Територія мінімальних цін

Територія мінімальних цін

Компанія «Територія min» — це мережа магазинів одягу, взуття і аксесуарів для дітей та дорослих.

Отзывы о работе в Територія мінімальних цін, зарплаты

1. 5 февраля 2024

@представник Територія мін, по перше, щоб бути такими впевненими то попрацюйте не в офісі а у тому самому торгівельному залі у якому тепло на вашу думку, годин так 12. Про туалет навіть не починайте, ви бачили цей сором?? Мабуть ні. А стосовно того, що ситуація із співробітниками вирішена то геть смішно, нічого там не вирішено, людина як працювала у магазині так і працює, очі як закривали так і закривають. Ви не кажіть так впевнено про те, чого не бачите))

1. 8 февраля 2024

Дякуємо за Ваш відгук та активну позицію. Щоб розібратися більш детально у цій ситуації, зв’яжіться, будь ласка, з нами за номером — 063 375 03 72

2. 2 февраля 2024

працювала в території мінімальних цін на дарниці,відношення ніяке тикають носом ніколи не похвалять,це самий худший магазин по відношенню до своїх працівників,текучка велика дуже.зарплати задержують мене з за них чуть не вигнали з квартири так як я знімаю,заставляють відробляти
    читайте відгуки з початку коли йдите сюди

1. 5 февраля 2024

Доброго дня!
      Наша компанія старається своєчасно виплачувати заробітну плату для працівників. В минулому місяці, нажаль, сталася затримка на 3 дні, але усі працівники були попереджені про це заздалегідь.
      Що стосується відпрацювань, згідно законодавства працівники мають за 2 тижні попередити про звільнення.

3. 31 января 2024

Проробила я пару місяців у території, і цього достатньо щоб відбило бажання працювати у великих колективах. Конкретно приклад магазину на метро Звіринецькій, це просто жах. Туалета можно сказать немає, ходи куди хочеш, воду треба набирати на холоді, у магазині холод, але це все хоть що на фоні колективу, всі тільки тим і займаються що обсерають один одного! І що це за приколи, коли комусь не можно нічого а хтось в улюбленцях і можно все, більш за всіх солодко себе почуває старший охорони, фліртує з продавцями, має фізичні відносини с дівчиною з магазину, по при тому що має жінку, і адміністрація то все знає але покриває бо він улюбленець, а когось іншого строють якщо з перерви запізнились. Куди дивиться керівництво цієї компанії? Не ясно. Загалом цікавий досвід, ласкаво просимо до » швецької сім’ї» якщо вам бракує гострих відчуттів і не важливе ваше здоров’я.

1. 31 января 2024

Доброго дня! На даний момент питання із температурою у торговому залі вирішено, у нас працює система опалення.
      Також у торговому центрі є вбиральня, якою завжди користуються працівники.
      Правила та стандарти роботи у магазині однакові для усіх прцівників. Ситуація, що виникла між співробітниками вже вирішена.

4. 22 января 2024

Хочу рассказать о своём горе опыте и попытке работать в этой сраной конторе.
    Прошла онлайн собеседование и с понедельника сразу же вышла на стажировку, она началась с 9:30 и до 18:00 это только первый день, потом с 9:30 и до 21:00 я выдержала 4 дня и очень жалею что позволила так с собой обращаться.
    Раб утро начинается в 9:30 с мытья пола на своём отделе потом старший продавец начинает засыпать тебя работой что бы ты ни минуты не стояла без дела при этом ставит не корректные задачи и потом орет на тебя за то что не так сделала, постоянно подгоняет и гоняет тебя как личного раба. Стажёра они вообще за человека не считают и относятся к тебе как к дерьму. Выйти из зала без разрешения ты не можешь, можно отойти на 15 минут и только по очереди и только по разрешению старшего продавца.за целый день нет вообще нет возможности нормально отдохнуть ты постоянно в работе, сидеть нельзя, стоять и ничего не делать тоже тебе не позволят, даже когда ставят на примерочной и если нет много людей как это бывает в будни тебе попутно найдут работу но лишь бы ты не Дай Бог просто не стояла.
    За 4 дня я просто приходила домой без рук, ног и спины. Сил на себя и свою личную жизнь просто не остаётся. Ужасная контора, ужасный коллектив и [вырезано] отношение к стажёрам и вообще к людям. Я не советую туда идти если вы дорожите своим здоровьем, а если не верите что всё так плохо то можно попробовать 1 стажировочный день думаю вам сразу станет всё ясно 🤣

