Эпицентр

Эпицентр

Отзывы о работе в Эпицентр, зарплаты

1. 4 мая 2023

Та то ж Кобзе жить скучно вот и пишет. На работе же работы нет. Вот скажите почему она комерц?! Она же два плюс два сложить не может. Как директор это терпит. Работает за неё. Может она ему платит?

2. 4 мая 2023

@Кость в горле вашем, это где уволились? В Каменском? Может ты с Одессой перепутал?

3. 4 мая 2023

Та кто там поможет, никому нет дела, всем пох, контора разве что поможет довести тебя до нервного срыва истощения и нищеты.
    Епицентр про тебя не забудет и не вспомнит никогда.

4. 3 мая 2023

Вічна пам’ять загиблим у епіцентрі я надіюсь кантора фінансово поможе сім’ям загиблих хочаб покрити витрати на похорони і так далі

5. 3 мая 2023

@Гость, я не смог не написать, ну это очень смешно))) назовите хоть одну фамилию, кто уволился с Деко)))) я работаю с открытия магазина, и не могу вспомнить ни одного увольнения в Деко, все работают давно) если п…те на человека, так хотя бы правдоподобно!

6. 3 мая 2023

Як би більшість писак менш патякали, та хоть на йоту розбирались в сьогоденні, то не писалиби оту єресь((, а чимно і злагоджено працювали на своїх маркетах, то булоб набагато краще для Вас і компанії і країни в цілому !!!

Люди загинули, так,
    але не через недбалість, а через кляту русню і мінометні обстріли які не можна зазделегіть попередити і сховатися, як в великих містах де очікується повітряна тривога і є час на сховище .
    В Херсоні йде мінометний обстріл з іншої сторони р.Дніпро, яке здійснюють свинособаки по мирному населенню славного українського міста Херсон.

А загиблим сьогодні в Херсоні СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ ТА ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ !!!

7. 3 мая 2023

@к-8, Можливо, скоріше за все, відчуває та розуміє що пельменька сяде у в’язницю, а жирафа піде свідком… але якщо пельменька розповість всю правду — тоді жирафа теж сяде, але на багато довше, оскільки очолює їхнє бандицько-щурине угрупування. Можливо тоді пельменька просто звільнять (жмура теж паровозом заберуть, оскільки такий же вор) https://www.vnutri.org/epitsentr/comment-page-146/#comment-851959

8. 3 мая 2023

Сьогодні 03.05.2023 сталася трагедія в Херсоні, в якій постраждали та загинули наші колеги, Епіцентр просить співробітників допомогти донатами постраждалим людям,невже така мережа як Епіцентр не може гідно допомогти людям ?
    В цей час керівництво маркету К7 Полярна 20-Д йде на КОРПОРАТИВ.З приходом нового директора Куницького керівництво ходить на корпоратив кожного місяця( бані, Буковель і т.д) витрачаючи директорський фонд на розваги керівництва. Попередній директор Шеремет всіма силами з директорського фонду виділяв кошти на покращення зарплатні співробітникам.А зараз вони гульма гуляють кожен місяць , а співробітники в той час отримують по 12 тисяч і мають просто виживати .Це просто жесть, в часи, коли в країні йде війна вони розважаються так ніби вона закінчилася;обкрадають працівників, це просто ГАНЬБА 👹На ВАС чекає пекло

9. 3 мая 2023

В Херсоне забили видимо болт на тревогу.В результате жертвы.Всем пофиг выходит на работу во время тревоги?

