизонтальна ротація, якщо людина, наприклад, хоче залишитись в компанії, але спробувати себе в іншій сфері діяльності. Таких гарних прикладів у нас також багато.

36. 6 мая 2015

Персональні образи. Люди схильні шукати крайнього і «за очі» звинувачувати когось у всіх негараздах. Навіть не володіючи інформацією. Тому не коментуватиму.
    Можу писати ще довго. Готова надати більше інформації на конкретні запитання (якщо лише не конфіденційні чи такі, що становлять комерційну таємницю). Навряд чи когось з екс-працівників переконаю у протилежному, особливо таких, які колись прийшли, спробували попрацювати, «не прижилися» і тепер авторитетно і голосно критикують. Однак сподіваюсь, для людей, які думають про те, чи прийти працювати на ОККО, мої коментарі будуть додатковою інформацією для роздумів.
    Ірині: якщо Ви дійсно хочете розібратись у своєму випадку, вкажіть, будь ласка, прізвище та контактні дані, або принаймні напишіть, про яку заправку мова. Тому що в нас при переході на РВ з партнерства завжди переводяться повним штатом працівники, в тому числі дівчата у декреті або напередодні.

37. 27 марта 2015

Життя міняєця «вірних псів» звільняють які були дуже часто необєктивні.

38. 16 марта 2015

Шановна , Ірина, я хочу вам лише по співчувати. На жаль ви не одна , що пострадали від брехливих обітцянок ФОП (фуфло обітцяне партнерством).
    Я теж працюю в цій компонії, і не раз стикалася з цією не справедливістю. Поки ми працювали на ПП «ОККО-Нафтопродукт» все було чітко і зрозуміло.Ви , можливо , були не тим менеджером , не відраховували касу, не загружали машину ТМ різною хімією ,яку РЦ привозить для підтримання чистоти на АЗС. А потім кричати ,що всі злодії, кожен судить по собі. Багато можна говорити, писати ,а результату 0. Я працюю , тому що так склалася ситуація ,чоловіка мобілізували , двоє дітей ,треба якось виживати ,а вони тим користуються.
    Хочу звернутися до всіх тих ,хто не згідний принижуватися,хто хоче працювати і почувати себе ЛЮДИНОЮ,хто за розумне керівництво, а не за тупих с…колизів, нам треба обєднатися ,і повстати , і донести свої вимоги до В. Антонова. Я впевнена , що він і сотої долі не знає ,що в його компанії робиться в самому низу.В нього для цього є «вірні» пси ,які сказилися і творять ,що хочуть.За моїх десять років праці, навіть при Сидоровичу не було стільки г…на , як зараз. Мені дуже шкода , що сотні наших чоловіків , кожен день ризикує своїм життям , захищають нас і їх ,в тому числі , а такі подлюки наживаються за їхніми спинами.

39. 6 марта 2015

Нажаль, мій відгук буде теж негативним. Працювала на ОККО менеджером однієї з АЗС. Запропонували перейти на проект «Партнерство». Для мене, людини зі сторони, яка незнає всієї правди про цей проект, це здалося дуже перспективно. Нас запросили на навчання. Красиво усе розказали, як в яких ситуаціях поступати, навіть методички роздали «Партнерство разом з ОККО» в яких теж усе розписано. Знаєте, саме наявність такої методички і написаного в ній стало причиною висловити своє фе великій та перспективній компанії.
    Так сталося, що ми з чоловіком запланували дитину. Про свій «цікавий» стан я повідомила ТМа. Ми продовжува працювати з ОККО про проекту Партнерство до недавна. Було домовлено коли буде припинена співпраця, як провести звільнення/прийом персоналу. Все згідно букви закону. Всіх працівників, що працювали на «ФОП» перевели на ОККО. От тільки мене ОККО назад не прийняло. Пояснили, що недоцільно приймати людину на 6 тижнів, щоб потім три роки зберігати декретне місце. Все ніби законно. Вони мене не звільнили, вони мене не прийняли, але…. давайте повернемося до методички отриманої на навчанні. Згідно якої, при переході на фоп, я зобов’язуюся прийняти у свій штат вагітну жінку, якщо до настання відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами залишилося 1)більше 2-місяців; 2) 2місяці і менше (за бажанням жінки перейти у штат). Оскільки мені залишалось 6 тижнів, то розглядаємо 2-й варіант. Чому в душках написала «за бажанням жінки….» У методичці чітко прописано що жінка може звільнитися з роботи разом з іншими працівниками АЗС- за угодою сторін (тоді йде в декретну відпустку від ФОПа), АБО Ж жінка може залишитися у штаті ОККО і в декрет йде з ОККО.
    Получається що з ОККО підприємець забов’язаний прийняти декретне місце, а від підприємця на ОККО це недоцільно. До речі, щоб було зрозуміліше, фінансово ОККО не несе жодні витрати на декрет. А от працівник, в цьому випадку я, втрачаю декретні. Для слова це розмір 4-х зарплат.
    Шановні керівники ГАЛНАФТОГАЗУ, Ваша могутня, велика, перспективна фірма не дає жодних гарантій в завтрашньому дні. Повірте, що після такого інциденту, ні рекомендувати комусь роботу на ОККО не зможу, ні давати якісь позитивні відгуки про Вас не зможу.

