Эпицентр

Эпицентр

Отзывы о работе в Эпицентр, зарплаты

1. 22 мая 2023

Епіцентр у своїх вакансіях майже скрізь пише зп 15000))) Це ОБМАН! Насправді там йде ставка 7-8 тис., а інше — це усіляки премії, які 100% будуть у вас крисячити, не дивлячись на те, що ви виконуєте показники. Більшість керівників в Епіцентрі — це криси, які підло обкрадають своїх підлеглих. Але варто не забувати, що йде війна, і кожен з таких керівників може отримати по «закону бумерангу» у свою паскудну голову «шальний уламок» від ракети, яка обов’язково йому прилетить. Або комусь з членів його родини. Такі речі просто так не проходять. Гроші, які ви краде у своїх працівників вилізуть вам боком, наприклад через вашу важку хворобу, або через ДТП, в яке попаде кожен працівник бухгалтерії, або керівник або який обкрадає своїх підлеглих. Закон бумерангу діє, незалежно від того, вірите ви в нього, чи ні.

2. 21 мая 2023

@Гость, Прокопенко це це унікум , такого * , жадібного і лицемірного нач. Відділу я не зустрічав , дере гроші за все , без пляшки віскаря , промоутер на роботу неоформиться , або оформлятись буде з пів року …

3. 20 мая 2023

То нехай комерційні директори спочатку покажуть ефективність своєї роботи з тими » працівниками» на яких тут було багато скарг!?
    Чи вони можуть тільки над продавцями знущатися?!

4. 19 мая 2023

@Гость, Воєнком приніс перелік працівників які мають явитися у ТЦК. Схоже що там всі працівники маркера чоловічої статі. З наказом ознайомлюють під підпис. Знаю що одна людина вже встигла сходити і тепер наприкінці місяця «з речами». Дехто вже звільнився.

Ходять чутки що Полтава отримала броню. Це так?

5. 19 мая 2023

@Гость, 😂
    Ага, буде комерційний директора розглядати скарги кожного покупця 😂 Йому ж саме за це платять

6. 19 мая 2023

Для того, щоб ваша скарга на працівників чи обслуговування була дійсно ефективною, не варто скаржитись адміністратору, оскільки вони покривають працівників! Скаржитись потрібно виключно комерційному директору!!! Завжди вимагайте у адміністратора, щоб вона викликала комерційного директора. Запам’ятайте це. Комерційні директора наглядають за персоналом, їм підпорядковуються адміністратори. Ваші скарги можуть бути проігноровані, якщо скаржитись звичайному адміністратори. Комерційні директора — це зами директора кожного окремого магазину. Саме їм треба скаржитись, створюйте «кіпіш», кричить, вимагайте, вони цього бояться!!! Тоді ваша проблема буде ефективно вирішена. Також не буде зайвим написати онлайн-звернення на гарячу лінію Епіцентру. Але в першу чергу вимагайте комерційного директора, їм можна поскаржитись на будь-які дії працівників, в тому числі адміністраторів, які покривають працівників. Тільки комерційний директор «дасть по шапці» працівнику, яким ви незадоволений!!!

7. 19 мая 2023

Шо по повесткам? Пишут в Сумы прямо работникам на работу носят в эпицентре

8. 19 мая 2023

@Гость, вам то кому? ) в вас скоро буде гуртівня самообслуговування з такими темпами )

9. 19 мая 2023

@Гість К7, Того і не платять більше бо всі хавають те що їм кидають. Поки є ті кому так норм збільшення зарплати не буде.

10. 19 мая 2023

Хотілось би поцікавитись, чи плануєтся підвищення оплати праці?
    Вона незміна вже кілька років.
    Всюди підвищують, багато працівників просто звільняються від жахливих умов праці.
    Плиність кадрів через низьку зп просто вражає.

Ні, не планується
    Шукайте кращі умови, нам все рівно

11. 19 мая 2023

@Гость, нічого не планується, допоки є воли, які й далі тягнуть того воза… Вище — ні, а от нижче — цілком реальна перспектива )

12. 18 мая 2023

Хотілось би поцікавитись, чи плануєтся підвищення оплати праці?
    Вона незміна вже кілька років.
    Плиність кадрів через низьку зп просто вражає.

13. 18 мая 2023

К3
    Чому відділ персоналу відмовляється видавати форму працівникам?
    Зауваження щодо зовнішнього вигляду персоналу керівництво робить, а видавати форму ніхто не збирається!
    Форма тільки для нових співробітників!
    А мені що в одній футболці два роки ходити?
    То може нехай і начальникам видадуть форму нехай покажуть як воно ходити в одній футболці та комбінезоні декілька років і мати гарний вигляд!?
    Їдальня!!!!
    Вони і вдома так готують?
    Як можна так готувати?
    Після їдальні смердить все — шкіра, волосся, одяг! Настав час щось змінювати!

