Сириус (Охрана)

Сириус (Охрана)

Служба безпеки СІРІУС займає провідну позицію на ринку послуг комплексної безпеки України.

Отзывы о работе в Сириус (Охрана), зарплаты

1. 22 января 2023

@Гость, тисячі разів підтримую кожне слово!!! Великий стаж роботи в цій помийці, і це просто тільки верхня частинка айсберга!

2. 22 января 2023

@Гость, @Дарій,
    На це смішно дивитися)))
    В цій багодєльні я пропрацював досить довго і знають 90% всіх працівників і що там відбувається… про які нафіг «не професійні навички» йде мова, коли через затримку зп звільнили попереднього начальника пульта, який буквально створив весь пульт чи коли в інженера на Новий рік народився син, а директор-дурачок звільнив його наступного дня зі словами «я не хочу работать с тобой в новом году».
    Чи як він звільнив працівника, яка була в дикретній відпустці… да про це 100% знають всі. А потім ігор всьому колективу давав вказівки, щоб її в контактах телефону підписали «придатель» і такого роду надписи, щоб в GetContact відображався наклеп. А в фейсбуці/інстаграмі писали провокаційні коментарі…Бл@дь, як же низько!

Чи про яку лояльність від керівництва ми говорим, коли ігор приходить в інженерську і задає питання «хто знає, що в охоронний прилад встановлюється сім-карта?» Всі відповідають одне й те саме і за це отримають штраф по 5000 грн, бо його дурачка тіпа не оповістили про це і він не знав( хоча як не знав, коли кожного місяця поповнюється і рахунки і закуповуються нові картки)

Дружній колектив — це хіба що на корпоратив і не більше або поки не виникають якісь робочі питання між відділами. І тоді починають виливати бруд. Офіс свариться з операторами, які сутками там сидять і або невчасно відповідь дадуть, або ще якась фігня. Оператори на офіс грузять, бо тих сидить постійно мінімум 10 чол і не знають чим зайнятися, а 4 дівчини з пульта загружають дурною роботою на яку просто нема часу.так само і інженери чи менеджера… є пару менеджерів, з якими можна і домовитися про все і вирішити всі робочі моменти, а є, які часто-густо ниють, нічого вирішувати не хочуть і прикриваються розмовою «що зараз до ігоря подзвоню і він заставить тебе це зробити…»
    Оце і лояльне керівництво!

А а як же я забув, про те, коли знову затримка в зп не маленька і працівникам потрібні були гроші чи то на оплату квартири, чи то на лікування, чи то на ще щось дуже важливе, і просили хоча б аванс, а «лояльний» ігор казав «всем сейчас трудно и у фирмы тоже» або ще таке пластинка «все одинаково нужны деньги, и чем ты лучше других чтоб тебе из дать»…

Нарядам теж не солодко працювати в таких умовах… 15 000 об’єктів і їздить 2 наряда на л.березі і 5 на правому. І просто фізично нереально на всі тривоги поїхати вчасно. А директор ще й змушує інженерів і менеджерів провіряти їх не старт, реагування і тому подібне.
    І якщо таке западло хтось не зробить- штраф. А коли зробив перевірку — то нада доложить ігорю, щоб він знав про всі косяки і оштрафував наряд.

А, то ще ж можна нагадати про те, як був оштрафований працівник не один місяць підряд і він в кінці кінців просто викинув робочу сім-карту і більше не виходив на роботу. То ігор з фейсбука взяв його фото і на офісі розвісив оголошення, що той непатріот вкрав 2 млн гривень і все таке… але саме підле те, що в нього під домом чергував наряд, щоб його зловити. Хто не вірить — є в фейсбуці на певних спільнотах навіть підтвердження всього цього.

Всі ті, хто заступається за такі коментарі- понятно, за що ви пишете їх. Але ви вже хоча мовчали, і собі не брехали, що це так. Майте хоч якусь совість і самоповаги.
    А будете зараз огризаться- то як і акаунт «Ніколенко Ігор Богданович» розкажу більше підводних каменів які тут були і є.