40. 21 февраля 2015

Доброго дня. Шановні письменники,люди які пишуть такий брєд в своєму мізерному житті більше нічого невміють і вміти не будуть. І гнати в шию іх будуть зі всіх робіт,бо це гниди і сцикуни які бояться сказати щось в очі.Цих людей називають *авном….

Дивлюсь когось зацепило)))

41. 19 февраля 2015

42. 13 февраля 2015

Пропрацювано було не мало….і дійсно хто багато знає довго там не працює. Але так склалось, що не встигли мене зйисти…появилась перспектива в житті….. Смішно, що коли ти не лижеш заднє місце начальству дуже швидко понижують на посаді в кращому випадку.А ще цікавіше те що на посади начальників оставляють тих хто більше всіх краде. Оператори платять нестачі з зарплати 1800грн по декілька тисяч в той час коли Певна будує будинок і розраховується не маленькими сумами за буд матеріали готівкою. А коли ввели підприємництво…то начальство взагалі охреніло….зарплату врізали щоб була можливість кожну пятницю чи суботу побухать колетивом так званих підприємців. Дуже швидкому темпі були побудовані будинки в одних в інших придбані не дешеві машини….а ви оператори пахайте далі без можливості нормально в талет зходити за 24 год не говорю про те щоб норм пообідати, бо ж не дай Вам бог щоб в цей момент зайихав Зволінський чи Скороход а у вас на касі пістолетчик бо більш нема кого поставить….весь час криза от і працюєш по одному в зміну. Хлопці в свій час пішли прикрили зад самим головним крадіям…..І так і не можу я зрозуміти чого ще до цього часу працюють такі як Зволінський,Скороход,Гузар,Хіночик….які крали раньше а коли йим дали волю крадуть ще більше і йим не стидно вони ще й обналічують, напевно на хліб не хватае)))) Головне що оператори за все заплатять…Пани Ворошило Ви не там завжди «ворошили». Якщо не хочте щоб компанию розікрали змініть і контролюйте повністю керівництво. Хоча якщо до цього часу вас влаштовувало все то можливо ви просто в долі????

43. 29 января 2015

@AlenaGalkovskaya,
    Я скажу так я працював на окко 6 років поки мені несказали Саня керівництво вирішило тебе звільнити бо ти за 6 років багато знаєш. В мене навіть є відео як керівництво краде бензин мірниками.Такшо Альона сиди в офіційних стільцях і мовчи коли оператор заправщіком заробляють для вас$ $ і не 2300 а мабуть мінімум 5-6тисяч за місяць

44. 29 января 2015

Нечего сказать!компания окко вроде приличная.но как говорит товарищ з передової уважение к персоналу отсутствует.Если хотите заработать на окко надо обмануть клиента.Так окко теряет своих клиентов. Знаю на личном опыте:)))

