Эпицентр

Эпицентр

Отзывы о работе в Эпицентр, зарплаты

1. 17 апреля 2023

Приймаю участь у митингу!!!!
    Банду геть!
    @Nemesisbmw

2. 17 апреля 2023

Добрий день!
    То що вирішили ?
    Групу зробили вже ?

3. 17 апреля 2023

@Гость, мій телеграм kvas81 хочу прийняти участь у мітингу!

4. 16 апреля 2023

Шановні працівники Підприємства! Звертаюсь до Вас та прошу розповсюдити наступну інформацію по різним каналам звʼязку серед своїх колег! Мітинги це саме останнє, що може бути та повпливати на зарплати в компанії. Нам потрібно згуртуватися та оголосити загальнонаціональний страйк по всім маркетам країни! Просто не вийти на роботу, зупинити роботу логістичного центру на декілька годин і тоді шановне товариство подумає головою, та іншим місцем, що потрібно вживати заходи. Тому, пропоную як і писали раніше — 20 КВІТНЯ не виходити на роботу ! Приєднуємось до групи в телеграмі. Відправляйте свої нікнейми

5. 16 апреля 2023

Иду на митинг 20.04.2023 года. @KarlitoBrigante8
    Покажем им кто мы!

6. 16 апреля 2023

Добрий день!
    Мій телеграм , добавляйте в группу
    @cvitlanahanush

7. 16 апреля 2023

На мітинг збираюця ті пасажири в яких бейджик не бєця, і вони мутитись не шарять?
    Так сказать, Василі мєсні???
    За березень місяць більше 70000 тисяч лівака???
    Який мітинг, сама класна кантора, яка тільки є!)
    Хай живе овг

8. 16 апреля 2023

Хочу прийняти участь у мітингу! Мій телеграм @a1ign

9. 16 апреля 2023

Доброго дня! З приводу мітингу — мій телеграм @dovroman

10. 16 апреля 2023

Приймаю участь у мітингу! Поверніть наші кошти! Це вже переходить всі межі! мій телеграм @Lesia_LL

11. 15 апреля 2023

приймаю участь у мітингу — мій телеграм @Ulianna1583. Дякую!

12. 15 апреля 2023

@Гость, БУДУ НА МІТИНГУ! ДОСИТЬ СВАВІЛЛЮ ОВГ! ДЕ НАШІ ГРОШІ ?
    @s_voitiuk

13. 15 апреля 2023

@Гость, @mangustungust — приймаю участь!! #Янетерпила! Всі на мітинг!!!!

14. 15 апреля 2023

Ну и как вам с массовим увольнением сотрудников на к8 БИЦЮРА твои продуктовые пакеты для начальников,думаешь етим закроешь рти нет будет и над тобой с твоими прихвостнями разбор полётов

15. 15 апреля 2023

@Гость, рекомендуємо прибрати фото, або другий аккаунт надати. Це для вашої безпеки. Щури теж попадуть до групи як ми цього не хотіли. Ми з вами зв’яжемось

