Эпицентр

Эпицентр

Отзывы о работе в Эпицентр, зарплаты

1. 8 апреля 2023

Зайшов чисто почитати коментарі що у вас тут змінилось,бачу тесаме,звільнився з Епіцентру ще в 2020 році і радію до тепер,працював раніше касиром,так от найшов нормальну роботу де я себе відчуваю людиною а не рабом,нормальна зарплата а головне вчасно без затримок,ніхто не забороняє користуватись телефоном в робочий час чи випити кави,незнаю як в інших містах а у Франківську іменно так,одним словом тюрма а про їдальну це взагалі жах,траванутись можна,начальник охорони з Франківська мабуть навіть з інших міст знають що то за придурок.Нерозумію навіщо терпіти якщо можна звільнитись і жити набагато краще,навіть у війну хто дійсно хоче той роботу найде і навіть кращу!

2. 7 апреля 2023

Ой, без десяти 00.00 привалило …счастье …) Вот это насыпали так насыпали за все выполненные планы. Ну молодцы, чё уд там. ) Я в 2019 получал больше вне плана всякого. Ну то такое )

3. 7 апреля 2023

Да, и народ не пугайтесь этого жлобского что-то не устраивает — увольняйтесь. Эти жлобы ещё потом людей с фонарями искать будут, ибо никто сюда на такую деньгу не прийдёт при здравом рассудке+ война будет долгой и выдергивать людей будут регулярно. Так ли скоро будет супермаркет самообслуживания) Оооочень хочу на это посмотреть) И посмотрю же! )

4. 7 апреля 2023

И что интересно мешало выдать зарплату людям сегодня, если она уже проведена? ) Хотя это на самом деле риторический вопрос. Все прекрасно понимают на кой компания какого-то там уровня тянет резину до последнего. Шоб не убежали ) А так пол месяца прошло, не ну чё там до конца ещё пол и дотерпим. Хитрые вы ж*пы. Но даже не это бесит, а незнание того сколько там натикало денежки. Секрет Полишинеля) Сидишь такой ждёшь когда и ещё и сколько и на гуще кофейной гадаешь. Мдя… Эта «компания» не перестает удивлять и удивлять.

5. 7 апреля 2023

Цей Епіцентр це загніваюче дно на карті України.
    Усі ці директори клан Бицюр Н. К. та її синочка Бицюри В. На К-3 та К-8,які цуплять кошти з директорського фонду та досі тримають «мёртвые души» серед штату співробітників для того щоб нарахувати гроші на неіснуючу людину та отримати ці кошти собі.
    А зарплата директора на хвилоночку 1% від усього чистого маржинального прибутку маркету за місяць, це десь приблизно 200 000 грн, а Бицюрі все МАЛО вона хоче МІЛЬЙОНИ. Цікаво за які кошти вона робила собі підтяжку обличчя? В цю гоп-компашку ще й комерційного директора Глінського Віталія Леонідовича, який завжди ховається під спідницю директора К-3 Бицюри Надії Кирилівні, в надії на те що він стане директором маркету К3, коли Бицюра піде «на покой», але він дурненький і не розуміє що в це гаряченьке крісло сяде синочок Бицюри. Глінський тільки що й може ходити та з усіх шуткувати (цікаво йому за це теж доплачують?).
    За що Віталій Леонідович лише отримуює свої 60 тисяч грн. зарплатні не зрозуміло. Допоки люди співробітники Епіцентру отримують зарплату 6000 тис.грн.в місяць і це з вислугою 3 роки та більше, він оголушує збори серед працівників маркету та каже:
    -Щось не подобається?!
    -Тоді звільняйтесь.
    І це в період військового стану.Коли наша країна терпить не найкращі часи. Коли людям немає чого їсти, немає чого вдягти на себе, я вже не кажу за тих людей які винаймають собі житло — це герої нинішнього часу особливо у Києві.
    Якщо такі справи будуть і далі директор Бицюра Н. К. сяде на касу замість касира та буде відбирати гроші за товар у покупців
    комерційний буде виставляти товар на полку замість продавців та за сумісництвом працювати охоронником в магазині.
    З таким відношенням це вже скоро фільм жахів в усіх Епіцентрах країни від вітчизняної національної торговельної легенди Гереги О. В. та Гереги Г. Ф. які між іншим починали з однієї коробки плитки.