10. 2 мая 2023

@Гость, Про корону може й до кінця прав. Але все ж таки вона звисає в нього на одному вусі. Що стосується зарплати, навіть ті самі 9 тис (що є стелею, на сьогодні), дуже низькі. А обіцяють коли проходиш співбесіду від 12-13. З приводу того, що Солодкий вітається з усіма,п#здеж, він вітається тільки тоді, коли йому щось потрібно.Іноді вітається, але в основному або ігнорує або дивиться як на г#овно.Так само це не змінює того, що замість нормальної зарплати, він почав робити перебудови, чи гроші на це виділятися не з бюджету маркета(?), а потім на зарплати не вистачає коштів. Я розумію коли немає торгів, але коли вони є, а у відповідь ти тільки чуєш, грошей немає, але ви тримаєтеся ✊.І така проблема по мережі, маркети будуються, перебудовуваются, а грошей на зарплати для працівників немає 👍. Не дивно що майже с кожного відділу пішло по 2-3 працівника, з початку цього року.
    —-
    Генератори це окремий пі*дос. Тільки в епіцентрі можуть ставити плани на «Благодійність», і кожен працівник повинен клянчить гроші з покупців. А все із-за того що скоро впаде 20% НДС. Бо жадність фраєра згубила. Гречка, тушонка, сіль, а теперь ще генератори, життя людей нічого не навчило.
    —-

11. 2 мая 2023

Солянка в столовій дорожчає з 35 на 52 грн, зато ЗП стоїть на місці супер, ціни не ростуть ,споживчий кошик у людей не росте ніяким чином ??? , те що плани ставлять типу з урахуванням інфляції до минулого року на 30% плюс це фігня , а ЗП нормально навіщо піднімати , думають: якось виживуть головне цифри в ікселі 😭

12. 2 мая 2023

Працював на к8 майже пів року, все спочатку було добре, але у зв‘язку зі зміною керівництва пішов шукати роботу по інших маркетах, оскільки не зміг змиритися з тваринним ставленням до людей новою командою керівників. Також хочу попередити свідомих співробітників, які ще тримаються: 1) В СБ, а саме, у моніторній працює Олена Іщук, яка вже давно вступила у злочинний зговір з аудитором на ім‘я Олена Додатко. Іщук очолила схему, а саме висвітлила всі мертві зони відеонагляду та постійно повідомляла про них Додатко, яка в свою чергу виносила дороговартісний товар з магазину минаючи систему відеонагляду. 2) Коли на аудиторів з’явився великий компромат — КРАДІЖКА (шляхом переглядів архівних відео у відсутність Іщук, яка була у відпустці) одразу розпочалася службова перевірка. 3) Керівництво СБ розпочало перевірку вищенаведеного факту, та дійсно це встановили. На наступний день під час початку «розбору польотів» одразу приїхали нові керівники, відсторонили минулих та спокійно собі співпрацюють з Іщук та Додатко (мабудь теж крадуть, точно сказати не можу). 4) На даний час, зі слів працюючих співробітників, у маркеті панує повний хаос, продажі впали, а люди починають масовано писати заяви на звільнення. Причиною цього називають недосвідченість нового керівництва… Враховуючи вищевикладене, хочу попередити працівників з приводу цих двох вищевказаних істот Оленок, якщо ці **** Вам посміхаються в очі та намагаються втертись у довіру, пам’ятайте — одразу ви повернетесь до них спиною, отримаєте ножа. Будьте свідомі та постійно пам’ятайте про це. P.S. — Вищому керівництву у центральному офісі, скорійше за все ці всі факти не відомі, оскільки я більше ніж впевнений що Галина Федорівна давно втрутилася би. Шкода що такий гарний магазин почав загнивати. Слава Україні.

13. 2 мая 2023

@Бровари, BV,
    Я вперше пишу будь-який відгук але тут не можу промовчати коли пишуть не правду . Працюю в Броварах не перший рік тому можу висловити також свою думку . По-перше я директора постійно бачу в залі , він завжди зороваєься з персоналом і з промоутерами в тому числі. Здоровається доречі за руку і часто питає , як справи . Не раз звертався до нього , завжди йшов на зустріч! То ти ще небачив директорів з коронами!!!А недавно проводив збори всього персоналу та питав чи є питання у персоналу , то чому ж ти промовчав ?! А щодо до зарплати , навіть в січні , лютому такої зп не було 9-10 тис., хотя я звичайний продавець . Повірте я спілкуюсь з нашими колегами та колегами з інших маркетів , то у нас ще все гуд.
    Працював з іншими директорами до Солодкого і повірте є з ким порівняти !

14. 2 мая 2023

@НН нікуди ти не підеш🤣, будеш батрачити і далі, бо ти раб по своїй натурі!!! А би ти був вільною людиною в голові, то ти б звільнився давним давно і не писав би тут свої писульки! Іди працюй, звалиться він🤣!!!