16. 15 апреля 2023

Бачу всі контакти людей на мітинг. Очікуйте будь ласка. Усіх добавимо

17. 14 апреля 2023

@Гость, Доброго дня. З приводу мітингу. Мій телеграм Alex_7077

18. 14 апреля 2023

Цей Епіцентр це загніваюче дно на карті України. Усі ці директори клан Бицюр Н. К. та її синочка Бицюри В. На К-3 та К-8,які цуплять кошти з директорського фонду та досі тримають «мёртвые души» серед штату співробітників для того щоб нарахувати гроші на неіснуючу людину та отримати ці кошти собі. А зарплата директора на хвилоночку 1% від усього чистого маржинального прибутку маркету за місяць, це десь приблизно 200 000 грн, а Бицюрі все МАЛО вона хоче МІЛЬЙОНИ. Цікаво за які кошти вона робила собі підтяжку обличчя? В цю гоп-компашку ще й комерційного директора Глінського Віталія Леонідовича, який завжди ховається під спідницю директора К-3 Бицюри Надії Кирилівні, в надії на те що він стане директором маркету К3, коли Бицюра піде «на покой», але він дурненький і не розуміє що в це гаряченьке крісло сяде синочок Бицюри. Глінський тільки що й може ходити та з усіх шуткувати (цікаво йому за це теж доплачують?). За що Віталій Леонідович лише отримуює свої 60 тисяч грн. зарплатні не зрозуміло. Допоки люди співробітники Епіцентру отримують зарплату 6000 тис.грн.в місяць і це з вислугою 3 роки та більше, він оголушує збори серед працівників маркету та каже: -Щось не подобається?! -Тоді звільняйтесь. І це в період військового стану.Коли наша країна терпить не найкращі часи. Коли людям немає чого їсти, немає чого вдягти на себе, я вже не кажу за тих людей які винаймають собі житло — це герої нинішнього часу особливо у Києві. Якщо такі справи будуть і далі директор Бицюра Н. К. сяде на касу замість касира та буде відбирати гроші за товар у покупців комерційний буде виставляти товар на полку замість продавців та за сумісництвом працювати охоронником в магазині. З таким відношенням це вже скоро фільм жахів в усіх Епіцентрах країни від вітчизняної національної торговельної легенди Гереги О. В. та Гереги Г. Ф. які між іншим починали з однієї коробки плитки.

19. 14 апреля 2023

@Гость, Доброго дня. З приводу мітингу. Мій телеграм @SpravedlyvistUA7

20. 14 апреля 2023

@Гость, Доброго дня. З приводу мітингу. Мій телеграм @Branton Дякую

21. 14 апреля 2023

@Гость, застопорити роботу на один день це точно більш дієве ніж мітинг під ЦО. ) Бо ЦО посидить, подивиться, може ще й пофільмує і на тому всі й розбіжуться ) А от коли приходиш і нікого оце вже ефект інший…

22. 14 апреля 2023

@Працівник Епіцентру Київ 7, работаю на 7. Магазин занял первое место по продажам. Зарплата жесть. Пережили перестройку, мерзли , дышали пылью,краской и очередной кидок

Не первое, а третье. После К6 и К2. Там до первого ещё ползти и ползти.

23. 14 апреля 2023

Взяти і не вийти на роботу усіма маркетами!!!Щоб хтось створив групу у меседжері, прописав дату коли не виходити , знаєте з такими ЗП я думаю від одного дня нам страшно не буде , а от мережі буде хана за один день, може тоді в когось полетять голови з плеч і почнуть думати на рахунок людей…

24. 14 апреля 2023

Збираємо мітинг під ЦО. Хто хоче прийняти участь — напишіть свій телеграм у відповідь на це повідомлення. Ви будете добавлені у групу. Тільки без імен та прізвищ. Орієнтовна дата — 20 квітня.

Сюди врятлі будуть писати свої номери, можна прям тут і написати на яку годину збираємось )))

25. 13 апреля 2023

26. 13 апреля 2023

Давно пора вже влаштувати мітинг , вони звикли що ми всі мовчимо вічно.

27. 13 апреля 2023

Якщо мітинг не допоможе -пропоную петицію про націоналізацію. Може тоді держава втрутиться в цей жах та прийме міри. Повне беззаконня в тому ЦО.

28. 13 апреля 2023

@Гость, доброго дня.я колись працювала в цій компанії,чоловік ,кум та багато друзів/знайомих.багато хто з них був з відкриття маркету ( це ще ті люди котрі поклали першу цеглинку для того щоб керівнийтво ласувало ікоркою),але більшість втікло з відти і не жалкує по цей день!започаткував все було нормально,а потім понеслось непойми що!Нарахування зарплат давно стали каламутними!коли захищаеш ‘пакетике у тебе можуть запитати про систему нарахування з.п,але ,по факту,вона ж далеко не така) навіть начальник відділу не може дати 100% відповідь як саме вона нараховюється,бо реальність завжди відлічається від теорії.якщо ми візьмимо до уваги й те що працюємо ще за якусь людину ( вантажника.комірника.зам по закупівлі і т.п) — то платити повинні як за 1.5 ставки ,або давати хороші бонуси.В компанії давно згнила голова