1. 23 января 2024

Доброго дня! Дякуємо за зворотній зв’язок. Компанія піклується про атмосферу в колективі, так як це є важливою складовою комфортної роботи. Наразі вирішуємо це питання.

5. 28 декабря 2023

Такого бути не може! Усі працівники в шоколаді. Працівники, це ті хто сидить в офісі, або керівники магазинів. Всі інші — раби, от вони дійсно в прольоті (як завжди, а не тільки на свята). Обертасу- «вічного життя»

6. 28 декабря 2023

я так розумію у цьому році компанія з новорічною премією лишила працівників з **» у дупі. браво. скільки працюю і таке бачу вперше.

1. 29 декабря 2023

Території Мінімальних Цін, попри зовнішні обставини, продовжує турбуватися та підтримувати працівників. Ми своєчасно виплачуємо заробітну плату, бонуси та премії, як на Новий рік, день торгівлі так і на інші свята.
      Цей Новий рік — не виключення, усі працівники отримають святкові премії!

7. 6 декабря 2023

Працювала продавцем консультантом на Звіринецькій. Що можу сказати — це жах… в торговому залі холодно, умови для співробітників жахливі. Дешева робоча сила, розмовляти з колегами не можна, в телефон не можна. Туалету магазину немає, приходилось ходити в брудний туалет тц Навігатор, там же і набирати воду зранку щоб помили пол. Заставляли йти на мороз виливати воду на вулицю. Умови жахливі. За 19 змін 9-21 заробітня плата 15500грн

1. 8 декабря 2023

Доброго дня!
      На даний момент питання із температурою у торговому залі вже вирішено, у нас працює система опалення.
      Користуватися телефоном та обговорити особисті питання працівники можуть на перервах (надаємо 4 перерви протягом дня, щоб працівники могли відпочити).
      У нас є фіксована ставка, а також бонус, разом з яким наші працівники мають можливість отримувати суттєво вищу заробітну плату

8. 22 ноября 2023

Гість :
    Дуже рада що більше не працюю в території мін,тому що це не магазин,а концтабір, особливо у місті Івано-Франківську,Адміністратор Нурієва Інна,на вигляд не скажеш що це адміністратор,так собі прибиральниця,відноситься до працівників так,ніби це її магазин,посилає працівників матом при покупцяз,шукає любу причину щоб звільнити,то це за неї робить Надія з Києва.Така людина не може бути адміністратором.Всі ,хто хоче іти працювати в цей магазин,навіть не думайте йти,там вас не матимуть за людей.

Це практикується по всій сітці. І в Києві також. Адміністратор і директор халуї адміністрації офісу. А те бидло рахує персонал за бидло. Візьміть знаменитий персонаж»ТАМАРА Михайлівна.ВІКТОРІЯ Михайлівна,ТЕТЯНА Володимирівна Київ.Їх тіла навіть хробаки їсти не будуть в могилі.Таке кончене

9. 18 ноября 2023

Був опит роботи в магазині святошин, так що хочу сказати, що старші касири дуже багато не себе беруть, особлива там є одна така, яка може повисити голос і навіть обізвати тебе дурою, навіть адміністратори не можуть собі таке дозволити, здається що їй треба спочатку навчитися нормально і ввічливо розмовляти, а потім вже спілкуватися зі своїми колегами! сподіваюся ви звернете на це увагу

1. 20 ноября 2023

Доброго дня!
      Дякуємо за зворотній зв’язок.
      Наразі це питання вже вирішене.