3. 8 января 2023

Я не розумію чому такі негативні висловлювання. Може деяким працівникам не хочеться працювати по жорстким правилам компанії. Є дані правила і їх потрібно дотримуватися щоб був порядок та сильна команда!

4. 5 января 2023

Прочитавши велику кількість негативних коментарів , можу сказати лиш одне , що їх пишуть люди які не показали професійних навичок і гідного та серйозного відношення до своєї роботи. Інформація про не дружній колектив це взагалі повна маячня, всі відділи тісно пов’язані і звернувшись тобі допоможуть і нададуть необхідну інформацію для вирішення твого питання. Керівництво лояльне і завжди увійде в твоє положення

5. 27 декабря 2022

Як же дофіга тут отзивів від працівників , особливо від дівчат кол-центра сіріус .
    Скажу так працював , повна ***ня , затримка 3 місяці, не викладуєш в певний період отзив штраф , імена я тут пздц як впізнаю і жаль цих людей які знаходяться в рабстві . Не йдіть працювать . Тебе не будуть штрафувати певний період бо новенький , але і правди тобі не скажуть бо за це їх штрафують

6. 25 декабря 2022

Анжела :
    Доброго времени суток! Работаю в компании «СИРИУС» 9 лет. Хочу поблагодарить за хорошую команду, возможность постоянного развития, а также стабильную зп, которая в наше непростое время показатель высокого уровня компании. Каждый сотрудник максимально открыт, доброжелателен, готов поделиться знаниями и поддержать в любых вопросах. Спасибо Всем коллегам и нашему руководству!
    Давайте все вместе покорять новые вершины!

Ну ка Анжелочка напиши на сколько за эти 9 лет оштрафовал тебя Игорь! Читатели отзывов не верьте в положительные отзывы так как они написаны под принуждением, сам через это прошел! Штрафы колоссальные и по 45000 грн были! А у старых сотрудников сириуса задержки по ЗП доходили до 170 000 грн мне по увольнению 90 000 долга так и не отдал! И я не один такой. Ещё заставлял учить автобиографию Сталина и рассказывал какой отличный президент Путин, а кто не соглашался с его позицией штрафовал и увольнял. Отличная компания сириус, можно хорошо прочувствовать рабство!!!!

7. 10 ноября 2022

Я звичайно, вибачаюсь, але чим це потрібно було образити хлопчика з групи затримання, якщо він пише таку ахінею?)
    Не дружній колектив? — Можливо саме ти не зміг знайти порозуміння з колегами ? Перерахувати машини, справляти потреби в машині це взагалі топ ? за це штраф не отримав?) смішно )) можливо ще щось забув ?
    Якщо людині щось не подобається — вона йде сама і вирішує свою проблему. Віч на віч.
    А якщо хочеться «вилити душу» — то це до священика, на сповідь.

8. 3 сентября 2022

Я буду розповідати всі секрети цієї компанії що заховані в шафі) до тих пір поки власник ,а саме Ніколенко Ігор Богданович не віддасть всю затримку по заробітній платі працівникам. Буду розповідати як ми їздимо по об’єктам і збираємо абонентську плату щоб приховувати податки,як працюють охоронці що вживають наркотичні засоби і потім трапляється дтп з постраждалими,як приймають на роботу без спеціального навчання та видають їм травматичну зброю яку роблять через свою фірму,як кидають абонентів через бік із страховкою майна яку так продають бо ти не зможеш доказати що в тебе був телевізор за 50000.00 гривень , а СІРІУС відповість що у вас його не було зовсім так як і коштів дома і дорогоцінних предметів бо я вже бачив як це робиться і фірма не несе відповідальності за це бо у вас банально не має чеків на більшість товарів що дома. І коли ми приїдаємо на тривогу і там десь від 4 чоловіків що п’ють чи порушують щось то фірма каже їдьте на базу воно нам не нада,а абоненти сплачують за це кошти. І САМИЙ ВЕЛИКА БРЕХНЯ «СІРІУС» розповідає що має власний АВТОПАРК більше 100 авто то я вам зараз розповім, у самої фірми лише авто 10-15 власних,а решта це особисті авто працівників що клеють рекламу на авто і їм за це СІРІУС платить кошти ,а власні авто фірми це лексус лс власника фірми,мазда 6 також його,3 ниви 2000 року білі що майже не їздять ,Рено Меган з двигуном 1л, і це все, більше авто фірма не має, а ти коли працюєш охоронцем тобі кажуть бери авто на себе в кредит або через їхню лізингову компанію і буде більше заробляти і ти береш авто обов’язково червоне і працюєш ,і фірма його рекламує як авто фірми і абонент і всі люди не подумають що авто не фірми,а самого працівника. От вам і мильний пузирик а не фірма. Штрафи раніше були не такі великі поки не прийшов новий начальник охорони В’ячеслав і понеслось. Невдовзі ще розповім Вам про СЛУЖБУ БЕЗПЕКИ СІРІУС. ЗІРКА ВАШОЇ БЕЗПЕКИ.