29. 13 апреля 2023

@Сотрудник Епицентр К Одесса Паустовского 14, Как я вас понимаю! Он такое чудил и в Каменском.заносчивый ,чеслааный,много себе позволяет;нормально ( я уже не говорю о деловом общении/этикете) не умеет,постоянно орал как перепуганный и крыл всех матом,не важно какой у тебя возраст,мужчина ты или женщина — ты горбатая собака которая должна подчиняться хозяину.Часто унижал людей,при том что в ситуациях человек был прав;слушать вообще не умеет. У человека явно есть комплексы и нарушение с психикой,только страдаем из-за этого мы .

30. 13 апреля 2023

Отличный план, считаю что еще нужно позвать корреспондентов

31. 13 апреля 2023

32. 12 апреля 2023

Пришла зп в 7к. В том месяце был отпуск. Перед отпуском не заплатили. И где мои отпускные ?

33. 12 апреля 2023

Каждый день на к8 увольняются сотрудники Бицюре без разницы кто будет работать,давай дерзай скоро сам на кассу сядешь и товар принимать будешь,за людей не считают обращение как фу ты кто такой

34. 12 апреля 2023

Працівники найбільшого маркету серед усіх в Україні зараз в моральному шоці від зп?Як старший продавець може отримати зарплату стажера , яку отримував у 2019 році, це просто ганьба, зарплата за 22 робочих дні відрізн ється від лютого місяця(15 робочих днів) на 2000, да чортяка б вас побрав , невже ви реально вважаєте, що при таких справах хтось буде консультувати, прибирати і т.д
    За таких умов можна за такі гроші можна прийти на роботу потинятися.Хоча ні, на вас же будуть ходити і пи*діти від начальників до директора, що ви нічого не робите.
    Люди які працюють в регіонах ви просто ТОП, ви заслуговуєте тільки кращого , бо якщо у нас такі зп, я уявляю які у вас❤️

35. 12 апреля 2023

Не советую тут работать и иметь дело с Лагутиным!
    На вас только заработают, премии и надбавок за год ни разу не увидел. Все обусловлено «мало работаешь», «ленишься», «задачи не выполняются» и и.д. (Простая калитка)
    Создавали не выносимые условия работы, принуждая писать заявления по собственному желанию))), выяснениями где и сколько ты кушал, курил, пил и прочее.
    Зп мало того что начисляет компания, они умудряются ещё и решать кому и за что, сколько давать, то есть четкого понимания о зп у вас не будет) ее не знаешь по самый последний день выплаты, то он решил не додать по своим каким то личным причинам, то оштрафовать, то ещё что то ( придумают ну все что угодно, только что бы вам лишний раз недодать)
    Понимаешь просто, что ты становишься «директорам» неудобным, по причине своего понимания, а не якобы каких то невыполненных задач. Тут вас не услышат как бы вы не хотели донести ту или инную информацию.
    Звучали с их уст фразы «попустись», «много на себя берёшь». Общение конкретно с Лагутиным вызывало чувство общения с пацаном с района) маты, брань.
    Вообщем не то место где вас будут ценить и уважать как сотрудника, абсолютно!

36. 11 апреля 2023

Вітаю.
    Будучи студенткою мріяла працювати у цій компанії, вона мене надихала і це був «мій едем». Але з часом влаштувавшись сюди на роботу та поринувши в середину цього всього то висновки такі -не все золото, що блищить. Розчарована, що така компанія яка мала б бути українським «Амазоном» просто йде на дно. Прикро.