10. 11 октября 2023

А навіщо на співбесіду брати з собою паспорт та трудову книжку ? І чи реально не платяться години роботи коли повітряна тривога?

11. 24 сентября 2023

Компанія «Територія мінімальних цін» не працевлаштовує своїх працівників офіційно одразу, а тільки з другого місяця.Перший місяць зарплата у готівці, вони не сплачують податки до держбюджету.

12. 30 июля 2023

Ця мережа торгує товарами, у яких зазначений імпортер росія! І це на другий рік повномасштабної війни! Не підтримуйте тих, за чиї кошти фінансуються ракети на нас.

1. 31 июля 2023

Доброго дня! Мережа наших магазинів співпрацює лише з перевіреними постачальниками, до складу яких не входить росія. Для вирішення данного питання, зазначте, який саме товар імпортований росією.

13. 22 июля 2023

Добрый день)

Возможно кто то может дать отзыв по работе в ТМЦ на Харьковской? Какой коллектив, ЗП, обязанности, график? Стоит туда вообще идти устраиваться на работу?

1. 31 июля 2023

Доброго дня! Для отримання детальної інформації, щодо умов роботи, Ви можете звернутися за номером 063 204 16 38!

14. 6 июля 2023

Мне пришлось работать в этой компании тот магазин что возле метро Дарница. Но минус в том что мало консультации, люди возмущаются, что мы к ним не подходим, потому что сейчас мы как мерчики больше делаем витрины, если бы подходили к людям как раньше, то больше получали бы премий , а так выходит очень мало. Сразу было все хорошо, но потом увидела что админ любит только любимчиков, которые могут бегать в кабинет целый день, а к не любимчикам относятся как к рабам, и помимо того не хвалят, также может показывать свое недовольство при покупателях, забыли как раньше работали на кассе и так же мыли пол как мы, вы постоянно чем то не довольны. Мне больше нравилась директор магазина. По этому перед как здесь работать читайте сразу отзывы.

15. 30 июня 2023

Заказал товар через интернет самовывозом из магазина в Киеве. Приехал забрать — заказ ожидает во Львове… В магазине такого товара не было в наличие, совет от консультанта горячей линии — или ехать в абсолютно противоположную часть города и забирать из магазина, где он есть… или за мой счет мне его пришлют НП… Уважаемые…если бы мне было бы удобно товар получить на почте — изначально бы заказал доставку… а так спасибо, малым настроение испортили!

1. 4 июля 2023

Доброго дня!
      Перепрошуємо за незручності при оформленні та отриманні замовлення! Для того, щоб ми розібралися у даній ситуації та могли запобігти виникненню таких у майбутньому, зазначте будь-ласка номер Вашого  замовлення!

16. 12 июня 2023

Хто працював касиром у Києві? Як враження? Зарплата повністю «біла»? Працевлаштування по трудовій книжці чи цивільно-правовому договору? Зарплата йде як ставка за відпрацьований час, чи по-іншому?

1. 14 июня 2023

17. 15 марта 2023

18. 15 марта 2023

Магазин в Івано-Франківську там настояще пекло ,я там працював не ідіть туди працювати тому що вас не рахують за людину знущаються як можуть особливо так звана адмін Інна Володимирівна,то * людина яка не розуміє що ти людина ,вона думає що ти раб,і такі ж самі з Києва керівництво не рахують вас за людей,зарплату не виплачують вчасно, те що мали платити не платять ,штрафи на кожному кроці ,на менуту запізнишся штраф, якщо тривога вони сказали , ти залишаєш приміщення з тебе будуть вираховувати з зарплати за годину,це просто насильство над працівниками, ставлення хамське до працівників ,звільняють людей без причини не пояснюють за що,ти працюєш викладається на ? а тебе виганяють як пса без попередження,тож прошу не ідіть до тих звірів ,бережіть нерви свої https://www.vnutri.org/teritoriya-minimalnih-tsin/#respond

19. 10 марта 2023

Якщо тобі подобається бути рабом, якого постійно принижують і платять за те що ти гарно лижеш ср*ку
    своюєму керівнику а не за те який функционал виконуєш то тобі саме сюди!!!