45. 29 января 2015

Добрый вечір шановні колеги та прихильники окко! Хочу почати з засновника тобто Ю.Антонова да я не спорю мужик молодець побудував величезну кількість АЗС в кожному регіоні України.Але якби йому дали зарплату таку як у оператора 2300 відповідальності величезну кількість яб побачив його обличя…
    За Ворошило я багато сказать не може бо це просто стерво яка їздить по АЗС і дрючить всіх бо її ніхто (нема часу за роботою)
    Далі хочу сказати пару слів за КРВ це купка шісток і сцикунів яка їздидить по заправках і шукають до чого докопатися Але людм не роботи…
    Як людина може 12 годин без перерви на 20хв.виконувати їхні кончені стандарти (Доброго дня або вітаємо на окко, чай, каву, французький хот-дог,омивач для скла, водичка тобі, ізотонік пульс,енергетик пульс, печиво за 80грн пачка аще запропонувати 95 pulls та дп pulls і втулита повний бак клієнту який заправляє авто на 50грн і розказати акцію ) і це все оператор має робити за 2300грн. Коли на Укрнафті пістолєчік получяє 1800 і знього незнімають 1000грн. За переліміт в касі 330грн.
    Доречі за перспективу на окко нема чого думати адже керівництво мережі всовують своїх родичів знайомих…
    Тм з персоналом навіть невміють розмовляти щоб було без матів завжди (Ви *укі, далба***, конченц, *** )цей список безкінечний можа він і правий бо ми працюєм на окко)))
    Ще такий цікавий факт щьо крв їздить тількі по західній Україні далі вони їздити просто бояться криси…

Я КОЛИСЬ Радів як мене взяли на роботу але після того як пішов з окко то був просто щасливий і думав щьо це був просто страшний сон. Зверніть увагу на операторів вони стількі переживають щьо в 30років вже сиві бо наних дуже багато $$$$$$$$$$відповідальності.А криси в тилу рахують бабло$$

46. 24 января 2015

подонки,мразь не знают каких ещё издеватеильств придумать!устроиться рядовым заправщиком нужно пройти дебильньячие тесты а потом унижение с мразью именуемую территориальный менджер бред!будь они прокляты!

47. 3 января 2015

Приветствую всех поклонников и болельщиков окккоко)
    скажу одно Человеку который хочет развиваться профессионально, достичь высот в окко делать нечего
    зп мизерные, обещанные премии не всегда выдают.
    что в офисе, что на заправках ужас.
    все как собаки
    а сейчас еще всех сокращают
    привет отделу кадров снимите короны! смешно.

48. 11 декабря 2014

Самсоненко Е. :
    Вы все правильно написали. Оставайтесь клиентом ОККО — самой молодой, самой успешной команды. И выигрывайте самые хорошие призы. А на всех тролей не обращайте внимание.
    P.S. Е.Ворошило — самая перспективная в ПАТ «Концерн Галнафтогаз» и самая компетентная. Она уже давно должна руководить всеми маркетолагами, HR и коммерсантами но увы, ей не дают работать.

Ворошило — компетентная. Ха Ха! Бред!!! Мозги не купишь. В.Б. просто не получает достоверную информацию. Давно всех бы разогнал! Компания супер — отдал ей много лет. Так что явно не троль.

49. 12 ноября 2014

Работаю в компании уже 4 года. Понятно, что если так долго работаю (не 10 лет, но все же), то плюсов в работе гораздо больше, чем минусов.
    Что касается положительных сторон, то тут все просто:
    — Официальное трудоустройство (для меня это приоритетно). Отсюда и зарплата, и отпускные, и больничные – все чисто, без проблем и задержек.
    — Зарплата. Пусть не самая высокая в нашей сфере, но достаточно конкурентная.
    — Карьерный рост не эфемерный, а реальный (личный опыт).
    — К условиям работы больших претензий нет. Где-то нужно задержаться, где-то в нерабочее время что-то сделать. А где-то и отпроситься – если нужно, то нужно. Никто в позу не становится.
    — Конечно же, коллектив. Расписывать «какие все классные» не буду, но, в общем и целом, все адекватные и приятные люди.
    — Неплохим бонусом считаю наличие внерабочей деятельности. Совместные походы в кино, пикники, спортивные мероприятия и т.д. – все это есть.
    Минусы, как в любой работе, есть. Тут у каждого свое. Кому-то цвет стен не нравится, а у кого-то начальник сердитый. Лично мне ничего критичного на ум не приходит.

