Укртелеком

Укртелеком

Отзывы о работе в Укртелеком, зарплаты

1. 21 декабря 2017

@Гость, не закон, а рішення нкрзі #428 від 12 року, але по суті так

2. 21 декабря 2017

@Гость, це точно…

3. 21 декабря 2017

@центральний, інтернет був нормальний при тарифах в 128/256кб і таких же профілях, тратитись на лініі не потрібно було, це зараз на лапшу кидають 24/3 мб/с і роблять здивовані харі, чо це воно не працює, раніше ж працювало. Є звичайно і позитивні моменти, фттб, волокно, але це капля в морі. Колись пан Курмаз обіцяв перевести за 5 років 50% абонентів на волокно, але як зясувалось він звичайний балабол.

4. 20 декабря 2017

З 08.01.18 керівництво філій відстороняється, призначається незалежний аудит, проводиться повна інвентаризація філії.
    Так називаємі «МЕНЕДЖЕРИ» — прийшов ваш Армагедон!

Ахметовським прийшов армагедон, а Рошенівським — щастя…

а по суті яка різниця кабельнику/монтеру/елмеханіку? аж ніякої!

ця Махіна (УТК) це лише дійна корова для невеликого кола кумів/сватів, яких поставлять на Жирні місця. Рінатік виконав план по міді, Петруха виконає по об’єктам нерухомості, а думати/планувати щось на завтрашній день? та кому це треба? от коли в двотисячних УТК був державний, хтось в УТК чи в державі думав про оновлення/модернізацію станційного та лінійного господарства, автопарку? НІ, бо бензин був дешевий, а в абонвідділі черги були на ПІДКЛЮЧЕННЯ (как вспомнишь так вздрогнешь) телефону, але ж знайшлись розумні люди, які допетрали, що майбутнє за інтернетом, притому ЯКІСНОМУ, а для цього треба всього лише один раз витратитись на побудову якісної мережі (нехай не в межах всієї Неньки, хай в області/районі чи крупному населеному пункті) і далі все буде ОК, а державі все пох, їй лапші навішали/прозвітували про перевиконання плану, вона бонусів відвалила кумам/сватам, а те що УТК позаду «всієї планети» в технічному плані, то цим ніхто не цікавиться,…прикро

П.С. всім працівникам раджу «рвать когти», особливо якщо якесь падло платячи мінімалку дозволяє ще тріпати нерви підлеглим бо чекати «покращення» немає сенсу, вже сподівались, що після приватизації «заживем»)))

5. 20 декабря 2017

монтер :
    Кто нибудь знает когда будет акция?Сил больше нет в этом дурдоме работать с этими глючными сматфонами и зарплатой в 3500 грн грязными.

Уходите лучше по согласию сторон либо по собственному. Ждать акций — это как просить у правительства прибавку к зарплате

6. 20 декабря 2017

@Гость, Что мог, уже все украл. Щас наличкой берет. Одни за троих пашут, приближенные с людей за установки и ремонты деньги выжимают. Родственники без больничных болеют т.е. дома сидят когда вздумается.

7. 20 декабря 2017

монтер :

А раніше чому не піщли? Минулого місяця?

8. 20 декабря 2017

Акций больше не будет.В ноябре была последняя.

9. 19 декабря 2017

10. 19 декабря 2017

ось тепер би всіх директорів філій менеджерів начальників центрів цехів слд заставити підняти телеком за свої вкрадені бабоси.І що там з новими шафами?

Ціково, що в цей скрутний час начальник СЛД може вкрасти?

11. 19 декабря 2017

@Гость, З новими шафами ничого, призупинили, в Одесi так точно, шо зроблено то працюе по новому, а iнше так по старому.

12. 18 декабря 2017

13. 17 декабря 2017

укр тэ-лэ-ком — просто ДИЧЬ !!!