20. 25 февраля 2023

Радомишль, Житомерськая обл.
    Мені теж довелося пережити ці знущання, за 300 грн на день. Мало того, що ми звичайні консультанти-продовці робили усю брудну роботу.
    Нам не можно було йти їсти без попереджень,при цьому у нас не було перерви на обід, там як вийде, якщо встигнеш і люди не будуть заважати. Тех.перерва була тільки по п’ятницям година перерви, і на тому д’якую.Нам казали, що все по закону, хоча не яких бумаг не показували.
    Я притримувалась усіх правил які надавал Адмін, але мене звільнили, через те, що я не принесла йому каву, бо втомилася після ревізії, за це він на мене накричав і сказав що я маю робити все, що йому заманется. Але, коли він мене звільнив, навіть не подзвонив і не попередив.
    До українок там взагалі відносятся як до рабинь, не знаю як там деякі жінки терплять це роками(Працювала із Узбеком)
    Випадки із домаганнями теж бували, бувало і такє що адмін дивився через камери на жіночи частини тіла поки вони працювали. Я не розумію, як такє можно припустити!

1. 14 марта 2023

Доброго дня!
      Нажаль Ви переплутали нас з іншою мережею магазинів.
      Наразі ми є лише в таких містах — Київ, Чернігов, Івано-Франківськ, Львів.

21. 18 февраля 2023

17 февраля 2023 года я стала невольной свидетельницей ужасного и скотского отношения руководства магазина к своим подчинённым. Это касается магазина Территории минимальных цен в Интервал-плазе на ст.метро Лыбедская. Уже находясь в районе кассы и поджидая свою очередь, я услышала истерический крик особы которая кричала на работника магазина, сначала я подумала , что это чем-то недовольная покупательница, но потом из этого неадекватного вызывающего крика , поняла что это либо директор, либо администратор данного заведения. Простите, но меня объял шок и недоумение. Скажу кратко, в своё время я отдала торговле почти сорок лет, начинала с простого продавца и ушла на пенсию руководителем крупного универмага. За всю свою трудовую деятельность я ни разу, повторюсь нм разу не сталкивалась с ситуацией, когда руководитель , То ли директор, то ли администратор выяснял отношения с подчинённым в присутствии клиентов и покупателей, а тем более кричал на персонал в присутствии чужих лиц. Кстати я так и не заметила у неё ни форменной одежды , а тем более бейджика, просто чёрное пальто… Фу , как это некрасиво и гадко. Может я устарела, может сейчас другие методы руководства и управления компаниями, но мне искренне жаль этого мальчика кассира. Кстати этот мальчик-кассир, уже не единожды меня обслуживал на кассе. Хочу сказать крайне культурный и обходительный молодой человек. Поэтому услышав эту необъяснимую агрессию и хамское отношение к нему, решила заступиться за него. Простите , но это не методы работы. Я понимаю, в стране война, беды, лишения и гибель людей, всё находятся в стрессе, но это не оправдывает не даёт никому права унижать и морально уничтожать людей,… хоть ты и подчиненный. Ребята , продавцы, я вам искренне сочувствую, что Господь бог, в лице руководства вашей компании дал вам такого руководителя. Мне вас жаль… Но помните, как говорил царь Соломон — <> С Уважением Мария Савельевна.

1. 23 февраля 2023

Шановна, Марія Савельєвно!
      Вдячні Вам за Ваш відгук. Обов’язково розберемося у цій ситуації.

22. 22 января 2023

@Снежана, а смысл? «Горячая линия» в курсе, более того, она покрывает такие случаи и закрывает глаза, всё спуская на тормозах.