Шановні, ці приколи «різати зп» чи «їй/йому достатньо стільки» , Вам не гидко від себе самих?
    Коли ви збагнете, що це кінець? Кінець усього, до чого йшли так довго.
    Якесь викривлене ставлення до працівників офісу? Вони чимось кращі? Чи вони якісь фантастичні люди? Просто несуть себе, як …. Спустіться з небес!
    Почуйте звичайних людей. Вони ж на місцях заробляють для вас на чорну ікорку та шампанське Крістал, яке ви так любите.

Люди прийшли сюди працювати і мають знати зо що!
    Чому людина, що працює ніколи не знає, що отримає ?Є чітко встановленні рівні пакетів, люди розраховують згідно них, але завжди зп -це сюрприз.
    Також сюрприз ще полягає у тому, що одна людина в результаті працює за 10. Не має можливості взяти навіть відпустку,бо просто не вистачає людей. Ви рахуєте це нормально?

Якщо вже така скрута з коштами, то може не варто тримати відкритими ті магазини, які зараз збиткові?( Через величезні витрати на їх утримання)

Зрозумійте вже нарешті, що бджоли полетять далі, залишивши ваш вулик порожнім.

Побажання:
    Бажаю розуму керівництву??

Всім хто думає сюди влаштовуватись — не варто. Просто побережіть своє здоровя, та нерви. Звідси люди іноді їдуть прямо у психіатрію, божеволіють від роботи. Також ви ніколи не отримаєте зароблених грошей у повному тбсясі, щоб вам не обіцяли.

37. 11 апреля 2023

Чому у фіксіка зп більша ніж у завсека ??( Як така може бути фігня, прийшов стажор ,пропацював рік,став фіксіком і получає зП більшу ніж завсек який працює 8 рік ….
    Як КАРЛ??

38. 11 апреля 2023

НВ К9 :
    @К9, Що не подобається? Вся заробітна плата в маркеті залежить від продажів, якщо продажів немає, то звідки брати фінанси на премії і т.д.? Здавайте на пакети, будете отримувати не менше 14 тисяч, достойна зарплата у воєнний стан.
    Підкреслюю, що у нас в компанії для всіх працівників безкоштовне харчування, безкоштовний спортзал, великі знижки для співробітників. Які компанії можуть запропонувати такі гідні умови?

Тільки той напише, що 14к достойна зарплата, хто на ці 14к не живе

Хто ти??? Прийди в к6 ,поговоримо
    Я впевнена що ти з ЦО , і отримуєш не менше 50 К ,а по суті ти там заднє місце тільки протираєш

39. 10 апреля 2023

Хочу вам розповісти дуже гарну історію про магазин на Григоренка. А точніше історію приниження та прояви влади.

Почнемо з так званого Глінський В.Л. Котрого дуже полюбляє вислуховувати годинами директор магазину. Такого хамства та матюків до жінок як він не дозволяє собі ніхто. Так ось цього Гниду, покриває лише директор, таке відчуття що у них там відносини час від часу. Або вона як її називають «мати для магазину» так багатодітна мати. Шість комерційних директорів тримає. За їх заробітну платню найняла би персоналу нормального! Так-так Бицюра Н.К. Це я про неї. Для неї краще шість *ополизів, ніж близько двадцяти людей з відділів. Із шести комерційних, двоє точать ляси про неї за спиною. та кого це лякає? Всі вже знають скільки заробляють всі її улюбленці. У кого не запитай відповість. Майборода як завжди ходить зі своєю посмішкою дурнуватою. На новому магазині при будівництві тягав унітази, бо так хотів стати комерційним, що обі***вся на усіх фронтах і йому сказали йди гуляй у своє болото. Начальниця каси тут нічого сказати не можу. Мізків немає, але то не проблема. Поплакати Бицюрі і все вже начальниця. Ой та і багато всього залишиться у таємниці. Так і трохи про те чим вони вихваляються коли беруть на роботу! «Безплатне харчування» такі помиї, навіть директор не хоче їсти, та що там їсти, вона останній раз була у столовій ще при часах до ковіду. кожного дня бачила як їй заносять і виносять їжу. Відпустка та то жарти за свій рахунок три місяці кожен рік! Без зарплатні усю зиму! Знижки для співробітників це жарт товари у 100 разів дорожче ніж у конкурентів. Спортзал дві спроби зайти закінчились на моменті відкриття дверей, та слів від помічників регіонального закрий двері тобі не потрібно займатися це не твоє! Тікала з цього жаху із заплющеними очима.