14. 17 декабря 2017

Поки курмазовські щури не почали тікати, хай починають віддавати борги Укртелекому із тієї зарплати, що собі зробили. Ви тільки собі уявіть у директорів дирекції Корпоративного центру із 01.07.2017 оклад 650 тисяч грн., плюс такі ж бонуси та така ж премія і вони будуть після всього цього думати за людей, за їх мізерні зарплати та благополуччя…. А іще роздули Аппарат 150 департаменів та 150 однакових служб та відділів. Знову наближається Новий рік, вже мабуть встигли відзняти та змонтувати новий ролик, «Мрії збуваються», Петрук як завжди всю свою сім’ю покаже,а іще замалюються всі директорі дироекцій КЦ із віджертими мордами, що в єкран вже не поміщаються…. Бог не фраєр, Він все бачить………

Нам розказують ,що немає грошей на підняття зарплат на низових ланках.Скорочення,скорочення… Собі любимим захмарні зарплати.Тобто тим,що заробляють- нуль від бублика,а тим ,що сидять на грошових потоках -позахмарні зарплати,премії,бонуси.Це все відоме власнику.Керівництво одержує такі гроші, бо виконує завдання по розвалу компанії? Та зарплати одного директора дирекції достатнньо,щоб вирішити питання оплати праці СЛД всієї філії.ФОП СЛД 45-50 тис. грн.

15. 17 декабря 2017

Так називаємі «МЕНЕДЖЕРИ» — прийшов ваш Армагедон!

16. 17 декабря 2017

А нам розказують,що немає грошей на зарплати на низові ланки компанії. Фонд оплати праці СЛД приблизно 45-50 т. грн. Це вже за гранню розумного. Одні заробляють гроші і одержують за свою працю ноль від бублика, а інші просто пеперозподіляють потоки в свої кишені. Це все нагадує якусь «змову».Здається,що це властовує наших т.з.олігархів.Щоб люди думали,чи виходити на Майдани. Але «завжди так не буде».

17. 16 декабря 2017

@Гость, если топ-вурдалики — курмазы и их «специалисты» в регионах на местах останутся. Хорошая многоходовочка Пети и Рената, за деньги налогоплатильщиков.

18. 16 декабря 2017

19. 16 декабря 2017

Ахметов «выжал» с Укртелекома все возможные «дивиденты», а теперь просто «скинул» государству. Открывайте кошельки — будем платить из своего кармана, впрочем, как обычно. Долги отдают только лохи. А кто лохи в нашей стране, правильно, рядовые граждане?

20. 15 декабря 2017

@Гость, кака была кака і останится. Будет еще хуже

21. 15 декабря 2017

Сегодня утро. Где-то солнышко выглядывает. Тепло на улице. Так нет. Тереховой Ларисе Валентиновне опять вздумалось поорать на нас с утра, чтобы испортить настроение на целый день

Надо быть добрее, особенно Тереховой Ларисе Валентиновне.

Не только Тереховой, но Токарь Валерии, а Ткачук Наталье — не быть старой клушой и медузой

22. 14 декабря 2017

Ну и что народ, я так понял идти туда нет смысла? Что там по Житомирской области в Коростене, тоже всё так плохо? А то расхваливают по телефону, а человек, который ушёл много проработал там. И самое интересное, со слов руководства, за ним ушло ещё пару человек, яко бы без него может быть им *опа.

23. 13 декабря 2017

жалко работников ТОВ «ЕСУ» — с их зарплаты будут выплачивать, и, возможно, будут поднимать расценки на продукцию ТОВ «ЕСУ»

24. 13 декабря 2017

И что теперь будет- кто скажет?

На курваза с подельниками надо надевать браслеты, чтобы не сдрыснули. Да, накурвазячили,падлы

25. 13 декабря 2017

Надо быть добрее, особенно Тереховой Ларисе Валентиновне.

26. 13 декабря 2017

Согласен что компания розваливается. Людей сокращают,а роботы на много больше становится. І они хотят чтобы всё работало как часики,но для роботы толком материалы не дают. Говорят лепить с чего есть.
    І еще одно,говорят делай всё оперативно а транспорт не дают

27. 13 декабря 2017

Все, рішення суду вступило в законну силу. УТ (чи те, що від нього залишилось :) ) перейшов у власність держави.

Он державе нафиг не нужен

28. 12 декабря 2017

Доброго вечора колеги, яка заробітна палата кабельщика 5 розряду зі стажем роботи 30 років в Івано-Франківській обл.

29. 12 декабря 2017

@Гость, претензії банків не до УТ, а до ТОВ «ЕСУ».
    Яке вже не є власником УТ.
    І, скоріше за все, платити по ним не буде, бо після того, як у нього УТ відібрали, все, що в нього на балансі залишилось — кілька столів і (можливо) якісь копійки на банківських рахунках.