14. 18 мая 2023

К3
    Прокопенко як вимагав алкоголь та гроші зі співробітників, так і надалі вимагає!
    Робить це через Світлану, так безпечніше…
    І тарифи піднялися!
    Тому висновок : Керівництву потрібні такі цінні кадри!!!
    Його вже давно директором потрібно ставити, досвід хабарництва на найвищому рівні!
    Куди дивиться Бицюра?!

15. 17 мая 2023

Робота в епіцентрі є, так, це правда, але умови, це жах, ні справного гідравлічного возика(рокли), ні навантажувача, все розвалюється, кругом бардак, я вже не кажу про постійно пяних працівників, не всіх правда, але пару є, це не епіцентр, то є просто суцільний бардак, обслуговування ніяке, то як знаєте про розвалі колгоспів було, то щось схоже на епіцентр, а по зп намахують як можуть, за над години ніхто недоплачує, працюй бо так треба, тому хто думає іти працювати то подумайте чи вартує псувати собі життя такою роботою, обстановка як в хліві…….

16. 17 мая 2023

@Гость, Дійсно все так. Епіцентр — хороший як магазин, але як робота — ні. Тому що в Епіцентрі усіх (крім високих посад) обманюють із заробітною платою. Обіцяють одне, а платять зовсім інше. І навіть ті крихти, які виплачують, незрозуміло яким чином розраховані. Від вас будуть тримати у таємниці методику розрахування заробітної плати. Хоча після звільнення ви можете написати заяву до Держпраці, і тоді інспектор встановить факти махінації з вашою заробітною платою, і вам усе швиденько виплатять.
    Зверніть також увагу, як при підписанні документів під час працевлаштування, замість тарифу або розміру вашої заробітною плати написана фраза про зарплату «згідно штатного розпису». Але вам його ніхто не дасть. Вже з самого момента працевлаштування вас н*****ють.

17. 17 мая 2023

І це каже самий неуспішний начальник і самий непрофесійний бувший фінансист)))

Ну хоч не підпалювач маркету. Так, ИП? Пожежу свяченою водою тушили?

18. 17 мая 2023

Ратушний кидай акцію на пиво. Це єдине що тебе турбує!!! Токова дно сама по собі. Нічого не хоче робити тільки орати та обс*рати хто не заносить її ****. Некомпетентність у всьому!!! А пизд*** як….. Не відірватися.

19. 16 мая 2023

Я дуже жалію про те , що прочитала відгуки лише після того , як почала працювати в цій компанії. Все , що написано, то є правда. Іноді , навіть , зменшенна. Ті, хто планує почати тут робити,читайте відгуки. ЗП то взагалі «необъяснимо , но факт». Працюючи тут, ви зрозумієте фразу «пробити дно». В єпіцент думають — а шо тому продавцю треба?? Вистачить і 7, 10 тис. Якщо є потреба в роботі, чи безвихідна на даний момент ситуація, не треба сюди йти. Буде через тиждень ще гірше. Я нікого не агітую, просто пишу свою думку.

20. 16 мая 2023

І це каже самий неуспішний начальник і самий непрофесійний бувший фінансист)))

21. 16 мая 2023

Кропивницкий :
    Уровень директоров в этой компании низкий. им много позволяется и они жиру бесятся. Вспомнилось, как со всего магазина с каждого сотрудника собирали Ратушному АГ на днюху. Он захотел холодильник!!! Токовая ИП организовала даже уценку этого рефрижиратора в ноль. Это она делала и делает на своем 10 отделе постоянно…. Сделала фото типа он битый. На самом деле в супер состоянии был. Но в последний момент провели обычную скидку. Брыхуны и воры. С бассейном то они вообще наворотили. Там он у них пропал на бумагах, потом нашли. Весь магазин обсуждает эти истории. Токовая лучшая!!! В махинациях. А кто знает пленку с 10 отдела они тоже вместе мимо кассы выносили. Которую потом недосчитались? На старости Ратушный завел себе любовницу с именем своей жены. Чтоб не перепутать. Дед склерозный стал.

У Токової немає ніякого рівня. Все її знання — це воплі і інтриги. Сама по собі 0.

22. 15 мая 2023

@Гость, у продавцов на маркете, назовем его условно «бесконечность», 15 — максимум. Ну плюс бесплатный обед и паска на Пасху.

23. 15 мая 2023

Працював промом на К-3 і зараз з багатьма спілкуюсь.
    Стосовно начальника Прокопенка у сантехніці все правда, скоро вже гроші буде просити щоб цінники роздрукувати, вирішення робочих питань тільки через пляшку.
    І найцікавіше те, що всі в курсі і ніхто йому нічого зробити не може, як він сам каже йому на всіх ПОХ, бо у директора маркету він мабуть в «любимчиках».
    При цьому він всіх інших навіть за людей не тримає.

