Эпицентр

Эпицентр

Отзывы о работе в Эпицентр, зарплаты

1. 3 марта 2023

Керівництво, який місяць поспіль ваші директори на місцях змушують працювати понаднормово задарма, це порушення кодексу України про працю, якщо 12 вихідних, то будьте добрі забезпечити працівників ними, якщо кількість вихідних звичайна — оплачуйте по факту відпрацьованих годин, якщо вам бракує робочих рук, нехай директори і менеджери не гріють сраки в кабінетах, а виходять і працюють, чому люди мають працювати на вас ,,задарма,,з такою зарплатнею ще й гарцюєш власним коштом? Ви хоч цікавитесь рівнем з/п, яку платите в такі важкі часи, самі 5 разів на місяць збільшуєте ціну на товари.

2. 2 марта 2023

@Гость, в Епіцентрі ніхто не працює за ЗП!)
    Всі на мутках, система всіх поглотила!)
    Ттм паче бейджики повернули, комплектація робить скидон!)

3. 2 марта 2023

Підеш у відпустку — не чекай грошей перед відпусткою ?.

4. 1 марта 2023

Коли буде підвищення зп??
    Ринок праці промоніторте і побачите яка епіцентр срак*

5. 27 февраля 2023

@К10, Що за сексизм? Не ставте всіх в один ряд. Та й ви не можете знати, що у кого в голові. В нашому маркеті є такі чоловіки-керівники, чиї вчинки не можут бути виправдані. Так що…

6. 27 февраля 2023

Порада усім співробітникам: усі розмови з керівництвом та колегами записуйте на диктофон. Потім пригодиться. Тільки нікому про це не кажіть, не розкривайте карти. Нехай це буде сюрпризом, коли прийде час «розбору польотів». Збирайте та документуйте інформацію про косяки керівництва та колег.

Коли ви вже будете займатися роботою?
    Окрім пліток і інтриг більше нема роботи в Епіцентрі? Доречі 50 % тільки цим і займаються. А інші 50% роблять за всіх. Отак і влаштована ваша *сістєма*

7. 25 февраля 2023

Як можна ставити керівником жінку
    Вона взагалі нерозуміє що таке содрежать сім’ю
    Їй взагалі пофіг на зарплату, головне що на бейджику
    Не хочу бути сексистом, але чоловіки ходять на роботу за ради грошей( в епіцентрі), а жінки заради роботи. Та директорка і начальниці нерозуміють, зо с такими грошами не виживеш

8. 25 февраля 2023

9. 25 февраля 2023

@Гость, а це не він до речі. Який же пафос, якою гуманітаркою? Ти знаєш як вона надходить взагалі і до яких структур? І в загалі, що потрібно для продажу чогось? Ти же за економіку, то повинен знати. Ти не відповів на запитання де краще, люди чекають.
    Ще раз дякую за службу народу України.

10. 25 февраля 2023

@Гость, а що по факту порушено? Тільки по факту з розумінням закону! По факту Епіцентр це єдина компанія в Києві?
    По факту де платять по факту більше і прозоро і так як тобі хочеться робиш? По факту, а що не так з ВПО? Якщо по факту за економіку турбуєшся, то по факту звідки кошти беруться на зп? По факту цінники чому виросли?
    Факти він полюбляє.
    Дякую за захист та службу народу України.

З ВПО нічого, я тобі кажу, що кажуть на місцях робітникам, коли вони намагаються доводити щось і боротися за зп (по факту). Звідки кошти на зп? Епік відторгував з динамікою, навіть втративши магазини, торгуючи гуманітаркою і ставлячи ї..йшу маржу на дефіцитні і необхідні товари. (знову по факту). До речі, це краще, ніж посилати людей за руським кораблем. Хоч пафос прибрав

11. 24 февраля 2023

@простой человек, Боже, про що ти пишеш?
    По-перше, підтягни граматику.
    По-друге, відкинь жаргонізми, бо відчуття таке, що ти з міст позбавлення пишеш листи.
    І по-третє, якщо вже ЗСУ — пиши будь-ласка державною.
    І саме головне. Про що вже люди писали, меньше пафосу. Я знаю багатьох військових і вони про тему війни геть говорити не хочуть. Бо це і самозбереження і щоб собі не нагадувати й інших не травмувати. Я за психіку.

12. 24 февраля 2023

Факти він полюбляє.
    Дякую за захист та службу народу України.

13. 24 февраля 2023

Хто знає, де в Києві знаходиться головний офіс Епіцентру?