6. 7 апреля 2023

НВ К9 :
    @К9, Що не подобається? Вся заробітна плата в маркеті залежить від продажів, якщо продажів немає, то звідки брати фінанси на премії і т.д.? Здавайте на пакети, будете отримувати не менше 14 тисяч, достойна зарплата у воєнний стан.
    Підкреслюю, що у нас в компанії для всіх працівників безкоштовне харчування, безкоштовний спортзал, великі знижки для співробітників. Які компанії можуть запропонувати такі гідні умови?

Тільки той напише, що 14к достойна зарплата, хто на ці 14к не живе

7. 7 апреля 2023

Тарас Григорович Панасюк, прошу Вас виплатити зарплату сьогодні. До нас вже дійшла інформація що ЦО порізало нам зарплатню. Ми розуміємо що ви звикли до корупції та жити на широку ногу. Усі змирилися із тим що усі ви повне ла*-но. Але зарплатню ви вже нарахували, тож хочемо бачити її на своїх картках до вечора. Бо просто деякі люди не будуть чесно працювати.

8. 7 апреля 2023

@НВ К9, какие продажи?если цены в два раза выше чем у конкурентов не проводил мониторинг?14к это супер зп дорога в два раза подорожала не говоря о продуктах питания а бесплатные питание не было никогда в любой конторе за счет персонала у тебя наверное аванс 14к раз так попу рвёш?)))

9. 7 апреля 2023

@НВ К9, де це великі знижки для співробітників.В якому магазині чи в якому відділі.

10. 6 апреля 2023

на к10 сталась ситуація що людина яка звільнялась сказала стажеру що той буде отримувати 6500. Стажер розвернувся і пішов додому. Ох сміху було та розборок було

11. 6 апреля 2023

@НВ К9, 14 тисяч «достойна зарплата»)))) Ось думаю на ваше повідомлення chatgpt: Це повідомлення містить кілька різних питань та пропозицій, і я почну з коментару щодо заробітної плати. Факт, що заробітна плата в маркеті залежить від продажів, є досить типовим для багатьох компаній, особливо тих, які працюють у сфері роздрібної торгівлі. Однак, якщо в маркеті немає продажів, то це може бути ознакою проблем у бізнес-моделі, тому компанія повинна розглянути можливість удосконалення своїх стратегій маркетингу та продажу.

Стосовно пропозиції здавати пакети, щоб отримати зарплату не менше 14 тисяч, це може бути вигідно для деяких працівників, але не для всіх. Це може стимулювати людей до більш високих продажів, але може також викликати надмірний тиск та конкуренцію між працівниками, що може негативно позначитися на робочому середовищі.

Щодо безкоштовного харчування, спортзалу та знижок для співробітників, це безумовно позитивна річ, яка може допомогти компанії привернути та зберегти талановитих працівників. Проте, ці речі не повинні бути єдиними факторами, на які спирається компанія для залучення та утримання свого персоналу. Важливо, щоб працівники також мали відчуття, що їх цінується за їхню працю, що їхній труд є важливим для компанії та що їхній розвиток та зростання в компанії є можливим.

12. 6 апреля 2023

@НВ К9, Не подобається мабуть те, що 14 кусків, про які мова, це не знаю де і кому. А ці безкоштовні плюшки це звичайно плюс — але людей більше матеріальне цікавить. Особливо зараз якраз таки.

13. 6 апреля 2023

@НВ К9, 14к хорошая зп??? Другие компании больше платят.