40. 10 апреля 2023

Знижки?????? [вырезано],не смішіть мене, це офіс вічно бідний і нещасний, вічно собі персональні знижки роблять . Тьфу ,аж гидко . А для нас так блокують всі можливі і неможливі знижки . І тільки комплексні знижки роблять ,запхайте їх собі в ср..ку . Спортзал це той задрипана совдепія ????

41. 10 апреля 2023

Ви серйозно зараз ????????
    В нас приріст до минулого року і місяця плюсовий , що ви верзети . Яка їжа безкоштовна , ту їжу тільки свиням давати . І щоб ви знали , стажор отримує більше будучи стажором ніж продавці на третьому пакеті . Тому вічно кадри підбивають ,щоб здавали на пакети , бо зарплатня тоді менша. І взагалі епіцентр може захищати тільки людина несповна розуму .

42. 10 апреля 2023

Я так розумію, чекати зарплату вже стало нормою у цій конторі.
    Хотілося б до Паски купити хоча б яєць)

43. 10 апреля 2023

а что с зп до Пасхи ждать ?Или офис опять забудет две кнопки нажать

44. 10 апреля 2023

Кончєний ЦО. Панасюк тут ні до чого взагалі!!!!! Це усе свині з ЦО нам усім порізали зарплату. А щоб вам так жилося як живеться нам! Прокляті рагулі!

45. 10 апреля 2023

@Че Геваро, Кременчук теж нічого не отримали, а ще й за лютий зп так і не побачили. ЦО зробили вигляд що лютого не існує в календарі, крадії. Що вас місяц поносило!!!

46. 9 апреля 2023

Фулфілмент Калинівка. Провели збори, з поясненням чому накинули не оплачувану годину, і чому не варто очікувати зарплатні. Терпіть- тєрпіли, шукайте роботу — здатні. Епіцентр — всьо.

47. 9 апреля 2023

Проросійські налаштована токова І.П. яка чекала нову владу в державі допомогла ратушному купити басейн який коштує близько двадцяти тисяч задарма. Спочатку вони його зняли з залишку. Тіпа басейн пропав. Ну [вырезано] з яким басейном не буває .. Зробили ціну мізерну і Тіпа он знайшовся. Оплатив пару тисяч за нього оформив доставку до себе додому за сто гривнів…. І Як??? Люди??? Як це може бути таке??? Два директора пи**ять товар і їм нічого??????? За це ратушний їй малює премії. Це один із багатьох прикладів люди!

48. 8 апреля 2023

Панасюк Т.Г. с К6
    шрек ты хитр**опый, плати вовремя зп, и не морочь голову людям, сколько можно [вырезано] страдать, [вырезано], ты никак не нажрешся , почему нельзя вовремя [вырезано] платить, бабки платить вовремя, все получили все [вырезано] маркеты, хуле ты тянеш резину!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

49. 8 апреля 2023

Куда смотрит руководство компании, сколько можно терпеть терпилу ратушного и терпилу токовую в Кропивницком? Сколько они ещё будут воровать [вырезано] ненасытные…

50. 8 апреля 2023

@Гость, стосовно касирів це окрема історія тому що касир в епіцентрі це ще й охоронець який має слідкувати аби нічого не винесли й відповідати за це,для цього тоді охоронці в Епіцентрі я не розумію з них толку 0

1. 16 июля 2012

Юрисконсульт 1

Кассир ЦК 1

Добавьте зарплату в компании Эпицентр

Добавить отзыв о работодателе Эпицентр

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Эпицентр?