14. 24 февраля 2023

простой человек :
    В ЗСУ з 2014…Слава Україні!!!
    Рассказали знакомые в случайном разговоре, что на этом сайте снова»сливной бачок» на Роженко)!А тут ещё и Танько)!Знаю всех))!И пол-офиса тоже знаю-Лично)!И владельцев знаю!А я ж просто проходящий мимо всех вас человек)!Простой человек без роду-племени)!Вот читаю до 2020 аж года)из госпиталя)!Кино смотрю…
    Что ж вам так тут грустно-то,люди!Чем вам так фамилии не нравятся)?Выучили 5 фамилий и мусолите как коровы жвачку)!То не так стоИт,то не так стОит…а кто-то леЕжИт не по правилам…или другое слово)))????
    Война началась?Уехали?А остальные директора,региональные,начальники,коммерцы,продавцы,ЦО- что? все на местах были?Славный Киев в примере?Полтава?Сумы?Херсон?Харьков?Запорожье?Мариуполь?
    Вы думаете никто не знает кто где «испражнялся» первый месяц войны 2022?Второй,третий?
    А кто помнит 2013-2014 Донецк-Луганск?Вам «втерли»кто там тогда был?Как рыли заград-рвы?Смешно((бы было, если б грусть не «накатила»…
    За «скидки-мутилки» базарите…как бабы на выгоне коров на выпас…Да эта тема думаете не Сверху сделана?Иерархия управления-не,не слышали? Болтики в машине)…Думаете Закон не как дышло-как повернешь так и вышло?СБ ловит кого нужно и всему своё время…А сплетни-не мужицкое дело…Кстати, бабы меньше сейчас треплят языками…им детей поднимать-вдовы, раненые-пропавшие мужья, многие выехали с «малявками»…
    По текстам-мужики пишут…Скучно-на фронт валите и Семьи защищать с Родной Украиной…
    А коль работаете в этой Компании-не гадьте под ноги-запах за обувью потянете…домой)))…
    Радуйтесь,что ЕСТЬ РАБОТА…
    Не нравится-за рашистским кораблем следуйте по звёздам…
    Всех благ читающим…
    Жизни Победы воюющим…
    Светлая память погибшим…
    Мира всем…
    А я-на 0 снова возвращаюсь…

Стільки пафосу і бредні я давно не читав. Це я тобі кажу як солдат ЗСУ. По факту працювати треба, але не лякати людей і викручувати руки тим, що ми наберемо переселенців, якщо вам не подобається. По факту треба отримувати нормальну зарплату, а не радіти тільки роботі за 250 доларів в Києві в цей час. По факту зп робити прозорою, дотримуватись кзоту, а не посилати людей за російським кораблем. По факту, якщо всі підуть воювати (бо всім же не подобається, а ти пропонуєш вихід в зсу), то що з економікою буде? По факту, проста людина не буде посилати громадян в мордорі, якщо вона їх захищає. Одужання, якщо воно дійсно потрібно тобі

15. 24 февраля 2023

Я перепрошую, мені просто цікаво, по з/п тире авансу нині це разова акція була, чи то вже на постійній основі будуть тягнути вола за куций хвіст? ) В мене в родині всі працюючі. Мало того що з 1 січня накинули хоч трохи зверху всім, так й отримують інколи навіть раніше від наміченого. От шо за…)

16. 23 февраля 2023

Серія номер 2. Зараз 23.02.2023.Де аванс? Знову затримка на вісім днів?

17. 23 февраля 2023

Я працював на Блокбастері в Епіцентрі з відкриття і потім мав дурість перевестися. Що я вам скажу. Усюди все однакове. Але! Такої команди, підтримки як на К10 ніде не бачив. Зараз зарплата не краща, а відносини в колективі, відношення до працівників набагато гірше. На к10 було все більш людяно. Зараз всюди нелегко, війна, але людський фактор важливий.  За ці ж гроші можна працювати і почуватися людиною як на к10. Якби можна було відмотати назад,  я б залишився працювати на к10

18. 22 февраля 2023

@простой человек,
    друже, забагато тексту, замало змісту.
    Ти пишеш в стилі керівництва до речі, дуууже вже нагадує. В плані радійте роботі, а не то…
    І давай не будемо про це «Родіну защіщать». Всі готові, немає питань. Ото тільки спершу хочеться на позиціях побачити тих, хто нахапав і жирує. А то судячи з некрологів привозять лише тих хто нічого й немає.
    Раби того й не переводяться,бо ментальність в людей ще совка, а не людини 21 століття яка дійсно МАЄ і цінує європейські цінності.

