ПАТ «Концерн Галнафтогаз»

ПАТ «Концерн Галнафтогаз»

«Концерн Галнафтогаз» – провідна українська компанія, основною діяльністю якої є роздрібна реалізація пального та супутніх товарів через мережу заправних комплексів «ОККО». Компанія входить в трійку лідерів за обсягами продажів нафтопродуктів на роздрібному ринку України.

Отзывы о работе в ПАТ «Концерн Галнафтогаз», зарплаты

1 5 6 7 8 9
  1. 3 декабря 2016

Ми так розуміємо, що якщо на операторів скарга, то Ви швидко реагуєте на наші порушення, а якщо на Супервайзера Лагоміну, то це дозволено, то в такому випадку якщо до нас будуть прийтяті якісь не законні міри , а саме звільнення, або переведення, ( хо ча ми ніяких не право мірних дій не здійсню ємо, а працюємо згідн о статуту), то будемо звертатись до суду, якщо ми працюємо не чесно, хоча це зовсім не так, а на нас наводять наклеп (ст.125 К К), звинувачують у шахрайстві (ст.190 КК), коли заманеться вит рушує сумки, кишені, гаманці, хоча Пан Лаг оміна не має на це пр ава, і дії його не пр авомірні та порушують ся законом, де взазан о, що особистий огляд є засобом забезпечен ня провадження у спра вах про адмінадмін. п орушення і може прова дитися УПОВНОВАЖЕНОЮ НА ТЕ ОСОБОЮ, ОДНІЄЇ СТАТІ, З ТИМ, КОГО ОГЛЯДАЮТЬ, А ТАКОЖ У ПРИСУТНОСТІ ПОНЯТИХ, СКЛАДАЄТЬСЯ ПРОТОКОЛ, AБО РОБИТЬСЯ ВІДПОВІДНИЙ ЗАПИС У ПРОТОКОЛІ ПРО АДМІН. ПРАВОПОРУШЕННЯ (ст.260 та ст.26 4 КУпАП), в такому випадку будемо звертатися до вищих інстанцій , де будемо відстоювати свої права, і наводити дійсні факти, коли нам платили в конверті заробітну платню на протязі не одного року, і є докази, що на картку нараховувалась лише мінімальна зп, те що не дозволяють піти поїсти, і в туалет сходити, хоча по закону маємо 2 години перерви, про те що переоформляють по 2 рази на рік щоб ухилятися від налогів, застявляючи переписува ти 100 заяв, при тому перериваючи нам відпустку, документи наші про оформлення взагалі загублені, то ще й виявляється, що знов у потрібно робити справки з нарко, псих диспансеру, а це також гроші, змушує платити прострочені товари, обвинувачує в діях як і ми не здійснювали і примусово заставляє писати заяву на звільнення, бо зробить нам таку репутацію, що потім ніхто нас на роботу не візьме, постій но звучать погрози, а це стаття за яку мож на понести також пока рання (ст.115, ст.154 КК) чому так?? Представники компанії мають на це право? Це так дрібниці, а знаємо н е мало, так як працює мо не один рік, а Лагоміна зі своїм минулим буде розказувати як нам працювати, МИ ПРАЦЮЄМО ЧЕСНО, а от як він заробляв в 90х, це вже питання… Дякуємо за розуміння

2. 2 декабря 2016

@Юлія, відділ комунікацій, ПАТ «Концерн Галнафтогаз», це проблема не однієї заправки, таке є на кожній

3. 2 декабря 2016

@Гость, напишіть, будь ласка, адресу даної АЗК на електронну адресу [email protected] Тоді ми зможемо детальніше, розібрати дану ситуацію. Дякуємо. http://www.vnutri.org/galnaftogaz/comment-page-7/#comments

