Эпицентр

Эпицентр

Отзывы о работе в Эпицентр, зарплаты

1. 20 апреля 2023

@К8, все замешаны в их махинацыях скоро и она пойдёт работу искать любительница антисептиков

2. 20 апреля 2023

А ДЕ Ж ЛІДЕР ПЕРВИННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ»ПРОМЕТЕЙ» вітька Хандучка?

3. 20 апреля 2023

Відпишіться хто буде , просто на це повідомлення «цитировать «

4. 20 апреля 2023

Ребята, а где все? Я на месте перед офисом! https://www.vnutri.org/epitsentr/#respond.
    Зачем поднимать бузу а никто не пришел!?

Вчора писали ж ,що на 12:30 . Вчора сюди на сайт писали

5. 20 апреля 2023

Зачем поднимать бузу а никто не пришел!?

6. 20 апреля 2023

Але, а где вы все? Стоим тут вдвоем и больше никого

7. 20 апреля 2023

Добрий ранок!
    Буду сьогодні на мітингу. Геть всіх недобросовісних з ЦО і з маркетів

8. 20 апреля 2023

@Гость, ну то ж зрозуміло, що дали цифри з налогами, чи ви думаєте за вас налоги платять повітрям??? Додавайте налог до ЗП на карту, або ідіть і працюйте нерфіційно і всі мільони будуть в ваших кишенях!

9. 20 апреля 2023

@Гость, А за якою адресою відкрили ТЦ в Бучі після руйнування?

10. 20 апреля 2023

@Гость, То чого ви там працюєте??? Більше немає де? Чи не беруть? Чи єдине на що спроможні скиглити! Ви ж не дерево, не подобається пішли!!!! Все ідіть заробляти мільйониииииииииииииииииииии))

11. 20 апреля 2023

Колега брав в бухгалтерії виписку для оформлення кредиту, так йому там таке напалювали, що він у шоці був. Каже, якби був такий дохід в реалі — то навіщо йому той кредит здався

12. 20 апреля 2023

@Гость, можна було би ще зрозуміти, якби в час так званого «занепаду» не відкривались та не оновлювались нові — велитенські за площею маркети. Під час війни три гіпермаркети зруйнували, але вже водночас відкрили Бучу, Львів4 і перебудували ІФ. Тому — ваш коментар голослівний та нічим не підкріплений. Купляйте авто на армію власним коштом, а не коштом зарплат працівників, працівники ітак донатять на армію власні кошти. Хтось тупанув, поназамовляв генераторів — тепер хай сам їх збуває, чому цим має займатись наприклад працівник відділу «покриття для підлоги»? Як мт виводити на відділі якщо в тебе бл*ха ще донати довбані?
    + нафіг мені ваша паска, якшо мені зняли пару тисяч з зп? Це лицемірство і знущання.

Забули ще про К 9, типу в Києві ж мало епіцентрів було, так вся зарплата наша там, а зараз всі доходи на Бучу йдуть, а ви » не подобається — звільняйтесь’

13. 20 апреля 2023

Жду всех на митинге 20-го апреля! Я вас поддерживаю!! Вперед!

14. 19 апреля 2023

Когда они уже нажрутся, зарплаты не платят просто издеваются над нами. Если вы адекватный человек то моя просьба не идите работать в эту шарагу!

15. 19 апреля 2023

@Гость, розумієш друже, спочатку в цьому маркеті можна було палити, через це багато людей після відкриття — місяць, два, три і йшли працювати. Почали на курилці розмовляти, що не задоволенні працею і її з/п — заборонили) Наче це допомогло меньше пліткувати)

16. 19 апреля 2023

Київ, Епіцентр К-3
    Бицюра Н. К. разом зі своєю * Людкою та тим пузатим *Глінським дєрібанять кошти з директорського фонду та не доплачують працівникам кошти. Як вже задовбали ці ненажерлеві нахаби такі як Толочко Т. В. Начальник відділу комплексного продажу, яка клепає знижки на ліво та направо 25% комерційним та усім своїм друзям які до неї приїжджають з бутилкою водки. Ця пихата * має наглість випивати в робочі часи, тільки і бігає по туалетам з бояришніком та шукає собутильників серед комерційних. Таня закінчуй бо скоро зніму на камеру як ти квасишь у робочій час, до речі це людина у якої хворе сердце як вона каже,та інвалідність.Дістало що бачять тільки продавців та касирів, а цю п’яну шушару наше «вище керівництво европейської мережі» навіть не бачить. Підсумок щоб бути керівником потрібно заливати очі з самого ранку та красти кошти.