24. 15 мая 2023

25. 14 мая 2023

Ну что ,путёвки в Буковель на лыжах не дали зимой, проценты не насчитали, что с @балом епицентровские?!
    Офисники как отпуск?
    Все бабло накосили, герегу богатым делаете?!

26. 14 мая 2023

Це перша компания в якої зп це якась таємниця.нормально платять лише «любімчикам».вислугу взагалі не платять

27. 13 мая 2023

Зразу видно, коли дають зп. На 4 дні, на які вистачить зп, відгуки замовкають

28. 13 мая 2023

На К8 товар выносился в карантин через склад машины 🚘 заезжали грузили товара типо оплачены и вывозили
    Хотя на кассе его не пробивали
    Пишет аноним
    Так что такие вот дела

29. 13 мая 2023

Епіцентр К-3
    Взагалі керівництво збирається підіймати заробітною плати чи ні?
    Чи потрібно тільки начальниками жити?
    Я взагалі в шоці від того що відбувається на маркетів. Вже не перша людина тут на сайти пише що Начальниця Комплексного продажу Толочко з’являється на роботу у не тверезому стані та бігає по туалетам щоб випити спиртові препарати та вимагає водку за знижку.
    Влізла в кредити за три айфони, які не в стані виплатити.
    Потім ще й жаліється що Бицюра їй погану зарплату закриває.
    А Таня стільки всього робить для Епіцентру вся компанія тримається на плечах Толочко. Як щоб не вона то Епіцентр закрився, Бицюра пішла б поли мити, а Гереги жили під мостом.
    Взагалі останнім часом Толочко своєю поведінкою всю Україну смішить.
    Про Прокопенко теж саме. На корпоративах вони з Толочко між собою змагаються, хто більше водки випьє.
    Завжди перемагає Таня,як у хворої на сердце істоти стільки влазить не зрозуміло.
    Чому начальниками відділу все можно, а продавцям та касирам які працюють на цих алкашів Толочко та Прокопенко щоб вони мали за що пляшку купити нічого?
    Скоро самі будуть працювати ці ханурікі за що їх Бицюра тримає?
    Мабуть за те щоб на корпоративах дуэт цих клоунів Таня та Рома її розважали. Ведучі корпоративна так сказати…

30. 12 мая 2023

Якого ,з,,,я»» зарплатня за 23 відпрацьованих дні з динамікою до року та місяця з авансом 7000? Ми що,на мінімальну підписувалися? Скільки можна знущатися над людьми, плинність кадрів зашкалює, одні директори, сб та фінансисти жирують. За які заслуги офісні щурі отримують по 100000 ? За відсутність нормального сезонного товару?

31. 11 мая 2023

@к-8, К8. Жирафа і Пельменька ваш судний день вже близько. Чи сподівалися що все зійде з рук? Ваше підлабузництво до нового керівництва вас не врятує.

32. 11 мая 2023

@Чихал ли Чехов, це Якими довбнями треба бути, щоб слухати цей несмак, так ще і казати про це. Нічого що в країні війна? А ця шма*а відвалила всі гроші (які отримала за прослуховування цієї дічі до речі)900 тисяч рублів на спецоперацію. Далі слухайте це г*вно і спонсуйте війну

33. 11 мая 2023

Чесно, работа дэганов которые если долго работают, уже не на что не способны, и начальники, и директора, и комерсы(не все) — но большинство.
    Платят мало но статус, статус трусливого дэгана который теперь боится браться, открывать что-то новое.
    Конечно легче сидеть по накатанной с утра до ночи, работа в ус не дуй, но соси х.й.

34. 10 мая 2023

Работаем в епицентре, после прослушивания Инстасамки работа встала, требуем работу, за деньги да , за деньги да !

35. 10 мая 2023

@Гість К7, бо окрім продавців є ще велика кількість людей, яким треба платити за їх роботу.
    Це вам не ларьок, де є лиш постачальник, керуюча особа та продавець. Тут, знаєте, все тримається на бюрократії ;(

36. 10 мая 2023

В цій мережі знецінюють роботу продавців, платять мізерну зарплатню! Хоча продавці виконують щодня великий обсяг роботи, приділяючи багато зусиль та консультацій, таким чином приносять величезний прибуток для компанії!!!
    Чому керівництву та власникам не спадає на думку, що люди які працюють на вас роками, і завдяки, яким відбувається функціонування гіпермаркетів та величезні продажі, мають отримувати гідну зарплатню!? Вони на це заслуговують!!!

