Укрлендфарминг

Укрлендфарминг

VN:F [1.9.22_1171]
2.2 из 5 (голосов: 303)
Украина
Добавить отзыв Добавить зарплату ❤  Подписаться
Вы представитель компании?
Редактируйте страницу и отвечайте от имени компании.

«Укрлендфарминг» – крупнейший украинский агропроизводственный холдинг, основной деятельностью которого является выращивание с/х культур.

Отзывы о работе в Укрлендфарминг, зарплаты

1 26 27 28
 1. 2 октября 2023

  заступники у вас, Оксана — то ЖАХ — так бояться конкуренції, що зливають людей на етапі стажування))) але дякую… з такими як ви працювати буде складно

 2. 28 сентября 2023

  А в нас начальник відділу кадрів поліграф не пройшов-звільнили. Цікаво, що збрехав? Мабуть ручку вкрав і не признався🤣🤣🤣. Це вже взагалі дебілізм у цій канторі.

 3. 28 сентября 2023

  @Гость, три роки це не показник, пропрацюйте 10 і тоді давайте оцінку компанії. Деякі працівники даної шарашкіної контори, (інакше не назвеш) 5 місяців взагалі без зарплати сиділи і це люди, які пропрацювали не 3 роки, як Ви і знають, що пишуть. Ось таке відношення до спеціалістів, які практично піднімали показники компанії. Та що Ви знаєте…

 4. 18 сентября 2023

  Працювала в цій компанії понад 3 років, так скажу, що роботи багато, проблеми теж бувають. Іноді залишалися після роботи. Чай і кава теж за свій рахунок,  а в цілому мені було норм. Коли читаю, що зарплату не платять, то взагалі маячня. Як люди можуть писати, що не платять зарплату, якщо навіть не працювали там.

 5. 14 сентября 2023

  @Шукач роботи, короче я тоже проходил собиседование пришел сегодня на «стажировку» посмотрел надо валить тут зарплату явно платить не будут, очередной раз убеждаюсь что агро***ня тупо развод…. Хуже скамма

 6. 13 сентября 2023

  Гость, що проходив співбесіду в Житомирі. Моя вам порада -не зв’язуйтеся з цією компанією. Ну хіба ви хочете відчути себе безмолвним і тупим рабом, і працювати за копійки, які вчасно ще й не платять, тоді ДА ІДІТЬ

 7. 12 сентября 2023

  Приходив на співбесіду в ЦО на Житомирській, тепер хочу дізнатися, як справи з виплатою зп, чи є затримки, в повному обсязі платять?
  Перепрацювання?
  Дякую!

 8. 2 сентября 2023

  А як вам підняття зарплати на елеваторах перед сезоном? Одні виходить працюють, бо їм підняли зп і гарно, а інші 6тий рік підняття не бачать, але та кyrва вирішила, що на мінімалку прожити можна. Ще й суботу робочий день придумала, який не табелюється і не оплачується. Порада: тікайте з цієї компанії, якщо є така можливість. І ні в якому разі не йдіть сюди працювати.

 9. 14 августа 2023

  @Zim, та брехня той їхній поліграф, це лише напів законний привід звільнити незручних керівників. Показники нікого не цікавлять- власнику роздрукують потрібні бумажки.

 10. 11 августа 2023

  @Гость,
  В Тернополі шукають директора, бо пішов за людей. Люди в протест керівництву написали заяви на звільнення( усі працівники). Директора зробили винним у тому, що не зміг керувати працівниками.Звільнили.

  Як мені відомо, є така річ ,як не проходження поліграфа. Роблять так, щоб людина не пройшла поліграф, тоді звільняють. Можливо решту керівних посад тому і шукають.

 11. 25 июля 2023

  @Гость, Ви самі дали відповідь. Бо з бЕРЕЖНОЇ питають за результати, а вони мʼяко кажучи провальні. Амбіції нажаль у неї перед здоровим глуздом, хоча власнику вона доповідає навпаки. От за провали одразу назначають стрілочників. Заодно і своїх людей поставить. А от зі «своїх» взагалі спросу нема. Вони навіть бюджети не формують і не захищають, повна броня. СБшники роблять вигляд, що їх контролють, але не занадто :-)))

 12. 24 июля 2023

  Кто подскажет, почему начали искать директоров элеваторов, кто руководит направлением в Компании? Неуравновешенная Бережная так- же не дает работать специалистам?