19. 22 февраля 2023

В ЗСУ з 2014…Слава Україні!!!
    Радуйтесь,что ЕСТЬ РАБОТА…
    Не нравится-за рашистским кораблем следуйте по звёздам…
    Всех благ читающим…
    Жизни Победы воюющим…
    Светлая память погибшим…
    Мира всем…
    А я-на 0 снова возвращаюсь…

20. 21 февраля 2023

@Епіцентр К9 Деко,
    К8/К9 це
    Краще спитатися у самого РОЖЕНКА Або У ТАНЬКА
    як вони Бонусни карточки ? відмивали через прорабі
    Що РОЖЕНКА понизили як ту технічну шкільну
    Тому що злякалась та втікла бачишь Герега які в тебе працівники жалюгідні чуть що так зразу
    Генератора під пазуху і тікати а потів в овечій шкурі з’являтися
    На килим і просити пробачення
    Так що Роженко тобі сам пояснить як відмивати гроші з деректарського фонду

21. 21 февраля 2023

Работа в эпицентре это
    — не иметь возможности содержать и создавать семью
    — не иметь возможности снимать квартиру(о покупке вообще молчу)
    — слышать постоянно фразу «не нравится увольняйтесь»
    — ущемлять свои желания и потребности до «0»

22. 21 февраля 2023

Доброго дня. Эпицентряне..из Запорожья есть? Мар.и.на. Вор.об.йова ещё пытается втиснутьсЯ в эпицентр? Или уже выгнали из Житомира нафиг

23. 20 февраля 2023

@Одеса, я полагаю пока находится народ, что на минимум работают, до тех пор будут только еще понижать, а не наоборот )

24. 20 февраля 2023

Поднятие ЗП намечается или скоро прожиточный минимум будем получать?

25. 18 февраля 2023

@Маріуполь, очень жаль что ваш и другие маркеты сгорели. Будем надеятся наступит мир, все востановят

А «головного патріота» Герегу закриють. Старокостянтинов прямим текстом сказав, кому належали новацентри. Дочекаємося Душиліна і розповідь про «Галактику»?)

26. 16 февраля 2023

27. 15 февраля 2023

@Крик душі, 10-11к? Мне пришло в 2 раза меньше от должного . В 6500

28. 15 февраля 2023

Вау . Выплатили. На разборке завалов после орков и то больше получаешь

29. 15 февраля 2023

Добрый день.Есть вбросы о сокращении штата,кто-то что-то знает,слышал?

30. 15 февраля 2023

@Гость,Я вас обрадую, в Киеве тоже до сих пор не выплатили. С чем связано, никто не говорит.

31. 14 февраля 2023

Прийшов, дивлюсь а де усі ?
    немає в ряді продавців,
    а де ж спитаєте вони?
    Вирішують одне питання
    де б заповітний та м’який
    рулон паперу в туалеті,
    (Той що раніш лежав собі
    І був нікому не потрібен)
    Знайти, урвати та стягти.
    а суть тієї притчі ось така
    «коли сміються з тебе люди,
    то економія проста,
    коли вже нічим дупу підтирати
    то треба щось в компанії міняти.

32. 14 февраля 2023

Герега, ты вообще знаешь что в твоем компании происходит? Это треш! На календаре 15 февраля, а зарплаты нет. Какого хера законы нарушаете? Сейчас пару дней и аванс нужно платить!
    И я [вырезано] должен идти воевать под Бахмут из-за таких мразей галимых?? Пока Тарасик Герега будет снимать видео как он играет в фифа 2024, а я буду в окопе сидеть и летающими ракетами? Поувольняйте этих пендосов из центрального офиса и наберите новый состав! Там сидят одни воры!

33. 14 февраля 2023

@Гость, розкажіть будь ласка як мутитись) Дуже цікаво, а то всі такі розумні, а як гроші відмивати, то всі мовчать.
    P.S. Сірьожа Роженко привіт ???

34. 14 февраля 2023

@к10, Шо вам мішає мутиця на скидках!?
    Не вмієте, тоді не пускайте сльозу!)

35. 14 февраля 2023

Город Никополь ! Зп платится последним! Город КАЖДЫЙ ДЕНЬ ,КАЖДУЮ НОЧЬ под обстрелами , сотрудники жертвуют жизнью выходя на работу , а высшему руководству все равно! Так каждый месяц , всем выплатили а мы сидим без денег! 14 февраля денег нет даже на открытку мужу! Спасибо за «мотивацию» , продолжайте в том же духе, скоро в городе никого не останется с таким отношением … Разочарование ,злость и отчаяние !

