ROLF

ROLF

, ,

ROLF (DLM) — МЕБЕЛЬНЫЙ ЦЕНТР НОВОГО ПОКОЛЕНИЯ, СОЗДАННЫЙ ДЛЯ ТЕХ, КТО:
ценит широкий выбор товаров известных брендов по доступным ценам;
регулярно обновляет и дополняет свой интерьер, ориентируясь на современные тенденции и модные тренды.

Отзывы о работе в ROLF, зарплаты

1. 15 июня 2023

@Вика,
    Шановна Олена.П.
    Вся команда dlm дякує вам за змістовний відгук, а завдячуючи сучасним технологіям, ми знаємо, що це Ви ;)
    Ми б хотіли уточнити деякі факти, які не відповідають дійсності.

Ми хочемо наголосити, що ваші звинувачення не відповідають правді та нашому досвіду з вами.

Ви були виключені з нашої компанії через серйозні фінансові збитки, які були завдані вашою діяльністю.

Ми змушені були прийняти це рішення, оскільки ваші дії не відповідали інтересам нашої компанії і наших клієнтів.

Ми дуже цінуємо репутацію нашої компанії та працю наших співробітників.
    Наші співробітники виконують свої обов’язки з відповідальністю та професіоналізмом, тому ми не погоджуємось з вашими наклепними заявами щодо їхньої діяльності.

DLM бажає Вам успіхів у пошуку нової роботи..

2. 1 июня 2023

Контора-дно! Также как и ее владелец Лиминович. Вечно недовольное, поучающее, не умеющее ценить труд людей существо. Мошенник и пи***бол в чистом виде.
    Все его пресмыкающееся в виде Янива, Анны и главбуха, будут списывать на вас и с вашей зарплаты(которая и так не фантан) все недостачи и пр***ы которые сами же и наворотили. За ними висят огромные недоплаты людям которые не выдержали этого у***нства и уволились. Кстати, мебельный магазин Ривал открыла его бывшая работница) Ушла также со скандалом и долгами по ЗП и открыла свой магазин. Теперь он постоянно засылает туда новичков на крысу ценами интересоваться. А вот клиенты Рольфа тоже не получают должных гарантийных обязательств, как только деньги в кассе, все — брак, недостача фурнитуры, неправильно собранная мебель, корявая транспортировка — это все проблемы клиента.

3. 16 мая 2023

Якщо хочете нормального відношення, офіційного працевлаштування, ринкової заробітної плати і зберегти свої нерви, то вам точно не сюди.
    На співбесіді вам будуть співати краще соловейків, а на ділі: не виплачена заробітна плата, постійний стрес від тиску керівників і вимагань неможливого, ніяких інструментів для менеджерів і їх навчання(хочете навчання сплатіть його самі собі), постійна зміна мотивації яка крутиться від настрою власника, ніяких лікарняних і відпусток(треба, бери за власний рахунок), менеджерів зтрвлюють між собою, персонал постійно змінюється, бо обіцянки не виконуються, вони постійно в пошуку менеджерів. Зимою в залі холодно, літом спека неможлива.

Добавьте зарплату в компании ROLF

Добавить отзыв о работодателе ROLF

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании ROLF?