9. 3 сентября 2022

Дмитро :
    Вже 4 роки працюю в компанії «Сіріус». Високий рівень заробітної плати, дружній колектив професіоналів своєї справи, гарні умови праці.

Високий рівень заробітної плати це вже смішно. Дійсно перестаньте писати цю дурницю,колектив не дружній ,умов праці зовсім не має,спиш в авто,їси в авто,справляєш потреби в авто,

10. 3 сентября 2022

Надія :
    Компанія «Сіріус» — це надійний працедавець. Компанія дає впевненість у завтрашньому дні. Високий рівень заробітку, лояльні умови праці, дружній колектив.

Компанія дає впевненість в тому що реагування не за 6 хвилин ,а за 40 хвилин. Високий рівень не заробітку,а висока затримка по заробітній платі, лояльні умови праці по троє суток і після зміни тебе не відпускають додому,а якщо їдеш сам то ми тобі дамо штраф 5000.00 гривень.

11. 23 августа 2022

Не довіряйте цій фірмі охороняти ваші об’єкти так як охороні так і керівництву [вырезано] , власник фірми Ніколенко ігор Богданович не виплачує заробітні плати ,затримка по з/п від п’яти до восьми місяців ,а середня з/п водія на власному авто 25-35т от і порахуйте які кошти він винен , і під час війни він відмовився виплачувати заборгованість робітникам аргументувавши це тим що кошти не надходять ,але придбав собі седан лексус з автосалону ,от і думайте чи варто вам довіряти такій фірмі , я там працював ,там штрафи космос ,авто не помив бо не дають заробітню плату штраф 800, зреагував не за 40 секунд ,а за 42 штраф 2000, не взяв наручники на тривогу штраф 1000( а підсумок для них порваний і керівник попереджений но всеодно не міняють і дають штраф) їдеш на тривогу і приїжджаєш за 20 хвилин бо був в пробці то кажуть довго реагуєш 3000 грн штраф, не дають заробітню плато то береш їхній бензин і заправляєш знайомих за кошти а з карти паливної списуєш, то дають штраф 50000 ,а ти банально брав кошти на їжу для дитини бо не має чого їсти , да і коли приїжають на тривогу і коли лінь лізти через забор то кажеш диспетчеру шо там все гуд і тебе відпускають ,а там все розікрали))) от вам і відношення)

12. 12 мая 2022

Шеф [вырезано] , с 3х месячной задолженности не выплатил и гривны , просто сказал что нет денег а потом купил себе Лексус новый .

13. 13 января 2022

14. 23 декабря 2021

Запросили на співбесіду, по телефону була розмова про графі доба через три та зп від 15000 грн. По факту співбесіди виявилось що Графік три через три і зп 9700. Плюс якась незрзоміла схема по виплаті з затримкою в місяць. Жалкую що змарнував свій час. Склалося враження що Сіріус — це досить низького рівня компанія, оскільки люди професійні та з досвідом не будуть працювати на таких умовах.

15. 16 декабря 2021

16. 9 декабря 2021

Из собственного опыта могу сказать, что работая в компании «СИРИУС» каждый найдет для себя:
    — большой, дружный и слаженный коллектив,
    — комфортную и доверительную атмосферу,
    — стабильный доход, который идет только вверх,
    — новый интересный опыт в работе,
    — перспективу развития и карьерный рост,
    — поддержку,
    — конструктивную критику,
    и многое другое.