23. 21 января 2023

Ребята, богом вас прошу, не идите работать в Территорию минимальных цен. Даже не смотрите в ту сторону. Людей ни за кого не считают. Увольняют просто без причины, лицом не подошёл, значит пошел вон. Работой нагружают что некогда даже в туалет сходить, а платят копейки, ещё и штрафуют ни за что, все время ищут какую нибудь причину для этого, и считают что они всегда правы. Меня тоже вызвали, и сказали пиши заяву или уволим по статье. Гады они. Обходите территорию десятой дорогой, пожалуйста, не гробте там свое здоровье и свои годы. А пойдете туда работать, об вас будут просто вытирать ноги. Так поступили со мной. Все время работала старалась, не было никогда никаких залетов, а они меня просто вызвали, и сказали писать заяву. Вот такая вам история. Так что имейте ввиду. Думайте прежде, чем идти работать в сраную Территорию.

24. 11 января 2023

Місто Івано-Франківськ.Шарашкіна контора,для цього сарая це комплімент,спочатку обіцяють хорошу зарплату,потім коли вся брудна робота зроблена,вішають штрафами,зменшують години і виганяють людей не пояснюючи за що,умови праці жахливі,магазин не отеплюють,Адміністратори з Києва майже не спілкуються Украіінською,державною мовою,майже всі без досвіда роботи,набрані з вулиць,як хочуть так керують,в магазині попадаються товари від Російського виробника,російськомовні товари,відпустки,лікарняні нічого не оплачується,ця фірма-це біженці з Києва, які використовують людей,будьте уважні!!!!

25. 7 января 2023

Доброго дня всім хочу розповісти свою історію , як я працювала в Території мінімальних цін біля метро дарниці на Попудринка 7 а . В вересні 2022 року влаштувалась працювати касиром в цей магазин . Спрчатку все було добре стажерування пройшла колектив був хорошим . Але коли виникли проблеми зі здоровям і за свій майбутній лікарняний попередила зарання то на 2 день в мене в касі був мінус 1700 грн. Хоч до моєї каси мали доступ вс, ключі від каси ми не забирали а залишали в ящику , інкасація була здійснена без мене і над кожною касою була камера де все дуже добре видно але керівництво магазину камери не дивились . Я розумію, що за цю касу я відповідальна і мінуси всі мої але подивіться камери покажіть де я зробила помилку покажіть мені , що це моя провина. Керівництво цього магазину це не зробили . Було сказано твоя провина ,твій мінус .Я звільнилась гроші повинні були вирахувати з ЗП. Я повинна була приїхати на цей магазин , де я працювала і забрати 6200 ЗП. Так як гроші нам платили на руки . Але коли настав час забрати ЗП. Я подзвонила і керуюча магазину Інна Сергіївна сказала гроші прийдуть на картку .Я скинула номер карти і получила ЗП в розмірі 3500 грн .Я запитала керуючу магазину чому так , попросила відомість або телефон бухгалтерії ,щоб їх запитати .Телефону мені не дали і відомість мені не показали . Ось так я пропрацювала в тереторії мін цін захворіла а ЗП мені і не виплатили повністю .

1. 16 января 2023

26. 11 декабря 2022

В інтервал плазі в території виявляється можно заводити відносини і працювати в одному магазині. З яких пір цікаво?? Адміністрація в курсі і робить вигляд, що нічого не знає. Правила для всіх однакові! Але в нас все через ж…
    Ця людина, котра має відносини на роботі взагалі багато собі дозволяє. Звільняє свою ж колегу. І далі спокійно собі працює. Прям «працівник року». Хоча вона тільки робить вигляд, що працює і все знає. Таких прикладів багато, але найгірше, що ніхто з вищого керівництва не бере це до уваги. Вони або дуже добре між собою товаришують або чому тоді територія таке прикриває?!

