Західний Буг

Західний Буг

ПП «Західний Буг» – аграрна компанія, основним напрямком діяльності якої є вирощування зернових, технічних та кормових культур, їх зберігання та реалізація.

Отзывы о работе в Західний Буг, зарплаты

1. 10 февраля 2015

докерувались 50000тон буряка ЗГНИЛО от такі керівники

2. 10 февраля 2015

Напишіть будь-ласка контактний номер відділу кадрів в Буську!!!!!!!!

3. 10 февраля 2015

Яка зарплатня операторів на сушці? Графік роботи?

4. 10 февраля 2015

Яка зарплата вас на фірмі

5. 26 января 2015

говорили в очи и так всим пофиг добре тильки сраколизам

6. 26 января 2015

Народ ви самі просто бидло а бидло ніхто ніколи не цінив якщо вас вигнали ци не взяли то ви просто нікчеми працюю 3 роки задоволений всім не наносиш шкоди не пєш не карають,зарплата вчасно скільки заробив стільки заплатили,плюс всі засоби гігієни + гyртожитки + харчвання так що не говоріть фігні а якщо маєте побажання говоріть в очі а то по за очі всі герої……..

7. 10 января 2015

Працівник Агромарку :
    Як там у вас поживає пан «И» (кулян). Ми за ним «сумуємо»

Попався! https://pp.vk.me/c618729/v618729525/faea/nPecNsslCLk.jpg
    продовження https://pp.vk.me/c618729/v618729525/fac6/ui0bMjTLdLA.jpg

8. 9 декабря 2014

@Гость, Там ніби щось роблять в тому напрямку.

9. 27 ноября 2014

Продайте фірму справж
    ньому господарю. Моя вам порада

10. 23 ноября 2014

Хлоп, а кому там працювати, як не людям які колись робили в колгоспах і мають хоча б якиїсь досвід роботи? А то що ти кажеш розвалили і розікрали, а ти де був, коли розвалювали і розкрадали, ти що робив в той час? А людей, які працюють в ПП Західний Буг керівникам і правда потрібно було б більше цінувати (починаючи керівникам в Павлові і закінчуючи на місцях), коли на ринку праці буде рости конкуренція, а буде значний віддік кваліфікованих працівників з фірми, то Західний Буг не витримає цієї конкуренції із нинішніми підходами до своїх найманих працівників (починаючи трактористами і закінчуючи директорами) і не складе іспиту по конкуренції, питання лише часу)))

11. 14 ноября 2014

хлопці не бздіть баште всіх підряд голду першого і то 3 рази в день

12. 13 ноября 2014

@Гость, дибілоїд той ференс, завжди в *авно вляпається і стрєлки переводить на всіх підряд. Реально нічого з себе не представляє.

13. 7 октября 2014

Хлоп :
    тяжко найти спільну мову з людьми які нічого не розуміють тільки понти ганяють

Такі як Біскуп

14. 1 октября 2014

Нормальні люди туди не підуть працювати , тяжко найти спільну мову з людьми які нічого не розуміють тільки понти ганяють там працюють великими начальниками колишні начальники колгоспів які вони по розвалювали і обікрали то яке майбутнє в цієї фірми ?

15. 18 сентября 2014

Як там у вас поживає пан «И» (кулян). Ми за ним «сумуємо» :-)

16. 17 сентября 2014

Агроном) :

Агроном прийди і скажи мені то в очі. Слабо?

17. 12 сентября 2014

Ференс Юрій Романович—важко описати словами!!!!!
    Така «крута фірма», чи не найбільша в Західному регіоні, а на роботу працевлаштували такого «хиленького» юриста…
    Юрист широкого профелю в вузькій галузі права, ха-ха!!
    До якого питання не підійде- потрібна допомога,а точніше дзвінок другу…., і не одному…
    Самовпевненість та егоїстична гордість витікають з всіх дир цього безсоромного тіла. IQ розумових здібностей менше 0, а про хабарницькі якості можна поєму писати, просто «Рижик- золота ручка».
    Якщо не носить «ніякого браслета» то чому ж не на фронті, він ж таких бравий вояка «Швейк»…

