Західний Буг

Західний Буг

ПП «Західний Буг» – аграрна компанія, основним напрямком діяльності якої є вирощування зернових, технічних та кормових культур, їх зберігання та реалізація.

Отзывы о работе в Західний Буг, зарплаты

1. 16 марта 2014

щоб чогось досягти в З.Б треба бути добрим лизосраком так щоб аж язик припікало

2. 13 марта 2014

Та Сікора напевно точно тупий тирять в нього зпід носа а він їм вірить бо платить велоикі
    бабки думае що працюють на совість а його обводять як лоха особливо ті шо на джіпах розсікають а на холопах шкіра репить бо треба шоб план вчасно вклались і премії урвати і зменшити платню працівникам а стільки толкових хлопців пішло через дебілів

3. 12 марта 2014

видається, що сікорський всього того не читає, тупо вірить, думає що всі «холопи» брешуть, щоб «міцну і динамічну компанію не розхитали». А її розхитає Кулян. Він вже досвід має — довів до банкрутства Агромарк і взявся до Бугу. Там дивись і до Цукру добереться. Його вже туди пускають, шастає. Скільки тут не працюю, ніяк зрозуміти не можу для чого ускладнювати роботу трактористам і механікам, а разом із ними бухгалтерам (тіпа, щоб не крали), коли з-під носа ТИРЯТЬ, розкрадають відкатами і тупим, плоским обманом. Про решту писати не буду — потреби немає, ви самі все знаєте. Все, про що говрите — правда.

Порада на майбутнє: хочете тут довго і успішно працювати — кричіть голосніше, кричіть так, щоб горло розривалось. Будете верещати — будуть вас хвалити!!! Ви ж знаєте про кого йдеться…і про язичок не забувайте!

4. 2 марта 2014

Гость : @Володимир Марцінко
    кого поперли понабирали долбо-бів ікерують дебіли одноріг демчук ітому подібні дебіли зякими ніхто нехоче робити навіть деректори підрозділів нарікають тьільки не сраколиз жмур підрихтувати би йому бальник люди пишіть правду небійтесь хай сікора подумае який внього бардак

Влучно сказано

5. 2 марта 2014

Володимир Марцінко : Обіжений народ…Якщо вас поперли бо ви не кваліфіковані робітник,тоді ідіть працювати в іншу фірму і наберайтесь досвіду,а бо саме краще москалям дачі будуйте.А обсерати людей які хочуть своєю працею чогось досягти не потрібно. А писати під псевдонімом не потрібно,будьте сміливими скажіть все в лице.!!!

Влучно сказано

6. 28 февраля 2014

@Володимир Марцінко

7. 27 февраля 2014

8. 19 февраля 2014

нерекомендую потім будеш жаліти

9. 18 февраля 2014

Хочу влаштуватися в Західний Буг на посаду інженера-землевпорядника, можливо хтось щось підкаже, як там з заробітною платою і з відношенням?

10. 16 февраля 2014

@механізатор<ікорс

@механізатор
    Сікорський став вже таким директором що прості люди неможуть до нього прийти прихврстні не підпускають а дарма почув би багато цікавого про господарність і кишеня його би напевно збагатилась

11. 11 февраля 2014

втому то іпроблема що всі родичі нікого і послати нема на за правду понаставляють начальниками синків кумів а ті понтують перед людьми з кишені Сікорського видно йому так і добре

12. 11 февраля 2014

Благодарный поставщик ЗЗР :

механізатор : ТА Сікорського Марцінко розводить як ЮПІ

Когда он уже розкусит того недоделаного агронома. Чего он с ним возится.

не розкусить він йому довіряє і вірить йому більше ніж собі. А даремно.

13. 11 февраля 2014

механізатор : @Гость
    шпак ще той шпак тільки то і робить шо на відкати працюе а винні завжди трактористи потім зних штрафи деруть за поломки і ремонти ТЯП ЛЯП

так тут все зрозуміло, шпак родич марцінка а це в них в крові на відкати працювати.

14. 5 февраля 2014

15. 4 февраля 2014

ще такий самий керівник відділу постачання запчастин Шпак Зеновій Теофілійович,реальна пропозиція по запчастинах його не цікавить,цікавить процент відкату!