4. 30 ноября 2016

Працював на АЗС десь біля року,з відкриття,це була моє перша робота.Спочатку все було добре та красиво,а потім коли змінили керівника все пішло шкереберть,після чого я зрозумів що все залежить від керівника.При першому керіврику все було добре,платили гідну зп,скарг та конфліктів з клієнтами майже не було,а якщо були то вирішувались компетентно та клієнт завжди був задоволений.Одним словом на працю я ходив з задоволенням.Коли ж прийшов новий «керівник», мама родная що началось…
    Ця людина не мала не якого поняття про те як заохочувати своїх підлеглих, як правильно вирішувати конфлікти з клієнтами(Взагалі як себе вести з ними),і після його приоду зп впало,люди почали уходити і наше АЗС стало майже найгіршим.
    Хочу розповісти про своїх 3 випадки яких я називаю «Стадії роботи на окко». І так:
    Перша стадія «Зима»: Я працював мол.оператором,графік роботи на той час був посуточно,і ось одного разу на роботу вийшов тільки я з мол.опер на сутки,один,ще й зимою.Мій «Начальник» на моє прохання визвати підмогу,оскільки я не в силах один чистити сніг,обслуговувати клієнтів,та я не робот мені теж потрібно зігритись, нічого не зробив;я працював сутки сам;під утро прийшло смс від нього:»Щоб до 9 ранку снігу на АЗС не було!!!»
    Друга стадія «Клієнт»:І ось коли я втомлений,голодний,холодний розриваюсь між снігом та клієнтами,підхожу до мужика якій приїхав заправитись,говорю до нього по всім стандартам,питаю яке йому топливо,на що він відповів «95тий» і пішов на касу,на касі його зі старту зустрічав касир з запитанням:»Ваша колонка #3, 95тий, доповного?На що клієнт відповів да,да,да… і пішов в туалет.Після заправки він поїхав,а хвилин через 15 приїхав (на таксі),і вияснилось що ми залили йому в дизельну машину бензин.Після розбору польотів камери підтвердили що він говорив «так» на запитання вам 95тий?Але це не кого не ї**ло,і территореальний сказав що платити буду я!
    Третя стадія «Звільнення»:Після цього всього мене заставили заплатити 3500 грн і я ж ввідразу звільнився.Мені було дуже прикро за цю несправидливість(цього б не було якщо мій керівник визвав людину мені в помічь,замовив техніку щоб почистити сніг або як зробив би справжній керівник став би поруч зі мною)
    Як висновок хочу сказати,дивіться кого ставите керувати,і все у вас буде гаразд.Успіхів вам.

5. 5 ноября 2016

@Алла, інтересно то яку зарплату треба отримувати, щоб все проплатити і ще тобі не погано залишилося.Ви напевно офісний працівник

6. 1 ноября 2016

Можно зарабатывать не плохие деньги,но при этом нужно проявлять стремление и хорошую активность в работе! в принципе все зависит от себя самого.хорошая практика общения с людьми в будущем пригодится.

7. 20 октября 2016

@Оператор, уточніть, будь ласка, яка це саме АЗК, регіон. Допоможемо у вирішенні питання. Надсилайте уточнення на скриньку [email protected]

8. 18 октября 2016

Реально никто не нужен.На нормальную работу берут своих.Только отписки делают.

9. 28 сентября 2016

@Касир, пекар, повар, прибиральник, пістолеччик, товарознавець, вантажник…., як це можна не платити за недостачу, а що буде як приїде КРВ, і порахують магазин всерівно треба буде заплатити.Люди в офісі придумують абсурдні планограми викладки товарів які зручні для злодіїв, вони як би платили так як ми за товар ,то трохи думали б .А що тепер придумали по каві то п…ць , оператор має платити за каву яку спортив клієнт то нормально?.Почнуться жалоби клієнтів, що їх будуть заставляти платити за все я не збираюся платити за клієнтів. Підняли ЗП ,а хто її побачить коли за все проплатити треба

10. 27 сентября 2016

Долгое время работаю в данной компании. Отношение к сотрудникам хорошее. Зарплаты, конечно, не самые высокие, но я не жалуюсь. Считаю хорошим местом для старта.

11. 27 сентября 2016

Додаткова інфо для працюючих: хто незнав — виплата нестач на азс є виключно добровільним «явищем» працівників, так як юридично це не прописано (хоч і є договір про колективну мат. відповідальність). Вас не можуть заставити сплачувати кошти на нестачі по магазину, просто при відмові «кидати» кошти, Вас «попросять» піти з цієї роботи. Розумніші колеги, щоб протриматись певний час на роботі і не зовсім підставляти колег, просто давали по невеличкій сумі (100-200грн), а решту мовляв віддам потім…. а потім — звільнялись і ніхто не мав права зтягнути кошти (був живий приклад, коли мол. оп. мав заборгованість 1200грн по нестачі і не віддавши звільнився, слава нашому Мега-мЄнЄджеру азс який відпустив його.). Все вище сказане, за умови, що Ви працювали чесно і не крали товар!! В компанії добре, що була ВСЯ зп офіційна! І вчасно. При звільненні все по чесному, в той же день приходять розрахункові. Київський регіон. Про мінуси тут вже інфо вистачає.