14. 6 апреля 2023

@НВ К9, 14к? Не смішіть?
    Шахраї і зрадники, а не компанія
    Після війни Эпіцентр здохне, не витримає чесної конкуренції

15. 6 апреля 2023

16. 6 апреля 2023

Пришло новое руководство на К8 с новой линии во главе Бицюри и Панченка,позволяют себе разговаривать с персоналом как с быдлом подзаборным мат через мат в каждом разговоре,разве руководство должно себя так вести

17. 5 апреля 2023

історія 2016 року)))
    лисий, привіт)))

18. 5 апреля 2023

Днями недокомерційна і.п.токова ледве не лишила 400 співробітників робочих місць. Вирішила вигнати бісів у своїх апартаментах біля загального туалету. Підпалила свічку і залишила її на своєму робочому столі. Свічка так виганяла бісів що загорівся стіл і спрацювала пожежна сигналізація. Ще трошки і всі ми залишилися на вулиці. А маркет…. маркет відбудуємо. Такі справи, система одна а чорти на кожному підприємстві різні.

19. 4 апреля 2023

@ЛЦ Калинівка- ТАМ ДЕ ЛОГІКА ВІДСУТНЯ?, Звідки ви добираєтесь? Маршрути розраховані для всіх категорій робітників, якім треба підлогу протерти, на пост добігти в інший кінець об’єкта, пройти медичне опосвідчення, перевдягтись, отримати техніку і т.д. Якщо це все не про вас, то ви щвидше за все робітник офісу, для яких спеціально передбачені маршрути, не з усіх напрвлень звичайно, але вони є.

20. 4 апреля 2023

@ЛЦ Калинівка- ТАМ ДЕ ЛОГІКА ВІДСУТНЯ?, а з якого міста Ви приїждаєте о 7:45? До чого ці розмови?

21. 3 апреля 2023

Достали ці донати, навезли генераторів і незнають куди дівати, то тепер на генератор донатимо. Продавці на відділах роблять знижку і 50% на донат, а касири повинні випрашувати,просити, де справедливість? Ненадонатиш то від керівництва слухаєш, що не вмієш працювати.
    Чому завжди касири получають найменшу з/п, а відповідальність у них найбільша, часто попадають на гроші, за любий пропуск в них штраф, а охорона пише на все попало.

22. 3 апреля 2023

ЛЦ Калинівка- ТАМ ДЕ ЛОГІКА ВІДСУТНЯ? :
    На ЛЦ Калинівка керівництво взагалі без логіки?
    Змінили графік роботи,а графіки корпоративного транспорту не змінили практично!
    Робочий день з 9.00 -а людей привозять на 8.00 на роботу(тобто в 7:45-7:50)! Тобто годину свого життя люди витрачають не зрозуміло куди!
    Як можна називати ‘Логістичний центр’ те місце де логіка відсутня взагалі???

Від слова логістика, а не логіка.
    І це питання взагалі до Азамата Мусаголієва, де логіка?

23. 3 апреля 2023

На ЛЦ Калинівка керівництво взагалі без логіки?
    Змінили графік роботи,а графіки корпоративного транспорту не змінили практично!
    Як можна називати ‘Логістичний центр’ те місце де логіка відсутня взагалі???

24. 2 апреля 2023

О,Маша Надія вже синка пристроїла.та хамству навчила

25. 1 апреля 2023

Читаю, тут давненько все, багато чого написаного нажаль правда, бо сам в цій «великій» структурі…
    Хочеться, щоби Бог допоміг та відважні ЗСУ вибороли перемогу над агресором, і тільки потім працівники звільнилися та знайшли кращу роботу, а компанія за їх махінації, попливла в дно…але нажаль цього не буде, бо компанія влупить ціни вище, щоб допомогти відбудувати ж країну…
    Керівництво персонал неповажає зовсім, бо зна, що їм нічого не скажуть, бо війна,(війна для простих людей, а не для 70-90т.зп) і люди бояться втратити хоч яку, але роботу…

26. 1 апреля 2023

И ещё хотел спросить, очень давно не выдают табуляграммы, кому-то их выдают?
    Куда обратиться что-бы проверили начисления ЗП?
    Не уходит ли всё ЗП диру и его прихвостням…

27. 1 апреля 2023

Я продавец Эпицентра на Гагарина в Харькове, привезли куча военной формы украинских военных в Эпицентр начальство с директором заставляют продавцов эпика срывать этикетки с надписью: К «продаже запрещено» на швах.