16. 2 февраля 2014

нефиг там работать

17. 1 февраля 2014

@Благодарный поставщик ЗЗР
    а чого агронома звичайний недурний тракторист

18. 1 февраля 2014

@Благодарный поставщик ЗЗР
    хочю на роботу дайте ел адрес ваканцый

19. 31 января 2014

механізатор : ТА Сікорського Марцінко розводить як ЮПІ

Когда он уже розкусит того недоделаного агронома. Чего он с ним возится.

20. 28 января 2014

хто такий,у вас працював Возняк здається

21. 26 января 2014

@механізатор
    за все що выдбуваеться на пп несе відповідальнісьть безпосередньо деректор а щой ого розводять він сам собі винен прийде час коли він сам сяде в трактор бо небуде кому працювати іна чому бо іненери набирають кого попало і те попало гробить техніку а начальство примудряеться ще й економити в свою кишеню і потім щей премії за це бере РОЗВОД ще й який

22. 23 января 2014

ТА Сікорського Марцінко розводить як ЮПІ

23. 16 января 2014

Сікорський сам гроші непогано заробляє і його брат
    У порошенка на вінничині фінансовий такий самий колгосп ,крадуть як можуть упорошенка

24. 15 января 2014

@механізатор
    чи то сікорскому дійсно пофіг лиш би бабло косити запросивм би трактористів на нараду розказали б як його розводять на рівному місці

25. 10 января 2014

Вітаю дурака коляна з 2014 щоб менши ти вкрав , а сікорський зловив ,а енді послав.

26. 10 января 2014

@Ксюха
    якщо робота в радість тоді це життя а якщо обовязок тоді це рабство М Рильсьий А про відданість собаучу сам Сталін так сказав

27. 10 января 2014

@Ксюха
    відданісьть собача хвороба а люди не пси як дехто

28. 10 января 2014

@механізатор
    те що комусь не вийшло — це одне! А вміти працювати віддано — це друге.

29. 25 декабря 2013

@Ксюха
    правда і ще яка скоро будуть китайців брати дешеву раб силу

30. 23 декабря 2013

Гость : марцінка син працює агрономом без освіти….

Ой не довго він на посаді агронома залишиться скоро тато потягне вгору.

Вже директор одного з підрозділів(син Марцінка). Що далі? Заступник директора?

31. 23 декабря 2013

Це все не правда!!!!!

32. 8 ноября 2013

@Нибулон
    Да да есть такое.

33. 8 ноября 2013

Скажите кто покупал у них продукцию? Я пітался уже несколько раз но их меннджер ни в какую тормозит и всьо тут как с такими работать. Давал же хорошую цену.

34. 5 ноября 2013

таке враження шо то писав демчук або одноріг нічого мудрого вони так і неможуть сказати краще сікорский прислухався до простих чорних робочих йому б було дешевше

35. 18 октября 2013

Отут сидите і бздите всі, дубасячи один одного і пріючи від задоволення, що йдете в Європу….)
    А вас свій же холоп гамселить і гамселить…..а ви його….Так і борсаетеся в багнюці, про Європу мріючи, та потішаючись, що пан польський буде добрішим….коли буде встромляти кілка, то змастить салом…..))
    Диви…як вам гірко при демократії та незалежності…))

36. 6 октября 2013

пп з буг дарма тратить гроші на рекламу люди які там знають і доводять іншим що це все брехня інакше за весь час існуввння пп коли так булол б до\бре рекламма непотрібна була б

37. 18 сентября 2013

Як кажуть в Одесі, щоб ти жив на одну з/пл! Так і я, мені моєї з/пл мало, тому і доводиться накидати на цінах при закупівлі різного с/г хламу. Із врожайності процентів від керівництва не дождесся а от на недовисіванні чи недовнесенні непогани виходить, так і працює наша агрономічна служба!

38. 17 сентября 2013

кастинг потрібний і то дуже бо в пп зах буг працюють люди далекі від сільського господарства а також на керівних інженерних посадах

39. 16 сентября 2013

Дійсно — це правда, гірка, але все ж таки правда, якщо власники та діючі директори не почнуть стягувати псевдокерівників, наступлять погані часи, як для фірми так і для людей в цілому. Порада: пред тим, як брати на високу посаду людину потрібний також кастинг, як з нищою ланкою людей, які дійсно хочуть і можуть працювати.