17. 9 декабря 2021

Давайте все вместе покорять новые вершины!

18. 8 декабря 2021

Вже більше року працюю у Сіріусі і за цей рік я здобула чимало професійних навичків, освоїла технічну базу, та навчилась роботі із клієнтами. Чудове ставлення до працівників це один із головних привілеїв компанії, адже тільки при налагодженій структурі внутрішніх процесів можна показувати відмінний результат!

19. 8 декабря 2021

Работаю уже около 3 лет. Прекрасный коллектив, который уже стал семьей. Удобный график работы и очень достойная оплата. Офис современный и уютный.

20. 8 декабря 2021

Работаю в компании уже 2- года все супер ! Молодой, дружный и отзывчивый коллектив . Лояльное руководство к которому всегда можно обратится за помощью . Стабильная и высокая з/п. Уютный офис . Возможность карьерного роста

21. 7 декабря 2021

Советую доверять мнению, людям работающим в компании годами, а не непонятным личностям, которые только и умеют безпочвенно оставлять негативные отзывы. Я работаю больше 4х лет, официально. Уверенно могу сказать, что зарплата высокая, условия отличные, коллектив дружный и каждый профессионал в своём деле.

22. 7 декабря 2021

Работаю в Сириуса уже больше года, все устраивает. Выплаты зарплаты каждый месяц на высоком уровне, отношение коллектива очень хорошое, в любом вопросе помогут всегда. Огромный плюс — индивидуальный график.

23. 7 декабря 2021

Працюю в охоронній фірмі Сіріус уже майже два роки, колектив чудовий, керівництво справедливе ,зарплати на високому рівні, а головне — гнучкий графік роботи. Зарплата збільшується відносно вмінь працівника. Підвищення вітаються, якщо ти дійсно розумієшся в своїй справі!

24. 7 декабря 2021

Работаю в Компании СИРИУС более 12 лет.
    Отличный коллектив, сотрудникам не чужды понятия взаимопомощь и взаимовыручка.
    Отличные условия для карьерного роста.

25. 22 ноября 2021

Работаю в компании 6й год, очень довольный!)
    Замечательный коллектив, теплая атмосфера, лояльное руководство и интересные задачи.
    Для трудолюбивых всегда есть возможность карьерного роста.
    Люблю свою работу.

26. 19 ноября 2021

Отличная компания, работаю уже больше шести лет. Да, работа сложная и ответственная, не для всех, но кто хочет работает и зарабатывает. Коллектив замечательный, есть карьерный рост, постоянно учишься чему-то новому. Мне все нравится.

27. 18 ноября 2021

працюю в колективі 4 роки, на роботу як на свято. головне те що кожен займається своєю роботою. і якщо потрібно то кожен друг друга підстрахує.

28. 14 ноября 2021

Робота в Сіріус надзвичайно цікава. Проте як і будь-яка інша робота вимагає відповідальності, уважності і бажання працювати. В цій компанії є всі умови для комфорту працівників: приємний колектив, лояльні керівники, високий рівень заробітної плати.

29. 10 ноября 2021

Работаю в компании более 4 лет. Хороший дружный коллектив, лояльное отношение руководства к своим сотрудникам. Отличные условия работы. Заработная плата высокая.

30. 4 ноября 2021

Працюю в компанії майже три роки, чудовий молодий колектив, який знає свою справу.
    Для проходження першого етапу співбесіди потрібно вирішити елементарні математичні приклади для 5-7 класів.
    Другий етап — відповіді на питання з шкільної програми та розмова з керівником.
    Підходимо до вибору співробітників відповідально, оскільки ми компанія, яка користується попитом, роботи багато та вона різнопланова, «байдики бити» не доводиться. Потрібно вміти працювати в багатозадачності, бути комунікабельним та відповідальним, оскільки це безпека наших клієнтів та їхнього майна!
    Є можливість кар‘єрного зростання та відповідно підвищення заробітної плати.