1. 14 декабря 2022

27. 25 ноября 2022

Доброго дня! Хочу розповісти вам про свій «досвід» роботи в мережі цих магазинів.
    Якщо ти стажер, значить ти будеш робити все, що тільки зможуть придумати продавці-консультанти, які вже пропрацювали там місяць і зняли з себе бейдж «стажер»)
    Будеш робити найгрізнішу і найважчу роботу, і вже на третій день ти не захочеш працювати взагалі ніде. Відношення до вас буде свинське, вас будуть «стібати» з будь якої помилки, хоча стажування толкового у вас не буде.
    Останньою каплею стала повітряна тривога(години не оплачуються), коли підійшла сказати старшому продавцю-хамлу, що повідомляють про запуск ракет, і я хочу спуститися в метро. На що почула відповідь: «Якщо тобі так страшно, то йди ховайся; аби нічого не робити і відпочивати». Це все було сказано з такою насмішкою, наче старший продавець Безсмертна Людина. Але коли відпрацювало ППО неподалік, старший продавець і тапки губила, коли неслася у метро.
    Просто хочу, щоб ви взяли для себе, що Ваше життя і Ваша безпека — це перш за все. Віддати своє здоров‘я за 600грн того не варте. Ціни в магазині завищені мінімум у 2,5 раза, якість одягу і взуття та іншого — китайсько-турецьке підвальне виробництво. В магазині холодно, продавці до покупців відносяться по-хамськи.
    Слава ЗСУ! Що оберігають нас і магазини працюють, поки рядом не «хлопне».

28. 26 октября 2022

Довелося попрацювати в цій як вони себе звуть (компанії ?)Влаштовуєшся туди як розумна і досвідчена людина з досвідом за плечима не маленьким,а працюючи там тебе вважають за недолугого.Працювати довелося на Дружби Народів біля ТЦ Навігатор,2 місяці більше не можливо було щалишатися.Адміністратор Дорошенко явно не в адекваті.Влаштувала там жахливу атмосферу дискримінація повна,Вантажнику дозволяє жахливі речі,підвищувати тон на працівників,нецензурно лаятись,одного разу він навіть побив праціника з дитячого відлілу за те що той хлопчина взяв на складі желетку собі від організації цієї ж бо були власноруч заховані Вантажником і на запитання видати робочу желетку збрехав працівнику що не має очікуються.Адмінша працівника звільнила,а вантажник залишився бо вона з ним 4 роки пропрацювала так на скаргу мою відповіла.Дал ще багато можна писати але одні мінуси.Хто не знається на своїх правах як працівника і не може їх захищати,витруть ноги і не подивляться навіть.Не офіційно працюють люди,приниження і заниження самооцінки відбувається завжди а то й кожен день.На продавців покладається обов’язків більше чим потрібно,але ЗП та ж сама не подобається вмкрикує адмінша на зборах,звільняйтеся.А працювати то й немає кому особо,стажери прийшли побули якщо й побули кілька днів і втікають.На постійній основі тільки Касири і Охорона і то не завжди.Якщо дорога нервова система,особисте здоров’я і цінність як працівника і Людини оминайте це прогнивше Дно,цінуйте свій час бо житт’я одне,а витрачати його на безвідповідальну і не досвідчену організацію не потрібно.Всім читачам миру,злагоди і здоров’я…

1. 4 ноября 2022

29. 20 октября 2022

@Инна, стажировачные не отдали,человек заработал 1800,где они??Врали что в следующую зарплату,потом в аванс,потом снова типо в следующую, так и не выплатили!Я буду звонить на горячую линию!И не только!С Федором тоже буду общаться,а если не поможет буду выше идти!

30. 20 октября 2022

@Инна, сплошные штрафы,какое вы имели право не поставить человека в известность что у вас за перечисление расчетных снимает аж 300 гривен????он бы подъехал и забрал наличкой!И что значит 300 за перечисление???Вы из-за границы перечисляли????!

1. 4 ноября 2022

Доброго дня! Основна наша цінність — це наші співробітники. Ми завжди виплачуємо заробітню плату честно, без затримок та в повному обсязі. В нас немає вирахувань за перерахунки. Для вирішення даної ситуації, зателефонуйте за номером 063 204 16 38!

31. 20 октября 2022

@Инна, отдайте людям заработанное пожалуйста!Вы моему мужу расчетные и стадировачные не выплатили!Шарашкина контора!Будем звонить на горячую линию!Я так это не оставлю!