12. 13 сентября 2016

@Олена, доброго дня. Ви можете написати своє звернення на електронну адресу [email protected]

13. 13 сентября 2016

добрий день, не знаєм куда ще звертатися, на АЗС є фішка шафа, де лежить товар дуже дорогий до недавна ця шфка закривалася, дехто з керівництва вирішив, що у клієнтів має бути вільний доступ до товару, а значить нам добавилася ще одна проплата за недостачі, адже клієнти дуже крадуть товар у магазині.До нас приїжають автобуси де море людей як один оператор може відпускати людей і пільнувати щоб нічого не вкрали ми пів зарплати віддаємо за недостачі магазину, за хот кафе а тепер ще за цей товар який дуже дорогий.Дуже вас просимо що можна було б дальше закривати шафку, адже вона скляна і товар і так добре видно, а як хтось хоче щось подивитися ми і так її відкриваємо. Ви писали що дбаєте про своїх праціників, тож просимо щоб ви це зробили

14. 12 сентября 2016

А Херсон здесь есть? Какие у вас зарплаты у кассиров?.

15. 12 сентября 2016

Як можна зв*язатися з відділом комунікацій з громадськістю?

16. 11 сентября 2016

Володя Стефанишин имей совесть поделись откатами за поставку оборудования.

17. 9 сентября 2016

@Гость Напишіть, будь ласка, адресу даної АЗК на ектронну адресу [email protected] Тоді ми зможемо детальніше, розібрати дану ситуацію. Дякуємо.

18. 9 сентября 2016

Шановне керівництво! прошу розкрити очі та поглянути на той безлад,що зараз на заправках.Ми повинні працювати по дві доби бо не вистачає заправників,а потім платити гроші за змішування палива.Начальник сказав що то моя провина та я маю віддати клієнтові 3500 .З якого переляку? я отримав останню зарплатню в липні та при переході на іншу назву пообіцяли все виплатити і досі платять.Живемо тільки за чаеві та тих зовсім мало,збыльшились нестачі по магазину,товарознавця не має.Суцільний безлад.Всі тільки й чекають коли виплатять зароблене та позвільняються.Така була фірма і що з нею сталося????

19. 4 сентября 2016

@Олег, інтересно на якій то заправці платять зарплату еженедельно?

20. 3 сентября 2016

Работаю в компании не долго! Все хорошо! З/п платят еженедельно, без задержек! Предоставляют тебе постоянную работу, дружный коллектив!))

21. 21 августа 2016

@Юлія, відділ комунікацій, ПАТ «Концерн Галнафтогаз», З якою повагою ви до нас відноситись забрали від нас крісла заставили стояти по 12 -24 години роботи. чи то що модуль самообслуговування ставити подальший від каси щоб клієнти чим по більше крали каву а потім оператор платить по 5 кав за зміну. Та ви нас в одному місці маєти ви тільки про себе дбаєти і ходьби не брихали тут всім.

22. 17 августа 2016

З позитивних сторін роботи на окко — стабільно, два рази в місяць зп, затримок не бувало максимум 1-2 дні, і то з-за вихідних. Профспілка часом надає можливість відвідати, чи то театр, чи кінотеатр, і навіть пасхи можна було отримати. Вся заробітна плата офіційна — в наш час це не часте явище.
    П.С. продаж окко — може просто плітки.., а от азс на Повітрофлотському пр-ті вже немає, там якась інша «торгова марка».

23. 17 августа 2016

@Гость, Якась нова інфо? Такого ще не чув.

24. 17 августа 2016

@Гость, компанія з великою повагою відноситься до кожного працівника і цінує його працю. Деталізуйте будь-ласка своє звернення на скриньку [email protected], щоб надати можливість об’єктивно вивчити проблематику і оперативно надати відповідь. Дякуємо.