36. 14 февраля 2023

@Київські маркети, на к10 прийшла зп 4400 без авансу, нульовим пакетам взагалі по 3900. Директор сказала типу звільняйтеся, все одно нова лінія зачиняється на бальзака. Типу буде кому пряцювати за таку зп навіть

37. 13 февраля 2023

@Маріуполь,
    ще, якщо ви евакуювалися в іншу країну через війну, то вас звільнять за статтею Неповажна причина.
    Ось так . Всім навалювати, що ви пережили в Маріуполі, і як вибралися з пекла, вам навіть не допоможуть нічим як тільки ви евакуюєтеся на підконтрольну територію.

Якби не люди злі закомплексовані , яких хоч греблю гати в цій системі , які самостверджуються за рахунок інших , то робота в Епіцентрі була б мрією для тих , кому до душі такий вид діяльності як торгівля. А так, на жаль, не пораджу влаштовуватися в цю мережу.

38. 13 февраля 2023

@Маріуполь,
    продовжу. ЗП затримували майже завжди. і виплачували не стільки скільки винні.
    Тебе могли поставити в 4 зміни, тільки тому що не продав МТ товар, взагалі багато за що могли поставити цю зміну.
    І всім було все одно, що в тебе запис до лікаря, або що ти вже щось запланував. Наприклад, виходиш у першу зміну, а тобі кажуть, що сьогодні працюєш о 4-й.
    МТ (мертвий товар) це взагалі окрема тема, про яку я згадую як страшний сон. Ти зобов’язаний його продати, якщо не продаси, то спишуть із ЗП. А продавати як встигати, якщо ти як кінь маєш розвантажити товар, укласти його на складі нормально, покупцям підказати по товару у відділі, знайти товар на інтернет доставку, який Людмила та її улюблена колега заховала туди, де ніхто не знайде, і ти при цьому сам працюєш у зміну. Але тебе потім хейтять, що ти не справляєшся зі своєю роботою. Були співробітники в нашому відділі, які приходили в зміну і весь день говорили по телефону, ходили по маркету, їм нічого не говорили, бо це сестра хлопця, який колись працював і був другом начальника.

39. 13 февраля 2023

Всім добрий день .
    Так ось, з самого початку я зіткнулася з лицемірними пихатими людьми, які не знають навіть своєї роботи, але вказують тобі як треба працювати. Було у всіх відділах майже , що влаштовували лише своїх родичів , котрим робилися постійні поблажки ,а тих хто сам пробився хейтили за все. Якщо порівнювати з тваринним світом деяких людей, які там працювали, то це були: Коршуни, Гієни, Свині, і Павлини. Хто працював там-зрозуміє.
    Дуже шкода, що дана стаття з’явилася лише нещодавно-173-5 «Моббінг (труєння) працівника».
    Мені б ця стаття дуже допомогла добитися справедливості, за злочини Людмили Арабаджі, завідувач секції відділу Дитячі товари, в місті Маріуполь. І всіх, хто заплющував очі на її постійне цькування співробітника і доведення до лікарняного ліжка. Ще в неї є сестра Наталія Журавльова, яка в потрібний момент за першим покликом Людмили прийде на вас нападати, говорити погано на вашу адресу, загрожувати розправою, і замахуватися. Цькування було за все з її боку. Починаючи з простої викладки, яку працівники робили за правилами маркету, але у Людмили своє бачення як це має бути. Працюючи з нею було відчуття, що в неї низька самооцінка, за рахунок якої принижуючи тих хто був краще за неї вона самостверджувалася. Нікому не побажаю дізнатися цю особу. Ставши головною у відділі, вона не наводила порядки, а лише посилювала бардак на складі, і у відділі. Любитель налаштовувати всіх проти того, хто їй не подобається. Адекватні люди їй не вірять. Але, я побачила, що такі одиниці.
    До дитячих товарів вона працювала в інших відділах, так ось всі хто з нею працював кажуть, що дуже хитра лицемірна людина, яка каламутила схеми з товаром, яка не прибирала, залишала завжди після себе сміття, яка вдає з себе знаючу все, а за фактом робить все погано.
    Доводячи своїх підлеглих до сліз своїми образами, вона кликала комерційного директора Ручкіна Сергія, який із задоволенням приходив, щоб теж образити, не розібравшись у ситуації, ставав на бік Людмили.
    Загалом, Людмила завжди намагалася приниженнями підняти свою самооцінку, коли вона бачила що людина захищає себе вже не терплячи подібні приколи, то кликала інших людей, і спостерігала з боку як інші принижують, тим самим отримуючи задоволення від процесу.