15. 2 мая 2023

Вас там що всіх насильно тримають? Ви що в рабстві на панщині , що не можете піти працювати в інше місце? Чого ви всі тут скиглите? Не подобається ідіть працюйте в інше місце, ні, створюйте свій бізнес і працюйте на себе. Я б подивився на вас як би ви платили зарплатню своїм працівникам🤣. Ідіть звідти де вас не цінують, шукайте місце де вам буде краще і не нийте. Коли ви зрозумієте те, що окрім самих собі ви нафіг нікому не впали, вам стане легше жити.

16. 1 мая 2023

Он у нас в Камянском тоже к девчатам лез( любит худишек) половина Деко ушло изза него!!

17. 1 мая 2023

Вже давно працюю на цьому маркеті. Директор Солодкий О. С. нічого не робить для розвитку та утримання персоналу в маркеті. Постійно якісь загони, нові тупі правила. Останньою краплею стало те, що він образився, що з ним не вітаються, але сам ще не вчився вітатися у відповідь. Може подивитися в очі, коли з ним здруєшся, відвернуться в інший бік і вдати, що нічого не було.

Потому маркет зовсім не розвивається, замість того щоб платити нормальну ЗП, він вирішив почати міні перебудови.

Зарплати це окремий [вырезано], зарплата звичайного продавця у кращому разі буде 9-10 тис. грн. Ставлять плани, які треба робити, але які не на що не впливають, каже що за закривають по динаміці до минулого місяця, а в результаті просто закривають по годинах.

PS. Олександре Станіславовичу, зніміть корону, будьте простіше з персоналом.

18. 30 апреля 2023

Максимально конченное начальство в Одессе на Паустовского 14. Лаг***, любит позаглядывать под юбочки молодых девчат, особенно пока своя на отдыхе где-то, а если откажешь то еще и отношение к тебе поменяется. Бедные девчата,не завидую тем кто там работает.. Комерческий вообще двуличная личность, то он ходит улыбается то смотрит на тебя как на долба*ба, задает вопросы которые вообще не имеют никаких моральных ценностей, видимо вавка в голове уже дает о себе знать, пусть Бог простит меня за такие слова 🙏

Но за то «переживают» за хлопцав валторны служат, снимая заработную плату с сотрудников и доплачивая ребятам на войне, не жалко, но можно ж было как то это афишировать. Как минимум чтоб понимать почему снимается сумма от заработной платы. Вечная катавасия с выплатами,ты никогда не знаешь свою зарплату, прям какая-то тайна, сумма заработной платы это как имя «Воландеморд» в фильме Гарри Поттер , её нельзя произносить 😆

То что берут на работу всех по блату это 👏 по другому никак, а если получится попасть,то надо подлизаться сразу или терпеть к себе свинское отношение.

А так компания не плохая,скидки хорошие дает 🥹

19. 28 апреля 2023

Что-то последнее время Пельменька с Жирафкой совсем невесёлые ходят, может обидел кто, а может работать заставили

20. 24 апреля 2023

Просто интересно Додатко аудитор с к8 тебе не стыдно людям в глаза смотреть после того что ты натворила,оглянись и больше не переобувайся при смене руководства

21. 23 апреля 2023

А мені пофіг і на зарплату і на мітинги) Мені СБ в Одесі дозволяє виносити все що я захочу. І їм 30% від вартості сплачую. Нормальний такий бізнес!!!!

22. 23 апреля 2023

Як ви забібікали!!! 10т. Зп!!! Ви просто мерзота!!! Ми повернемось після війни та спитаемо з вас!!!

23. 23 апреля 2023

Дно, это писец…ни когда не узнаешь сколько денег получишь в день зарплаты…,как и день зарплаты,дату знают только боги и то секрет! Точная сумма только АВАНС КАРЛ! Барабанная дробь…2600!
    Заплатили только, что обещали в первый месяц 14.000. за февраль 7.000

24. 23 апреля 2023

Так все ж таки! Мітинг був чи не був? Ато якось не зрозуміло. Чи тільки тут гаразд ляпати язиками і лайно лити?
    Давайте організуємось і зробимо щось толкове! І в очі керівництву вискажемо все що думаємо.