25. 15 августа 2016

ви сидите в офі і не маєте ніякого уявлення про роботу на АЗС, відповідаєте по шаблону який вам надали.Вас дати на АЗс попрацювати за все поплатити ,отримати нашу ЗП, як ви б тоді відповідали на запитання працівників

26. 15 августа 2016

а не забагато повісили відповідальності на операторів, за недостачі по товарі платимо, за нікому непотрібну випічку,яка не продається платимо, вже седвічі появилися теж платимо адже списуються що 12 год. за пальне яке мінусує теж платимо, скажіть яку треба нам дати зарплату щоб все оплатити щей залишилося нам на прожиття?

27. 11 августа 2016

@Оператор азс (колишній), Всі працівники АЗК є матеріально відповідальними особами. При виникненні нестач по нафтопродуктах керівник АЗК має керуватись інструкцією з оперативного реагування.
    Основна мета проекту SELFIE спрямована на підвищення та контроль якості сервісу на АЗК. Під час запуску проекту відповідальні особи у тестовому режимі визначали оптимальний час та кількість ракурсів для виконання завдань на АЗК.Обов’язково комунікували з працівниками по зауваженнях та пропозиціях щодо вдосконалення інструменту. На сьогоднішній день визначено найоптимальніші проміжки часу та кількість фото, яку може зробити працівник АЗК, щоб це не впливало на виконання його основних посадових обов’язків. Крім того, фотографування ще додатково дає можливість працівникам перевірити чистоту території, санвузла, торгового залу та виправити дрібні недоліки. Високий показник сервісу – це додатковий бонус до заробітної плати.
    Система управління по проекту ПАРТНЕРСТВА (ФОП) чітко регламентована договором та додатками.

28. 11 августа 2016

@Гость, дана інформація не відповідає дійсності.

29. 6 августа 2016

добрий день усім, таке запитання може хтось знає на кого ми тепер працюємо адже пан Антонов продав ОККО?

30. 5 августа 2016

Перечитав відгуки лише за останні 2 місяці, майже всі негативні відгуки про компанію правдиві і відповідають дійсності. Пишу за Київське РВ.
    Схожа ситуація і в нас з товарознавцем була — вона тихенько з директором домовилась, що не платитиме нестачу і не платила місяців з 5… ще й приходила дуже часто на пів чи годину пізніше.
    Дійсно в літній період нестачі по пальному кажуть платити і директору і нам (операторам і молодшим), але нас оминуло.
    І з хот кафе, і з супутки з офіса приїздять розкидаються і зауваженнями і штрафами, а те що ти інколи сам (стабільно 2-3 людини в нас на азс не вистачало) і на касі, і на хот кафе, і за товарознавця, і товар виставляєш, і бензовоз приймаєш, а в тебе черга, клієнти сваряться…
    Нововведення з «селфі» я не застав, але це капець, час від часу маєш фоткати і зал, і туалет, чи чисто, чи товар виставлений…
    Зприводу ФОП скільки пам’ятаю (~2.5 років) завжди колеги жалілись, тому по можливості уточнюйте як «оформлена» азс, краще йти на концерн ніж на фоп.

31. 27 июля 2016

Шановна ТОП Менеджер Ворошило. Наша АЗС робить по 150 хот догів за зміну і при тому що тільки один оператор на касі і на хот догах! До нас приїхали керівництво з Хот кафе і нас вштрафували за що? Ми є притрасова заправка до нас заїжджають автобуси ми робимо за однин рас по 15 хот догів! А нам сказали що не можна підкрувати роликовий гриль маєм робити ті хот доги які крутяться! Якщо клієнт захочить два однакових ходоги ми йому маєм відмовити або чикати на другий хот дог 20 хвилин як нам сказали робити, тоді клієнт нас после в одне місце! Ми вас просимо поцікавитися як працюють ваші підлеглі по хот кафе бо вони не дружуть з головою. Ми стараємося задовільнити наших клієнтів! А якщо вони нас дальше будуть штрафувати тоді ми будем відправляти клієнтів на ШЕЛ і на ВОҐ там їм зроблять те що вони хочуть за 5 хвилин а не за 20 як на ОККО і тоді реалізація беде не 150 а 50 ходогів!!!