18. 11 сентября 2014

В загальному, на підрозділах ще працювати можна(і то лише на окремих де я норм директор і агроном). Скоморохівський підрозділ то взагалі повна дупа! Мало того що Ратинчук і Шкраба олені, так Шкраба разом з Бриком постоянно бухає. На рахунок того що Шкраба ****ить інфа 100%. Зараз правда притих бо Голда за ним стеження веде. Центральний офіс в Павлові взагалі суцільна клоунада. Там напевно кастинг проводять) Там кого не візьми то немає з ким говорити чи то з Марцінком, Однорогом, Демчуком. А малий Марцінко то взагалі малий дурень який нічого не шарить в сільському господарстві. Ото сидить там в Раві щоб ніхто не бачив, бухає і стріляє, а на роботу йому по***.

19. 8 сентября 2014

Ференс Ю.Р. не ходить взагалі нізяким браслетом це який абсурд. І там є ще юристи він не один. І чудово справляється із своїми обов*язками.

20. 2 сентября 2014

Якщо правда на стороні орендодавця, то він однозначно буде почутий. Як ви хочете, щоб ваша проблема була вирішена, не донісши її до керівництва, земельного відділу, юристів?

21. 2 сентября 2014

Кому дзвонити кому викладати? Ви про що. Простій людині бути почутою в цій компанії неможливо.

22. 26 августа 2014

@Гость, це не двосторонній метод вирішення конфлікту. Зателефонуйте в центральний офіс, викладіть свою ситуацію і все буде вирішено.

23. 25 августа 2014

пишуть з Горохова, що за бардак з документами, кого там на роботу набрали, шо за барани

24. 24 августа 2014

, такой метод роботи на…ловка

25. 24 августа 2014

, по при всі негативні відгуки — цей максимально не відповідає дійсності. Можливо, і був одиничний випадок непорозуміння, але на відмінну від інших господраств, це підприємство відповідально відноситься до виплати орендної плати, робить це вчасно та в повному обсязі, має за девіз «ми з орендодавцями будуємо довготривалі доброзичливі стосунки». Швидше за все, ви справу при отриманні зерна мали не з юристом (так як колектив юристів професійний), а письмова відмова передбачається не підприємством, а законодавством. Напишіть письмовий запит на юридичну адресу, долучіть документи, які підтверджують ваше право на землю і ви обов’язково отримаєте вчасно кваліфіковану відповідь та пораду. А то знаєте, як буває, люди по 5-10 років оформляють спадщину, а потім приходить рішення суду, що син з батьками судиться за той пай.

26. 23 августа 2014

землею користуються без попереднього договору,оскільки документи на землю в процесі переоформлення…а процес цей в Україні довгий…та платити за оренду паю не збираються…юрист два слова звязати до купи не може ,щоб аргументувати відмову в отриманні зерна…письмова відмова в них не передбачена…це бардак??? чи метод роботи???

27. 21 августа 2014

Фрма роботу дає, ніби все добре, поки на рівному місці не накладе чималенький штраф. Нехай штрафують машини Однорога, всі їздять однаково.

28. 7 августа 2014

Вибадково зайшов, просто здивований які не добрі у нас люди !!! Готові продати один одного ! І не судіть, то й не будете суджені; не осуджуйте, то й не будете осуджені! народ дивіться на себе,а не осуджуйте когось! Бо за весь наклеп і погані слова в адресу інщих в майбутньому треба буде відповідати !!!

З повагою Тарас

29. 24 июня 2014

Хлопци это хочет почуватися ишаком може уйти туди працювати

30. 23 июня 2014

Як поживає пан Кулян. Вже «пригрівся».

31. 22 июня 2014

[email protected] Це їхня корпоративна пошта пишіть не соромтесь.