 13. 15 июля 2023

  На елеваторах компанії є така річ, як проходження поліграфа. Ось директору не сподобався майстер, майстер не пройде поліграф. Так в 21 році звільняли людей через непроходження поліграфа так і зараз в 23. Весело те, що ніхто не надає результати. Просто ви не здали, ви злодій.
  Знаю, що власне один директор не пройшов, але через тісні зв’язки з потрібними людьми, працює.

 14. 9 июля 2023

  с Голубівка.Найгірша контора !!!
  Зарплатня копійки так їх щей не платять!
  Крадуть все на ліво та на право.
  Проте хто хоче бистро заробити вам сюди!
  Такі як монастирский мишко он з агрономами злигався та вивезли ввесь аміак безводний весною цією! Тепер купив собі лексуса джипа а на роботу приїздить тільки горілки попити! Молодець!!
  А ЯКИЙ ТЕПЕР ВРОЖАЙ КУКУРУЗИ БУДЕ ЯКЩО ВВЕСЬ АМІАК ВИВЕЗЛИ ЗДАВАЛИ КОЖНОЇ НОЧІ ПО ДВІ МАШИНИ ПЕРЕДУВАЛИ ПРЯМО НА ПОЛІ!! МИ З ХЛОПЦЯМИ СВОЇМИ ОЧАМИ БАЧІЛИ ЦЕ. ТАК ХАЙ ТЕПЕР ПРИЇДУТЬ З КИЕВА ТА ЗРОБЛЯТЬ АНАЛІЗ ГРУНТУ І ПОДИВЛЯТЬСЯ СКІЛЬКИ ТУДИ ВНЕСЛИ АМІАКУ І ЗАПИТАЮТЬ У АГРОНОМІВ З МИШКОМ ДЕ ДІВСЯ АМІАК!!!
  А МИ ЧЕСНІ ПРАЦІВНИКИ СИДИМО БЕЗ ЗАРПЛАТНІ В ЦЕЙ ЧАС ЯК ДРУГІ З ЖИРУ БІСЯТЬСЯ І НА РОБОТУ НЕ ХОДЯТЬ БО ВОНИ ТЕПЕР БАГАТІ ДЯКУВАТИ ФІРМІ І СЛУЖБІ БЕСПЕКИ ЯКА ПЕРЕД НОСОМ НІЧОГО НЕ БАЧІТЬ АБО ТАКОЖ В ДОЛІ!!
  МОЇ ТОВАРИШІ ВЖЕ ПІШЛИ З ЦІЄЇ ФІРМИ. І Я ТАКОЖ ЗВІЛЬНЮСЬ ЯКЩО НЕ НАВИДУТЬ ПОРЯДОК З ЗАРПЛАТНЕЮ НОРМАЛЬНИМ ПРАЦІВНИКАМ ЯКІ РОКАМИ ПРАЦЮЮТЬ ТУТ ЗА ЗАРПОАТНЮ А НЕ ЗА ТЕ ЩОБ ДЕСЬ УКРАСТИ!! І ХАЙ ПОКАРАЮТЬ І ПОВИГАНЯЮТЬ ЦИХ ВОРІВ !!!
  БО ДІДОВ ТЕПЕР ПЕЧЕТСЯ ЩО КУКУРУДЗА СЛАБА , ТАК А ДЕЖ АМІАК ТИ ДІВ ?????