32. 24 июля 2016

НЕ знаю до кого звертатися, скажіть ,що це брєд ,що керівник має платити за недостачу пального?Ви розумієте до чого це приведе люди масово будуть звільнятися.Хіба це справедливо плюс ставимо на оприбуткування ,а мінус керівник платить.Дайте те що плюсує йому,щоб він мав з чого платити мінус.

33. 16 июля 2016

@Гость, Ви очікували щось інше почути від ТОП менеджера Ворошило? ))

34. 15 июля 2016

@VITA, вкажіть, будь ласка, яка це АЗК, щоб ми допомогли розібратись у ситуації.

35. 13 июля 2016

Прийшов в компанію пів року тому на посаду оператора. Спочатку було важко, бо було багато роботи. Але дякую своєму керівнику і колективу, які швидко допомогли і підстрахували в різних ситуаціях.

36. 12 июля 2016

Коллеги, работающие в Киевском РВ, приглашаю на работу операторов на АЗС другой сети. 050 412 13 89

37. 11 июля 2016

Ні Оля не на ФОП. А то що Ворошило казала то тільки пусті обіцянки і так вже не перший рік.

38. 9 июля 2016

а ДЕ КАДРИ?????

39. 9 июля 2016

азс БЕЗ ПРИБИРАЛЬНИКА І БЕЗ ТОВАРОЗНАВЦЯ!!!!!!

40. 9 июля 2016

ЯКІ ГАРАНТІЇ .ЩО ПРИЙМУТЬ НА РОБОТУ??????

41. 9 июля 2016

Заставляють писати заяви за згодую 2 сторін як.так?????

42. 8 июля 2016

@Гость, ні не один раз в день ,може бути до 16 фото

43. 8 июля 2016

@оператор, Дякуємо за звернення. Стосовно даної ситуації. Було проведено службове розслідування за результатами якого вияснено, що:
    — У зв’язку з тим, що товарознавець затримувалась на АЗК для виконання своїх обов’язків в нічний час, з попереднім керівником було погоджено, що працівник може вийти на роботу на наступний день пізніше.
    — Олена сплатичує за недостачу починаючи з липня 2016р.
    У випадку повторних скрг на працівника будуть прийняті жорсткіші міри.
    Сподіваємось, що колектив АЗК працюватиме дружно та злагоджено.

44. 7 июля 2016

@Оля, Один раз в день робити фото? Нє, ну ОККОвці рулять))) До такого додуматись…))) Співчуваю Вам, Оля(

45. 7 июля 2016

@Гость, Як не чути приходить план ,зробити фото унітазу, умивальника, підлоги під умивальником І зразок фото є., як це має виглядати

46. 7 июля 2016

@Оля, селфі ??? В туалеті??? А це як? Ну такого ще не чути було)))

47. 7 июля 2016

кажуть,що буде доплата побачими,що сьогодні прийде.Вони піднімають,щоб було з чого знімати за різні ромахи.Наприклад селфі це жах.На азс повно людей ти стоїш одна на касі, і бігаєш по Азс з планшетом, не впускаєш людей в туалет бо треба фото зробити.Клієнти стоять і сміються з нас.Це позор для Фірми

48. 7 июля 2016

@Гость, Андрій такого не може бути бо було повідомлення від Ворошило ,що це стосується всіх.СКажіть а ви на ФОП оформленні?

49. 6 июля 2016

здравствуйте. Вас беспокоят сотрудники АЗС√22 Нерубайское. Хотелось бы узнать, почему наш товаровед, Привалова Лена, не платит за недостачи, приходит на работу ВСЕГДА к 12ти дня, а иногда и вовсе не является, вынуждены делать всю работу за нее, и это при том, что у нас увеличились нагрузки и поток людей круглосуточный без интервалов и отдыха.в связи с этим мы постоянно задерживаемся на на работе на несколько часов,чтоб поставить на приход товар,разложить по магазину,сделать ценники,отчеты,заказы и прочие обязанности товароведа.мы и так уже который месяц работаем почти без выходных,но всему же есть предел!примите, пожалуйста, меры!!!

50. 5 июля 2016

Оля вам хотяб піднняли за навантаження. В нас аналогічна ситуація ми так же само працюємо третій місяць . Вони нам нічого не підняли а навпаки поставили космічні плани!!!