32. 20 октября 2022

@Гость, они конченный там все,на зарплату кидают людей в тупую,и не выплатили стадировачные,сбросили расчетные человеку и сняли за перечисление мол 300 гривен…???[вырезано]

33. 11 октября 2022

А почему в этой ***утой канторе нет отчислений в пенсионный с начала войны.Почему такое отношение к людям.Придется ломать вам ноги

34. 29 августа 2022

уж за Дружбы народов лучше бы лицо закрыли, лучший администратор сети, если кого то отчитали значит было за что, если кому то нагрубили значит тоже была причина, некоторые наши люди забываются и по другому не понимают.По части внешнего вида следите лучше за собой и за своими близкими, и будет вам счастье. А вобще слишком много нытья в адрес компании, не нравится — не работайте, не приходите, попробуйте сейчас найти какую то другую работу/магазин более низких цен. Одно нытье, сейчас мне кажется в стране более глобальные проблемы нежели вот то на что вы жалуетесь.

35. 10 августа 2022

А Юлія кадровик вже на працює? Дуже цікаво чому мені подобається поїхали за кордон, а місце зберігається

36. 24 июля 2022

Возмущена работой и общением администратора(хотя ее сложно так назвать)грубость и хамство клиентам, отчитывала охранника за то что он ее просто вызвал по просьбе клиента, в присутствии людей…Большая просьба к начальнику…научите общаться админа с клиентами и иметь ухоженный вид!!!
    На территории (Метро Дружба Народов)
    Заранее спасибо!

37. 23 мая 2022

Мені ще дещо дуже подобається кажуть побути трохи в резерві вам зателефонують коли вийти на роботу і це вже тягнеться більше місяця. Скажіть будь ласка у інших робітників діти що зовсім не хочуть їсти?

38. 18 апреля 2022

@Гость, А ничего не поменялось. Тов Скакун С.М с Адм обокрал магазин и все молчат. Интересно куда с мастерской детского магазина делось все оборудование?

39. 18 апреля 2022

Тамара Михайловна кроме 100гр с человека сколько ещё берёте за трудоустройство в день?

40. 13 апреля 2022

День добрый.Читаю отзывы и поражаюсь.Оплатил кроссовки ещё в воскресенье и всё тишина.Не дозвониться, не дописаться.Ребенок ждёт, а я ему ничего ответить не могу.Или верните деньги или кроссовки ребенку вышлите.Совесть у вас есть?Я на эти деньги не обеднею, а вы неразбогатеете. Плюс ещё напишу на вас заявление в прокуратуру.Жду сегодня последний день.

1. 9 мая 2022

Дуже шкода, що склалася така ситуация з Вашим замовленням. Чи вирішине Ваше питання наразі?

41. 31 марта 2022

С 24.02.22-31.03.22 в період воєнного стану компанія не виплатила зарплату за минулий місяць. Хоча вже відкриті і працюють всі магазини!Ось і ти моя цінність, позор вам!!!Просто ганьба!!!!

1. 9 мая 2022

Через те, що в Україну прийшла війна компанія не змогла вчасно виплатити заробітну плату нашим співробітникам, чого раніше ніколи не ставалося. Саме через це, процес виплати розтягнувся. Ми обіцяли, що обов’язково виплатимо усім працівникам зароблені гроші – ми це зробили. Виплачувати частинами заробітну плату почали з 1 березня і вже на початку квітня компанія виконала своє зобов’язання перед усіма – абсолютно всі співробітники отримали всі зароблені кошти. Наразі в мережі наших магазинів немає затримок по виплатам.

42. 29 марта 2022

Друзі, я Вам так скажу… Керівництво даної мережи буде нести Кримінальну відповідальність відповідно до законодавства України з урахуванням тяжкості злочину при військовому стані. Слава Україні !!!

43. 18 марта 2022

Виплатіть людям зарплату!!!! Ми чесно її заробили!!! А ви присвоїли наші гроші зароблені собі!!! Це по людські????!!! В такий час обікрасти людей, саме так, ви обікрали своїх працівників!!! Майте хоть трохи совісті і людяності, виплатіть людям зарплату!!!!