17. 19 апреля 2023

А чому за місяць перевірок досі не вигнали з позором лєночку та вовочку аудиторів-крадіїв з к8? Чи всім наплювати на повну профнепригодність?

18. 19 апреля 2023

Хочу прийняти участь у мітингу!Досить це свавілля!!!!
    Телеграм
    @SlavaUkraine1992

19. 19 апреля 2023

@Гость, Верните всё как было! Уберите этих всех гастробайтеров!

20. 19 апреля 2023

@Гость, пора выгнать Бицюру с его прихвостнями,вообще страх потеряли

21. 19 апреля 2023

@Гость, братан, то перебор риально!Щодо зарплат згоден — ганьба! 7000 за таку важку працю це знущання. А про паління, то на нашому магазі теж курити не можна!Мене навіть на роботу брали то питаличи чи курю бо тут здоровий образ жизні і все таке і курити заборонено! У нас сб акти строчить і штрафують, якщо заловлять))))

22. 19 апреля 2023

23. 19 апреля 2023

Григоренка 40.
    Керівництво знущається над працівниками як хочуть!!!
    Не сподобався начальнику — на тобі меншу зарплату по відділу, зміна графіку без твого відома, бо він так хоче!…,не несеш начальнику елітний алкоголь — на тобі актів, звільняйся, а ми тобі всеодно нічого не заплатимо!!!!!
    А 13 років роботи ніхто не оцінив!!!
    Де ви таких начальників набираєте?
    Неси йому гроші, алкоголь, торгує всім чим може в відділі!
    І ніхто не задався питанням чому при цьому начальнику звільняються всі толкові продавці які працювали тут іще задовго до Р.М.?!
    Йому зарплатні мало???

Продавці , касири , працівники складу, нажаль самі по собі . Ніхто не стає на захист , начальники повинні відстоювати працівників перед вищим керівництвом але цього не відбувається , нажаль

24. 19 апреля 2023

Ура!!!! Домовились. Преса буде на митингу завтра, це вже перемога. Так шо люди ,давайте активуйтесь, це той випадок коли не треба мовчати, скільки можна за копійки працювати, ви такий об’єм роботи робите кожний, а отримуєте мізерну плату. Цінуйте свій труд, не принижуйте себе. Наші воїни не для цього гинуть, щоб ми були рабами в своїй країні. Будь гідний себе, бо ти цього вартий!!!! https://www.vnutri.org/epitsentr/#respond

25. 19 апреля 2023

Коли скінчиться цей жах на К8? Це вже неможливо витримати. Ніякої поваги до персоналу, мізерні зарплати, масові звільнення. Скоро взагалі нікому буде працювати.

26. 19 апреля 2023

Вперід Гайдамаки ,Лупайте цю скелю,Битва під Кумейками неминуча.

27. 19 апреля 2023

Группу по мітингу заблокували. Кинули 2 скарги на группу. СБ працює через своїх пацюків)))
    ЗБИРАЄМОСЬ ЗАВТРА (20 КВІТНЯ) НА 12:30 ПІД ЦО. Домовились с людьми що відео з «мимо проїжджаючого» авто потрапить у міські пабліки)

28. 19 апреля 2023

Григоренка 40.
    Керівництво знущається над працівниками як хочуть!!!
    А 13 років роботи ніхто не оцінив!!!
    Де ви таких начальників набираєте?
    Неси йому гроші, алкоголь, торгує всім чим може в відділі!
    Йому зарплатні мало???

29. 19 апреля 2023

Наш «любимчик» сказао если мы не донатим на генератори то мы их выкупим!!! Мамка забери свого селюка назад до Полтавы!!