32. 22 июня 2014

гость :
    працював у цій фірмі у Скоморохському підрозділі БАРДАК це мягко сказано.Виконана робота
    не цінилась і не оплачувалась так як було домовлено.Робиш 100га записують 70га це ще вкращому випадку,щось вияснити НЕМОЖЛИВО.А саме цікаве у цьому підрозділі є начальство.
    Директор РАТИМЧУК.Б.С. і головний агроном ШКРАБА.Р.М ЦЕ Є ПЕРШІ ЗЛОДІЇ ЦЬОГО ПІДРОЗДІЛУ.
    Це така колишня колгоспна банда.Скажу вам так-що біль тупішого агронома я не зустрічав.
    У цьому підрозділі тракторист-це є РАБ,не знаю куди дивляться державні контролюючі органи,адже людина неможе працювати 24год,і відпочивати 24год.Тракторна бригада це взагалі унікальне місце, 2-роки немає де помитися,і посрати тоже.Мені дивно з ВИЩОГО КЕРІВНИЦТВА яке знаходиться у ПАВЛОВІ,вони ще прикривають цей бардак,чому не реагують
    на скарги працівників щодо керівництва підрозділу СКОМОРОХИ. І ЩЕ ЗНІМІТЬ РЕКЛАМУ З СОКАЛЬСЬКОГО РАДІО -ця реклама не відповідає дійсності.Доречі усі махінації з паями які надав РАТИМЧУК Б.С всім уже знайомі.Питав працівників яка зараз ситуація розчарувався тому що нічого не змінилось.

Шановні дописувачі. Для більш детальнішого розбору ситуацій просимо відправляти зміст цих подій на ел.адресу підприємства [email protected].
    Не бійтесь вказати на злодія чи інші факти зловживання посадовим становищем.

33. 18 июня 2014

юрист «Західного бугу» Ференс Ю.Р. ціле життя стягненнями займався як керівник Державної виконавчої служби в м.Радехів. Юридичного досвіду роботи в нього вкрай мало, початковий рівень. Має освіту зоотехніка, яку здобув в Горохівському зоотехнічному технікумі. За рішенням суду ходе з браслетом на нозі — бездєц спеціаліст.

34. 13 июня 2014

зробіть йому тьомную)) хай знає шо в україні революція.

35. 10 июня 2014

Марцинко скоро хлопци пид биля хати попросять закурити то сиди в тий Рави и не висовуйся

36. 26 мая 2014

малий МАРЦІНКО-ТИ клоун «західного бугу»як би не твій тато то ти би зараз працювава грушчиком в РУКАВИЧЦІ.І перестань панти лімонити в РАВІ-РУСКІЙ,бо управа на тебе є.

37. 26 мая 2014

38. 19 мая 2014

там ше й до підбору кадрів цікаво підходять. оголосили конкурс на заміщення посади юриста, виставили вимоги як для справжніх фахівців, шось там думали, в носі кулупалися… а прийняли на роботу начальника вик Юрка Ференса, якого вигнали за взятку з державної роботи. який із нього знавець права? який із нього цивіліст? тільки взятки брати вміє…хоча ні. раз вигнали — значить не вміє.
    Гидотна кантора, шоб там малий марцінко не казав. він же не шарить шо працює там лише завдяки таткові.
    Сам там працював, знайшов іншу роботу і покинув той колгосп. НЕ ПОПАДАЙТЕСЯ !!!

39. 15 мая 2014

тоді питань нема не фіг там працювати

40. 14 мая 2014

фірма порошенка усі крадуть разом із сікорським

41. 11 мая 2014

марцінко яке в тебе лице створити б ще одну програму кращий гщсподар 2 і розказати правду як ви тупо доїте СІКОРСЬКОГО як корову в свою користь стратеги хироиі

42. 6 мая 2014

йОМУ НЕ ТРЕБА ПРИДИВЛЯТИСЬ ВІН І ТАК ЗНАЕ

43. 6 мая 2014

У фірми є майбутнє. Лише потрібно зменшити в них к-сть псевдо кваліфікованих кадрів. І Сікорському краще придивитись до свого оточення

44. 3 мая 2014

зах буг повна срака керуючі не професіонали делетанти

45. 8 апреля 2014

Доречна цитата з http://gazeta.ua: «З лівої сторони вулиці бачимо будови місцевого агроформування – ПП «Західний Буг». Якоїсь сучасності тут не видно — колгосп як колгосп». А керують і плюються ніби в космос зібралися.