40. 13 сентября 2013

@Володимир

дарма трата грошей на рекламу бо то брехня хто бодай раз буде там працювати буде потім плюватись що туди пішов

41. 12 сентября 2013

анжелес : Може хто знаэ електронну скриньку відділу кадрів

Слухайте радіо Сокаль та ФМ Галичина там все говорять.

42. 26 июня 2013

Може хто знаэ електронну скриньку відділу кадрів

43. 24 мая 2013

Гость : марцінка син працює агрономом без освіти….

Ой не довго він на посаді агронома залишиться скоро тато потягне вгору.

44. 22 мая 2013

це напевно сам марцінко написав…тобі не встидно

45. 22 мая 2013

марцінка син працює агрономом без освіти….

46. 14 мая 2013

Сам працюю в цій компанії і задоволений. Зарплату платять скільки заробив і основне що вчасно.Одна з основних цілей компанії не дати вкрасти. А про Марцінка вже давно так говорять без відкату можеш не приїжати.

47. 24 апреля 2013

невірте люди рекламі бо це брехня будете днювати іночувати на цій роботі не за ті гроші що обіцяють щей будуть штрафувати за нізащо і щоб ти був в них рабом

48. 24 апреля 2013

може підпримство і розвивається але людей в ньому мають як за рабів хочуть щоби без вихідних гарували і цілодобово на таких як Марцінка і нікого необходять твоі проблеми і основне нема кому поскаржитись

49. 14 октября 2012

Марцінко це підприємство доведе до банкруцтва, він нач відділу закупок і без откату взагалі нізким нехоче розмовляти, таких дерибанів-менеджерів потрібно садити до ЮЛІ!

50. 11 июля 2012

Підприємство на стадії росту. Якщо керівництво не припинить стягувати всяких псевдо керівників. Ріст може стати кінцем

1. 14 октября 2012

2. 29 октября 2018

В ПП «Західний Буг» створено відділ з охорони та безпеки. Основними завданнями працівників відділу з охорони та безпеки є виявлення фактів розкрадання майна, порушення трудової дисципліни (поява на робочому місці в нетверезому стані, дотримання вимог законодавства про охорону праці та ін.). Приводом для створення такого відділу став випадок з розкраданням трактористами-машиністами підрозділу с.Бишів майна підприємства у великих розмірах, а саме 9 тонн міндобрив орієнтовною вартістю 105 тис. грн. Порушення трудової дисципліни, крадіжки майна виявлялися і раніше, але вищевказаний випадок вразив масштабом викраденого за один раз.
    Адміністрацією підприємства останнім часом будуються відносини довіри до працівників, відбувається послаблення контролю. Хороші умови праці і висока заробітна плата, на думку дирекції, мають бути запорукою підвищення лояльності працівників до підприємства, добросовісного виконання своїх обов’язків, дотримання трудової дисципліни.
    На жаль, зафіксований факт крадіжки свідчить, що не всі працівники ще готові працювати в умовах довіри і взаємоповаги. Саме тому і було прийняте рішення про посилення вибіркового контролю, в тому числі і за рахунок додаткового найму персоналу, що виконує такі функції. Через терміновість прийняття даного рішення працівники не відразу були забезпечені відповідними розпізнавальними знаками та посвідченнями.
    Надалі працівники відділу для зупинки техніки у темний час доби будуть перебувати в сигнальних жилетах, із надписом світловідбивною фарбою «Західний Буг». Працівники відділу будуть забезпечені службовими посвідченнями з фотографією, підписом директора і печаткою. Для перевірки працівників сертифікованим алкотестером будуть застосовуватися одноразові насадки.
    Прохання до працівників підприємства з розумінням поставитися до такого вимушеного кроку. Адже розкрадання насіння, міндобрив, засобів захисту напряму впливає на результат роботи всіх працівників, які добросовісно виконують своє обов’язки і не причетні до цього. Працівники, які з’являються на роботу в нетверезому стані, чи порушують норми з охорони праці, несуть загрозу не лише своєму життю та здоров’ю, а й життю та здоров’ю оточуючих. Добросовісним працівникам немає жодних причин хвилюватися з приводу проведення перевірок на предмет крадіжок, дотримання трудової дисципліни та вимог законодавства з охорони праці, оскільки ніхто не буде притягнутий до відповідальності безпідставно.

Тракторист-машинист 1

Добавьте зарплату в компании Західний Буг

Добавить отзыв о работодателе Західний Буг

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Західний Буг?