40. 12 февраля 2023

Увольте наконец-то эту Викторию !!! Это же позор нашего эпицентра. Из-за неё люди увольняются, а она судиться с нами собралась

41. 12 февраля 2023

Всім привіт, нещодавно почула , але не змогла знати , правда чи ні. Наче банк тепер буде начисляти гроші не до 10, а до 15 числа. Може хтось чув, це правда? чи це не стосується Епіцентру…

42. 11 февраля 2023

Пропонуємо не вийти на роботу , коли получимо ту мізерну зарплату
    Хай зрозуміють , що без продавців і касирів вони загнутися ! Прошу підтримати

43. 11 февраля 2023

Компанія «європейського рівня» настільки бідна , що в встановлені сроки не може виплатити зарплату співробітникам , зато піднімати ціни легко ,
    Генератори, повербанки і ще кучу чого можна перечислять.
    Не йдіть працювати в дану компанію
    Компанія «Га…но»

44. 10 февраля 2023

@Гость, що мало? К10 в Києві отримає мінімалку разом з авансом за минулий місяць. І 11500 БЕЗ АВАНСУ — це к10 шикує вже. Сушко на нашому маркеті такі гроші заробляє що сдуріти можна.

45. 10 февраля 2023

Я вибачаюсь , як скоро нам виплатять ті гроші ? Мало того що отримуємо набагато менше , ніж повинні , так ще й майже завжди невчасно ?

46. 10 февраля 2023

Пишу суб’єктивно, тому остаточне рішення за тим хто читає. Якщо Вам пощастило винайти машину часу і Ви перенеслися хоча б у 2019 рік, то можете приходити, трохи попрацювати) З того часу приблизно йде чітка лінія по урізанню з/п. На сьогодні, те що тут платять, це більше пенсія, аніж з/п працівників. Бо ж війна. Взагалі складається враження, що труднощі є виключно у цієї компанії. Решта типу живуть як жили.В шоколаді. До низької з/п останнім часом додалися її ж затримки. Що якби трішки не личить такій мережі і компанії європейського рівня) як тут люблять говорити. Це при тому що скажімо в нас на відділі роботи меньше не стало. Ти і швець і жнець і дудар на сопілці. Особлива каста то клієнти. Якби маю з чим порівнювати, бо в різних сферах обслуговування попрацював свого часу, то ж тут чомусь, в будівельному маркеті кожен третій а то й другий то вудило тільки через букву м. Ніякої тобі етики чи що. Як з звіринця вибігли. Нерви тут псуються як доброго вечора. І за це молоко тут не дають. Взагалі робота можливо й не має бути прям другим домом, але якщо ти туди йдеш, а ноги вже не несуть, то репутація говорить сама за себе…

47. 9 февраля 2023

Кстати, Алёну сильно интересовало как у меня дела с военкоматом, и узнав, что я не поддержу мобилизации, огонёк в её глазах как то уж сильно погас. Кто не спешит воевать, имейте в виду такой вот необычный рекрутинг…

48. 9 февраля 2023

Николаев. HR Алёна нашла моё резюме на сайте поиска работы. Позвонила, предложила вакансию финансиста. Договорились о дате и времени встречи. Приехал, заполнил анкету и Алёна говорит, мол я передам анкету директору и если что вам позвонят. Т.е. я отпросился с работы и потратил время на то, чтоб заполнить анкету данными, которые итак указаны в резюме, а также на то, чтоб пополнить список анкет гениального HR-а Алёны, видимо с целью создать видимость некой конкуренции для уже заполненной кем нужно вакансии. Вообщем, контора дно как и Алёна.

49. 9 февраля 2023

К10, ви вже знаєте що отримаємо мінімалку разом з авансом за минулий місяць. Якщо дійсно прийде мінімалка — пропоную просто стати та перекрити головний вхід до того моменту, поки нам не повернуть наші гроші

50. 9 февраля 2023

Харьков героев труда.когда будет зарплата???? Уже 09.02, а когда тогда аванс будет???

1. 16 июля 2012

Юрисконсульт 1

Кассир ЦК 1

Добавьте зарплату в компании Эпицентр

Добавить отзыв о работодателе Эпицентр

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Эпицентр?