30. 12 декабря 2017

31. 12 декабря 2017

Готовьтесь что долги за наши зарплаты гасить будут. И снижать до 30%

32. 12 декабря 2017

Дай Бог ,чтобы это случилось. Посколько ниняшняя ситуация в утк тупиковая.
    Но учитывая претензиии к УТК от Ощадбанка и Укрэксимбанка на милиарды гривен, думаю ,что это «большая игра» Ахметова . Т.е. зачем ему дальше нести «чемодан без ручки». Ситуация чем то напоминает Приват.

33. 12 декабря 2017

И что теперь будет- кто скажет?

Керівництво буде жерти як не в себе як в останній день Помпеї, потім цей жмих викинуть
    державі, топ-керівництво змінять на на інших топ. які в свою чергу перекине багаточисельним кредиторам ці сімнівні рештки. Ясна річ заморозивши платню .
    Коли кредитори зрозуміють , що їх трохи наєобманули то підуть розборки хто вкрав сир з мишоловки..

34. 12 декабря 2017

Дайте гідну заробітню плату робітникам СЛД !!!!!!

35. 12 декабря 2017

@Гость, какое развитие?
    Дебилизм наших манагеров бьет через верх — мало того что пустили конкурента в канализацию, дали ему поток, так еще и практически своими руками (через подрядчика) затягивают волокно со станции к нему в «офис». Зато потом через месяц начнут лить крокодильи слезы — и почему это уменьшилось количество подключений и увеличилось количество отказов от *овноDSL

Не допустити в каналізацію не мають права-є спеціадьний закон. Навіть диктувати ціну за оренду не можуть. По суті УТК не збудував цієї каналізації.Але конкурувати потрібно в тєхнологіях,якості,ціні іт.д. А монополія приводить до застою.А наші керманичі хотіли наприклад на ШСД кидіти до пенсії,а тут виявилось,що абоненти в селі переходять на оптику.Десятки років створювали свої фірми і фірмочки, одержували захмарні бонуси і нічого не розвивали. По суті продовжують в тому ж дусі.

телеком це велика корумпована компанія де на першому плані стоять власні інтереси вищого керівництва

36. 12 декабря 2017

37. 10 декабря 2017

38. 9 декабря 2017

Шкода, що розвалили таку структуру як Укртелеком!Що можна вкрасти: вже або вкрали, або докрадають. Платять сумашедші зарплати менеджерам, які нічого не розуміють в зв’язку, а тільки штани чи спідниці протирають. А тим хто працює — шиш! Але скільки віровичці не витися, кінець буде…

39. 8 декабря 2017

40. 8 декабря 2017

Схоже на те що скоро і монтерів не буде,от тільки шкода що така організація розвалюється(або розвалюють) а ми все говорим про патріотизм,патріоти ті хто до сих пір намагається щось зробити для того щоб все пропрацювало якомога довше,хвала останнім монтерам та станційним робітникам які з усих сил тримають на своїх плечах весь звьязок.

41. 8 декабря 2017

Ну я би категоричним не був, робота для когось всерівно залишиться, можливо кілька чоловік, але вони будуть, всі не підуть всерівно, бізнеса, себто державні структури, всі в укртелекомі, той з одної сторони не дивно бо там пріоритет усунення 6 годин і якшо шо, то можна визвати на ковьор начальника слд і насипати йому по перше число. Ну і всю ту невелику оптику шо тянуть, то тянуть як в нас кажуть у «велкику хату», себто райдрержадміністрацію і райраду, ну і загалом, всілякі там юстиції, суди і податкові.
    Можна сказати на мові топів, що В2В складова в укт працює дай бог, а от массовий сегмент, себто В2С дихаєж через раз, так склалось не через некваліфіковані кадри, чи якусь стихію, а банально через недофінансування цього сектору.

Хлопці,який пріоритет ?Яких 6 годин? Де взяти людей, щоб за 6 годин терміново щось виправити? Хіба що наряд появився зранку. А якщо монтери поїхали на виїзд в інший населений пункт? Добре,якщо на другий день вдасться зробити. А якщо попереду два вихідні? В вихідні ніхто не вийде за відгул. А додатково оплатити-мови не може бути. Бабки є тільки для «підрядників».

42. 7 декабря 2017

В2В яке там нах фінансування, відкат грошей для кишенькових підрядчиків, які ітак ніхріна не роблять, а все перевалюють на місця, а якість такаж як і В2С, інтернет часто пропадає і ніхто за тим не дивиться. Транспорт стоїть зате нах з сматфоном дубовим і тарифом для тримоба. Кращеб підняли зарплату і вкладали гроші в модернізацію і розвиток ніж в буклети і проспекти фейкові.