25. 23 апреля 2023

ходять чутки що зп буде гірше і гірше, треба бігти. Нікому не раджу тут працювати

26. 23 апреля 2023

Не розумію, чого в Епіцентрах не підвищують зарплатню. Дуже багато різних підприємств попіднімали зп на 30% як минимум. З мене вже всі знайомі сміються. Якесь лайно! Відчуваєш себе реально рабом, батраком, негром! На роботі ти і продавець і убиральник і грузчик! Ще трошки чекаю і йду з цієї скотськоі роботи! Керівництво епіцентрів-ви скоти без совісті!

27. 23 апреля 2023

Наша недокомерційна Токова Ї.П. весь час каже що вона одна все робе в маркеті більше ніхто нічого не робе. Хоча це єдине ледащо в нас. Ну ще алкаш Ратушний но його наче і нема. Щоб зрозуміти цих «керівників» потрібні роки особистої деградації. Всі тримаються за роботу то й терпимо це нещастя. Іноді на неї дивлюся і від того що вона несе хочу викликати лікарів.

28. 23 апреля 2023

Про Прокопенка з К3 Правда на 100%!
    І то іще далеко не все написали.
    Ві зі своїх продавців «бере», а з представників іще більше!!!
    Не заплатили чи пакет зі вказаним напоєм не принесли — не виходите на робоче місце, хочеш заробляти — плати йому, тарифи для всіх різні залежно від того що за постачальник.
    Хочеш працювати представником — плати, або не підпише документи!
    І це іще далеко не все!
    Можливо йому маленьку зарплатню закривають що йому не вистачає??!!

29. 22 апреля 2023

Нас їб**ть , а ми кріпчаєм. Дякую вам за все , їм вашу їжу , а потім проблеми зі здоровʼям , а на зп виживаю , я раб. Спасибі епіцентр

30. 22 апреля 2023

Чому в офіс набирають людей тільки по знайомствам або через родичів ? Чому не пропонують людям з маркетів в яких вже є великий досвід роботи в торгівлі ? Хіба це плюс для компанії брати на роботу людей які нічого не усвідомлюють в цій роботі і вчити їх? Всюди вказано , що в компанї карʼєрне зростання , що з продавця можна вирости до директора , або піти працювати в офіс , але по факту якщо ти не маєш звʼязків , або родичів , то твій максимум це старший продавець , а на керівні посади ставлять родичів або знайомих , а не тих людей які дійсно заслуговують на ці посади. Такі ситуацї це не рідкість , це на мою думку стосується кожного маркету і це не нормально. Я чув , що на К6 прямо під центральним офісом поставили зав. секції жінку в секції текстиль незрозуміло звідки , хоча на цьому маркеті є люди які там працюють 5-10 років , невже не знайшлося людини гідної цієї посади ? Так само в секції посуд , ставлять людей на посади ні за що ні про що , незрозуміло звідки вони беруться.

31. 22 апреля 2023

Працюю вже понад 7 років в компанії у відділі внутрішня реклама, зарплата не змінювалась з моменту приймання на роботу, не так давно, додали вислугу років, але ситуація зовсім не змінилась. Тому що урізали премію. Вже не раз звертався до директора хоча б збільшити ставку, але без результатно. Дуже цікаво як керівництво вважає можна прожити на 8 тис. ЗП, маючи дружину та дитину? може вже час звернути увагу на конкуренті зарплати фахівців? в деяких маркетах зовсім немає спеціалістів з реклами, тому що за таку ЗП не хто не хоче йти працювати!!!

32. 22 апреля 2023

ХАХАХА

Менеджер із закупівель (паливо та нафтопродукти)
    70000 грн !!!!

Компанія пропонує:

салон краси, SPA-центр на території офісу;!!!!!

безоплатно спортцентр на території офісу + персональні тренери, групові заняття (йога, TRX, стретчінг);!!!!!

відкриті спортмайданчики (великий теніс, футбол, баскетбол);!!!!