31. 30 октября 2021

Работаю в Сириусе долгое время, коллектив прекрасный, дружный. Всегда все готовы идти на встречу. По поводу графиков — люди работают как им угодно, кто больше кто меньше. Никто никого не заставляет работать через силу и больше чем нужно, оплата труда достойная. Так же есть возможность работать удалённо.

32. 25 октября 2021

Работаю здесь около двух лет монтажником и могу с уверенностью сказать, что Сириус — это серьёзная хорошая компания. Устанавливал охранные системы и в хрущевках, и в домах vip-уровня — мы работаем со всеми категориями клиентов. Есть серьёзный внутренний контроль качества проведенных работ, от сотрудников требуется постоянно развиваться, но и зарплата соответственно хорошая

33. 19 октября 2021

@ G1s3 , Звідки така інформація? Ви взагалі працювали тут, що такі відгуки пишете? Робота хороша, я впевнена, що негативні відгуки тут пишуть тільки ті, хто не вміють, або не хочуть працювати. Люди, які шукають халяви.

34. 17 октября 2021

Не верьте в хорошые отзывы — их пишут под заказ руководства — те кто там работают(как правило девушки что сидят за пультами тревоги у компов…
    Ну что сказать… если вы работаете в сириус… то мне вас жаль… это же как надо себя не любить и не уважать чтобы шестерить в недо-охране и позволять руководству «издеватся над собой» задержка, не выплата зарплаты, угрозы, шантаж… итд…
    Я пару раз лицезрел как «сотридники» хвалёного сириуса нарущали закон, а потом их отмазывали…

35. 9 октября 2021

Сириус — это не только про безопасность, но и про стабильность. Компания на рынке ещё с 2003 года, одна из первых в Украине. Это уже о многом говорит!!! Находят индивидуальный подход к каждому клиенту, система скидок и бонусов каждому клиенту. Тысячи довольных клиентов.

36. 8 октября 2021

Хороша робота. Звичайно відпочивати не приходиться, як на будь-якій роботі. Заробітна плата висока. Це перша моя стабільна робота, на якій я працюю, і я задоволена на всі 100%. З плином часу заробіна плата збільшується, відповідно до інфляції та часу.

37. 7 октября 2021

Хорошая компания, дружный молодой коллектив, можно многому научиться, бесплатная охрана для сотрудников, бонусы если клиент приходит по вашей рекомендации. Рекомендую

38. 7 октября 2021

Как сотрудник, не понимаю людей, которые пишут плохие отзывы, очень уж похоже на просто наглую ложь.
    Стабильная и продуктивная работа компании, это наша основа. Четкость и слаженность для безопасности и защиты с комфортом для клиента, вот что значит Сириус.
    А для сотрудника — это уверенность в завтрашнем дне, возможность развиваться и получать удовольствие от работы. Мы, каждый сотрудник компании, работаем, чтобы Вы ни о чём не переживали. С любовью к своим клиентам, с заботой.

39. 7 октября 2021

Не могла пройти повз
    Працюю в даній компанії близько трьох років. Прочитавши відгуки стало шкода людей, які дійсно можуть повірити і зробити неправильні висновки.
    Нам 18 років, а це великий досвід!
    Входимо в топ-3 приватних охоронних компаній.
    Маємо найновішу матеріально-технічну базу.
    Так, я менеджер, люблю свою роботу та з турботою відношусь до кожного клієнта, головна мета — це задоволений клієнт, який спокійно відпочиває, поки ми працюємо!)
    Дякую конкурентам, які мають час написати брехню )
    А взагалі — телефонуйте або приходьте до нас до офісу, всіх раді бачити.

40. 15 сентября 2021

Сама тупа служба, на*бують з зарплатою роблять затримки, штрафи і цифри беруть з голови. Розказують що гшр приїжає за 2-3хв, а по суті їдуть 30-40хв.якщо нема де жити то шуруйте в цю контору, тут будете жити і відробляти штрафи. А і ще половина колективу необразовані мавпи

41. 1 сентября 2021

Просто шок от этой компании!
    Без каких либо объяснений меня обозвали лгуньей, о чем речь я так и не поняла. Если уж оскорбляете людей, то хотя бы удосуждесь сказать почему.
    Отношение к персоналу ужасное.