43. 7 декабря 2017

Багато абонентів навіть фіксованого зв»язку державного сектора і бізнесу в приватного оператора (власники -всі або мали або мають відношення до УТК).Конкурувати з ними не можливо, бо мають постійно транспорт і все необхідне . Штат на меншу абоненську базу- чотири кабельники, причому кабелі всі нові з наповнювачем. Усувають пошкодження на протязі доби. Зарплати відповідно набагато вищі. Там ще два інженера,компютерщик іт.д.
    Кількість провайдерів інтернету біля десятка. Ось така конкуренція. А бізнес- абоненти як і всі інші чекати, коли один кабельщик і пара монтерів до них зможе прийти не хочуть. А в нас кожного місяця чергова оптимізація.

44. 6 декабря 2017

за время моей трудовой деятельности на разных предприятиях, работа монтером в укртелекоме стала для меня хорошим уроком, что хуже чем здесь я не видел.Ребята писали, что кабеля нет .инструмента нет,опоры деревянные аварийные,сократили за 5ть лет до 70% робочих.Идет целенаправленный развал всего что строилось государством для нужд наших граждан.Упираемся ,держимся,за 3х работаем но силы не равны.Вместо помощи нам втулили мобилки для контроля роботы и передвижения монтера.Просто хочется посмотреть чем это все закончится,и дойдет к ним что так работать можно-но не долго…

45. 6 декабря 2017

46. 6 декабря 2017

Монтера :
    И все все понимают, а толку ноль. Вышел в отпуск, мои заявки никто не собирался делать. Пришёл получил пачку около 150 шт, делай как хочешь. Все уже просрочено и никакие показатели :(
    Зачем такие услуги людям если интернет или тлф не работает по 20-30 дней? От каждого абонента получил кучу негатива, за что? Что у меня нет трп, и хоть что небудь между этажами кинуть, это кроссировку или тотже бросовый rg-75 коаксиальный кабель от ТВ, где кусок витого кабеля доточить на соплях что б хоть как то работало вот такое у нас в Укртелеком, а затухание по 45-50 дБ. Это норма! На -30в не обращаются внимания.А ещё очень интересно считать бантики на воздушных линиях связи где частный сектор, раз прппм, два полёвка, три хрен знать ещё что. А счастливый абонент жалуется что когда дождь интернет пропадает. И менять 300-200м влс никто не будет, потому что её уже меняли на бумаге два раза. Провод списали, а приехал Ваня ножом пошкрябал два с пяти бантика и закрыли заявку. Кабель убитый нечего переключить. Как тут сделать что то. Все не довольны, мы зарплатой а люди ценой услуг наших и качеством. Куда уходят деньги? Обеспечение персонала никакое, ничего нет. Нормальный провайдер должен предоставить услугу и ремонт линии. Тут этого нет. Почему я ещё работаю в телекоме? Пока не смог найти подходящего, как найду то свалю с этой конторы.

Я так понимаю,что у Вас конкуренции нету. В нас в городе куча провайдеров и операторов на любой вкус. И большинство уходит от УТК. Всем хочется качества,больших скоростей,своевременного устранения неполадок.Даже в селах района почти кругом оптика. Начальство это понимает,но иногда делает «большие глаза «. А при доверительных разговорах говорит- «вам что больше всего надо надо; если это не нужно собственнику и верхам». А мы понимаем- все идет к закату.Но в этом не наша вина.Такая стратегия.

47. 5 декабря 2017

Монтера :

Через банковские выписки проходят миллионные обороты. Так вот эти обороты можна было бы направить на развитие Телекома, чтобы люди были довольны и работники не жаловались на зарплату. А так денежки оседают в карманах верхушки. А ты работничек сиди без з/п и отопления. Вот такое развитие Укртелекома

48. 5 декабря 2017

1. 4 мая 2015

Уважаемая наглядова рада, чем вы наглядаете — …опами, чтоли?
    Уважаемые СКМы, у вас, как я погляжу, тоже повылазило.

2. 29 апреля 2012

Хочу развенчать грязные мифы о компании «Укртелеком».

Администратор 1
Тренер по обучению 1
Электромонтер 1

Добавьте зарплату в компании Укртелеком

Добавить отзыв о работодателе Укртелеком

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Укртелеком?