1. 4 января 2017

1 При оплате 20 часов в сутки, персонал не имеет возможности нормально пообедать.
    2 Почему работник не имеет право покинуть заправку в обеденный перерыв (разрешено законом)
    3 Почему не установлен суточный график (по закону) Нет ни время обеда, ни технологического перерыва ( закон о работе с кассой)
    4 Почему азс работает круглосуточно, а уборщица 8 часов
    5 Почему операторы, работая с продуктами питания, на протяжении всего дня, бегают с половой тряпкой (нарушение санитарных норм)
    6 Почему операторы выполняют бухгалтерскую работу (отчеты на компьютере)
    7 Почему млад. операторы чистят территорию в пол га. от снега в ручную (наверное бедные, технику нанять не за что)
    8 Почему постоянная нехватка персонала ( сам отвечу- в вашей компании работать не хотят, смените политику компании по отношению к младшему персоналу)
    9 Почему при «залете» одного оператора, лишают честно заработанных денег весь коллектив. Младший персонал не должен отвечать еще за кого-либо. Какое будет желание добросовестно работать у остальных? Проработав полный месяц, работник при увольнении получает « голую» зарплату
    Почему при проверке крв недостача должна гаситься работниками азс а излишки товара второй раз ставятся на приход и опять за этот товар должны платить работники, а плюсы получаются из-за пересортицы товара или «глюков» вашей программы. Почему крв в этом не разбирается, почему наглым образом с персонала требуют деньги ((это уголовное преступление!)
    10 Почему оператор должен выполнять функции охранника ( наймите охрану)
    11 Почему не расширяется штат операторов, если они физически не успевают обслуживать клиентов
    12 Почему после жалобы от работников азс начинают их «шманать», а не исправлять недостатки компании.
    И это далеко не все!!! Надоело уже писать.
    И после выше изложенного вы хотите, чтоб работник не уставал!!!,
    Не пора-ли вам, поменять политику вашей компании по отношению к младшему персоналу и перестать зарабатывать на их зарплатах. У вас и так на каждой заправке не хватает персонала а с 12-ти часовым графиком и вашими условиями труда, разбегутся и остальные Если вы себя позицианируете, как европейская компания, тогда и создайте европейские условия труда.
    Ответе пожалуйста на все вопросы по пунктам, и обоснуйте, а не для «отмазки»! Так вот прошло столько времени,с фирмы ушло много профи,а понабирали кого попало,при этом крича что мы готовы заменить персонал кого не устраивает — увольняйтесь!Сейчас работы в ОККО стало в два раза больше,штат посокращался,чтобы заманить новых сотрудников вешают объявления где только получается,вот только люди не идут!Зарплата упала в два раза а работы добавляется с каждым днем!С каждым днем все хуже становится!Персонал АЗС валится с ног в прямом смысле слова!Что хорошего сделал Борнак?Хоть одно его действие или правильное решение?Шеловские руководители не в состоянии научить или показать чему то!Могут только пальцы веером и вы никто а мы ваши боги!

2. 16 апреля 2014

Нещодавно довелося побувати в офісі , на Пилипа Орлика — дуже був здивований. Побачив там керівника ТОП Сікрет — організація , що перевіряла АЗС на якість стандартів. Віталій , здається так звуть керівника , як з’ясувалося тепер працює в ПАТ Концерн Галнафтогаз.. Як цей чоловік тепер може працювати в компанії , в якій з його участі було покарано штрафами сотні людей.. Можливо в ОККО зовсім скрутні часи настали , що немае кого взяти на роботу , чи це якісь дружні стосунки (( ТОП Сікрет допомогало Концерну заощадити на штрафах знятих з працівників , а тепер Концерн повертає борг ??? Шановні працівники , всі з кого були зняті кошти за стандарти при перевірці , всі хто постраждав від перевірок і був покараний з подачі Віталія — він сам прийшов до Вас!! (( він сам особисто перевіряв АЗС )), а тепер планує працювати пліч-о-пліч…

Оператор АЗС 1

Добавьте зарплату в компании ПАТ "Концерн Галнафтогаз"

Добавить отзыв о работодателе ПАТ «Концерн Галнафтогаз»

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ПАТ «Концерн Галнафтогаз»?