42. 16 июля 2021

Як на мене найкраща робота. Я всім задоволена. Можливо ті, хто пише погані відгуки про роботу, працювати не вміють. Хороша робота, добре оплачується, жалітись не приходиться. Керівництво лояльне, постійно входить в ситуацію. Працюю більше 4 років, колектив привітний та дружній.

43. 2 июня 2021

Добрый день хочу всем кто интересуется работой ГБР Сириус то что в объявление указанно от графика работы сутки трое это ложь , о зарплате 1/2 12000
    Или 3/3
    Алина отдел кадров нагло соврала о том что указанно в объявление , при этом несколько раз переспросил
    Желаемые кто обращается в эту фирму если с начало враньё идёт , дальше ещё многое скрытого вранья
    Удачи в плиске

44. 1 мая 2021

Василий :
    Сириус что охраняют то и грабят…
    Неплохо бойцы Сириуса грабанули свою точку которую охраняли игровые автоматы и ето не единственный случай!!!

А что у нас есть игровые автоматы?!?? Подскажите адрес?!

45. 31 марта 2021

Приехал в офис по приглашению на вакансию.Нудно и долго повторяла девушка в очках то,что говорила по телефону.Дала заполнить анкету,сняла копию с лицензии и простилась. Зачем приезжал? Чтобы по приглашению устроиться на работу,резюме мое понравилось.Но никого кто решает вопрос в офисе не было,девушка полномочия имеет только снять копию с лицензии и дать бланк анкеты.Не ездите в офис по приглашению девушки,назначайте встречу с руководством,с начальником объекта.Еще девушка обещала позвонить на следующий день,но не позвонила.Я не удивлен такой работе.Я ее ожидал.Зачем ехать в офис,как правило черт знает куда,если не видел объект,не встречался с руководителем,знаешь только общие слова таких вот девушек из отдела персонала?!

46. 6 марта 2021

Добрый день!
    Я «уши развесила», начиталась лже отзывов…
    На самом деле это походу работа для дешёвой рабсили.
    Начнёшь возмущаться да к ещё и угрожать будут и без денег пойдеш на улицу.
    Не стоит тратить на эту фирму ни деньги, ни время ни нервы!!! Держитесь подальше!!!

47. 10 декабря 2020

Сириус что охраняют то и грабят…

48. 15 сентября 2020

В корпорации СИРИУС работаю много лет. Коллектив очень дружный и работает слаженно. Есть все для комфортной работы. Поэтому текучка кадров минимальная. К подбору персонала относимся очень серьезно, так как в лучшей охранной компании работают только профессионалы. Охранники групп задержания СИРИУС — исключительно действующие спортсмены, в том числе международного уровня, которые проходят спецподготовку. Монтажники могут установить системы любой сложности и в кротчайшие сроки. Менеджеры помогут подобрать наиболее подходящую систему для клиентов. Офисный персонал всегда поможет и подскажет в вопросах заключения договора, оплаты услуг и т.д. Операторы пульта быстро могут определить сложность ситуации на объекте в считанные секунды, после чего незамедлительно или отправить группу задержания на данный объект, или дежурного инженера, или связать клиента с менеджером/офисом, и т.д.

49. 22 июля 2020

Дуже подобається працювати в Сіріус. Я працюю в офісі, колектив просто чудовий, робота, яка приносить задоволення і по заробітній платі не ображають.

50. 28 мая 2020

Как-то неестественно многовато лестных отзывов с кучей лайков, а по некоторым дням — просто повальное нашествие любителей-мазохистов. Особенно после небольшой порции критики. Совпадение?!

1. 22 июля 2020

2. 30 марта 2020

Обратитесь в прокуратуру по поводу вашей невыплаченной «в конверте» зарплаты. У них уставной фонд 1000 гривен. Они просто проходимцы.

Диспетчер охранного пульта 3
Инженер охранно-пожарной сигнализации 1
Монтажник 1
Охранник 2
Охранник-водитель 1

Добавьте зарплату в компании Сириус (Охрана)

Добавить отзыв о работодателе Сириус (Охрана)

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Сириус (Охрана)?