37. 9 мая 2023

Скільки ще над людьми будуть знущатись?
    Чому немає конкретної дати надходження заробітньої плати?
    Чому кожен місяць всі повинні сидіти і гадати-ДАДУТЬ ЧИ НЕ ДАДУТЬ?!
    І так живеш за копійки і чекаєш того дня як незнаєш чого,так ще й платять коли заманеться!!!
    Головне що керівництво собі кишені не забули напакувать!!
    А на звичайних людей всім байдуже!
    Все що тут пишеться на цьому сайті абсолютна правда про всіх!
    Дурна і жадібна кантора!!
    Де працюють і заробляють тільки підлизи,сини,куми і брати!!!!

38. 8 мая 2023

С.Д. Кобза — уже задрала: со своими селфи. Это разве уровень комерца????,Она же дуб дубом.здай для начало на 3-й пакет продавца. Директор куда ты смотришь?????????????? Нужно с этой тупостью что-то решать, прекрасный человек ето не профессия, фотографии и дурак может скидывать. А задать какой-то вопрос- слышно бэ-мэ в ответ.Это позор.

39. 8 мая 2023

На территории «ДНР» Эпицентр также работает. Просто их переименовали в «Галактику».
    Руководство осталось то же, что и было. Оформили в ДНР все на начальника службы безопасности Макеевсеого маркета Д-1 Любчика.
    Им отдают «национализированные» гипермаркеты за три копейки, такие как Практикер, Амстор.
    По факту, всем имуществом Герег в ДНР управляет их наместник, бывший региональный директор сети Эпицентр Гальчук.
    Сейчас Гальчука активно пропихивают в «Единую Россию».
    Гипермаркет исправно платит налоги, на которые убивают солдат ВСУ.

40. 8 мая 2023

Гереги планують виділити мільйон доларів у фонд припизента Зеленського. А ви далі думайте-гадайте, де ваша зарплата! :)))

41. 8 мая 2023

@Гость, да кто тебе скажет? Они же ссутся за свою работу. Только отдельные вопли недовольных. Остальные жуют бесплатные обеды

42. 8 мая 2023

Шо там чуть по зарплаті? Чи як завжди нічого не чуть?

43. 8 мая 2023

@Гость, в столиці зарплата від 6000, тому зараз багато вакансій. Якщо шукаєте цікаву роботу, готові працювати за їжу і не багато їсте, не любите гроші — будемо раді вас бачити.

44. 8 мая 2023

если у начальников то ЗБС, около 30
    завсеков * под 20
    у остальных на 2,3 косаря меньше….[вырезано] полная
    у офисников как на 0
    под сра*у денег,зато жрут кофе каждый день ,вот работники!

45. 7 мая 2023

Народ яка зп нині в епіцентрі у столиці? Дуже цікаво чи змінилось щось за роки

46. 6 мая 2023

По поводу С.Д. я не соглашусь!! Она прекрасный добрый человек и все кто к ней нормально она всегда также. Всем не будеш мил

47. 5 мая 2023

Друзі, знаєте, взагалі я завжди думав, що людина ходить на роботу щоб борги не накопичувати, а сплачувати, ящо такі є… Робота в епіцентрі чи новій лінії — ти ходиш на роботу майже кожний день, стоїш на ногах по 9 годин в дві зміни, псуєш або точніше тобі псують різні «вельмишановні покупці» нерви, приймаєш, складаєш, продаєш, грузиш, рахієш ті звірки йібані і на вихлопі ти маєш лише накопичення боргів як таких та повну неплатоспроможність. Хлопці давай до свиданья. Тим в кого безвихідь хочу просто потиснути руку за Вашу працю і побажати терпіння. Темні часи закінчаться, а з ними закінчиться й ця кампанія европейського рівня ахаха…)

48. 5 мая 2023

Ничего себе, дали раньше срока даже…) 6800 зп. Всем спасибо, всем пока…

49. 4 мая 2023

Стаж работы в эпицентре больше 3 лет. 3 пакет. Знакомый тоже на 3 пакете стаж меньше моего на пару-тройку месяцев. И у меня зарплата 7700, а у него 8350. А теперь вопрос какого ху@ уже не первый месяц такой разрыв в зп? .Пишешь как лошадь а за это получаешь зп меньше чем другие. И почему табелеграммы не выдают. Это грубое нарушение КЗоТ

50. 4 мая 2023

@Гость, ага, збирають гроші, хто може скинути із співробітників лише. Рядові продавці мають «високу зп».Контора грошей немає, навіть на адекватну зп. Її не підвищували здається вже 4 роки. Хоча за останій рік ціни на все тільки збільшились на 30-50%відсотків.

1. 16 июля 2012

Юрисконсульт 1

Кассир ЦК 1

Добавьте зарплату в компании Эпицентр

Добавить отзыв о работодателе Эпицентр

Хотите получатьуведомления о новых отзывах о компании Эпицентр?