44. 18 марта 2022

Територія не виплачує зарплату своїм працівникам. Незважаючи на те, що компанія продовжує працювати в умовах війни, та співробітники зарплату не отримують вже 2 місяці. Стидоба і позор вам, керівництво Території!

45. 16 марта 2022

Что же вы не отписываетесь на отзывы своих сотрудников, которые зарабатывали вам деньги,которых вы так горло называли ТИ МОЯ ЦІННІСТЬ.Мы уже все заметили как вы нас цените.На всё что у вас хватило смелости это скинуть смс админки,а вы выйдете с сотрудниками на связь.вы же так любили проводить собрания и тренинги

46. 16 марта 2022

Выдайте людям зарплаты, которые они честно заработали,война в стране,а вы плачете,что у вас нет денег, куда же вы их дели? сколько магазинов работало.Почему другие сети выплачивают не в зависимости, работает магазин или нет?Стыд такому руководству,которое оставило своих сотрудников на произвол судьбы ???

47. 15 марта 2022

@Гость, надо написать в прокуратуру,зеленскому,составить петицию. В Ютуб всем сотрудникам тмц Киев. Пусть знает вся Украина. Это статья за мародёрство к сотрудникам,саботаж

48. 14 марта 2022

Насколько же мр***ми надо быть, чтобы оставить своих же сотрудников без возможности получить заработанное даже, не говоря уже о какой-то дополнительной помощи на время войны
    Удалять сообщения, участников чатов, сами чаты в ответ на просьбы людей выдать им хоть какие-то деньги, чтобы прожить первое время

49. 13 марта 2022

Шоб вы и ваши родные жили на 1000 грн до конца ваших дней!!!!!!!!!!!!

50. 12 марта 2022

Просто вся эта ситуация с войной еще раз показала и доказала, что работники этой компании для руководства просто нелюди. У большого количества моих знакомых, даже в это непростое для всех время, по мимо того что выплатили зарплату еще и ДОПОЛНИТЕЛЬНО по пару тысяч заплатили помощи. А тут СВОЕ, тяжелым трудом, честнозаработанное, получить не можем!!! ПОЗОР вам руководство Територии min!!!! Все на вашей совести!!!

1. 26 декабря 2016

Уважаемые Юлия и Ольга вы редкосные сельские ****! Прежде чем показывать себя кем-то, станьте на уровень выше! Советую Вам прикрывать рот, а то воняет! Воспитания ноль! Земля круглая! Вы еще встретитесь с каждым из вашего персонала по пути домой! Пс. Покупатель, наблюдающий, как этит псевдо тетки общаются с сотрудниками!

2. 25 сентября 2018

Меня зовут Анна и я хочу рассказать свою историю о работе в ТМЦ. Я работала с апреля по август 2018гг., прошла собеседование в магазине на Петровке(это сердце компании, здесь работает весь административный персонал)и вышла на работу. Все магазины находятся возле станций метро, поэтому легко выбрать подходящий ближе к дому, у магазинов также разный график работы. За каждым работником закреплен наставник, он занимается стажировкой нового сотрудника, рассказывает о правилах магазина, товаре с которым работаешь, есть одежда турецкого бренда Toontoy и украинского Yasan, очень хорошего качества, поэтому легко работать и человеку без опыта работы в торговле.Я работала на Петровке Городок, во время стажировки ты проходишь тренинги, первый называется welcome, знакомят с компанией, с достижениями, очень важно, что компания не берет на административные должности готовых сотрудников, администраторы и товароведы сначала работали консультантами и компания сама обучает и развивает своих сотрудников. некоторые благодаря возможностям проявить себя, очень быстро добиваются карьерного роста. Если любишь стабильность (зарплата всегда платиться вовремя), готов развиваться, этому помогают тренинги, хочешь творчески проявлять себя (презентации, выкладку товара сотрудники делают самостоятельно) welcome в компанию.

Продавец 2

Добавьте зарплату в компании Територія мінімальних цін

Добавить отзыв о работодателе Територія мінімальних цін

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Територія мінімальних цін?