30. 19 апреля 2023

З березня в к10 надійшда команда від директора — ніхто не курить бо дуже багато «балакаєте». Щодо ми бачимо через півтора місяці. Начальникам дозволили ходити двічі «пити каву» на парковці, ну а хто буде рахувати скільки вони дійсно виходили. Неторгового персоналу це з самого початку не стосувалось(я про тих хто сидить в кабінетах). Охорона сама на себе закриває очі, касирам дозволили. От і маємо із Тотальної заборони на паління — зараз це лише заборона для звичайних продавців. Правила повинні бути однакові : або всім, або нікому.

31. 18 апреля 2023

Друзья, хотел бы развиваться в этой компании, но зп отбивает всё желание вообще что-либо делать. Не понимаю как человеку на полноценную жизнь может хватать 10 тысяч. Это просто смешно. Когда это было при долларе по 27 ещё было плюс-минус, но сейчас один поход в магазин — 20% зп. Если б не кредитка от альфа банка «выгода» денег вообще не хватало бы ?

32. 18 апреля 2023

Підтримую страйк 20-го квітня. Відправте посилання на группу https://www.vnutri.org/epitsentr/

33. 18 апреля 2023

@Директор маркету, пане директор, якщо це дійсно директор) знаєте в чому суть проблеми? Бо ви бачу досі не розумієте питання. В тому що верхи не бачать, не чують низи. Ви собі звикли жити на широку калошу і вам невідомо, що таке, коли людина себе обмежує в елементарному. Давайте просто ні не ролями, а зарплатою на місяць поміняємось і я тоді побачу, як ви будете казати, не ну нормік, а чо, можна ж жити… Зараз платня меньше 15 кусків, це виживання. А ви ж платите по 8-9 як повеззе… І ще головне сидять такі в недоуменії, а чого народ бунтує… Ну габзда просто.

34. 18 апреля 2023

Шановні власники мережі «Епіцентр К», можливо ви дійсно не знаєте що робиться у вас в компанії?! Що вам для цього треба, виписки нашої зарплатні?? Чи можливо ви все знаєте? Про відношення до нас,про зарплатню? Якщо знаєте ,тоді це на вашій совісті і репутації … Або ви нічого не знаєте , тоді розберіться з цим !

35. 18 апреля 2023

Подивіться відеоролик, історія створення цієї мережі.

Чому знищили саме їхні маркети і які такі ТЦ були у Криму.

36. 18 апреля 2023

Епицентр передал 40 бронемашин!!!! Побойтесь Бога!
    Пусть бы Герега, давая интервью на телевидении, сказала бы правду кто на самом деле оплатил эти машины!!!! Деньги на эти машины взяты из зарплат обычных продавцов за январь, февраль и за март 2023года! Люди недополучили свои кровные, отработанные! С зарплаты высчитали столько сколько захотели и при этом не дали объяснение на каком основании!!! Людей принудительно заставляли брать выходные!!!
    Вы предлагаете увеличивать продажи и улучшать обслуживание клиентов! А что делаете вы? Офисники? Что вы делаете???? Сидите тихонько в офисе и получаете свою зп? И заметьте не 10-12000,а по 30-40 000 в месяц!!! И вы будете говорить, что нам делать!!!!!
    Вы пользуетесь сложившейся ситуацией!! Вы понимаете, что сейчас с работой туго, а людям нужно кормить семью!
    Это называется рабовладельчество! Как же просто хочется справедливости! На работу как на каторгу…

37. 18 апреля 2023

Директор маркету :
    Шановні колеги! Я горда за те, що більше 10 років працюю в компанії Епіцентр та досягла великого карʼєрного росту зі звичайного керівника відділу до директора маркету! Дякую нашим мудрим засновникам Олександру та Галині Герегам!!!
    Ті хто розпалює ворожнечу між працівниками в середині компанії, а також порушують закони України під час дії «воєнного стану» повинні понести покарання , хто пише що маленька зарплата — не розуміють всіх проблем які стоять зараз перед Епіцентром та працівниками нашої великої сім’ї гіпермаркетів! Ці мітингарі нехай беруть лопату та йдуть годувати свою сімʼю, а не писати дурні, необґрунтовані коментарі. Стосовно розміру зарплат, все дуже прозоро та чесно, компанія повністю забезпечує соціальних захист кожного працівника, всі отримують стільки — скільки заробили. Хочу наголосити, що у такий важкий час для кожного з нас, коли йде війна, були знищені російськими загарбниками три гіпермаркети , повністю знищені логістичні ланцюжки,купівельна спроможність громадян впала, наша велика компанія стоїть наплаву та забезпечує своїх працівників гідною зарплатою, та соц захистом, а також допомагає армії. Нагадую, що ми нещодавно закрили збір та передали більше 40 бронешвидких та бронеавтомобілів, зараз відкрили збір на генератори!
    P.S. Згідно ЗУ «Про порядок вирішення трудових спорів» на час дії надзвичайного чи воєнного стану проведення страйків забороняється! Тому не порушуйте закони України — збільшуйте продажі, поліпшуйте якість обслуговування, таким чином збільшуйте свою заробітну плату. Слава Україні!