 15. 21 апреля 2023

  @Гость, так броні не має ,на східний регіон за один день принесли 75 повісток ,і 30 тракторів стало .Людей не цінують ,кажуть хіба в Україні мало людей щоб на тракторі працювали .Тут на один трактор не знайдеш людей ,бо як чують що через воєнкомат працевлаштування,то всі розбігаються

 16. 21 апреля 2023

  Ооо на рахунок Моргуна Р. М ви праві на 100%. Це паразит ще той, не дивно що він довго ніде не працював у компаніях нормальних, людині абсолютно наплювати на механізаторів принципі на всіх повна зневага та приниження хто нижче нього. Вникати у проблем не хоче, якщо щось не так допобачення…

 17. 18 апреля 2023

  @Гость, о Ви праві. Це просто жах, що там робиться. Моргун не просто розвалює компанію, а робить це швидко і з великим задоволенням, а ще не зрозуміло коли воно нажереться. Умови жахливі, 6 грн за гектар. Це смішно. І як можна забирати податки із офіційної з/п і з конвертів( за допомогою яких вони обходять оподаткування). Дуже цікаво. А ще вони не роблять броні для працівників. Кажуть самі вирішуйте свої проблеми. Тобто на працівників їм всеодно.

 18. 9 апреля 2023

  Вони як дали роботу так і забрали,всіх по розганяли і перевели на мінімум.

 19. 31 марта 2023

  ще в цьому році зарплатню не платили……………жесть…………….

 20. 31 марта 2023

  хто хоче тут працювати.повинні зрозуміти-запрат тут не платять…від слова взагалі….навіть і мінімалки

 21. 31 марта 2023

  якщо хтось хоче працювати без зарплати пів року -тут таких чекають

 22. 28 марта 2023

  На жаль в Україні все і скрізь майже кидалово. Куди не підеш скрізь майже, що офіційно мінімалка, а все інше доплати, премії, що не оподатковуються Не говорю про цю фірму бо не знаю, що і як, а говорю загалом з чим мав справу. Так ось, в рідній країні дома відносяться як до «бидла», а потім жаліються, що люди виїжджають і не хотять працювати. І такі ж їдуть за кордон і там сіють це насіння обману і зверхнього відношенн, А зара хто з настаннявійни не встиг поїхати працювати, заробляти та постачати кошти в країну лишаються тут і мусять щось вибирати краще з усього цього.

 23. 24 марта 2023

  @Гость,
  А скільки Ваша компанія вкрала кредитів в НБУ під липові оцінки майна, депозитів населення, кредитів державних банків? Липове ПДВ?

 24. 21 марта 2023

  @Гость, а подскажіть яку велику компанію ви відкрили? Скільки роботи для людей дали? Давайте подивимось на ваші успіхт чи ви лише грязью полити все можете. Всі такі умні сидячі на дивані дома. Ви зробіть фірму, платіть людям великі гроші, зробіть шоб гіхто у вас не крав і ми всі підем до вас работать. Ато кодлом називати людей за очі — це гидко

 25. 12 марта 2023

  На верно работаєш каким то начальником что так хвалиш ето кодло, есть люди какие и не работают, а деньги получають и бензин дають даром.

 26. 8 марта 2023

  Працюю давно, по перше хочу сказати, що платять чесно, так є затримка, але всім про неї сказали і при прийомі всім кажуть, це не сюрпріз і всі з тим соглашаються якщо йдкть на роботу, а потім удівляються. але з начала війни не урізали нічого як інші фірми і все виплачується. Тут всім дуже легко писати, а зрівняйте з конторами які закрились після начала війни одним днем і зникли і у людей ні зарплати ні трудової не осталось. Або фірми які зрізали на половину зарплати. Водітелі і трактористи заробляють від свого об‘єму роботи і хто працює має нормальні гроші. А нічого не роьити то і не буде зарплати. На себе ніхто не дивиться, куча людей приходить тільки зсипати зерно і злити солярку, і ці ж люди тут потім пишуть. Кілька тисяч людей в компінії, а тут зібрались пару десятків недовольних. Спробуйте

 27. 2 марта 2023

  @Пакемон, гарантий никаких. Соглашаясь на минималку + вторая часть в конверте, вы ничего не докажете, если вас обманут с зарплатой. Это Украина, тут всё через ж…

 28. 2 марта 2023

  @Гость, Вам потрібен не телефон офісу, а писати заяву в Держпраці. Тоді вони все швиденько виплатять, як шовкові.