28. 1 апреля 2023

Працівник Київського маркету :
    Мій відгук про компанію епіцентр. Я дуже вибачаюсь, але у компанії немає майбутнього. Ви коли почнете нормально платити? Від вас уся толкова молодь піде у інші компанії які платят гроші. Це сором. Я розумію, що вам усе одно. Але вам не соромно коли хлопцям та дівчатам толковим яким по 18-25 років не має за що одягнутись та навіть купити собі їжі? Так, вам не соромно, бо вас хвилює тільки своя кишеня. В компанії працює багато грамотних та толкових людей які можуть вирости по кар’єрі, але у цих людей немає жодного стимулу бо ви просто тримаєте їх ні за що, принижуєте і просто не платите їм гроші на життя. ЦО скільки отримує??? 70к мінімум??? А скільки отримує працівник торгового залу? Мінімалку!!! Це жах!!! Скоро доживетесь до того, що у вас будуть працювати лише люди літнього віку з перегаром, які навіть заявку на ЦВЗ вчасно віднести не можуть, бо їм у житті нічого не потрібно. Компанія епіцентр — це сором країни!!! Не тримайте людей у злиднях, побійтеся бога.
    А до речі, чому СБ не ріжете зп??? Бо вони виносити та мутитись почнуть???))

Люди похилого віку з перегаром — як ви точно помітили. Коли ще працювала в цій К, то була в мене розмова про таких працівників з директором одного з маркетів і знаєте що? Вони їх повністю влаштовують. Роблять за обід, а мін. зп на цигарки і пивко вистачає…ще й грамоти таким дають!! А про ефективність їхньої роботи я мовчу. Бо там менше ніж 0.

29. 31 марта 2023

А до речі, чому СБ не ріжете зп??? Бо вони виносити та мутитись почнуть???))

30. 31 марта 2023

Уважаемое руководство, служба безопасности центрального офиса компании Епицентр К. Обращение к Вам. Когда на просторах киевских и маркетов, перестанут ходить эти люди и их посредники с целью впаривания простым покупателям на кассах подарочных сертификатов? Вы не знаете что такое обналичивание сертификатов, как они через Ваших подопечных покупают по безналу с компенсацией НДС в 20% и ещё со скидкой? Просьба обратить внимание на данных лиц,а именно:
    Уберите или их ГБР уберет, но с Вашим позором
    Дальше будут фото их и их «работы»

31. 31 марта 2023

@Юлія, мені нічього не приходило, лише 8к за січень, ніякого авансу, ніякої зп за лютий, можливо вам і приходило, мені ні

32. 31 марта 2023

Ви реально думаєте що працівник якого вигнали на Пасху на роботу буде робити продажі?В кожного є сім’я родичі друзі які зустрічаються на св’ята
    Термос чаю та смаколики от весь робочий день

33. 31 марта 2023

Коли буде перерахунок зп ?
    З такими цінами зарплата має бути мінімум на 30/40% піднята щоб був приблизний рівень довоєного стану
    Чомусь більшість організацій це розуміють а ви ніяк не можете вїхати що ніхто НЕ буде бігати за покупцями і робити серйозні продажі коли отримуєш мізер.