«Із звичайного начальника відділу» ???? то як тоді ви продавців називаєте ?? «Із звичайного раба»?))))))

38. 18 апреля 2023

Хочу прийняти участь в мітингу
    Мій телеграм @Pppvere

39. 18 апреля 2023

На всіх маркетах заставляють тулити і донатити на касах на генератори для ЗСУ. Накупили генераторів, не проканало продати за завищеними цінами. А тепер хочуть за людські гроші викупити в себе ж ті генератори під предлогом допомоги.

40. 18 апреля 2023

@Гость, так мене і не дали… чи нічого не планується???

41. 18 апреля 2023

ВСЕ на митинг, нельзя так с персоналом!! Прошу добавить меня @Sadumus

42. 18 апреля 2023

Правильно, набридли вже!!?? Долучаємось до мітингу, разом нас почують, може

Додайте в групу @marinis66

43. 18 апреля 2023

@Директор маркету, друже, тобі лише залишилось заспівати «слався отечество…» Бо твої перли в стилі партійного совка. Слухай, всі не в шоколаді, але чомусь інші виробництва це розуміють здебільшого. І один Епік бідний та нещасний. Вам скільки не збільшуй, корита все рівно мало буде. Бо там свиней біля нього багато надто на припаску. І не розказуй про допомогу армію. Краще роскажи скільки ви в тої армії зкомуніздили.

44. 18 апреля 2023

@Шановні працівники ТОВ «ЕПІЦЕНТРК», прошу додати мене до телеграм каналу про мітинг

@smesgroh

45. 18 апреля 2023

@Директор маркету, а і до речі, мітинги то туфта звісно. Просто всі в*обують звідси. Вже стільки людей пішло, хто тут з покон віку… От де ваша компанія зараз. В ср*ці.

46. 18 апреля 2023

@Директор маркету, [вырезано], ну харош вже вилизувати. Чесно і прозоро. Х*лі тоді в мене в відділі люди однаково получили при тому, що один був пів місяця на лікарняному, інший — ні. Плюс різниця в пакетах і стажі. На*обуєте як добрий вечір і не червонієте навіть. Вже не будуть всі добрі, скоро можно і по хлебалу буду получити.

47. 18 апреля 2023

Щось групка не назбирається до 20 числа мені здається.

48. 18 апреля 2023

@Директор маркету, ну молодец,надбавки жратву,на складе в багажник,,путівки в буковель Швейцарію , на корпоратах икру с вискарем не забываешь?!
    А зп накинуть себе тоже не забываешь?
    За 10 лет свечку епицентру сколько раз ставила?
    Вы просто бессовестные зажравшиеся офисники начальники отделов, которые летайте где то в стратосфере.
    Как нам простым работягам за 3 копейки так надо войти в положение, а вам умникам так не будите лиха, старайтесь, делайте герег богаче и вас тем более! А вы что для этого сделали?!! В столовке баландой кормите, на Новый Год ,на Рождество ,на Пасху заставляете работать в праздники, в ночные смены доплачиваете?! Или мои дети путёвку хоть раз получили?!
    С такими жлобами , как ВЫ! какая нам Европа снится , не позорьте своей коррупцией нашу Україну

49. 17 апреля 2023

@Гость, я так розумію то начальник відділу, а вони менше 30 к, і то тільки в маленьких маркетах, і не получають, і тільки вони можуть про такі «переваги» писати

50. 17 апреля 2023

Юрисконсульт 1

Кассир ЦК 1

Добавьте зарплату в компании Эпицентр

Добавить отзыв о работодателе Эпицентр

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Эпицентр?