46. 8 апреля 2014

правда така що люди не мають роботи і йдуть в те західне болото але там ні дочого не доробишся з ранку ти працівник а після обіду тебе звільнено та і нема на чому вже працювати вже все добите а потім штраф здеруть як за добре а можеш працювати за дармо а тебе вже 2 тижні як звільнили а працював бо небуло ким замінити аж знайшли стажора і потім докажи що ти не кінь

Дійсно «західне болото»!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

47. 7 апреля 2014

48. 6 апреля 2014

тут ніхто і працювати не буде, без вигоди, кожен на відкат чекає…

49. 6 апреля 2014

На рахунок сраколизів,погоджуюсь.там таких люблять і тримають.чітко налагоджена схема,де беруть стажеровщиків які пахають як звичайні працівники,платять копійки,виганяють,беруть нових.так по кругу.рідко кому щастить.краще ніколи не тратьте свій час як я потратила на таку фігню,як західний буг,там довідка медична забирає більше грошей і часу,ніж видана вам»зарплата»

50. 6 апреля 2014

молодці хлопці що пишете правду,нехай народ знає,що таке «західний буг».Нехай навчаться поважати людей які трудяться.

1. 14 октября 2012

Марцінко це підприємство доведе до банкруцтва, він нач відділу закупок і без откату взагалі нізким нехоче розмовляти, таких дерибанів-менеджерів потрібно садити до ЮЛІ!

2. 29 октября 2018

В ПП «Західний Буг» створено відділ з охорони та безпеки. Основними завданнями працівників відділу з охорони та безпеки є виявлення фактів розкрадання майна, порушення трудової дисципліни (поява на робочому місці в нетверезому стані, дотримання вимог законодавства про охорону праці та ін.). Приводом для створення такого відділу став випадок з розкраданням трактористами-машиністами підрозділу с.Бишів майна підприємства у великих розмірах, а саме 9 тонн міндобрив орієнтовною вартістю 105 тис. грн. Порушення трудової дисципліни, крадіжки майна виявлялися і раніше, але вищевказаний випадок вразив масштабом викраденого за один раз.
    Адміністрацією підприємства останнім часом будуються відносини довіри до працівників, відбувається послаблення контролю. Хороші умови праці і висока заробітна плата, на думку дирекції, мають бути запорукою підвищення лояльності працівників до підприємства, добросовісного виконання своїх обов’язків, дотримання трудової дисципліни.
    На жаль, зафіксований факт крадіжки свідчить, що не всі працівники ще готові працювати в умовах довіри і взаємоповаги. Саме тому і було прийняте рішення про посилення вибіркового контролю, в тому числі і за рахунок додаткового найму персоналу, що виконує такі функції. Через терміновість прийняття даного рішення працівники не відразу були забезпечені відповідними розпізнавальними знаками та посвідченнями.
    Надалі працівники відділу для зупинки техніки у темний час доби будуть перебувати в сигнальних жилетах, із надписом світловідбивною фарбою «Західний Буг». Працівники відділу будуть забезпечені службовими посвідченнями з фотографією, підписом директора і печаткою. Для перевірки працівників сертифікованим алкотестером будуть застосовуватися одноразові насадки.
    Прохання до працівників підприємства з розумінням поставитися до такого вимушеного кроку. Адже розкрадання насіння, міндобрив, засобів захисту напряму впливає на результат роботи всіх працівників, які добросовісно виконують своє обов’язки і не причетні до цього. Працівники, які з’являються на роботу в нетверезому стані, чи порушують норми з охорони праці, несуть загрозу не лише своєму життю та здоров’ю, а й життю та здоров’ю оточуючих. Добросовісним працівникам немає жодних причин хвилюватися з приводу проведення перевірок на предмет крадіжок, дотримання трудової дисципліни та вимог законодавства з охорони праці, оскільки ніхто не буде притягнутий до відповідальності безпідставно.

Тракторист-машинист 1

Добавьте зарплату в компании Західний Буг

Добавить отзыв о работодателе Західний Буг

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Західний Буг?