медичний центр коштом компанії (терапевт, дієтолог, ЛОР, окуліст, кардіолог, хірург, УЗД, масажист);
    персональний паркінг для працівників офісу;
    спеціальні знижки товари нашої торговельної мережі;
    безоплатне корпоративне навчання;
    оплачувані профільні виставки та конференції в Україні та міжнародні.

33. 22 апреля 2023

Пишу з маркета Вінниця-2 , сьогодні директор збирав збори, усіх просив не звільнятися і т.д.
    Що я вам скажу Чоховський С.О. якщо ви вважаєте що усі звільняються тому що дуже мала зп , то це тільки 50% проблеми, друга частина проблеми це ваше відношення до персоналу , яку ви вистроїлили систему спілкування з вами що не дай Боже вам сказати не так як ви хотіли , ви створили зміїне кодло біля себе тих хто готовий кланятися аби тільки не суперечити вам,ви при всіх можете накричати на людину, принизити щоб всіх залякати .Ніхто не хоче лишній раз йти мати діло з вами тому що ви токсична людина , яка може навпаки не вирішити питання , а ще накинути проблем аби другий раз не звертався до вас. Я вважаю директор має хоч трошки прислуховуватися до людей які працюють у маркеті, а не збирати збори маркету коли вже видно що маркет тоне від нестачі персоналу.Залякали начальників відділів що вони вам не розказують усі проблеми персоналу бо вони теж люди які не хочуть лишні раз підставляти себе під удар.
    Багато персоналу що звільнилося мають одну проблему це відношення до них як до рабів, типу «не вистачає персоналу , тянуть план, то навіщо їм ще людина і так справляються, головне показники, а ким і скільки людей всеодно» але це пару місяців і людина вигорає і фізично і морально бо за всіх не зробиш усе.

34. 22 апреля 2023

Я так розумію із усіх відгуків. К3 вже флагман цього сайту. Давайте одразу до суті. Сьогодні зробили збори маркету. Ух і ах так багато питань було… Аж одне про перебудову…. Залякати персонал щоб він навіть питання боявся ставити. Це треба вміти. Але в них вийшло і я не виняток! Тому що компанія побудована так якщо ти комусь не подобаєшся тебе звільняють. Методів в них багато вже чула. То зарплатню уріжуть за повний місця, щоб жити було краще. То зовсім години заберуть. Залишилося багато запитань, але який сенс їх ставити якщо навіть директор цього не знає. Але чого було вдосталь так це брехні. Зарплатня зросла на 35% я вибачаюсь коли? І як? Я досі її не бачу, зарплатня стала такою що вона приходить і одразу зникає, заплатила комунальні послуги купила їжу і все її немає. Уся суть цього це 10 разів сказати «потрібно розвивати компанію» куди її розвивати? Вона сама себе заганяє у яму. Окрім цього Сушко В.М. сказав що компанія будує нові магазини за рахунок кредитів, а усі кошти вкладає у персонал на зарплатню. Ну ви послухайте ці жарти), а кредити напевно Г.Ф. і О.Г не виплачує зовсім))). До Бицюри Н.К. запитань не маю, так як вона хоч і робить багато для себе і своїх рідних (судячи з відгуків). Але хто не робив би маючи таку владу. Її комерційні ну так, падли ще ті. з дня у день якусь гидоду чую і про них і від них про когось. А Ось питань до Сушко В.М. Вистачає. Уся зарплатня залежить лише від його спілкування з ЦО. Та з керівниками компанії. Півтора мільйона на тих хто мобілізований. Так сума не мала. Але чому я бачила на гражданці вже не раз людец які «мобілізовані» при чому з великою різницею у часі! Тобто згадуємо книгу Гоголя «Мертві Душі» та бачимо картину що хтось працюєт за копійки а хтось вдома сидить на зарплатню Епіцентра! (Велика повага до тих хто мобілізований, до вас ніяких питань ви оберігаєте нас) І не факт що вони мобілізовані! Схема відмивання коштів усім відома ще з часів футбольних команд Епіцентра. Коли у багатьох відділах висіли такі душі і отримували кошти! Не бачу сенсу писати гидоду про Директора. Вона сама знає свої помилки. Хоча не впевнена що вона їх розуміє. І слова «Кожен хочу жити — кожен хоче їсти» так ви не даєте не жити не їсти! Щоб жити — потрібно мати хочаб якісь гроші у кармані. А їх тут не заробити поки є мертві душі, та у влади такі люди як Сушко В.М. котрий не може навіть правду людям сказати! Повинно бути соромно за таких людей на таких посадах.