34. 31 марта 2023

З квітня дорожчає вода, далі світло і газ, люди вже і так ледь зводять кінці з кінцями. Побійтесь Бога, скільки ж вам ще треба нажертися, вас лише 3, куди заберети все, на той світ? Дайте людям хорошу зарплату і вони вам подякують, а не проклинатимуть за такий мізер і зневагу.

35. 31 марта 2023

Вітаю, колеги, в найбільше християнське свято будемо працювати цілий день! Вже така велика потреба в такий день не дати людям нормально відвідати церкву, побути з сім»єю, а сама виставить фото, яка набожна людина. Якщо держава підніме мінімалку, то знайдуть способи ще урізати з/п.

36. 30 марта 2023

@Юрій, Ваше повідомлення не відповідає дійсності. З.п. за лютий виплачено, крім того, вже отримали аванс за березень.

37. 28 марта 2023

@Ібрагім, Кременчук за лютий зовсім нічого не отримали((( лише 7-9к за січень дали

Обіцяли до 28 березня зробити ще виплати, обманули, так нічого і не дали.

Треба тікати з ціеї вонючої контори

38. 28 марта 2023

@Ібрагім, це нікого не хвилює. Їм головне нову лінію на Бальзака перебудувати та в бучі маркет відбудувати. За наш рахунок. Просто треба тікати з цієї «компанії». Всі, хто звільнилися та тепер працюють на нормальній роботі згадують епіцентр як страшний сон. Всі компанії піднімають ЗП, а ці тільки різати можуть. Їм навіть не соромно, що їх працівники живуть у борги та не мають можливості заплатити за житло.

39. 28 марта 2023

Магазин за лютий зробив касу майже 90 +- млн грн, продавці отримали 7к за лютий…

40. 27 марта 2023

Ходят плітки що за березень теж буде 7-8 т. Може ви всеж ЦО «порубаете» їм по 8 нам по 30

41. 27 марта 2023

@Аноним, навіщо підвищувати ЗП трутням основна робоча сила це продавці .

42. 26 марта 2023

У нас зібрались начальники окремо поздоровили директора, а також чоловіки начальники відділів поздоровили начальників жінок і все.Прості смертні не жінки.Було дуже гидко і неприємно.Або всі або ніхто?

43. 25 марта 2023

@Идея, непонятно о чем или ком идет речь. Что уже случилось?

44. 24 марта 2023

@Эпицентр Новая Линия Херсон, а шо он сделал?
    По сравнению с Шеховцовым небо и земля.
    Норм тип, как по мне

45. 24 марта 2023

Райфайзен ввели спонсором терроризма.
    Может наконец то стоит отказаться от этого ужасного банка самого по себе идо войны и перейти всем на моно?
    У нас 70% снимали с райфайзенга зарплату и сразу деньги на моно клали в соседнем айбоксе.

46. 24 марта 2023

@Гость, ні в яком разі не йдіть туди працювати, не виплачують зп

47. 24 марта 2023

Вони рахуть свої гроші. А нам скоро прийде гаплик с 8т.вони підняли вислугу а зп зменшили і вишло що в 2019р. Що в 2022 що 2023 зп стабільна 8-9т.

48. 23 марта 2023

Подскажите собираюсь устроиться в Кропивницком, стоит ли?

49. 22 марта 2023

Аноним :
    Господин Герега…увеличьте ЗП сотрудников (что бы у завсека, фзп) было около 20к.и кампания будет процветать

Фзп і так нормально мутяться, товар вони не виставляють, не слідкують за його збереженням, не рахують інвентаризацію, і не збирають ті доставки і продажі, які вони » понавиписували». Іноді такого » понавиписують»
    Продавцям підняти потрібно, бо не буде скоро кому обслуговувати всю ту » еліту» якою себе там вважають починаючи з тих же фзп, і офісних працівників кожного маркету.

50. 21 марта 2023

Юрисконсульт 1

Кассир ЦК 1

Добавьте зарплату в компании Эпицентр

Добавить отзыв о работодателе Эпицентр

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Эпицентр?