 29. 27 февраля 2023

  Вітаю. Також поділюся своїм досвідом роботи водієм у лендфармінг.Але описане вище- точна історія,що трапилась у гаражі Івано Франківська

 30. 24 февраля 2023

  Приглашают на собеседование водителем на тягач.Говорят платят минималку, остальные на руки,не кидалово ли будет по факту?

 31. 19 февраля 2023

  @Оксана, Оксана , Меня зовут Аня.
  я была на собеседование на HR/
  И мне сказали что задержка 1,5 месяца !

 32. 12 февраля 2023

  Яка зарплата у диспетчера автотранспорту? Як вона розраховується, від чого залежить?

 33. 10 февраля 2023

  Зарплаты платят одним минимум, а родичам и тем кто [вырезано] лижет начальству в 2-3 раза больше. Как считают вообще не понятно. Батурин это вообще бермудский треугольник. С начала войны что хотят то и делают. Забирают 70% заработанных трактористами себе по карманам и это считается норма. Что-то доказать не реально. На трактора садят без прав кума свата брата. Командировочные половине платят, остальные обойдутся. Запчасти инженеры продают на лево, сам директор ночью приезжает сливает солярку и вешает на работников. Никому не советую эту шарашкину контору.

 34. 1 февраля 2023

  Може підкажете номер телефону з центр офісу.Нікуди не можу додзвонитись.Місяць не можуть виплатити розрахункові

 1. 28 ноября 2012

  Тяжело работать, сплошная бюрократия, что-то добиться и изменить — нереально,выше головы начальства не прыгнешь. Про выходные и праздники можно забыть, также как и о нормальном рабочем днем. Работа с 9 и не до 19, а до поздней ночи. Если уходить домой в 19 — можно сразу увольняться. Суббота и воскресенья — всегда рабочие. Задержка по зарплате 2 месяца, вся зарплата черная. Не советую тут работать, разве что недолго. Долго — просто не протянуть.

 2. 12 ноября 2012

  Хочу поблагодарить компанию за развитие и новые знания, которые получаю каждый день. Я точно знаю, что многозадачность, которую приветствует компания, сослужат мне только хорошую службу в будущем. Для скептиков оговорюсь, уходить из компании никуда не собираюсь!!! Очень мощный отдел развития и обучения, сильные внутренние тренеры, постоянные программы обучения очень разного направления от коммуникаций, тайм-менеджмента до статуса внутреннего тренера, который можно получить в рамках проекта обучения. Сильная и мощная модульная программа ( между прочим дорогостоящее удовольствие если посещать такое обучение вне компании), а в компании бесплатно и в рабочее время можно получить диплом и попробовать себя в обучении других людей. Так, что судите сами иметь или не иметь, работать или нет, я советую работать и развиваться вместе с Укрлендфарминг. Мне по пути с такой компанией.

HR 3
7 000 .. 25 000 грн
HR manager 1
20 000 грн
Агроном 3
20 000 .. 30 000 грн
Аналитик консолидированной информации 1
16 000 грн
Аудитор 2
20 000 .. 30 000 грн
Бухгалтер 3
15 000 .. 25 000 грн
Бухгалтер по первичной документации 1
18 000 грн
Водитель-дальнобойщик 1
25 000 грн
Главный агроном 2
35 000 .. 40 000 грн
Директор 1
40 000 грн
Директор по персоналу 1
65 000 грн
Диспетчер 1
8 000 грн
Диспетчер транспортного отдела 1
20 000 грн
Доктор УЗИ 1
200 000 грн
Землеустроитель 1
12 000 грн
Казначей 4
18 000 .. 25 000 грн
Логист 3
20 000 .. 25 000 грн
Охранник 1
3 100 грн
Руководитель отделения 1
60 000 грн
Руководитель подразделения 1
45 000 грн
Тракторист 3
5 000 .. 20 000 грн
Тракторист-машинист 4
4 200 .. 30 000 грн
Экономист 3
30 000 .. 40 000 грн
Юрист 1
25 000 грн

Добавьте зарплату в компании Укрлендфарминг

Спасибо! Зарплата добавлена.

Добавить отзыв о работодателе УкрлендфармингПрикрепить фото или другой файл:Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Укрлендфарминг?