35. 21 апреля 2023

@Гость, да не только пельменями если помотать по камерам там ещё пол магазина у Додатко дома,если вам что то нада она вам продаст

36. 21 апреля 2023

@Гості, Про Прокопенка то правда,коли закрили знижки по бейджику і ти хотів щоб зробили через офіс ,він на пряму говорив який алкоголь йому купити і де поставити ,хочеш працювати представником то скидаєш гроші на карточку ….і ще багато чого цікавого про нього написати.Незнаю за які заслуги він працює начальником ,напевно дуже подобається керівництву

37. 21 апреля 2023

Посадіть токову та ратушного на поліграф. З питаннями допоможемо. Є багато цікавого за час їх присутності в маркеті. Пи***ть гарно і пи***ть теж гарно.

38. 21 апреля 2023

Епіцентр К3
    Григоренка 40
    Працював тут довго, більше ніж десять років віддав цьому магазину. Та такого свавілля як при начальнику відділу сантехніка Прокопенко Роману ніколи не було!!!
    Більшість персоналу який працював тут з відкриття магазину звільнилися через нього!
    Якщо ти з ним не бухаєш, не куриш *, не купуєш в нього спирт, не несеш йьому Джек деніелс чи що він замовить то значить що з тобою навіть вітатися не потрібно, ти ніхто, зарплату тобі найнижчу закриє, вихідні забере, актів на тебе напише, а потім посміється зі своїми підлабузниками!
    А не подобається звільняйся!

Комусь зарплату накине, потім поділяться.
    А ночувати в маркеті на диванах йому керівництво дозволяло? А потім купуйте ті дивани та матрас після когось.
    Зносить зі всього магазину собі алкоголь та шоколадки на інфо, а чи купує???
    То керівництво продавців не цінить, не подобається звільняйся, а такі як Прокопенко нехай залишаються, схем щоб наживитися іще вистачає

39. 21 апреля 2023

Добрий ранок панове,підкажіть як пройшов мітинг? Чи е якісь результати?

40. 20 апреля 2023

@К8, все замешаны в их махинацыях скоро и она пойдёт работу искать любительница антисептиков

И напоследок пару ящиков пельменей подмышкой вынесет со своими подельниками

41. 20 апреля 2023

@Гость, зарплата? можна її і та назвати…)
    а чого ти тут трішки питання риторичне, людина де хоче там і буде, тут…там…ми живемо у вільному світі технологій взагалі-то ) чи якщо я на інший сайт полізу скажімо ти теж будеш питати чого да як, га? )

Та байдуже мені, де і шо Ви будете писати) висновок один
    Не подобається — міняй щось, не міняєш — не ний
    Ніхто під Вас мінятися не буде.
    Підіть в магазині скажіть, якого біса ціни такі високі, мітинг зберіть, щоб знизили:)) удачі)
    Не чисто — це тільки у Вас в голові)
    Навіть зараз, замість того, щоб подумати, як змінити своє життя, ниєте тут і шукаєте підвохів, а могли б з користю час провести)
    А я чому стільки пишу? Я вже з вас прикол тягну, в мене вихідний, а вас так і бомбить на мене)

42. 20 апреля 2023

@Гость, взагалі ідея цікава про прийом на роботу психологами, одне тільки але…саме тут який би врівноважений ти не був би, ти стаєш неадекватом ) всі хто з людьми напряму працює це знають ) за один час зустрінеш пару таких яким хтось на ногу наступив і всьооо…день перестане бути томним )

43. 20 апреля 2023

@Гость, зарплата? можна її і та назвати…)

44. 20 апреля 2023

Намітингувались? Клоуни! Ми з самого початку були впевнені, що ті хто більше всього закликав на мітинг, сам на нього і не прийде.