1. 4 января 2017

1 При оплате 20 часов в сутки, персонал не имеет возможности нормально пообедать.
    2 Почему работник не имеет право покинуть заправку в обеденный перерыв (разрешено законом)
    3 Почему не установлен суточный график (по закону) Нет ни время обеда, ни технологического перерыва ( закон о работе с кассой)
    4 Почему азс работает круглосуточно, а уборщица 8 часов
    5 Почему операторы, работая с продуктами питания, на протяжении всего дня, бегают с половой тряпкой (нарушение санитарных норм)
    6 Почему операторы выполняют бухгалтерскую работу (отчеты на компьютере)
    7 Почему млад. операторы чистят территорию в пол га. от снега в ручную (наверное бедные, технику нанять не за что)
    8 Почему постоянная нехватка персонала ( сам отвечу- в вашей компании работать не хотят, смените политику компании по отношению к младшему персоналу)
    9 Почему при «залете» одного оператора, лишают честно заработанных денег весь коллектив. Младший персонал не должен отвечать еще за кого-либо. Какое будет желание добросовестно работать у остальных? Проработав полный месяц, работник при увольнении получает « голую» зарплату
    Почему при проверке крв недостача должна гаситься работниками азс а излишки товара второй раз ставятся на приход и опять за этот товар должны платить работники, а плюсы получаются из-за пересортицы товара или «глюков» вашей программы. Почему крв в этом не разбирается, почему наглым образом с персонала требуют деньги ((это уголовное преступление!)
    10 Почему оператор должен выполнять функции охранника ( наймите охрану)
    11 Почему не расширяется штат операторов, если они физически не успевают обслуживать клиентов
    12 Почему после жалобы от работников азс начинают их «шманать», а не исправлять недостатки компании.
    И это далеко не все!!! Надоело уже писать.
    И после выше изложенного вы хотите, чтоб работник не уставал!!!,
    Не пора-ли вам, поменять политику вашей компании по отношению к младшему персоналу и перестать зарабатывать на их зарплатах. У вас и так на каждой заправке не хватает персонала а с 12-ти часовым графиком и вашими условиями труда, разбегутся и остальные Если вы себя позицианируете, как европейская компания, тогда и создайте европейские условия труда.
    Ответе пожалуйста на все вопросы по пунктам, и обоснуйте, а не для «отмазки»! Так вот прошло столько времени,с фирмы ушло много профи,а понабирали кого попало,при этом крича что мы готовы заменить персонал кого не устраивает — увольняйтесь!Сейчас работы в ОККО стало в два раза больше,штат посокращался,чтобы заманить новых сотрудников вешают объявления где только получается,вот только люди не идут!Зарплата упала в два раза а работы добавляется с каждым днем!С каждым днем все хуже становится!Персонал АЗС валится с ног в прямом смысле слова!Что хорошего сделал Борнак?Хоть одно его действие или правильное решение?Шеловские руководители не в состоянии научить или показать чему то!Могут только пальцы веером и вы никто а мы ваши боги!

2. 16 апреля 2014

Нещодавно довелося побувати в офісі , на Пилипа Орлика — дуже був здивований. Побачив там керівника ТОП Сікрет — організація , що перевіряла АЗС на якість стандартів. Віталій , здається так звуть керівника , як з’ясувалося тепер працює в ПАТ Концерн Галнафтогаз.. Як цей чоловік тепер може працювати в компанії , в якій з його участі було покарано штрафами сотні людей.. Можливо в ОККО зовсім скрутні часи настали , що немае кого взяти на роботу , чи це якісь дружні стосунки (( ТОП Сікрет допомогало Концерну заощадити на штрафах знятих з працівників , а тепер Концерн повертає борг ??? Шановні працівники , всі з кого були зняті кошти за стандарти при перевірці , всі хто постраждав від перевірок і був покараний з подачі Віталія — він сам прийшов до Вас!! (( він сам особисто перевіряв АЗС )), а тепер планує працювати пліч-о-пліч…

Оператор АЗС 1

Добавьте зарплату в компании ПАТ "Концерн Галнафтогаз"

Добавить отзыв о работодателе ПАТ «Концерн Галнафтогаз»

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ПАТ «Концерн Галнафтогаз»?