Моні, TOB

Моні, TOB

Український виробник сучасної доглядової косметики. Соціальна відповідальність та безпека — пріоритети нашої компанії.

Компанія має власні бренди, такі як Sane, Tsukerka та Scalp. Наша ціль — створення якісної косметичної продукції для людей, бажаючих зберегти та покращувати свій зовнішній вигляд. Ми направляємо свої зусилля на зріст планки якості косметичної продукції, залишаючи доступні ціни для споживачів, тим самим покращуючи імідж продукції вітчизняного виробництва як всередині країни, так і за кордоном.
Краса потребує жертв, але не фінансових.

Перед нашими співробітниками ставляться найсміливіші цілі та завдання. З початку існування в компанії культивується власна корпоративна культура, базовими складовими якої є: амбітність, працелюбність, саморозвиток, робота у команді та бажання змінювати оточуючий світ на краще.

Отзывы о работе в Моні, TOB, зарплаты

1. 25 сентября 2023

@Гость, Йой, дійсно! Бездіяльність власників компанії це підтримка агресного поводження наладчика, інші прояви подвійних стандартів — все це показують наскільки виробник косметичних засобів ТОВ МОНІ гнила компанія.

2. 25 сентября 2023

А Ви добре слідкували за своїми колегами, якщо знаєте хто коли ходив на перекури, завершує чи не завершує роботу та виходить по суботам) Можливо, якщо б Ви займались своєю роботою, а не в гру в місцевого детектива, то все б для Вас склалося інакше. Що ж Вас ця компанія досі «не відпускає» так, раз було так погано?

3. 16 сентября 2023

Нічого що не пам’ятаєте своїх колег. Проте Михайла колектив пам’ятає як невміючого себе поводити нахабу без сорому, що постійно веде пусті балачки, наговорює на людей за їх спинами, дає непрошені поради та взагалі схильного до сварок. Що має собі в правилах не завершувати роботу до кінця, ходити туди-сюди, влаштовувати перекури не по прийнятому графіку, затягувати виконання завдань в робочий час, щоб вийти в суботу-неділю, бо по іншому йому нудно.

4. 18 августа 2023

Я розумію, що Вас звільнили і Вам некомфортно. Я теж звільнився з цієї компанії. Мені зараз на новій роботі теж некомфортно. І мене також завтра можуть звільнити. Я дивлюсь на це щ іншого боку…Те, що не твоє, завше легко кидати.Не бійтеся , трохи більше доброти, віри у свої сили та наполегливості і все у Вас буде добре. Я не пам’ятаю Вас, вибачте! Коли закінчиться війна, то може ми всі знову станемо нормальними… Але злом зла не потушиш… Ви тільки собі гірше зробите…

5. 20 июня 2023

В цій компанії вже три роки. І це був вже досить насичений та цікавий шлях та продовжує бути таким. Я прийшла як продавець-консультант на оффлайн магазин без досвіду та оцінювала роботу, як більш тимчасову. За період адаптації мені надали гідне навчання і постійно мотивували морально та матеріально. Додайте до цього молодий та енергійний колектив і я вже глибоко тут засіла)
    «Тимчасова» робота затягнулась в рік і мені надали підвищення.
    Після початку війни все звісно змінилось, як і у багатьох, але мені запропонували переїхати разом з виробництвом в Ужгород та далі працювати вже на іншій посаді з новим для мене досвідом.
    Та ось я вже тут на посаді керівника відділу. А цей шлях стає ще більш цікавішим. Чи є тут недоліки? Інколи бувають, як і у всіх компаніях, як на будь якій іншій роботі. Але людина яка вмотивована працювати, яка дійсно докладає зусиль – тут завжди отримує перспективи та нагороди. Затримуються командні та дружні люди — і це дуже цінно. Ми пережили початок війни, самостійно вивезли виробництво та майже одразу відновили роботу. Ми працювати в блекаут, коли багато інших були у простої, з вибором кожного — для кого важкі умови, той міг перечекати вдома.
    Зарплата? Залежить від посади, але постійно переглядається в бік зростання та тримається на гідному рівні як у регіоні, так і часто по всій країні.
    Відношення? Керівництво лояльне до людей і неодноразово допомагало в скрутній ситуації чимало співробітникам, але і на голову сісти не дадуть, все чесно.
    Тому я можу рекомендувати цю компанію на всі 100%, якщо Ви прагнете знайти роботу, де всі працюють, щоб отримувати по заслузі. Бо найкращого потрібно досягати, а не чекати, як належне. Всім миру :)

1. 22 июня 2023

Дуже дякуємо за відкритий та теплий відгук. Ми щасливі працювати разом з такими вмотивованими людьми!

6. 11 июня 2023

Повністю все навпаки, перспектив там не є:
    Корпоративної культури не було, відповідальності за безпечність продукції також.
    Відношення керівництва просте — з посмішкою будуть тобі платити низьку зарплатню, при цьому не вміють планувати роботу, постійні переробки або простої.

Керівництво компанії ліцемірне, наприклад, дозволяло Мішку (автору попереднього відгуку) зриватися, кричати та принижувати робітників. А коли на того скаржилися, то нич не робили по культурі та врегулюванню, але за спиною називали його психопатом. Типу простіть його що вас оскорбляє — просто хвора людина. Начальниця зміни теж зривається на людей, але на неї теж нема впливу, бо сестра директора, теж ж психічними хибами.
    Отакі умови праці — працювати з налагоджувальником та керівництвом, що страждають від психіатричних загострень.

То самі собі відповісте — чи варто з такими працювати?

1. 15 июня 2023

Пані Ганно, дякуємо за Ваш відгук!
      Нам дуже прикро, що Ви залишились такої думки про нашу компанію. Ми завжди намагаємось стати краще та постійно поліпшувати робоче середовище для наших працівників.

7. 10 мая 2023

Працював у компанії. Дуже важким був переїзд з Києва до міста Ужгород.
    Вцілому всі позитивні лейпмотиви , які були харатерні для компанії збереглися.Це головне. Умови праці щодалі стають кращими, обладнання більш професійним. Багато що тут роблять краще ніж в інших компаніях. Звільнився з роботи, бо більше люблю Київ….

1. 15 июня 2023

Щиро дякуємо, що приділили час, щоб залишити нам такий чудовий відгук! Нам дуже важлива думка наших співробітників.

Добавьте зарплату в компании Моні, TOB

Добавить отзыв о работодателе Моні, TOB

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Моні, TOB?