45. 20 апреля 2023

@Гость, ну так якщо Вам хочеться забути як страшний сон, то чого Ви досі не пішли звідти, і не забули?!
    Я тут моніторю, тому що мені ця компанія дала старт, для того щоб зрозуміти, як я справді хочу жити)
    Хтось з вдячністю приймає будь-який досвід і будує власне життя, а хтось як Ви сидить, мріє про краще, але продовжує обтікати власним же брудом)
    Дуже шкода, що Ви думаєте, що я тут пишу аби знизити якійсь хейт, або замилити очі комусь. Як фігню всяку писати так всі майстри, а як щось хороше так нікого.
    Залиште свій телеграм, поспілкуємось
    А то все що можете, так це анонімно свої какулі пуляти тут) герої))

Людина, яка вже давно не працює в цій компанії та якій все одно на цю компанію, як було тобою написано в твоєму минулому месседжі, не буде сидить і слідкувати за тим що відбувається зараз, тому що коли людина себе реалізовала ій вже це все нецікаво. А в тебе навпаки і тут щось не стикується. Мабуть ти та людина про яку тут написали правду і тебе щось зачепило, болить — як то кажуть. І це дуже видно як ти викручуєшься з останніх сил щоб себе оправдати.

46. 20 апреля 2023

Залиште свій телеграм, поспілкуємось
    А то все що можете, так це анонімно свої какулі пуляти тут) герої))

47. 20 апреля 2023

@Гость, про тих то вже звільнився і ще шось пише — це 100% ) коли ти йдеш в інше місце то сенс моніторити те що було колись? ) а вже тим паче коли тобі там добре…

48. 20 апреля 2023

Народ хто хотів йти на мітинг , я вважаю що ви стріманули директорський склад компанії , бо навіть на зборах за них говорять , треба піднажати і я думаю будуть зміни .
    А те що тут хтось пише «йдіть на другу роботу чи ще щось » я думаю це підставні люди яким треба просто трошки ослабити накал емоцій щоб поменьше дьоргалося проти компанії …
    Ps:ви щоб знали за вами багато маркетів слідкує , за вами підуть другі якщо все прокнає !!!
    Я вважаю що той хто звільнився і вже пішов у друге місце працювати , йому нафіг не треба цей сайт і ці відгуки читати тим більше пристати тут , бо хочеться усе це забути як страшний сон ,роботу в епіцентрі…

49. 20 апреля 2023

Люди, ви як там на мітингу ? Там щось взагалі відбувається, напишіть, ми за вас вболіваємо

50. 20 апреля 2023

Працювала в цій компанії і зрозуміла, що хочу більше, хочу краще. Звільнилась і пішла розвивати себе, свої навички, компетенції. Так от до чого це. Поки Ви будете сидіти на жопі рівно і шукати крайніх в Вашій зарплаті, нити шо керівництво [вырезано], дєрібанять гроші (головне шо це Ви побачили), то Ви так і останетесь ніщетою за 7000 зарплати.
    Що Ви зробили щоб заробляти більше?
    Що Ви зробили, крім того, що зібрали/розпустили плітки, дізналися хто де бояришник лупить, хто де краде, вивчили чужу профнепригодність і тд?

Люди, подумайте над Вашим мислення. Бідних від багатих відрізняє мислення і страх діяти.
    Або Ви сидите і хаєте всіх, шо вони [вырезано], або Ви берете і робите щось для того, щоб рівень Вашого життя змінився.
    На мітинг Ви збираєтесь? І ЩО? Кому от воно треба?
    Замість того, щоб дурньою страждати, прочитали би книжку про бізнес і подумали як створити власну справу.

Мені абсолютно байдуже на компанію, тому що я тепер в ній звичайний покупець. Може хоть до когось тут достучусь. Харе нити і обс*рати інших, йдіть робіть щось. Ваша біда — Ви самі.

Замість того щоб шукати можливості, Ви шукаєте крайніх, ех молодці)))

1. 16 июля 2012

Юрисконсульт 1

Кассир ЦК 1

Добавьте зарплату в компании Эпицентр

Добавить отзыв о работодателе Эпицентр

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Эпицентр?